GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 16-03-2019, 02:39   #211
Kayıtlı Kullanıcı
Prince of Queens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 106
Favori Güreşçisi: The Miz
Rep Puanı: 21740
Rep Derecesi: Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Prince of Queens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Prince of Queens Prince of Queens isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 21740

Alıntı Mr.Pacman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
NEXUS MU?! Oha! Çok güzel şov kaçırmışız. Black Cena Barret'en dehşet üçlü çıkacak gibi. Güzel dream team olmuşlar. Ekibin eline sağlık güzel şov olmuş. Bu arada biraz sonra diyeceklerim eğlence amaçlıdır. Prince of Queens son zamanlardaki promolarıyla-halen gülüyorum lan- zaferi hak etti.

Rpg In: HUNICO'YA YENILMEK NEDIR LAN! Castle seni dövecektim, artık öldüreceğim. Beni bu gereksize harcatmak nedir?!
Oğlum kadın seni benimle maça çıkararak ölüm fermanını imzalayıp eline verdi haberin yok be..
imza

rpg: "Current GWA Champion" Hunico
kazanılanlar: 2 time hardcore championship
2019 lord of the ring tournament winner

gtw rpg: roman reigns(2016-2018), fandango(2019)

Kazanılanlar: 2 Time World Heavyweight Championship
1 Time Hardcore Championship
Royal Rumble Match Record by Eliminating 7 Wrestlers
Prince of Queens isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 16-03-2019, 08:42   #212
OVERKILL
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Transilvanya
Konular: 192
Favori Güreşçisi: Mark Haskins
Rep Puanı: 49185
Rep Derecesi: LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LeonardoAraujo LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 49185

Drew yargı dağıtmış. Ama dağıtmasa da cash in'le kemer gidebilirdi. Elite tayfa Ember'a yargı dağıtmış. Kemer değişimi yakındır. Onun dışında Wyatt'ın promosu güzeldi. ME ise çarpıcı olmuş. Ben Nexus'un oluştuğuna inanmıyorum açıkçası. Pasifik'te belli olur. Ama gerçekse potansiyelli Black güzel yere kapak atmış olur. Elinize sağlık.
imza
LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 16-03-2019, 11:33   #213
where is my mind?
Mike Mizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 308
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 141004
Rep Derecesi: Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mike Mizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mike Mizanin Mike Mizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 141004

Hunico reyizin galibiyete ulaşmasına sevindim, hakkını hatta daha fazlasını alacaktır. Elias vs CM Punk maçı kesinleşmiş. Açıkcaı bunun kazananı GWA Championship adayı olacaktır diye düşünüyordum. Ember Moon o arbededen bile galip çıkmış, tebrik ederim. Drew & Strong maçı kazanmış ama iki tarafın da Global Warming'de mağlup olma şansı yüksek. Strong için de daha erken buluyorum, bir süre daha çanta kalacaktır. Böyle başarısız denemeler illa ki olacaktır daha. Wyatt vs OReilly feudunu beğeniyorum. İki isim de iddialı görünüyor. Nexus'un kurulması olayı ilginç olmuş. Tyler Black, John Cena ve Barrett iyi bir kadro. İddialı görünüyor stable. Bakalım Global Warming'te nasıl bir rol oynayacaklar?
imza

Mike Mizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 16-03-2019, 11:34   #214
alter ego
Duluth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 62
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 5781
Rep Derecesi: Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın.
Duluth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Duluth Duluth isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5781

Nexus hayırlı olsun. Bu şovun adamı benim için Hunico kardeşimdir cabrom benim be. Ekibin eline sağlık.
imza
rpg: ''Bad Boy'' Joey Janela [but Truth Martini edition]
başarılar: current WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPION
Şirketin ilk ve total olarak en uzun süreli Hardcore kemeri sahibi (x2)
GWA tarihinin ilk Global Insanity Series'inin kazananı

aLLah aLLah aLLah saLdıR jaNeLa

< ̄`ヽ、      / ̄>
 ゝ、  \ /⌒ヽ,ノ  /´
   ゝ、 `( ( ͡° ͜ʖ ͡°)
     >     ,ノ
     ∠_,,,/´”
KemerLeri bizim İçiN KaLdır jaNeLa
Duluth isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 16-03-2019, 15:31   #215
you'll never walk alone
The Last Chaos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 19
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 8724
Rep Derecesi: The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın.
The Last Chaos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Last Chaos The Last Chaos isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 8724

Şovu takip edemedim, zaten bir kısmı da bant gelmiş. Nexus kurulmuş, feci bir şekilde geliyoruz anlaşılan. Ekibin eline sağlık.
The Last Chaos isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 19-03-2019, 22:30   #216
the last of the time lords
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2890
Favori Güreşçisi: Stone Cold Steve Austin
Rep Puanı: 145754
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Styles Clash Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 145754

Hunico'yu ve onun sahibini severim, ekip de umarım eleştirimi yapıcı bir eleştiri olarak bulur. Öncelikle Hunico'nun karakterini anlayabiliyorum ama küfür olayının dozunu korumak gerek diye düşünüyorum. Castle vs Mundo ise ilginç bir hikaye. Güreş stili olarak değil ama karakter olarak birbirlerine benzediklerini düşünüyorum.

Arkadaşlar CM Punk'ı en sonunda geldiği bit çukuruna sepetleyeceğim hiç merak etmeyin.

Nick Jackson bunda da kemeri alamadıysa daha alamaz. Bence başka hedefler belirlemeli kendisine.

Drew McIntyre güzel bir yenilik oldu bence. WW3'e kadar göz önünde olan birisi değildi ve bir anda patladı. Bu tarz hamleler hoşuma gider benim. Yeni bir heyecan olur. Drew ise işini güzel bir şekilde yapıyor. Haskins karşısında şansını düşük bulsam da maçları heyecanlı geçecektir.

Wyatt, O'Reilly'nin derisini yüzer ondan bir Reek yaratır. Alper kardeşim kusura bakma...

RPG'deki stable ve triolar genelde benim gözümde ölü doğum gibi oluyor. Cena-Barrett-Black üçlüsü oldukça iddialı görünüyor. Umuyorum ki ekip bu üç isim üzerinde planlarını hedeflediği şekilde gerçekleştirir.
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil