GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 10-08-2018, 00:31   #1
Mr.NXT
King Of Beards - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Plovdiv, Bulgaristan
Konular: 1728
Favori Güreşçisi: Rusev
Rep Puanı: 12295
Rep Derecesi: King Of Beards WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.King Of Beards WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.King Of Beards WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.King Of Beards WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.King Of Beards WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.King Of Beards WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.King Of Beards WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.King Of Beards WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.King Of Beards WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.King Of Beards WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.King Of Beards WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Standart (Spoiler) MYC Turnuva Eşleşmeleri!

King Of Beards isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2018, 00:33   #2
Emrah Amir
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Sandy Fork
Konular: 334
Favori Güreşçisi: Mark Briscoe
Rep Puanı: 48477
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Toni Storm'un kazanacağı bir turnuva olacağı için pek önemsemiyorum.
imza

"Çarpışan biz değildik, kaderlerimizdi!"

GTW: Mark "The King" Briscoe

2 defa GTW Şampiyonluğu
2 defa Hardcore Şampiyonluğu
1 defa GTW Takımlar Şampiyonluğu
1 defa DoR Golden Globe Şampiyonluğu
1 defa DoR Takımlar Şampiyonluğu (Rekor Süre)
2016 Slammy Awards Yılın En iyi Maçı Kazananı
2018 "Son" King of the Ring Kazananı
GTW Tarihinin En İyi 10 Maçından İkisinde Yer Alma Başarısı

GWA RPG: Mark Briscoe [w/The Nest]

Siz ne anlarsınız Mozart'dan, cahiller.

Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2018, 00:35   #3
片翼の天使
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hatay
Konular: 5170
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
Rep Puanı: 143240
Rep Derecesi: Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Satomuro-Toni-Io-Nox yarı finali görüyorum.
imza
5 × Haftanın Parlayan Üyesi
7 × Haftanın Parlayan Yöneticisi
21 × Onur Kürsüsü

"Ben bir alternatifi temsil ediyorum. Bu alternatifin bir parçasıyım. Motivasyonum para olsaydı, zaten şu an WWE'deydim. Kendi prodüksiyonumun üzerinde çalışıyorum, kendi tarzımı oluşturmak istedim, anlatabiliyor muyum? Kendi tarzımı oluşturarak arkadaşlarımın, ailemin ve diğer sporcuların izleyebileceği ve keyif alabileceği maçlar yapmak istedim. İçinde bulunduğumuz dünyada belli bir tarzı seven belirli güreş hayranları var. Bunun doğru yol olduğunu düşünüyorlar, benim için böyle düşünmeleri sıkıntı değil ancak ben bu insanları etkilemeye falan çalışmıyorum. Bu insanlar zaten kendi yollarını kendileri belirliyorlar. Ben dünyayı farklı bir tarza açmaya, farklı bir tarza yöneltmeye çalışıyorum ve bunu profesyonel güreş olma potansiyeline sahip yerlerde yapmayı deniyorum.

Herkesin istediği şeyleri izlemek için önlerinde bir sürü seçenek var. Sadece en çok takip ettiğin şirketi de beğenebilirsin ya da diğer takip ettiğin şirketlerle birlikte en çok takip ettiğin şirketi aynı anda izleyerek de beğenebilirsin. Bunda bir sakınca yok. Mesela ben çocukluğumda WWE'yi izleyerek büyüdüm ve dünyada sadece WWE olduğunu düşünürdüm. Hepsi bu. Dünyaya hakim olan tek bir güreş şirketi. Daha sonra daha da büyüyerek, güreşin yerel olduğunu anladım. WCW, ECW gibi şirketlere de sahip olduğumuzu keşfettim. Daha sonra Meksika'daki güreş ilgimi çekmeye başladı ve oradaki maskeli adamların güreşini keşfettim. Ve en sonunda da, Japonya'nın güreş işinde devasa olduğunu anladım. Sanırım pek çok insan tıpkı küçüklüğümdeki gibi dev bir şirketin hâlâ dünyaya egemen olduğunu düşünüyorlar ve diğer şirketlerden halen hiçbirinin haberi yok gibi işte bütün mesele bundan ibaret. Her zaman en iyisi olmalısınız. Yaptığınız işte en iyisi olmaya özen gösterin. İnsanların ağız tadını ve ufkunu genişlettikçe, orada başka kaliteli güreş şirketlerinin ve güreşçilerin olduğunu fark ederler. İlk etapta sizin şirketinizi izlemeye başlayınca bunu hemen beğenmeyeceklerdir biraz insanlara bu durum farklı gelebilir bu sorun değil, yine de önümüzde seçenekler duruyor. Dünyanın dört bir yanındaki insanları kazanmak için pek çok seçenek var."
Headlock Master isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2018, 00:36   #4
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 896
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 215094
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

Mia Yim vs. Kaitlyn aboo.
imza

The Lone Man & Aschentef

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Tino Sabbatelli
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018
Haftanın Parlayan Üyesi 02.11.2018

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemelerim:

See You In Another Life Brotha!

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2018, 00:56   #5
Brutal Luinor
BeckyFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bexplex City
Konular: 192
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
Rep Puanı: 41681
Rep Derecesi: BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Killer Kelly’miz kaybettiği için üzgünüz, umarım Nox kazanır.
imza
Miracle Boy,
Dark Horse,
Little Spark,
Twinkle-Toes,
Wild Card,
Everyone's Favourite Firecracker,
The Wonder Boy,
Founder and Original Captain of the BeiGoma Academy BeyClub,
Vice-Captain of BC Sol,
District Tournament Finalist,
Local Tournament Winner,
National Tag Team Tournament Finalist with BeiGoma Academy BeyClub,
National Tournament Finalist,
International Tag Team Cup Champion with BC Sol,
International Blader's Cup Champion,
#1 BLADER IN THE WORLD,
THE SUPER Z TITLE HOLDER FOR 2 YEARS,
AOI VALT!

"A Beyblade's true strength doesn't have anything to do with attack power or stamina, it attacks with the feelings of the Blader that's connected with it, as if all the power in the cosmos was being poured into it. You must put your heart that is as big as the starry sky into it." -Gingka Hagane to Kenta Yumiya

christina kuroda
nile horus
ryutaro fukami
gingka hagane
kenta yumiya
masamune kadoya
tobio oike
ryo hagane
ryuga kishatu
damian hart
jack gorman
dashan wang
benkei hanawa
madoka amano
kuza ackermann
kyle hakim
ken midori
rantaro kiyama
ranjiro kiyama
valt aoi
daigo kurogami
shu kurenai
wakiya murasaki
xander shakadera
zac zenkuro
lui shirosagi
free de la hoya
ren wu sun
silas karlisle
kurt baratier
suoh genji
xhan bogard
laban vanot
shinobu hiryuin
zyro kurogane
eight unabara
kite unabara
brooklyn tinkler

11.09.2016
16.09.2018

GTW RPG: Killian "The Beast of Belfast" Dain
Başarılar: 1 Time Intercontinental Champion ( 60 Days )
WrestleMania VII Main Eventer

GWA RPG: Becky "The Irish Lass Kicker" Lynch
Başarılar: -
BeckyFan isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2018, 01:26   #6
WIZARD CLUB FOR EVERYONE
Look! A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 2494
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 251812
Rep Derecesi: Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Tegan Nox vs Shirai olursa ben iptal olabilirim. Satomura vs Storm eşleşmesi olursada zevkli olur.
imza
From far and wide
And light years away
Cast from the shadows
Now light my way

Fallen idols
Scream yesterday
Your KINGS and your QUEENS
Hit the ground like rain

TOMORROW BRINGS DANGER!

Asuka/Shirai/Sane/Moon/Nox/Cross/Kai

A S U K A L A N D I N !

9 Ekim 2015
1 Nisan 2016-27 Ağustos 2017 - 523
22 Ekim 2017 - Arrive
19 Kasım 2017 - Sole Survivor
29 Ocak 2018 - First Ever Rumble Winner
9 Ekim 2015/9 Nisan 2018-910 Day
Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2018, 01:55   #7
you know who it is
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 277
Favori Güreşçisi: Jay White
Rep Puanı: 37084
Rep Derecesi: Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Io resmen ben kazanacağım diyor yav şu eşleşmelerde...
imza
So keep your eyes on me now
무엇을 보든 좋아할 거야
We’re so tough
Not scared to show you up
Can you feel the rush now?

#bulletclubOG
#firingsquad
#deathsentence
#guerillatactics

𝖇𝖗𝖊𝖆𝖙𝖍𝖊 𝖜𝖎𝖙𝖍 𝖙𝖍𝖊 𝖘𝖜𝖎𝖙𝖈𝖍𝖇𝖑𝖆𝖉𝖊

GWA RPG: "Switchblade" Jay White

Наш Советский Союз покоряет
Весь мир от Европы к Неве на восто-ок
Над землёй везде будут петь:
Столица, водка, Советский медведь наш!
Kaldwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2018, 03:08   #8
片翼の天使
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hatay
Konular: 5170
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
Rep Puanı: 143240
Rep Derecesi: Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Tegan dısında herkesi bildim. O da kronik sakat çıktı.
imza
5 × Haftanın Parlayan Üyesi
7 × Haftanın Parlayan Yöneticisi
21 × Onur Kürsüsü

"Ben bir alternatifi temsil ediyorum. Bu alternatifin bir parçasıyım. Motivasyonum para olsaydı, zaten şu an WWE'deydim. Kendi prodüksiyonumun üzerinde çalışıyorum, kendi tarzımı oluşturmak istedim, anlatabiliyor muyum? Kendi tarzımı oluşturarak arkadaşlarımın, ailemin ve diğer sporcuların izleyebileceği ve keyif alabileceği maçlar yapmak istedim. İçinde bulunduğumuz dünyada belli bir tarzı seven belirli güreş hayranları var. Bunun doğru yol olduğunu düşünüyorlar, benim için böyle düşünmeleri sıkıntı değil ancak ben bu insanları etkilemeye falan çalışmıyorum. Bu insanlar zaten kendi yollarını kendileri belirliyorlar. Ben dünyayı farklı bir tarza açmaya, farklı bir tarza yöneltmeye çalışıyorum ve bunu profesyonel güreş olma potansiyeline sahip yerlerde yapmayı deniyorum.

Herkesin istediği şeyleri izlemek için önlerinde bir sürü seçenek var. Sadece en çok takip ettiğin şirketi de beğenebilirsin ya da diğer takip ettiğin şirketlerle birlikte en çok takip ettiğin şirketi aynı anda izleyerek de beğenebilirsin. Bunda bir sakınca yok. Mesela ben çocukluğumda WWE'yi izleyerek büyüdüm ve dünyada sadece WWE olduğunu düşünürdüm. Hepsi bu. Dünyaya hakim olan tek bir güreş şirketi. Daha sonra daha da büyüyerek, güreşin yerel olduğunu anladım. WCW, ECW gibi şirketlere de sahip olduğumuzu keşfettim. Daha sonra Meksika'daki güreş ilgimi çekmeye başladı ve oradaki maskeli adamların güreşini keşfettim. Ve en sonunda da, Japonya'nın güreş işinde devasa olduğunu anladım. Sanırım pek çok insan tıpkı küçüklüğümdeki gibi dev bir şirketin hâlâ dünyaya egemen olduğunu düşünüyorlar ve diğer şirketlerden halen hiçbirinin haberi yok gibi işte bütün mesele bundan ibaret. Her zaman en iyisi olmalısınız. Yaptığınız işte en iyisi olmaya özen gösterin. İnsanların ağız tadını ve ufkunu genişlettikçe, orada başka kaliteli güreş şirketlerinin ve güreşçilerin olduğunu fark ederler. İlk etapta sizin şirketinizi izlemeye başlayınca bunu hemen beğenmeyeceklerdir biraz insanlara bu durum farklı gelebilir bu sorun değil, yine de önümüzde seçenekler duruyor. Dünyanın dört bir yanındaki insanları kazanmak için pek çok seçenek var."
Headlock Master isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2018, 09:37   #9
FEEL THE GLOW
OhMyMind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul/Trabzon
Konular: 161
Favori Güreşçisi: Naomi
Rep Puanı: 23584
Rep Derecesi: OhMyMind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.OhMyMind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.OhMyMind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.OhMyMind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.OhMyMind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.OhMyMind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.OhMyMind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.OhMyMind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.OhMyMind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.OhMyMind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.OhMyMind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Çeyrek finalde Kaitlyn vs Toni olacak demek ki. Lütfen Kaitlyn harcanmasın, lütfen.
imza
OhMyMind isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil