GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Youtube Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 28-04-2019, 18:08   #1
ŞAMDANLARIII
The Rising Generation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1363
Favori Güreşçisi: Maxwell Jacob Friedman
Rep Puanı: 150797
Rep Derecesi: The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Rising Generation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Rising Generation The Rising Generation isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 150797

Standart Çeviri | İmparatoriçe ve Adam Karşı Karşıya

15 Şubat SmackDown LIVE
Muhabir: Pardon Becky, buraya gelmeni bekliyorduk. Geçen hafta Asuka'ya karşı Royal Rumble'da Smackdown Kadınlar Şampiyonluğu maçı hakkı kazandın. Ve herkesin kafasındaki soru Asuka için hazır olduğuna inanıyor musun?

Becky: Bana bunu sormak için mi bekliyordun? Bence cevabı biliyorsun. Ama ringe gidip yine de cevabımı vereceğim. (Kontağı fırlatır.) İyi yakaladın.

Otis: İçmek ister misin?

Woods: HAYIR!

Otis: İçmek ister misin?

Becky: Tabii.

Woods: Yapma bunu, yapma.

Becky: Biraz hafif kalmış.

Hepsi beraber: Adam işte adam!

Becky: İki hafta gibi kısa bir süre içinde Royal Rumble'da bana ait olan SD Kadınlar Şampiyonluğu'nu almak için bir fırsat kazandım. Bu bütün dünyanın hakkında konuştuğu o şampiyonluk. Peki şimdi nerede? Ve şimdi bütün kadro bu yaptıklarımın şans eseri olduğunu düşünüyor. Onlar bütün dünyanın sizi dinlemesini sağlamanızı, insanlarla bağlanmanızı, bir olay yaratmayı, ana olay olmayı, asıl adam olmayı kolay sanıyorlar. Deneyene kadar kolay sanıyorlar. Ve hepsi de deniyor. Erkekler ve kadınlar, hem SmackDown hem RAW, hepsi o ekstra vitesi arıyor. Hepsi ben yıkıp geçtiğimden beri sert adam olmak istiyor. Ve şampiyonumuz Asuka bu divizyonun lideri olmanın ne kadar zor olduğunu görüyor. Şimdi gelelim beni kötülemeye çalışanlara. Benim bir heyecan olduğumu söyleyenlere. Buna rağmen her konuşana ağzının payını veriyorum. Ama gerçekten heyecanla alakalı konuşmak istiyorsanız Asuka geçen seneki WrestleMania'ya yıkılmaz olarak gitti. Yenilmez. Eğer bu heyecana kapıldıysanız yine de kaybetti. Sadece kaybetmekle kalmadı, en temel ayarları bile bozuldu, herkesin gözünden düştü. Ve buna rağmen Asuka heyecanla alakalı konuşuyor. Ama görünmez Asuka 5 ay arka arkaya dünyanın her tarafında yendiğim kadını yenemezken bana mı hazır olup olmadığımı soruyor?

Asuka: Sen konuşmayı seviyorsun. Heyecanı seviyorsun. Ama, ama, ama anca bu kadar. Ama acı yok. Royal Rumble'dan sonra Charlotte'un gölgesinde olmayacaksın. Benim gölgemde olacaksın!

Billie Kay: Hayır, hayır, hayır Asuka. Bir şampiyon böyle davranmamalı. Korkunç yüzler yaratıp... Tehditler savurup... Şeref nerede, kalite nerede?

Peyton Royce: Ah Asuka'nın kötü olduğunu düşünüyorsun. Oradaki kabadayı Becky'e ne dersin? Kayla'ya nasıl Vale gibi davrandı.

Kay: Çok otoriter, otoriter Becky. Bir adamın tipik davranışı işte.

Royce: Bu saçmalıklar geçici.

Kay: Becky veya Asuka'nın kazanması umrumuzda değil çünkü biz Kadınlar Royal Rumble maçını kazanacağız! Ve sonra biz ilk Kadınlar Takım Şampiyonları olacağız. Ve daha sonra WrestleMania'ya gidip orayı kesinlikle ikonik yapacağız. (Son kısımlar hep beraber)

Becky: Olayın ne olduğunu görmek ister misin? Sana bu endüstride neden en tepede olduğumu göstereceğim. Hanginiz şimdi ringde dayak yemek istiyor? Gerçek adam burada Birmingham, Alabama'da bir örnek versin.
imza

#hürriyetveitilaf

twitter için buradan
The Rising Generation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil