GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 14-01-2019, 11:42   #291
Allah Kitap Matt Riddle
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 450
Favori Güreşçisi: Ember Moon
Rep Puanı: 68053
Rep Derecesi: King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
King Balor King Balor isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 68053

Şov sırasında halsizliğim baş gösterdiği için takip edememiştim ama yorumu şimdi bırakıyorum.

Açılış sırasında buradaydım zaten. Ama güzel olmuş, belirteyim yine de. John Cena ve Wade Barret'ın GWA kemerine oynayacak olup üçlü bir feuda dönüşmesi hoş olabilir. Maçı kaybetmişler ama umarım bu bir şekilde bağlanır. Gerillalarımız baya öfkeliymiş yalnız. İçlerinde ne varsa dökmüşler . MITB maçına duyurulmam çok hoş olmuş. Best In The World'den sonra sürünürüm biraz daha diyordum ama çok şükür ki duyurulmuşuz maça, thank god. Kana denen meymenetsizin gelip bölmesi ve ağlaması rahatsız etmedi değil tabi. Roderick Strong vs. Jimmy Jacobs maçı efsane olmuş. Strong'un top rope'dan vurduğu End of Heartache'ı söylemiyorum bile. Drew'un maça katılacak olması ise güzel haber. Bray Wyatt ve Will Ospreay'in manyak olduğunu düşünüyorum, pek de yanlış düşünüyor sayılmam aslında. Çanta maçına girmek varken Oceans feudu ile yetinmek... ne bileyim yani. Seth maçını kazanmış, tebrikler. Maçtan sonra gelip Joe'nun saldırması güzel olmuş. Massacre Club'ın AJ babama bu denli hayvani saldırısını ise esefle kınıyorum. Mundo'nun bir el atması gerek buna. Kana şöyle istiyorum ama böyle olsa da rahatsız olmam diyor da belli etmiyor çakal. Hadi ablacım hadi, işine. Main event ise muhteşem geçmiş. Dediğim gibi Barret ve Cena'nın maçı kazanmasını bekliyordum ama ters köşe olduk. Neyse artık.

Ekibin eline sağlık. Ortalama üstü bir şov olmuş, beğendim. 4/5
imza

queen in the north

Finn Balor
Ember Moon
AJ Styles
Johnny Gargano
Austin Theory
Asuka
Tessa Blanchard

26. Etkinlik Haftası Be A Booker Yarışması 3.'sü
26. Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması 1.'si
2018 Mutlu Yıllar Makale Etkinliği 3.'sü
28. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 3.'sü
28. Etkinlik Haftası Şov İnceleme Yarışması 2.'si
29. Etkinlik Haftası Be A Booker Yarışması 3.'sü
29. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 2.'si
x2 Onur Kürsüsü
GüreşTürkiye 8. Yaş Şenlikleri Logo Yarışması 2.'si

Be a Booker | Current Pro Wrestling
Be a Booker | Explosive Pro Wrestling

RPG: ''The Shenom'' Ember Moon
1 Kez ve En Uzun Süreli GWA Hardcore Şampiyonu (41 gün)
1 Kez ve Güncel GWA Oceans Şampiyonu
King Balor isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14-01-2019, 14:31   #292
Banned
AlperMizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Konya
Konular: 497
Favori Güreşçisi: Adam Cole
Rep Puanı: 7364
Rep Derecesi: AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın.
AlperMizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AlperMizanin AlperMizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 7364

Giriş hiç fena olmamış, Cena vs Barrett'in GWA Şampiyonluğuna bağlanması kötü olmamış ama ben Barrett vs. Punk'a evrileceğini düşünüyorum hatta ve hatta Johnny Mundo'da bu olaylar içerisinde yer alabilir. Barrett vs. Punk'ın hikayesinin Nexus'a Corre'a güzel bağlanabileceği düşüncesindeyim. Bence genel olarak Adam Cole & Jimmy Jacobs & Drew McIntyre'in terör estirdiği bir şov olmuş ve ağırlıklarını muazzam hissettirmişler, MITB katılımcıları şuanlık hiç fena gözükmüyor ve Pasifik tarafında MITB maçında çok büyük bir olay olacağını düşünüyorum, Asuka'nın kazanması gibi gibi. Ama benim favorim açık ara Roderick Strong, kral hak ettiği yere ulaşması için çanta bir el atsa hiç fena olmaz gibi gözüküyor, main event ise beklenildiği üzere geçmiş Punk'ın hakimiyetinin biraz daha netleştiği, Mundo'nunkinin sallandığını düşünüyorum, ekibin eline sağlık.
AlperMizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14-01-2019, 20:31   #293
God Seed
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Transilvanya
Konular: 189
Favori Güreşçisi: Randy Orton
Rep Puanı: 32742
Rep Derecesi: LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LeonardoAraujo LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 32742

Dün şov esnasında sıkılıp takibi bırakmıştım. Şimdi okudum. Elinize sağlık.
imza

RPG GTW: Hangman Page
International Openweight Champion (174 days)
Longest Reigning Champion of the GTW History

RPG GWA: Mark Haskins
First Mr. MITB of the GWA history
World Heavyweight Championship (49 days)
World War III Sole Survivor
LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 16-01-2019, 09:47   #294
Banned
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2474
Favori Güreşçisi: Mick Foley
Rep Puanı: 189529
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
World Class Maniac World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 189529

Normalde uzun konuşan hep kardeşim olurdu, bu sefer "haklısın" demiş sadece. Sen de benden bıktın değil mi gardaşımmm. Gittik ama dönüşü var mı bakalım bunun.
World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 16-01-2019, 10:51   #295
Sports Entertainment Destroyer
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 3446
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 250994
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DoctorMK DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 250994

Sınav falan derken anca hepsini okuyabildim. Açılış çok iyi olmuş, sanırım geçen ay Barrett'ın Punk'la uğraşacağını söylemiştim ve aralarındaki sürtüşme bu şovda başlamış, ben Barrett'ın sıradaki şampiyon olabileceğini düşünüyorum. Bir süredir aktif olmadığım için çanta maçında olamam sanıyordum ama yer bulmayı başarmışım, kendi yolumu bulmam açısından güzel bir fırsat olacak ekibe teşekkür ederim. Maçtaki rakiplerim de bayağı dişliler, Kana maçın kaderine etki edecek gibi duruyor ekstra olarak. Hunico da bu şovla birlikte yargı dağıtmaya başlamış. Cabronlara göz açtırma reis.

Elinize sağlık.
imza

ONUR
MECMUASI

Machine Keyboard
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil