GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 14-01-2019, 11:42   #291
Banned
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 437
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
Rep Puanı: 60498
Rep Derecesi: King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Şov sırasında halsizliğim baş gösterdiği için takip edememiştim ama yorumu şimdi bırakıyorum.

Açılış sırasında buradaydım zaten. Ama güzel olmuş, belirteyim yine de. John Cena ve Wade Barret'ın GWA kemerine oynayacak olup üçlü bir feuda dönüşmesi hoş olabilir. Maçı kaybetmişler ama umarım bu bir şekilde bağlanır. Gerillalarımız baya öfkeliymiş yalnız. İçlerinde ne varsa dökmüşler . MITB maçına duyurulmam çok hoş olmuş. Best In The World'den sonra sürünürüm biraz daha diyordum ama çok şükür ki duyurulmuşuz maça, thank god. Kana denen meymenetsizin gelip bölmesi ve ağlaması rahatsız etmedi değil tabi. Roderick Strong vs. Jimmy Jacobs maçı efsane olmuş. Strong'un top rope'dan vurduğu End of Heartache'ı söylemiyorum bile. Drew'un maça katılacak olması ise güzel haber. Bray Wyatt ve Will Ospreay'in manyak olduğunu düşünüyorum, pek de yanlış düşünüyor sayılmam aslında. Çanta maçına girmek varken Oceans feudu ile yetinmek... ne bileyim yani. Seth maçını kazanmış, tebrikler. Maçtan sonra gelip Joe'nun saldırması güzel olmuş. Massacre Club'ın AJ babama bu denli hayvani saldırısını ise esefle kınıyorum. Mundo'nun bir el atması gerek buna. Kana şöyle istiyorum ama böyle olsa da rahatsız olmam diyor da belli etmiyor çakal. Hadi ablacım hadi, işine. Main event ise muhteşem geçmiş. Dediğim gibi Barret ve Cena'nın maçı kazanmasını bekliyordum ama ters köşe olduk. Neyse artık.

Ekibin eline sağlık. Ortalama üstü bir şov olmuş, beğendim. 4/5
King Balor isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-01-2019, 14:31   #292
DankeSC
AlperMizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Konya
Konular: 496
Favori Güreşçisi: Adam Cole
Rep Puanı: 7202
Rep Derecesi: AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın.AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın.AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın.AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın.AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın.AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın.AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın.AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın.AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın.AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın.AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın.

Giriş hiç fena olmamış, Cena vs Barrett'in GWA Şampiyonluğuna bağlanması kötü olmamış ama ben Barrett vs. Punk'a evrileceğini düşünüyorum hatta ve hatta Johnny Mundo'da bu olaylar içerisinde yer alabilir. Barrett vs. Punk'ın hikayesinin Nexus'a Corre'a güzel bağlanabileceği düşüncesindeyim. Bence genel olarak Adam Cole & Jimmy Jacobs & Drew McIntyre'in terör estirdiği bir şov olmuş ve ağırlıklarını muazzam hissettirmişler, MITB katılımcıları şuanlık hiç fena gözükmüyor ve Pasifik tarafında MITB maçında çok büyük bir olay olacağını düşünüyorum, Asuka'nın kazanması gibi gibi. Ama benim favorim açık ara Roderick Strong, kral hak ettiği yere ulaşması için çanta bir el atsa hiç fena olmaz gibi gözüküyor, main event ise beklenildiği üzere geçmiş Punk'ın hakimiyetinin biraz daha netleştiği, Mundo'nunkinin sallandığını düşünüyorum, ekibin eline sağlık.
imza

Maryse be kardeşim.

RPG: Kyle O'Reilly
- Oceans Champion (Current)
- Member of Nexus

AlperMizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Sponsor
Alt 14-01-2019, 20:31   #293
This.Is.Haskins.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Transilvanya
Konular: 178
Favori Güreşçisi: Mark Haskins
Rep Puanı: 28303
Rep Derecesi: LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Dün şov esnasında sıkılıp takibi bırakmıştım. Şimdi okudum. Elinize sağlık.
imza

We fell in love, with dust in our lids
And the pain of a severed soul
We lowered our heads and lifted our face
Placed our bodies in celebration
On the lips of a mutilated man
I carry the bones of a deformed child
And my own polluted breath
I speak the old man's words
In a persuasive eloquence
Bless the dust that hides
This unlamented head

Look at my face, have you seen god?

On the crest of fire, our wings are burning
How glorious the pain
And the ways of God, shriek out of tune
All is lost but hope
On the crest of fire
Our wings are burning
To the wind's anthem
All is lost but hope

RPG: Mark Haskins
First Mr. MITB of GWA history
World War III Sole Survivor
World Heavyweight Championship (49 Days)

Eski RPG: Hangman Page

Former International Openweight Champion (174 days)
Longest Reigning Champion of GTW history

LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-01-2019, 09:47   #294
küneşara
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güzelyalı
Konular: 2450
Favori Güreşçisi: Mick Foley
Rep Puanı: 179075
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Normalde uzun konuşan hep kardeşim olurdu, bu sefer "haklısın" demiş sadece. Sen de benden bıktın değil mi gardaşımmm. Gittik ama dönüşü var mı bakalım bunun.
imza
gwa rpg. sting
World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-01-2019, 10:51   #295
Sports Entertainment Destroyer
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 3151
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 186244
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Sınav falan derken anca hepsini okuyabildim. Açılış çok iyi olmuş, sanırım geçen ay Barrett'ın Punk'la uğraşacağını söylemiştim ve aralarındaki sürtüşme bu şovda başlamış, ben Barrett'ın sıradaki şampiyon olabileceğini düşünüyorum. Bir süredir aktif olmadığım için çanta maçında olamam sanıyordum ama yer bulmayı başarmışım, kendi yolumu bulmam açısından güzel bir fırsat olacak ekibe teşekkür ederim. Maçtaki rakiplerim de bayağı dişliler, Kana maçın kaderine etki edecek gibi duruyor ekstra olarak. Hunico da bu şovla birlikte yargı dağıtmaya başlamış. Cabronlara göz açtırma reis.

Elinize sağlık.
imza

ONUR
MECMUASI

RPG GWA Karakterim: "The Party Peacock" Dalton Castle
Başarılar: İlk GWA Şampiyonu
Eski RPG
Bobby Lashley
1 kez ve son kez Next Generation Şampiyonu

Matt Riddle
Royal Rumble Kazananı
Bound For Glory Tag Team Tournament Kazananı