GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 18-06-2016, 22:39   #1
Listemdesin Bruce..
DarylDiXoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir / Bornova
Konular: 1082
Favori Güreşçisi: Jeff Hardy
Rep Puanı: 17579
Rep Derecesi: DarylDiXoN Şirketin yüzü artık sensin.DarylDiXoN Şirketin yüzü artık sensin.DarylDiXoN Şirketin yüzü artık sensin.DarylDiXoN Şirketin yüzü artık sensin.DarylDiXoN Şirketin yüzü artık sensin.DarylDiXoN Şirketin yüzü artık sensin.DarylDiXoN Şirketin yüzü artık sensin.DarylDiXoN Şirketin yüzü artık sensin.DarylDiXoN Şirketin yüzü artık sensin.DarylDiXoN Şirketin yüzü artık sensin.DarylDiXoN Şirketin yüzü artık sensin.
Standart Daha Bitmedi Abi!

Öncelikle şunu söyleyeyim daha önce olanlardan farklı bir komsept ile söyleyeceğim. Önce bir klibi izleyin. Tum her şeyin özeti kendisi.. Ve motive...

[YOUTUBE]Xu0kdMbOb8w[/YOUTUBE]

Şimdi... 2008'in aslanları reklam yıldızları oldu diyordum ama inanıyorum ki öyle değiller. Sadece almalarından gerekli olan hayali onlara daha fazla veren bizdik. Her zaman onlara kazanacaklarının çok muhtemel olduğunu söyleyip hep iyi oynamalarını bekledik ama en ufak bir hatada yuhalamalar ve en ufak bir yenilgide gelen baskılar olacaksa da o takımın çıkma şansını indirdi tabii ki ve bunun bir daha olmasına izin vermemiz gerekir arkadaşlar. Son 3 gun de olabilir son 10 gun de. Bu bizim elimizde...
imza

BENDEN DAHA İYİ BİR SUP BULAMAZSIN
LoL'deki hesaplarım:
ALLAHSIZ KUL ''Gold III''
OutlawRên ''Gümüş IV 95 LP
BURANIN ADAMI DEĞİLİM BEN BU NEDİR YA?
''

Be A Booker Grafikerliği
*ŞUAN*Be A Booker | WWE Universe ''Ege - Rage Of Breed''
*ŞUAN*Undisputed Global Championship Entertainment - Styles Clash''

Kahraman olucam knk diyorsan buyur:

Tüm Çalışmalarım: Deviantart ''eyiyureklidaryl''

DİZİ İNCELEMELERİM
Westworld 2. Sezon

GTR BAŞARILARI

2014 Slammy Awards ''Profil'' Ödülü..
13. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania XXX Poster Tasarımı 1.'si..

New RR15 Profil Dizayn 1.'si
New RR15 Logo Yarışması 1.'si
New RR15 Poster Tasarım Yarışması 3.'sü

3 Kez GTR Onur Köşesinde Bulunma
1 Kez Haftanın Parlayan Üyesi..

Summer Slam haftasının Dizayn 2.Si
S.Series. Logo yarışması 3.'sü..
S.Series. Profil Dizayn 1.'si..

17. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Profil Dizayn 1.Si..
17. Etkinlik Haftası Wrestlemania: Logo Yarışması 1.Si..
29. Geleneksel Etkinlik Haftası: WM34 Profil Dizayn Yarışması 3.lüğü
DarylDiXoN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-06-2016, 22:44   #2
Kayıtlı Kullanıcı
Priest of Stars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1806
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 3653
Rep Derecesi: Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.

Ben de umutluyum boşa belki hiç yoktan ama umutluyum çünkü bunu bize yakıştıramıyorum da abi şimdi her şey güzel ama Köksal Baba ne alaka ?
Priest of Stars isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-06-2016, 22:48   #3
İmparator
Super Disaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli.
Konular: 1811
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 31520
Rep Derecesi: Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Arkadaş daha demin gruptan çıkmamız için olacakları yazdı. Bence Belçika'nın İrlanda'yı, İtalya'nın da İsveç'i yenmesi çok makul. Ben inanıyorum.
imza

#NeredeKalmıştık

Super Disaster Sıradaki İnceleme Listesi
Raw is War Etkinliği
Super Disaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-06-2016, 22:49   #4
Kayıtlı Kullanıcı

Rep Derecesi: Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.Priest of Stars IC kemerini kazandın.

Alıntı Super Disaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaş daha demin gruptan çıkmamız için olacakları yazdı. Bence Belçika'nın İrlanda'yı, İtalya'nın da İsveç'i yenmesi çok makul. Ben inanıyorum.
Romanya ve Arnavutluk ikisi de kazanmak için oynayacak o yüzden berabere bitmesi zor görünüıyor.

Ayrıca Belçika'nın İrlanda'yı İtalya'nın da İsveç'i yenmesi gerekmiyor iki maç berabere bitse de yarıyor bize yani bu söylediğimiz üç maçta Romanya-Arnavutluk-İrlanda ve İsveç'in kazanmaması gerekiyor.
Alt 18-06-2016, 22:56   #5
Banned
OuttaKnowhere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 11
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 755
Rep Derecesi: OuttaKnowhere NXT şampiyonu oldun.OuttaKnowhere NXT şampiyonu oldun.OuttaKnowhere NXT şampiyonu oldun.OuttaKnowhere NXT şampiyonu oldun.OuttaKnowhere NXT şampiyonu oldun.OuttaKnowhere NXT şampiyonu oldun.OuttaKnowhere NXT şampiyonu oldun.

Harika video olmuş eline sağlık.
OuttaKnowhere isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-06-2016, 22:58   #6
Iron Fist Iron Rule
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Samsun Üni:Ordu
Konular: 482
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 20014
Rep Derecesi: Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Asıl soru şu: Biz Çek Cumhuriyetini yenebilecek miyiz?
imza

The Dark Knight - The Man Of Steel

Even Through The Darkest Days

This Fire Burns Always

Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor Heavyweight Champion
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship
1 Time Hardcore Champion
1 Time DoR Tag Team Champion w/Noam Dar
DoR Triple Crown
1 Time Mr.Money In The Bank
1 Time GTW Champion

Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-06-2016, 23:01   #7
the miracle
MylifeisCMPunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 88
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 2279
Rep Derecesi: MylifeisCMPunk IC kemerini kazandın.MylifeisCMPunk IC kemerini kazandın.MylifeisCMPunk IC kemerini kazandın.MylifeisCMPunk IC kemerini kazandın.MylifeisCMPunk IC kemerini kazandın.MylifeisCMPunk IC kemerini kazandın.MylifeisCMPunk IC kemerini kazandın.MylifeisCMPunk IC kemerini kazandın.MylifeisCMPunk IC kemerini kazandın.MylifeisCMPunk IC kemerini kazandın.MylifeisCMPunk IC kemerini kazandın.

2 maç üst üste olmasını kaldıramıyorum.
imza
MylifeisCMPunk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-06-2016, 23:02   #8
Kayıtlı Kullanıcı

Alıntı R3B Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Asıl soru şu: Biz Çek Cumhuriyetini yenebilecek miyiz?
Onu şimdi geç adım adım düşünelim iş oraya gelirse inanıyorum yenebileceğimize yeter ki iş bize kalsın.
Alt 18-06-2016, 23:04   #9
Alex745alejandro/Ali Can
Jack Reacher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 234
Favori Güreşçisi: Randy Orton
Rep Puanı: 5824
Rep Derecesi: Jack Reacher Royal Rumble maçını kazandın.Jack Reacher Royal Rumble maçını kazandın.Jack Reacher Royal Rumble maçını kazandın.Jack Reacher Royal Rumble maçını kazandın.Jack Reacher Royal Rumble maçını kazandın.Jack Reacher Royal Rumble maçını kazandın.Jack Reacher Royal Rumble maçını kazandın.Jack Reacher Royal Rumble maçını kazandın.Jack Reacher Royal Rumble maçını kazandın.Jack Reacher Royal Rumble maçını kazandın.Jack Reacher Royal Rumble maçını kazandın.

Arnavutluk bile bizden çok daha iyi oynuyor, ben Çek Cumhuriyeti'ni yeneceğimizi de düşünmüyorum.
imza
NAPSAKKİ ARKADAŞ SEN YOKKEN

O SENE BU SENE BUNDAN SONRA HER SENE
ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ YAZACAĞIZ

FORUMUN EN BÜYÜK FANI

Jack Reacher isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-06-2016, 23:11   #10
Banned
PuncKick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: istanbul
Konular: 0
Favori Güreşçisi: Randy Orton
Rep Puanı: 204
Rep Derecesi: PuncKick NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.PuncKick NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.PuncKick NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.

Çek Cumhuriyeti adlı ülkeninin milli takımı,türkiye adlı ülkenin milli takımını yenmiştir. (kb gaza gelemedim).

Video güzel olmuş.
PuncKick isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil