GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt Dün, 20:14   #18951
Kayıtlı Kullanıcı
Money Makerz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2391
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 865731
Rep Derecesi: Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Money Makerz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Money Makerz Money Makerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 865731

Alıntı Rise Above Hate Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bana bir şey kanıtlamak zorunda değildin az önce, niye anlatıyorsun olm bana bunları. Sen gereksiz bir şekilde, alakasız yerde insanlara asosyal diyebiliyorsun da ben mi diyecemeyeceğim. Atla gel demiyorum, İstanbul büyük bir şehir, işin falan düşer mutlaka. Gel bir çayımı iç, Adana'ya hangi işim olduğunda geleyim. Bomboş şehir.
Hala değilim, yalan söyleyip boş algı yaratmaya çalışıyorsun ben de işin aslını söylüyorum. Senin yalanlarına inanıp sabah akşam beni kendiyle yaşıt sanan ortaokullu arkadaşların var.
imza
Last of the Time Lords

DKT3RD

Money Makerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Dün, 20:18   #18952
Kayıtlı Kullanıcı
The Main Event - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 29
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 4280
Rep Derecesi: The Main Event IC kemerini kazandın. The Main Event IC kemerini kazandın. The Main Event IC kemerini kazandın. The Main Event IC kemerini kazandın. The Main Event IC kemerini kazandın. The Main Event IC kemerini kazandın. The Main Event IC kemerini kazandın. The Main Event IC kemerini kazandın. The Main Event IC kemerini kazandın. The Main Event IC kemerini kazandın. The Main Event IC kemerini kazandın.
The Main Event - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Main Event The Main Event isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 4280

İyi akşamlar bugün hayatım en kötü günüydü.
imza
The Main Event isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Dün, 20:19   #18953
#97B642
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 729
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 522268
Rep Derecesi: Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Rise Above Hate Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 522268

Alıntı Money Makerz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hala değilim, yalan söyleyip boş algı yaratmaya çalışıyorsun ben de işin aslını söylüyorum. Senin yalanlarına inanıp sabah akşam beni kendiyle yaşıt sanan ortaokullu arkadaşların var.
Liseli bile 2-3 arkadaşım vardır en fazla toplasan, belki çıkmaz bile. Sen boş algı yaratmaya çalıştın, ben de sana senin dilinle karşılık verdim işte. Önce ne yazdığını oku. Yok asosyalmiş de, kelmiş de... Ee? Ben fiziksek görünüşümün farkındayım. Gayet konunun içeriğine uygun fotoğrafını da attım. Yakışıklı da adamsın, takma geç.
imza
Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Bugün, 00:14   #18954
#WeAreNXT
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir/Kırklareli
Konular: 2907
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 1044652
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1044652

Allah kimseyi 2020'ye girmek üzere olduğumuz şu dönemlerde dahi oldschool rap duyarı kasarak marjinal gözükecek kadar kişisel ezikliğe düşürmesin.
imza

HURT HEAL!

Be a Booker | Chicagolu CM Punk Destanı
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Bugün, 00:21   #18955
Code Blue
Punk City - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 932
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 177466
Rep Derecesi: Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Punk City - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Punk City Punk City isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 177466

Alıntı Windham Lawrence Rotunda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Allah kimseyi 2020'ye girmek üzere olduğumuz şu dönemlerde dahi oldschool rap duyarı kasarak marjinal gözükecek kadar kişisel ezikliğe düşürmesin.
Son yılların en gereksiz duyarı bence de.
imza

D U S T B O W L
R Y A N O R E I L Y
B E N K E R O
R E C K L E S S B E H A V I O U R
C A L G A R Y K I D
W I N D H A M L A W R E N C E R O T U N D A
H E A D L O C K M A S T E R
H E A R T L E S S
D O C T O R M K

#CMPunkTayfa
Punk City isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Bugün, 00:32   #18956
#ApostleOf205
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Anadolu Üniversitesi Sosyal Medya Kulübü
Konular: 1534
Favori Güreşçisi: Andrade Almas
Rep Puanı: 227059
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lunatic Phenomenal Lunatic Phenomenal isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 227059

%205'im aga kapanmayacak bu brand.
imza

rpg: "el toro blanco" rush
Lunatic Phenomenal isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Bugün, 01:03   #18957
summit of gtr
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 397
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 52190
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 52190

tanrı hepimizden nefret ediyor.. aynen öyle
imza

it is only after we've lost everything that we are free to do anything.
REDESIGN. REBUILD. RECLAIM.

GTW RPG

Samoa Joe

GTW Champion (7 days)
GTW Hardcore Champion (14 days)

az başarılı ama kaliteli günler.

Noam Dar

DoR Tag Team Champion w/Bo Dallas (77 days)

GWA RPG

Punishment Martinez

GWA Hardcore Champion (35 days)
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil