GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-07-2019, 12:55   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1576
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 22326
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 22326

Standart RPG GWA - 13 Temmuz 2019 Pasifik

Şov Bilgileri
GWA Pasifik
13.07.2019 - 20.00- C
Friends Arena
Stockholm, İsveç
71. Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin Birkaç Neden

- Buğra Gür... Telefonsuz ve Sinirli

- #MaskeliNégro

- Kartlar Yeniden Dağıtılıyor

- It's The Final Countdown

- Global Insanity Series
Bray Wyatt vs. Nigel McGuinnes

Pyrolar patlıyor ve Pasifik başlıyor. Bir kez daha Buğra Gür'deyiz.

Buğra Gür: Vallahi billahi delleniyorum ya, saçma sapan yorumlar görünce çıldırıyorum. Güzelim XS Max'ım vardı, şimdi yok. Artık bir telefon araması gelirse de 3310'un sesini duyarsınız. Neyse, biraz da dert dökelim...

Buğra Gür: ULAN ADAM AKILLI BİR DERT BİLE DÖKEMİYORUZ, YETER LAN!

Buğra Gür şimdi 3310'u yere atıp ezmek istiyor ama 3310 bırakın parçalanmayı bir çizik bile olmuyor. Gür burnundan soluyarak otururken Ace Austin'in de ringe girişini görüyoruz. Bir mikrofon alıp konuşmaya başlıyor.

Ace Austin: Evet, bugün buradayım çünkü burada olmayı herkesten daha çok hak ediyorum. Aslında bu en üst seviyede bulunduğum 2. ayım filan ama 2. ay da olsa 22. yıl da olsa bunu rahatlıkla söylerdim. Çünkü ilk maçımda CM Punk tarafından yenilirken de son Atlas şovunda Wade Barrett'ı neredeyse yenip Dünya Ağırsiklet Şampiyonu olurken de tek isteğim ring içinde hayatımın en üst seviyesinde olabilmekti. Sizler bunu anladınız ve bana destek oldunuz. Böylece de yükselmeye devam ettim ve şu anda bu ringin ortasında hepinizin saygı duyduğu bir kişi olmayı başardım. Çünkü bunu hak ediyordum.

Ace Austin: Ancak maalesef her zaman hak etmek başarı kazanmayı sağlamıyor çünkü insanlar sizi kıskanıyor ve size zarar verebilmek için her türlü fırsatı kovalıyorlar. The Miz de bunların en önünde gelen kişi. Miz TV'ye çıkarıp beni aşağılayabileceğini sandın ama son gülen ben oldum. Yine beni çekemedin, bu sefer de beni maçıma kadar takip edip saldırdın ve kendinin ne kadar çocuk ruhlu olduğunu da kanıtlamış oldun. Ama bu sefer böyle olmayacak. En kısa sürede ben Dünya Ağırsiklet Kemerini havaya kaldırırken senin de kudurmanı izleyeceğim...

The Miz de ringe doğru ilerliyor. Yüzünden öfke okunurken Miz ringe varmış oluyor ve konuşmasına da başlıyor.

The Miz: Gerçekten mi? O ana kemeri kazanabileceğini gerçekten de düşünüyor musun? Ben söyleyeyim, bu tek kelimeyle imkansız. Ama bunun suçlusu sen değilsin, seni gaza getirenler. Yani GWA sınırları içerisindeki neredeyse herkes. Bakın bu çelimsiz adamı ilk başta sevmiş olabilirsiniz ama bunun bir anlamı yok çünkü Ace Austin az önceki konuşmasından da anlam verebileceğiniz gibi boş hayallerle insanları kandıran ve günün sonunda tüm sevenlerini hayal kırıklığına uğratacak bir çocuk. Evet bir çocuk çünkü davranış şekilleri tamamen bir çocuğun yapabileceği şeyler. Ama Ace Austin'in bu duruma düşmesinin asıl sebebi ise Mr. Dinler ve bana olan nefreti. Kendisi benden o kadar nefret ediyor ki kimin benim önüme geçebileceğini hissetse, ki bu asla yaşanmayacak, onu hakkı olmayan maçlara sürüyor ve alenen torpil uyguluyor. Şimdi...

The Miz'in mikrofonu an itibariyle kesiliyor ve Miz neye uğradığını şaşırıyor. Miz şimdi Austin'in elinden zorla mikrofonu almaya çalışırken Mr. Dinler de elinde kendi mikrofonuyla girişte görünüyor.

Mr. Dinler: Bu kadar aşağıya düşebileceğini bilmiyordum, o mikrofonu Ace'e bırak ve beni dinle. Yalanım yok, kendimi sıfır egolu peygamber sabrına sahip birisi olarak tanıtmıyorum ama bu kadarı benim için bile fazla. Nasıl olur da beni birisine torpil geçecek birisi olarak tanıtabilirsin? Normalde sana daha da kötü cezalar uygulayabilirim ama bir test imkanı sunuyorum. Eğer onca hakaret ettiğin Ace Austin'i yenmeyi başarırsan No Way Out'da Wade Barrett'ın karşısına kemer için çıkarsın. Tabii Ace Austin'e de aynı şansı vermem gerekir ve ben de veriyorum.

Mr. Dinler: Yani işin kısası gecenin ana maçında kazanan No Way Out'a gider.

Mr. Dinler oradan ayrılırken Miz ile Austin'in birbirlerine olan bakışlarını görüyoruz. İkisi de aynı sinire sahipken biz de reklamlara gidiyoruz.

WE
ARE
ONE

Wade Barrett belinde Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu ile, Adam Cole ve John Cena ise bellerinde GWA Takım Şampiyonlukları ile ringe yürüyorlar. Barrett, Cole'a son birkaç şey söyledikten sonra Cole ringe giriyor. Unvanını Cena'ya teslim ediyor ve odaklanmış bir şekilde girişe dönüyor.

"American Nightmare" Cody Rhodes girişte görünüyor. Bir süre Nexus'a dikkatle baktıktan sonra stage'e bakıyor. Dustin Rhodes onun yanına geliyor ve ikili ringe ilerliyor. Barrett ve Cena izlerken Cody ceketini çıkarıp ringe giriyor. Dustin ise Nexus üyelerinin tam karşı apronundan maçı takip etmeye hazırlanıyor. Hakemin zili çalmasıyla maç başlıyor.

Global Insanity Series 1. Tur Maçı
Cody vs. Adam Cole

Nexus üyelerine temkinli bir bakış attıktan sonra Cole'la lock-up'a giriyor Cody. Cena aniden aprona çıkar gibi yapınca dikkati dağılıyor ve Cole arkasına geçip Chickenwing'le kıstırmak istiyor. Cody silkeleyip onu üstünden atıyor ve döner dönmez karnına tekmeyi vuruyor. Arka arkaya yumruklarla köşeye sürdükten sonra karşı köşeye gönderiyor, arkasından koşuyor- ancak Cole'dan bir back kick. Cody geri çekiliyor, Cole köşeden sürat alıp üstüne koştuğunda Cody seri bir Arm Drag ile tekrar yere yapıştırdığı rakibine Armlock bağlıyor. Yerde bir süre daha sıkıyor hareketi ama Cole yavaş yavaş ayaklanıyor ve arka arkaya yumruklar atıyor. 3. yumrukta Cody bırakmak durumunda kalıyor kilidi. Cole toparlanmak için köşeye çekildiğinde Cody tekrar koşuyor- Cole dirsekle kesiyor onun hızını. Şimdi Cole tekrar üzerine gelen Cody'nin kolunun altından geçiyor, iplerden sekiyor ve Corona Ki- Cody eğilerek kurtuluyor hareketten iplerden tekrar üzerine gelen Cole'u sert bir Dropkick ile yıkıyor. Şimdi arka arkaya knee drop'larla rakibini iyice sersemletiyor Cody. Ardından ayağa kaldırdığı Cole'un bacağını çelmeliyor ve sert bir Russian Legsweep vuruyor. Tuşa gidiyor, 1.... hemen kalkıyor Cole. Barrett'ın bağırışları arasında Cody yumruklarla tekrar köşeye sürdüğü rakibine karşı köşeden sekip Forearm Smash geçiriyor. Şimdi köşeye çıkarıyor Cole'u. Oturur pozisyondaki Cole'u tutuyor ve Muscle Buster vurmak istiyor- ama Cole arkasına iniyor ve Cody arkasını döner dönmez yüzüne sert bir Enzuigiri geçiriyor. Yere düşmeden iplere tutunarak ayağa kalkıyor Cole ve bekliyor. Cody dizlerinin üzerinde, şimdi kalkıyor ayağa ve Cole'dan sert bir Corona Kick! Adam Cole tuşa gidiyor hemen, 1....2.....

Cody kalkıyor. Cole, Cody'i Florida Keys vurmak için german suplex pozisyonunda yavaş yavaş kaldırıyor- Cody'den dirsek. Cole ensesine bir yumruk savurup tekrar kavrıyor- Cody'den bir dirsek daha. Cole buna cevap olarak sert bir sağ yumruk geçiriyor Cody'e ve iplere yolladıktan sonra iplerden gelirken tam karnına Knee Lift atıyor. Cole şimdi yerdeki rakibinin bacaklarını tutuyor. Barrett ve Cena'nın gaza getirme çabaları arasında Figure 4 Leglock'ı bağlamaya hazırlanıyor- ama Cody onu ayağıyla itiyor ve tekrar üzerine gelen Cole'un kolunun altından geçiyor, orta ipten sıçrayıp DISASTER KICK! Cole da Cody de yerde şimdi. Dustin, Cody'e bir şeyler bağırıyor. Cody ile Cole aynı anda, karşı köşelerde ayağa kalkıyorlar. Aynı anda birbirlerine koşuyorlar- Cole'dan Corona Kic- Cody sıçrayan Cole'u havada Slingblade ile indiriyor. Cole sırtını tutarak yerde kalırken Cody iplere tutunarak ayağa kalkıyor. Saçından tuttuğu Cole'u kaldırıp yükleniyor ve Alabama Slam için kaldırıyor- COLE'DAN ANİ BİR PANAMA SUNRISE DENEMESİ- ama Cody dengede kalmayı başarıyor. Harcadığı güçten dolayı boynundaki kaslar seğiriyor ama Cody, Sunrise'ı vurdurtmuyor Cole'a ve son gücünü de kullanarak Cole'u Alabama Slam ile ring zeminine yapıştırıyor! Cody halsizce kendini Cole'un üstüne atıyor, 1.....2.....

Cole kalkıyor bu kez. Cody başını iki yana sallıyor, Dustin'in "devam et" bağırışları arasında ayağa kalkıyor ve arkadan yaklaştığı Cole'u Cross Rhodes pozisyonuna almak istiyor. Şimdi kavrıyor Cole'u, Cross- NEXUS APRONDA! Barrett ve Cena unvanları bırakıp aprona çıkıyor ve tehlikeli bir ifadeyle Cody'e bakıyor. Cody görür görmez Cole'u kaldırıp Barrett ve Cena'nın üstüne atıyor- Nexus ikilisi dengede tutuyor Cole'u. Cole iplere yaslanmış halde halsiz halsiz bakarken Cody iplerden sürat alıyor ve Running Dropkick için koşuyor- COLE'DAN SUPERKICK! Cody hareketsiz halde yere yığılırken Cole iplere yaslanmış halde bekliyor. Last Shot için tetikte Adam Cole. Cody dizlerinin üzerine kalktığında koşuyor, LAST SH- Cody bir kalp atımı kadar zamanda yana yuvarlanarak kurtuluyor hareketten ancak başka bir şey yapmaya fırsat kalamadan Cole onu yakalıyor ve zımba gibi bir Cole-Ateral! Barrett'ın "bitir işini" talimatıyla Cole, Cody'i köşeye yaklaştırıp kendisi de orta turnbuckle'da doğruluyor. PANAMA SUNRISE İÇİN ATLAD- CODY ÇOK İYİ ZAMANLAMAYLA EĞİLİYOR VE SIRTINDA DENGEDE TUTTUĞU COLE'A DIN'S FIRE! Cody gidiyor tuşa, 1....2............

Hakem kayarak dışarı çekiliyor. Cena, bacağından tutup dışarı çektiği hakemin ona bağırmasına gülerek karşılık verirken Barrett da hayli memnun. Ringdeki Cody'e pis pis bakıyor Nexus üyeleri. Dustin de hakeme itiraz etmek için ringe dalıyor ve Barrett'la Cena'nın dikildiği tarafa gidiyor. Cody şimdi bir ağabeyine, bir hala hakemin fırçasını dinleyen Nexus üyelerine, bir de yerdeki Adam Cole'a bakıyor. Karar vermiş gibi ayağa kalkıyor ve Dustin'e arkadan yaklaşıyor...

DUSTIN'I TUTTUĞU GİBİ İPLERİN ÜSTÜNDEN BARRETT VE CENA'YA FIRLATIYOR! ÜÇÜ DE YERDE. Nexus üyelerini tek hamleyle devre dışı bırakıyor Cody. Şimdi Cole, ilhamını bulmuş gibi ayaklanıp koşarak Last Shot için geliyor- Cody hamleyi önceden tahmin etmiş gibi otomatik şekilde kafasını eğiyor ve tekmeden sıyrıldıktan sonra arkadan kavrıyor Cole'u, CROSS RHODES! CROSS RHODES! Cody gitti tuşa, 1.....2.....3

Kazanan: Cody

Cody turluyor. Dustin'le Cena hala yerde yatarken ayağa kalkan Barrett ne olduğunu anlayamamış gibi bir yerdekilere bir ringe bakıyor. O yerdeki Cena'yla ilgilenirken Cody, Dustin'i kaldırıp götürüyor olay yerinden. Dustin hala darbenin etkisiyle hafif sersemlemiş olsa da kardeşini tebrik ediyor. Cody girişte dönüp Nexus'a göz kırptıktan sonra gülerek arka alanın yolunu tutuyor.

Kameralarımız büyük mimari bir yapının kapılarının açılmasıyla açılıyor. İçeri birisinin giriş yaptığını görüyoruz. Bir ip vasıtasıyla bir şey sürüklüyor bu kişi. Odak noktaları adımları ve elleri arasında gidip geldiği için anlayamıyoruz kim olduğunu. Bu kişi bu yapı içerisinde ilerlemeye devam ediyor sürüklediği şey ile. Bu yapı bir tapınak. Etrafta çeşitli süslerin olduğu fakat yıkık dökük olan bir tapınak. Şimdi bu ilerleyen kişi elindeki sürüklediği şey ile beraber karanlık bahçeye çıkıyor. Dışarı çıktığımızda ay ışığının geceyi gün gibi aydınlattığını görüyoruz. Karanlık bahçede bir adet kazılmış çukur görüyoruz. Bu tam da insan boyutunda kazılmış bir çukur. Sanki... hazırlanmış bir mezar.

Şimdi bu kişi tam o mezarın önünde duruyor. Sürüklediği şeyi de bırakıyor. Bu sırada kameralarımız bilmediğimiz bu cisme odaklanıyor. Bu... bu bir tabut. Şimdi henüz kendisini göremediğimiz kişi tabutu açıyor...

BU TOMMASO CIAMPA! TABUTUN İÇİNDE CIAMPA VAR! Kameralarımız şimdi yüzünü göremediğimiz kişiye odaklanıyor. BU EMBER MOON! EMBER MOON BU! Moon tabutla birlikte buraya gelen isim!

Şimdi Ember Moon tabutun içindeki Ciampa'yı çıkarıyor ve mezarın içine doğru savuruyor. Tommaso Ciampa mezarın içinde yerini buluyor. Moon bu yaptıklarından sonra kenardan küreği alıp mezarı toprakla kapatmaya başlıyor. Bir süre bunu yaptıktan ve mezar iyice toprakla kapandıktan sonra Ember Moon konuşmaya başlıyor.

Ember Moon: Şu an tam da burada Agrigento'dasın. Tarihin ilk ölümsüzlerinin yaratıldığı yer.

Moon konuşmaya devam ediyor.

Ember Moon: Bana böyle söylemiştin. Fakat benim aradığım daha farklı bir şeydi. Daha farklı bir güçtü. Daha farklı bir kılıçtı. İstediğim kılıç bu değildi. Bir savaşçı ölümlü olmalı ve kullandığı kılıç da aynı olmamalı. Aynı olmamalı ki her kullandığı farklı kılıçla bile de savaşçı ruhunu ortaya koyabilsin. Aynı olmamalı ki tek bir silaha bel bağlamasın. Aynı olmamalı ki her eline aldığı farklı kılıçla ölümü hatırlayabilsin. Ölümü hatırlayabilmeli ki bir amacı olsun. Ölümü hatırlayabilmeli ki zamanının kısıtlı olduğunu bilebilsin. Ölümlü olduğu bilsin.

Ember Moon: Bana istediğim şeyi vereceğini söylemiştin Tommaso. Fakat... bana yine hiçbir şey veremedin. Vermek istemedin. Bunu kendin için yapmak istedin. Ölümsüz olabilmek için beni kullanmak istedin...

Ember Moon: Fakat bu kehanet hakkında bilmediğin bir şey var Tommaso. Ne demiştin? Hatırlıyor musun? Romalıların, düşmanlarına karşı yarattığı ölümsüz kadın ve erkek.

Ember Moon: Bu kehanet ancak bir kadının ve erkeğin aynı anda bu kutsal toprakların altında yatması ile gerçekleşir. Erkek olmadan kadın... kadın olmadan da erkek ölümsüz olamaz.

Ember Moon: Gördüğün üzere burada tek bir mezar var ve onda da sen varsın. Ben seninle birlikte değilim ve olmayacağım. Bu aptal bencilliğin seni yerin dibine soktu, şimdi ise içinde bulunduğun bu bilinmezlik ve karartı ile beraber bu dünyanın karanlık kısmındasın artık. Ölümsüzlük arzun seni öldürdü.

Ember Moon şimdi yavaş yavaş ayaklanıyor gitmeye yelteniyor. Gitmeden hemen önce kameraya doğru dönüyor ve bir şeyler daha söylüyor.

Ember Moon: Şu an merak ediyorsunuzdur. Peki şimdi ne olacak diye. Aklınızdaki soruları yanıtsız bırakmayayım. Ciampa bu boyuttan ayrıldı ve yeryüzünden silindi. Onun gibi olmaya çalışan herkesin de sonu aynı olacak. Aynı hataları yapan herkesi bu dehşet dolu son bekliyor. Ay ışığının yansıttığı aydınlık, dağıttığı adalet artık daha keskin ve daha sert olacak. Dünya bunların gölgesi altında varlığını sürdürmeye devam edecek.

Moon bunları söyledikten sonra oradan ayrılıyor ve kameralarımız kapanıyor.

Arka alandayız. GM Pro 1.0'ı görüyoruz. Kendisi şu an göründüğü üzere bir yazılım güncellemesi yapıyor. Bu sırada oraya Oceans Şampiyonu Will Ospreay geliyor. GM Pro 1.0 hemen güncellemeyi durdurup Ospreay ile ilgilenmeye başlıyor.

GM Pro 1.0: Buyur....... William?
Ne......... İstiyorsun?

Will Ospreay: Seni görmeyeli uzun zaman oldu.

GM Pro 1.0: Seni........... De....
Üç... Beş......... Çöp..çatan....... Maalesef.....
Tekerimize......... Çomak.......... Soktu.....
Bu........ Sebepten...... Ötürü........ Maalesef.....
Görüşemedik......

Will Ospreay: Tab-

GM Pro 1.0: Her.... Neyse...
Ne.... İstiyorsun?

Will Ospreay istifini hiç bozmadan konuşmaya devam ediyor.

Will Ospreay: Bildiğin üzere ben O'Reilly'i ezerek bu Oceans Şampiyonluğu'nu kazandım. Şampiyon oldum fakat kendimi hiç şampiyonmuş gibi hissetmiyorum. Şampiyon dediğin muzaffer olmalı. Muzaffer olan birisi de önüne geleni haklayıp zaferler almalı. Bu zaferlerle de şampiyon olduğunu hissettirmeli, o kemerin o omzunda durmasının bir anlamı olduğunu insanlara göstermeli. 'Şampiyon' unvanını hak ettiğini bizlere göstermeli. Ben bir şampiyonsam kazanmalıyım. Kazanmak için de düşmanlarımı haklamalıyım. O yüzden senden bir düşman istiyorum. Bir rakip. Bir aday. Yenmem ve bu ringin muzafferi olduğumu kanıtlamam için bir kurban.

Ospreay bunları söyledikten sonra GM Pro 1.0 hesaplamalar yapmaya başlıyor.

GM Pro 1.0: Hesaplamalar... Yapılıyor...
Veriler... Değerlendirmeye... Alınıyor...
Permütasyonla...... Eşleştirmeler.....
Yapılıyor... Kombinasyonlar........ Bulunuyor.....
En... İyi..... Kombinasyon....... İçin.......
Sağlamalar...... Yapılıyor..... Şimdi... Tüm.... Veriler..... Toplanıyor.... Hepsi....
Birleştiriliyor...... Sonuçlar.... Ortaya.....
Çıkıyor....... En.... İyi..... Sonuç..... Seçiliyor......

GM Pro 1.0: Rakip..... Bulundu......!

GM Pro 1.0 bir kadın silüetini ekrana getiriyor. Will Ospreay sonucu görmek için sabırsızlıkla bekliyor.

Bu sırada oraya Mark Haskins geliyor.

Mark Haskins: Evet, rakip belirlendi. Fakat bu rakip Ospreay'in kurbanı değil de celladı olacak. O kemeri omzundan aldığı zaman Will Ospreay bir köşeye geçip ağlayacak ve yaptığından pişman olacak. Ospreay muzaffer biri değil, loser biri olduğunun farkına varacak. Mark Haskins ona gerçekleri gösterecek ve onu elinde hiçbir şey olmadan öylece bırakacak. Haskins o kemeri o omuzdan söküp alacak ve Will Ospreay hiçbir şey yapamayacak.

Ospreay tam cevap vereceği sırada Ronaldo Shaqiri, Real Madrid forması, şortu ve tozluklarıyla top sektirerek alana giriş yapıyor.

Ronaldo Shaqiri: 91...92...93...94...95...96...97...98...99...100

Ronaldo Shaqiri top sektirmeyi bitirdikten sonra topu bir kez daha sektirip eline alıyor.

Ronaldo Shaqiri: Bak ben o kemeri alırsam var ya Dünya'da ne kadar stadyum varsa hepsine gideceğim ve futbolculara karşı koruyacağım. Bak, futbolcular diyorum! Düşünsene bir. Ronaldo Shaqiri (c) vs. Cristiano Ronaldo - Oceans Championship Match. Sizce de müthiş değil mi ya? Bak var ya bunla acayip reklam yaparsın. İki marka karşı karşıya. Çok fena popülarite kasar şirket. İsmi her yerde duyulur bak.

Will Ospreay: İki marka derken? Anlayamadım?

Ronaldo Shaqiri: Abi bunda anlayamayacak ne var ya? Biri dünya futbolunun markası, diğeri de yani ben GWA'in markası.

Mark Haskins bunun üzerine çok aşağılayıcı bir kahkaha atıyor. GM Pro 1.0 da değişik sesler çıkararak eşlik ediyor.

GM Pro 1.0: Yani...... Aslında......
Biz.... Dünyanın......... Her..... Şehrine....
Tek... Tek... Gidip... Şov... Yaptığımız..... İçin....
Bir...... Popülaritemiz......... Var.... İsmimiz.....
De...... Yeterince...... Duyuldu...... Shaqiri....

Ronaldo Shaqiri'nin bunlar üzerine siniri bozulurken Rey Fenix oraya geliyor.

Rey Fenix: Sie ordan! Ronaldo, Dünya Futbolu'nun markasıymış. Messi varken Ronaldo olsa olsa ayakkabı markası olur. Aslında... oldu da zaten. Son zamanlarda saçma sapan CR7 yazılı ayakkabılar türedi. Rezalet şeyler ya. Asıl var ya o kemeri ben bi' alayım, 7/24 kuralını getireceğim. Sen gör bak.

Ronaldo Shaqiri: Sen kemeri alırsan Meksikalı amigolarına satacağını söylememiş miydin arkadaşlarına?

Rey Fenix: Sie lan! Öyle bir şey yok!

Fenix ve Shaqiri ikilisi neredeyse kavgaya tutuşacakken Silas Young oraya geliyor. Orada bulunan herkesi teker teker inceliyor, daha sonra konuşmaya başlıyor.

Silas Young: Bakıyorum da hepiniz şampiyon olmak için can atıyorsunuz ama görüyorum ki hepiniz aşağı yukarı 100 kilosunuz. Benim kaldırdığım halterler muhtemelen sizden daha ağırdır. Sopalarının boyu da sizden daha uzundur büyük ihtimal. Kemer de siz de ağırlık yapabilir. En iyisi siz gidin de Pusula'da oynayın biraz kendi aranızda. Bu büyüklerin işi, karışmayın. Ospreay, sen de zorlamadan o kemeri bana teslim et ki tek tek kemiklerini kırmak zorunda kalmayayım.

Will Ospreay bu sözler karşısında küstahça gülümserken Lio Rush oraya geliyor ve Young'ın karşısına dikiliyor. Rush küstahça gülümserken konuşmaya başlıyor.

Lio Rush: Ne derler bilirsin Silas. Önemli olan boyu değil işlevi.

Silas Young bu söz karşısında öfkeden kızarırken Rush gülerek konuşmaya devam ediyor.

Lio Rush: Eğer sen de bir gün bu söz doğru mu değil mi diye test etmek istersen kapım her zaman açık bilesin.

Young tam bir şey söyleyecekken Lio Rush tekrar konuşuyor.

Lio Rush: Hey, teneke!

GM Pro 1.0: Teneke....?

Lio Rush: Beni de yaz bu boş boğaz heriflerin yanına.

GM Pro 1.0 tam bir şey daha söyleyecekken The Hurricane alana sıçrayarak giriş yapıyor!

The Hurricane: Düşmanlar, geri çekilin! Mazlumların dostu, aç kalanların tostu, fakirlerin arkadaşı, yolda kalmışların yoldaşı, evsizlerin barkı Shane 'The Hurricane' Helms kötülerin karşısında durarak sizlere yardım etmeye, iyiliğe ve aydınlığa kavuşturmaya geldi. Hurricane, Oceans kemerini alarak evlerdeki ekmek, sokaklardaki polis olacak. Shane Helms, Dünya'ya adaleti dağıtacak!

The Hurricane bunları söyledikten sonra ortamı uzun süreli bir sessizlik kaplıyor. Hurricane herkesi tek tek inceliyor. Sessizliği bozan isim GM Pro 1.0 oluyor.

GM Pro 1.0: Sonuç.... Verisi.... Damgalanıp...... Saklanıyor....

GM Pro 1.0'ın ekrana getirdiği kadın silüeti No Way Out klasörüne atılıyor. GM Pro 1.0 bunun ardından konuşmaya devam ediyor.

GM Pro 1.0: Gerekli..... Veriler..... Toplandı....
Adayın..... Belirlenmesi... İçin... Gerekli... Ortamlar..... Ve... Şartlar..... Araştırılıyor.....
Araştırma.... Yapıldı..... Gerekli... Ortam... Ve...
Şartlar... Sağlandı...
Sıradaki... Atlas... Şovunda... Siz... 6'nız...
Arasında.... Bir... Adaylık... Maçı... Gerçekleşecek.... Kazanan... No... Way... Out'da... Ospreay... İle... Oceans...... Şampiyonluğu.... İçin.... Bir... Maça.... Çıkacak.....
Çözüm... Başarıyla..... Sağlanmıştır....
Şimdi...... Dağıla-bilirsiniz.....

6 isim de bu kararın ardından birbirlerini iyice süzdükten sonra oradan ayrılıyorlar. Will Ospreay ise tatmin olmuş bir şekilde gülümseyerek arkalarından bakarken kameralarımız kapanıyor.

WE
ARE
ONE

Seyirciler kafasını meraksız gözlerle girişe doğru çeviriyorlar ancak şaşırdıkları bir şey oluyor. John Cena tek başına girişte gözüküyor. Belinde takımlar kemeri de yok, Nexus tişörtünü çıkartıyor ve ağır adımlarla ringe ilerliyor. Ardından GIS maçı için burada olduğunun anonsu gelince seyirciler olayı anlıyor.

[SPOILER][URL="https://www.youtube.com/watch?v=TcJ-wNmazHQ%22]https://www.youtube.com/watch?v=TcJ-wNmazHQ[/URL][/SPOILER]

IT'S THE FINAL COUNTDOWN! Seyirciler çok yakından duydukları, belki de onlarca konserine gittikleri grubun hit şarkısını duyuyorlar ve eşlik etmeye başlıyor. GWA'ye hoş geldin Bryan Danielson! Muhteşem bir destek ile beraber Bryan Danielson stage'in ucunda durup seyircilere bakıyor gülümseyerek. Ardından ağır bir şekilde seyircilerin uzattığı ellere karşılık vererek ringe doğru ilerliyor. Çelik merdivenlerde durup bir kere daha arenaya göz gezdiriyor ve ringe girip tişörtünü seyircilere fırlatıyor. Maç için hazırlıklarını tamamlıyor.

[B]Global Insanity Series 1. Tur Maçı
John Cena vs. Bryan Danielson[/B]

İkili ringin ortasında karşı karşıya geliyorlar, Bryan Danielson kafasını olumsuz bir şekilde sallayıp geriye çekiliyor ve hakem maçı başlatıyor. İkili hızlı bir şekilde lock-up alıyorlar, John Cena üstün çıkıyor bu lock-up'tan ve rakibini köşeye fırlatıyor. Ardından hızlıca üstüne gidiyor ancak Bryan çekiliyor, Cena'yı belinden tutuyor ve German Suplex yapıyor. Cena hızlıca toparlanıp ayağa kalkıyor derken Bryan yüzüne sert bir tekme vuruyor. Cena afallayıp iplere tutunuyor, Bryan kafasından tutup ayağa kaldırmak istiyor ancak Cena karnına bir yumruk atıyor rakibinin, ardından bir aparkat vuruyor ve ayağa kalkıp kucağına alıyor rakibini, Bodyslam! Bryan yuvarlanarak iplere gidiyor ve hızlı bir şekilde ayağa kalkıyor, Cena da ayakta rakibini bekliyor ve gel işareti yapıyor. Bryan ise iplere yaslanarak rakibini bekliyor. İki isimde aynı anda iplerden sekiyorlar, Cena bir clothesline deniyor ancak ıskalıyor, Bryan karşı iplerden sekiyor ancak Cena'dan Standing Dropkick! Tuşa gidiyor, 1-, hızlı bir şekilde atıyor Bryan ve takla atarak ayağa kalkıyor. Henüz kalkmamış Cena'nın çenesine bir tekme vuruyor, ardından bir tane daha! Cena ayağa kalkmaya çalışıyor, Bryan geriye çekiliyor. Cena kalkar kalkmaz üstüne gidiyor Bryan ve sert bir European Uppercut vuruyor. Cena afallıyor, Bryan tutuyor rakibini ve ani bir DDT! Tuşa gidiyor Bryan, 1-2..

Cena atıyor, o kadar sert atıyor ki Bryan üstünden düşüp köşeye kadar yuvarlanıyor. Bryan köşe demirine tutunup ayağa kalkıyor, Cena'da ağır ağır ayağa kalkıyor. Bryan rakibinin üstüne koşuyor ancak Cena omzuna alıyor, Bryan karnına yumruklar atarak iniyor rakibinin omzundan ve iplerden sekiyor ancak Cena karın boşluğuna dizini geçirip tekrar omzuna alıyor, Sit-out Powerslam! Cena rakibini biraz ringin ortasına doğru çekip tuşa gidiyor, 1-2, Bryan omzunu kaldırıyor. Cena ayağa kalkıyor, Bryan'ın saçından tutup onu da ayağa kaldırıyor. Üst üste yumruklar atıyor, ardından köşeye fırlatıyor ve kafasını köşe yastığında ezmeye başlıyor ayağıyla. Hakem gelip ayırmak için saymaya başlıyor ve Cena bırakıyor. Bryan boynunu tutarak dönmeye çalışıyor, Cena rakibini kendisine çekiyor derken Bryan kolundan tutup arkasına geçiyor Cena'nın ve köşeye atıyor. Ardından corner dropkick, Cena ringin ortasına doğru düşerken Bryan düşmeden tutuyor ve Overhead belly-to-belly Suplex! Bryan bu hareketi Cena'ya yapıyor, tuşa gidiyor, 1-2, atıyor Cena. Bryan ringe bir yumruk atıp ayağa kalkıyor ve saçını düzeltiyor, Cena'nın ayağa kalkmasını bekliyor. Cena kalkar kalkmaz üstüne koşuyor ancak Cena rakibini omuzlarına alıyor. Bryan üst üste dirsekler vuruyor boynuna Cena'nın ancak Cena sonuna kadar dayanıyor ve MICHINOKU DRIVER! Hemen tuşa gidiyor Cena, 1-2....

[B]Buğra Gür:[/B] O herif yüzünden delirip son model telefonumu parçalamasaydım bu anın güzel bir karesini yakalayabilirdim. Allahın belası.

Bryan elini iplere atmayı başarıyor. Seyirciler derin bir oh çekerken Cena gülüyor ve ayağa kalkıyor. Bryan yavaş yavaş kendine gelmeye çalışırken Cena sırtına bir tekme geçiriyor. Bryan elini ringe koyarak yere düşmesini engelliyor ancak üst üste tekmeler atıyor sırtına Cena ve yere yıkılıyor Bryan. Hemen ardından Cena önüne geçiyor rakibinin ve kafasından tutup gülmeye başlıyor, bir şeyler söylüyor ancak ne söylediğini anlayamıyoruz. Cena ayağa kaldırıyor rakibini ve headlock'a alıyor, Bryan ustası olduğu hareketten hızlıca kurtuluyor ve Cena'nın tam suratına çok sert bir knee vuruyor. Ardından tutuyor ve Bridging Fisherman Suplex! 1-2, Cena atarak ayağa kalkıyor. Bryan yerde oturuyor, Cena üstüne koşuyor ve bir tekme savuruyor ancak Bryan yere yatarak kurtuluyor, hemen ayağa kalkıyor ve Cena'yı iplere itiyor. Kendisi de peşinden koşuyor ve Rolling Back Bride, 1- derken Cena hızlıca atıyor ve tekrar ayakta! Bryan ona döner dönmez tüm hışımıyla tekmeyi tam göğsüne geçiriyor Bryan'ın, sesi tüm arenada yankılanıyor. Bryan bir eli göğsünde bir eli iplerde duruyor, Cena kafasından tutup kaldırıyor ve üst üste elbowlar vuruyor. Tutuyor ve hızlıca sırtına alıyor, seyircilere gülüyor ve ATTITUDE ADJUSTMENT! CENA BAŞARIYOR VE ATTITUDE ADJUSTMENT'İ VURUYOR! Tuşa ve bir üst tura gidiyor, 1-2-3!

BRYAN ATIYOR! SON ANDA! BRYAN DANIELSON BIRAKMIYOR MAÇI... Cena şaşkın bir şekilde ayağa kalkıyor, şaşkınlığını hemen atıp çok ağır bir şekilde kolunu bir yerlere atmaya çalışan rakibini kafasından tutup kaldırıyor ve bir kez daha sırtına alıyor. Bu işi bir Attitude Adjustment ile daha garantilemeye gidiyor ancak Bryan bir anda çok seri bir şekilde üst üste dirsekler vurmaya başlıyor. Cena rakibini bırakıp boynunu tutarak iplere gidiyor. Bir süre sonra Bryan'ı en son indirdiği yöne dönüyor ancak Bryan ona taklayla geliyor ve Handspring Enzuigiri! Bryan kendini rakibinin üstüne bırakıyor, 1-2, Cena atıyor çok zorlanmadan. İki isimde ayağa kalkmayı başarıyorlar, Cena önce davranıyor ve bir yumruk salııyor ancak Bryan eğilip kurtuluyor ve karnına bir yumruk atıyor. Devamını da getiriyor, üst üste tekmelerle Cena'nın gardını iyice düşürüyor ve iplerden sekiyor, Running Elbow Strike! Cena yere yığılıyor, Bryan ayağa kalkıp tüm gücüyle taunt atmaya seyircileri coşturmaya başlıyor. Seyircilerden inanılmaz bir destek var Danielson'a. Gülümseyerek bu desteği onaylıyor Danielson ve ringe dönüyor, yerde yatan Cena'nın kollarından tutuyor ve göğsüne sert bir tekme atıyor. Kollarını bırakmıyor ve bir tane daha vuruyor, Cena çırpınıyor ve Bryan'da kollarını bırakıyor. Seyircilere bir bakıyor ve Cena'yı kaldırıyor, iplere yolluyor ve dönerken DANIELSON SPECIAL! Cena çırpınıyor, kurtulmaya çalışıyor, Bryan ise hiç çekinmiyor tekmelerini atmaktan hafif de olsa. Ancak Cena ayaklarını iplere atmaya başarıyor, Bryan rakibini bırakıyor. Hiç ayağa bile kalkmadan Cena'yı ringin ortasına kadar çekiyor ve bu sefer LEBELL LOCK'U BAĞLIYOR! CENA ÇOK ZOR DURUMDA! GİDECEK HİÇBİR YERİ YOK!

Bu sırada seyircilerden birisi telefonunu Buğra Gür'e uzatarak bir şey gösteriyor. Buğra Gür sinirle kameraya dönüyor.

[B]Buğra Gür:[/B] BİR DE TAŞŞ*K GEÇİYOR İTE BAK, 3310 İLE DAHA İYİ FOTOĞRAF ÇEKİLİRMİŞ. OLUM BAK YAKALAMAYAYIM SENİ BİR YERDE.

Ve pes ediyor! Cena elini onlarca kez yere vuruyor, Bryan'ın bırakmış olmasına rağmen.

[B]Kazanan ve bir üst tura yükselen:[/B] Bryan Danielson

Danielson, GWA'deki ilk maçından şahane bir zaferle ayrılıyor. John Cena'yı pes ettirerek yenmeyi başarıyor. Danielson ringden inip sevincini seyircilerin desteğiyle beraber yaşayarak arka alana giderken kameralar yerde yatan Cena'ya dönüyor. Ardından arka alana gidiyoruz.

Arka alana gidiyor kameralarımız. AJ Styles kendisine uzatılmış bir mikrofona turnuva hakkında demeçlerde bulunuyor.

[b]AJ Styles:[/b] Zor olmayacağına inanıyorum Renee, gerçekten. Hayatımın her döneminde böyle turnuvalarda bulundum ve hiçbiri kafamı yorduğum kadar zor olmadı. İşte bu yüzden ben de artık kafa yormayı bıraktım, çünkü ben AJ Styles'ım. Karşımda kimin olduğunun hiçbir şekilde önemi-

AJ Styles sözünü yarıda kesiyor ve sırıtarak kameraların kadrajına giren isme bakıyor. Bu Négro! İyice süzüyor AJ'i ve parmağıyla Renee Young'a bir işaret yapıyor, Renee mikrofonu getirince konuşmaya başlıyor.

[b]Négro:[/b] Karşında kimin olduğunun bir önemi olmadığını söyledin, bu beni pek ilgilendiren bir şey değil. Ama yine de sana söyleyeyim, karşında biri olmayacak. Çünkü o turnuvada olmayacağım. Şimdi "benden korktu, ben AJ Styles'ım" gibi aptal düşüncelerinle yalnız kalabilirsin. Ama senin aksine, vaktimi bu gibi boş işlerde harcamayı tercih etmeyeceğim. Eso es todo.

[b]???:[/b] MY HOMIE!

O sırada birinin deli gibi bağırdığını ve Négro'ya koştuğunu görüyoruz. Bu Camacho! Négro'nun yanına geliyor ve ona sarılıyor. Négro onu sakin bir tavırla karşılarken Camacho hevesli bir şekilde konuşmaya başlıyor.

[b]Camacho:[/b] İşte geldim ese! İlk kurbanımız bu 50 yaşındaki CHP'li İzmir aşığı kadın saçıyla dolanan herif sanırım. O saç ne oğlum? Top musun lan sen? Cabron bu ne ya? Bu gavur a*ı gibi sıcakta o maskeyle pişmiyor musun sen? Ben piştim burada a**na koyayım.

[b]Négro:[/b] Bir daha bana terbiyesizlik et ve seni bir daha insan içine çıkamayacak hale getireyim.

[b]Camacho:[/b] Hunic-

Négro'dan çok sert bir uppercut! Camacho sendeliyor ve ardından kick to the gut vuruyor Négro! Camacho yere yapışıyor! AJ Styles yüzünde pişkin bir sırıtmayla olanları izlerken Négro, Camacho'nun çenesini tutarak onunla konuşmaya başlıyor.

[b]Négro:[/b] O hikaye biteli çok oldu. Ve sen, burada herkes tarafından itilip kakılan bir başarısız olmak istemiyorsan, efendin olarak dediklerimi yapacaksın. Anlaşıldı mı? Şimdi, kalıbının adamı olup beni o turnuvada layığıyla temsil edersen bu senin için çok iyi olur.

Camacho başıyla onaylıyor. Négro, Camacho'yu göstererek AJ Styles'a dönüyor.

[b]Négro:[/b] İşte rakibin.

AJ Styles bunu onaylarmışçasına sırıtırken Négro arka alanda odasına doğru yürüyor ve kameralar kapanıyor.

Kameralarımız arenanın arka alanına doğru yöneldiğinde Domination’u görüyoruz. Samoa Joe ve Drew McIntyre hararetli bir şekilde konuşuyorlar.

[B]Samoa Joe:[/B] Drew ve benim bu yaşadıklarımız kabul edilemez! Benim orada o Nexus aptallarının kafalarını koparmam gerekiyordu, düştüğümüz hale bak. Drew sen de bir şey demeyecek misin? Kemeri kazandığımız zamanki halimiz nerede, şimdi nerede?

[B]Drew McIntyre:[/B] Haklısın. Biz çok iyi bir şekilde başlamışken bu şekilde geriye düşmemiz kabul edilemez bir durum. Senin ve benim iyi bir şekilde toparlanıp yumruğu tekrar gökten bu adamların kafasına indirmesi gerekiyor. Bu şirket kaosu hak ediyor. Bizim de kaostan beslenmemiz ve tekrar bıraktığımız noktada olmamız lazım. Değil Nexus kim bu konuda karşımıza çıkacaksa teker teker ezilip şovlara yüzlerini gösteremeyecek duruma gelmeli.

İkili tartışmalarını devam ettirirken kamera açısına ters olacak şekilde bir beyefendi onların yanına oturuyor ve konuşmaya dahil oluyor.

[B]?[/B]: Merhaba çocuklar, neden bu kadar hararetli tartışıyorsunuz?

[B]Samoa Joe:[/B]Efendim hoş geldiniz. Belki duymuşsunuzdur, kısa zaman önce kemerlerimizi Nexus adlı dangalak oluşuma kaybettik. Tabii bu yaşanan skandallar bizim de kafamızı karıştırdı. Biz bu şirketin üstünde güneşin değil karanlığın olmasını istiyoruz. Kaos hakim olmalı. Korkanların elendiği sadece cesur olanların savaştığı bir ringe sahip olmalıyız.

[B]?[/B]: Olan biten bütün olaylardan haberim var. Ve Drew’la seni desteklediğimi de söylemem lazım. Güçlüsünüz ve karşınıza çıkan kim olursa olsun gözünüzü bir an bile kırpmıyorsunuz. Kendi imparatorluğunuzu da kurmak için savaşmaya her zaman hazır olmanızı takdir ediyorum. Gerçeklerin bazen ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır. O yüzden şimdilik işinizi yapmaya devam edin çünkü yakın zamanda çok farklı şeylere gebe olacak GWA her şekilde. Sabır en büyük erdemdir.

Samoa Joe ve Drew McIntyre heyecanlanmış gözükürken yanlarından kalkan kişi PATRICK ALLEN!

Patrick Allen’ın çok kısa şekilde suratı kameralara yansıdıktan sonra arka alandan görüntü kesiliyor.

[SPOILER][ame]https://www.youtube.com/watch?v=CUhiCWLDtzw[/ame][/SPOILER]

Nigel McGuinness girişte görünüyor. Konsantre bir şekilde, enerjik adımlarla rampayı arşınlıyor. Ringe giriyor ve rakibini bekliyor.

[B]WYATT![/B]

[SPOILER][ame]https://www.youtube.com/watch?v=oFffZGNnil4[/ame][/SPOILER]

Bray Wyatt gaz lambasıyla girişte görünüyor. Ağır adımlarla rampada ilerledikten sonra sandalyesine geçip lambaya üfleyerek ışıkları geri getiriyor, ardından ringe giriyor ve maç başlıyor.

[B]Global Insanity Series 1. Tur Maçı
Nigel McGuiness vs. Bray Wyatt[/B]

Zil sesi bile kesilmeden Wyatt'a koşuyor Nigel ve sürpriz bir Shoulder Tackle'la onu köşeye itiyor. Ardından üzerine gidiyor ve Wyatt nefes almaya vakit bulamadan karnına arka arkaya sert yumruklar atıyor. Wyatt güç bela onu üstünden itiyor ama Nigel onu kendine çekip sert bir Samoan Drop ile yere çakıyor. Nigel saçından tutup kaldırdığı rakibini son hızla ringden dışarı fırlatıyor. Wyatt yerde toparlanmaya çalışırken "delikanlı kimmiş" diye bağırıyor Nigel. Ardından ringden iniyor ve dalga geçer gibi Wyatt misali kollarını açarak poz veriyor. Rehavet anından faydalanan Wyatt onu güreş şortundan yakalayıp hızla çekiyor ve kafasını aprona vurduruyor. Şimdi tam karnına sert bir Uppercut vurduktan sonra Nigel'ı son sürat basamaklara fırlatıyor- Nigel üstünden sıçrıyor basamakların ve geri dönüp Wyatt'a alaycı bir bakış atıyor. Wyatt'la aynı anda kayarak ringe giriyorlar ve birbirlerine koştuklarında Nigel'dan Arm Drag! Wyatt kalktığında iplere itiyor onu ve bir Arm Drag daha. Wyatt ayağa kalkıp öfkeyle ona koşuyor, Nigel'dan bir Arm Drag daha! Wyatt kolunu tutarak acı içinde yerde kaldığında Nigel üstüne çullanıp Bridging Scissored Armbar bağlamak için pozisyon arıyor ama hakem fark etmeden Wyatt'tan minik bir Eye Poke geliyor. Nigel gözünü tutarak geriliyor, çabuk toparlanıp koşuyor- Wyatt onun kolunun altından geçip iplerden sekiyor ve Running Crossbody ile neredeyse ikiye ayırıyor Nigel'ı! Nigel halsiz şekilde yerde kalırken Wyatt rakibini indirmenin gazıyla üzerine çıkıyor ve arka arkaya yumrukları saydırıyor. Hakem sayıyor, 1...2....3....4....Wyatt hareketi bırakıp hakeme asker selamı veriyor. Ardından kahkaha atarak köşeye geriliyor ve Nigel'ın kalkmasını bekliyor. "Ayağa kalk ufaklık" diye bağırıyor. Nigel kalktığında üzerine koşuyor- NIGEL'DAN SCOOP SLAM! Nigel şimdi Wyatt'ı saçından tutup ayağa kaldırıyor, iplere götürüp iplerin arasında asılı halde tutuyor ve TOWER OF LONDON! Nigel tuşa gidiyor, 1.....2....

Wyatt kalktı! Nigel nefes alma fırsatı vermeden Bridging Scissored Armbar'ı bağlıyor. Wyatt acı içinde. Hakem soruyor ama Wyatt cevap vermeden iplere sürünüyor... sürünüyor... ve iplere dokunuyor. Nigel hareketi bırakıyor ama Wyatt kıpırdayamadan iplerden sekip Double Foot Stomp ile altında eziyor onu. Nigel, London Dungeon bağlayıp maçı erken bitirmenin hesaplarını yapıyor. Wrist-lock'ı bağlamak için Wyatt'ın eline hamle ediyor ama Wyatt itiyor onu son bir güçle. Nigel tekrar koşuyor, Wyatt'ı kolunun altından kaçırıyor. Wyatt iplerden sekiyor ve Nigel'a bir Running Crossb- Nigel yakalıyor onu ve gelişine Belly-to-Belly Suplex! Wyatt sırtını tutarak iplere sürünürken Nigel kaldırıyor ve arkadan kavrıyor, Bridging German Suplex! Hakem sayıyor, 1.....2......Wyatt kalkıyor. Nigel şimdi rakibini Pendulum Lariat'a tutmak istiyor. Nigel, Jawbreaker Lariat'a gidiyor.. Wyatt'tan bir dirsek. Nigel tekrar hamle ediyor- Wyatt'tan Uppercut! Nigel gelişine Lariat sallamak istiyor- Wyatt, kolunun altına giriyor- zıplatıyor ve Uranage! Wyatt iplere tutunarak dengesini bulduktan sonra iplerden sekiyor, Nigel'a sert bir Running Senton! Nigel yerde. Wyatt köşeye gidiyor. Baş aşağı dönüp kendini yere bırakıyor ve Spider Walk'a başlıyor.

Wyatt yürüyüşünü devam ettirerek Nigel'ın önünde kahkahalar atıyor. Nigel'ın ayaklanma çabasını izleyerek kendini düzeltmeye haz- NIGEL SPIDERWALK POZİSYONUNDAKİ WYATT'IN TAM KARNINA DOUBLE FOOT STOMP'LA ÇÖKÜYOR! TUŞA GİTTİ, 1.....2......

WYATT ATTI! Nigel rakibinin neredeyse belini kırıyordu ancak Wyatt bir şekilde tuştan kurtulmayı başarıyor. Nigel şimdi Wyatt'ın tam boğazına bir Cross Chop gömüyor. Wyatt yavaş yavaş dizlerinin üstüne geliyor, bir Cross Chop daha! Wyatt dizlerinin üzerinde halsiz şekilde doğrulmaya çalışırken Nigel onu Chop'larla geri yıkmaya çalışıyor. Nigel sonunda iplerden sekiyor ve Shining Wizard Kick için atılıyo- WYATT ANİDEN KALKTI VE SISTER ABIG- Nigel sıyrılıyor hareketten ve Bray'i yakalıyor, Flowing Snap DDT! Nigel tuşluyor, 1.....2......Wyatt'ın eli iplerde bu kez! Nigel çok çabuk toparlanıyor ve yine ayağa kaldırdığı Wyatt'a önce Hammerlock bağlıyor, ardından Front Powerslam'e çevirip sert bir şekilde vuruyor hareketi. Nigel şimdi iplere yaslanıp bekliyor, Jawbreaker Lariat için geri sayımda Nigel. Wyatt yavaş yavaş ayağa kalkıyor, Nigel iplerde arkaya yaylanıp ona koşuyor- Wyatt'tan karnına bir tekme. Kafasını bacaklarının arasına alıyor Wyatt rakibinin ve Pulling Piledriver pozisyonuna getiriyor, Lafayette Mayhem! Wyatt tuşluyor, 1....2.....

Nigel kalkıyor bu kez. Wyatt bozuntuya vermeden direk kaldırıyor rakibini ve Sister Abigail pozisyonuna tutuyor, alnına bir öpücük kondurup göklere bir bakış attıktan sonra- Nigel, Artful Dodger ile roll-up'lıyor onu, 1....2.....Wyatt sıyrılıyor ama kalkar kalkmaz Nigel onu Hammerlock'a getirdikten sonra sert bir STO ile tekrar indiriyor. Nigel şimdi wrist-lock'ı başarılı şekilde bağlıyor ve London Dungeon'a alıyor Wyatt'ı! Wyatt, Londra zindanlarında acılı bir yolculuk içinde. Hakem soruyor, Wyatt'ın eli bir iki kez yere gidecek gibi oluyor ama sonunda olduğu yerde güç bela dönerek yumruklar saydırmaya başlıyor. 4. yumruktan sonra Nigel hareketi bırakmak pahasına kendi yumruğuyla cevap verip sersemletiyor Bray'i. Ayağa kaldırıp yükleniyor ve Running Powerslam ile köşeye gömüyor. Wyatt'ı ringin dışına atıyor Nigel şimdi ve spiker masasına gidip banketi söküyor. Wyatt'ı saçından tutup kaldırıyor ve Powerbomb pozisyonuna alıyor, kaldırıyor, spiker masasına Pow- Wyatt arkaya iniyor ve güç bela ringe atıyor kendini. Nigel hemen arkasından girip ona yürüyor- Uppercut Wyatt'tan! Nigel sersemlemiş şekilde iplere gidiy- HAYIR NIGEL GERİYE YASLANDIKTAN SONRA HIZLA DOĞRULUYOR VE JAWBREAKER LARIAT! JAWBREAKER LARIAT'I TAM BOĞAZINA İNDİRİYOR BRAY WYATT'IN!

AMA WYATT AYAKTA! Nigel kaşlarını çatarak ona bakıyor. Wyatt adımları sarsaklaşsa da bu harekete rağmen ayakta kalmayı başarıyor ve Nigel'a baktığında yüzünde soğuk bir tebessüm var. Nigel ona sert bir tokat çıkarıyor ve tekrar iplerde geriye yaslanıp dönerek JAWBREAKER LARI- WYATT YAKALADI, WYATT YAKALIYOR VE YAKALAR YAKALAMAZ SISTER ABIGAIL'İ VURUYOR! Wyatt gitti tuşa, 1.....2........

3!

[B]Kazanan:[/B] Bray Wyatt

Bray Wyatt turluyor. Nigel'ın Jawbreaker'ından sonra düşse belki maçı kaybedecekti ama kazanan taraf oluyor bugün. Wyatt başını yavaş yavaş kaldırıp yerde yatan Nigel'a bakıyor. Takdir edermiş gibi ağır ağır başını salladıktan sonra Wyatt kollarını iki yana açıp "Follow the Buzzards" diye bağırıyor. Bu görüntülerle arka alana gidiyoruz.

Arka alanda Punishment Martinez'i her zamanki yüz ifadesinde omzunda kemeriyle yürürken görüyoruz. Kameraları fark edince sinirli bir bakış atıyor ve yüz vermeyip yoluna devam ediyor. Ancak! Arkasından ona doğru gelen birisi var, bu Aleister Black! Punishment Martinez arkasını döner dönmez BLACK MASS! Şirketin belki de en dominant ismi Martinez'den kemeri almaya gidiyor Black!

[B]GWA Hardcore Championship Match
Punishment Martinez (c) vs. Aleister Black[/B]

Tuşa gidip gitmemek konusunda kararsız kalıyor Black ancak sonunda kararını verip tuşa gidiyor, 1-..

Punishment Martinez bu hareketi de 1,5'ta atıyor! Black beklemeseydi belki de şu an kemerini almış gidiyordu. Aleister Black bunu görünce hemen olay yerinden uzaklaşmak istiyor ancak Martinez kolundan yakalıyor. Çok sinirli bir şekilde Black'e bakıyor ve kendisine doğru çekiyor. Black diğer eliyle yumruk atmaya çalışıyor karnına ancak Martinez bana mısın demiyor ve rakibini boğazından yakalıyor. SOUTH OF HEAVEN!

Hayır! RUSH BURADA! Martinez'e arkasından Kangaroo Kick vuruyor. Black'den de bir BLACK MASS DAHA GELİYOR! RUSH HEMEN LA LANZA İLE TAMAMLIYOR!

[B]GWA Hardcore Championship Match
Punishment Martinez (c) vs. Rush[/B]

Rush hemen tuşa gidiyor, 1-2...

Black bozuyor! WTF Moment yaşanıyor resmen, End tekme atarak bozuyor tuşu. Rush sinirle ayağa kalkıyor ancak ona da BLACK MASS! Black şimdi kendisi Double Foot Stomp yapıyor Martinez'e ve tuşa gidiyor, 1-2-3! Yeni şampiyon!

HAYIR! BARON CORBIN BURADA! Aleister Black'i çekiyor Martinez'in üstünden ve duvara fırlatıyor. Black ayağa kalkmaya çalışırken Corbin dizine bir tekme atıyor ve Black'i tutup kendine çekiyor. END OF DAYS! Black hareketsiz bir şekilde yere yığılıyor ancak Corbin'in fark etmediği bir şey var. Rush telefon kutusunun üstüne çıkmış ve onun üstüne atlıyor!

LACEY EVANS'TAN SUPERKICK! Rush amele sümüğü gibi yere yapışıyor. Corbin şaşkın bir şekilde ona bakıyor. Evans ayağa kalkmış, Corbin'in arkasına geçmiş Black'i fark ediyor ve hemen onun üstüne koşuyor. Corbin'i itiyor ve Black Mass boşa gidiyor. Lacey Evans'tan Lady Fist! Aleister Black duvara yaslanarak ayakta kalıyor ancak Evans kendisine çekiyor ve bir Lady Fist daha! Black yere yığılırken Martinez kendisine geliyor. Evans şoka girmiş Corbin'i kolundan tutup çekiştirerek kaçırıyor hemen olay yerinden. Martinez ayağa kalkıyor ve ayağa kalkmaya hazırlanan Rush'a Curb Stomp! Martinez tuşa gidiyor, 1-2...3!

[B]Kazanan ve hala GWA Hardcore Şampiyonu:[/B] Punishment Martinez

Martinez yerden kemerini alıyor ve End'in karnına da bir tekme atıp yoluna devam ediyor. Bu kargaşadan kemerini kaybetmeden ayrılmayı başarıyor Martinez.

Samuel Shaw arka alanda.

[B]Samuel Shaw:[/B] Rush karşısında çektiğim film, sadece serinin ilk halkası. İçgüdülerim bana şu anda dışarıda olmam gerektiğini söylüyor, rakiplerime acı çektirmemi. Ama, karşıma kimin geleceğini bilmiyorum. Öğrendiğim andan itibaren onun canını yakmanın yollarını arayacağım. Onun için bir kaçış rampası yok. Sadece ben varım, Samuel Shaw.

[B]Samuel Shaw:[/B] No Way Out'a kadar böyle gidecek. Ve ben bloğumun galibi olarak o arenaya çıktığımda, diğer bloklardan gelenleri de ezip geçeceğim. Büyük umutlarla girecekleri ringden paramparça olmuş halde çıkacaklar. Wrestle Kingdom'da, karşılaşmayı seçeceğim şampiyon, benim özel bir ilgi duyduğum şampiyonluğu elinde tutan-

[B]?:[/B] Hayal kurmayı seviyoruz, öyle değil mi?

Shaw yeni gelene bakarken, Wyatt şapkasını çıkararak selam veriyor.

[B]Samuel Shaw:[/B] Sen de kimin nesisin ha?

[B]Bray Wyatt: [/B] Pek çok ismim ve pek çok yüzüm var. Ama aslına bakarsan, ben hiç kimseyim.

Shaw, Wyatt'a yaklaşıyor.

[B]Samuel Shaw:[/B] Bütün bu felsefe, konuşmamı neden böldüğünü açıklamıyor Noel Baba. Eğer suratının şu anki halinden memnunsan, zırvalıklarını al ve önümden defol.

Wyatt mutlu mutlu sırıtıyor.

[B]Bray Wyatt:[/B] Duyduklarım merakımı cezbetti genç adam. Demek, kendi bloğunu kazanıp sonra da No Way Out'ta zafer hayalleri kuruyorsun. Flaşlar patlıyor, konfetiler atılıyor ve her şeyin ortasında sen.. Lakin üzücü bir haberim var, henüz o noktaya daha var ama, No Way Out'a gelen diğer delikanlıların benim karşımda bir şansı olmayacak. Amcan olarak senden hayal kurmayı bırakmanı ve aklın varsa Global Insanity Series'ten çekilmeni rica ediyorum.

[B]Samuel Shaw:[/B] Şimdi tanıdım, sen şu her karşılaşacağı adama maçlardan çekilmeleri için yalvaran şişkosun değil mi? Wyatt denen adam. Boş sözler ve kapanan ışıklar benim için bir anlam ifade etmiyor. Ben acı satıyorum, sen hayal. Elimi sana sürdüğüm anda karanlık bir lord değil, ölümlü ve hantal bir adam olduğunu herkes anlayacaktır. Çekilme meselesine gelince, gece çöktüğünde yolundan ayrılan adama, adam denmez-

[B]Bray Wyatt: [/B]Yine de geceyi görmemiş olan, karanlıkta yürümeye aht etmemeli.

Shaw'la Wyatt bir süre bakışıyor.

[B]Samuel Shaw:[/B] Masal anlatmaya devam et. Ama unutma, peygamberler de diğer insanlar kadar basit ölür.

Shaw, tehditkar bir edayla eldivenlerini takıyor ve oradan ayrılıyor. Wyatt onun arkasından anlaşılmaz bir surat ifadesiyle bakıyor.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=smXPIPex0u4"]https://www.youtube.com/watch?v=smXPIPex0u4[/ame]

Ace Austin girişte görünüyor. Austin elinde iskambil kağıtlarıyla klasik hareketlerini yaparak ringe doğru ilerliyor ve giriyor. Taunt'unu attıktan sonra köşeye çekiliyor ve rakibini beklemeye başlıyor.

I Came To Play! The Miz girişte gözüküyor. Miz her zaman olduğu gibi egoist tavırlarıyla ringe doğru geliyor ve giriyor. İplere gidip taunt'unu attıktan sonra köşesine çekiliyor o da. Bu sırada hakem de ringde son kontrollerini yapıyor. Austin ve Miz birbirlerine düşmanca bakarlarken hakem zili çaldırıyor, maç başlıyor!

World Heavyweight Championship No. 1 Contender’s Match
Ace Austin vs. The Miz

İki isim de zilin çalmasıyla birlikte birbirlerinin etrafında dolaşıyorlar. Tam Test of Strength'e girişecekken Ace bir Shoot Kick vurup geri çekiliyor. Miz ona tepkisizce bakarken Ace köşesine çekiliyor ve Miz bir anda ona doğru koşup Awesome Clothesline vuruyor. Miz hızla kendi köşesine geri çekilirken Ace, Miz'E doğru kouyor ve Miz bir Kitchen Sink yapıyor ancak Ace ayaklarının üzerine inmeyi başarıyor. Miz hızla ona dönerken Ace bir Gamengiri vuruyor ve hızla iplere doğru ilerliyor. Miz sersemlemiş bir biçimde iplere yanlamasına doğru yaslanırken Ace, Miz'in arkasında kalan iplerden sekip Springboard Spike DDT için ona sıçrayacakken Miz hızla ona doğru dönüp sırtına bir Dropkick vuruyor. Hızla iplere doğru uçan Ace'i arkasından kavrayıp kendine doğru çekiyor ve Russian Leg Sweep vurup hızla tuşa gidiyor. 1......2.... Ace tuşu atıyor. Miz, Ace'in bacaklarını arkasına doğru birleştirip kendi bacaklarını da koyuyor ve Double Leg Stomp yapıyor. O pozisyonda birkaç kez hareketi vurduktan sonra pozisyondan ayrılmayıp Ace'i kollarından kendisine çekiyor ve Romero Stretch bağlıyor. Ace pes edecek gibi durmuyor ve Miz onu bırakıyor. Ace öylece yatarken Miz köşeye doğru geçiyor ve pozisyon alıyor. Ace'e şöyle bir baktıktan sonra ona doğru koşuyor ve Ace ayaklandığı gibi Roundhouse Kick'i oturtup öbür ayağıyla da Penalty Kick vuruyır. Hızlıca bir tane de Calf Kick vurup Miz'i yere deviriyor. Miz bir kez daha ayaklanır gibi olduğunda Dropsault vuruyor ve ayaklarının üstüne başarıyla inip sertçe bir Superkick vuruyor. Bu müthiş tekme kombinasyonundan sonra Ace tuşa gidiyor, 1.....2.....

Buğra Gür'e acil bir mesaj geliyor bir görevliden.

Buğra Gür: Kimseyi eleştirmek gibi bir şeyim yok, maalesef yorum yapmayacağım bu konu hakkında.

Miz tuştan kurtuluyor. Ace oldukça öfkeli bir biçimde dizlerinin üstüne doğru ayaklanıp ayaklarının üstüne duruyor ve köşeye doğru çıkıp pozisyon alıyor. Miz'e dğru bakıyor ve gerilemesine atlıyor, Slingshot Body Splash geliyor. Miz bacaklarını koyuyor ve Ace karnını acı içerisinde tutarken kendini Small Package pozisyonuna alınmış bir vaziyette buluyor. 1...2... Ace tuştan kurtuluyor ve Miz'e Superkick fake atıyor ancak Miz bunu önceden anlamış olmalı ki Ace'in geçen şovda bayağı hasar almış olan, kaldırdığı bacağını kavrayıp Dragon Screw yapıyor. Hızla bacağını yerde hala kaldırarak durmuş bir biçimde ayakları üstünde duran Miz, Ace'i Figure Four'a almak istese de Ace onu öbür ayağıyla ittiriyor ve hemen arkasına doğru koşuşturup sıçayarak Crucifix Pin'e alıyor rakibini. 1...2... Miz kurtulduğu gibi Ace'in ellerini kavramayı başarıyor ters takla atarak Ace onu bıraktıktan sonra ve Skull Crushing Finale için kavrıyor rakibini fakat izin vermiyor Ace. Wheelbarrow pozisyonuna alıyor Miz, Ace'i ancak Ace kendini önüne doğru bir taklayla atarak Wheelbarrow Victory Roll'a alıyor. 1. 2... Miz tuşu zorlukla da olsa atıyor ve roll-up'a çekiyor. 1.. 2... Ace de tuşu atiyor ve Miz'in arkasında ayaklanma avantajı olarak onu kendine doğru gerilemesine çekiştirip ters takla atarak köprüyü kuruyor- Hayır, Miz hızla Ace'i Dropdown Inverted Backbreaker pozisyonuna çekiyor ve hareketi başariyla vurup ardindan bir Twisting Neckbreaker vurarak onu yere serip tuşa gidiyor. 1.. 2...

Ace bu tuşu da atiyor. Miz öfkelenmis bir biçimde kalkıyor ve beraberinde de Ace'i kaldırırken Ace onu ittiriyor
ve Miz ona kostuğunda da bir Spin Back Kick vuruyor. Miz sersemlemisce ayakta dururken Ace bir Dreamcast
vuruyor ve Miz bu sefer sendeleye sendeleye etrafında yarım tur dönüyor. Ace köseye çıkıyor hizla iplerin
üstünden ring kenarına atladıktan sonra ve bir Missile Dropkick vurup tuş deniyor. 1... 2... Miz tuşu atıyor. Ace,
Mizi hiç beklemeden tekrar kaldirıyor ve Reverse Fireman's Carry'e alip bacakları arkaya sarkacak şekilde
çeyrek tur döndürse de Miz arkaya inip bir Swinging Neckbreaker vuruyor. Hizla Ace'i kendisine doğru çeviriyor
ve çok estetik bir Snap DDT vurup tuşa gidiyor. 1. 2... Ace de bu tuşu atarak karşılik veriyor. Ace kafasını
kaldirir gibi olduğunda Miz iplerden sekip yanlamasına bir Knee Lift vuruyor, karşıdaki iplerden de sekip Ace'in
yanına geri dönüyor ve Big Boot'u oturtuyor. Ace hala yere devrilmeyince Miz, Ace'in karşısındaki iplerden de
sekiyor ve bir Running Knee Strike geçiriyor. Ace iplere yaslanip oradan hiz kazanarak karşisindaki iplere kadar
giderek oradan da sektikten sonra kendisine bir kez daha koşan Miz'e hizla koşup Spinning Knee Strikegeçiriyor. Ace iplere yaslanip oradan hiz kazanarak karşisindaki iplere kadargiderek oradan da sektikten sonra kendisine bir kez daha koşan Miz'e hizla koşup Spinning Knee Strike geçiriyor. Miz kafasını acı içerisinde tutarken Ace, Miz'in arkasında kalan iplere doğru Handspring pozisyonunda taklalar ata ata sekip ensesine Handspring Enzugiri'yi oturtuyor. Miz iplere doğru uçup vücudu iplere yaslanacak biçimde sekiyor gerilemesine, Ace hizla siçrıyor arkasına doğru Miz'in ve Inverted Frankensteiner' vuruyor. Miz dizlerinin üstünde dururken öylece Ace geriliyor ve bir Şuperkick- Miz çekiliyor, Ace hizla rakibinin arkasında kalan turnbuckle'a koşup oradan Triangle pozisyonunda sekiyor ve Tornado Spike DDT vuruyor Miz'e Ace seri bir biçimde tuşa gidiyor. 1.. 2..

Miz ring dişina doğru yuvarlanırken ayaklarının üstünde bir biçimde, Ace iplerden dahi sekmeden 2. ve 3.
iplerin arasından Tope Con Hilo yapmayı deniyor ancak Miz bir Flying Forearm Smash vuruyor o iplerin
arasındayken. Hızla kavrıyor ve bir Running Powerbomb vuruyor, hemen ardından Ace'i itekleye itekleye geri
takla attinp kendine doğru çekiştirerek bir Side Effect vuruyor. Ikisi yerde yatarken Miz hala Ace'i bırakmıyor
ve onu gerilemesine ring ortasına çekiştirerek kaldırıp kavrıyor, Mizard of OZ vuruyor sert bir biçimde. Ace'in
ayakları havaya kalktığında bir kez daha ona geri takla attinyor kendine çeke çeke rakibini ve Wheelbarrow
Bulldog vurup nihayetinde tuşa gidiyor Ace'i sırtüstü çevirerek. 1. 2.. Ace bu tuşu da atmayı başarırken Miz
aşırı öfkeli bir biçimde kalkıyor. Ace'i kollarinden kendine doğru çekip ağır ağr ayaklanıyor, Skull Crushing
Finale için tek ayağını öne atıyor, Ace ise bunun üzerine Miz'in çevresinde dönüp arkasına doğru geçiyor ve ona
döndüğü gibi ACE CRUSHER! Ace ağır ağır tuşa gidiyor Miz yerde öylece yatarken
Ancak hayır, gidemiyor. Miz hizlı bir biçimde yuvarlanıyor ring dışina doğru ve yerde öylece yatıp soluklanıyor
Miz bariyerlere yaslanmiş bir biçimde ayaklarının üstüne basarken ringin içinde de Ace öfkeyle ayaklanıp
iplerden sekiyor, Tope Con Hilo için atlıyor ve hareketi başarıyla yapıyor. Ace hizlica ringe girerken Miz
sürüklene sürüklene stage tarafına doğru ilerleyip orada ayaklanıyor. Ama bu normal atlayışların yapıldğı
yerden biraz daha uzakta. Seyirciler Ace için tezahüratlarda bulunuyor bu sırada. Ace kollarını iki yana doğru
açıyor dudağıni büzüştürüp ve iplerden sekiyor, OVER THE TOP ROPE MOONSAULT PLANCHA! Miz yerle bir oluyor kelimenin tam anlamıyla. Ace hizla onu ringe sokup tuşa gidiyor ağır ağır. 1... 2..

Miz bunu da atmayı başarıyor. Ace gözlerine inanamazken Miz ise kolları ve bacakları iki yana açık durumda
öylece yatıyor. Ace, Miz'i Skull Crushing Finale pozisyonunda ağır ağır kaldırıyor? Ace gerçekten bunu yapacak
mi? Tek ayağıni Miz gibi öne atiyor ve hareketi vurmak istiyor ancak Miz kolunu sıyırıyor Ace'in avuçlarından,
SNAPMARE DDT! Ace kafasının üstünde ileriye doğru takla atarken Miz, onu ağır ağır iplerin orada duran
bacaklarından kendine doğru çevirip ring ortasına doğru çekiyor... FIGURE FOUR LEG LOCK! Kilit başarıyla
bağlandı ve Miz kilidi sonuna kadar da sıkıyor. Ace'e açık dahi vermiyor Miz, tek santim dahi iplere
yakınlaşamiyor Ace. Ace etrafında dönmek istiyor ve Miz kilidi tersine çevirecekken bacaklarının arasında bir
açık veriyor, Ace bacağını hızla çekiyor oradan. Hemen köşeye doğru gidiyor ancak Miz onu kendine doğru
kollarını çok sikı kavrayarak çekiyor ve Ace'in kurtulmasının en ufak bir imkanı bile yok bu hareketten, SKULL
CRUSHING FINALE! Miz işi bitirdiğinden çok emin bir biçimde tuşa gidiyor. 1.. 2...
Ace ayağını iplere atiyor son anda. Miz sinirden yerleri yumruklarken Ace kafasını kaldırmaya çalışıyor, Miz onu
saçından tutarak çekiştiriyor ancak Ace onu ittiriyor ve BACKFLIP KICK! iki isim de sendeleyerek birbirlerine
doğru bakıyorlar ve Miz'den çok sert bir JUMPING KNEE STRIKE! Miz kendini geriye doğru bırakırken Ace de
iplere doğru düşüyor bir kez daha ve ikisi de inanılmaz bir hiz kazanarak ortada buluşuyorlar, ACE'TEN
SUPERKICK! Iki isim de yan yana düşüyor yere doğru, elleri birbirlerinin üzerinde ve hakem tuşu sayıyor
1...... 2.......... 3!

Sonuç: Double Pin

İki isim de kazanıyor. The Miz kendisinin kazandığını düşünerek sevinirken, Ace Austin diğer köşede sevincini seyircilerle paylaşıyor. Seyirciler şaşkınlıkla olanları izlerken girişte öksüren birisi var. Elinde mikrofonuyla Mr.Dinler girişte.

Mr. Dinler: Tebrikler çocuklar. Büyük bir iş başardınız, sizin gibi iki beceriksizden ancak bu beklenirdi. İkiniz de o maçta yer alacaksınız..

Mr. Dinler: Ancak o maç Triple Threat olmayacak. No Way Out'ta sizleri ÇEMBER MAÇI bekleyecek. Şampiyon Wade Barrett kemerini 5 isme karşı çemberde savunacak. Size de, ona da, diğer üç katılımcıya da şimdiden başarılar dilerim.

Mr. Dinler arka alana dönerken The Miz ve Ace Austin arkasından bakakalıyorlar. Şov bu görüntülerle sona eriyor.

PASİFİK
GWA Entertainment
TM & © 2019
All Rights Reserved
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2019, 12:56   #2
Banned
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 548
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 160787
Rep Derecesi: Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Rise Above Hate Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 160787

Fat boy'u tokatlayalım bakalım. Alanda olacağız.
Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2019, 12:59   #3
Keanu "Jesus" Reeves
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Samsun Üni:Ordu
Konular: 554
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 32656
Rep Derecesi: Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Re7olutioN Re7olutioN isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 32656

Kartları yeniden dağıtacağız.
imza

RPG: Ace Austin

Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor Heavyweight Champion
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship
1 Time Hardcore Champion
1 Time DoR Tag Team Champion w/Noam Dar
DoR Triple Crown
1 Time Mr.Money In The Bank
1 Time GTW Champion

Re7olutioN isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2019, 13:00   #4
good old days
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 466
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 101330
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 101330

Christian aksiyonda olacak en önemli neden bu. Takipte olacağım yine.
imza

GTW RPG: Mark Briscoe
GTW Şampiyonluğu (2)
GTW Hardcore Şampiyonluğu (2)
GTW Takımlar Şampiyonluğu (1)
Golden Globe Şampiyonluğu (1)
Days of Rising Takımlar Şampiyonluğu (1)
Slammy Awards 2016: Yılın Maçı
King of the Ring 2018 Kazananı

RPG: Christian
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2019, 13:10   #5
All Mighty
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Burn İt Down
Konular: 416
Favori Güreşçisi: Tommaso Ciampa
Rep Puanı: 72949
Rep Derecesi: Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Maestro Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 72949

Elimden geldiğince takip edeceğim.
imza
51M0TM.jpg
Phenomenal One
RPG: Sami Zayn
Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2019, 13:11   #6
#BC4Life
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 295
Favori Güreşçisi: Tessa Blanchard
Rep Puanı: 76909
Rep Derecesi: Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kaldwin Kaldwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 76909

Telefonsuz ve öfkeli sajkldfsakşldfsklajfdklşsafdklşa
imza
The Undeniable Diamond

Jay White
Tessa Blanchard
Tetsuya Naito
Io Shirai
Eli Drake
Rosemary
Sami Callihan

28 jan 2k19 the new beginning in sapporo
11 feb 2k19 the new beginning in osaka

RPG: "Switchblade" Jay White
Kaldwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2019, 13:11   #7
freshly squeezed
Break It Down - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 160
Favori Güreşçisi: Tetsuya Naito
Rep Puanı: 20811
Rep Derecesi: Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Break It Down - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Break It Down Break It Down isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 20811

'- It's The Final Countdown''

Kaçmaz bu şov.
imza
RPG:

''Planet's Champion''
''Poison Ivy''
''The Eco-Warrior''
''Friend to All Green''
''The World's Toughest Vegan''
''The American Dragon''
''The G.O.A.T''

Bryan Danielson
Break It Down isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2019, 13:13   #8
#Hedef23
619Rey619 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: diagne git artık
Konular: 290
Favori Güreşçisi: Ronaldo Shaqiri
Rep Puanı: 25423
Rep Derecesi: 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
619Rey619 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
619Rey619 619Rey619 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 25423

Takipte olurum.
imza

619Rey619 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2019, 13:13   #9
amca
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 982
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
Rep Puanı: 191231
Rep Derecesi: The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Lone Man The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 191231

Şovda bulunayım, amin.
imza

Aschentef & Lunatic Phenomenal & The Lone Man

gwa rpg: "professional wrestling's last real man" silas young

"the greatest man that ever lived" austin aries
1x gwa kıtalararası şampiyonluğu - 93 gün
en uzun süreli ve ilk gwa kıtalararası şampiyonu

Fan Fiction - Kırık Hayatlar
The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2019, 13:24   #10
Mr.Lucha Underground
Mr.Antonio Cesaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 658
Favori Güreşçisi: Samuel Shaw
Rep Puanı: 7144
Rep Derecesi: Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın.
Mr.Antonio Cesaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Antonio Cesaro Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 7144

Maç uzun ve güzel olacaktır. Ace Austin'i takip etmek güzel olacak. Bryan'ın debutu da bu şov gelecek gibi.
imza
GWA
Hardcore Champion

GTW
Samuel Shaw
World Heavyweight Champion
Hardcore Champion(4 times)
GTW Tag Team Champion
Leader of the New Generation(2014)

Antonio Cesaro
World Heavyweight Champion
Intercontinental Heavyweight Champion