GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 30-10-2018, 01:26   #1
Banned
Cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 174
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 35522
Rep Derecesi: Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart RPG İçin Kemer Tasarımı

Amatör düzeyde tasarım yapıyorum, kendimce RPG için bir kemer tasarımı yaptım. Olumlu olumsuz geri dönüşlerinizi bekliyorum.
Cengiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2018, 01:30   #2
-
BalorClub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Cleveland,Ohio
Konular: 210
Favori Güreşçisi: Dolph Ziggler
Rep Puanı: 10750
Rep Derecesi: BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Görünüm ve renk olarak CruiserWeight kemerine benzemiş. Eline sağlık yine fena değil.
imza

Favorilerim;
Dolph Ziggler
Adam Cole

RPG Karakteri: TJ Perkins
Başarılar: -
BalorClub isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2018, 01:37   #3
Division
Shawarpers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 4
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 1285
Rep Derecesi: Shawarpers Ana kadroya çağırıldın.Shawarpers Ana kadroya çağırıldın.Shawarpers Ana kadroya çağırıldın.Shawarpers Ana kadroya çağırıldın.Shawarpers Ana kadroya çağırıldın.Shawarpers Ana kadroya çağırıldın.Shawarpers Ana kadroya çağırıldın.Shawarpers Ana kadroya çağırıldın.Shawarpers Ana kadroya çağırıldın.

Alıntı Cengiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
[/CENTER]Amatör düzeyde tasarım yapıyorum, kendimce RPG için bir kemer tasarımı yaptım. Olumlu olumsuz geri dönüşlerinizi bekliyorum.
Gayet hoş duruyor eline sağlık. BalorClub yazınca dediği kemere baktım da evet anımsatıyor.
imza
Shawarpers isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2018, 01:53   #4
NightGod
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 123
Rep Puanı: 10116
Rep Derecesi: Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Daha öncede bellirtiğim gibi muazzam görünüyor.
imza

Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2018, 02:13   #5
good old days
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 442
Rep Puanı: 83853
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Siyah kısımları mavi yapabilirsen harika olur.
imza

Beni sevmeyebilirsiniz ama saygı duymak zorundasınız.

RPG Karakteri: Mark Briscoe

GTW: GTW Şampiyonluğu x2
GTW Hardcore Şampiyonluğu x2
GTW Takımlar Şampiyonluğu
Golden Globe Şampiyonluğu
DOR Takımlar Şampiyonluğu
2016 Slammy Awards MOTY Kazananı
2018 King of the Ring Kazananı

GWA: -
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil