GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 23-05-2020, 01:22   #1
the miracle
MylifeisCMPunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 90
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
RPG Karakteri: Seth Rollins
Rep Puanı: 24218
Rep Derecesi: MylifeisCMPunk WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MylifeisCMPunk WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MylifeisCMPunk WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MylifeisCMPunk WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MylifeisCMPunk WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MylifeisCMPunk WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MylifeisCMPunk WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MylifeisCMPunk WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MylifeisCMPunk WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MylifeisCMPunk WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MylifeisCMPunk WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
MylifeisCMPunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MylifeisCMPunk MylifeisCMPunk isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 24218

Standart RPG: Play Like The Man

Seth Rollins ringe geliyor. Işıklar birden kararmaya başlıyor ve Seth Rollins bu ortamda konuşmaya başlıyor.

Cyber Saturday’e az bir zaman kaldı öyle değil mi? Herkes kendi yoluna koyulmuş durumda, bunu engelleyemezsiniz. İnsanlar yoluna devam ederken karakterlerinden ödün vermemeye çalışıyorlar ve bu çok normal. Çünkü, sadist bir adamın değişmesi beklenilemez. Ya da ilgi manyağı bir adamsanız bir şeyler yanlış gittiğinde kendiniz yerine başkalarının nerede yanlış yaptığını sorgularsınız. Ben ise ısrarla aynı yolda ilerlemeye çalışıyorum. Bu işe başladığımda bir gün çok fazla yükseleceğime dair kendime söz vermiştim. Ve biliyor musunuz, bu benim kusursuz planım ve bunu hiçbir insan tanesinin engellemesine izin vermem. Bu hedef uğrunda zaman zaman değişimler gösterdim ve bunların hepsini ben olması gerekenler olarak tanımlıyorum. Yıllar önce kardeşlerimin omzuna sandalyeyi vururken de tereddüt etmedim, tekrar birleşme ihtimalimiz doğduğunda da. Hepsi güzel anılardı ve hayatta her şeyin insana bir şeyler katabileceği gibi bana birçok şey kattılar. Yaptıklarımın hepsi o an için geçerli doğrulardı fakat her şeyin sonunda da tek bir doğru vardı. Ve aslında ben her zaman o tek doğrunun peşinden gittim ve ben bunun hala var olduğuna inanıyorum. Bilirsiniz söz uçar, yazı kalır. Ben de bundan şaşmıyorum ve laf dalaşındansa herhangi bir rakibimin kafasını bu ringde Curb Stomp ile ezmeyi tercih ediyorum! Bu sayede siz elinize ‘’Artık güreşemez.’’ kağıdını alırken ben ileriye doğru bir adım daha atıyorum. ‘’Gelecek’’ en başından beri tek bir adamın ellerindeydi ve artık ellerim iyiden iyiye ısınmaya başlıyor. Gün geçtikçe kendime daha çok mücadele ve daha çok fırsat yaratacağım. Bunu kendi ellerimle yapacağım çünkü bundan başka bir ihtimal mümkün görünmüyor. Wolfgang geçtiğimiz Çarşamba günü anımı çaldı fakat aslına bakarsanız bunu umursamıyorum. Timothy Thatcher ve Triple H’in laf salatalarına malzeme olmak da istemiyorum. Geçtiğimiz iki Atlas şovunda iki kişi tarafından bana yenilgi hediye edildi. [Başını öne eğiyor.] Aslına bakarsanız, bu tip durumlarda intikam duygusuyla yaklaşıp her şeyi daha berbat etme düşüncesine kapılmıyorum. Ben büyük düşünüyorum, büyük hayal ediyorum ve yaptıklarım da bu yüzden büyük oluyor. Bu yüzden ben Seth Freaking Rollins’im! GWA evreni işi büyütmek adına üçüncü bir şov daha ekliyor fakat burada mesele bundan ibaret değil. Onların tek bir Seth Rollins’i var ve bu onların en büyük ayrıcalığı. Ben buraya renk katmaya gelmedim, ortamın rengini değiştirmeye geldim. Ben buraya yedek planların vazgeçilmezi olmak için gelmedim, ben buraya A planının başrolünü oynamaya geldim. İnanın ki her türlü yanlıştan dönülebilir, sadece bunun herkes için en iyisi olduğuna kanaat getirmeniz gerekiyor. [Gülerek] Ve kabul edelim ki Rusev ve Vladimir Kozlov’ın aynı anda ringde bulunması da politik gerilim nedeniyle büyük bir yanlıştı. Fakat insan ilk önce kendi yanlışını düzeltmeli ve ben bunu her hafta yapıyorum, her hafta kendimi tazeleyerek işe başlıyorum. Bir zamanlar kralı katlettiğim gibi içimdeki bütün olumsuz düşünceleri de katledebilirim ve içimden bir canavar çıkarsa da onu engellemem. Bir şeylerin değişmesi gerekiyor ve ben içimde neler barındırdığımı biliyorum. GWA evreninin tamamı da biliyor. Ben The Man’im! Ve bu gerçekten kurtuluşunuz olmadığı gibi eylemlerimden de bir kurtuluşunuz olmayacak. Çünkü bu şirketi kurtaracak kişi benim.
imza
MylifeisCMPunk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil