GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 23-11-2019, 00:14   #18951
#WeAreNXT
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir/Kırklareli
Konular: 3024
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 1093554
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1093554

Allah kimseyi 2020'ye girmek üzere olduğumuz şu dönemlerde dahi oldschool rap duyarı kasarak marjinal gözükecek kadar kişisel ezikliğe düşürmesin.
imza

best of sports entertainment

Alıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben sıfır
Sen bir.
Sana çok bulunur,
Ağlayacak omuz.
Bana yine düştü
Ağlayarak otuz
Bir.

-B.Y.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-11-2019, 00:21   #18952
Code Blue
Punk City - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1050
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 201671
Rep Derecesi: Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Punk City - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Punk City Punk City isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 201671

Alıntı Windham Lawrence Rotunda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Allah kimseyi 2020'ye girmek üzere olduğumuz şu dönemlerde dahi oldschool rap duyarı kasarak marjinal gözükecek kadar kişisel ezikliğe düşürmesin.
Son yılların en gereksiz duyarı bence de.
imza

D U S T B O W L
R Y A N O R E I L Y
B E N K E R O
R E C K L E S S B E H A V I O U R
C A L G A R Y K I D
W I N D H A M L A W R E N C E R O T U N D A
H E A D L O C K M A S T E R
H E A R T L E S S
D O C T O R M K

#CMPunkTayfa
Punk City isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-11-2019, 00:32   #18953
#ApostleOf205
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Anadolu Üniversitesi Sosyal Medya Kulübü
Konular: 1542
Favori Güreşçisi: Andrade Almas
Rep Puanı: 227455
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lunatic Phenomenal Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 227455

%205'im aga kapanmayacak bu brand.
Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-11-2019, 01:03   #18954
summit of gtr
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 397
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 52190
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 52190

tanrı hepimizden nefret ediyor.. aynen öyle
imza

it is only after we've lost everything that we are free to do anything.
REDESIGN. REBUILD. RECLAIM.

GTW RPG

Samoa Joe

GTW Champion (7 days)
GTW Hardcore Champion (14 days)

az başarılı ama kaliteli günler.

Noam Dar

DoR Tag Team Champion w/Bo Dallas (77 days)

GWA RPG

Punishment Martinez

GWA Hardcore Champion (35 days)
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-11-2019, 02:06   #18955
Toni Stormculuk Kazanacak
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1691
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
Rep Puanı: 533284
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 533284

.
imza

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Robert Roode
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-Riho
-Tommaso Ciampa
-----------------------------------------------------------------

Feud İncelemeleri:

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

x2 Hardcore Champion
x1 Internet Champion
current GWA Champion

Be A Booker | Extreme Era

Konu Aschentef tarafından (23-11-2019 Saat 02:16 ) değiştirilmiştir.
Aschentef isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-11-2019, 09:43   #18956
m&n
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 328
Favori Güreşçisi: Jay White
Rep Puanı: 160456
Rep Derecesi: Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kaldwin Kaldwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 160456

Hala şu şovun HD fotoğrafları düşmedi Allah belanı versin AEW. Altı üstü Sans içeren bir Kenny Omega avatarı yapmak istemiştim. Püh.
imza
He calls in the power of SANS from UNDERTALE!

내가 제일 잘 나가

Kaldwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-11-2019, 17:20   #18957
quand c'est ?
Money Makerz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2423
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 905926
Rep Derecesi: Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Money Makerz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Money Makerz Money Makerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 905926

Şu NXT'deki Keith Lee denen adam hoşuma gitti, bir süre izleyeyim bunu favori güreşçilerim arasına girebilir.
Money Makerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-11-2019, 20:27   #18958
Reckless Behaviour
LoganJeanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Osmaniye
Konular: 3554
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 415745
Rep Derecesi: LoganJeanTR isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
LoganJeanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LoganJeanTR LoganJeanTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 415745

Çok garip bir şekilde bu gece korkmak istiyorum.
imza

Forum Başarılarım
Ekim 2018 Ayın Onur Kürsüsü
Kasım 2018 Ayın Onur Kürsüsü
Şubat 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Mart 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Nisan 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Mayıs 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Eylül 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Ekim 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Kasım 2019 Ayın Onur Kürsüsü
9x Ayın İspiyoncusu Listesi
Editörlük Yarışması Üçüncüsü
Süper Ocak Onuncusu
LoganJeanTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-11-2019, 21:49   #18959
EuroWorldVision
Iron Cannonball - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Цариград-Турция
Konular: 693
Favori Güreşçisi: Curtis Axel
Rep Puanı: 93692
Rep Derecesi: Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Iron Cannonball - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Iron Cannonball Iron Cannonball isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 93692

Dilara Kazimova https://open.spotify.com/track/7xORA9tDIDWMhflsxP4eGT
imza

GTR BAŞARILARI
As Michael Gabriel
Onur Kürsüsü
Eylül 2015-7.Sıra
Haziran 2016-7.Sıra
Ocak 2017-4.Sıra
Etkinlik Haftası
25. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Akrostiş Şiir Yarışması-3.Sıra
29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Profil Dizayn Yarışması-3.Sıra
As Iron Cannonball
30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Profil Dizayn Yarışması-2.Sıra
34. Etkinlik Haftası: Summerslam Profil Dizayn Yarışması-2.Sıra
34. Etkinlik Haftası: SummerSlam Konuşan Fotoğraflar Yarışması-3.Sıra

35. Geleneksel Etkinlik Haftası: SurvivorSeries Konuşan Fotoğraflar Yarışması-2.Sıra
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Akrostiş Şiir Yarışması-1.Sıra

Alıntı dwayde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Allah Ordu'ya kadar gelir seni çarpmaya, sonra düzeltip "Beni niye getirdin buraya kadar" der tekrar çarpar.

Wir sind gekommen kraft zu geben.
Wir werdenschweiss auf eurem triko.
Beşiktaş wir sterben
Für dich Beşiktaş
Iron Cannonball isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-11-2019, 21:57   #18960
Kral Katili
TheArchitect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 22
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 33842
Rep Derecesi: TheArchitect Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheArchitect Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheArchitect Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheArchitect Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheArchitect Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheArchitect Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheArchitect Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheArchitect Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheArchitect Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheArchitect Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheArchitect Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
TheArchitect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
TheArchitect TheArchitect isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 33842

Güreş işi Türkiye simülasyonu gibi oldu. Ürün dandikleştikçe kaliteli adamlar yavaş yavaş bırakıyor kitlenin seviyesi gittikçe düşüyor. Forumdaki mesajların niteliğindeki düşüşten anlayabilirsiniz bunu en basit örnek olarak.
imza

Alıntı BarisuTronz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hepinize hoş bulduk. Lütfen, ben troll değilim. Kyle O'Reilly'nin tanrı olduğunu düşünmek eski mitolojilere hala inanan Paganistlerden olmaktan daha iyidir.

S H O C C
23 HAZİRAN MİLLİ İRADE VE DEMOKRASİ ASUKASPOR'U
TheArchitect isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil