GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 13-07-2018, 20:42   #1
onye
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hawkins
Konular: 5594
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 767929
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart Jeff Hardy vs Randy Orton | Feud İncelemesi(2018)

Feud: Jeff Hardy vs Randy Orton
Şirket: WWE
PPV: Backlash, Hell In A Cell
Tarih: Nisan-Eylül 2018
Kazanan: Randy Orton

''10 Nisan tarihli Smackdown Live şovundayız. Randy Orton Amerikan Şampiyonluğu maçına hak kazanmak için Rusev ve Booby Roode ile üçlü tehdit maçına çıkıyor. Bu maçı da RKO ile kazanıyor. Backlash'te Jinder Mahal ile yüzleşmeye hak kazanıyor.''

''16 Nisan tarihli RAW şovundayız. Angle şovu açıyor. Ardından Mahal'ı tanıtmak için Sunil Singh geliyor. Shake-up ile RAW'a geçen ilk isim Mahal oluyor. Mahal geliyor sonrasında. Angle ile konuşmaya başlıyorlar. Angle buradaki herkesten daha iyi olmak için kemerini koruması gerektiğini söylüyor. Jeff Hardy geliyor maç için. Hardy maçı Swanton Bomb ile kazanıyor ve yeni Amerikan Şampiyonu oluyor! Smackdown Live'da görüşmek üzere!''

''17 Nisan tarihli Smackdown Live şovundayız. Ringte Shelton Benjamin var. Yanında Gable yok çünkü Shake-Up'ta RAW'a geçti. Eline mikrofonu alıyor ve konuşmaya başlıyor. Dün gece Twitter'da Chad Gable'ın ilham verici bir partner olduğunu ve büyük bir geleceğe sahip olduğunu söyledim. Ayrıca dün gece Twitter hesabımın hacklendiğini de eklemek isterim. Ben hayatta öyle bir şey demem. Artık Chad Gable'a ihtiyacım yok. Düzeltme yapayım; Chad Gable'a hiç ihtiyacım olmadı. Chad Gable'ın bana ihtiyacı vardı. Ama Chad hakkında bu kadar yeter. Benim neye ihtiyacım var onu konuşalım. Hak ettiğim saygıya ihtiyacım var, şampiyonluk fırsatlarına ihtiyacım var, her birinize Smackdown'daki en büyük tehditlerden biri olduğumu hatırlamaya ihtiyacım var. Arkada Paige ile bir sohbetimiz oldu ve bana bir rekabet vermesini istedim. Hem de büyük bir rekabet. Shelton mikrofonu atıyor ve rakibini bekliyor. Voices! Eski Birleşik Devletler Şampiyonu Randy Orton burada. Ringe doğru ilerliyor fakat bir sorun var, müziği kesiliyor. Randy olanlara anlam veremiyor ve duraksıyor. Derken NO MORE WORDS! Dünkü şovda Jinder Mahal'ı yenerek yeni Birleşik Devletler Şampiyonu olan Jeff Hardy, kemeri 1 gecelik; kendini ise 9 yıllık hasretin ardından Smackdown Live'a geri getiriyor! Jeff seyircilerle selamlaşarak ringe geliyor. Randy bu duruma içerlese de bozuntuya vermiyor ve olanları rampadan çylece izliyor. Jeff ringde ve Shelton vs. Jeff mücadelesi için her şey hazır! Bu arada burası buram buram 2009 yılı koktu be. Hardy maçı Swanton Bomb ile kazanıyor. Galibiyetini kutlarken bizde maçın tekrarlarını izliyoruz. Gelecek hafta görüşmek üzere!''

''24 Nisan tarihli Smackdown Live şovundayız. Yine ringte Shelton Benjamin var. Ardından rakibi Hardy geliyor fakat şarkısı kesiliyor. Jeff'e yeni jeton düştü. Geçen haftanın intikamı için Orton geliyor. Maçın sonlarına doğru maskeli bir isim ringe geliyor. Randy onu yakalıyor ve maskesini çıkartıyor. Maskenin arkasında ki isim Sunil Singh! Kaçmak istese de RKO'dan nasibini alıyor fakat Shelton arkadan saldırıyor ve Paydırt! Benjamin maçı kazanıyor. Jeff ve Sunil dışarıda. Randy ringte kendine gelmeye çalışıyor. Benjamin ise galibiyetini kutluyor. Arka alana gidiyoruz. Gelecek hafta görüşmek üzere!''

''1 Mayıs tarihli Smackdown Live şovundayız. The Miz TV'nin konuğu Hardy ve Orton. Konuşmaya başlıyorlar. Gerginlik yaşanırken konuşma esnasında Benjamin geliyor. Apron'a çıktığında Orton onu direk DDT pozisyonuna alıyor fakat Miz arkadan saldırıyor. Ona da Hardy saldırıyor. Yardım ediyor böylelikle. Reklamlara gidiyoruz. Döndüğümüze maç başlamış durumda. Maçı Orton & Hardy ikilisi kazanıyor. Maç sonrası Orton Hardy'e RKO vuruyor. Gözdağı veriyor Backlash için. Arka alana geçiyoruz. Backlash'te görüşmek üzere!''

Backlash 2018
Alıntı The Aerialist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Joe'nun konuşmasının ardından ringe dönüyoruz. Voices! Eski Birleşik Devletler Şampiyonlarından Randy Orton geliyor. Ağır adımlarla ringe doğru ilerliyor. Ringe giriyor ve ringin köşesinde tauntunu yapıyor. Ardından Loaded çalıyor. Şampiyon Jeff Hardy girişe geliyor ve dansını yapıyor. Seyircilerle selamlaşarak ringe doğru geliyor. İki isim ringde yerini alıyor. Bir süre sonra da hakem maçı başlıyor.

WWE United States Championship Match
Jeff Hardy (c) vs Randy Orton

Maç, iki ismin birbirine bağladığı kilitlerle başlıyor. Birbirlerine karşılıklı shoulder block'lar vuruyorlar. Bir süre sonra Jeff Hardy, Randy'e Jawbreaker yapıyor. Randy'nin dengesi şaşıyor. Jeff Hardy'den bunun üzerine bir Dropkick geliyor, Orton ringin dışına düşüyor. Jeff Hardy bir kez daha Randy'e Dropkick vuruyor. Daha sonra aprona çıkıyor ve tauntunu yaptıktan sonra Orton'un üzerine aprondan clothesline ile atlıyor. İki isim de yere yığılıyor, bir süre sonra Jeff ayaklanıyor ve Orton'u ringe sokuyor. Randy'nin kalkmasını bekliyor. Randy kalkıyor ama kendisinden ani bir tekme geliyor. Ardından da bir Dropkick. Randy, tuşa gidiyor. Başarısız. Randy Orton, Jeff'i kaldırıyor. Bu kez ani hareketi Jeff Hardy yapıyor. Randy'e Twist of Fate deniyor ancak Randy hareketi yemiyor ve Jeff'i ringin köşesine doğru itiyor. Bu esnada Jeff Hardy, Whisper in the Wind için ringin köşesine çıkıyor. Randy Orton da dalga geçer gibi Jeff'i kıçından itiyor. Jeff toplarının üzerine düşüyor. Randy Orton, Jeff'i yere fırlatıyor ve yerde stompluyor. Daha sonra Jeff'i kaldırıp art arda Uppercutlar vuruyor. Bu Uppercutlar'ın etkisi ile Jeff Hardy ringin dışına düşüyor. Randy Orton da ringin dışına çıkmak istiyor ancak hakem ona engel oluyor. Bunun üzerine Randy Orton, ringin diğer tarafından çıkıyor ve Jeff'in yanına gidiyor ancak çelik merdivenlerin önüne geldiği sırada Jeff Hardy ayaklanıyor ve merdivenlerden sekerek Poetry in Motion yapıyor. Randy yere yığılıyor. Jeff Hardy, yere yığılan Randy'e seri yumruklar atıyor daha sonra ringe sokuyor. Jeff Hardy aprona çıkıyor. İplerden sekmek istiyor ama bu sırada Randy Orton ayaklanıyor ve Jeff Hardy'e Dropkick vuruyor. Jeff Hardy'i havada avlıyor. Jeff Hardy ringin dışına düşüyor. Ardından Randy Orton da ringin dışına çıkıyor. Jeff Hardy'i kaldırıyor ve bariyerlere doğru Back Suplex ile vuruyor. Jeff'i bir kez daha kaldırıyor ve bariyerlere doğru bir kez daha. Jeff'i yeniden kaldırıyor ve bir kez daha... Jeff'in sırtında delik açılıyor. Randy Orton, çok geçmeden rakibini ringe sokuyor. Tuşa gidiyor. 1...2...2,31! Jeff Hardy kurtuluyor. Randy Orton ayaklanıyor ve Jeff Hardy'nin ellerine ve bacaklarına sert tekmeler atıyor. Daha sonra Jeff'i kaldırıyor ve Gourdbuster posizyonunda iplere fırlatıyor. Ardından tuşa gidiyor ama yine başarısız oluyor. Tuşun ardından Jeff'e headlock bağlıyor. Uzun süre headlock'ta kalıyor. İlerleyen dakikalarda Jeff Hardy, Rusev Day chantleri eşliğinde ayağa kalkıyor. Randy'nin karnına dirseği ile art arda vurarak hareketten kurtulmaya çalışıyor, kurtuluyor. Randy'i iplere yolluyor ve dönüşünde Flying Forearm vuruyor. Randy iplerden sekerek Jeff'in üzerine geliyor. Jeff'ten Inverted Atomic Drop! Ardından Double Leg Drop! Son olarak Dropkick! Jeff Hardy tuşa gidiyor. 1....2...2,31! Randy kurtuluyor ve kendini ringin köşesine doğru bırakıyor. Jeff Hardy ise ayağa kalkıyor ve Randy Orton'un üzerine doğru koşuyor ama Orton çekiliyor. Jeff Hardy hiç istifini bozmuyor ve ringin köşesine çıkıyor. Randy Orton'a Whisper in the Wind ile atlıyor! Tuşa gidiyor. 1...2....2,99! Randy Orton bir kez daha kurtulmayı başarıyor. Jeff Hardy, Randy Orton'u kaldırıyor ve karnına bir tekma atıyor. Ardından Twist of Fate! Hayır! Randy, Jeff'in etrafında dönüyor ve RKO! RKO da gelmiyor. Royal Rumble 2008'den kalma bir dejavu yaşıyoruz. Jeff, Randy'i itiyor. Daha sonra Randy'nin üzerine doğru koşuyor ama Randy Orton'dan Scoop Powerslam geliyor. Randy tuşa gidiyor. 1...2...2,89! Başarısız! Jeff Hardy'i aprona çekiyor. Jeff'i kaldırıyor ve iplerin arasından geçiriyor. Hangman DDT! Gelmiyor! Jeff kendini ringe sokmayı başarıyor. Bunun üstüne bir de Randy Orton'a Mule Kick vuruyor. Mule Kick'in etkisi ile Randy Orton kendini ringin köşesine bırakıyor. Jeff Hardy, Randy'nin üzerine doğru gidiyor ve Hardyac Arrest! Yapamıyor! Orton çekiliyor. Jeff Hardy yere yapışıyor. Kendini yeniden aprona bırakıyor. Randy Orton seyirciyi süzdükten sonra Jeff'i bir kez daha iplerin arasına çekerek kaldırıyor. Jeff'in kafasını kavrıyor ve Hangman DDT! Randy Orton seyircilere bakıyor ve tauntunu yapıyor. Büyük bir yuhalama geliyor. Randy Orton, ellerini ringe vurarak Jeff'İn kalkmasını bekliyor. Jeff, sonunda kalkmayı başarıyor. RKO! Hayır! ROLL-UP! Jeff tuşa gidiyor. 1...2...2,99! Randy kurtuluyor. İki isim de ayağa kalkıyor. Jeff Hardy, Randy Orton'un karnına tekme atıyor. Ardından TWIST OF FATE!!! Jeff Hardy, ringin köşesine çıkıyor. SWANTON BOMB!!! 1...2...3!!!! JEFF HARDY TUŞU BULUYOR!!!

Kazanan ve hala WWE United States Champion: Jeff Hardy | 11:50
Jeff Hardy kemerini havaya kaldırıyor. Maçın tekrar görüntüleri ekrana geliyor. Tekrarların ardından Jeff Hardy ringin köşesine çıkarak galibiyetini kutluyor. Daha sonra da ringin dışına çıkıyor ve seyircilerle selamlaşıyor...

Extreme Rules 2018
Alıntı domtoretto34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Jeff Hardy'nin müziğini duyuyoruz. Hardy taunt atıp alkış tutarak ringe geliyor. Ardından Nakamura'nın müziği duyuluyor. Nakamura her zamanki gibi deli deli ringe geliyor. Bakalım kemeri kazanabilecek mi? Ringe gelip taunt attıktan sonra yerini alıyor.

United States Championship Match
Shinsuke Nakamura vs Jeff Hardy

Daha maç başlamadan Nakamura, hakemin bakmadığı sırada Jeff Hardy'e low blow yapıştırıyor. Ondan sonra zil çalıyor ve maç başlıyor. Nakamura koşarak Kinshasa vuruyor. Tuş deniyor ve maçı kazanıyor.

Kazanan: Shinsuke Nakamura (0:07)

Nakamura kemeri kaldırıp galibiyetini kutlarken olanların tekrarını izliyoruz. O sırada RANDY ORTON'UN MÜZİĞİ DUYULUYOR. Orton girişte gözüküyor. 2008 hali var. Naka omzunda kemerle korkarak ona bakıyor. Ringin dışında spiker masasına çıkıyor. Orton ona bakarak ringe giriyor ve bakıştıktan sonra Naka ile, Hardy'e yöneliyor. Hardy'nin bacaklarını açıp hayalarına tekmeyi basıyor. Hardy'nin gelecek sülale gg olurken Orton da ringi terk ediyor. Nakamura şaşkınlıkla olanları izliyor bu arada. Orton arka alana gidiyor.

''18 Temmuz tarihli Smackdown Live şovundayız. Hardy vs Nakamura karşı karşıya. Kemer ortada. Şimdi Hardy Swanton Bomb yapıyor! Tuş denemesi 1..2! Fakat Orton saldırıyor ona. Kafasını demir olan ringe girmek için yapılan merdivenlere vuruyor. Şimdi spikerlerin masasının üstüne koyuyor. Hakemler araya giriyor şimdi. Fakat Orton geri geliyor ve kafasından yakalıyor. DDT! Orton sonrasında hakemler eşliğinde ringi terk ediyor. Gelecek hafta görüşmek üzere!''

''24 Temmuz tarihli Smackdown Live şovundayız. Orton'un müziği duyuluyor. Orton konuşmaya başlamadan önce Hardy'e yaptıklarını görüyoruz. Randy konuşmaya başlıyor. Randy mikrofon alıp konuşmaya başlıyor. İnsanların bunu neden yaptığını sorduklarını söylüyor. İnsanlara bunu neden yaptığını bilmek istiyorlarsa aynaya bakın diyor. Sizin yüzünüzden yaptım diyor ve on altı yıldır bu insanlar için bir taraflarını yırtmış. WWE'nin değişmez isimlerinden biriymiş ama henüz saygı alamamış. Hak ettiğini alamamış neden diye soruyor çünkü yüzünü boyayıp aptal gibi gezmemiş. Merdivenlerin falan tepesinden hayatını riske atıp atlamamış. En iyilerden öğrenip bunu milyonların önünde sergilemiş. Kariyerine legend killer olarak başladığını ama şimdi kimin legend killer olduğunu soruyor ardından seyirciye her birinizsiniz diyor. Onu yenmesine izin vermeyecekmiş çünkü şu anda Legend olan kendisiymiş ve onların sevdiği her şeyi yok edecekmiş. Buna Jeff ile başlayacakmış. Jeff ile işini bitirdiğinde geri dönemeyecekmiş. Kariyerini bitirecekmiş. Hardy'nin son sahnesini yazmak için sabırsızlandığını söylüyor. Ardından kendisine istedikleri şekilde hitap etmelerini ama RKO'yu hatırladıklarından emin olmalarını söyleyip pipebomb yapıyor ve alandan ayrılıyor. Orton arka alanda yürürken Styles'ın rakibinin belli olacağını öğreniyoruz. Gelecek hafta görüşmek üzere!''

''31 Temmuz tarlihli Smackdown Live şovundayız. Orton ile Hardy arasında yaşananları hatırlıyoruz. Arkada Hardy var. Yüzünü boyuyor. Ardından ringe dönüyoruz. Hardy'nin müziği çalıyor. Jeff ringe girdikten sonra eline mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor. Bu adamın vücudu benimkine çok benziyor. Bunu farkettim. .d US şampiyonluğunun onun için bir kemerden fazlası olduğunu, yaşam parçası olduğunu söylüyor. Kemeri kaybettiğinde de kendisinden bir parça kaybetmiş. Randy Orton'u çağırıyor ringe. Onun sorun olduğunu söylüyor. Biraz bekledikten sonra Orton'un müziğini duyuyoruz. Orton ringe girerken arkasından Nakamura giriyor ve Dizi gömüyor. ımlarla ringe geliyor. Tam girerke Nakamura kafasına tekme çakıyor arkadan. Jeff yere yapışıyor. Nakamura karnına diz attıktan sonra taunt atıyor köşede. Ama tam koşacağı sırada Orton yanına geliyor ve ikili yüz yüze bakışıyor. Nakamura deli gibi hareketler sergiliyor ev yavaşça geri adım atıyor. Orton, Jeff'e bakıp önünden çekiliyor ve hadi yap diye kafa sallıyor. Nakamura Kinshasa vuruyor Hardy'e. Orton ile bakıştıtan sonra ringin dışına çıkıyor. Jeff'e yaklaşıp kollarını açıyor seyirciye doğru. Ardından RKO tauntunu atıyor. Hardy kalktığı anda yere seriyor Hardy'i. Tekmeledikten sonra vücudunun her tarafını Jeff kendini ringin dışına atıyor. Orton onu iplere koyup draping DDT çakıyor. Ringin dışına çıkıp Hardy'i de dışarı çekiyor. Ardından aprona ayaklarını koyup bir DDT daha çakıyor. Spiker masasına yönelip masayı boşalttıktan sonra Hardy'i kaldırıp masaya yatırıyor. Yumrukladıktan sonra tişörtünü yırtıyor ve boynundaki kolyeyi söküp cebine atıyor. Ardından kenardan su ve bez alıp Hardy'nin yüzüne döküyor. Islak ıslak iyice vuruyor. Morarmaz işte reis. Yüzündeki boyayı çıkartmaya başlıyor. Ardından kafasını masaya vurup elindeki kolyeye ve seyircilere bakıyor. Kolyeye bakarak alandan ayrılırken Hardy de öksürerek spiker masasında yatıyor. Arkada soyunma odasında Becky Lynch var. Gelecek hafta görüşmek üzere!''

''7 Ağustos tarihli Smackdown Live şovundayız. Şovu Randy Orton açıyor. Ringe giriyor ve eline mikrofonu alıyor. Geçen hafta Jeff Hardy beni çağırdı. Hadi nasıl geri teptiğine bakalım. (Geçen hafta Jeff Hardy ve Randy Orton arasında olanları izliyoruz.) Sanırım soru şu: Hala inanıyor musunuz? Yaptığım her şeyi sizi rahatsız etmek için yaptım, bunu görmek hoşuma gidiyor. Bu işi ilk başladığımız yerde bitirmememin nedeni de bu. Ve sizin en tepeye çıkardığımız yıldızlara da böyle yapacağım. Kanalı değiştirmek isteyeceğiniz kadar şiddetli olacağım! Ama siz kanalı değiştirmeyeceksiniz, çünkü hala inanıyorsunuz. Süper kahramanlara inanıyorsunuz. Umuda inanıyorsunuz. Aslında şu anda hepiniz süper kahramanınız Jeff Hardy'nin ringe gelip günü kurtaracağını umuyorsunuz ama gelmeyecek! Gelemeyecek çünkü ben gizemli kişiyi sildim! Evet, Jeff Hardy bir yerlerde geçen hafta ondan aldığım kimliğini arıyor. Ben gizemli kişiyi sildim! Sizin saygı duyduğunuz herkese de böyle yapacağım! Bu da yaptığım şeyi yapmamın başka bir nedeni. Sizden saygı kazanamıyorum. Arka alandakilerden saygı kazanamıyorum. Size Randy Orton konulu bir tarih dersi vereyim. Ben bu işe başladığımda soyunma odasındaki en genç adamdım. En genç WHC oldum, 13 defa dünya şampiyonu oldum, Royal Rumble, Survivor Series, Money In The Bank, hepsini kazandım! Ama siz hala bana saygı göstermiyorsunuz! Bazen hayatta saygı kazanamadığınızda onu kendiniz almalısınız! Seçim yapamadığınızda- ama siz hepiniz seçim yaptınız. Kadrodaki herkesi sileceğim! Jeff Hardy ile başlayacağım ve herkesin tüm parçalarını sileceğim! Bunun nedeni sizsiniz! Bana istediğinizi diyebilirsiniz, Apex Predator, The Viper, hatta Legend Killer ama güreş tarihinde tek bir gerçek var o da R-K-O! Orton Voices eşliğinde arka alana gidiyor. Biz de arka alanda ki olayları izleyen Bar'ı görüyoruz. Gelecek hafta görüşmek üzere!''

''14 Ağustos tarihli Smackdown Live şovundayız. Hardy Benjamin'i mağlup ediyor. Maçtan sonra Nakamura theme çalıyor ve Nakamura ringe giriyor. O sırada Benjamin saldırıyor ona. Hardy onunla kapışırken ringe girip saldırıyor. Şimdi Kinsasha deniyor fakat Jeff karşılıyor ve Twist Of Fate! Hardy köşeye çıkıyor ve Senton Bomb! Ringden çıkıp arka alana gidiyor. Orton'u görüyoruz kameraların arkasında!''

21 Ağustos 2018 Smackdown Live
Alıntı Great Danger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Singles Match
Jeff Hardy vs Randy Orton

Randy üstün başlamak istese de Hardy karşı çıkıyor ve top rope'a tırmanırken dışarıya atıyor. (Reklamlar) Geri döndüğümüzde reklamlar sırasında Randy'nin yaptığını görüyoruz. Side slam vurmuş yorumcu masasında. Ringe dönüyoruz ve Hardy Whisper In The Wind ile Randy'i düşürüyor. İki süperstar da yerde. Kalktıklarına Jeff punch darbelerinin ardından clothesline ve double leg drop'ın üzerine dropkick vuruyor ve Twist of Fate ile köşeye çıkıyor. Swanton vuracakken Randy ayağını kaydırıyor. Ardından kulak deliğine parmağını sokuyor! Hardy şimdi bacaklarını açıyor ve low blow! Maç DQ ile bitiyor.

Kazanan: Randy Orton via DQ

Maçtan sonra Hardy saldırmaya devam ediyor ve yorumcu masasının oralara atıyor Randy'i. Jeff geri dönüyor. Seyircilerin arasında bariyerlere falan vuruyor. Orada bir masa var. Bu arada bir kız çocuğu berbat bir şekilde bağarıyor kulğım duymuyor artık. Hardy sandalye darbeleriyle masanın üstüne koyuyor Randy'i. Ardından yüksek bir yerlere çıkıyor ve SWANTON BOMB! Falls Count Anywhere maçına çıkar bunlar vaziyet alın. Loaded'ın çalmasıyla Jeff arka alana gidiyor.

28 Ağustos tarihli Smackdown Live şovundayız. Reklamlardan sonra Loaded çalıyor ve Jeff Hardy geliyor. Eline mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor. SmackDown LIVE'a döndüğünden beri Randy Orton'ın benimle tuhaf bir takıntısı var. Aklımla oynuyor, kafamın içine giriyor. Aslında, Randy Orton benim uçabileceğime inandırdı beni. Bunu yapma sebebim de buydu. (Geçen hafta Jeff'in uçuşunu görüyoruz.) Randy, beni öldürmeye çalışıyorsun ama geçen hafta bunu yaptığımda kendimi çok daha canlı hissettim. Kendimi kader tarafından yeniden doğmuş (Reborn) yeniden kırılmış (Rebroken) hissettim! Ve bu sadece başlangıçtı. Randy, beni duyduğunu biliyorum. Peki neden buraya gelip senin başlattığın şeyi bitirmememe izin vermiyorsun? Voices çalıyor! Orton Stage'de. Elinde mikrofon var. Konuşmaya başlıyor. The Charismatic Enigma, The High-flying Jeff Hardy yeniden doğdu. Jeff, tebrikler kendini yeniden tanımladın. Aynaya baktığında artık gerçek anlamda kim olduğunu biliyorsun. Ve bunu sağlayan kişi olarak kendimle gurur duyuyorum. Ama gerçek şu ki Jeff, senin üzerindeki işlemlerim sona ermedi. Jeff Hardy'nin bu versiyonu, insanların delicesine sevdiği bu versiyonun zaten kırılmış olan kemiklerini o ringin ortasında liğme liğme edeceğim. (Yavaş yavaş ilerliyor ama bir anda duruyor.) Bir dakika, o ringe bu akşam gireceğimi mi sandın? Sen bu Kanadalılar kadar aptal olamazsın. Onlardan daha zekisin. Bana istediğini diye bilirsin. Apex Predator, The Viper ve hatta The Legend Killer. Ama sports-entertainment'ta saygı duyman ve korkman gereken tek şey R-K--
Hardy sözünü kesiyor. NO! Randy Orton sen cehenneme gidiyorsun ve ben de seninle gelmiyorum. Hell In A Cell'in içerisine! NE! Hardy Orton'u kafese çağırıyor! Delete tezahüratı ile seyirciler coşuyor. Arka alanda Carmella var. Gelecek hafta görüşmek üzere!

11 Eylül tarihli Smackdown Live şovundayız. Nakamura ve Hardy karşı karşıya. Şimdi Hardy 3. iplere çıkıyor Swanton Bomb deneyecek ama Orton saldırıyor! Hardy'nin kafasını merdivenlere vuruyor! Ringe atıyor şimdi. Orton RKO deniyor fakat Hardy karşılıyor. Twist Of Fate pozisyonuna alıyor ama Orton itiyor. Orton şimdi köşede ki Hardy'nin üstüne koşuyor fakat başarılı olamıyor. Hardy sandalye ile saldırıyor! Twist Of Fate geliyor! 3. iplere çıkıyor Swanton Bomb! Maç burada sona eriyor. Gelecek hafta görüşmek üzere!

Hell In A Cell 2018
Alıntı Reckless Behaviour Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Randy Orton vs Jeff Hardy - Hell In A Cell Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor. İkili birbirlerine giriyorlar. Randy üstün çıkıyor tekmeliyor ardından bir Uppercut. Jeff apronda kalırken Randy iplere gidiyor dönüşte Shoulder Block yaparak düşürüyor. İkilii ringin dışında kavgaya devam ediyor. .Sırasıyla birbirlerini kafesin demirlerine fırlatıyorlar. Jeff ringin altından masa çıkartıyor. İkili masayı almak için kapışırken Randy'den Clothisline geliyor. Tekrar ringin içindeler. Randy masayı tutarken Jeff Baseball Batt yaparak masa ile birlikte Randy'i kafesin demierlerine gömüyor. Şimdi Jeff merdiven çıkartıyor. Merdiven ile Randy'e saldırıyor. Randy'de ringin altından aldığı sandalye ile Jeff Hardy'e vuruyor. Jeff'i kafesin demirlerine fırlatıyor ardından arka arkaya Uppercut vuruyor. Jeff ayaklanarak Randy Orrton'u kafesin demirlerine fırlatıyor sonra koşarak sandalyeye basarak Randy'nin üzerine atlıyor. Tekrar ringin içindeyiz. Jeff'den Spinning Kick ve tuş denemesi. Randy kurtuluyor, Jeff ringin köşesine çıkıyor. Randy ayaklanıp Jeff Hardy'i yumrukluyor. Randy'de ringin köşesine çıkıyor. Jeff'i kaldırıyor ve ringin köşesinden Suplex yaparak atlıyorlar. Randy hemen tuş deniyor ama tuş denemesi başarısız oluyor.Jeff ringin köşesine çıkarak Whisper In The Wind yaparak atlıyor. Tuş deniyor ama Randy kurtuluyor.Jeff ringin altından bir tane daha merdiven çıkartıyor. Merdiveni ters koyup açıyor. Randy'i kaldırmayı deniyor ama dirsek darbeleri atarak Randy Jeff Hardy'i kaldırıyor merdivenin üzerine atıyor. Tekrar ringin içindeler. Randy'den tuş denemesi, Jeff kurtuluyor.Randy sandalye alıp Jeff Hardy'nin sırtına vuruyor.Arka arkaya sandalye ile Jeff Hardy'e saldırıyor. Jeff Hardy'ni kemerini çıkartıp kemeriyle de saldırıyor şimdi tuş deniyor ama başarısız oluyor.Randy merdiveni kuruyor, Jeff Hardy'i merdivenin içine koyuyor. Randy merdivene tekmeler atıyor. Jeff acı içinde kıvranırken Randy tuş deniyor. Tuş denemesi başarısız oluyor. Randy şimdi de Headlock bağlıyor.Jeff dirsek darbeleri atarak kurtuluyor, iplere gidiyor ve dönüşte Clothisline. Randy'i kaldırıyor ve Atomic Drop ardından Low Dropkick. Tuş deniyor başarısız bir tuş denemesi.Randy ringin altında alet çantasını kurcalıyor. Bulduğu tornavidayı eline alıyor. Jeff Hardy'i kollarından tutuyor, Randy tornavidayı Jeff Hardy'nin kulağının içine sokup çeviriyor. Jeff acı içinde kıvranıyor tekme atarak kurtuluyor. Jeff şimdi kemeri ile Randy'e saldırıyor ardından sandalye ile de saldırmayı sürdürüyor.Jeff tuş deniyor yine başarısız bir tuş denemesi.Jeff ringin köşesine çıkıyor, Randy iplere dokunup Jeff'i yere düşürüyor. Randy'den şimdi bir DDT geliyor.Randy'den RKO denemesi, Jeff kurtuluyor ve Twisted Of Fate ! Jeff sandalyeyi alıyor ve Randy'nin üzerine koyuyor. Jeff ringin köşesine çıkıyor ve Swanton Bomb yaparak Randy'nin üzerine atlıyor. Jeff tuş deniyor, Randy kurtuluyor.Jeff ringin altından bir masa daha çıkartıyor. Jeff merdiven ve masaları kurmaya başlıyor. Jeff şimdi Randy Orton'u masanın üzerine koyuyor. Merdivenin üzerine çıkıyor ve kafesin demirlerine tutanarak sallanıyor. Ardından kendini masanın üzerinde duran Orton'un üzerine atıyor. Orton masanın üzeiriden kenarı çekiliyor hemen tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor. Sağlık görevlileri Jeff Hardy için ringe geliyor.

Kazanan : Randy Orton
imza

“Ezekiel 25:17. "The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you." I been sayin' that shit for years. And if you ever heard it, it meant your ass. I never really questioned what it meant. I thought it was just a cold-blooded thing to say to a motherfucker before you popped a cap in his ass. But I saw some shit this mornin' made me think twice. Now I'm thinkin': it could mean you're the evil man. And I'm the righteous man. And Mr. .45 here, he's the shepherd protecting my righteous ass in the valley of darkness. Or it could be you're the righteous man and I'm the shepherd and it's the world that's evil and selfish. I'd like that. But that shit ain't the truth. The truth is you're the weak. And I'm the tyranny of evil men. But I'm tryin, Ringo. I'm tryin' real hard to be the shepherd.

he became the shepherd instead of the vengeance.

#jöntürkler

Konu The Purplemaker tarafından (20-09-2018 Saat 18:18 ) değiştirilmiştir.
The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-07-2018, 21:29   #2
D A L Y A N
Jonathan Good Guy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Samsun
Konular: 3
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
Rep Puanı: 2488
Rep Derecesi: Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın. Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın. Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın. Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın. Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın. Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın. Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın. Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın. Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın. Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın. Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın.
Jonathan Good Guy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Jonathan Good Guy Jonathan Good Guy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2488

Eline sağlık. Bu feud geçmiş yıllarda olsaydı ne meraklanırdık be.
Jonathan Good Guy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-07-2018, 22:03   #3
Banned
Schmeichel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 60
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 3962
Rep Derecesi: Schmeichel IC kemerini kazandın. Schmeichel IC kemerini kazandın. Schmeichel IC kemerini kazandın. Schmeichel IC kemerini kazandın. Schmeichel IC kemerini kazandın. Schmeichel IC kemerini kazandın. Schmeichel IC kemerini kazandın. Schmeichel IC kemerini kazandın. Schmeichel IC kemerini kazandın. Schmeichel IC kemerini kazandın. Schmeichel IC kemerini kazandın.
Schmeichel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Schmeichel Schmeichel isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 3962

Ellerine sağlık arkadaşım. Hardy-Orton rekabeti her daim izlemesi zevkli rekabetlerden.
Schmeichel isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-07-2018, 22:07   #4
Immune To Fear
MoonWalkerMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bikini Bottom
Konular: 725
Favori Güreşçisi: Jeff Hardy
Rep Puanı: 12322
Rep Derecesi: MoonWalkerMan WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. MoonWalkerMan WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. MoonWalkerMan WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. MoonWalkerMan WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. MoonWalkerMan WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. MoonWalkerMan WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. MoonWalkerMan WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. MoonWalkerMan WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. MoonWalkerMan WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. MoonWalkerMan WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. MoonWalkerMan WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
MoonWalkerMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MoonWalkerMan MoonWalkerMan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 12322

Orton sakatlanmasaydı bu feud daha yürürdü, hem Jeff’in o boş günleri de dolmuş olurdu. Eline sağlık bu arada.
imza
b
MoonWalkerMan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-09-2018, 22:39   #5
onye

Nereden: Hawkins
Konular: 5594
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Güncellenmiştir.
imza

“Ezekiel 25:17. "The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you." I been sayin' that shit for years. And if you ever heard it, it meant your ass. I never really questioned what it meant. I thought it was just a cold-blooded thing to say to a motherfucker before you popped a cap in his ass. But I saw some shit this mornin' made me think twice. Now I'm thinkin': it could mean you're the evil man. And I'm the righteous man. And Mr. .45 here, he's the shepherd protecting my righteous ass in the valley of darkness. Or it could be you're the righteous man and I'm the shepherd and it's the world that's evil and selfish. I'd like that. But that shit ain't the truth. The truth is you're the weak. And I'm the tyranny of evil men. But I'm tryin, Ringo. I'm tryin' real hard to be the shepherd.

he became the shepherd instead of the vengeance.

#jöntürkler
The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-09-2018, 18:48   #6
sa
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 747
Rep Puanı: 182864
Rep Derecesi: Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Chosen Chosen isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 182864

Eline sağlık.
imza

ACM MCI RMA DET
Chosen isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil