GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Youtube Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 03-04-2019, 20:43   #21
Phillip Jack Brooks
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 469
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 91017
Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lucifer Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 91017

Alıntı Aschentef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
CM Punk yine ufak ufak kaybetmeye başlamış.

Kaybeden CM Punk = 3 hafta 2 ay arasında ALLAH olacak CM Punk.
imza

Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-04-2019, 20:56   #22
Banned
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1356
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
Rep Puanı: 396729
Rep Derecesi: Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 396729

Alıntı Lucifer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
cm punk sewiom
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2019, 04:35   #23
Jen Ledger <3
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 128
Favori Güreşçisi: Matanza
Rep Puanı: 15073
Rep Derecesi: ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin.
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ETR ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 15073

Düşmanımın düşmanı değilde rakibimin rakibi dostudur mantığı geçerli galiba burada. Güzel kazanmışım he emeğize sağlık şov hoşuma gitti açıkçası.
imza

-----------------------------------
GTR Başarıları

25. Etkinlik Haftası Konuşan Fotoğraflar Yarışması 1.si
25. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 3.sü
25. Etkinlik Haftası Makale/Kompozisyon Yarışması 3.sü
29. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 2.si
30. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si
32. Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması 3.sü
32. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 3.sü
32. Etkinlik Haftası Haxball Turnuvası 3.sü
32. Etkinlik Haftası Makale/Kompozisyon Yarışması 2.si
32. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si
33. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si

''Eskiden neşeli bir insan sanıyorlardı. Yorulduğum sorulardan daha yorucu bir yöntemle kaçmak gibi geldi bana bu. Artık sadece ''Eskiden'' neşeli bir adam olarak kalacağım. Neşe hayatımın en büyük hatası ve en büyük dostuydu. İkilemi kendi içimde yaşadım da denebilir. Ama artık vazgeçiyorum bütün bu dost kazanma çabalarından, popülerlik size fayda getirmeyecek. Beni seven 3-5 kişi sizi sahte alkışlara tutacak onlarca kişiye bedel. Sanırım değişimin kendisini yaşıyorum, değişimle değişmem ama değişimin kendisiyim sanki. Ve etkilendiğin şeyler seni değiştirebilir, karanlığa aşık oldum ben. O bana hayatı verdi. Mutluluk yerine karanlığı öğrendim. Ve karanlık bana kendimi verdi.''
RPG: (GTW DÖNEMİ)

Karakter: Matanza
Lakap: ''The Monster''
Finisher: Wrath Of The Gods
Theme: The Birthday Massacre
Days Of Rising Kadro Debutu: 30 Aralık 2016
Ana Kadro Debutu: 17 Haziran 2017
Başarılar:
1x Days of Rising Television Champion
3x Hardcore Champion (Last Champ)

RPG: (GWA DÖNEMİ)

Karakter: Will Ospreay
Başarılar: 1x GWA Oceans Champion (Current)

''Gülmeli yüzüm ve bitmeli hüzün ama bu sıra kapadı yolumu tüm engeller,
Pislik ve çirkin bu sahneye tıkıldım illet ettim ölü düzeylerden,
Bilirim o kara bilet hep bi boka götürür yorulmam bugünü güz eylersem,
Evet onca sene yazdı kalemim hala daha çakamadı sözlerimi yüzeyseller...''

ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2019, 16:54   #24
unCHOSEN ONE
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Slamtown/Merkez
Konular: 322
Favori Güreşçisi: Johnny Gargano
Rep Puanı: 20737
Rep Derecesi: Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Pacman Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 20737

Yeni gördüm, okuduğum en iyi Pusula denebilir... Punk'ın ve Elias'ın kazanamayacağını biliyordum da Punk'ın bu kadar erken gitmesini beklemiyordum. Elias da gidici Punk onu rahat bırakmaz. Dalton altına yapmış bildiğin.. Bi şey yapmış olabilirim o konuda Ekibin eline sağlık hoş şov olmuş.
imza

Gökten 3 Elma Düşmüş...

EXCELSIOR!

ALL HAIL THE QUEEN!

And you rage and scream and reach through the Force to crush the shadow who has destroyed you, but you are so far less now than what you were, you are more than half machine, you are like a painter gone blind, a composer gone deaf, you can remember where the power was but the power you can touch is only a memory, and so with all your world-destroying fury it is only droids around you that implode, and equipment, and the table on which you were strapped shatters, and in the end, you cannot touch the shadow. In the end you don't even want to. In the end, you do not even want to. In the end, the shadow is all you have left. Because the shadow understands you, the shadow forgives you, the shadow gathers you unto itself—And within your furnace heart, you burn in your own flame

RPG: Johnny Mundo
Başarılar: Pasifiğin İlk ve Tek Valisi

Forum Başarısı:
2018 Yılının En Güzel İmzası
Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2019, 18:04   #25
u n d i s p u t e d
Vengeful One - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Burdur/Antalya
Konular: 4
Favori Güreşçisi: Mitsuharu Misawa
Rep Puanı: 187
Rep Derecesi: Vengeful One NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın. Vengeful One NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.
Vengeful One - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Vengeful One Vengeful One isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 187

Castle teşekkürler dostum sayende bugün de ölmedim. Elinize sağlık.
imza

the vengeful one

rpg: dean ambrose
Vengeful One isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2019, 20:31   #26
Дніпропетровськ
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 546
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 29889
Rep Derecesi: Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ensiferum Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 29889

Güzel bir şov olmuş, Ospreay'i tebrik ederim. Ekibin eline sağlık.
imza

gwa:
Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-04-2019, 13:27   #27
Allah Kitap Matt Riddle
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 439
Favori Güreşçisi: Ember Moon
Rep Puanı: 62153
Rep Derecesi: King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
King Balor King Balor isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 62153

Pusula şovları valla Atlas'tan da Pasifik'ten de daha kaliteli şovlar. Yalan yok.

Baş Hunico'nun durmadan küfür etmesi, . Seviyorum Hunico'yu da verin şu adama rövanşı artık kardeşim... Neyse, Ospreay'i saniyeler içinde yenmem, . Bunu da beğendim. Karizma kasmış olduk. O'Reilly squash atmış, tebrikler. Main event güzel geçmiş, Will Ospreay'in kazanmasına sevindim, tebrikler.
imza

queen in the north

Finn Balor
Ember Moon
AJ Styles
Drew McIntyre
Becky Lynch
Johnny Gargano
Asuka
Velveteen Dream
The Usos
Lacey Evans