GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 25-09-2019, 21:40   #1
Banned
fetiborn41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 904
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 196551
Rep Derecesi: fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
fetiborn41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
fetiborn41 fetiborn41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 196551

Standart RPG: Arka Alan Değerlendirmesi

Kevin Owens'ı arka alanda gören muhabirimiz Charly Caruso ondan biraz vaktini rica ediyor ve ona sorular sormaya başlıyor.

Charly Caruso: Kevin, kariyerinin çok önemli bir noktasında radikal bir karar alıp GWA'nın yolunu tuttun. Öncelikle bu kararında ne etkiliydi?

Kevin Owens: Üstümdeki tişörtü okuyor musun Charly? Ben bir ödül savaşçısıyım. Ödülü koklarım, ödül neredeyse oraya giderim ve o ödülü alırım. GWA'de birden çok ödül var. Birden fazla kazanılacak şey var. Gerçekten bir hardcore tanrısı olmayı da seçebilirim, kendimi kasıp bu şirketin en önemli kemerini de kazanabilirim. Şu anda alışma sürecindeyim. İlk ödülüme karar verdiğimde tüm GWA bunu öğrenecek, hem de çok yakından.

Charly Caruso: Bu hafta bu şirketin eski şampiyonlarından birini, Ember Moon'u mağlup ettin. Bu konu hakkında ne söylemek istersin?

Kevin Owens: Onun için üzülüyorum. Geçen sene bir ring yolunda yuvarlanma hadisemiz oldu diye herkes bizi squashlanacak, ezilecek, büzülecek bir adam sandı. Merak etmeyin, bu lafları hepinize yutturacağım. Herkes Kevin Owens'ın nasıl bir savaşçı olduğunu görecek.

Charly Caruso: O savaşçı başkalarının yardımıyla mı maçları kazanıyor?

Kevin Owens: Hey Charly! Öncelikle sen beni yargılayacak konumda değilsin. İkinci olarak, ben kimseyi görmedim. Kimse Ember Moon'a temas etmedi ve kimse ringe gelmedi. Sevdiğim bir söz vardır, ringin içindeysen kafan da ringin içinde olacak. Patrick Allen dürüst ve anlayışlı bir lider, eğer çekinceleri varsa ona gidip konuşabilirdi. Ama o ringe gelip, herhangi bir temas olmadan yeniliyorsa bu kimsenin sorunu değildir. Özellikle de benim. Tertemiz bir win aldım, devamı da gelecek.

Charly Caruso: Son soru Kevin. Geçen haftaki mağlubiyetini neye bağlıyorsun?

Kevin Owens: Sen burada beni mi kolluyorsun ya? Antonio Cesaro kimdir, nedir, necidir, ne yapar, ne yer, ne içer, ne koklar bilmem. Sadece one-match wonder'dı kendisi. Daha fazlası değil. Kendisiyle tekrar karşılaştığımızda emin ol ona gerçek erkeğin kim olduğunu göstereceğim. Pop-up powerbomb'umu yediğinde bu şirkette kimin gerçek bir kemer adayı olduğunu, benim gibi kendisi de öğrenecek. Son olarak Cesaro ile ilgili söyleyeceğim şey şudur ki b--

O sırada Kevin Owens'ın arkasından bir el dokunuyor...

fetiborn41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 25-09-2019, 22:10   #2
Banned
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 799
Favori Güreşçisi: AJ Styles
RPG Karakteri: Alexander Hammerstone
Rep Puanı: 556237
Rep Derecesi: Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Rise Above Hate Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 556237

Bu el Antonio Cesaro'ya ait. Gözlüğünü çıkarıyor ve Owens'a bakarak sırıtıyor.

Antonio Cesaro: Benden mi bahsediliyor? Kulaklarımın çınlaması bir an hiç dinmeyecek sandım. Bunları yüzüme karşı söylemeni de isterim dostum. Yıllardır bu sektörün içinde olan, birkaç sene öncesinin dev şirketlerinde boy göstermiş bir adam olarak, alt tabaka tarafından tanımazlıktan geliniyor olmak çok saygısızca ve gülünç geliyor. Ben Antonio Cesaro'yum ve bu karşımdaki... Kevin. Sen beni tanımıyormuş gibi davranmaya devam edebilirsin, seni ayaklarımın altına aldığım geceyi kafandan silip atabilirsin. Ancak bu yaşandı ve binlerce insan, Antonio Cesaro'nun onlara sunduğu güreş ziyafetini izledi. Bu geceki galibiyetin ile gerçekten övünüyor musun Kevin? *küçümser gözlerle bakıyor* Tertemiz bir galibiyet aldın öyle mi... enteresan. Bana gizemli bir elin de bunda katkısı varmış gibi geliyor. Ama galibiyet galibiyettir değil mi? İkimiz de buraya yeni adımımızı attık ve bir ortak yönümüz var. Amaçlarımız aynı. Burası büyük adamların yeri ve ikimizin de bu mertebeye ulaşmaktan başka gayesi yok. Senden önce ise burada ben varım, ben! Şampiyonlardan birini alt etmiş olman neyi değiştirir? Benim kadar hırslı değilsin, benim kadar iyi değilsin ve benim pisliğimi temizlemekten baka bir vasfı olmayacak bir adamsın. Buraya gelen adamlar birbirlerinin kuyusunu kazarlar çünkü bunu yapmazsa sonunun geleceğini bilir. Ben senin kuyunu kazmayacağım Kevin, buna ihtiyacım yok. Elimi senin gibiler için kirletmem. Ben senin gibileri ayağımın altında böcek gibi ezerim ve siz kendi kazdığınız çukurunuzda boğulursunuz.

Dediklerimi hakaret olarak algılama. Ben realist bir adamım ve konuşmalarım da hep bu doğrultuda ilerlemiştir. Geçmişte yaptıklarım herkesin malumu ancak bundan bahsetmeyi doğru bulmuyorum. Geçmiş geçmişte kalmıştır öyle değil mi? Başardığımız onca şey o dönemin birer kalıntılarıdır. Geleceğe bakmayı ve kendi geleceğini yaratan bir adam olmayı tercih ederim. Bu şirketin kapısına girdiğim an durdum ve kendime aynen şunu söyledim. Antonio... bu kapıdan girdiğinde her şey senin için farklı olacak. Bazı şeyleri değiştiremezsin. Kaderini sen çizemezsin, ona sadece yön verirsin. İkimiz de kaderimize yön vereceğiz. Önemli olan o yönün doğru mu yoksa yanlış bir yön olduğu mu. Hoş geldin Kevin Owens, hoş geldin.

Cesaro, Owens'ın omzuna dokunuyor ve gözlüğünü taktıktan sonra oradan ayrılıyor.
Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil