GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 04-01-2019, 14:53   #1
Phillip Jack Brooks
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 489
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 95643
Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lucifer Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart Be A Booker | Güreş Hikayeleri Yarışması

Konu: Oluşturulan feudlar, şov bookingleri, promolar, PPV'ler... Hepsi çok güzel fakat anlatmak istediğimiz hikayeler bazen havada kalabiliyor. Bir hikayenin başlangıcı diğer hikayenin bitişine denk geldiği için o etki bazen kırılabiliyor. Biz de burada tek bir hikaye üzerinden yarışma yapacağız. Amaç, güreş eksenli olmak koşuluyla istediğiniz herhangi bir zaman diliminde geçen bir hikaye yazmanız. Sizde şov booking'i istemiyorum, PPV booking'i istemiyorum, promo ya da feud kurmanızı da istemiyorum. İsterseniz hikayeniz içerisinde maç booking'i veya şov booking'i yapabilirsiniz; ama zorunlu değil. Sizden genel olarak güreş eksenli bir hikaye anlatmanızı istiyorum. Örneğin, The Undertaker vs. Shawn Michaels feudunda Michaels'ın o maça çıkana kadar hissettiklerini onun ağzından anlattığınız ve finali Taker vs. Michaels WM 26 maçı olan bir hikaye yazabilirsiniz (tabii bunu söylediğim için şimdi bunu yazmayın).

Koşullar

1. Hikayeniz toplamda 10 bölümden fazla olamaz. Bunun anlamı hikayelerinizin 10 bölüm olması gerektiği değildir. 3 bölüm de olabilir 5 bölüm de. Hatta 1 bölüm bile yazabilirsiniz. Ama 10 bölümden fazla olamaz. Ek olarak, her hikaye ise 1000 kelimeden fazla olmamalıdır. Bu, hikayeleriniz okunabilmesi açısından önemli.

2. "Katılıyorum." diyerek mesaj atmanız önemli. Siz katıldıkça ben de bu mesajı düzenleyip adınızı ekleyeceğim. Her bir bölümünüzü de linkle ekleyeceğim.

3. İstediğiniz herhangi bir güreş eksenli hikaye olabilir. Güreş eksenli olmayan hikayeler diskalifiye olacaktır.

4. "10 bölüm yazdım, 11.bölüme de bitirmek için ihtiyacım var. 1 bölüm daha ekleyebilir miyim?" tarzında istekleri kabul edemiyorum. İsterseniz son bölümünüzü 1500 karaktere kadar yazabilirsiniz. Ama en fazla 10 bölüm olmalı.

5. Son katılım 15 Şubat Cuma akşamı saat 22.00 olacaktır. Bu tarihe kadar (toplam 42 gün) en fazla 10 bölüm sürecek hikayelerinizi tamamlamış olmalısınız.

6. Hikayelerinizi istediğiniz sıklıkta atabilirsiniz. 1 günde tüm bölümlerinizi tamamlayıp üst üste de atabilirsiniz. Her bölümü ayrı bir post şeklinde atmalısınız.

7. Hikayeler tamamlandıktan sonra forumda oylama açılacak. Oylamada oy kullanan tüm katılımcıların, tüm hikayelere 10 üzerinden puan vermesi zorunlu olacaktır. Eksik oy verilmesi durumunda oylar geçersiz sayılacaktır. Sonucunda 1.'ye 1500 rep, 2.ye 1000 rep, 3.ye ise 500 rep verilecektir. Ayrıca 1. efsanevi BaB konuları arasında kendine yer bulmuş olacaktır.

Katılacak arkadaşları görelim.

Katılımcılar
Lucifer
MG42
DoctorMK

imza

Konu Lucifer tarafından (01-02-2019 Saat 16:10 ) değiştirilmiştir.
Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-01-2019, 18:18   #2
Banned
MG42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bronx, NY
Konular: 1360
Favori Güreşçisi: Luke Harper
Rep Puanı: 26960
Rep Derecesi: MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
MG42 MG42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Katılalım ve uplamış olalım.
MG42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-01-2019, 21:27   #3
Phillip Jack Brooks

Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Burayı bir canlandıralım bakalım.
imza
Alt 09-01-2019, 22:10   #4
Banned

Nereden: Bronx, NY
Konular: 1360
Favori Güreşçisi: Luke Harper
Rep Derecesi: MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
MG42 MG42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

La hadi nerede competition ruhunuz?
MG42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-01-2019, 23:10   #5
Sports Entertainment Destroyer
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 3495
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 289480
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DoctorMK DoctorMK isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Konuyu şimdi görme fırsatı buldum. Ben de katılıyorum.
imza

ONUR
MECMUASI

Machine Keyboard
DoctorMK isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-01-2019, 23:16   #6
Phillip Jack Brooks

Alıntı DoctorMK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Konuyu şimdi görme fırsatı buldum. Ben de katılıyorum.
ÇOK ŞÜKÜR! Ekledim adını, hoş geldin.
imza
Alt 20-01-2019, 23:23   #7
#WeAreNXT
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir/Kırklareli
Konular: 2837
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 1020949
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1020949

Vaktim ve yazmaya odaklanabilecek bir kafam olsa asla kaçırmayacağım bir yarışma olurdu, özlüyorum bazen booking yapmayı. Katılımcılara başarılar ve iyi eğlenceler diliyorum. Müsait olanlara ise tavsiyem kesinlikle katılmaları yönünde olacak bu arada, Furkan’ın bu fikirlerine yazık etmeyin.
imza

HURT HEAL!

The Purplemaker & Windham Lawrence Rotunda & ReQuem

Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-02-2019, 14:25   #8
Sports Entertainment Destroyer

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 3495
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DoctorMK DoctorMK isimli Üye şuanda  online konumundadır  

https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=270799

Bu konuyla katılıyorum.
imza

ONUR
MECMUASI

Machine Keyboard
DoctorMK isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil