GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 22-05-2020, 23:52   #1
( ͡° ͜ʖ ͡°)
OnurDies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: BURSA
Konular: 197
Favori Güreşçisi: Eddie Guerrero
RPG Karakteri: Truth Martini
Rep Puanı: 35557
Rep Derecesi: OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
OnurDies OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart RPG | Hasta Adama Şifalı Ziyaret

Grönland’ın en lüks evinde hastahane yatağında yatan birini görüyoruz. Kamera öbür tarafa çevirildiğinde ise Truth Martini’ye makyaj yapıyorlar. Kamera kendisine yöneltildiğinde eliyle kamerayı ittiriyor Martini.

Truth Martini: Sana çek dediğimde çekmeye başlayacaksın demedim mi? Burada senin yerinde olmak için insanlar para verir para! İşini düzgün yap.

Hooplalar makyajını yapmaya devam ediyorlar. Truth Martini gözünde kestirdiği bir Hoopla’nın yanağına öpücük konduruyor. Başına kendisini kel gösterecek bir bone yerleştiriyor.

Truth Martini: Neyse bu kadar yeterli olsa gerek.

Truth Martini hastahane yatağına doğru ilerliyor ve yatan kişiyi görünce yanına oturuyor.

Vin Martini Diesel: Ya Rock, üzümlü kekim nasılsın? Vin Diesel ben. Senin için Hollywood’dan Grönland’a geldim. Malum pandemi olunca Hollywood’da tek başıma sıkılıyordum. Senin yanına bu yüzden geldim. Ne yaptılar sana oğlum? Rock Truck nasıl o iyi mi? Ben de Lauren’ın yanından geliyorum. Beni çok özlemiş, biraz vakit geçirdim onunla. Çok selamı var. En kısa zamanda iyileşeceğinden eminim. Sen iyileştiğinde Paul Walker’ın oğlu da gelecek. Nasılsa büyüdü kerata bir görsen. Seni çok özledim kardeşim. Sen geldiğinde Hızlı ve Öfkeli 31’i çekmek için yanıp tutuşuyor olacağım. Hızlı ve Öfkeli 31 demişken nasıl gidiyor ince işler? Kolun alçıda kime yaptırıyorsun malum işi? Bir akşam yardım ederim sana. Bak sana ne getirdim.
Vin Martini Diesel plastik dumbellar çıkartıp yere bırakıyor.

Vin Martini Diesel: Bak sana kaldırabileceğin dumbellar getirdim. Biraz yumuşamışsın. Hastahanede olman, vücut yapmayacağın anlamına gelmiyor. Bir tane adam var onu izliyorum çok hoşuma gidiyor. Adamın videoya girişi, verdiği tavsiyeler bomba. Bu adamı Hızlı ve Öfkeli 31’de mutlaka oynatmalıyız. Bak yapıyorum hareketi.

Vin Martini Diesel pazılarını göstererek bağırmaya başlıyor.

Vin Martini Diesel: HEY HEY HEY WHAT’S HAPPENIN’ YOUTUBE? EGE FITNESS BACK IN BUSINESS ACTUALLY ALWAYS IN BUSINESS! Bu adamı duymaman imkansız. Adam çok iyi. Bir de Muscle Family diye bir ekip varmış. Sen daha iyi tanıyormuşsun. Onları da alalım belki iyi iş yaparlar. Sen de güreşi bırak artık adamım. Hollywood’da tek ben kaldım. Bir de sen gelirsen beraber paranın dibine vururuz. Alım gücümüzün azaldığı bu dönemde işleri yerine koyalım. Güreş artık eskisi kadar popüler değil. Hayranlarına bir kere gözüktün, işini yaptın ve artık gerçek yuvana dönme zamanı Jabroni. Vücudumuz artık kaldırmıyor bu işi. Bende de fıtık çıkmış geçende. Ameliyat falan filan zor olacak. Sen de böylesin. Bu yüzden artık saç ektirip kendimizi film sektöründe sattıralım Dwayne. Çünkü kendilerine House of Truth diyen elemanlar bizi ağır öper.
imza

aLLah aLLah aLLah saLdıR h.O.t

< ̄`ヽ、      / ̄>
 ゝ、  \ /⌒ヽ,ノ  /´
   ゝ、 `( ( ͡° ͜ʖ ͡°)
     >     ,ノ
     ∠_,,,/´”
KemerLeri MarTinİ İçiN KaLdır h.O.t

RPG: "The Truth" Truth Martini
Steam ID: runO

OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-05-2020, 02:17   #2
all my dead friends
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 291
Favori Güreşçisi: Raven
RPG Karakteri: Adam "Hangman" Page
Rep Puanı: 133110
Rep Derecesi: LeonardoAraujo isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
LeonardoAraujo LeonardoAraujo isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Kamera hasta yatağında yatan kişiye zoom yapıyor.

Dwayne "The Stone" Page: THAT’S ENOUGH! The Rock'ın tek endişesi Esra Erol'un programında Hanife'nin 31. koca adayını da reddetmesi. Üstelik reddettiği oğlan da en az The Rock'ın dublörü kadar yakışıklıydı. Hatta The Rock düşünüyor da... o oğlan The Rock'tan bile yakışıklıydı. Şu hale bir bak. Sakalları sarı sarı çıkmaya başlamış. (Elini yüzünde sakalları arasında dolaştırıyor) Sanki sarışın biri The Rock'ın genlerine hükmetmiş gibi.

Canı sıkılmış bir şekilde birkaç saniye düşündükten sonra konuşmasına devam ediyor.

Dwayne "The Stone" Page: Hey Jabroni, sizi kim öpecek demiştin? IT DOESN'T MATTER WHO THEY ARE! Vin Diesel tam bir puşt olmasının yanı sıra çok şanslı bir jabroni. The Rock gibi bir ahbapa sahip çünkü. The Rock, aynı şampuanı kullandığı dostunun arkasını korur. The Rock o ırz düşmanlarının kıçına ayakkabısının izini bıraka-

Cümlesini bitiremeden kesiliyor Dwayne "The Stone" Page'in sözü çünkü acı içinde inlemeye başlıyor Dwayne "The Stone" Page. İnlemekten harap olduktan sonra kafasını yatağa dayıyor ve ağzından balgam aktığını görüyoruz. Vin Martini Diesel bir bardak su içirdikten sonra Dwayne "The Stone" Page biraz olsun kendine geliyor. Diesel'a kaş göz yaparak dibine yanaşmasını işaret ediyor ve daha alçak bir sesle konuşuyor.

Dwayne "The Stone" Page: Hollywood'dan buraya The Rock'ı sadece özlediğin için gelmemiş olmalısın. Hangi filmden teklif var? Çekimler ne zaman başlıyor? IT DOESN'T MATTER! Asıl The Rock kaç milyon dolar kazanacak? Kocaları GWA'da The Rock'tan daha fazla para kazanıyorlar ve The Rock, Patrick Allen'a ne kadar Blowjob, Handjob, Anal veya çeşitli fetişler önerirse önersin bu gerçeğin değişmeyeceği, çünkü The Rock'ın, Adam Page'in penisindeki bir kıl kadar bile değerinin olmadığını anladı.

O esnada Dwayne "The Stone" Page'in gözü kayıyor ve Vin Martini Diesel ile ikisini çekmekte olan kamerayı fark ediyor. Panikle toparlanıyor, kaburgasındaki kırık kemiklerin batması yüzüne vursa da hiddetle lafa dalıyor.

Dwayne "The Stone" Page: THE ROCK, HOUSE OF TRUTH'U ORTADAN KALDIRACAK. BUNU VIRGINIA'DAKİ OYUN KURUCU HAYRANI İÇİN YAPACAK, PAUL WALKER'IN OĞLU İÇİN, HER ŞOV ONU DESTEKLEYEN BÜTÜN HAYRANLARI İÇİN YAPACAK. THE ROCK BİR EV GÖRDÜ AMA HER EVDE BİR BABA OLUR, ROCKY BU EVE BABALIK YAPACAK. BABA OLARAK İLK İŞİ EVİN DEĞERLİ EŞYASINI KÜÇÜK ÇOCUKLARIN ELİND-

Dwayne "The Stone" Page hasta yatağında önce titremeye sonra da sallanmaya başlıyor. Panik atak geçiriyor! Kendisine yardım etmeye çalışan Vin Martini Diesel bile Dwayne "The Stone" Page'in rastgele kol darbeleri sonrası geri savrulurken Dwayne "The Stone" Page çok geçmeden yere kapaklanıyor. Acı içinde inlerken yardımına koşan Vin Martini Diesel 2 eliyle koltuk altından kavrıyor Dwayne "The Stone" Page'i ama kaldıramıyor! The Stone sürüne sürüne yatağa erişmeye çalışırken Diesel bacağını kaldırarak dostuna yardımcı oluyor. The Stone can havliyle kendini yatağa atmaya çalışırken önemli bir şey söyleme ihtiyacı hissediyor.

Dwayne "The Stone" Page: Lauren... The Rock eve dönemezse sana emanet Jabroni. Martini ve Page'in seksapalitesine kapılmasına izin verme. The Rock onu tatmin edemezken Lauren hep senin onu nasıl tokmakladığını anımsayıp orgazm oluyordu.
imza

Konu LeonardoAraujo tarafından (23-05-2020 Saat 02:21 ) değiştirilmiştir.
LeonardoAraujo isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-05-2020, 18:59   #3
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nereden: BURSA
Konular: 197
Favori Güreşçisi: Eddie Guerrero
RPG Karakteri: Truth Martini
Rep Derecesi: OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
OnurDies OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Vin Martini Diesel, Dwayne “The Stone” Page’in kelini okşamaya başlıyor. Kendisine gözleri dolmuş bir şekilde bakıyor. Aklına çektikleri Hızlı ve Öfkeli serisi geliyor, Hızlı ve Öfkeli serisinde birbirlerine yaptığı güreş hareketleri geliyor. Vin Martini Diesel her an gözünün önünden flashback şeklinde geçerken ağlamaya başlıyor. Dwayne “The Stone” Page de üzgün bir şekilde Vin Martini Diesel’a bakarken Vin Martini Diesel, Dwayne “The Stone” Page’in yaşam destek ünitesinin fişini çekiyor. Dwayne “The Stone” Page oracıkta cansız bir şekilde hastahane yatağında yatıyor. Truth Martini büyük bir hışımla kafasındaki boneyi fırlatıyor ve parmağını kameraya doğrultuyor.
Truth Martini: Gördün mü The Rock? İşte senin hikayenin sonu bu. Fişin çekildi ve işin bitti. Know your role and shut your mouth! Ne kadar inkar etseler de insanlar senin gibi kağıt şampiyonları, sahte insanları görmekten sıkıldı. Utanç vericisin, ve hepimiz senden tiksiniyoruz. Çünkü hiç biriniz aynı insanlar değilsiniz. Bir gün Wade Barrett değişim geçirip Bad News Barrett oluyor, Barrett Barrage oluyor! The Rock her zaman olmadığı biri gibi davranıyor. Senelerce köle olarak yaşayan Samuel Shaw bir gün gelip Dexter Lumis oluyor. FAKAT BİZ AYNIYIZ! TRUTH MARTINI HER ZAMAN TRUTH MARTINI OLARAK KALDI VE KAZANDI! ADAM “HANGMAN” PAGE HER ZAMAN ÖYLE KALDI VE KAZANIYOR! Biz ilk günden beri aynı kalanlarız, biz ilk günden beri en iyi olanlarız. Burada debut vaktimizden beri sadece bizler her zaman dik durduk. Her zaman biz vardık ve biz her zaman kendimiz olarak vardık. Sizler ağzınızın suyunu akıtıp bize bakarak ağlarken biz o gözyaşlarını alıp Hooplalara duş aldırıyoruz. Ben var olduğum sürece sadece benim istediklerim kazanır, sadece benim istediklerim para içinde yüzer, sadece benim istediklerim kemerleri kaldırır. Global Wrestling Alliance’ta ya benim müvekkilimsin ya da büyük bir kaybeden. Tıpkı Dwayne Johnson gibi, Wade Barrett gibi, Christian gibi kaybedenler olmak istiyorsanız durmayın, onları destekleyin. Onlar için bağırın onlar için chant atın. Siz onları desteklemeye devam edin. Devam edin ki biz kazandığımızda her şeyimizi gözünüze sokalım. Gucciler, Pradalar, tüm markaları biz giyelim sizler de fakir ama gururlu “halk kahramanlar”ınızı destekleyin. Cyber Saturday’de bu yüzden bizim için en kötü ne olabilirse ona oy verin ki sizi daha rahat ağlatabilelim. Hey Adam, bu insanlar Cyber Saturday’de Rock’ın geri geleceğine ve senin “şeker” kıçını tekmeleyeceğine inanıyor. Wade Barrett’ın House of Truth’ta gözünün kaldığına ve bizi dağıtabileceğine inanıyor. Sen söyle bu vasıfsız insanlara gerçek hayat nasılmış?
imza

aLLah aLLah aLLah saLdıR h.O.t

< ̄`ヽ、      / ̄>
 ゝ、  \ /⌒ヽ,ノ  /´
   ゝ、 `( ( ͡° ͜ʖ ͡°)
     >     ,ノ
     ∠_,,,/´”
KemerLeri MarTinİ İçiN KaLdır h.O.t

RPG: "The Truth" Truth Martini
Steam ID: runO

OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-05-2020, 12:06   #4
all my dead friends

Konular: 291
Favori Güreşçisi: Raven
RPG Karakteri: Adam "Hangman" Page
Rep Derecesi: LeonardoAraujo isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
LeonardoAraujo LeonardoAraujo isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Hangman, kafasındaki boneyi çıkarıyor ve sıkılmış bir tavırla kameraya doğru fırlatıyor. Yataktan iniyor ve üzerindeki mavi hastane kıyafet giysisini yırtıyor. Kameranın karşısına geçiyor ve iddialı iddialı konuşmaya başlıyor.

Adam "Hangman" Page: Girdiğimiz bütün bu utanılası kılıklar, giydiğim şu paçavralar, bizim için 5-10 dakikalık basit bir taklitten ibaret olsa da The Rock'ın tamamen hayatı. Bu yalan dünyanın içinde o kadar uzun zamandır yaşıyorsun ki, gerçeklik ve sahtelik arasında sıkışıp kalmışsın. Ne zaman sahte, ne zaman gerçek Dwayne olacağını seni çeken bir kamera olup olmamasına göre ayarlamaya çalışıyorsun. Unutma ki gerçeklerin gün yüzüne çıkma gibi bir huyu vardır. Biz Martini ile şapkayı düşürüp senin kelini herkese gösterdik. Ops bunu senin hakkında konuştuğum her saniye yapıyordum zaten. Bu sefer ne kadar çaresiz olduğunu ortaya serdik. Çekilecek bir fiş kadar varsın Rocky. Priz çekilir ve The Rock arkasında bıraktığı büyük miras ve ona şakşakçılık yapan embesil sürüsüyle beraber tarihin tozlu sayfalarına karışır. Sana bir sır vereyim. Ölmemiş olman bir mucize ve ben buna çok sevindim Rocky. GWA arka alanındaki çoğunluğun aksine yaşamandan memnunum. Ölseydin seni hastane köşelerinde rezil olurken izleme zevkine sahip olamayacaktım. Bütün o sefiller ise senden en az benim kadar nefret ediyorlardı senden. Bütün o arka alandaki ayak üstü tatlı konuşmalar, beraber içilen kahveler, spor salonu dayanışmaları hepsi sahte ve çıkarcıydı. Gün gelecek birisi arkandan hançeri saplayacaktı, belki de kuyunu kazan bile vardır. O insanlar seni sevmiyor Rocky. Epeydir şans bekleyen adamlar GWA'da olmandan, Dünya Şampiyonluğu'na oynamandan rahatsızlar. Çünkü onların spotunu çaldın. Şimdi saklandıkları fare deliklerinden çıkabilir, boyunlarına urgan ipi geçirilmesine ne kadar hevesli olduklarını gösterebilirler. Senin sıran doldu Rocky, bir şekilde hastaneden firar edip karşıma çıkma çılgınlığı yapma. Bu kez gideceğin yer bir hastane odası olmaz. Hayır, mezarlık da olmaz. Seni okyanus ötesinde bir yere bırakırım. Hayatının geri kalanına boynunda bir ip ve ayağının altında bir sandalye ile devam edersin. Tabi hayatın ne kadar daha sürerse. Orada ilkokul seviyesi esprilerini ve kasıntı konuşmanı hiç kesmeden dinleyecek epey kişi var. O kadar sessizler ki sen konuşmalarını söylediğin zaman bile konuşmazlar. Konuşamazlar. Onların da boynunda ip var ama ayakları yerden kesilmiş.

Adam Page sabırsızca odanın içinde bir tur attıktan sonra konuşmaya devam ediyor.

Adam "Hangman" Page: Daha fazla senin için nefesimi harcamayacağım Rocky. Şampiyonun yeterince vaktini çaldın zaten. O küçük beyninin bütün yapabileceklerimi algıladığını umuyorum. Daha Pasifik'e çıkıp Dexter Lumis'i urgan ipleriyle tanıştıracağım. O sosyopatı etkisiz hale getirip leşini akbabaların önüne attığımda bir Dünya Şampiyonu nasıl olur kanıtlayacağım. Cyber Sunday anketleri açıldığında bizim için en kötüsü hangisiyse o şıkkı işaretleyin. En tehditkar rakip, en kötü maç türü, çok sayıda rakip... Hiçbiri fark etmez ve asla ama asla Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu'nun kaderini değiştiremez. Ne bu gece ne de Cyber Saturday'de zorlanmayacağım bile. Neden mi? Çünkü kainatın en tehlikeli adamıyım. Çünkü dünyanın en iyi şampiyonu ve güreşçisiyim. Çünkü muhteşem bir fırsatçı olarak akıl almaz bir zekaya sahibim. IQ'm tam 143. Urgan ipleriyle çok iyi anlaşıyorum. En önemlisi de Truth Martini gibi tarihin en winner insanıyla dostum. İşte bu yüzden, tam bu yüzden...

HOUSE ALWAYS WINS

Truth Martini'nin NIHAHAHAHAHAHA'sı eşliğinde Adam Page, Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğunu yüzünde sarkastik bir sırıtışla kameraya karşı kaldırıyor. Ardından görüntüler sona eriyor.

imza
LeonardoAraujo isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil