GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-07-2019, 17:41   #1
Reckless Behaviour
LoganJeanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Osmaniye
Konular: 3519
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 415745
Rep Derecesi: LoganJeanTR isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
LoganJeanTR LoganJeanTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart Hayatta İhanete Uğradınız Mı?

Arkadaşınız olsun eşiniz/sevgiliniz veya ailenizden hiç ihanete uğradınız mı?

imza

Forum Başarılarım
Ekim 2018 Ayın Onur Kürsüsü
Kasım 2018 Ayın Onur Kürsüsü
Şubat 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Mart 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Nisan 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Mayıs 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Eylül 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Ekim 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Kasım 2019 Ayın Onur Kürsüsü
9x Ayın İspiyoncusu Listesi
Editörlük Yarışması Üçüncüsü
Süper Ocak Onuncusu
LoganJeanTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2019, 17:42   #2
GANBARIMASU
Pipebomb434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 244
Favori Güreşçisi: Sebastian
Rep Puanı: 165067
Rep Derecesi: Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Pipebomb434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Pipebomb434 Pipebomb434 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 165067

Dost kazığı oynarken herkes bana yüklendi bir keresinde.
imza

assen na yo

Pipebomb434 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2019, 17:42   #3
Code Blue
Punk City - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1050
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 201671
Rep Derecesi: Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Punk City - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Punk City Punk City isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 201671

Her ihanetin bir nedeni, her nedenin bir bedeli vardır.
imza

D U S T B O W L
R Y A N O R E I L Y
B E N K E R O
R E C K L E S S B E H A V I O U R
C A L G A R Y K I D
W I N D H A M L A W R E N C E R O T U N D A
H E A D L O C K M A S T E R
H E A R T L E S S
D O C T O R M K

#CMPunkTayfa
Punk City isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2019, 17:45   #4
Reckless Behaviour

Nereden: Osmaniye
Konular: 3519
Rep Derecesi: LoganJeanTR isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
LoganJeanTR LoganJeanTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Edit: O arkadaşın ismini sildim. Demek ki herkese güvenmeyeceksin.
imza

Forum Başarılarım
Ekim 2018 Ayın Onur Kürsüsü
Kasım 2018 Ayın Onur Kürsüsü
Şubat 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Mart 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Nisan 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Mayıs 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Eylül 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Ekim 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Kasım 2019 Ayın Onur Kürsüsü
9x Ayın İspiyoncusu Listesi
Editörlük Yarışması Üçüncüsü
Süper Ocak Onuncusu

Konu LoganJeanTR tarafından (12-07-2019 Saat 17:51 ) değiştirilmiştir.
LoganJeanTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2019, 17:50   #5
Kayıtlı Kullanıcı
C.Cage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1041
Rep Puanı: 12170
Rep Derecesi: C.Cage WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. C.Cage WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. C.Cage WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. C.Cage WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. C.Cage WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. C.Cage WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. C.Cage WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. C.Cage WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. C.Cage WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. C.Cage WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. C.Cage WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
C.Cage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
C.Cage C.Cage isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 12170

Fazlasıyla.
imza
C.Cage isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2019, 17:51   #6
MELLA I$ MONEY
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
Konular: 153
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
Rep Puanı: 58227
Rep Derecesi: The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Death Rider The Death Rider isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 58227

Arkadaştan çok kez...
imza

The Death Rider isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2019, 17:57   #7
summit of gtr
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 397
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 52190
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 52190

Şaka gibi, bu kadar da takmazsın ya. .d

Ben yedim galiba ama sonra affettim, bir daha yemem umarım aynı kişiden. Sadece bir kere yaşadım.
imza

it is only after we've lost everything that we are free to do anything.
REDESIGN. REBUILD. RECLAIM.

GTW RPG

Samoa Joe

GTW Champion (7 days)
GTW Hardcore Champion (14 days)

az başarılı ama kaliteli günler.

Noam Dar

DoR Tag Team Champion w/Bo Dallas (77 days)

GWA RPG

Punishment Martinez

GWA Hardcore Champion (35 days)
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2019, 17:57   #8
The Last Emperor
BlackPunch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 8
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 2718
Rep Derecesi: BlackPunch IC kemerini kazandın. BlackPunch IC kemerini kazandın. BlackPunch IC kemerini kazandın. BlackPunch IC kemerini kazandın. BlackPunch IC kemerini kazandın. BlackPunch IC kemerini kazandın. BlackPunch IC kemerini kazandın. BlackPunch IC kemerini kazandın. BlackPunch IC kemerini kazandın. BlackPunch IC kemerini kazandın. BlackPunch IC kemerini kazandın.
BlackPunch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BlackPunch BlackPunch isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2718

Daha Yaşamadım.
imza
CHAMPION IS HERE...
BlackPunch isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2019, 17:58   #9
Ramsay Adam, Jon Madam
The Moneymaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya
Konular: 472
Favori Güreşçisi: The Miz
Rep Puanı: 4044
Rep Derecesi: The Moneymaker IC kemerini kazandın. The Moneymaker IC kemerini kazandın. The Moneymaker IC kemerini kazandın. The Moneymaker IC kemerini kazandın. The Moneymaker IC kemerini kazandın. The Moneymaker IC kemerini kazandın. The Moneymaker IC kemerini kazandın. The Moneymaker IC kemerini kazandın. The Moneymaker IC kemerini kazandın. The Moneymaker IC kemerini kazandın. The Moneymaker IC kemerini kazandın.
The Moneymaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Moneymaker The Moneymaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 4044

Tam anlamıyla yemedim. Lisede iki taraf kavgalıydı ve iki tarafla da çok yakındım, bir taraf diğeriyle daha yakın olduğumu ima edip benle arkadaşlığını koparttı ama bunu çok dost kazığından saymıyorum.

Hayatta da en dikkat ettiğim şeylerden biri sevdiklerime dost kazığı atmamaktır.
imza
Starklar Devrilecek, Kuzeye İstikrar Gelecek!

The Moneymaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2019, 18:48   #10
Empire
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: AYDAN
Konular: 724
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 253910
Rep Derecesi: Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Maestro Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 253910

Hayır gerçek hayatta sadece 2 arkadaşım var onlar yetiyor onlar da sağolsun etmediler daha.
imza
PzJPNC.png
Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil