GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Youtube Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 05-05-2019, 21:04   #1
Banned
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1356
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
Rep Puanı: 396729
Rep Derecesi: Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 396729

Standart Çeviri | Seth Rollins Korkutuyor

25 Mart 2019 RAW...

Seth Rollins: Boston kovalamayı keseceğim. Brock Lesnar ve ben aynı kumaştan değiliz.WrestleMania'ya giden bu iki yol daha ayrı olamazdı. WrestleMania maçımızın dışında kalan yol Evrensel Şampiyon tarafından dövülecek, geleceği temsil eden isim tarafından... Ya ben olacağım, ya da Brock Lesnar. Bu gerçekten ağır , gerçekten ağır ama sana bir şey söylememe izin verin. Bu yolu istiyorum, bu sorumluluğu taşımak istiyorum, insanlara ilham veren bir şampiyon olmak istiyorum. Biz çocukten şampiyonlar bize ilham verirdi, Shawn Michaels gibi, Bret Hart gibi, Ric Flair gibi, Triple H, John Cena bile insanlara ilham veriyordu. Ama biliyor musunuz? Brock Lesnar insanlara ilham vermiyor. Söylemeden edemeyeceğim bu maç, bu maç tüm kariyerimin en büyük maçı. Bunun benim için ne kadar önemli olduğunu, bunu nu zamandır istediğimi biliyorum ama son zamanlarda, bu maçın sizler için de ne kadar önemli olduğunu anladım. Geçen gün Boston'da imza günüm vardı, memnun kaldım. Sizlerle buluşmak, gelen her insanla tanışmak, kim olursa olsun, hikayeleri ne olursa olsun, gitmeden önce söyledikleri aynıydı. Onun gibi bir şeydi, lütfen Seth dediler, lütfen Brock Lesnar'ı WrestleMania'da yen. Brock gibi olmayacağıma, WrestleMania'dan şampiyon ayrılacağıma söz verdim ama, sanırım başka şansım yok. Şimdi, Brock Lesnar'ı yenmeliyim. Brock Lesnar'ı yenmeliyim çünkü onun geleceği temsil eden şampiyon olmasına izin veremem. 13 gün sonra WrestleMania'da o ringe Lesnar ile gireceğim, bana ve tüm endüstiriye gölge düşüren zorba ile. Ama Brock Lesnar anlamıyor, Arkamda böyle bir orduyla durdurulmazım. Hep birlikte Suplex City'i yakıp kül ed...

Paul Heyman bölüyor onu.

Paul Heyman: Bayanlar ve baylar, Teşekkürler Seth Rollins, Paul Heyman'ın, WrestleMania'daki maçın artık bir handikap maçı olduğunu öğrenmesine izin verdiğin için. Saltanıtını sürdüren, savunucu durdurulamaz, Evrensel Ağırsiklet Şampiyonu Brock Lesnar ve Seth Rollins karşılaşması. Ve tüm WWE Evreni. Şansları sevdim. Çünkü kazanma şansınız 0. Çok aciz olduğunu bilmelisin Seth, seni sevmelerine, sana destek olmalarına ihtiyacın olduğunu söylüyorsun. Jenerasyonunun ne düşündüğünü biliyorum, düşünceleriniz ve dualarınız önemli(!) Köpeğim veterinere gidiyor, düşüncelerinize ve dualarınıza ihtiyacım var. Amcam ameliyat olacak, düşüncelerinize ve dualarınıza ihtiyacım var. Kendime çok fazla güveniyorum, başarısızlığım için WWE Evreni benimle. Suplex City'e gideceğim ve F-5 yiyeceğim. Düşünce ve dualarınıza ihtiyacım var. Düşünce ve dualarına ihtiyacın var. Çünkü Brock Lesnar'a nasıl yenileceğin konusunda hiçbir fikrin yok. Kişisel algılamanı istemiyorum Seth. Brock Lesnar, WrestleMania'da kazandığında, Sen ve WWE Evreni, WrestleMania'da kaybettiğinde kişisel algılamanı istiyorum.

Paul Heyman mikrofonu atıp arka alana dönerken Seth Rollins peşinde gidiyor. Paul Heyman kendi yere atıyor korkudan.

Paul Heyman: Ben bir avukatım, özür dilerim. Söylediğim her şey için özür dilerim.

Seth Rollins: Paul, yanlış anlamışsın, düşünce ve dua istemiyorum. Onlara cevap vermek için burdayım. Biz WrestleMania'ya gidiyoruz, Brock Lesnar'ı yeneceğiz ve Evrensel Şampiyonluğu alacağız, Suplex City'i yakıp kül edeceğiz.

Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil