GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 15-04-2019, 09:59   #1
The Man Of Steel
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Samsun Üni:Ordu
Konular: 501
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 22366
Rep Derecesi: Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart Microsoft Edge Chromium

Microsoft'un Chromium tabanlı olarak değiştirdiği Edge Chromium'un "geliştirici" sürümü kullanıcıların kullanımına sunuldu.

https://www.microsoftedgeinsider.com/en-us/download bu linke girip DEV Channel sürümünü indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Google Chrome veya farklı bir tarayıcıdaki geçmiş, şifreler ve favorilerinizi kolayca aktarabilirsiniz.

Bir haftadır kullanıyorum tarayıcıyı ve çok rahat olduğunu söyleyebilirim. Harika bir potansiyeli var tarayıcının hatta Chrome'dan daha da iyi olabilir. Chrome'un uzun süredir başına bela olan RAM kullanımı sorunu yeni Edge'de yok. Chrome'da Facebook'un messenger bölümünün kastığını bilirim aşırı RAM kullanımından dolayı ama Edge'de böyle sorun yaşamadım mesela.

Tarayıcı hala geliştirici sürümünde ve daha betası bile yayınlanmadı o yüzden ön yargılı olmamak lazım. Tam sürümü çıktığında daha da harika bir tarayıcı olacağını düşünüyorum.
imza

We'll Avenge.

Even Through The Darkest Days

This Fire Burns Always

Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor Heavyweight Champion
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship
1 Time Hardcore Champion
1 Time DoR Tag Team Champion w/Noam Dar
DoR Triple Crown
1 Time Mr.Money In The Bank
1 Time GTW Champion

Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2019, 10:04   #2
Becky Lynch Herşeydir
LoganJeanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Osmaniye
Konular: 1674
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
Rep Puanı: 43008
Rep Derecesi: LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Edge efsanedir. Umarım eski kalitesine ulaşır. Chrome'dan bende memnun değilim.
imza
Forum Başarılarım
Ekim 2018 Ayın Onur Kürsüsü
Kasım 2018 Ayın Onur Kürsüsü
Şubat 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Mart 2019 Ayın Onur Kürsüsü
4x Ayın İspiyoncusu Listesi
Editörlük Yarışması Üçüncüsü
Süper Ocak Onuncusu
Haftanın Parlayan Üyesi (17.02.2019)

Walpaper Engine Güreşçi Çalışmalarım
LoganJeanTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2019, 10:07   #3
-
Mengus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 26
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 8725
Rep Derecesi: Mengus Royal Rumble maçını kazandın.Mengus Royal Rumble maçını kazandın.Mengus Royal Rumble maçını kazandın.Mengus Royal Rumble maçını kazandın.Mengus Royal Rumble maçını kazandın.Mengus Royal Rumble maçını kazandın.Mengus Royal Rumble maçını kazandın.Mengus Royal Rumble maçını kazandın.Mengus Royal Rumble maçını kazandın.Mengus Royal Rumble maçını kazandın.Mengus Royal Rumble maçını kazandın.

Ben de deneyeceğim.
Mengus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2019, 11:17   #4
Show Me What You Got
mosyopatiayak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 77
Favori Güreşçisi: Randy Orton
Rep Puanı: 11415
Rep Derecesi: mosyopatiayak WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.mosyopatiayak WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.mosyopatiayak WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.mosyopatiayak WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.mosyopatiayak WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.mosyopatiayak WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.mosyopatiayak WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.mosyopatiayak WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.mosyopatiayak WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.mosyopatiayak WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.mosyopatiayak WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Yıllardır Opera kullanıyorum, değiştireceğimi sanmıyorum.
imza
mosyopatiayak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2019, 16:12   #5
مهراجا العصر الحديث
The Bulldogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Adana
Konular: 8153
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 345570
Rep Derecesi: The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Development versiyonu ilk leak edildiğinden beri ara ara kullanıyorum. Bing kanseri bir yana, hala geliştirmeleri gereken yönleri var. Opera’ya devam edeceğim ama olur da kullanılır hale getirirlerse seve seve Edge’e dönerim. RAM kullanımı çok iyi çünkü. Chrome gibi PC’yi sömürmüyor.
imza

wwe champion / 22may2017 backlash2017
united states champion / 8april2018 wrestlemania34
the maharaja

a championship title that your favorite wrestler can only dream of
50th, most prestigious wwe champion

The Bulldogy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2019, 16:13   #6
The Man Of Steel

Rep Derecesi: Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Alıntı The Bulldogy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Development versiyonu ilk leak edildiğinden beri ara ara kullanıyorum. Bing kanseri bir yana, hala geliştirmeleri gereken yönleri var. Opera’ya devam edeceğim ama olur da kullanılır hale getirirlerse seve seve Edge’e dönerim. RAM kullanımı çok iyi çünkü. Chrome gibi PC’yi sömürmüyor.
Bing kullanım zorunluluğu beni de baya kanser etti ama beta'da ya da tam sürümde düzelir diye düşünüyorum. Dediğin gibi ram kullanımı çok stabil ve bilgisayarı yormuyor ama tarayıcı nedense bazen takılmalar yapıyor bu benim gözüme düzeltilmesi gereken şey olarak takıldı.
imza

We'll Avenge.

This Fire Burns Always

Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor Heavyweight Champion
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship
1 Time Hardcore Champion
1 Time DoR Tag Team Champion w/Noam Dar
DoR Triple Crown
1 Time Mr.Money In The Bank
1 Time GTW Champion

Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2019, 17:27   #7
Here We Stand
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 434
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
Rep Puanı: 60498
Rep Derecesi: King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Ben şu an kullanıyorum ve çok beğendim. Üstteki yorumları okumadım, yazıldı mı bilmiyorum ama Bing beni rahatsız etti.
imza

Finn Balor
Ember Moon
AJ Styles
Drew McIntyre
Becky Lynch
Johnny Gargano
Asuka
Velveteen Dream
The Usos
Lacey Evans

26. Etkinlik Haftası Be A Booker Yarışması 3.'sü
26. Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması 1.'si
2018 Mutlu Yıllar Makale Etkinliği 3.'sü
28. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 3.'sü
28. Etkinlik Haftası Şov İnceleme Yarışması 2.'si
29. Etkinlik Haftası Be A Booker Yarışması 3.'sü
29. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 2.'si
x2 Onur Kürsüsü
GüreşTürkiye 8. Yaş Şenlikleri Logo Yarışması 2.'si

Be a Booker | Current Pro Wrestling
Be a Booker | Explosive Pro Wrestling

RPG: ''The Shenom'' Ember Moon
1 Kez GWA Hardcore Şampiyonu (41 gün)
King Balor isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2019, 17:46   #8
GANBARIMASU
Pipebomb434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 104
Favori Güreşçisi: Kazuchika Okada
Rep Puanı: 66838
Rep Derecesi: Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Windows 7'ye indirilebiliyorsa belki denerim. Bing kullanma zorunluluğu varsa hiç bulaşmam ama. O ne öyle?
imza

Puroresu bardağından alınan ilk yudum sizi ring içi hayranı yapar. Ama bardağın dibinde sizi drama beklemektedir.
Pipebomb434 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2019, 18:24   #9
Banned
Money Makerz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2150
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 588376
Rep Derecesi: Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

https://i.hizliresim.com/LlLGdV.png

https://i.hizliresim.com/16X7j5.png

Chrome testten daha az bir total skor ile ayrıldı ama yine de rastgele siteleri açarken Chrome'un daha hızlı açtığını görebiliyorsunuz. Muhtemelen Microsoft şimdilik testlerde iyi skor alsın diye çoğu dalgayı kısmış olabilir. Chrome'un RAM yemesinin sebebi zaten öküz gibi hızlı çalışması. Ayrıca bu Edge Chromium'un da UI'si berbat. Screen scale konusunda resmen sınıfta kalmış. Chrome kendi kısımlarını çok ufak bir bölüme kusursuzca yerleştirmişken, aynı durum Edge standartlarında geçerli değil. Ekranın ortasındaki kocaman URL barı sizi fazlasıyla rahatsız edebilir eğer dikkat ediyorsanız böyle şeylere. Ayrıca Chrome'daki datamı benden izinsiz olarak kendisine ekleyip yer imlerimi felan gösterdi, yani ilk açılışta gördüm daha sonra opsiyon geldi sordu. Daha henüz ister misin diye sormadan Chrome datamı alması bana pek de iplemiyoruz zaten alacağımız veriyi alıyoruz senden hissiyatı verdi. İlerde başlarına hukuki olaylar açabilir bu durum. Neyse uzun lafın kısası ben beğenmedim. Microsoft'un bugüne kadar yaptığı en iyi ürünün Azure olduğunu düşünüyorum bunun dışında bence işletim sistemi üretmek dışında bir varlık göstermemelerini de şiddetle rica ediyorum. Ve son olarak Bing kullanlar gaydir.
Money Makerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2019, 18:48   #10
The Man Of Steel

Alıntı Money Makerz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
https://i.hizliresim.com/LlLGdV.png

https://i.hizliresim.com/16X7j5.png

Chrome testten daha az bir total skor ile ayrıldı ama yine de rastgele siteleri açarken Chrome'un daha hızlı açtığını görebiliyorsunuz. Muhtemelen Microsoft şimdilik testlerde iyi skor alsın diye çoğu dalgayı kısmış olabilir. Chrome'un RAM yemesinin sebebi zaten öküz gibi hızlı çalışması. Ayrıca bu Edge Chromium'un da UI'si berbat. Screen scale konusunda resmen sınıfta kalmış. Chrome kendi kısımlarını çok ufak bir bölüme kusursuzca yerleştirmişken, aynı durum Edge standartlarında geçerli değil. Ekranın ortasındaki kocaman URL barı sizi fazlasıyla rahatsız edebilir eğer dikkat ediyorsanız böyle şeylere. Ayrıca Chrome'daki datamı benden izinsiz olarak kendisine ekleyip yer imlerimi felan gösterdi, yani ilk açılışta gördüm daha sonra opsiyon geldi sordu. Daha henüz ister misin diye sormadan Chrome datamı alması bana pek de iplemiyoruz zaten alacağımız veriyi alıyoruz senden hissiyatı verdi. İlerde başlarına hukuki olaylar açabilir bu durum. Neyse uzun lafın kısası ben beğenmedim. Microsoft'un bugüne kadar yaptığı en iyi ürünün Azure olduğunu düşünüyorum bunun dışında bence işletim sistemi üretmek dışında bir varlık göstermemelerini de şiddetle rica ediyorum. Ve son olarak Bing kullanlar gaydir.
Yanlışlıkla tıklamış olabilir misin Hocam? Ben onay vermedikçe bir veri eklemesi yapmadı bende. UI dengesiz ve yavaş haklısın ama Betada ve tam sürümde daha stabil ve hızlı olacağını düşünüyorum. Daha Türkçesi bile yok zaten .
imza

We'll Avenge.

This Fire Burns Always

Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar