GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 13-03-2019, 21:25   #21
Root of All Evil
The Hellraiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul/Gaziosmanpaşa
Konular: 108
Favori Güreşçisi: Aleister Black
Rep Puanı: 22550
Rep Derecesi: The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Çizgisini bozmadan ilerleyen güzel bir şov oldu aslında Pusula. Ana şovlarda fırsat bulamayan kişiler de fırsat bulma şansı buluyor ve güzel feudlar da doğabilir buradan diye düşünmekteyim. Balor ve Ambrose feudu burda çok alevlenecek.
imza

If you only knew the power of the dark side.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Six Horsemen of Wrestling

Twitter
Facebook
Instagram
Eski Nick: Christmas007
The Hellraiser isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2019, 21:56   #22
𝘀𝗻𝗼𝘄
Duluth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 51
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 2286
Rep Derecesi: Duluth IC kemerini kazandın.Duluth IC kemerini kazandın.Duluth IC kemerini kazandın.Duluth IC kemerini kazandın.Duluth IC kemerini kazandın.Duluth IC kemerini kazandın.Duluth IC kemerini kazandın.Duluth IC kemerini kazandın.Duluth IC kemerini kazandın.Duluth IC kemerini kazandın.Duluth IC kemerini kazandın.

Ohh bu ne güzel şovdur. Dönüşümüzü yapmışız akalım bakalım.
imza
Duluth isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2019, 22:30   #23
NightGod
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 123
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 10116
Rep Derecesi: Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Geçen hafta şov da olanların intikamını almak açıkçası beni tatmin etti. Genel olarak karakterim de düşüş var. Bunu hem intikam alarak hemde şovu ayakta kapatarak az da olsa telafi etmiş gibi görünüyorum. Doğrusu Ambrose karşılaşmak istediğim bir rakipti birlikte hikaye doğrultusunda ortaya hoş şeyler çıkaracağımızı düşünüyorum. Ekibin ellerine sağlık. TJ Perkins'in yine yenilgi alması şaşırtmadı öte yandan.
imza

Gece isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2019, 22:31   #24
küneşara
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güzelyalı
Konular: 2451
Favori Güreşçisi: Mick Foley
Rep Puanı: 182379
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Hunico seni seviyorum. Janela, seni daha çok seviyorum.
imza
gwa rpg. sting

modern day paul e. dangerously.
World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2019, 23:01   #25
𝕘𝕖𝕟𝕖𝕥𝕚𝕔 𝕗𝕣𝕖𝕒𝕜
The Human Buzzsaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Detroit, Michigan
Konular: 40
Favori Güreşçisi: Scott Steiner
Rep Puanı: 3465
Rep Derecesi: The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.

Pusula projesinden dolayı ekibi tebrik ediyorum. Karakter merkezine yazan oyuncuların hoop diye oyuna alınıp senaryoların ve şovun sıkıştırılmasının önüne geçilmesi ki bu feudlar için hiç iyi olmuyor, aynı zamanda da oyuncuyu da beklemekten kurtarıp oyuna girişi sağlanmış. Pusula şimdilik Main Event gibi duruyor, belki ileride NXT’ye evrilebilir.

Reene bizi mazoist sandı, tokat kırbaç bize ters ama başka fantezilere açığız sarı kız. Bu arada promomun okunup karakterime işlenmesi çok hoşuma gitti. Elinize sağlık.

Hala rövanş diyor vurup alsana andaval.
imza

Konu The Human Buzzsaw tarafından (13-03-2019 Saat 23:05 ) değiştirilmiştir.
The Human Buzzsaw isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-03-2019, 00:47   #26
Kayıtlı Kullanıcı
Prince of Queens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 99
Favori Güreşçisi: The Miz
Rep Puanı: 20973
Rep Derecesi: Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Alıntı The Human Buzzsaw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Pusula projesinden dolayı ekibi tebrik ediyorum. Karakter merkezine yazan oyuncuların hoop diye oyuna alınıp senaryoların ve şovun sıkıştırılmasının önüne geçilmesi ki bu feudlar için hiç iyi olmuyor, aynı zamanda da oyuncuyu da beklemekten kurtarıp oyuna girişi sağlanmış. Pusula şimdilik Main Event gibi duruyor, belki ileride NXT’ye evrilebilir.

Reene bizi mazoist sandı, tokat kırbaç bize ters ama başka fantezilere açığız sarı kız. Bu arada promomun okunup karakterime işlenmesi çok hoşuma gitti. Elinize sağlık.

Hala rövanş diyor vurup alsana andaval.
Neden vurup almadığı aslında kurduğunuz cümlenin içerisinde. Her karakteri ciddi bir rolde görüp sırf yorum atmak için konuşmak yerine biraz olsun güreşin her zaman varolmuş bir unsuru olan eğlence kısmına bakarak Hunico’yu yorumlarsanız sizin için daha net cevaplar doğacaktır.
imza

gwa rpg: "el patron" Hunico

Kazanılanlar:
2 Time Hardcore Championship
2019 Lord of The Ring Tournament Winner

gtw rpg: roman reigns(2016-2018), fandango(2019)

Kazanılanlar:

2 Time World Heavyweight Championship
1 Time Hardcore Championship
Royal Rumble Match Record by Eliminating 7 Wrestlers
Prince of Queens isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-03-2019, 02:57   #27
𝕘𝕖𝕟𝕖𝕥𝕚𝕔 𝕗𝕣𝕖𝕒𝕜

Rep Derecesi: The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.

Alıntı Prince of Queens Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Neden vurup almadığı aslında kurduğunuz cümlenin içerisinde. Her karakteri ciddi bir rolde görüp sırf yorum atmak için konuşmak yerine biraz olsun güreşin her zaman varolmuş bir unsuru olan eğlence kısmına bakarak Hunico’yu yorumlarsanız sizin için daha net cevaplar doğacaktır.
Hunico’ya dedim Prince Of Queens’e değil. Eğer yazar değilsen ve kendi karakterinin senaryosunu yazmıyorsan seni ilgilendiren bir durum yok. Öyle misin?
imza

Alt 14-03-2019, 03:47   #28
Kayıtlı Kullanıcı
Prince of Queens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 99
Favori Güreşçisi: The Miz
Rep Puanı: 20973
Rep Derecesi: Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Alıntı The Human Buzzsaw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hunico’ya dedim Prince Of Queens’e değil. Eğer yazar değilsen ve kendi karakterinin senaryosunu yazmıyorsan seni ilgilendiren bir durum yok. Öyle misin?
Andaval kelimesini üzerime alınmadım zaten. Ekip bir nevi herkese kendi senaryosunu yaratmak için fırsat tanıyor. Rövanş meselesini ben promolarımda açmıştım, yazarlar da bunu gayet eğlenceli bir yoldan devam ettiriyor. Ama sen herkesin güldüğü bir senaryoda mantık aramaya çalışıp durursan şu anki gibi komik duruma düşersin. Ha, “ben küfüre gülmem” gibi takıntıları olan entellektüel birikime sahip bir kişilik olsaydın bir nevi seni anlardım. Ama herif ben rövanş hakkımı istiyorum 7/24 kuralını biliyorum diyen bir aksi, saçma tip olmasına rağmen bunu anlamakta diretip Einstein Baranlık taslayan birinin öyle olması da mümkün olmayacağına göre olayı daha iyi anlayıp yorumunu o zaman katabilirsin. Soruna gelirsem yazarlık iki yıl önce yaptım, çok emek ve zaman gerektiren bir iş. Şu an RPG oynama sebebim sadece kendime has bir hanzo karakter yaratıp eğlenmekti ve bunu da yapıyorum.
imza

gwa rpg: "el patron" Hunico

Kazanılanlar:
2 Time Hardcore Championship
2019 Lord of The Ring Tournament Winner

gtw rpg: roman reigns(2016-2018), fandango(2019)

Kazanılanlar:

2 Time World Heavyweight Championship
1 Time Hardcore Championship
Royal Rumble Match Record by Eliminating 7 Wrestlers
Prince of Queens isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-03-2019, 09:55   #29
#sarıtribün
Vileanger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul / Houston
Konular: 149
Favori Güreşçisi: Samoa Joe
Rep Puanı: 55662
Rep Derecesi: Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Pusula kendi çizgisini yaratmayı başarabilen bir şov oldu 2 şovuyla bence. Kısa oluşu, farklı isimlerin boy göstermesi bunun en büyük etmenleri. Okuması keyifli bir şov oldu benim adıma. Ekibin eline sağlık.
imza

"Nothing is true, everything is permitted."

GWA RPG: Samoa Joe

Twitter

Vileanger isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-03-2019, 11:24   #30
𝕘𝕖𝕟𝕖𝕥𝕚𝕔 𝕗𝕣𝕖𝕒𝕜

Alıntı Prince of Queens Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Andaval kelimesini üzerime alınmadım zaten. Ekip bir nevi herkese kendi senaryosunu yaratmak için fırsat tanıyor. Rövanş meselesini ben promolarımda açmıştım, yazarlar da bunu gayet eğlenceli bir yoldan devam ettiriyor. Ama sen herkesin güldüğü bir senaryoda mantık aramaya çalışıp durursan şu anki gibi komik duruma düşersin. Ha, “ben küfüre gülmem” gibi takıntıları olan entellektüel birikime sahip bir kişilik olsaydın bir nevi seni anlardım. Ama herif ben rövanş hakkımı istiyorum 7/24 kuralını biliyorum diyen bir aksi, saçma tip olmasına rağmen bunu anlamakta diretip Einstein Baranlık taslayan birinin öyle olması da mümkün olmayacağına göre olayı daha iyi anlayıp yorumunu o zaman katabilirsin. Soruna gelirsem yazarlık iki yıl önce yaptım, çok emek ve zaman gerektiren bir iş. Şu an RPG oynama sebebim sadece kendime has bir hanzo karakter yaratıp eğlenmekti ve bunu da yapıyorum.
Alıntını okurken normal bir ruh halinde değildim, şimdi bir daha süzgeçten geçirince haksız olduğumu anladım. Kusura bakma, aşırı tepki gösterdim.
imza

Konu The Human Buzzsaw tarafından (14-03-2019 Saat 12:08 ) değiştirilmiştir.

Seçenekler Arama
Stil