GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 23-11-2018, 01:14   #1
El Tigre
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hawkins
Konular: 5353
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 706215
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 706215

Standart Charlotte Flair vs Becky Lynch | Feud İncelemesi

Feud: Becky Lynch vs Charlotte Flair
Şirket: WWE
PPV: Summer Slam, Hell In A Cell, Super Show-Down, Evolution
Tarih: Ağustos-Kasım
Kazanan: Becky Lynch

Bu muhteşem feud Becky'nin Charlotte'a SS'de kemeri kazanmasından sonra saldırmasıyla başlıyor.

'21 Ağustos 2018 tarihli SD! şovundayız. Becky Lynch ringe giriyor. Elinde mikrofon var. Dün gece neden Charlotte'a saldırdığını anlatacak herhalde ablamız. Konuşmaya başlıyor. Burada Kadınlar Şampiyonu olarak durmayı hak ettim. Ama o an benden Charlotte Flair tarafıdan çalındı. Roman Reigns, AJ Styles, Ronda Rousey, Seth Rollins isimlerinin yanında Charlotte Flair'ın ismi değil bir kadının ismi olması gerekiyordu o da benim. Aylar sonra Carmella ile teke tek kemer maçı kazanmıştım ve maça Charlotte Flair eklendi. Nihayet sessizliğimi bozma vaktim gelmişti. O kemeri kaldırma vaktim gelmişti. Ben bir top star'ım ve SmackDown kadınlar divizyonunu tepeye çıkardım ve sen hep arkadaşım olduğunu söyledin ama bunca zaman neredeydin? Asla Becky'e Şans Verin diye bir hashtag açılmadı. Siz de (seyircilerden bahsediyor) sözde benim yanımda oldunuz ama Charlotte maça eklendiğinde ve kemeri kazandığınıda onu alkışladınız. Ve ne zaman tarihin en iyi süperstarı kimdir diye bir anket yapılsa Becky Lynch o listede bile olmuyor. Siz, sadece konuşuyorsunuz ama hiçbir şey yapmıyorsunuz. Söz var icraat yok. SummerSlam'de sözlerden bıktım ve hareket etmeye karar verdim. "Sözde" en iyi arkadaşımın arkamı kollayacağını asla düşünmedim. Maça eklendiği o maçın ardından onun elini kaldıracağımı biliyordum ve kafasını koparmaya karar verdim! Çünkü o benim kemerim, benim zamanım olmalıydı. Ama sizin beim hak ettiğimi söylediğiniz için değil. Ben kendime inandığım için. Ve evinden beni izleyen herkes bana farklı bir şey söyledi. Recognition! Charlotte Flair stage'de. Kemerini kaldırıyor ve yere atıp ringe giriyor! Becky'e saldırıyor! Becky karşılıyor! Birbirlerine giriyorlar. Dışarıya çıkıyorlar ve Becky kaçmaya çalışıyor ama Charlotte yakalıyor ve ringe giriyor. Paige kadınlar divizyounu ringe çağırıyor ve onları ayırtıyor! Kavgaya devam ediyorlar! Becky'i 10 kişi tutmasına rağmen kaçıyor. Müthiş bir aksiyon var. Charlotte dışarıya atıyor Becky'i ve üzerine atlıyor! Lana da orada öldü ya. Reklamlara gidiyoruz. Gelecek hafta görüşmek üzere!''

''28 Ağustos 2018 tarihli SD! şovundayız. Charlotte Flair vs Carmella WWE Women's Şampiyonluğu için karşı karşıya. Charlotte Flair Figure Eight Leglock bağlıyor. Carmella pes ediyor! Charlotte kazandı! Kemerini korumayı başardı ama arkasından ona Becky Lynch saldırıyor! Ardından eline mikrofonu alıyor ve konuşmaya başlıyor. Hell In A Cell'de hak ettiğimi alacağım seni o*ospu! Ardından Becky kemeri kaldırıyor. Off hayvan gibi karizmatik be. Şovumuzda burada son buluyor. Gelecek hafta görüşmek üzere!''

''11 Eylül 2018 tarihli SD! şovundayız. Charlotte Flair Sonya Deville'a karşı bir galibiyet alıyor. Ardından onu destekleyen hayranlarıyla fotoğraf çekiliyor ama seyircilerin arasından Charlotte Flair'a Becky Lynch saldırıyor! Seyircilerin arasından çıkıyor şimdi. Stage'de Armbar bağlıyor Charlotte Flair'e. Charlotte Flair yerde acı ile kıvranırken Becky Lynch arka alana doğru gidiyor. Hell In A Cell'de görüşmek üzere!''

Hell In A Cell 2018
Alıntı Reckless Behaviour Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Becky Lynch vs Charlotte Flair - WWE Smackdown Womens Championship Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor.İkili lock-up yapıyorlar. Becky üstün çıkıyor ardından tekrar lock-up bu sefer Charlotte üstün çıkıyor. İkili ayaklanıyor Charlotte, Becky'i ayağından tutup yere düşürüyor. Becky iplere gidiyor dönüşte Shoulder Block. Tekrar iplere gidiyor dönüşte Charlotte Figure Four bağlamak isterken Becky izin vermiyor. Becky'den Arm Bar denemesi Charlotte kurtuluyor. Charlotte şimdi Leg Lock bağlıyor. Becky kurtulmayı deniyor ama Charlotte bırakacak gibi durmuyor. Becky tekme atarak sonunda kurtuluyor ardından Charlotte'u ringin köşesinde sıkıştırıyor. Hakem ikiliyi ayırıyor. Charlotte Becky'i ringin köşesinde yumrukluyor ardından Becky'den karşılık olarak tekme geliyor. Charlotte ringin dışına düşüyor Becky aprondan atlayarak bir yumruk vuruyor.Tekrar ringin içindeler. Becky hemen tuş deniyor tuş denemesi başarısız oluyor. Becky Charlotte'un kolundan tutup yere fırlatıyor ardından koluna darbeler vurmaya devam ediyor. Tuş deniyor tekrar Charlotte kurtuluyor. Becky şimdi ringin köşesinde Charlotte'u tekmeliyor ardından diğer ringin köşesine yolluyor. Charlotte takla atarak apronda kalıyor üzerine gelen Becky'e yumruk ardından Roll-up pinfall tuş denemesi. Becky kurtuluyor, ve Clothisline ardından tuş denemesi. Charlotte kurtuluyor, Becky şimdi Hammer Lock bağlıyor. Let's go Becky chantleri duyuluyor. Becky Hammer Lock bağlamayı sürdürüyor.Charlotte sonunda kurtuluyor. Becky'e bir chop vuruş ama Becky'den karşılık olarak Clothisline.Becky iplere gidiyor ve Leg Drop ardından Elbow Drop vuruyor. Charlotte ayaklanıyor,Becky'i apronda yumrukluyor ama Becky Charlotte'un kolundan tutup iplere bastırıyor. Becky tekrar apronda Charlotte onu tekme atarak yere düşürüyor. İkili apronda yumruklaşıyor. Becky üstün çıkıyor ve Charlotte'un kolundan tutup Faceburst yapıyor. Becky tuşa gidiyor, Charlotte kurtuluyor.Charlotte'dan Belly to Back Suplex, Becky Uppercut ile karşılık veriyor ama Charlotte'dan chop vuruşlar geliyor.Charlotte ile Becky ringin köşesinde yumruklaşıyor bu sırada Charlotte'dan Big Boot.Charlotte ringin köşesine çıkıyor, Moonsault yaparak atlıyor. Becky kenarı çekilerek kurtuluyor ve Arm Bar bağlıyor.Charlotte , Becky'i kaldırıyor ve Sit-out Powerbomb yapıyor. Ardından tuş deniyor Becky kurtuluyor.İkili karşılıklı yumruklaşmaya devam ediyor.Becky'den Suplex ardından tuş denemesi. Charlotte kurtuluyor. Becky ringin köşesine çıkıyor, Missile Dropkick yaparak atlıyor. Charlotte kurtuluyor ve Becky'i yakalayıp Boston Crop bağlıyor. Becky iplere tutunarak kurtuluyor. Charlotte'un kolundan tutup ringin köşeside ki direğe çarptırıyor. Charlotte'dan tuş denemesi. Becky kurtuluyor ve Arm Bar bağlıyor. Charlotte ringin dışına kaçıyor ve hakem ikiliyi ayırıyor. Tekrar ringin içindeyiz.Charlotte'dan dirsek darbesi geliyor, Becky'nin üzerine koşarak Spear yapmak isterken, Becky hareketi tersine çevirip tuş deniyor. Tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan : Becky Lynch

Charlotte elini uzatıyor ama Becky Lynch kemerini kaldırıp bu anı benden bir daha alamazsın deyip arka alanın yolunu tutuyor.

''18 Eylül tarihli SD! şovundayız. Paige ringde. Yanında SD Kadınlar Şampiyonluğu var. Yeni şampiyonu taktim etmek için Becky Lynch'i çağırıyor. Becky yine çok asil, çok güzel ve çok vahşi gözüküyor. Becky çok pis geçiriyor Charlotte'a. Bir şey eksik diyor. Charlotte Flair'i çağırıyor ardından. Charlotte Flair ringe geliyor. Becky'i tebrik ediyor Charlotte Flair. Becky Charlotte Flair'in dediklerine aldırmadan laf sokmaya devam ediyor. Flair 1 gecede kaybettiği kemeri tekrardan 1 günde geri kazanabileceğini söylüyor. Becky öldürmeye devam ediyor. xd Becky Charlotte Flair'e elimi kaldır diyor ama Flair bunu kabul etmiyor. Becky Charlotte Flair'e kemeri beline takmasını söylüyor ama Charlotte Flair bunu da kabul etmiyor Becky şaka yaptığını söylüyor ama Becky, Charlotte Flair'den kendine kraliçe diye hitap etmesini istiyor. Becky sonuna Bitch ekliyor! Charlotte sinirden köpürüyor. Becky'e saldırmaya başlıyor. Becky dışarı kaçıyor. Charlotte orada da saldırmak istiyor ama Becky izin vermiyor. Becky haşat ediyor Charlotte Flair'i. Armbar bağlıyor ringde. Charlotte öldü sanırım. Becky kemerini kaldırıyor. Becky hıncını alamayıp tekrar Charlotte Flair'e saldırıyor. Bexploder'ı gömüyor. Ardından ringden ayrılıyor. Gelecek hafta görüşmek üzere!''

''25 Eylül 2018 tarihli SD! şovunda, arka alandayız. Charlotte Flair bütün ihtişamıyla spot ışıklarını üzerinde toplarken bu fotoğraf çekimine bir davetsiz misafir katılıyor. Eski çay arkadaşı ve şimdinin Smackdown kadınlar şampiyonu Becky Lynch, Charlotte'a saldırısı sonrası kemerini kaldırarak, ünvanın kimde olduğunu dosta düşmana gösteriyor. Gelecek hafta görüşmek üzere!''

''2 Ekim tarihli, SSD'den önceki SD! şovundayız. Becky eline mikrofonu alıyor ve konuşmaya başlıyor. 6 hafta önce SummerSlam'de nihayet bir şeylerin olmasını beklemeyi bıraktım. Brooklyn'deki o gece sonrası ben, yani şampiyon SmackDown LIVE'daki en iyi şey olmaya başladı. Ve tüm soyunma odasını elden geçirdikten ve kraliçeyi devirdikten sonra bu divizyonun hakimi olduğumu biliyorum. WWE'deki en alakalı şeyi yapmaya başlamıştım. Çünkü, çünkü ben öğreniyordum ki nazik olmak... Çünkü ben öğreniyordum ki nazik ve azimli olmak size bir şey getirmiyor. Ama arkadan bıçaklamak ve ahmak muamelesi yapmak değil. Ama hayır, hayır, hayır... Dahası olmayacak çünkü şimdi acımasızım. Şimdi ilk ben vururum, onlar bana vurmadan önce vururum ve sıkça vururum. Şunun gibi mesela... HIAC'de yaşananlar ekrana geliyor. Becky duraksadıktan sonra tekrar konuşmaya başlıyor. Bunu tüm gün boyunca izleyebilirim. Çünkü defalarca kez Charlotte'ın benim olduğunu kanıtladım. Bu bu komik ama birçok şey değişirken bazı şeyler aynı kaldı. Halen şampiyon olarak hak ettiğim saygıyı alamıyorum. Nerede benim dergi kapaklarım? Nerede benim kemeri tutan aksiyon figürüm? Cumartesi, cumartesine gelirsek bu yüzün, şampiyonun yüzünün dergi kapaklarını, reklam panolarını ve PPV posterlerini hak ettiğini kanıtlacayacağım. Bu yüz, bu şirketin yüzü ve kimse... Ve kimse bunu bana vermezse... Sonrasında ben kendim yaparım. Aslında... Aslında ben Super Show-Down'a yeni bir poster tasarlama zahmetinde bulundum. Şampiyona bir davul sesi alalım... Bu Super Show-Down'ın posteri olmalıydı. Çünkü bunun Triple H ve Undertaker'ın son kez dövüşmesiyle alakası yok. Bunun Becky Lynch'in kemerini savunması... Charlotte'ın müziği duyuluyor, Flair kızı seri adımlarla ringe gelip Becky'i haşat ediyor. Charlotte, Becky'i, Becky'nin hayal dünyası olan postere fırlatıyor ve woolar eşliğinde şov bitiyor. SSD'de görüşmek üzere!''

Super Show-Down
Becky Lynch, Charlotte Flair'i yendi. Şov henüz paylaşılmadığı için tam maç yok. Şov paylaşılınca güncelleme yapacağım.

9 Ekim 2018 Smackdown Live
Alıntı The Bulldogy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Women's Championship Match, Becky DQ Olursa Kemerini Kaybeder
Becky Lynch vs Charlotte Flair

Hakem zili çaldırıyor ve maç başlıyor. Lock-up izliyoruz bir süre, Bekcy rakibini köşeye sıkıştırıyor ama hakem sayıp ayırıyor ikiliyi. Tekrardan lock-up geliyor ve iki isim sırasıyla kolllara çalışıyorlar. Bu kısımdan Charlotte üstün çıkıyor. Tam Figure Four deneyecekken Becky kurtuluyor elinde. İki isim arasında trash talk ve itişmeler var. Becky rakibini itiyor, Charlotte bir daha istiyor ve kaldırıp Bodyslam. Rakibinin üstüne koşuyor ama tekme geliyor Becky'den. Kafasından tutup Turnbuckle'a yapıştırıyor. Ardından kafasını tutup en üst iplere sürtüyor, sonunda kafasını diğer Turnbuckle'a yapıştırıyor. Sırada bir diğer köşe var derken Charlotte hareketi terse çeviriyor ve Becky bu sefer kendini orada buluyor. Charlotte'tan Chop denemesi ama Becky alttan kaçıyor, ardından dizine ve karın boşluğuna tekmeler. Kafasından tutup zemine vuruyor bir de, tuşa gidiyor şimdi. 1, 2, Charlotte kalktı tuştan. Becky iplerden sekiyor ve Leg Drop. Ardından Flair taklidi geliyor Lynch'ten ve Elbow Drop. Bir Leg Drop, ama boşa. Şimdi Charlotte tuşa gidiyor ama Bekcy kalkıyor. Bir de Jackknife tuş denemesi ama 2'de kalıyor. Ardından iki isim de birbirini yere seriyor. Yavaş kalkışlar sonrası bir Neckbreaker Charlotte'tan, Powerslam mi gelecek derken Becky kurtulup ilerden dönerek diz darbesini vuruyor rakibine. Rakibini köşeye yollayacak ama Charlotte'tan reverse, üstüne giderken Becky kaçıyor ve en alt iplerden yardımla göğüse bir tekme. Şimdi Dis-Arm-Her denemesi ama Charlotte hareket olmadan kurtuluyor. Sonrasında da bacaktan bir Drag. İplerdeki rakibine bir hamlede bulunacak ama başarısız. Becky bir Armdrag ile rakibini yere serip Armbar deniyor, Charlotte pes etmiyor ve bu sırada Becky tarzını değiştiriyor fakat başarısız oluyor denemesinde. Kaldırıp boşluğuna bir diz darbesi, ardından iplere doğru yolluyor ve Dropkick geliyor derken yalan oluyor. Charlotte kilit denemek istiyor, fakat tam anlamıyla başarısız olunca bir Slingshot en üst Turnbuckle'a. Becky dışarıya çıkıyor. Charlotte rakibinin üstüne atlıyor hakem sayarken. Reklamlar...

Reklam dönüşü Becky üstün. Fakat bu uzun sürmüyor. Charlotte köşede atik davranıp rakibini püskürtüyor. Şimdi aprondan diğer köşeye gidip çıkıyor fakat Becky rakibini yakalayıp köşeden zemine yolluyor. Tuşa gidiyor, 1... 2... 2'de kaldı. Bir Uppercut geliyor Becky'den. Ardından bir Backslide mücadelesi, iki isimden de sonuç yok. Becky'den Bexploder geliyor, tuşa gidiyor ama 2'de kalıyor. Charlotte üstüne gelen rakibi savuşturduktan sonra Choplar'a başlıyor. Ardından Back Suplex. İki isim de yerde şimdi. Charlotte kalkışı yapıyor ama tekrardan yere düşüyor. Güçlükle tepeye çıkıyor ama Becky bacağından tutup yere düşmesini sağlıyor. Becky şimdi köşeye çıktı ama rakibinin kalkmasıyla boşa atlıyor. Charlotte'tan roll-up ama 2'de kaldı. Becky ardından Enzuigiri yapıp rakibini yere seriyor. Köşeye gidiyor, ama Charlotte kalkıp engel oluyor ona. Becky sağıyla yumruklar atıyor ve sol kolundan tutup en üst iplerden yere indirirerek Armbar yapıyor şimdi. Charlotte rakibinin yüzüne çalışıyor. Ardından güçlükle rakibini kaldırıp One Arm Powerbomb yapıyor. Tuşa gidiyor, 1... 2... Becky kalktı. Reklamlar...

Reklam dönüşü ikili yerde. Figure Four mu derken Becky tekmeyi vuruyor arkadan. Charlotte köşeye yapıştı. Becky ring dışına çıkıp kemerini alıyor ve gidiyor, hakem sayarken Charlotte arkadan gelip rakibini ringe yolluyor. Becky rakibini hakeme doğru itiyor hemen sonrasında. Ardından çeneye tekme vuruyor ve Charlotte yerde. Şimdi kemerini eline alıyor. Bu sırada hakem ona engel oluyor. Hakem Becky'yi diskalifiye etmeye giderken roll-up ama terse dönüyor, o da başarısız. Becky hemen kalkıp iplerden sekiyor ve Charlotte'tan Spear! İki isim de yere serildi. Becky dışarı çıkıyor. Charlotte tepeye çıkıyor ve Moonsault ama boşa! Becky rakibini kaldırıp duavara Bexploder yapıyor. Hakem saymaya devam ediyor. Charlotte girebilecek mi derken bir anda Becky rakibine doğru gidiyor ve ikisi de dışarıda. Bu sırada Charlotte rakibine Suplex yapıyor, sonra da içeri yolluyor rakibini. Netural Selection! Tam tuşa gidiyor derken Becky yine dışarıya kaçıyor. Charlotte dışarı çıkıp rakibini tekrar içeri sokmak istiyor fakat Becky ring köşesine itiyor onu. Hakem de saymaya devam ediyor bu arada. Becky aprona ulaşmak isyor ama Charlotte engel oluyor. İkili arasında mücadele devam ederken hakem saymasını bitiriyor ve maç sona eriyor.

Kazanan: Yok (Double Count-out)

Hakem maçı sonlandırırken Becky rakibini duvara atıyor, tam girişe yönelirken Charlotte arkadan gelip ona saldırıyor. İkili rampada birbine giriyor. Becky rakibini yere serip ayrılırken Charlotte ona doğru koşuyor ve Spear! Hem de LED kısmına! Ekran darma duman oluyor. Hakemler ve görevliler oraya geliyor. Charlotte Becky'nin üstündeyken en son yaşananları tekrar izliyoruz. Charlotte'ın elini görüyoruz, kanama olmuş. Becky o kısma sıkışmış halde. Spiker masasının konuşmasını görüyoruz.

''Smackdown 1000'e hoş geldiniz! Cutting Edge için Edge alanda. Edge geçmişte yaptığı olaylardan vs vs bahsediyor sonrasında ringe Becky geliyor. Edge Becky'e öğütler veriyor. Becky'nin yaptığı seçimler kim olduğunu değiştirecekmiş. Edge orada hala iyi bir insan gördüğünü söylüyor. Becky'nin yaptığı seçimlerinin sonunun hepsi duvarında kemerlere bakarak bitecekmiş. En sonunda da kendinden hoşlanmayacaksın diyor Edge bey. Becky karşılık vermek için biraz duraksıyor ve konuşmaya başlıyor. Haklısın, kendimden hoşlanmıyorum. Kendime bayılıyorum. Şampiyonu küçümseyemezsin, çık git bakayım ringimden. Dikkat et de iplere doğru giderken tekrar boynuna zarar verme. Charlotte'un theme song'u duyuruluyor. Charlotte hızlıca ringe gelip konuşmaya başlıyor. (Edge için) Charlotte, Edge için Becky'e konuştuklarının bir anlamı olmadığını söylüyor. Çünkü onun tek umursadığı şey omuzundaki o kemermiş. Bu yüzden geçen haftaki SD'den ve SSD'den kaçmış. Charlotte şimdi sana yapacaklarımı da seveceksin diyor ve kavgaya tutuşuyorlar. İkiliyi güvenlikler ayırıyor. Gelecek hafta görüşmek üzere!''

''23 Ekim tarihli SD! şovundayız. Charlotte Flair PC'de ve yanında kadın güreşçiler var. Flair güreşçilere öğütler veriyor ve Pazar günü Last Woman Standing maçının önemini belirtiyor. Bir kaç soru alıyor Flair. Ardından kadınların arasında asil bir kadın Becky Lynch beliriyor. Shayna'nın gülüşü muazzam. Becky Charlotte ile dalga geçiyor. Ardından brawl yaşıyorlar. Kadın güreşçilerin ikiliyi ayırmasıyla bu segment'de sona eriyor. Evolution'da görüşmek üzere!''

Evolution 2018
Becky Lynch, Last Woman Standing maç türünde Charlotte Flair'i yendi. Şov henüz paylaşılmadığından tüm maç yok. Şov paylaşıldığında ekleyeceğim.

13 Kasım 2018 tarihli Smackdown Live şovundayız. Becky Lynch ve Women's Roster da ringde. Becky Lynch sakatlığı dolayısıyla Ronda Rousey ile maça çıkamayacak. Becky çok sinirliymiş. Sağlık ekibi Becky'i temize çıkarmamış. Becky biraz daha konuşuyor. Ronda'ya Baddest B*tch On The Planet gibi bir cümle kullanıyor. Survivor Series'te onun karşısına çıkacak rakibi seçiyor Becky Lynch. Charlotte Flair'i seçiyor ??? Ardından sarılıyorlar. Gerçekten çok garip. Bu segment'de burada son buluyor.

Feud Sonrası Durumlar

Becky Lynch sakatlığı dolayısıyla şovlarda bulunamıyor. Kemer boşa çıkabilir.

Charlotte Flair, Ronda'yı maç sonrası öldüresiye dövüyor ve Heel turn yapıyor.

Ufak Kareler

imza

#jöntürkler
The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-11-2018, 17:53   #2
The Cleaner
CurbStomp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Malatya
Konular: 422
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 46211
Rep Derecesi: CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
CurbStomp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
CurbStomp CurbStomp isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 46211

Eline, emeğine sağlık.
CurbStomp isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-11-2018, 23:56   #3
beast incarnate
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir/Kırklareli
Konular: 2692
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 653931
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 653931

Hikaye baştan sona kusursuza yakın derecede işlendi ve bir o kadar da epik bir sonla hikayeye noktayı koydular. Ben gayet zevk aldım bu çekişmeden, Becky de Charlotte da çok sevdiğim 2 isimdi. Charlotte sevgim çok daha fazla ağır bassa da Becky Lynch uzun süredir hak ettiğini alamadığı için çekişmenin onun lehine sonuç bulmasından ötürü memnun kaldım.
imza

the big dog

HURT HEAL!

#jöntürkler

Be a Booker | New Era
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-11-2018, 20:03   #4
:D?
Straight Fire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 748
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
Rep Puanı: 45537
Rep Derecesi: Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Straight Fire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Straight Fire Straight Fire isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 45537

Benim için çok büyük bir keyifdi en sevdiğim 2 güreşçinin arasındaki bu harika savaşa canlı canlı şahit olmak. Favorimin uzun süre sonra heel olması ve artık gerçekten bir varlık gösterebilmesi, sürekli dem vurulan ve dile getirilen tek sorunu olan mikrofonu aşması ve artık kendinde kusur bulacak bir şey bırakmaması, uzun süredir feudlarında üstün tarafta olan Charlotte'ın bu sefer diğer konumda olması, ilk kadınlar brawlı ve last woman standing maçı ve o maçla gelen 4.75 puanı, son olarak 2 senedir büyük beklemenin ardından sonunda kemeri havaya kaldıran kişinin Becky Lynch olması. Bu saydıklarımı içinde bulunduran feudu kolay kolay unutamayacağım, tarihe geçen maçlarını da her defasında gururla izleyeceğim. Eline sağlık.
imza

11.09.2016
16.09.2018
07.04.2019
Straight Fire isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil