GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 24-09-2019, 22:23   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1803
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 74791
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 74791

Standart RPG GWA - 25 Eylül 2019 Atlas

Şov Bilgileri
GWA Atlas
25.09.2019 - 20.30 - B
Wells Fargo Center
Philadelphia, Pennsylvania
89. Bölüm

-
Mox, Hardcore Ruhunu Geri Getirebilecek Mi?

- Miz ve Cody'nin Başı Dertte

- GWA Şirketinde Irkçılık İddiaları

- Tag Team Match: Payback Company vs. The Domination

- Kevin Owens vs. Ember Moon

Pyrolar patlıyor ve Atlas başlıyor. Şölen sona erer ermez bir müzik giriyor.

Girişte Patrick Allen ve Christian var. Allen takım elbisesini düzeltirken Christian seyircilere şöyle bir bakıyor. İkili ringe ilerlerken ağırlıkla yuhalamalar duyuluyor.

Allen görevlilerden mikrofon istiyor, seyircilere dönüyor.

Patrick Allen: Atlas'a hoş geldiniz.

Allen yine yuhalanıyor. Elini cakalı cakalı salladıktan sonra konuşmaya devam ediyor.

Patrick Allen: Geçen Atlas'ta olanlar beni bu konuşmayı yapmaya itti. Hepinizin bildiği üzere Wrestle Kingdom'da ben ve cengaverlerim şu soruya cevap aradık: GWA oyun sahasındaki en güçlü kabadayı kim? Ve bunun cevabı karşınızda duruyor, ben galip çıktım ve benim zaferimde büyük rol oynayan adamlardan birisi yanımda duruyor. Şampiyon olmaya geçmişte çok yaklaşmış ve bunu hak ettiğini her fırsatta göstermiş bir adam. Bu kadar büyük bir yıldızın geçmiş şirketlerde "One More Match" gibi bir yalvarma sloganıyla anılıyor olması benim gibi işin doğasından anlayan patronlar için acınası bir durum. Bu adam çok daha fazlasını hak ediyor ve ben ona çok daha fazlasını vermeye niyetliyim. Hepinizin gözlerinizi devirip aynı şeyi düşüneceğinizi biliyorum, "işte yeni bir patron ve beline kemerler takmak istediği yeni tiranı". Ama bir insan gerçekten bir başarıyı hak ediyorsa, onun hangi yöneticinin yanında durduğunun bir önemi var mıdır?

Allen seyircilere bakıyor, karışık tepkiler var. Christian söze giriyor.

Christian: Mr. Allen bu konuşmayı pekala bir duvarla da yapabilirdiniz ve inanın bir duvar bile meseleyi buradaki insanlardan daha ince düşünürdü. Onlar kafalarındaki kataloga göre yaşıyorlar. Şu adam iyidir, diyorlar ve ne halttan bahsederse bahsetsin ona destek veriyorlar. Şu adam kötüdür diyorlar ve o ne derse desin yanlış olduğunu söylüyorlar. Siz bu insanlara berrak bir su verseydiniz aslında ne kadar çamurlu göründüğünü ve pis koktuğunu söylerlerdi. Ama Dinler onlara bir bardakta kendi idrarını takdim etseydi, tadının ne kadar güzel olduğundan bahseder ve bir bardak daha isterlerdi.

Kalabalık Christian'ı yuhalarken Christian başını sallıyor.

Christian: Bunlar gerçekler millet. Artık gocunmaya gerek yok. Başımızda işi bilen bir yönetici var ve artık sizin ne düşündüğünüzün bir önemi yok. İşler burada artık farklı yürüyor ve görebildiğiniz üzere haksızlığa uğrayanlar acısını yavaş yavaş çıkarmaya başladı bile. Atlas'ta, şu sizin desteklediğiniz soytarının ismi neydi?

Yuhalamaların arasından bir grup seyirci şarkıya giriyor.

Allah Allah Allah Allah saldır Janela,
Kemerleri bizim için kaldır Janela.

Christian başını iki yana sallıyor.

Christian: Bu şarkıyı söyleye söyleye bir soytarıyı şampiyon yaptınız. Evet, rakiplerinin zayıflığı sayesinde Wrestle Kingdom'dan unvanla ayrılmış olabilir ama Atlas'ta onun işini bitirdim. Unvanı almak üzereyken iki adamın saldırısna uğradım, The Miz ve Cody. The Miz, her zaman haksızlıklardan yakınan ağlak bir tip olmaktan kurtulamadı. Ki kendi mazisi de başkasına yaptığı haksızlıklarla dolu. Cody ise, Cody işte. GWA'e gelişinin tek bir sebebi var: Birilerinin kazanması için birilerinin kaybetmesi gerekiyor.

Seyirciler Christian'ı yuhalarken Christian usulca gülümsüyor. Allen tekrar söz alıyor.

Patrick Allen: Pekala, iş konuşma vakti geldi. The Miz ve Cody sonuna kadar hak edilmiş bir unvan şansının içine ettiler. Sorunlarını beyefendi gibi çözmek yerine haydut misali önlerine gelene saldırdılar. Ben merhametli bir adamım, bu yüzden sözleşmelerini şu an sona erdirmiyorum. Bunun yerine onları topluma geri kazandırmak istiyorum: Baylar, isyankar tavırları bir kenara bırakıp buraya gelin ve Christian'dan özür dileyin. Eğer bunu yaparsanız, işvereniniz olarak sizlerle beyaz bir sayfa açacağımıza söz veriyorum.

Allen girişe dönüyor. Christian da ellerini önde kavuşturup bekliyor. İkili beklentiyle girişe bakıyor, sessizlik uzadıkça seyirciden gelen gürültü artıyor. Ancak girişte gelen giden kimse yok-

Girişte biri var! Ancak bu Miz veya Cody değil.

Omzunda Dünya Ağırsiklet şampiyonluğuyla Joey Janela girişte! Seyirciler arasında bir hareketlenme oluyor. Janela ringe bakıyor, ardından kararını vermiş gibi unvanı yere bırakıyor ve koşar adımlarla ringe yürüyor. Truth Martini geliyor arkasından ve onu durdurmaya çalışıyor. Janela rampayı aşıp ring kenarına vardığında Martini kendini adeta onun önüne atıyor ama Janela onu bir köşeye itiyor. Bu esnada Allen'ın küçük bir el hareketiyle güvenlikler barikatları aşıp ring etrafına konuşlanıyorlar. Janela bir ringe, bir onlara bakıyor. Janela....

SALDIRMAYI SEÇİYOR! Güvenlikler önüne geldiği anda Janela tek yumrukta ilkini deviriyor. İkincisinden sıyrılıp ringe daldığı anda üçüncüsü beline yapışıyor. Janela dönüp onun başına bir yumruk indirdiği anda ikincisi gelip ayağına yapışıyor ama Janela ayağıyla itiyor onu. Şimdi Janela, Patrick Allen'a koşuyor! Janela, Allen'ın tam suratına bir Superkick patlatıyor!

Ama araya giren güvenliğe geliyor hareket! Allen hiç istifini bozmadan ona bakarken Janela tekrar ringe dalan güvenliklerin arasından çıkıp Allen'a saldırma peşinde ama Christian! Tam karnına tekmeyi indiriyor Janela'nın ve DDT! Christian şimdi güvenliklere atıyor Janela'yı. Güvenlikler onu zaptedip götürürken Martini bırakmaları için yalvarıyor. Allen kravatını düzeltip yerden mikrofonu alıyor.

Patrick Allen: The Miz ve Cody. Size bu gece boyunca sürecek bir müddet veriyorum. Ya özür diler ve biat edersiniz, ya da bu şirketten defolup gidersiniz. Üçüncü bir seçenek yok.

Allen ve Christian bir yuhalama yağmurunun altında arka alanın yolunu tutarken, güvenliklerin zaptettiği Janela da seyircilerin arasından götürülüyor. Martini ağlamaklı halde onların peşinden koşarken reklamlara gidiyoruz.

The Domination!

Samoa Joe ve Drew McIntyre girişte gözüküyorlar. Eskinin aksine birbirlerinden daha ayrık biçimde gelen ikili direk ringe girip rakiplerini beklemeye başlıyor.

Payback Company!

GWA'nın yeni ikilisi girişte gözüküyor. Deri ceketleri ile Ted DiBiase Jr ve Pillman Jr ringe doğru geliyorlar. İkili de ringe girdikten sonra takımlar kimle başlayacaklarını belirleyip hakeme doğru dönüyorlar. Ve maçımız başlıyor.

Domination vs Payback Company

Maça Drew McIntyre ve Ted DiBiase JR başlıyor. İkili lock-uplarla başlıyor. Drew başta üstün gelip DiBiase JR’ı yere doğru eğip sırtına çalışıyor. Hemen bir suplex denemesi, başarılı. Ted’i tekrar kontrol altına alıp köşeye doğru sürüklüyor Drew fakat Joe onu beklemeden aşağı atlayıp Pillman JR’ye saldırıyor. Tag verememiş olmanın verdiği şaşkınlık varken Ted DiBiase JR fırsatı iyi değerlendirip Drew’e çalışmaya başlıyor. Bu esnada Pillman Jr’de olayı fark edince Joe’nun saldırısını bir knee strike ile savuşturmayı başarıyor. Ringe döndüğümüzde Ted DiBiase JR rakibini iplere göndermeye çalışıyor fakat Drew onu iplere gönderiyor. Sekmesinde Drew’u atlatan DiBiase Jr dönüşünde çok sert bir clothesline vuruyor ve rakibini yere seriyor. Bir tuş denemesi geliyor. 1-2…

Ancak Drew tuşu bozmayı başarıyor. DiBiase Jr beklemeden rakibini köşeye çekip Pillman Jr’a tag veriyor. Pillman köşeden ayrılmadan hemen Drew’ü köşeye oturtup ardı ardına yumruklamaya başlıyor. Çok bekletmeden tagi tekrar Ted alıyor. İkili Drew’ü iplere yolluyorlar ve suplex pozisyonu için bekliyorlar. Fakat McIntyre çok iyi bir şekilde kontra yapıp ikisini double clothesline ile indiriyor. Drew son gücüyle köşeye doğru yönelip Joe’ya tag veriyor. Joe bu sefer köşede ve tag’i almayı başarıyor. Joe içeri çok hızlı giriyor ve hemen DiBiase ile yumruklaşmaya başlıyor. Çok seri şekilde hızlanan Joe rakibine bir urange vurmak istiyor fakat DiBiase engel oluyor. Joe bu sefer DiBiase’nin arkasına geçip Coquina Clutch için sırttan kilitlemeye çalışıyor fakat DiBiase buna karşı koymayı başarıyor. DiBiase Joe’yu yakaladığı gibi bir headbutt vuruyor. Joe sersemliyor biraz ama düşmüyor yere. DiBiase ikinci headbutt’ı vuruyor, Joe bir dizinin üstüne çöküyor. DiBiase 3. Headbutt’u vurmaya kafasını ittiriyor fakat Joe ondan kaçıp arkasına geçiyor ve ANİ BİR COQUINA CLUTCH! DiBiase can çekişiyor! Pillman ve Drew direk ringe atlıyorlar. 4 isimde ringde!

Pillman DiBiase’nin biraz daha dayanabileceğini anladığı gibi Drew’un üstüne yürümektense dışarı çıkıyor. Drew rakibini takip ediyor. Fakat Pillman bir tık daha hızlı davranıp tekrar ringe giriyor ve kilidi bozmayı başarıyor. Drew’da ringe geliyor ama yetişemiyor tabii ki. Joe Drew’a bir bağırıyor o esnada sen ne yapıyorsun diye. Ve ufak bir tartışma yaşıyorlar. Bu esnada Ted fırsat kollamaya çalışıyor fakat nefessiz kalmasından ötürü tam ayaklanabilmiş değil. Joe tekrar Ted’e dönüyor. Ted hamle yapmak istiyor fakat Joe savuşturmayı başarıyor. Joe Ted’i kendi köşelerine hızlıca atıp bir body slam vuruyor. Ardından hızlıca tag veriyor ve ikili olarak ortaya geliyorlar. Joe bir yandan Ted’i tutuyor. Ve Joe Drew’a koş ve bitir diye bağırıyor! Drew koşuyor ve CLAYMORE! AMA HAYIR! CLAYMORE’U TED DIBIASE DEĞİL SAMOA JOE YİYOR! JOE YERDE! Drew naptım ben dercesine yere bakıp takım arkadaşını ayıltmaya çalışıyor. Ted DiBiase fırsattan harika biçimde faydalanıp hemen Pillman Jr’ye tag veriyor. Hala olayın şokunda olan Drew’u Payback Company tek yakalamış oluyor. DiBiase hemen Dream Street’e başlarken arkasından Pillman’da Backstabber’a geliyor ve OFFBEAT GENERATION! Pillman hiç beklemeden tuşa gidiyor 1….2….
3!

Kazanan: Payback Company (Ted DiBiase Jr & Brian Pillman Jr.)

Company 2. maçını da kazanmış oluyorlar. Joe’nun ufaktan ayaklandığını gören Company hemen ringden tüyüyor ve arka alanın yolunu tutuyor. Joe ise çok ciddi şekilde sinirleniyor, hatta dışardan sandalye gibi cisimler almak istiyor ama maçın hakemi ona engel oluyor ve en sonunda bağıra bağıra arka alanın yolunu tutuyor.

Bir barda kameralarımız açılıyor ve Chuck Taylor ile Trent Beretta'yı görüntülüyor. İkili biralarını içerken bir yandan sohbet ediyorlar.

Chuck Taylor: Artık kendimizi herkese kanıtlamamız gerek Trent, içimdeki yanıp tutuşan güreş ateşini dışarı vurmak istiyorum. Kemerlerimizi birlikte korumak istiyorum.

Trent Beretta: Haklısın Chuck, herkes kendisini ringde gösterirken biz haftalardır buralarda sürünüyoruz. Şampiyonluklarımızın bir değeri kalmıyor ve sevdiğimiz işi yapmaktan mahrum kalıyoruz.

Bu sırada arka taraftaki dönen sandalyede iki kişi dönüp Trent ile Chuck'ın arkasından sesli bir biçimde konuşuyorlar. Bunlar Cena ile Barrett!

Wade Barrett: Bizle rövanşınız sonrası bir daha mahrum kalmanızın manası olmayacak, çünkü onları sizden alacağız.

John Cena: Barlara deri giyinip sert görünen hippileri aldıkları hakkında bir bilgim yoktu.

Barrett bir kahkaha atarken Cena da gülüyor. Bu sırada Trent ile Chuck yumruklarını avuçlarının içiyle kavramış bir biçimde ayaklanıyorlar. Aynı şekilde Barrett ile Cena da ayaklanıyor ve birbirlerini hunharca yumruklamaya başlıyorlar! Herkes bir o yana bir bu yana kaçışırken Cena bir anda Trent'i omuzluyor ve bilardo masasına fırlatacakken Chuck onu bacaklarından tutarak indiriyor. Bu sırada Barrett arkadan salıp enselerinde patlatıyor cam bira şişelerini! Cena ile Barrett, Trent ile Chuck'ı bilardo masasına doğru tutup kafalarını bacaklarının arasına alırlarken bir anda Trent ile Chuck onları Back Body Drop ile bilardo masasına fırlatıyorlar! Chuck ıstakayı alıp ikiliye vurmaya başlıyor ve Trent de başlarından aşağıya birayı dökerken bir anda Barrett ile Cena tekrar onların üzerine çullanıyor ve Spinebuster pozisyonunda onları dolu masalara fırlatıyorlar. Ardından kendilerini yere bırakıyorlar ve bir köşeye çekiliyorlar. Dört isim de yerdeyken kameralarımız bu görüntülerle kapanıyor.

Fight! Kevin Owens hırslı bir şekilde girişte görünüyor, hızla ringe giriyor ve rakibini bekliyor.

Free The Flame! Ember Moon son dönemde yaşadıklarından dolayı hafif endişeli bir şekilde ringe doğru ilerliyor. Son kontrollerin ardından maç başlıyor.

Kevin Owens vs Ember Moon

Owens ile Moon maçın başlaması ile birlikte lock-up yapıyorlar. Daha sonrasında Moon chain wrestling için birtakım denemeler yapsa da Owens Moon’u sert bir şekilde kendinden uzaklaştırıyor. Moon kendini bir ara ringin dışına bırakıyor ancak hemen geri dönüyor. Bu sırada Owens da Moon’un yanına koşuyor ve Moon girer girmez stomplar vurmaya başlıyor. Şimdi Owens Moon’u köşeye fırlatıyor. Onun yanına gidiyor ve tekmeler vurarak Moon’u tekrardan yere indiriyor. Şimdi karşı köşeye gidip kendini hazırlıyor ve Cannonball için koşuyor ancak Moon son anda ayağa kalkıyor ve bir Superkick. Moon hızlıca ringin köşesine Eclipse için çıkıyor ancak Owens da ayağa kalkıyor ve Moon’un ardından o da köşeye çıkıyor. Owens Moon’a bir yumruk vuruyor, Moon da karşılığını aynı sertlikte bir yumrukla veriyor. Şimdi Owens bir yumruk daha vuruyor, Moon ise üst üste yumruklara başlıyor ve en sonunda bir Forearm Smash ile Owens’ı yere düşürüyor. Şimdi Moon tamamen toparlanıp hazırlanıyor ve Diving Elbow Drop. Moon şimdi tuşa gidiyor. 1... 2...

Owens atıyor. Moon şimdi Owens’ı kaldırıyor ve Irish Whip ile ringin köşesine fırlatıyor, daha sonrasında ise üzerine doğru koşup Handspring Forearm Smash deniyor ancak Owens kaçıyor, şimdi de Moon’un arkasından tutup bir German Suplex yapıyor. Owens şimdi tuşa gidiyor. 1... 2. Moon hemen atıyor ama kick-out yapar yapmaz Owens hemen onu chinlock’a alıyor. Moon bir süre kurtulmaya çalışıyor bu chinlock’dan ama yapamıyor. Daha sonrasında ise chinlock’a rağmen ayağa kalkmayı başarıyor ve bir judo throw deniyor ama Owens’ı yere fırlatamıyor, son çare olarak Owens’ı köşeye çarptırıyor ve ancak öyle kurtulabiliyor. Moon bir süre soluklanıyor, daha sonrasında ise Owens’ın yanına gidiyor. Owens’a tekmeler savuruyor, daha sonrasında ise bir kez daha Handspring Forearm Smash için koşuyor ama bu sefer Owens’dan Superkick geliyor, Moon dengede durmakta zorlanıyor, Owens Moon’u köşeye götürdükten sonra üstüne doğru koşuyor ve Cannonball. Bu sefer Moon’u ringin ortasına çektikten sonra kendisi en üst köşeye çıkıyor ve Frog Splash. Owens tüm hırsıyla tuşa gidiyor. 1... 2...

Moon atıyor bu sefer de. Owens şimdi Moon’u stomplamaya başlıyor bir kez daha. Şimdi Owens Moon’u kaldırıyor, suratına bağırıyor ve Pop-up Powerbomb için iplere atıyor ancak Moon kendisini iplerde tutuyor. Owens Moon’un üzerine koşsa da Moon ipleri tutuyor ve Owens ringin dışına düşüyor. Moon zaman kaybetmeden Owens’ın üzerine koşuyor ve Suicide Dive. Şimdi Moon bir kez daha koşuyor ve yine bir Suicide Dive vuruyor. Moon üçüncü kez ringe girip torpido hızında son bir Suicide Dive yapıyor. Moon şimdi Owens’ı ringe sokup kendisi de giriyor, bu sırada Owens yediği hareketlerden dolayı sersemlemiş bir şekilde köşede bekliyorken Moon koşuyor ve Handspring Forearm Smash, bu sefer yapıyor. Şimdi Moon Eclipse için bekliyor.

ANCAK IŞIKLAR LOŞLAŞIYOR VE KAMERALAR TİTANTRONA ÇEVRİLİYOR...

Bu yine o gizemli kişi. Moon şaşırıyor ve adeta donuyor kalıyor.

Gizemli Adam: Daha önce fragmanlar filmlerin tersidir demiştim, film başladı. Bir patlamış mısır al ve sonunu izle.

Bu sırada ışıklar tekrardan açılıyor ve Owens hızla koşup Moon'un dengesini bozuyor. Onu ringin ortasına çektikten sonra iplere atıp havaya uçuruyor ve Pop-up Powerbomb! Owens şimdi tuşa gidiyor. 1... 2...

3!

Kazanan: Kevin Owens

Owens galibiyetinin hemen ardından ringden ayrılırken Moon hala yerde yatmakta.

Moon yerde önce yüz üstü dönüyor ve yavaş yavaş dizlerinin üstünde oturmuşken ışıklar tekrar loşlalıyor ve biraz önce titantrona gelen görüntü tekrar ekrana geliyor. Bu sırada gizemli ismin sesi duyuluyor:

Gizemli Adam: Bu ise filmin sadece girişiydi, basit bir mağlubiyet. Eğer filmin sonunu görmeyi başarırsan yaşadığını hissettiğine sevinmen gerek. Keza eski zamanların ırkçı filmleri gibi siyahi kişiliğin hayatta kalması pek olanaksız.

Bu sözlerden sonra titantron kapanıyor, Ember'ın suratını sinirli bir ifade almışken bir yandan düşünceli bir biçimde duruyor. Onun bu görüntülerini çeken kamera da kapanıyor ve reklamlara gidiyoruz...

Patrick Allen'ın odasındayız. Kapı çalınıyor ve odaya elinde viski şişesiyle Truth Martini giriyor. Martini tam konuşmaya başlayacakken Allen viskiyi gösteriyor. Martini viskiyi masaya koyup söze giriyor.

Truth Martini: Janela'nın yaptıkları için özür dilemeye geldim, onu durdurmaya çalıştım ancak başaramadım. Şirketin güvenliklerine zarar verdiği içi-

Patrick Allen yaptığı "sus" işareti ile Martini'yi susturuyor.

Patrick Allen: Janela'nın yaptığı çok gereksiz ve anlam verilemeyecek bir şeydi. Kendisine çok inanıyor ama aslında sandığı kadar iyi değil. Bunu da ona gösterdim. Neyse ki senin gibi bir menajeri var. Bu aptal hareketini affedebilirim ancak bir şartım var.

Patrick Allen: Bugün ana olayda Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu için gerçekleşecek olan kontrat töreninde uslu durması gerekiyor. Senin bunu halledebileceğini düşünüyorum.

Truth Martini: Söz veriyorum, hiçbir yanlış hareketini görmeyeceksin. Seninle birer iş adamı gibi bu sorunu çözeceğiz, ana olayda görüşmek üzere.

Martini masadan viskini alıp dibine kadar içiyor, ardından selam verip çıkıyor ve reklamlara gidiyoruz.

Shingo Takagi ringde ısınıyor. Rakibini beklerken seyircileri selamlıyor.

Arka alanda Jay White'ın gölgesinin düştüğü bir masa görüyoruz. Başında duran kişi sustalı bıçağını masanın üzerine bıraktıktan sonra şans denermiş gibi eliyle masayı tıklatıyor. Hemen ardından yeni bir müzik giriyor.

We Are Not Your Kind duyuluyor.

Girişte Jay White var.

Lilian Garcia: Rakibi, 198 pounds ağırlığında, "The Demonblade", Jay... White!

White ringe ilerliyor ve içeri giriyor. Takagi, White'ı süzerken hakem zili çaldırıyor ve maç başlıyor.

Shingo Takagi vs. "The Demonblade" Jay White

Lock-up'ta White üstün çıkıyor ve Headlock Takedown'la rakibini yere indiriyor. Takagi aniden Kip-Up yapıp arkasına geçtiği rakibini German Suplex'lemek istese de White dirsek darbeleriyle kurtuluyor buradan ve Takagi'yi yumruklarla köşeye sürüyor. Takagi köşedeyken White göğsüne tekmeler saydırdıktan sonra ayağıyla boğuyor rakibini. Hakem sayıyor, 1....2.....3....4.....White bırakıyor hareketi ve rakibini kendine çekip kolunun altına girip zıplatıyor, Uranag- Takagi çeviriyor bunun yerine ve dönerek Tornado DDT! Takagi iplere tutunup kalkıyor şimdi ve White ayaklanınca ona koşuyor, Hurricanr- White ayakta kalıp ayaklarının üzerine indiriyor Takagi'yi ve kolunun altına girip kaldırıyor, Uranage! White tuşa gidiyor, 1.....2......Takagi kalkıyor. White rakibini köşeye gönderiyor şimdi ve üzerine koşup Running European Uppercut vurmak istiyor- Takagi'den tekme! Takagi şimdi ikinci turnbuckle'a çıkıp doğruluyor ve atlayıp Sunset Flip Roll-up yapıyor! 1....2......White kalktı. Ama Takagi'den hemen Enzuigiri! White sersemliyor ve köşeye sürünüyor. Takagi de karşı köşede kalkıyor. White'a koşup Running Dropk- boşa! White çekiliyor, çekilir çekilmez de hemen koşup karşı köşeden sekiyor ve Takagi'ye Running European Uppercut! Hemen yatırıyor Takagi'yi ve tuş, 1....2.....

Takagi kalkıyor. White onu sırtlayıp Death Valley Driver'a gitmek istiyor ama koştuğu anda Takagi arkaya inip Back Slide'lıyor, 1....2......White son anda kurtuluyor! Koşuyor şimdi White ama Takagi'den Drop Toe Hold + Crossface! Crossface'i bağladı Takagi! White elini yere götürüyor, hakem soruyor. White dişini sıkıyor, sebatla ayağa kalkıyor ve Takagi'yi üzerinden atıyor. Takagi iplere tutunup ayağa kalkarken White üzerine koşuyor, Takagi'den Forearm Smash yarı yolda! White yerdeyken Takagi iplere tutunarak ayağa kalkıyor ve rakibinin kalkmasını bekliyor. Kalkınca karnına bir tekme atıp omzuna alıyor ve The Last Falconn- White arkasına iniyor onun ve bu kez o sırtlıyor, Runnnig Death Valley Driver! White tuşa gidiyor, 1......2......Takagi son anda! White şimdi saçından tutup kıskaca aldığı Takagi'ye bir Butterfly Suplex vurmak istiyor ama Takagi çeviriyor hareketi ve White'ın tam suratında Discus Punch'ı patlatıyor! White dizlerinin üzerindeyken Takagi iplerden sekiyor ve Knee Lift! Takagi tuşa gidiyor, 1......2......White kick-out'lıyor. Takagi bunun üzerine tekrar kaldırıyor White'ı, sırtlıyor... THE LAST FALCONNY! Takagi vurdu hareketi! Takagi tuşa gitti, 1.......2..........

WHITE'IN ELİ İPLERDE! Hakem bunu gösterince küfürler ederek kalkıyor Takagi ve White'ı ayağından tutup ringin ortasına çektikten sonra sırtına oturuyor ve Camel Clutch'ı bağlıyor. O hareketi sıkarken White acı içinde. Hakem soruyor ama White başını iki yana sallıyor. Ağır ağır da olsa ayaklanıyor ve sert bir dirsek darbesiyle hareketi bozuyor. Takagi ona bir Discus Lariat vurmak için kendi etrafına dönüyor- White yakaladı, aniden yakaladı ve BLADE RUNNER! White tuşa gidiyor, 1........2...........3!

Kazanan: "The Demonblade" Jay White

Maçtan sonra White hakem onun elini kaldırmaya gelince sağ tarafını işaret ediyor. Hakem "ne yapıyor lan bu" dercesine bakıyor ama White'ın ısrarı sonrası, White'ın sağındaki görünmez bir eli de havaya kaldırıyor. White sağına bakıp sırıtırken hakem bu durumdan kurtulmanın verdiği rahatlıkla ringden iniyor. Takagi hala yerdeyken White kendi kendine konuşuyormuş gibi görünüyor. Bu görüntülerle reklama gidiyoruz.

Paint It, Black! Lio Rush alanda. Her zamanki halinin aksine epey öfkeli bir şekilde girişte görünüyor Rush. Müziği kesmelerini işaret ediyor ve ringe yürürken lafa giriyor.

Lio Rush: Pekala, direk sadede geleceğim. Bugün söylemek istediklerim, Bray Wyatt isimli hasta ve şişman p.ç kurusuyla ilgili.

Rush epey destek alıyor seyirciden. İçeri giriyor.

Lio Rush: Dünyanın neredeyse her yerini gezdim. Pek çok adamla dövüştüm. Düşmanım, dostumdan çoktur ve savaşmaya her an hazır bir adamım. Ama bunca düşmanın içerisinde senin kadar alçalabilen bir p.ç kurusunu ilk kez görüyorum. Önce kahrolası bir anaokuluna girip 5-6 yaşlarında, çizgi film izleyip kurabiye yemesi gereken çocuklara, iç organların havada uçuştuğu bir katliam masalı anlatıyorsun. Hemen arkasından da onlara "siyahın yaratıcı bir renk olmadığını" söylüyorsun. O zırvalığı ilk gördüğümde dedim ki, "pekala adamım, bu şişko yine kaçıkça bir şeyler yapıyor. Sanırım bu kez de çocuklara musallat olacak." Ama senin kastettiğin şeyin bu olduğunu bilseydim o anaokuluna seni gömerdim.

Rush yine destek alıyor. Başını iki yana sallıyor.

Lio Rush: Adamım bu olay benim için artık desteklenmek veya tepki görmekle ilgili değil. Bu olay, kazanmak veya kaybetmekle ilgili de değil. Yaptığım işi hep belli bir çerçeve içerisinde yaptım. Rakibime saygı duydum. Ve hiç bir rakibi diğerinden ayırt etmeden canımı dişime takıp senelerce çalışarak buraya geldim. Ve burada karşımda kendim gibi adamlar göreceğimi umuyordum. Bana evlat muamelesi yapan ihtiyarın adıyla bana not yazıp arena girişine çağırdığında işin arkasında sen olduğunu anlamadığım için kendime kızıyorum. Devamında olanlar..

Rush'ın boynunda bir damar tehlikeli bir şekilde atıyor. Öfkesini dindirmek için derin bir nefes alıyor.

Lio Rush: Cübbelerini giydiğin oluşum Bray, Klu Klux Klan. Amerika'nın görüp görebileceği en aşağılık iblisler. Bu dünyada nefes almayı hak etmeyen ırkçı pisliklerin bir araya gelip siyah insanlara çektirdiği işkenceleri bir çeşit eğlenceymiş gibi sergilediği, b.ktan bir topluluk. Ve sen onların reklamını yaptın, belki milyonlarca çocuğun ve siyahın izlediği bir programda Klu Klux Klan ayinini canlı ekranlara taşıdın. İnan bana, toplumdan izole yaşaman umurumda değil. Koyun maskeleri de umurumda değil, aptal ablan da. Onun öldürüldüğünü söylemiştin, öyle değil mi? Peki ablan bir siyah adamın altında mı can verdi, derdin bu mu? Köyünüzdeki beyaz oğlanlar onu tatmin edemediği için siyah bir adamın altına yatmak istedi ve oradan kalkamayıp nalları dikti mi?

Rush öfkesini yatıştırmaya çalışıyor.

Lio Rush: Senin Klu Klux Klan'le alakalı herhangi bir şeyi sergileyip hala GWA'de yer alabilmeni sağlayan şey ne? Ben bunu merak ediyorum. Ama şunu bil, şimdiye kadar ettiğin tahrikler veya oynadığın oyunların hiç birisi bu kadar aşağılıkça değildi. Ve ne var biliyor musun, adaletin bittiği yerde anarşi başlar. Eğer zamanında siyahileri avlayan bir örgütün reklamını yapıp bununla kurtulabiliyorsan, o zaman senin o pis suratını bu şirketten tekmeleye tekmeleye çıkarmak bana kaldı demektir. Şimdi buraya gel ve şu işi çözelim, erkek erkeğe demek isterdim ama erkekten sayılmayacağını sen de ben de biliyoruz.

Rush mikrofonu fırlatıp girişe bakıyor. Saniyeler sonra...

WYATT!

Ekranda üzerinde kasap önlüğüyle Bray Wyatt var.

Bray Wyatt: Evlat, biraz sakin ol. Derin bir nefes al. Yaptığım şeyleri düşün ve bunların arkasındaki sebepleri anlamaya çalış. Sana ayinde de anlatmaya çalıştım, bütün bunları yapma sebebim açık: Dünya, Abigail'in ektiği bir fidandan peydah oldu. Hepimiz onun dünyasında yaşıyoruz ve onun düşüncelerinden ibaretiz. Ve onun dünya görüşünde siyah yoktu Lio. Tek kusur bu, aramızdaki tek sorun bu, onun tasarladığı dünyada siyah renk yoktur. Zira siyah, yaratıcı bir renk değildir.

Rush dayanamayıp bağıra bağıra küfür ediyor Wyatt'a, Wyatt keyifli bir şekilde gülüyor.

Bray Wyatt: Bütün bu bu çirkin suçlamalarını kabul etmemi beklemiyorsun değil mi? Irkçılık bir nefret suçudur, ben siyahlardan nefret ettiğime dair herhangi bir şey söylemedim. Siyahların, beyazlardan herhangi bir farkı yok. Ama şu var Lio, ben ablamın dünya görüşünü dünyaya işlemek için elimden geleni yapacağıma dair kutsal bir yemin ettim. O can verirken, yanındaydım ve ona dünyanın istediği gibi şekilleneceğine dair söz verdim. Onun resim paletinde siyah yok Lio. Siyahlar suç getirir, kaos getirir, ölüm getirir. Ve onların eylemleri her zaman dünyaya zarar veren cinsten olmuştur-

Lio Rush: Bu ne demek oluyor aptal herif? Beyazlar kusursuz ve siyahlar berbat insanlar mı-

Bray Wyatt: Bunun anlamı şu Lio, siz siyahlar, beyaz adamların dünyasında tutsaksınız.

Rush bu laf üzerine ringden iniyor ve arka alana koşuyor.

Bray Wyatt: Ama bu demek değildir ki siyahlar yok edilmelidir veya siyahlardan nefret ediyorum.. sadece, GWA çatısı altında siyah rengi temizledikçe altından güzelliklerin ve yüceliklerin çıkacağına inanıyorum Lio. Ve buna seninle başlayacağım, yakında görüşeceğiz. Follow... the buzzards.

Wyatt sırıtırken Lio, arka alan yolunda koşarak gözden kayboluyor. Reklamlara gidiyoruz.

Reklam dönüşü tekrar ringdeyiz.

Lilian Garcia: Bayanlar ve baylar, sıradaki bir No Disqualification maçı!

Marty Scurll girişte. Scurll şemsiyesini çevirerek ringe doğru ilerliyor.

Paul Ellering: İşte Hardcore ruhunu taşıyan bir adam, Hardcore unvanı çevresindeyken yaptıklarına şahit olmuştuk.

Tazz: Normalde lafının üstüne laf söylemem Paul ama ringe şemsiyeyle gelen bir adam ne kadar hardcore olabilir ki?

Scurll bunu duymuş gibi Tazz'e dik dik bakıyor. Tazz notlarıyla oynamaya başlıyor.

Buğra Gür: Mesele de bu zaten Tazz. Mr. Allen şovların fazla yumuşak geçtiğini düşünüyor ve yavaş yavaş şiddet dozunun artmasını istiyor. Moxley'le Scurll'ü karşı karşıya getirip diskalifiye kuralını kaldırmasının amacı bu.

Lunacy! Jon Moxley atik adımlarla girişte görünüyor ve büyük bir destekle ringe yürüyor.

Moxley'le Scurll birbirlerine bakarlarken hakem zili çaldırıyor.

No Disqualification Match
Jon Moxley vs. Marty Scurll

İkili birbirlerine yaklaştıklarında Scurll alaycı bir şekilde sırıtıyor, Mox'tan sağ kroşe! Scurll ne olduğunu anlayamadan Mox üstüne çullanıp bulduğu her yeri yumrukluyor. Scurll onu üstünden güç bela itiyor ama Mox hemen üstüne koşuyor ve Lariat! Scurll yerdeyken Mox ringden kayarak iniyor hemen ve ringin altından bir kendo kapıp aprona çıkıyor- Scurll'dan Dropkick! Kendo bir yana, Mox bir yana düşüyor. Mox ayaklanmaya çalışırken Scurll iplerden sekiyor ve Baseball Slide- Mox çekiliyor onun yolundan ve kayarak ring dışına çıkan Scurll'a arkadan yaklaşıp bir Lariat daha! Mox rakibini kaldırıp bariyerlere fırlatmak istiyor şimdi, Scurll hareketi çevirip fırlatıyor ve Mox'u bariyerlere yapıştırıyor. Mox'un kalkma çabalarını izleyerek bekliyor biraz, ardından koşuyor ve Big Boot! Mox kendini seyircilerin arasında buluyor. Scurll bu arada spiker masasına gelip şemsiyesini kapıyor ve Mox'un olduğu tarafa doğru yürüyor. Bariyerlerin üstünden atlayıp rakibine gidiyor- Mox'tan karnına sert bir tekme, üzerine Uppercut! Scurll hafif gerileyince Mox son hızla koşup kendini rakibinin üstüne atıyor! Scurll'la beraber bariyerlerin üzerinden yuvarlanıyorlar. Mox daha önce kalkıyor ve Scurll'ü tutup ringe atıyor. Kendisi de içeri giriyor- Scurll rakibinin karnına bir tekme atıyor, tutuyor onu şimdi ve Black Plague! Marty Scurll tuşa gidiyor, 1......2......

Mox kalkıyor. Scurll hemen Chickenwing'e yatırmak istiyor ona arkadan yaklaşıp- Mox onu çevirerek fırlatıyor. Scurll tekrar koşuyor, Mox'tan 3. Lariat! Scurll daha kalkamadan Mox onu tutup köşeye itiyor ve karşı köşeden sekiyor, Corner Forearm Smash! Şimdi sırıtıyor Mox ve koşuyor, Bulldog! Çeviriyor rakibini ve tuşluyor, 1....2...Scurll kalkıyor hemen. Mox karşı iplerden sekiyor ve Low Dropkick! Scurll yerdeyken çevik bir şekilde köşeye yönelip tepeye tırmanıyor Mox, aşağı bakıyor, Diving Elbow Drop! Ama boşa! Scurll çekilmişti bile ve şimdi arkadan kıstırıyor Mox'u, CHICKENWING! CHICKENWING LOCKED IN! Mox kıvranıyor, hakem soruyor ama Mox bir süre sonra hafif hafif dikilmeyi başarıyor ve Scurll'a gelişine STUNNER! Scurll sarsak adımlarla iplere geriliyor, Mox onun üzerine koşuyor ama Scurll önünden çekilince iplerin arasından ring dışına yuvarlanıp yerde kalıyor. Scurll iniyor ringden ve ring altından kalktığı sandalyeyi vakit geçirmeden eline alıyor, Mox'un sırtına CHAIR SHOT! Mox acı içinde sırtını tutarken Scurll sandalyeyi atıp kaldırdığı Mox'u ringe atıyor ve arkasından girip onu bütün gücünü kullanarak Backbreaker Rack pozisyonuna alıyor, Scurll "Party's Over" diye bağırıyor sırıtarak- Mox arkasına indi, dizine bir tekme ve pozisyona alıp Fujiwara Armbar'ı bağlıyor! Moxley'den Fujiwara Armbar! Mox hareketi sıkarken hakem soruyor, Marty elini yere götürüyor ve....

...pes etmiyor. Scurll bunun yerine direniyor ve pozisyonunu düzeltip Mox'u tekmelerle uzaklaştırıyor. Mox tekrar hamle ettiğinde Scurll'dan bir Drop Toe Hold geliyor ve tekrar Chickenwing'e gitmek istiyor ama Mox kıvrak bir şekilde ondan uzaklaşıyor ve üzerine geldiğinde Scurll'ü bir Back Body Drop'la fırlattıktan sonra iplerden sekip oturur pozisyondaki Scurll'a Impact Clothesline! Mox şimdi kayarak ring dışına çıkıp Scurll'ün çıkardığı sandalyeyi kapıyor ve üzerine Barbed Wire sarmaya başlıyor! Elleri kanasa da Mox aldırmıyor ve Barbed Wire'ı sandalyenin etrafına düzgünce doluyor!

Mox içeri dalıyor ve SANDALYEYİ SCURLL'ÜN KAFASINDA- SCURLL'DEN TAM KARNINA SUPERKICK! Sandalyeyi düşürüyor Mox, şimdi Scurll sıçrayıp hamleyi yapıyor ve sandalyeye JUMPING DDT! Mox kendi silahıyla vuruldu! Mox hareketsizce kafası sandalyeye gömülü yerde yatarken Scurll sürünüp iplere tutunarak ayağa kalkıyor ve Mox'la alay ediyor. Scurll şimdi eliyle Mox'u işaret ediyor ve bekliyor. Scurll, Curb Stomp'a gidecek! Mox yüzünü yavaş yavaş kaldırınca arenadan bir iğrenme sesi duyuluyor, Barbed Wire etkisini göstermiş gibi! Scurll şimdi koşuyor ve CURB STOMP! Mox kafasını çekti! Ayağı dikenli tellere takılıyor Scurll'ün! O acıyla bağırırken Mox güç bela uzaklaşıyor oradan ve son gücüyle bir Football Tackle yapıyor Scurll'ün ayak bileğine! Scurll sandalye hala ayağına takılı vaziyette yerde. Mox köşeye sürünüyor şimdi ve ağır ağır tırmanıyor. "Let's go Moxley" tezahüratları arasında köşeye tırmanıyor ve aşağı bakıyor, DIVING ELBOW DROP! Tam kalbine! Tuşa gidiyor, 1......2....Scurll kalkıyor!

Moxley "başka çare bırakmadın" der gibi bakıyor ve ringden kayarak çıkıyor. Ring altını bir süre arıyor ve bir masa çıkarıyor! Arenada olumlu bir tepki var. Mox masayı ringe sokup açıyor ve kuruyor. Scurll hala kalbini tutarak yerde sandalyeyi ayağından çıkarmaya uğraşıyor. Mox sandalyeyi ucundan tutup sertçe çekiyor! Scurll boğazlanır gibi bağırırken Mox gülüyor ve elinden tutup ağır ağır kaldırdığı Scurll'ü masaya götürüp yatırıyor. Mox, Scurll'ü boylu boyuna masaya yatırdıktan sonra tekrar köşeye gidiyor ve daha da güçlenmiş "Let's go Moxley" seslerini orkestra şefi gibi yönetir gibi yaptıktan sonra köşede doğruluyor, aşağı bakıyor ve atlıyor! Diving Elbow Drop, boşa! Scurll kendini masanın üzerinden atınca Mox masanın içine geçiyor ve masa parçalanıyor! Mox'un dirseğinde pis görünümlü bir kesik var. Masa yıkıntılarının arasında acı içinde yatarken Scurll de halsiz bir şekilde ona bakıyor. Dizlerinin üzerinde ağır ağır doğrulmaya çalışıyor Scurll ve Mox'a sürünüp onu saçından tutarak kaldırmaya çalışıyor. Köşeye ittiriyor Mox'u ve ağır ağır çıkarıyor yukarı. Şimdi Reverse Crucifix pozisyonunda tutuyor, kaldırıyor havaya ve ringin ortasına getiriyor, BIRD OF PREY! BIRD OF PREY'İ VURDU SCURLL! TUŞA GİTTİ, 1........2..........

MOX KALKTI! Scurll başını iki yana sallayarak hakeme bağırıyor ama hakem "2" işareti yapıyor ısrarla. Scurll şimdi ringden inen isim ve ikinci masayı maça sokmaya hazırlanıyor. Masayı ringe itiyor ve ringe girmeden demir basamakların üstünü çıkarıyor. Aradaki bidonu ve çakmağı eline alıyor Scurll ve yuhalamalar eşliğinde ringe dönüp masayı kuruyor. Köşeye yaklaştırıyor. Üzerine benzini döktükten sonra çakmağı yakıyor ve masayı ateşe veriyor! Scurll ateşi büyülenmiş gibi izliyor bir süre, ardından Mox'u tekrar çıkarıyor yukarı ve Reverse Crucifix pozisyonunda tutuyor- ama kaldıramıyor! Mox gelmiyor! Scurll ona birkaç yumruk saydırdıktan sonra tekrar deniyor ama ayağıyla itiyor Mox. Scurll ona dönüyor- Mox'tan yüzüne bir tekme! Bir tekme daha. Mox iniyor köşeden ve tam karnına bir diz attığı Mox'u tutuyor, DIRTY DEEDS! DIRTY DEEDS! Mox şimdi Scurll'ü köşeye itekleyip yukarı çıkarıyor, kendisi de tırmanıp kolunun altına giriyor. Masa cayır cayır yanarken Mox dönüp ona bakıyor ve gülümsüyor. YANAN MASAYA MARTY SCURLL'Ü SUPERPLEX'LİYOR! SUPERPLEX! MOX DA YANIYOR, AMA TUŞA GİDİYOR, 1.....2.......3!

Kazanan: Jon Moxley

Moxley ateşe atlamak uğruna da olsa kazanıyor! Yangın söndürücüler hemen ringe sokuluyor ve Scurll'e gidiyorlar. Bir görevli de yerde kıvranan Mox'a sıkıyor ama Mox çok keyifli. Kolundan hala duman tüterken Mox mikrofon istiyor.

Jon Moxley: Birilerinin Hardcore'un namusunu kurtarma zamanı gelmişti. Samuel Shaw, senin için geliyorum oğlum.

Moxley mikrofonu atıyor ve Lunacy eşliğinde keyifli bir şekilde arka alanın yolunu tutuyor. Marty Scurll için sedye hazırlanıyor.

Patrick Allen odasında misafirleriyle oturuyor. Allen gülümseyerek bir viski şişesini yavaşça masanın üzerine koyuyor. Kapağı açmaya yeltendiği anda odanın kapısı açılıyor ve Lio Rush içeri dalıyor.

Sekreter: Mr. Allen içeri giremezsiniz dedim ama-

Rush, Allen'a bakıyor.

Patrick Allen: Baylar, bize biraz müsaade eder misiniz? Sohbetimize 5 dakikaya devam edelim.

Misafirler halden anlar bir tavırla başlarını sallayıp odadan çıkıyorlar. Sekreter kapıyı kapattıktan sonra Allen, Rush'a dönüyor.

Patrick Allen: Demin yağlı bir sponsorla görüşmeme mani oldun, umarım iyi bir sebebin vardır.

Lio Rush: Demin olanları izlediniz mi?

Patrick Allen: Evet, Jon Moxley işi biliyor.

Lio Rush: O değil kahrolası, Bray Wyatt'tan bahsediyorum.

Allen'ın ifadesi değişiyor, ellerini masada gezdiriyor biraz.

Patrick Allen: Evet, gördüm.

Lio Rush: Ee? Yaptırım yok mu? Irkçılık ne zamandan beri bu şirketin politikasıyla uyuşur oldu? Ne zamandan beri ırkçı adamları barındırıyorsunuz? Ya da renk ayrımı yapan böyle bir tipin burada olduğunu öğrendikten sonra kaç sponsorun sizinle anlaşmaya yanaşacağını düşünüyorsunuz?

Allen eliyle durduruyor onu.

Patrick Allen: Pekala Lio, mesele dışarıdan ırkçı bir saldırı olarak gözüküyor bunu biliyorum. Ve şunu söylememe izin ver, siyahilere büyük saygı duyuyorum. Benim ideolojimde siyah bireyle beyaz birey arasında bir fark yok. Ama mesele şu, Wyatt "siyahlara ölüm" demiyor, ya da siyah insanları aşağılayıcı bir propaganda yapmıyor. Dini inancında siyahlara yer olmadığı için senin peşinden geldiğini söylüyor. Ona bunun için yaptırım uygulamayacağım. Zira ortada bir hakaret olmadığı için tam olarak bir ırkçılık olduğunu da söyleyemeyiz.

Rush öfkeli bir kahkaha atıyor.

Lio Rush: Hey Mr. Allen, beyaz insanlar arasında ensest ilişki ve çocuk istismarı çok sık görülüyor, bu yüzden beyaz adamlar lanetlidir. Ama kesinlikle ırkçı değilim çünkü "beyazların ........ koyayım" demiyorum. Gerçekten, bu sadece benim "inancım". Bu mu yani?

Patrick Allen: Dinle, Bray Wyatt'la kapışmak istiyor musun?

Lio Rush: İstiyor muyum? Adamım, onunla ringe çıktığımda Abigail bile mezarında acıyı hissedecek.

Patrick Allen: Güzel, o zaman Pasifik'te, senle Bray Wyatt. Teke tek. Ne diyorsun?

Rush düşünüyor, Allen'a bakıyor.

Lio Rush: Anlaştık.

Patrick Allen: Öyleyse tamamdır Lio. Wyatt'ın siyahlara yönelik hakaretvari bir sözünü duyarsam ona anında yaptırım uygulayacağımdan şüphen olmasın. Pasifik'te bol şans dilerim.

Rush bir şey demeden odadan çıkıyor.

Kameralarımız ringin içinde açılıyor ve Ronaldo Shaqiri'yi görüyoruz. Kendisi son ısınma hareketlerini yapıyor ve rakibini bekliyor, bu sırada ise bir müzik çalıyor:

HEY BRO! Matt Riddle sahnede gözüküyor, kendisi her zaman ki karizması ile beraber yavaşça ringin içine giriyor ve Ronaldo'nun karşısına dikiliyor. İkili iyice birbirine yaklaşırken hakem tarafları ayırıyor ve ikisinin de kendi köşesine geçip hazır olduğuna emin olduktan sonra maçı başlatıyor.

Matt Riddle vs. Ronaldo Shaqiri

Maç başladığı anda Shaqiri rakibinin üzerine koşup High Knee deniyor fakat Riddle çekiliyor ve Shaqiri'nin arkasını gördüğü saniyede kavrayıp German Suplex yapıştırıyor. Ardından Shaqiri hemen kendini ringin dışına atıyor, Riddle ise bunu görünce iplere koşuyor ve dönüşte Suicide Dive. Ardından Ronaldo'yu orada yumrukluyor ve iyice etkisiz hale getiriyor. Ardından kaldırıp köşe direğine kafasını vurdurtuyor birkaç defa ve en sonunda ringe sokuyor. Matt Riddle köşeye çıkıyor ve Diving Elbow Drop! Fakat hıncını alamıyor ve darbeyi vurduktan sonra iyice yumruklamaya devam ediyor. Ronaldo'nun bilincinin gidip gitmediğinden emin değilken Matt Riddle onu kaldırıyor ve BRODEREK! Riddle biraz bekleyip sonrasında tuşa gidiyor, 1-2-

KICKOUT! Ronaldo Shaqiri bütün darbelere rağmen maçın bitmemesini sağlıyor. Matt Riddle ise tepki bile vermiyor ve onu usulca kaldırıp omuzuna alıyor, BRO TO SLEEP! Fakat tuşa gitmek yerine Riddle onu bir kez daha kaldırıyor ve tekrar BRO TO SLEEP! Fakat Matt Riddle sanki inat yapmış gibi yine tuşa gitmiyor ve 3. kaldırışın ardından BRO TO SLEEP VE HEMEN ARDINDAN BROMISSION! Ronaldo Shaqiri tepki dahi veremiyorken hakem onun elini 1. kez kaldırıyor ve eli yere düşüyor. 2. kez kaldırıyor ve tekrar yere düşüyor. Hakem Ronaldo'nun elini 3. kez havaya kaldırıyor ve bırakıyor...

ELİ TEKRAR YERE DÜŞÜYOR!

Rakibinin bayılması sonucu kazanan: Matt Riddle

Matt Riddle kazanıyor, onun için pek zorlayıcı geçmemiş olan bu maçı rahatlıkla alıyor ve galibiyetin getirdiği hissiyat ile yavaşça arka alana dönüyor. Shaqiri için ise hakem sağlık ekibini çağırıyor. Bizde reklamlara gidiyoruz...

Ringdeyiz. Patrick Allen'la beraber resmi görünüşlü iki memur beklerken ringin ortasında bir masa ve üzerinde bir sözleşme duruyor.

Just Close Your Eyes! Christian girişte görünüyor.

Christian "You Suck" tezahüratlarına el sallayarak karşılık veriyor ve kahkaha atıyor. İçeri girdiğinde ceketinin önünü ilikleyip Allen'ın elini sıkıyor. Ardından cakalı bir edayla sandalyesine geçip oturuyor. Herkesin gözü girişte.

Lunar Wave!

Üzerlerinde takım elbiselerle Joey Janela ve Truth Martini girişte görünüyor. Janela Dünya şampiyonluğunu omzuna atıp ringe bakıyor. Ardından ikili ringe ilerliyor ve basamakları çıkıp içeri giriyorlar. Martini hemen Allen'la tokalaşıyor. Ardından da Christian'la. Janela ağır ağır masanın önüne geliyor, Allen ona talepkar bir şekilde elini uzatıyor. Janela...

Elini sıkıyor Allen'ın. Hemen ardından Christian'ın önüne geliyor ve bundan dolayı acı çekiyor gibi görünse de Christian'ın uzattığı elini sıkıyor. Martini hemen sandalyesini çekiyor ve Janela oturup unvanını masaya yatırıyor. Christian unvana bakarken Allen boğazını temizliyor.

Patrick Allen: Gecenin başında tatsız bir olay yaşasak da şimdi hepimiz buradayız. Ben hep genç adamların fırsat sahibi olmalarını desteklemişimdir, bu yüzden Joey'e büyük bir sempatim var. Uzun bir öykü, Bray Wyatt'la olan rekabetiniz ve sonunda kazandığın büyük zafer. Şirketimizin en büyük şovunun ilkini kapatan adam oldun. Ve bunda senin payın da inkar edilemez Martini. O şovda müvekkilin için hayatını ortaya koydun ve bunun için bir tebriği hak ediyorsun.

Martini alçakgönüllü bir el hareketi yapıp gülümsüyor.

Patrick Allen: Geçmişte de pek çok savaş ve düşmanlık görüldü ama hepsinde taraflar, savaştan bir şey kazanamayacaklarını anlayınca baltalarını gömerek el sıkışma yoluna gittiler. Bugün yaşadığımız durum da bunun aynısı beyler. Aramızda bir kan davası veya derin bir husumet yok. Sadece yanlış anlaşılmalar var, ve bunları bir iş adamı gibi çözme imkanına sahibiz. İşte buna "diplomasi" diyoruz Joey. Kuduz bir köpek gibi etrafa saldırmaktan çok daha etkili.

Bu sözler yuhalanıyor, Janela, Allen'a bakıp mekanik bir şekilde sırıtıyor.

Patrick Allen: Zaferiniz sizi epey havaya sokmuş olabilir, bunu ben bilemem. Ama sen Wrestle Kingdom'da kişisel bir kazanç için koşarken burada gördüğün adam Christian ne yapıyordu biliyor musun Joey? Buradaki insanların yapabileceği en kutsal şeyi; şirket için çalışıyordu. Şirketin daha iyi bir hale gelmesi için çetin bir mücadelede cesurca dövüştü ve bunun mükafatlandırılması gerekiyor. En uygun aday sensin, ikinizin karşılaşmasını görmek isteyen milyonlar var ve ben şampiyonluk maçlarında eşkıyaları değil gerçek şampiyonları dövüştürürüm. Nereden geldiğin ve özel hayatın beni ilgilendirmiyor, buraya geliyorsan ve bir dünya şampiyonluğu taşıyorsan benim şartlarıma uygun davranacaksın. Bir daha tasması salınmış köpekler gibi etrafa saldırdığını görürsem kemerini elinden almakla kalmam, seni kovarım. Anladın mı?

Allen epey yuhalanıyor ama pek umurunda değil gibi. Janela'ya bakıyor beklentiyle. Janela mikrofonu ağzına götürüyor.

Joey Janela: Nasıl isterseniz efendim.

Martini derin bir nefes alıyor. Allen başka bir şey söyleyecek mi diye bakıyor ama Joey bir şey demiyor. Sonunda kontratı işaret ediyor.

Patrick Allen: Memur bey, kalemi getirin d-

Christian: Bir saniye Patrick.

Büyük yuhalama var. Allen da şaşırmış gibi bakıyor ama Christian lafına devam ediyor.

Christian: Joey, Mr. Allen şu anda bir diplomat gibi davranıyor ama ben bir yönetici değilim. Bu yüzden daha açıksözlü olabilirim. Sen yükseklere sıçramayı başarmış bir sokak serserisisin ve olman gereken yer bir köpek barınağı. Şampiyonluk maçına çıkabiliyor olman bile bu şirket için koca bir şaka. Kendine bir bak Joey, bu insanların veya benim senin neler çektiğin umurumuzda mı sanıyorsun? Senin geçmişin, şimdi veya yapacaklarından bize ne? Sen bir hiçsin. New Beginning'de, senin fişini çekeceğim ve ait olduğun yere yollayacağım. Tarihin çöplüğüne.

Christian memurdan kalemi alıyor ve kağıdı imzalayıp Janela'ya itiyor. Janela mikrofonu ağzına götürüyor.

Joey Janela: Mr. Allen, bana böyle güzel bir maç fırsatı sunduğunuz için size ne kadar teşekkür etsem azdır efendim.

Seyircilerden karışık tepkiler var.

Joey Janela: Ben, öfke kontrolü konusunda geçmişte sorunlar yaşamış bir adamım. Bundan sonra saygın bir şampiyon gibi davranacağıma söz veriyorum. Ama yine de..

Janela kağıda eğiliyor ve imzasını atıp memura teslim ediyor.

Joey Janela: Sizle buzları eritmiş olmam, bu kırık boyunlu sakat p.çi dövmemem için bir sebep değil.

JANELA CHRISTIAN'IN ÜZERİNE YIKIYOR MASAYI! Allen güvenliği çağırırken Martini tutmaya çalışıyor ama Janela'nın umurunda bile değil. Janela, Christian'ın kafasını bacaklarının arasına alıyor, kaldırıyor onu, Mr. Allen'a bakıyor.

PACKAGE PILEDRIVER! TAM BOYNUNUN ÜSTÜNE! Christian hareketsizce yerdeyken Janela kemerini alıyor ve ringden iniyor. Martini şok ifadesiyle arkasından bakarken Janela kemerini havaya kaldırıyor. Arenada "Saldır Janela" duyulurken Joey Janela, Mr. Allen'a el sallıyor.

ATLAS
GWA Entertainment
TM & © 2019
All Rights Reserved
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 24-09-2019, 22:25   #2
no one
Captain of Peepulation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Peepville
Konular: 5091
Favori Güreşçisi: Bobby Roode
RPG Karakteri: Christian Cage
Rep Puanı: 125447
Rep Derecesi: Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Captain of Peepulation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Captain of Peepulation Captain of Peepulation isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 125447

Irkçılık mı? Canlı takip edemem, belki metrobüste bakarım ama olmazsa okuyup derin bir A N E L İ Z L İ yorum atabilirim.
imza

INTENSITY
INTEGRITY
INTELLIGENCE

And from this day forth, those who disrespect the tradition, their time shall be spent answering to the Ring General.

and now... INDUCTEE...

Captain of Peepulation isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 24-09-2019, 22:26   #3
where is my mind?
Mike Mizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 310
Rep Puanı: 218901
Rep Derecesi: Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mike Mizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mike Mizanin Mike Mizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 218901

- Miz ve Cody'nin Başı Dertte

Bekliyoruz.
imza

Mike Mizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 24-09-2019, 22:29   #4
Kayıtlı Kullanıcı
gray matter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 10
Rep Derecesi: gray matter NXT'de jobbersın.
gray matter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
gray matter gray matter isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10

Maçla başladık maçla devam edeceğiz demek, takip etmeye çalışacağım.
gray matter isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 24-09-2019, 22:31   #5
ToniStormculukKazanacak!
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1908
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
RPG Karakteri: Cody Rhodes
Rep Puanı: 756409
Rep Derecesi: Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 756409

4:50

imza

Styles Clash & Aschentef

Feud İncelemeleri:

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

x1 GWA Champion
x1 Intercontinental Champion
x2 Hardcore Champion
x1 Internet Champion
x1 Tag Team Champion
Unified Hardcore & Internet Champion

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 24-09-2019, 22:32   #6
Kayıtlı Kullanıcı
Man Without Fear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 5595
Rep Derecesi: Man Without Fear Royal Rumble maçını kazandın. Man Without Fear Royal Rumble maçını kazandın. Man Without Fear Royal Rumble maçını kazandın. Man Without Fear Royal Rumble maçını kazandın. Man Without Fear Royal Rumble maçını kazandın. Man Without Fear Royal Rumble maçını kazandın. Man Without Fear Royal Rumble maçını kazandın. Man Without Fear Royal Rumble maçını kazandın. Man Without Fear Royal Rumble maçını kazandın. Man Without Fear Royal Rumble maçını kazandın. Man Without Fear Royal Rumble maçını kazandın.
Man Without Fear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Man Without Fear Man Without Fear isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5595

Demek Domination'un dağılacağı şov bu.
imza

rpg: ted dibiase jr.
Man Without Fear isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 24-09-2019, 22:35   #7
Banned
Duluth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 79
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 30010
Rep Derecesi: Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Duluth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Duluth Duluth isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 30010

Rotamız belli olmaya başlar herhalde. Takipte olacağım.
Duluth isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 24-09-2019, 22:35   #8
YÜKSEK TESTOSTERON!!!
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 281
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 202549
Rep Derecesi: Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Birazvodka Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 202549

Hart en sevdiğimmmmmıııhhhh. Takipteyiz.
Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 24-09-2019, 22:42   #9
Night God
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 273
RPG Karakteri: Finn Balor
Rep Puanı: 58800
Rep Derecesi: Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gece Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 58800

Takip etmeye çalışırım.
imza

Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 24-09-2019, 22:46   #10
Banned
Gbedas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa/Kocaeli
Konular: 396
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
RPG Karakteri: Jimmy Jacobs
Rep Puanı: 21334
Rep Derecesi: Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Gbedas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gbedas Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 21334

Alandayız.
Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil