GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Youtube Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 03-02-2018, 20:23   #1
#ApostleOf205
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 1501
Favori Güreşçisi: Andrade Almas
Rep Puanı: 158615
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lunatic Phenomenal Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 158615

Standart Çeviri | Raven Yine Psikolojik Savaşlar İçerisinde

Yıllardan 1997. Aylardan Mart. Ayın otuzuncu günü ve bir Hardcore TV şovundayız. Raven'in Dreamer'ın psikolojisini alt edip, gimmicki ile adeta şaha kaldırdığı ECW ana kemeri ile takıldığı bir dönem. Ama onu geçmişinden bırakmayan biri var. Raven'den 1995 yılından beri o kemeri almaya çalışan Sandman. Onunla uzun süreli bir feuddalar idi ve Raven, Nest'in de Sandman'i de bir öfke ile arkada bırakmıştı. Bir yandan da Terry Funk. Onun gibi, psikoloji ile oynamaya çalışan Funk. İşte, Raven'in bu durumlar altında, arka alanda, duvarın birine yaslanmış şekilde, kestiği bir promo.

Raven: Sandman, sana sebep olduğum tüm travma ve sefalet için beni parçalamak istediğini biliyorum. Beni açık bir şekilde incitmek istediğini de biliyorum ama dikkat et, benim içimde pişmanlık ya da merhamet gibi kavramlar yok. Öldüren şeyler.Sana zarar verebilecek şeyler var. Seni, şimdi ve sonsuza dek korkutabilecek şeyler.

Lise, senin için sonsuza kadar sürecekmiş gibi geldi, değil mi Stevie Richards? Benim için yaptığını biliyorum. Kusurlu olmak, kaçmak. Senin gibileri tanırım, Stevie. Arkadaş yok, aile yok, hiçbir şey yok. Hiç kimsenin, seni kimsenin beğenmediğini fark etmenin sürekli olarak verdiği kahraman acısı dışında. "En beğenilmeyen" gibi bir sıfata seçilmek nasıl bir duygu?Partilere davet edilmemek. Neye benzediğini biliyorum Stevie Richards. Fakat endişelenmiyorum, çünkü Stevie Richards, benim, bir karmaşadan çıkarılmaya ihtiyacım olmadı ama senin bana bu konuda ihtiyacın vardı. Tek sahip olduğum şey, fiziksel ve zihinsel güçlerimdi ve her ikisini de kullanmak için pişmanlık duymamam lazımdı. Hayır Stevie Richards, bir etken olmayacaksın. Sen bu maçı üçlü bir maç haline getiremeyceksin. Bana hiçbir zaman ateş edemeyeceksin, bu yüzden Terry Funk'a geçeceğim şimdi.

Güreş, genç yaştaki erkekler için değil, hasta yaşlı aptallar için bir spordur. Görüyorsun, çölün içinde yürürken bir adama bir vahiy geliyor ve Tanrı ona, "Ben hep senin tarafında olacağım, ben hep yanındayım" diyor. Adam, çölde dolaşırken zayıflar ve zayıflar ve en sonunda alt sınırda olduğunu düşünürse, iki değil, yalnızca bir ayak izi olduğunu fark eder. Bağırsak tutarsızlığı ne olursa olsun, sahip olduğu her ne olursa olsun, onu zorunlu kılacak her ne var ise, o çölü atlatır ve çölden gidince "Tanrım, Tanrım, neden bana tatlımı verdin?" der. "Yalnızca bir ayak izin kalıyor olsa da seni taşıdım "der o da.

13 Nisan'da Terry Funk, yani Tanrı, ringde olmayacak. Seni taşıyan ben olacağım Terry Funk. Maç boyunca başarabilmeni sağlayacağım, kaydedilmiş tarihin en büyük maçlarından birinde olmana izin vereceğim. Onu senden almadan önce neredeyse zaferi tadabilmeni sağlayacağım, Terry Funk. Onu senden almadan önce. Maçın bir noktasında bunu kendin göreceksin. Beni yenemediğini anlayacaksın. Beni yenemediğini ve hepsini öyleyse. Anlatayım. Seni ezeceğim, sana işkence edeceğim, seni utandıracak ve bir noktada dayak yeyip, dövülen, yaralanan ve acayip hayatını sona erdirmek için devine müdahalesi veren bir kişi olmanı sağlayacağım, dua ediyorum. Savaşta onurlu bir ölüm vermek için ... Seni taşıyacağım Terry Funk, maçın sonuna kadar, acı veya çirkin hap almayacağın. Ve o zaman gözlerine bakacağım ve kırık bir adamın gözlerini göreceğim, o zaman babamın gözlerini göreceğim.

Her umudunu, rüyasını ve özlemini göreceğim, hatta etrafında çökmekte olan tavırları ... Bunlar, yaptırdığım her dövmeye bir sebeptir adeta. Son umudu, son rüyası, onun gibi bir başarısızlık olacağımı gösteriyordu adeta. Öyleyse Terry Funk, Kutsal Körfez'e olan arayışını bitirdiğinde, şimdiye kadar yaptığın her şeyi, seni o ringde yenerek imha edince babama zarar vereceğim işte. Bitirdiğimde, zaferim geri döndü, babama zarar verdim diyeceğim. Efsane hakimiyetini gören büyülenmiş hayranlarından mahrum ettiğimde, babama zarar vereceğim işte. Paul Heyman ve Todd Gordon'a, dünyaya, olan dünyayı itiraf etmeye zorladığım zaman, ben gezegendeki en büyük güreşçi olacağım, babama zarar vermiş olacağım.

Görüyorsun, kuralları hiçbir zaman bilmiyordum, ucube ve gulyabanilerle takılıp, kimilerine göre suçlu olan o yerlerde kendim için bir ev hissediyordum. Şu anda ise, hiç umursamıyorum, benliğim kadar huzursuzum ve hatta kemiklerimin nerede dinleneceğini bile bilmiyorum. Aşağılatmak? Sanırım. Unutulmuş ve aşağıda olan kişi, dünyaya doğru eğilir. Dünya kemeri, ehemmiyeti artırır ve bu zorluklardan dolayı, Raven'in yanında göremezsiniz onu, etrafında kimse yoktur, onun kadar aşağıda olan.

Babasının oğlu der ki, asla.

MUAZZAM. Raven'in bu yönüne çok bayılıyorum işte, ECW'ı hayata uyarlaması. Terry Funk'ı bir Tanrı olarak gösterip, kendini, çölde giden adam olarak göstermesi. Dünya kemerini ise benliği altında ezilmiş bir cisim olarak göstermesi. Muazzamdı be. İyi günler.
imza
Aschentef & Lunatic Phenomenal & The Lone Man

Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-02-2018, 20:23   #2
domtoretto34
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 655
Favori Güreşçisi: Chris Benoit
Rep Puanı: 61100
Rep Derecesi: Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Darklord1905 Darklord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 61100

Emeğine sağlık.
imza
“the kingslayer”

bir gün değil her gün senciyiz.
#teambeast

Cena - Reigns - Orton - Ambrose - Lesnar - Strowman - Gargano

Forum Başarılarım

2X Onur Kürsüsü (Ağustos 2017, Mayıs 2018)
1X Ayın İspiyoncuları Listesi (Haziran 2018)
1X Haftanın Parlayan Üyesi (15 Temmuz 2018)
27. Geleneksel Survivor Series Etkinlik Haftası Feud İnceleme Yarışması 2.si
27. Geleneksel Survivor Series Etkinlik Haftası Makale Yarışması 3.sü
31. Geleneksel Etkinlik Haftası Survivor Series Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 2.si

best in the World is just a gimmick. I'm better than the best. I actually am as good as everyone else pretends to be. It’s scary.
Darklord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-02-2018, 20:26   #3
Kane’s Legacy
Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 60
Favori Güreşçisi: Kane
Rep Puanı: 27795
Rep Derecesi: Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Devil Devil isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 27795

Eline emeğine sağlık.
imza

Devil isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-02-2018, 20:29   #4
Hadi UĞUR'lu Olsun.
Ghostface Killah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Çanakkale
Konular: 451
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
Rep Puanı: 35838
Rep Derecesi: Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ghostface Killah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ghostface Killah Ghostface Killah isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 35838

Şu karakter derinliğine bak be. Eline sağlık Beyazıt.
imza

J DILLA CHANGED MY LIFE

NIPSEY HUSSLE FOREVER

THE MARATHON CONTINUES

Alıntı dtbenli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Güzide modlarımız ve bir o kadar güzide(!) güreş vizyonları olmasa bu forum ne hallerde olurdu acaba? Arkadaşım yazayım yazmayım düşünüp durdum ama forumda -haklı olarak- Meltzer'e sallayıp güreş izleyicisi olmak yerine şirket avukatlığına savunmanın tezatlığını hesaplayabilmek güç. Allah size akıl fikir ihsan etsin demekten başka aklıma bir şey gelmiyor. Bir kere de yerden yere vurduğunuz meltzer yobazının wwe savunan yan çarı olmayın. Adam en azından bu pr için para alıyordur. Sizin bu saçmalamalarınızın size maddi bir getirisi de yok. Cidden yazık.

https://twitter.com/thefunkeekillah
https://www.instagram.com/dafunkeehomosapien/

Eski Nick: thefunkyhomosapien
Ghostface Killah isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-02-2018, 20:34   #5
heelziggy
DolphE27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 15
Favori Güreşçisi: Dolph Ziggler
Rep Puanı: 915
Rep Derecesi: DolphE27 Ana kadroya çağırıldın. DolphE27 Ana kadroya çağırıldın. DolphE27 Ana kadroya çağırıldın. DolphE27 Ana kadroya çağırıldın. DolphE27 Ana kadroya çağırıldın. DolphE27 Ana kadroya çağırıldın. DolphE27 Ana kadroya çağırıldın. DolphE27 Ana kadroya çağırıldın.
DolphE27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DolphE27 DolphE27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 915

Emeğine sağlık.
imza

DolphE27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-02-2018, 20:38   #6
Fallen King
ErDiBiase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 419
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
Rep Puanı: 33429
Rep Derecesi: ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ErDiBiase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ErDiBiase ErDiBiase isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 33429

Bu adamın Johnny Polo'dan buna dönüşmesi çok ilginç gelmiştir hep bana. Bazen boş konuşsa da Raven karakteri hep ilgi çekici kalmayı başardı. Keşke WWE'e geri döndüğünde daha yukarılarda izleyebilseydik kendisini ama malesef olmadı. Vince ile takışmasından dolayı şimdi booker olarak da göremiyoruz üzüyor. Emeğine sağlık kral.
imza

ErDiBiase isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-02-2018, 21:59   #7
symbol of hope
Paragon of Virtue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 444
Favori Güreşçisi: Ric Flair
Rep Puanı: 19221
Rep Derecesi: Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin. Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin. Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin. Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin. Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin. Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin. Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin. Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin. Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin. Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin. Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin.
Paragon of Virtue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Paragon of Virtue Paragon of Virtue isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 19221

Bu çeviriye normal bir teşekkür az kalır,çünkü Raven'ın promoları genelde daha derin anlamlar taşır kelimeleriyle. Sembolizm içerdiğini düşünüyorum genellikle. Buna girişmek gerçekten büyük cesaret.

Raven'ın dönüşümünü özellikle grunge scene'in yükselmesi ile birlikte incelemek gerek aslında. Amerika'nın o dönemki sosyopolitik durumuna da bakmak gerekebilir hatta. Bu kadar karanlık bir karakteri inanılmaz başarıyla oynaması ayrı,ECW'da bir heel olarak boo alabilmesi ayrıdır Raven için. ECW'da heellar genellikle anti-hero şeklinde bulunduğu için boo almaları zordu,Raven gerçekten nefret edilebilen bir karaktere çevirmişti kendini.

Talk is Jericho'ya katıldığını hatırlıyorum,iyi bölümdü. Hala Raven'i merak eden varsa dinlemenizi tavsiye ederim.
imza

gereksiz konu açmayın lan artık.

Paragon of Virtue isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-02-2018, 22:58   #8
HBK
dogukantevfikmeric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 13
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 2950
Rep Derecesi: dogukantevfikmeric IC kemerini kazandın. dogukantevfikmeric IC kemerini kazandın. dogukantevfikmeric IC kemerini kazandın. dogukantevfikmeric IC kemerini kazandın. dogukantevfikmeric IC kemerini kazandın. dogukantevfikmeric IC kemerini kazandın. dogukantevfikmeric IC kemerini kazandın. dogukantevfikmeric IC kemerini kazandın. dogukantevfikmeric IC kemerini kazandın. dogukantevfikmeric IC kemerini kazandın. dogukantevfikmeric IC kemerini kazandın.
dogukantevfikmeric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
dogukantevfikmeric dogukantevfikmeric isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2950

Alıntı ErDiBiase Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu adamın Johnny Polo'dan buna dönüşmesi çok ilginç gelmiştir hep bana. Bazen boş konuşsa da Raven karakteri hep ilgi çekici kalmayı başardı. Keşke WWE'e geri döndüğünde daha yukarılarda izleyebilseydik kendisini ama malesef olmadı. Vince ile takışmasından dolayı şimdi booker olarak da göremiyoruz üzüyor. Emeğine sağlık kral.
Ben de onu diyecektim Johnny Polo gibi bir karakterden nerelere evrilmiş adam. 1994'teyim The Quebecers'ın korkak heel menajeri.
imza
Goldberg & Brock Lesnar & Shawn Michaels

http://guresturkiye.net/forum/signaturepics/sigpic6823_1.gif
dogukantevfikmeric isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-02-2018, 23:39   #9
D A L Y A N
Jonathan Good Guy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Samsun
Konular: 3
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
Rep Puanı: 2488
Rep Derecesi: Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın. Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın. Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın. Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın. Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın. Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın. Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın. Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın. Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın. Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın. Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın.
Jonathan Good Guy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Jonathan Good Guy Jonathan Good Guy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2488

Emeğine sağlık.
Jonathan Good Guy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-05-2019, 21:26   #10
石井智宏
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hatay
Konular: 6059
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
Rep Puanı: 184968
Rep Derecesi: Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Headlock Master Headlock Master isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 184968

Raven tarihteki en underated güreşçiler listeme girer. Tanrı vergisi bir yeteneği var.
imza
5 × Haftanın Parlayan Üyesi
7 × Haftanın Parlayan Yöneticisi
25 × Onur Kürsüsü
1 x Slammy Awards: En Aktif

"You got journalism for that? You gotta be joking me"

Headlock Master isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil