GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 15-06-2019, 08:40   #201
Kayıtlı Kullanıcı
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 2346
Favori Güreşçisi: Alicia Fox
Rep Puanı: 280068
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Reckless Behaviour Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Yılın üyesi.
imza

Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-06-2019, 08:43   #202
#97B642
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 676
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 436995
Rep Derecesi: Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Rise Above Hate Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Yılın değişimi. (kişisel bi ödül)
imza

eski rpg:

GTW RPG
AJ Styles
Theme Song
Get Ready To Fly
Başarılar
GTW Champion
World Heavyweight Champion
Intercontinental Champion
GTW Tag Team Champion
DoR Tag Team Champion
Sole Survivor (2016)
Slammy Award Winner
Hall of Fame Class of 2018
Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-06-2019, 09:20   #203
Jen Ledger <3
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 147
Favori Güreşçisi: Chris Brookes
Rep Puanı: 25490
Rep Derecesi: ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ETR ETR isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 25490

Yılın V.I.P'si
imza

-----------------------------------
GTR Başarıları

25. Etkinlik Haftası Konuşan Fotoğraflar Yarışması 1.si
25. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 3.sü
25. Etkinlik Haftası Makale/Kompozisyon Yarışması 3.sü
29. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 2.si
30. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si
32. Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması 3.sü
32. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 3.sü
32. Etkinlik Haftası Haxball Turnuvası 3.sü
32. Etkinlik Haftası Makale/Kompozisyon Yarışması 2.si
32. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si
33. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si

Güncel RPG: Chris ''ITA'' Brookes
Başarılar: Henüz Yok

Eski RPG:

Karakter: Will Ospreay
Başarılar: 1x GWA Oceans Champion (69 gün ile en uzun saltanat.)

Karakter: Matanza
Başarılar: 3x Hardcore Champion
1x Days of Rising Television Champion

''Gülmeli yüzüm ve bitmeli hüzün ama bu sıra kapadı yolumu tüm engeller,
Pislik ve çirkin bu sahneye tıkıldım illet ettim ölü düzeylerden,
Bilirim o kara bilet hep bi boka götürür yorulmam bugünü güz eylersem,
Evet onca sene yazdı kalemim hala daha çakamadı sözlerimi yüzeyseller...''

Ben şiddete meyilliyim yok bunun kibar bi yolu
İçimde ki kin artıyo ve onu içime atmıyorum
Dinlediğiniz rapçilerin samimiyetine inanmıyorum
Benim bi gelecek planım yok ölmeyi planlıyorum
Daha öncede denemiştim ama bununla avunmam
Şimdi tekrar doldurdum bu tabancayı barutla
Bu yüzden bu satırları dinlerken bu lavuklar
Ben bi tabutta olcam kıçıma tıkılı bi pamukla

ETR isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-06-2019, 09:30   #204
Heart Is Black
AJKOY2J - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 171
Favori Güreşçisi: Mark Andrews
Rep Puanı: 38870
Rep Derecesi: AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
AJKOY2J - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AJKOY2J AJKOY2J isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 38870

Yılın illüzyonisti.
imza
GTW: Rick Viktor aka VIKTOR BABA

3 Times DoR Hardcore Champion
Longest Reigning GTW Tag Team Champion(w/Finn Balor)
2017 MITB Winner
GTW Hall of Famer
C.U.R.S.E member

GWA: The Hurricane
AJKOY2J isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-06-2019, 09:33   #205
onye
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hawkins
Konular: 5574
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 767929
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 767929

Yılın yalnızı.
imza

“Ezekiel 25:17. "The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you." I been sayin' that shit for years. And if you ever heard it, it meant your ass. I never really questioned what it meant. I thought it was just a cold-blooded thing to say to a motherfucker before you popped a cap in his ass. But I saw some shit this mornin' made me think twice. Now I'm thinkin': it could mean you're the evil man. And I'm the righteous man. And Mr. .45 here, he's the shepherd protecting my righteous ass in the valley of darkness. Or it could be you're the righteous man and I'm the shepherd and it's the world that's evil and selfish. I'd like that. But that shit ain't the truth. The truth is you're the weak. And I'm the tyranny of evil men. But I'm tryin, Ringo. I'm tryin' real hard to be the shepherd.

he became the shepherd instead of the vengeance.

#jöntürkler
The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-07-2019, 16:56   #206
Kuti Mysterio
LoganJeanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Osmaniye 19/20
Konular: 2435
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 130915
Rep Derecesi: LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
LoganJeanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LoganJeanTR LoganJeanTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 130915

Yılın çalışkanı.
imza

Forum Başarılarım

Ekim 2018 Ayın Onur Kürsüsü
Kasım 2018 Ayın Onur Kürsüsü
Şubat 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Mart 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Nisan 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Mayıs 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Eylül 2019 Ayın Onur Kürsüsü
7x Ayın İspiyoncusu Listesi
Editörlük Yarışması Üçüncüsü
Süper Ocak Onuncusu
Haftanın Parlayan Üyesi (17.02.2019)
Haftanın Parlayan Üyesi (13.10.2019)
LoganJeanTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-07-2019, 22:39   #207
Kayıtlı Kullanıcı

Konular: 2346
Favori Güreşçisi: Alicia Fox
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Reckless Behaviour Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Yılın dostu.
imza

Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-07-2019, 22:40   #208
summit of gtr
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 397
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 50748
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 50748

Yılın canim'ı.
imza

it is only after we've lost everything that we are free to do anything.
REDESIGN. REBUILD. RECLAIM.

GTW RPG

Samoa Joe

GTW Champion (7 days)
GTW Hardcore Champion (14 days)

az başarılı ama kaliteli günler.

Noam Dar

DoR Tag Team Champion w/Bo Dallas (77 days)

GWA RPG

Punishment Martinez

GWA Hardcore Champion (35 days)
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-07-2019, 22:42   #209
freshly squeezed
Break It Down - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 163
Favori Güreşçisi: Tetsuya Naito
Rep Puanı: 22730
Rep Derecesi: Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Break It Down - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Break It Down Break It Down isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 22730

Yılın en iyi nicki.
imza
RPG:

''Planet's Champion''
''Poison Ivy''
''The Eco-Warrior''
''Friend to All Green''
''The World's Toughest Vegan''
''The American Dragon''
''The G.O.A.T''

Bryan Danielson
Break It Down isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-07-2019, 22:42   #210
#97B642

Konular: 676
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Derecesi: Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Rise Above Hate Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Yılın kralı.
imza

eski rpg:

GTW RPG
AJ Styles
Theme Song
Get Ready To Fly
Başarılar
GTW Champion