GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 16-06-2021, 22:00   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1965
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 956583
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 956583

Standart RPG GWA - 18 Haziran 2021 Pusula

Şov Bilgileri
GWA Atlas
18.06.2021 - 20.00 - C
Eden Gardens
Kalküta, Hindistan
229.Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin 8 Neden:

USA Kemerinin Akıbeti Ne Olacak?

Teddy Long'a Ne Oldu?

Ryback Aksiyonda!

GWA Tag Team Championship Match
The Shield (c) vs. Wolfe & Azeez vs. Tyler Breeze & Fandagno

Tommaso Ciampa'nın Düşüşü

Şiddetli Motor Sesleri

Royal Rumble Sıraları Belli Oluyor!

Tartışmasız Şampiyonun Tartışmasız Rakibi

Exclusive:

Kameralar hastane koridorunda açılıyor. Chris Jericho takım elbisesi ve gözlüğüyle birlikte kadraja giriyor. Bir elinde kemeri diğer elinde ise çiçek var. Chris Jericho kendisini izleyen insanlara dik dik bakarak resepsiyona yöneliyor.

Chris Jericho: Bir yakınımın odasını öğrenmek istiyorum.

Görevli: İsim?

Chris Jericho: Sammy Guevara

Görevli: Ne?

Chris Jericho: G-u-e-v-a-r-a, Küba uyruklu. Kazan dairesinden düştü. Pardon düşmedi, atıldı.

Görevli: Öyle biri yok.

Chris Jericho: Of, Samuel Moises Guevara.

Görevli: 434 numara. Neyi oluyorsunuz?

Chris Jericho: Bilmiyorum.

Chris Jericho üst kata yönelirken görevli arkasından tuhaf tuhaf bakıyor. 434 numaralı odanın başına gelip derin bir nefes alıyor. Kapıyı bir kaç kez tıklatıyor ancak yanıt alamıyor. Ardından yumrukluyor ancak yine yanıt alamayınca başını sallayarak sinirli bir şekilde içeriye dalıyor.

Chris Jericho: Has-si

Sammy Guevara: Çok mu kötü?

Chris Jericho: Yok, gayet iyi görünüyorsun Sammy.

Chris Jericho bir sandalye çekerek Sammy'nin yanına oturuyor. Kemerini omzuna aldıktan sonra Sammy'e acı bir tebessümle bakıyor.

Sammy Guevara: En son havada süzüldüğümü hatırlıyorum.

Chris Jericho: Tıpkı malikanenin çatısından havuza atladığın gün gibi değil mi? O gün sadece ayağın kırılmıştı.

Sammy Guevara: Artık malikanede yok.

Chris Jericho: Bir keresinde de helikopter kiralamıştık hatırlıyor musun? Paraşütle evin çatısına inmeye çalışıyorduk. O zamanda evin camından girerek kolunu kırmıştın.

Sammy Guevara: Anladım ama orası artık yok.

Chris Jericho: Çoktan yeni bir tane tuttum boş ver onu. Ayrıca bak çiçek aldım, asma suratını. Koskoca şampiyon elinde çiçekle hastane odalarına dalıyor, Kıymetini bil. İyileşeceksin ve tekrar en iyilerin kim olduğunu göstereceğiz. Sen artık benim resmi olarak ortağımsın Sammy.

Sammy Guevara: Bu kadar mı? Yeni evin haberini getirmeye mi geldin? İntikama dair hiçbir şey yok. Salla gitsin.

Chris Jericho: Teklifini kabul ettim lan. 4 Temmuz gecesi veya her ne zamansa intikamımızı alacağım. Tıpkı onun söz verdiği bende söz veriyorum.

Sammy Guevara: Başlarım senin maçına şu halime bak. Üç gündür cehenneme gidip geldik ama hala zorla kabul ettiğin maçtan bahsediyorsun. Zahmet edip buraya bile getirdiğin o kemeri kaybetmekten korktuğun için oluyor bunlar. Tam bu yüzden korkak diyorlar sana. Tüm mesele bu unvan.

Chris Jericho. Bu halde olduğun için dua et yoksa çok daha beter hale getirirdim seni.

Sammy Guevara: Bunları o dallamanın üzerinde denemeye ne dersin? Dünyanın en iyisi olduğunu kanıtlayabilir misin? Tam şu an bu odadan çıkıp intikamımızı alman için bir engel göremiyorum. Hatta sıradaki şov, neden olmasın ki?

Chris Jericho: Dünyanın en iyisi demek. Pekala, öyle olsun.

Sammy Guevara: E hala oturuyorsun?

Chris Jericho: Dostumun yanında biraz daha oturup güler yüz göstereyim dedim ama bu kadarı yeterli olmuş. Dünyanın en iyisi demek. DÜNYANIN EN İYİSİ-

Chris Jericho, çiçeği masaya bırakıyor. Ardından kemerini eline alıp uzun uzun bakmaya başlıyor. Sonrasında Sammy'e bakıyor ve kemeri de masaya bırakıp ağır adımlarla kapıya doğru yöneliyor. Son bir kez daha dönüp Sammy'e baktıktan sonra hastaneden ayrılıyor.

Pyrolar patlıyor ve Pusula şovu başlıyor. Kameralar bir süre seyircileri gösteriyor ve pyrolar bittikten sonra kamera spiker masasını çekiyor.

Mauro Ranallo: Sevgili seyirciler GWA Pusula'ya hoş geldiniz. Oldukça yoğun bir dönemden geçiyoruz. Battle Of Los Angeles turnuvasından sonra ilk haftalık şov ile sizlerle birlikteyiz. Evet Jeremy. Rumble yolunda oldukça kaos dolu kritik bir turnuvayı geride bıraktık. Neler düşünüyorsun?

Jeremy Borash: Dediğin gibi Mauro. Gerçekten kaos dolu bir turnuvayı geride bıraktık ve bitmeyen bir şeyler varmış gibi. Neler olacağını bu şovda öğrenebiliriz umarım.

MY WORLD! Jeff Jarrett girişte görünüyor. Girişte duruyor ve kollarını iki yana açıp dizlerinin üzerine çöküyor. Jeff Jarrett gülümserken şimdi pyrolar patlıyor ve dumanlar yükseliyor. Jeff Jarrett ayağa kalkıyor ve parmağını kaldırıp sallıyor. Tekrar arka arkaya pyrolar patlıyor. Jeff Jarrett şimdi seyirciler ile tokalaşarak ringe doğru ilerliyor. Çelik merdivenlerden çıkıyor ve iplere tutunuyor. İplerden geçmeden önce seyircilere bakıyor. Elini kulağına götürüyor. Seyircilerin reaksiyonu yükseliyor. Jeff Jarrett gülümseyerek giriyor ringe. Görevlilerden biri bir mikrofon getiriyor. Jeff Jarrett konuşmaya başlıyor.

Jeff Jarrett: Bayanlar ve baylar, durmak bilmeyen aksiyon gecesine, görkemli Pusula gecesini hoş geldiniz! Ne gece ama! Bugün Hindistan'dayız. Ayrıca bugün 3 büyük BOLA gecesinin ardından gerçekleşen ilk GWA şovu. Muhteşem maçlar gerçekleşti ve aksiyon hiç durmadan devam etti. Kapanışı hatırlıyorum. Seyircilerin çıldıran surat ifadelerini gördüğümde arka alanda yerimde duramadığımı hissettim. Hala herkesin tatmin olmadığından eminim. Herkes önce bir sonuç ister öyle değil mi? Hala boşta olan çok değerli bir Amerika Birleşik Devletleri Şampiyonluğu var. Double J'nin çözümünü duymaya hazır mısınız? Ayağa kalkın ve hazır olun! Bayanlar ve baylar, Amerika Birleşik Devletleri Şampiyonluğunun yeni sahibi benim!

Jeff Jarrett ellerini iki yana açıyor ve gülmeye başlıyor. Görevliler kemeri getiriyorlar. Jeff Jarrett kemeri beline takıyor ve kollarını iki yana açıyor. Kemere eliyle birkaç defa vurduktan sonra şimdi belinden çıkartıyor.

Jeff Jarrett: Ne kadar yakıştığını görüyor musunuz? Üzgünüm. Bu tabloyu kısa bir süre görebileceğiniz için oldukça üzgünüm. Çünkü sadece şaka yapıyordum. İşleri daha farklı çözdüğümüzü biliyorsunuz. Yeni düzen, yeni şartları beraberinde getiriyor. Önümüzde Royal Rumble şovu var. Ve bu şovun yeni resmi maçını açıklamaktan büyük bir onur duyacağım. Bayanlar ve baylar, Royal Rumble gecesinde Mark Henry ve Kane karşı karşıya gelecek. Kazanan ise Amerika Birleşik Devletleri Şampiyonluğunun tartışmasız sahibi olacak. Üstelik bu maçın bir türü var. Öğrenmek ister misiniz?

Jeff Jarrett kulağını seyircilere götürüyor. Şimdi mikrofonu ağzına götürüyor.

Jeff Jarrett: INFERNO MATCH!

Seyircilerin reaksiyonu iki katına çıkıyor. Bu sırada aniden Titantron açılıyor ve Teddy Long'u görüyoruz. Teddy Long hastane odasında ve yattığı yerden zar zor ayağa kalkarak bağırıyor.

Teddy Long: Bir dakika! Bir dakika! Bir dakika! Sen ne yaptığını sanıyorsun? Bu hangi aptallığın bir ürünü. Farkında mısın? Siz demiyorum. Çünkü sen saygıyı hak etmeyen acınası bir herifin tekisin Jeff Jarrett! O ringi terk et. Kokuşmuşluğun ile GWA evrenini lekeliyorsun. Büyük babacık Teddy'nin agresifliğini görmek ister misiniz? Şu an yerimde duramıyorum. Karşıma çıkacak ilk kişi yumruklayacak derecedeyim. Öfkeden kuduruyorum. O şerefsiz herif Kane'i yok etme fırsatının elime düşmesi için göklere bakıp yalvarıyorum. Sen ise ne yapıyorsun? Bir Inferno Match, ha? Büyük bir oyun dönüyor. Kane'in başarısızlığını ve ucubeliğini kapatmak için ona istediğini veriyorsunuz. Ben kaç aydır buradayım? Sayısını boşverin. Tecrübeme güvenin. Bay McMahon büyük bir hataya düşmüş durumda. Arkanı güvene mi almak istiyorsun? O buruşmuş kıçını Kane'in koruyamayacağından emin ol. Çünkü Mark Henry, Kane'in tüm ateşini buza çevirip tek bir yumruğu ile o buzları paramparça edebilecek bir canavar!

Jeff Jarrett: O zaman derdin ne? Seni bu kadar korkutan şey nedir Teddy? Inferno türündeki bir maçın sıkıntısını öğrenebilir miyim?

Teddy Long: Tüm söylediklerime rağmen işlerimi asla şansa bırakamam. Bu türü açıklarken bize tek bir şey bile sormadın. Bu türün özellikle o beyinsiz dostun Kane'in işine yarayacağını düşünüyordun öyle değil mi? Bizi aptal falan mı sanıyorsun? Mark Henry şartlar ne olursa olsun Kane'i ortadan kaldırıp kemere ulaşacak isim olacak. Fakat ben Teddy Long'um seni lanet herif. Sen kocaman bir sıfırın içinde Kane için yeni şanslar üretmeye çalışıyorsun. Bunlara izin vermeyeceğim. Shane McMahon'a gideceğim. Duyuyor musun beni? Bay Shane McMahon beni dinleyecek ve sadece bu maç türü için konuşmayacağım. Ona senin hakkında bilmediği yeni şeyleri anlatacağım.

Jeff Jarrett kendi kendine gülüyor ve ellerini iki yana açıyor.

Jeff Jarrett: Ne yani? Herkes bir şeyler anlatıyor. Ne yapabilirim ki?

Teddy Long: Benimle dalga mı geçiyorsun? Ne kadar sinirli olduğumu görmüyor musun? Burada yatıyorum ve ayaklarımı hareket ettiremiyorum. Kırılan her kemiğimden daha şiddetlisi ne biliyor musun? Başımdaki ağrı. Teddy Long'un öfkesi! Buna daha önce kim gördü? Sokak serseleri! Boyunlarını kırdığım sokak serserleri. Buradan çıktığım zaman oraya geleceğim ve boynuna yapışacağım. Seninle bir maç istiyorum! Karşıma çık Jeff Jarrett!

Jeff Jarrett ringin içinde karnını tutup gülmeye başlıyor. Teddy Long'un adeta gözleri dönüyor. Jeff Jarrett'ın bu hali karşısında çıldırıyor.

Teddy Long: Sen neye güldüğünü sanıyorsun? MARK! MARK! BURAYA GEL! Görüyor musun? O adi herif bizimle dalga geçme cüretinde bulunuyor. Bir tırı yerinden kaldırabilecek kadar güçlü olan kollarında onu ayaklarından ve kafasından tutacaksın öyle değil mi? Onu iki parçaya bölüp dışarıdaki çöp kovasının içine tekrar gitmesini sağlayacaksın. Aynen öyle. Sen dünyanın en güçlü adamı Mark Henry'sin. Senin hayatındaki-

Kapı bir anda açılıyor Teddy Long sevinçle kapıya doğru bakıyor.

Teddy Long: Bir dakika sen Mark Henry değilsin!

Bu Kane! Kane aniden Teddy Long'un yakasına yapışıyor ve onu yatağından kaldırarak duvara fırlatıyor. Teddy Long kaçmaya çalışıyor fakat Kane önünü kesince dizlerinin üstüne çökerek elleriyle Kane'e durmasını işaret ediyor.

Teddy Long: Dur lütfen dur! Bence bu konuyu konuşabiliriz. Ben koca adamları severim. Biliyorsun Mark Hen-

Kane, Teddy Long'un boğazına yapışıyor ve onu havaya kaldırıyor. Teddy Long nefessiz kalırken Kane'in elini boğazından çekmeye çalıştığını görüyoruz. Teddy bir şeyler söylüyor Kane'e fakat sadece hırıltılar duyuluyor. Kane şimdi onu Chokeslam ile yere yıkıyor. Teddy ölü gibi yerde yatarken Kane başında durup sessizce onu izliyor şimdi odadaki eşyalara doğru yöneliyor ve her yeri alt üst ediyor. Kapının kenarında duran bir bidonu aldığını görüyoruz. Bidonun içindeki benzini her yere döküyor ve çakmağını çakıyor. O esnada Teddy Long yavaş yavaş kendine geliyor. Teddy Long'un bilinci açık fakat kalkacak gücü yok, Kane'e seslenmeye çalışıyor. Kane, Teddy Long'un gözlerinin içine bakarken çakmağı yere bırakıyor. Oda bir anda alevler içinde kalıyor. Kane, Teddy Long'un üzerinden geçip giderken Teddy Long alevlerin arasında kalıyor. Bu görüntüler ile reklamlara gidiyoruz.

Hulk Hogan geliyor ringe. Seyircilerin karışık tezahüratlarını dinliyor bir süre. Sonra boynundaki atkıyı seyircilere atıyor ve yavaş yavaş ringe yürürken onu bir müzik kesiyor.

Ryback görünüyor girişte takım elbisesiyle. Elinde tesbihle ringe doğru yürüyor Ryback. Yanındaki Hogan'a alaycı şekilde bakıyor ve tesbihini cebine koyup takım elbiseyi yırtarak söküyor yerinden ve altından güreş kıyafetleri çıkıyor. Tam bağıracakken bir müzik çalıyor.

Drew McIntyre görünüyor girişte. Bir süre seyircileri süzüyor. Heyecanlı gözüküyor Drew ve yavaş yavaş ringe gidiyor. Seyircilerin olumlu reaksiyonlarıyla beraber ringe çıkıyor ve Ryback ile Hogan'a bakarken başka bir müzik daha duyuluyor.

Rey Mysterio görünüyor girişte. Seyirciler onu görünce resmen çıldırıyor. Rey ringe yavaş geliyor ve seyircilerle tokalaşıyor. Sonra maskeli bir çocukla kafa kafaya duruyor ve ona bir şeyler söyledikten sonra o da çıkıyor ringe. Hakem son kontrolleri yapıyor ve maç başlıyor.

Hulk Hogan & Ryback vs Drew McIntyre & Rey Mysterio

Maça Drew ve Ryback başlıyor. İkili lock up yapıyor ama sonuç çıkmıyor. Yeniden yapıyorlar ama yine sonuç çıkmıyor. Üçüncü kez yaptıklarında ise Ryback üstün çıkıyor. Drew'e hemen clothesline çakıyor Ryback. İplerden sekiyor ve Legdrop ile atlıyor ona. Yerdeki Drew'in üzerine çıkıyor ve sert şekilde yumrukluyor. Drew nefes bile alamıyor. Ryback köşeye geçiyor ve ben babayım lan! diye bağırıyor. Drew ona s*****m senin babalığını diye bağırınca Ryback koşuyor ve spear'ı çakıyor. Sonra da üzerine çıkıp yumrukluyor. Oldukça sert şekilde yumrukluyor ve hakem ayırmaya gidiyor. Ryback hiçbir türlü durmuyor. Sonra da Drew'in üstünden kalkıp hakemin üzerine doğru gidiyor. Hakem kendini ringden atmak zorunda kalıyor. Ryback arkayı dönünce Drew claymore deniyor ama Ryback havada yakalıyor Powerbomb ile yere gömüyor. Sonra da yerden kaldırıyor ve Gorilla Pres Slam ile köşeye fırlatıyor. Diğer köşeye geçip üzerine koşuyor ve Broncobuster'ı çakıyor. Hogan etkileniyor ve seyircileri gaza getirmeye çalışıyor. Ryback ise ona bakıyor ve babaların tezahürata ihtiyacı yok aslan parçası deyip ayaklanan Drew'e clothesline'ı vuruyor ve Drew takla atıyor.

Hogan Ryback'e sesleniyor ve tag istiyor. Ryback ise gayet ciddi şekilde ona bakıyor ve sonra ringe çıkınca ölme ha diyor. O sırada Drew tag veriyor. Ryback arkasını dönünce Rey ona Crossbody ile atlayıp yere indiriyor. Sonra köşeye çıkıyor ve Frog Splash deniyor ama Ryback kenara çekilince Rey yere çakılıyor. Ryback, Rey'in bacaklarından yakalıyor ama Rey ters dönüyor ve sırtına dropkick çakıyor. Ryback biraz ileri gidiyor ama yıkılmıyor. Rey aynısını bir daha deniyor ama Ryback onun ayaklarını yakalıyor. Rey de bacaklarını birden onun kafasına atıyor ve hurricanrana ile havada dönüp Ryback'i iplere yaslıyor. 619'a koşuyor ama Ryback dönüp clothesline indiriyor. Sonra da tuşa gitmek için eğiliyor ama Rey onun bacak arasından geçiyor sonra da sırtına dropkick'i atıyor. Ryback iplere yaslanıyor ve Rey 619'a doğru koşuyor.

Ama Ryback ayaklardan yakalıyor ve Powerbomb yapıyor. Hogan hadi ama dostum beni de içeri atmalısın deyince Ryback ona sert şekilde vurarak tag veriyor. Hogan içeri giriyor ve Rey'i biraz yumrukluyor. Sonra da yerden kaldırıp Suplex'le ringe çakıyor. Hogan biraz artistik hareketler yapıyor sonra da Drew'in önüne gidip gülüyor. Rey iplerden sekiyor ama Hogan fark edip çekilince Rey Drew'e dropkick yapıyor. Drew aprondan aşağı uçuyor. Hogan yerdeki Rey'i sırtından kaldırıyor ve Dragon Suplex yapıyor. Rey'i yerden kaldırıyor ve Body Slam yapıyor. Bir daha kaldırıyor ve hareketi yeniden yapıyor. Üçüncü sefer kaldırıyor ve bu kez Back Suplex yapıyor. Rey yeniden ayağa kalkıyor ama Hogan ona Big Boot'ı yapıyor. Sonra da iplerden sekiyor Legdrop için...

Ama Ryback blind tag alıyor! Hogan ne yapıyorsun şovumu yarıda kestin diyor. Ryback de burası şov yeri değil moruk diyor. O sıra Rey de hemen koşup Drew'e tag veriyor. Drew ile Ryback yeniden yüzleşiyor Ryback vuracakken Drew çeviriyor ve Tilt-a-whirl backbreaker yapıyor. Ryback hemen kalkıyor ama Drew Shoulder Block çakıyor. Ryback yere devrilmiyor. Drew bu kez Inverted Double Leg Slam yapıyor. Ryback sallanıyor ama yıkılmıyor. Drew bu ne dercesine bakıyor ve bu kez Fireman's Carry Gutbuster yapınca Ryback yıkılıyor. Drew hemen tuşa gidiyor! 1... atıyor Ryback. Drew şaşkın şekilde izliyor sadece. Ryback ayağa kalkıyor ve onunla bir süre bakışıyor. Ardından yumruk atıp iplerden sekiyor ama Glasgow Kiss! Ryback güçlükle kalkıyor ayağa. Drew ona Big Boot atıyor ve yakalayıp Future Shock çakıyor. Sonra da köşeye geçip Claymore yapıyor! Ama durmuyor ve yeniden köşeye geçip koşsa da Ryback ona clothesline çakıyor ve iki isimde yerde yatıyor!

İkili bir süre yerde yatıyor. Sonra da sürüne sürüne tag veriyorlar! Hogan içeri giriyor ama Rey köşeye çıkıp Splash ile atlıyor üzerine. Hogan ayaklanıyor ama Rey tekme atıyor yüzüne. Hogan yerde oturuyor ve Rey iplerden sekip Dropkick çakıyor. Sonra da tuşa gidiyor! 1...2... ama atıyor Hogan. Rey biraz sinirleniyor ve ona yumruk atmaya başlıyor ama Hogan etkilenmiyor. Rey bir daha yine etkilenmiyor Hogan! Rey üst üste atıyor ama Rey'e hiçbir şey olmuyor. Hogan God Mode açıyor! Rey iplerden sekiyor ama Big Boot geliyor Hogan'dan! Sonra da iplerden sekip legdrop ile atlıyor. Maçı bitirmek için üzerine yatıyor Hogan Rey'in! 1....2.... ama atıyor gene Rey! Hogan nasıl olur bu diye bakıyor. Yeniden iplerden sekip legdrop deniyor ama Rey çekilince yere çakılıyor Hogan. Rey iplerden sekiyor ve tam yüzüne dropkick atıyor. Hogan gözünü tutarak ayağa kalkıyor ama Rey sırtına dropkick atıyor ve iplerden sekiyor. Ve 619'u vuruyor. Köşeye çıkıyor ve Frog Splash'e atlasa da Hogan zar zor çekilince yere yapışıyor Rey. Hogan ayağa zar zor kalkıyor. Rey de hemen kalkıyor ama Hogan Big Boot atıyor. Sonra da iplerden sekip legdrop! Ve tuşa gidiyor! 1....2....

3!

Kazanan:
Ryback & Hulk Hogan

Hogan maçı kazandırıyor ve sevinçle ayağa kalkıyor. Ryback'e bakıyor ve köşeye çık diyor. Ama Ryback ona sadece bakıyor. Hogan buna bir anlam veremiyor ve köşeye çıkıp tauntunu atıyor. Ryback ona ciddi ciddi bakarken Hogan ringi terk ediyor. Ryback de aşağı iniyor ve yırtık takım elbisenin cebinden tesbiini alıyor ve o da tesbihini sallaya sallaya gidiyor. Ringde Rey ayağa kalkıyor ve Drew de yanına geliyor. Rey iyi maçtı ama kaybettik yeniden takım olmaya var mısın deyip elini uzatıyor. Drew de eli sıkıyor. Rey elini çekiyor ama Drew bırakmıyor ve kendine çekip Glasgow Kiss! Rey yere yığılıyor. Drew seyircilerin yuhalaması altında bağırıyor. Rey yavaş yavaş kafasını kaldırırken Drew yakalıyor ve Future Shock DDT! Drew ringden iniyor ve burnunda soluyor. Sonra da orayı terk ederken Rey ölü gibi yerde yatıyor. Bu esnada kameralarımız kapanıyor.

Kameralar arka alanda açılıyor. Shane McMahon çalışanları selamlayarak neşeli bir şekilde yürüyor. Bu sırada uzaklardan isminin söylenmesiyle birden duraksıyor. Gözlerini kapatarak sıkkın bir ifadeyle kendisine doğru yaklaşan sesi dinliyor. Ses git gide yaklaşıyor.

Sami Zayn: Shane McMahon!

Shane McMahon: Evet, benim.

Sami Zayn: Seni bulacağım diye nefes nefese kaldım. Şey için gelmiştim ama biliyor olman lazım. Hani geçen hafta kazanmıştım ve unvan maçı için hak kazanmıştım. Eminim şu an yoğun olmalısın ama sadece bu maçın ne zaman gerçekleşeceğini bilmek istiyorum.

Shane McMahon: Bilemiyorum Sami, şüphelerim var.

Sami Zayn: Ne? Söz verildi bana söz. Eğer o gece kazanırsam unvan maçına hak kazanacağımı söyledin.

Shane McMahon: Ama biri daha var biliyorsun, CM Punk. Tıpkı senin gibi maça çıkma hakkı kazandı ve ben buna engel olamam. Royal Rumble yaklaşıyor ve ben o şovda üçünüzü birden izlemek istemiyorum. Bunu daha geçen şovda izlettim. Sıradaki şovda teke tek bir maç istiyorum. Büyük şampiyonu o güne kadar ringe çıkarmak istemiyorum anlıyor musun? Yani ikinizden biri çekilmeli. Bana düşünmek için zaman ver.

Sami Zayn: Hadi lan oradan. Ben şampiyonu bileğimin hakkıyla yenip o unvan maçına hak kazandım. O soytarı gibi bir yerleri yakmadım veya birilerini sakat bırakmadım. O ringe çıktım ve kazandım. Ben Sami Zayn, kazandım. Anlıyor musun? Daha yüksek sesle tekrar etmemi ister misin? Büyük köpek, kızıl dev ve şapkadan çıkan tavşan değil ben kazandım. Bu benim hakkım!

Shane McMahon başıyla onu onaylamaya başlıyor. Bu sırada Sami Zayn'ın arkasında biri beliriyor. Shane McMahon tebessüm ederken Sami Zayn yavaş yavaş arkasını dönmeye başlıyor.

CM Punk: Kulaklarım yarasa gibidir. Uzak bir yerlerden benden bahsedildiğini duydum. Umarım yanlış duymamışımdır.

Shane McMahon: İşte şimdi aklıma bir şeyler geliyor.

Sami Zayn: Evet biliyorum. Sami Zayn ve Chris Jericho, Royal Rumble'da unvanın ortada olduğu bir maçta karşı karşıya. Aklına gelen bu.

CM Punk: Sen kimsin?

Sami Zayn: Asıl sen kimsin?

CM Punk: Kemeri mi istiyorsun? Kusura bakma dostum ama kimse benden önce Chris Jericho'ya dokunamaz. Gerçi fiziki olarak henüz dokunmadım ama canını bayağı bir yaktım. Onu ringde karşıma alana kadar kimsenin elini sürmesini istemiyorum. Benim işim bittikten sonra sen gelip istediğini yapabilirsin. Gayet makul bir teklif. Anlaştık mı?

Sami Zayn: Ben onu yendim. Şimdi tekrar yeneceğim. Türlü akıl oyunları yapıyor olabilirsin ama ben hakkımı ringde kazandım.

CM Punk: Kimin sayesinde?

Shane McMahon: Bu gece!

Shane McMahon iki ismin omzunada elini koyarak aralarına giriyor ve gururlu gözlerle onlara bakıyor.

Shane McMahon: Bu gecenin kapanışında şampiyonun gerçek rakibini belirleriz. CM Punk ve Sami Zayn karşı karşıya. İnsanlar buna bayılacak. İkinizinde bir maç hakkı var ve ben buna saygı duyuyorum. Ama dediğim gibi bana bir tek kişi gerekiyor. Chris Jericho büyük ihtimal pörtlek gözleriyle yeni evinde bu maçı izleyecek. Maçı kazanın ve onu etkileyin. Sonrada ikinizden birine istediği maçı vereyim. Görüşürüz beyler.

Shane McMahon koşar adımlarla oradan uzaklaşıyor. CM Punk ve Sami Zayn birbirlerine bakarken kameralar kapanıyor.

GWA Takım Şampiyonları Dean Ambrose ve Seth Rollins'i yani The Shield'ın 3'te 2'sini seyircilerin arasında görüyoruz. Spot ışıkları direk onları gösteriyor. Seth ve Dean seyircilerin arasından oldukça sakin bir şekilde ringe doğru yol alıyorlar. İkili ringe girdikten sonra rakiplerini beklemeye başlıyor.

Tyler Breeze ve Fandango'yu girişte görüyoruz. İkili oldukça sıradan ve neşeli bir şekilde ringe doğru yol alıyor. İkili ringe girdikten sonra kemerlere iyice bakıyorlar. Bu esnada başka bir müzik duyuluyor.

Regality arena boyunca yankılanıyor ve William Regal ile birlikte PAC, Alexander Wolfe ve Commander Azzez'i de girişte görüyoruz. Dörtlü oldukça sakin bir şekilde ringe doğru ilerliyor. Wolfe ve Azeez ringe çıkarken Regal ve PAC dışarıda bekliyor. Hakem kemerleri havaya kaldırıyor. Sonrasında da maçın başlaması için işaretini veriyor.

GWA Tag Team Championship Match
The Shield (c) vs Breezango vs Alexander Wolfe & Commander Azeez w/William Regal & PAC

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Ringin içinde Rollins, Fandango ve Wolfe var. Azeez, Ambrose ve Brezze de kenarda tag almak için bekleyecekler. Regal ve PAC de ringin dışında oldukça sakin bir şekilde maçı takip ediyorlar. Fandango ve Wolfe, Rollins'i kolluyorlar. Rollins de ikisini gözetliyor. Bir süre sonra Fandango ve Wolfe, Rollins'e doğru koşuyorlar ancak Rollins hızlıca ikiliden sıyrılıyor ve iplerden sektikten sonra Double Clothesline çakıyor ve ikiliyi yere seriyor. Wolfe hızlıca ayağa kalkıyor ve Rollins ile Lockup yapıyorlar. İkili birbirlerine üstünlük kuramadan Fandango ayaklanıp ikilinin üzerine uçuyor. Üçü de yere düşüyor ancak hızlıca kalkıyorlar ayağa. Rollins hızlıca Fandango'nun karnına bir tekme atıyor. Sonrasında da da Wolfe'yi iplere atıyor ve Back Body Drop ile onu Fandango'nun üzerine atıyor. İkili ayaklanmaya çalışırken Rollins iplerden sekiyor ve bu esnada Ambrose tag alıyor. Rollins, Fandango'yu SlingBlade ile yere sererken Ambrose da ringe girdikten sonra Wolfe'ye bir DDT çakıyor ve tuşa gidiyor. 1-2-

Breeze ringe dalıp tuşu bozuyor. Azeez de hareketlenir gibi oluyor ancak Regal kenardan sakin kalması için işaret veriyor ona ve Azeez hareket etmiyor. Breeze, Ambrose'u ayağa kaldırıyor ve onu yumruklamaya başlıyor ancak Ambrose kısa sürede kendine geliyor ve Breeze'i tuttuğu gibi ringin dışına sallıyor. Bu esnada Wolfe ayağa kalkıyor ve Ambrose'u arkadan yakalıyor ve German Suplex için hamle yapıyor ancak Ambrose bir dirsek atıp Wolfe'den sıyrılıyor. İplerden sekip üzerine doğru koşuyor ancak Wolfe bir High Knee çakıyor. Ambrose bir kez daha iplerden sekiyor ve Rebound Lariat çakıyor Wolfe'ye. Bu esnada Seth kendi köşesine çekiliyor. Fandango da ringe dalıyor ve Ambrose'un üzerine çullanıyor. Ambrose yine çabuk geliyor kendine ve Fandango'nun karnına bir diz attıktan sonra Headlock Driver için hazırlanıyor ancak Wolfe bu esnada ayaklanıyor ve Ambrose'u yakaladıktan sonra Belly To Belly Suplex çakıyor. Sonrasında Fandango onu yakalıyor ve iplere attıktan sonra bir Calf Kick çakıyor. Breeze bir anda Azeez'in bileğine yapışıyor ve onu aşağıya çekmeye çalışıyor.

Fandango ve Wolfe aynı anda ayağa kalkıyorlar ve karşı karşıya geliyorlar ancak Ambrose bir anda ayaklanıyor ve koşarak Fandango'ya bir Clothesline çakıyor. Sonrasında hızlıca Wolfe'nin üzerine koşuyor. Azeez de bir anda ringin dışına iniyor ve Breeze'in üzerine yürümeye başlıyor. Wolfe, Ambrose'u yakalıyor ancak Rollins bir anda Wolfe'nin arkasına geçip ona bir tekme atıyor. Regal ve PAC bu esnada Azeez'in peşinden gidiyorlar. Azeez en sonunda Breeze'i kıstırıyor ancak Rollins bir anda koşarak kalabalığın üzerine atlıyor. Ambrose, Wolfe'yi yakalıyor ve Dirty Deeds için hazırlanıyor ancak Fandango araya giriyor ve bir Superkick çakıyor Ambrose'a. Sonrasında hızlıca köşeye çıkıyor ancak Wolfe de bir anda onunla birlikte köşeye zıplıyor ve ikili boğuşuyor tepede. Kısa süreli yumruklaşmanın sonunda Wolfe üstünlüğü alır gibi oluyor. Ancak Ambrose bir anda köşeye zıplıyor ve Wolfe'yi dışarıya doğru sallıyor. Bu esnada Fandango da aprona düşüyor. Ambrose hızlıca ringe geri iniyor ve sonrasında Fandango'yu yakalayıp iplere çıkarıyor ve ROPE HUNG DIRTY DEEDS! AMBROSE TUŞA GİDİYOR! 1-2-3!

Kazananlar ve Hala GWA Takım Şampiyonları: The Shield

Shield maçı kolayca kazanıyor ve kemerlerini koruyorlar. Rollins kemerleri kapıp ringe dalıyor ve Ambrose ile birlikte kısa bir süre zaferlerini kutluyorlar. Sonrasında da ringten çıkıp seyircilerin arasına karışıyorlar ve gözden kayboluyorlar. Wolfe ve Azeez de bu esnada ringe dalıyorlar. Wolfe, Azeez'e bir şeyler söylüyor ancak anlaşılmıyor. Bir yerden sonra ikili tartışmaya başlıyor. Bu esnada Regal ringe giriyor ve sakince ikiliyi ayırıp ortamı yatıştırmaya çalışıyor ancak ikilinin tartışması iyice büyümeye başlayınca Regal de sinirlerine hakim olamıyor ve ikiliyi ayırmak için tokatlamaya başlıyor. Bu esnada PAC ringe dalıp Regal'i kendine doğru çekiyor ve bu kez de ikili tartışmaya başlıyor.

Hardcore Şampiyonu Shinsuke Nakamura'yı girişte görüyoruz. Ringteki dörtlü iyice geriliyor ve ona doğru gelmek istiyorlar ancak Regal herkesi sakinleştiriyor ve ringin ortasına çekiyor onları. Nakamura gülmeye başlıyor ve eliyle yukarıya doğru işaret yapıyor. Ringtekiler kafalarını yukarı kaldırır kaldırmaz başlarından aşağıya bir şey dökülüyor. BU İNEK DIŞKISI! Nakamura girişte olanları izleyip kahkahalara boğulurken ringtekiler de kendilerine gelmeye çalışıyorlar ancak büyük rezil oldular. Ringtekiler sinirden kudururken kameralarımız kapanıyor.

Birkaç Gün Önce
Akşam Saatleri

Kameralar No Way Jose'nin evinde açılıyor. No Way Jose'yi bir koltuğa uzanmış şekilde görüyoruz. Elinde bir kağıt kalem var ve bir şeyler karalıyor. No Way Jose ani bir ses duyuyor ve yerinden kalkıyor yavaşça. Bir süre hareket etmeden duruyor. Kenarda duran ceketini alıyor ve üzerine geçiriyor. Aniden evinin kapısı çalıyor. Gelen kişiyi kapıyı adeta yumrukluyor. No Way Jose birden kalkıyor ve kapıya gidiyor. Şimdi yavaşça kapısını açıyor.

No Way Jose: Scott?

Isaiah ''Swerve'' Scott: Tek bir kelime bile etme.

Isaiah Scott aniden No Way Jose'yi içeriye itiyor. Evin kapısını kapatıyor ve kilitliyor. Kapıya yaslanıyor ve yere çöküp derin derin nefes almaya başlıyor. Şimdi gözünü No Way Jose'ye doğru çeviriyor. No Way Jose koltuğunun arkasındaki beyzbol sopasını alıyor eline birden. Aniden Scott'un üzerine doğru koşuyor. Şimdi beyzbol sopasını kafasına geçirmeye çalışıyor. Scott kendini kenara atıyor.

Isaiah ''Swerve'' Scott: Adamım... Seninle bir derdimin olmadığını görmüyor musun? Ben her şeyi unuttum.

No Way Jose: Fakat benim seninle derdim var.

No Way Jose aniden Isaiah Scott'un üzerine zıplıyor. İkili yerde yuvarlanmaya başlıyorlar. No Way Jose bir yumruk geçiriyor. Scott ise Jose'nin gözüne parmağını sokmaya çalışıyor. İkili yuvarlanmaya devam ediyorlar. Scott aniden No Way Jose'yi üzerinden atıyor. No Way Jose kenarda duran şemsiyeyi alıyor ve Scott'un kafasına geçirmeye çalışıyor. Scott çekiliyor. Şemsiye açılıyor. No Way Jose küfürler savurarak şemsiyeyi elinden atıyor. Şimdi tekrar Scott'un üzerine atlıyor ve ikili yerde tekrar yuvarlanıyorlar. Birden Isaiah Scott'un cebinde birkaç tomar para ve çeşitli haplarla dolu paketler düşüyor. Scott paraları boşveriyor ve paketlere ulaşmaya çalışıyor. No Way Jose onun suratına tekme geçiriyor. Şimdi Scott'un cebinden beyaz tozlarla dolu paketler düşüyor.

Isaiah ''Swerve'' Scott: Bunları görmemen gerekiyordu. Dur, onları bana ver!

No Way Jose yerdeki tüm paketleri alıyor. Şimdi şöminenin yanına doğru gidiyor. Tam paketleri ateşe atacağı sırada Isaiah Scott adeta çığlık atarak yalvarıyor.

Isaiah ''Swerve'' Scott: Jose! Yapma! Senin için her şeyi yaparım! Lütfen, dostum yapma! HAYIR!

No Way Jose duruyor. Isaiah Scott'a bakıyor.

No Way Jose: Burada ne işin var?

Isaiah ''Swerve'' Scott: Benim kaçmam gerekiyordu. Saklanacak hiçbir yerim yok. O renkli kaju dönemlerinden sonra artık arkamda kimse kalmadı. Ben bir çıkış yolu bulduğumu düşünüyordum. Artık iyi hissediyordum adamım. Fakat sonrasını biliyorsun. Ben bir şey yaptım. Tahmin bile edemeyeceğin bir şey. Ryback'i biliyorsun. O adam çok değişti. Ve ben... (Isaiah Scott paketlere uzanmaya çalışıyor. No Way Jose izin vermiyor.) Ryback'in küçük kız kardeşini hatırlıyorsun öyle değil mi?

No Way Jose: Kayla.

Isaiah ''Swerve'' Scott: Evet. Biz sadece onunla eğleniyorduk. Yani bilirsin ya? İki insan. Değişik bir birliktelik. Ryback'in bundan hala haberi yok. Fakat yakalandım. O Ryback'in adamlarına yakalandım. Öğrenecek. Peşimdeydiler. Ryback öğrendiğinde (Scott kafasını kapatıyor.) Tanrım. Ben boka battım. Bunun olmaması gerekiyordu. Ben bilemiyorum. Peşimdeler adamım peşimdeler. Ryback'in öğrenmemesi için her şeyi yapabilirim. Ama yakalandım! Öğrenecek. Bana yardım et!

No Way Jose: Sıkıntı nedir? Yetişkin insanlarsınız. Aranızda bir şeyler olabilir.

Isaiah ''Swerve'' Scott gözyaşlarına boğuluyor.

Isaiah ''Swerve'' Scott: Düşündüğünden daha farklı. BOLA gecesinden sonra evimdeydim. Başım çatlıyordu. Bir şeylere ihtiyacım vardı. (Scott kafasını paketlere çeviriyor.) Sonra o şeyler. Beyaz. Saf beyazlık ve huzur. Başım çatlıyor. S**tir, s**tir. İşte o gece. Kayla evime geldi. Onu gördüğümde heyecanlandım ve korktum. Gelmemesi gerekiyordu fakat bana ihtiyacı olduğunu söyledi. Onu içeriye aldım. Hava yağmurluydu ve ıslanmıştı. Beni heyecanlandırıyordu. Isınması için ona bir şeyler verdim. Sadece boynuma sarılıyordu ve abisine hakaretler ediyordu. Yaşadıklarımızdan dolayı. Ryback'in hiçbir zaman haberi olmadı. Onun en yakınında çok şey yaptım. Senin oldu mu? Hayır. O gece işler kontrolümden çıktı. Zihnimi kontrol edemiyordum. Masanın üzerini boşalttım ve burnumdan çektim. Anlıyorsun beni değil mi? O paketlere ihtiyacım vardı. Gevşedim. Gözlerimin kaydığını ve bambaşka bir dünyanın içindeymişim gibi hissettim. Hatırladığım tek şey diğer paketleri Kayla'nin açtığıydı. Kullandı. Ardından ise kendi ellerimle başından tutup onu masaya yatırdığımı hatırlıyorum. O beyaz tozlar bizi uçuruyordu. Sonrasını hatırlamıyorum. Neler yaşandı hatırlamıyorum. Gözlerimi açtığımda Kayla yerde yatıyordu. Kusuyordu. Sadece kusuyordu. Ben ona yardım etmedim. Korktum. Kaçtım. Sadece kaçtım. O yaşıyor mu? O...

No Way Jose aniden Scott'a bir yumruk geçiriyor. Scott'un burnundan kanlar akmaya başlıyor. No Way Jose durmuyor ve birkaç yumruk daha geçirmeye başlıyor. Birden Scott'u boynundan tutuyor ve duvara doğru yaslıyor. Şimdi küfürler savurarak Scott'un boğazını sıkıyor. Scott'un rengi değişiyor. Suratı morarıyor ve nefessiz kalıyor. No Way Jose, Scott'un boğazını sıkmaya devam ediyor.

Isaiah Scott birden elini cebine götürüyor. Cebinden bir şırınga çıkartıyor ve No Way Jose'nin boğazına saplıyor. No Way Jose acıyla geri çekiliyor. Boynunu tutuyor. Isaiah Scott birden Headbutt geçiriyor. No Way Jose düşüyor ve kafasını masaya çarpıp yerde kalıyor. Scott derin derin nefes almaya başlıyor. Az önceki acınası surat ifadesi yerini şeytani bir kahkahaya bırakıyor. No Way Jose yerde gözlerini açamadan sürünmeye başlarken Isaiah Scott evi araştırmaya başlıyor. Bir çanta çıkartıyor. Yerdeki paketleri ve paraları topluyor. Şimdi Jose'nin yatak odasına giriyor. Bulabildiği tüm değerli eşyaları çantanın içine atıyor. Scott tekrar Jose'nin yanına geliyor.

Isaiah ''Swerve'' Scott: Çok yazık. Biraz gevşemen gerekiyor.

Scott aniden Jose'nin kolunu tutuyor. Bir lastik çıkartıp Jose'nin kolunu bağlıyor ve iyice sıkıyor. Şimdi kenardaki şırıngayı alıyor. No Way Jose'nin koluna saplıyor. Isaiah Scott gülerek şırıngayı yavaşça çekiyor. Şimdi No Way Jose'yi itiyor.

Isaiah ''Swerve'' Scott: İyi uykular. Birazdan uçacaksın Jose.

Scott evden çıkıyor. Kapıyı çarparak kapatırken kameralar aynı anda kapanıyor.

Johnny Gargano ve Candice LeRae girişte görünüyorlar. İkili girişte durup seyircilerden gelen tepkiyi ölçüyorlar daha sonra ise kendi aralarında bir şeyler konuşarak ringe doğru ilerliyorlar. Johnny Gargano, Candice LeRae'nin ringe girmesine yardım edip ardından iki mikrofon kapıyor ve ringdeki yerini alıyor. Ekranlara geçen hafta Tommaso Ciampa'nın Candice LeRae'ye saldırısı ve daha sonra Johnny Gargano ile aralarında yaşananlar geliyor.

Candice LeRae: Bu gördüğünüz anların hepsi büyük birer hayal kırıklığı. İnsanları her ne kadar tanıdığımızı düşünsek de bizi her zaman yanıltmayı başarıyorlar. Yani o anları gördüğünüzde birkaç hafta önceki DIY takımının bunları yaşayacağı aklınıza gelir miydi? Tommaso bir evliliğin içinde yer almaya çalışan bir fazlalıktı aslında. Bunca zamandır üçüncü teker olarak aramızda yer alıyordu. O tekeri sökmek istediğimizde ise bunu kabullenememesini anlıyorum. Yıllardır yanımızda ve artık Johnny ile ben olmadan nasıl yaşandığını unutmuş durumda. O bakıma muhtaç olan bir bebek gibi aslında. Tommaso, Johnny ve benim çocuğumuz gibiydi. Doğrusunu söylemek gerekirse 36 yaşındaki bir adamın kaprisleriyle uğraşmak gerçekten yorucuydu. Kim yıllarca sırtında birini taşımak ister ki? Bunu istemediğimize karar verdiğimizde Tommaso yolumuzun kalanını onsuz yürüyecek olmamızı kabullenemedi. Annesini kaybetmiş bir ördek yavrusu gibi oradan oraya koşturduktan sonra sözde çok sevgili ''tanrıları'' ona bir akıl verdi. O da üzerinde çok düşünülmemiş planını hayata geçirdi. Yine de bunu ondan beklemezdim diyemiyorum. Onun nasıl bir korkak olduğunu hepiniz konuşurken Johnny ile biz bu ithamlara kulaklarımızı tıkamıştık ama işe bakın ki Tommaso gerçekten korkak bir adammış.

Johnny Gargano: Tüm yaşananlardan sonra sessizliğimizi bozmanın zamanı geldi sanırım. PPV gecesini hatırlamayanlar var mı? Tommaso Ciampa'yı elemem ile süregelen olaylar silsilesine bir bakalım. Sırtıma geçirdiği koltuk değneğini acısını unutmamak için çabalıyordum çünkü karşı karşıya geldiğimizde ona gerçek acıyı tattırmak istiyordum. Şimdi ise buna gerek kalmadı. Geçen hafta yaşananlardan sonra sırtıma yediğim darbeyi zihnimden söküp bir çöp kutusunun içine fırlattım. Beni duyuyor musun Tommaso? Şimdi sana acı çektirmek için çok daha geçerli bir nedenim var. Sen eşime saldırdın, adil oynamadın Tommaso. Benim için en kıymetli olana zarar verdin. O zaman çözüm basit; adil oynamadıysan adil oynamayacağım. Pandoranın Kutusu artık açıldı ve yaşanacaklar gerçekten hiç hoşunuza gitmeyecek.

Johnny Gargano bakışlarını yere doğru sabitliyor ve bir süre durup soluklanıyor. Candice LeRae o arada ona bir şeyler söylüyor. Johnny Gargano mikrofonu tekrar dudaklarına yaklaştırıyor.

Johnny Gargano: Yıllardır… Yıllardır bizimle berabersin Tommaso. Candice ve benim dostumsun. Aile dostu, bir arkadaş, bir kardeş, bir ağabey. Tüm bu bağlar sürerken bazı sınırlar vardır ve bu sınırlar o bağlar koptuğunda dahi devam eder. Sen ilk sınırı hedef olarak eşimi söylediğinde geçtin. Bu ringe girip Candice'a yaptıkların ile sınırdan kilometrelerce uzaklaştın. Endişelenmene gerek yok, senin yaptığın o alçaklığı ben Jessie'ye asla yapmayacağım. Sana ulaşabilecekken eşini hedef almak mı? Hadi ama! Tarzım değil. Bu yüzden eşin için endişelenmeyi bırak ve sana neler yapacağımı düşünmeye başla. Uykusuz gecelerin, korkarak geçireceğin ve paranoyağa bağlayacağın günlerin uzakta değil. Cumartesi gecesi sana yaşattıklarım sadece bir ön gösterimdi. Hayır, hayır asıl filme henüz geçmedik. Baylar ve bayanlar sizlere gösterime girecek filmimizi tanıtıyorum. ''Tommaso Ciampa'nın Düşüşü''. Tanrım öyle sert yere çakılacaksın ki eski dostum, o sana lütuflar gönderen tanrıların dahi düşüşüne mani olamayacak. Endişelenme eski dostun olarak elimi uzatıp kalkmana yardım edeceğim, hemen ardından ise yüzüne geçireceğim Superkick ile sen tekrar yere yığılırken göğe bakıp tanrılarına ağzı dolusu küfürler savuracağım. Bahsettiğin o tanrılar hadi aşağıya inip beni cezalandırsınlar. Değer verdiğin her şeyden seni arındıracağım. Kemerini ellerinden çekip alacağım, gururunu tüm insanların önünde yere sereceğim, tanrılarının hepsini yalvartacağım, kariyerini ve hayatını mahvedeceğim dostum. Tüm bunları yapabileceğimi bilecek kadar beni yakından tanıyorsun. Zayıf noktalarımı da çok iyi biliyorsun. En zayıf noktama geçen hafta dokundun. Bundan sonrası için yapabileceğin hiçbir şey kalmadı. Sıra bende! Hayatını mahvetmeye geliyorum adamım. Yapacaklarım Roderick Strong'a ve yanındaki ucubesine yaptıklarımızdan çok daha acı verici olacak. Dizlerinin üstüne çöküp beni tanrın yerine koyana kadar sana acı çektirmeye devam edeceğim.

Johnny Gargano eliyle Candice LeRae'inin elini tutuyor.

Johnny Gargano: Ona yapılan her şeyin bedelini ödeyeceksiniz. Sana söz veriyorum Candice. Tommaso'yu önünde diz çöktürüp yaptığı her şey için özür dilettireceğim.

Johnny Gargano ve Candice LeRae sarılıyorlar tam o esnada bir müzik arenada yankılanıyor.

Johnny Gargano ve Candice LeRae önce birbirlerine daha sonra girişe doğru bakıyorlar. Roderick Strong girişte görünüyor. Elinde tuttuğu mikrofonu sallayarak bir süre sadece ringdeki ikiliye bakıyor. Daha sonra söze giriyor.

Roderick Strong: Ne romantizm ama! Şu aşk kuşlarına da bakın. Affedersiniz bölmedim öyle değil mi? Johnny yapacaklarından bahsedince şahsen arka alanda heyecanlandım ve kendimi buraya gelmekten alıkoyamadım. Mr. Wrestling'in anlattıkları benim geçen hafta güzel eşine yaptıklarımdan daha heyecanlıydı. Ne diyorsun Candice? Acaba Mr.Wrestling'in yapacakları eşine her zarar veren için geçerli mi? Yoksa yalnızca korkak Ciampa için mi geçerli?

Johnny Gargano sinirleniyor ve ringden inmek için iplere doğru yöneliyor fakat onu Candice LeRae tutuyor. Roderick Strong'un ise pis pis sırıttığını görüyoruz.

Roderick Strong: Hay aksi! Görüyor musunuz şu işi? Roderick Strong yine çenesini tutamadı. Johnny'nin bundan haberinin olmadığını bilmiyordum. Ona söylemedin mi Candice? Oysa ben sırtına geçirdiğim sandalye darbelerinden haberi vardır sanıyordum. O halde şöyle yapalım. Neden hep beraber tekrar izlemiyoruz? Hadi lütfen Johnny Gargano'ya o anları gösterelim.

Roderick Strong elini kaldırıyor daha sonra titantronu gösteriyor.

Candice bitkin bir şekilde ayağa kalkıyor. Yüzündeki kurumuş kanı silmeye çalışıyor. Şimdi zar zor ringin köşesine çıkıp zaferini kutluyor. Candice tam ringin köşesinden ineceği sırasında sırtına bir sandalye darbesi yiyor. Bu Roderick Strong! Candice ringin köşesine doğru yığılıyor. Roderick ise sandalye ile sırtına vurmaya devam ediyor. Seyircilerden yuhalama sesleri yükselirken Roderick sandalyeyi seyircilere doğru fırlatıyor ve onlara bağırıyor. Roderick şimdi ayaklarının dibinde yatan Candice'a bakıyor ardından ringi terk ediyor. Bu görüntüler ile reklamlara gidiyoruz.
Johnny Gargano ekrana gelen görüntülerden sonra iyice sinirleniyor, ringden inmek istiyor fakat Candice önüne geçerek inmesine izin vermiyor. Johnny Gargano ringden inmeyi başaramayınca Roderick'i ringe çağırıyor. Roderick Strong'un ise hiç oralı olmadığını, aksine güldüğünü görüyoruz.

Roderick Strong: Eee ne diyorsun Mr. Wrestling? Aslında neyi merak ediyorum Johnny biliyor musun? Kendine hala nasıl erkek diyebildiğini cidden merak ediyorum. Eşini koruyamadığın gibi onun arkasına saklanıyorsun. Eski dostundan sağlam bir dayak yiyip sonra ortalıktan kayboluyorsun. Söylesene Gargano tüm bunlardan sonra hangi yüzle o ringdesin?

Johnny Gargano aniden ringin diğer tarafından aşağı iniyor ve koşarak girişe gidiyor. Roderick Strong elindeki mikrofon ile Johnny Gargano'ya vurmak istiyor ama Gargano eğilerek sıyrılıyor ve Roderick'i yere yıkıp yumruklamaya başlıyor. Johnny Gargano gözü dönmüş bir şekilde Roderick Strong'u yumruklarken, Roderick'in yumruklardan korunmaya çalıştığını görüyoruz. Candice LeRae ringden iniyor ve Johnny Gargano'yu çekmek istiyor fakat başaramıyor, koşarak görevlilere haber veriyor. Alana birçok görevlinin geldiğini görüyoruz. Görevliler zar zor Johnny Gargano'yu Roderick Strong'un üzerinden alıyor ve ikiliyi birbirinden uzaklaştırıyorlar. Roderick Strong'un ağzının kanadığını fakat gülerek hala bir şeyler dediğini görüyoruz. Johnny Gargano'yu ise görevliler zor tutuyorlar. Johnny Gargano sinirle küfürler savururken Candice LeRae onu sakinleştirmeye çalışıyor. İkilinin birazdan maça çıkacaklarını öğreniyoruz ve bu görüntülerle reklamlara gidiyoruz.

Johnny Gargano w/Candice LeRae vs Roderick Strong

Zil çalar çalmaz ikili birbirlerine doğru koşup birbirlerini yumruklamaya başlıyor. Kısa bir süre sonra Gargano bir yumrukta ıska geçiyor ve Strong onu yakaladığı gibi iplerin üzerinden dışarıya fırlatıyor ancak Gargano apronda kalıyor. Strong iplerden sekip aprona doğru koşuyor ancak Gargano ani bir Enziguiri ile Strong'u uzaklaştırıyor kendinden. Sonrasında da ringe geri giriyor. Sonrasında tekrardan Strong'u yumruklamaya başlıyor. Strong kısa bir süre sonra karşılık vermeye başlıyor ve ikili birbirlerini yumrukluyorlar bir süre. Strong ani bir hamle ile Gargano'nun arkasına geçiyor ve bir Hairpull Backbreaker çakıyor. Sonrasında yakalıyor Gargano'yu ve Pendulum Backbreaker çakıyor. Strong hızlıca tuşa gidiyor. 1-2- Kickout! Gargano tuşu atmayı başarıyor. LeRae oldukça sakin bir şekilde kenardan maçı takip ediyor. Gargano yavaşça ayağa kalkıyor. Ayağa kalkınca Strong üzerine doğru koşuyor ancak Gargano ani bir hamle ile onu aprona atıyor. Sonrasında da koşarak bir diz çakıp onu ringin dışına yolluyor.

Strong ayaklanırken Gargano da kendini aprona atıyor ve Strong ayağa kalkınca Gargano koşarak onun üzerine atlıyor ve Head Scissors ile Strong'u bariyerlere atıyor! LeRae de o tarafa doğru yaklaşıyor. Gargano koşarak Strong'un karnına bir tekme sallıyor. Sonrasında da onu yerde tekmelemeye devam ediyor. Hakem ikili için saymaya başlıyor. 1-2-3-4- Gargano var gücüyle yumruklamaya devam ederken Candice koşarak araya giriyor ve Gargano'ya ringe girmesi gerektiğini söylüyor. Gargano bu telkini aldıktan sonra Strong'u kaldırıyor ve ringe atıyor. Hakem 7'yi sayarken kendisi de ringe giriyor. Strong iplere doğru giderken Gargano sakin bir şekilde onun ayaklanmasını bekliyor. Strong ayaklanmayı başarınca Gargano koşarak bir diz patlatmaya çalışıyor ancak Strong son anda sıyrılıyor. Sonrasında da ikili birbirlerine karşı iplerden aynı anda sekiyorlar. Ringin ortasında çarpışıp yere düşüyorlar. İkili hızlıca ayaklanıyor ve birbirlerine bakıyorlar. Nefes nefese kalan ikili son anda birbirlerine doğru hamle yapıyorlar.

Strong koşarak bir Clothesline geçiriyor Gargano'ya. Gargano olduğu gibi yere yığılıyor! Strong, Gargano'ya doğru koşuyor ve onu ayağa kaldırdıktan sonra bir T-Bone Suplex çakıyor. Sonrasında tuşa gitmek için hamle yapmıyor. Yavaşça köşeye çıkmaya çalışıyor Strong. Strong tam tepeye çıktığı sırada Gargano yavaşça kendisini ringin dışına yuvarlamaya başlıyor. Strong bunun üzerine köşeden atlayamıyor ve ringin içine geri iniyor. Guevara yuvarlanarak aprona geçiyor ve bu esnada Strong onu yakalıyor. Kaldırıyor ancak Gargano bir anda kendine gelip Strong'a Hotshot çakıyor. Strong ringin ortasına doğru geri geri gidiyor. Gargano kısa bir hazırlığın ardından Slinghot Spear için hamle yapıyor ancak Strong bir anda koşarak Gargano'nun kafasına doğru sert bir diz çakıyor ve Gargano ringin dışına yuvarlanıyor. Strong hızlıca ringin dışına çıkıyor ve Gargano'yu kaldırmaya çalışıyor. Strong vakit kaybetmeden ringe atıyor Gargano'yu. Gargano karşı köşeye doğru yuvarlıyor kendini. Strong da ringe giriyor bu esnada. Gargano köşeye tutunarak ayağa kalkarken Strong da ona doğru koşmaya başlıyor!

Ancak Gargano bir anda koşuyor ve Strong'a bir Calf Kick çakıyor! İki isim de yere yığılıyor. Bir süre yerden kalkamıyorlar ve hareket dahi etmiyorlar. Hakem ikili için saymaya başlıyor! 1-2-3- Bu esnada Gargano ilk hareketi gerçekleştiriyor ve iplere doğru sürünmeye başlıyor. Kısa bir süre sonra Strong da kendini iplere atıyor ve ikili oldukça yavaş bir şekilde iplere tutunarak ayağa kalkıyorlar. Sonrasında köşelere gidiyorlar ve göz göze geliyorlar. Sonrasında yavaşça birbirlerine doğru geliyorlar ve kısa bir süre sonra Lockup yapıyorlar birbirlerine. Roderick kısa bir süre içinde Gargano'nun arkasına geçiyor ve Half Nelson Swinging Backbreaker çakıyor. Ardından hızlıca Gargano'yu yakalıyor ve Inverted Suplex! Gargano karnını tutarak ayağa kalkıyor. Strong da iplerden sekiyor ancak Gargano'dan ani bir Superkick! Strong yere düşmeden Gargano iplerden sekiyor ve Standing Tornado DDT!

HAYIR! STRONG SON ANDA KENDİNE GELİYOR VE GARGANO'YU YAKALAYIP BACKBREAKER'I ÇAKIYOR! Gargano acıyla bağırıyor. Strong ise Gargano'yu yere bırakıp diziyle sırtına baskı uyguluyor. Gargano hızlıca elini iplere atıyor ve rope break yapmış oluyor. Hakem hızlıca Strong'u uyarıyor ve Strong kilidi bırakıyor ancak ayağa kalkar kalkmaz Gargano'nun sırtına bir tekme yapıştırıyor. Candice gittikçe endişelenmeye başlıyor. Gargano iplere tutunarak ayağa kalkmaya çalışıyor. Strong koşmaya başlıyor ancak Gargano bir anda sıyrılıyor ve Strong'u yakalayıp German Suplex çakıyor. Strong takla atarak dizlerinin üzerinde kalıyor German Suplex'i yedikten sonra. Gargano hızlıca iplerden sekiyor ve Running Knee deniyor. Ancak Strong son anda çekiliyor ve Gargano boşa atlıyor. Strong hızlıca ayağa kalkıyor ve Gargano'yu bekliyor. Gargano hızlıca ayaklanıyor ve Strong'a doğru koşuyor ancak Strong, Gargano'yu yakalıyor ve Tiger Bomb Backbreaker!

Strong ayağa kalkıyor ve kısa bir süre bekledikten sonra Gargano'ya yöneliyor ancak Gargano bir anda Strong'u kolundan tutuyor ve Gargano Escape yapmaya çalışıyor. Strong ile bir süre boğuşuyor ancak kilidi bağlayamıyor. Strong kilitten kurtulur kurtulmaz kendisini köşeye atıyor ve Gargano'nun kalkmasını bekliyor. Gargano kalkınca Strong koşmaya başlıyor ancak Gargano bir anda Strong'un arkasına geçiyor ve sonrasında Float Over DDT çakıyor! Gargano hızlıca ayağa kalkıyor ve Strong'u ringin ortasına çektikten sonra GARGANO ESCAPE BAĞLIYOR! STRONG HEMEN ÇIRPINMAYA BAŞLIYOR! ELİNİ İPLERE UZATMAYA ÇALIŞIYOR ANCAK TÜM İPLERE OLDUKÇA UZAK BİR MESAFEDE STRONG! YANİ ROPE BREAK İÇİN HAREKETLENMESİ ŞART! STRONG SÜRÜNMEYE ÇALIŞIYOR ANCAK GARGANO BÜTÜN AĞIRLIĞINI VERİYOR VE STRONG HAREKET DAHİ EDEMİYOR! STRONG'UN ÇIRPINMALARI BİR SÜRE SONRA YAVAŞLAMAYA BAŞLIYOR! EN SONUNDA STRONG ELİNİ YERE GÖTÜRÜYOR!

VE PES EDİYOR!

Kazanan: Johnny Gargano

Johnny Gargano maçını kazanmayı başarıyor ancak kilidi bırakmıyor! Candice ringe dalıyor ve Gargano'yu Roderick'ten ayırmaya çalışıyor. Gargano hemencecik bırakıyor Roderick'i ve hızlıca ringin dışına atıyor kendisini. Gargano timekeeper alanına gidiyor ve bir sandalye kapıp olduğu gibi ringe giriyor! Candice onu engellemeye çalışıyor. Ama Gargano hiç oralı olmuyor ve Strong'un sırtına doğru vuruyor sandalyeyi. Sonrasında da hızlıca sandalyeyi Strong'un boynuna geçiriyor!

Candice bu sefer Gargano'yu tutuyor ve onu sakinleştirmeyi başarıyor sonunda. Gargano ringin ortasında bekliyor ve hakem onun elini havaya kaldırıyor. Maçtan kesitleri izliyoruz. Sonrasında Gargano'yu hala ringin ortasında görüyoruz. Strong ise hakem tarafından arka alana taşınıyor.

Tanrıların şampiyonu Tommaso Ciampa'nın müziği arena boyunca yankılanmaya başlıyor. Gargano oldukça sinirli bir şekilde ringin dışına çıkmaya çalışıyor. Candice her ne kadar engellemeye çalışsa da başarılı olamıyor ve Gargano ringin dışına çıkıp girişe doğru yöneliyor.

ANNA JAY BİR ANDA RİNGE DALIYOR VE CANDICE'E ARKADAN SALDIRIYOR! JAY, CANDICE'İ YERE DEVİRİP YUMRUKLAMAYA BAŞLIYOR! BU ESNADA GARGANO BUNU GÖRÜYOR VE GERİSİN GERİ RİNGE DOĞRU KOŞMAYA BAŞLIYOR!

ANCAK TOMMASO CIAMPA BİR ANDA GİRİŞTE BELİRİYOR VE KOŞARAK ELİNDEKİ KOLTUK DEĞNEĞİNİ GARGANO'NUN SIRTINA GEÇİRİYOR! GARGANO OLDUĞU GİBİ YERE YIĞILIYOR! JAY DE EN SONUNDA CANDICE'İ TAMAMEN ETKİSİZ HALE GETİRİYOR VE AYAĞINI ONUN ÜZERİNE KOYUYOR. CIAMPA DA AYAĞA KALKIYOR VE JAY İLE BİRBİRLERİNE BAKIP GÜLMEYE BAŞLIYOR! GARGANO VE CANDICE YERDEYKEN KAMERALARIMIZ KAPANIYOR!

Shinsuke Nakamura kemeriyle birlikte otoparkta yürürken görüntüleniyor. Yüzüne tatlı bir gülümseme var. Nakamura duraksayıp etrafını kolaçan ettikten sonra yürümeye devam ediyor. Aracın bagajını açarak kemeri içeri fırlatıyor ve kapıya doğru yöneliyor. Bu sırada uzaklardan bir ses duymaya başlıyor. Ana yola baktığında üzerine ses sistemi kurulmuş bir minibüsü ve ona eşlik eden motorların otoparka doğru yaklaştığını fark ediyor ve kapıyı kapatarak öne çıkıyor.

En öne çıkan motor fren yapıyor. Motorun üzerindeki isim yavaş yavaş kaskını çıkarıyor. Bu isim Baron Corbin! Nakamura şaşkın gözlerle onu izliyor. Diğer motorlarda öne çıkarak duruyor. Motorların üzerindeki maskeli isimler sırayla maskelerini yere çıkarıp atıyor. Corbin bir adım öne çıkarak Nakamura ile bakışmaya başlıyor.

Baron Corbin: Yagşamlar, rahatsız ediyor muyuz?

Shinsuke Nakamura: Size de. Senden bir tane daha vardı sanki. Hatırlayacağım şimdi. Karl Anderson, evet. O yok mu?

Baron Corbin: Karl Anderson artık yok gardeş.

Shinsuke Nakamura: Nasıl ya?

Baron Corbin: Kendisine ayrılan sürenin sonuna geldi diye duydug.

Baron Corbin ağır adımlarla Nakamura’ya yaklaşmaya başlıyor ve önüne geliyor. Onu baştan aşağı süzdükten sonra arkada duran arabasına bakarak oraya doğru yöneliyor. Nakamura tepki vermeden dönerek onu izliyor. Corbin cebinden çıkardığı çakıyı Nakamura’ya bakarak arabanın lastiğini saplıyor ve gülümsüyor. Ardından aynısını diğer lastiklere uyguluyor. Nakamura bir yandan arkasında duran ekibe bakarak omuzlarını silkiyor. Corbin tekrar yerine dönüyor.

Baron Corbin: Ne olur ne olmaz diyeğ işimi garantiye alayım dedim.

Shinsuke Nakamura: Bu kalabalıkta işini garantiye almak için herhalde.

Baron Corbin: Onlar seyirciiğğ. Yogsa ben sana teg yederim.

Baron Corbin, elini kaldırarak arkada duran ekibe işaret çakıyor. Motorculardan biri minibüse doğru yöneliyor ve ön koltukta duran hakemi aşağıya indiriyor. Kolundan tutarak yürütüp öne doğru atıyor. Hakem korkulu gözlerle kalabalığı izliyor.

Hardcore Şampiyonluğu Maçı
Baron Corbin vs Shinsuke Nakamura (c)

Nakamura koşarak Corbin’e bir yumruk sallıyor. Corbin yumruğa kafa atıyor! Nakamura acıyla elini tutmaya başladığı sırada Corbin ona yönelip karnına bir yumruk geçiriyor ve saçından çekerek döndürmeye başlıyor. Şimdi kafasını kendine doğru çekerek yüzüne dirsek vurmaya başlıyor. Nakamura karşılık veremiyor. Corbin onu ittirip üzerine doğru koşarak zıplıyor ve kafasına bir dirsek çakıyor. Nakamura aldığı darbenin etkisiyle sendeleyerek yere düşüyor. Bu sırada kafasından kan geliyor. Corbin ceketini çıkararak fırlatıyor ve elleriyle Nakamura’yı üzerine çağırıyor. Nakamura hızlıca toparlanıp tekrar üzerine koşuyor onun. Corbin karnına bir tekme çakıp dizlerinin arasına alıyor onu. Arkasındaki kalabalığa bakıyor ve Nakamura’yı Powerbomb pozisyonunda kaldırarak tutuyor. Koşarak arabaya doğru fırlatıyor onu! Nakamura ön camların üzerine yapışıyor. Motorcular bağırmaya başlayıp, Corbin’in adını haykırıyor. Corbin onların yanına giderek uzatılan pet şişeden su içerek Nakamura’yı izlemeye başlıyor.

Nakamura gömüldüğü yerden doğrulmaya başlıyor. Corbin şişeyi fırlatıp araca doğru yöneliyor. Nakamura toparlanarak ayağa kalkıyor ve kaputun üzerinde durarak sinirli şekilde Corbin’e bakıyor. Corbin ona yaklaşırken Nakamura kaputun üzerinden Crossbody ile uçuyor. Hemen üzerine çıkarak Corbin’i yumruklamaya başlıyor. Corbin ayaklarıyla ittirerek uzaklaştırıyor onu. Dizlerin üzerinden doğrulmak üzereyken Nakamura’dan Superkick geliyor. Corbin düştüğü anda doğrularak sersemlemiş vaziyette çenesini tutuyor. Nakamura kalabalığa bağırırken Corbin aniden ayaklanıp onu arkadan yakalıyor ve Back Drop ile yere çakıyor. Corbin tekrar kendine gelmiş durumda. Şimdi Nakamura’yı başından yakalayarak araca doğru sürüklemeye başlıyor. Kapının önüne geldiğinde onu kaldırıp cama doğru yapıştırıyor. Nakamura koltuğa düşen cam parçalarından birini kaparak arkasına bakmadan Corbin’e saplıyor. Corbin omzunu tutarak geri geri gidiyor.

Nakamura camdan kafasını çıkararak ona doğru dönüyor ve gözleri kıpkırmızı olmuş durumda. Şimdi Corbin’in üzerine doğru koşuyor. Corbin bir omzunu tutmuş vaziyette ona kafa atıyor. Nakamura yediği kafayla beraber araca doğru yapışıyor. Bağırarak tekrar üzerine koşuyor. Corbin bu sefer Big Boot geçirerek onu yıkıyor. Küfür ederek hızlıca onu tutup aracın kaputuna doğru götürüp kafasını vurmaya başlıyor. Corbin, Nakamura’nın kafasını defalarca kaputa vuruyor. Kaputun kana bulandığını görünce Nakamura’yı çevirip suratından tutuyor ve ona bakıyor. Aniden onu End of Days pozisyonuna getirerek havada tutuyor ve geri geri giderek kaputa doğru End of Days vuruyor! Nakamura bayılıyor. Corbin dizini onun suratına koyarak tuşa gidiyor. Hakem kalabalığın bağırmasıyla kendine gelerek tuşu saymaya gidiyor. 1..2..

3!

Kazanan ve Yeni Hardcore Şampiyonu: Baron Corbin

Baron Corbin yeni şampiyon oluyor! Ayağa kalkarak ekibine doğru bakıyor. Ekip susarak onu izliyor. Baron Corbin şimdi elini kaldırıyor ve ekip onun adına tezahüratlara başlıyor. Corbin arkasını dönerek aracın çöken kaputuna bakarak gülüyor ve ekibin yanına gidiyor. Motorcuların içinden öne çıkan isim araca doğru yaklaşıyor ve içeriyi incelemeye başlıyor. Kemeri göremeyince bagaja yöneliyor ve kemeri çıkarıyor.

Baron Corbin: Azad kemeri getir!

Kemeri götürürken yerde yatan Nakamura’ya bakıyor. Kafasını kendisine doğru doğrultan Nakamura’nın yüzüne bir futbol topuna vurur gibi vuruyor. Nakamura’nın fırlayan dişine kameralar zoom yapıyor. Azad diz çökerek kemeri Baron Corbin’e doğru uzatıyor. Corbin kemeri alıyor ve havaya kaldırıyor. Minibüsün ses sisteminden Corbin’in müziği çalmaya başlıyor. Corbin kemerini alarak motorun arka tarafına yerleştiriyor ve ağır adımlarla Nakamura’ya yöneliyor. Onu tek eliyle yakasından tutarak yerde sürükleyip motoruna doğru götürmeye başlıyor.

Motorcular, Nakamura’nın ayaklarını motorun arkasına bağlıyor! Tüm ekip motorlarına binerek Corbin’e bakıyor. Corbin eliyle işaret çakınca motorlar hareket etmeye başlıyor. Nakamura motorun arkasından sürüklenirken motorlar gözden yavaş yavaş kayboluyor. Bu sırada arabaya doğru yaklaşan bir isim var. Yüzünü göremediğimiz isim etraftaki kan izlerine bakarak ilerliyor. Yere atılmış maskelerden birini alarak incelemeye başlıyor ve motorların gittiği yöne doğru bakıyor. Kameralarımız yavaş yavaş yüzüne doğru çıkmaya başlıyor. Bu isim-

Ryback: Hepinizin babası olacam lan!

Ryback maskeyi yere atarak ayağıyla eziyor ve kafasını sallamaya başlıyor. Yüzünde haftalardır kendisine saldıran gizemli ekibin kimliğini öğrenmenin mutluluğu var. Kameralar onun sırıtan yüzüne zoom yaparken kapanıyor.

Kameralar açılıyor. Sami Zayn karşımızda.

Sami Zayn: İnsanlar geçmişime baktıklarında ne hatırlıyorlar? (Sami Zayn arkasını dönüyor.) Yürüyorum ve ardıma bakmıyorum. Bazı zamanlar ise hatırlamak zorunda kalıyorum. Geçmişte yaşadığım her şey ilerisinin bir parçası. Bu parçaları birleştirmeye çalışırken benliğimin giderek daha fazla parçalanarak bir hiçliğe dönüştüğünü görüyorum. Ben ise buna nasıl tepki veriyorum? (Sami Zayn ani bir kahkaha atıyor.) Sadece büyük bir kahkaha atarak. Bu kahkahaların ne anlama geldiğini boşverin, olur mu? Düşünmeniz gereken tek şey hatırladıklarınız. Hatıralar insanların görüşlerini çok kolay değiştirebiliyor. Tartıştığınız bir dostunuzu düşünün. Artık düşman mısınız? Göreceğiniz ufacık bir hatıra o eski günleri yad edip özlem duymanıza sebep olabilir. Bu sadece arkadaşlarınız için geçerli değil. Eşiniz, dostunuz veya hayatınız. O hayatınızda düştüğünü boşluktan sıyrılmak için hatıralara ihtiyaç duyarsınız. Ve aynı durum, tam olarak burada geçerli. Benden nefret ediyordunuz öyle değil mi? Hak ettiklerimin peşinden daha hızlı gitmeye çalıştığım için, bir kestirme yol aradığım için benden delilerce nefret ediyordunuz. Ben ne yaptım?

Sami Zayn: Size bir hatıra gösterdim. Kendimle ilgili size bir işaret verdim. Ve şu an, Global Wrestling Alliance'ın berbat düzeni sizi öylesine bir boşluğa düşürmüş durumda ki siz bana tutundunuz. Bir maske parçasını görmeniz içinizde bambaşka duygular uyandırdı. Şu an sadece bir parça diyorum. Çünkü ben geçmişime bakmıyorum. Hiçbir şey hissetmiyorum. Şu an bakıyor olmam sadece ilerisi için bir işaret. O işaretler ise beni Wrestle Kingdom'ın ana maçına götürüyor. Hayat avuçlarının arasına aldığı her şeyi benden çekti. Tüm geçmişimde! Hayatım boyunca! Artık buna izin vermeyeceğim. Be- (Sami Zayn kendini tokatlamaya başlıyor.) Ben buna izin veremem. (Kendi etrafında dönüyor ve kafasını kaldırıyor.) Eğer ben buna izin verirsem... (Sami Zayn saçlarını çekiştirmeye başlıyor. Birden bağırmaya başlıyor.) İşte o zaman s-k-tir ah.

Sami Zayn'in söylediği kelimeler birbirine karışıyor. Aniden kameraya bir yumruk geçiriyor. Görüntüler gidiyor.

John Cena geliyor ringe. Girişte biraz ileri geri yapıyor Cena. Sonra da havlusunu çıkartıyor ve pozunu veriyor. Havluyu seyircilere atıp ringe koşuyor ve ardından içeri girip tauntunu atıyor. O sırada ise farklı bir müzik çalıyor.

Lacey Evans görünüyor girişte. Halinden hiç memnun değilmiş gibi gözüküyor. Yine seyircilerin arasından birini arıyor. Sonra aradığı kişiyi bulunca da bir anda yüzündeki ifade gülücüğe dönüyor ve zıplaya zıplaya ringe gidiyor Lacey. O da içeri girip Cena ile bakışırken hakem maçı başlatıyor.

John Cena vs Lacey Evans

İkili direk birbirine girerek başlıyor maça. Lock up'tan üstün çıkan Cena oluyor. Hemen Lacey'i yere yatırıyor ve headlock bağlıyor. Bir süre burada tutuyor. Lacey kurtulmaya çalışıyor ama Cena biraz daha sıkıyor. Lacey son bir güçle kalkıyor ayağa ve onu iplere yolluyor ama Cena omuz atıp yere indiriyor. Yerdeki Lacey'i biraz tekmeliyor. Sonra da üzerine oturup yumruklar atıyor. Ardından kaldırıyor yerden ve iplere atıp dönüşünde clothesline yapıp tuşa gidiyor. 1....2... atıyor Lacey! Cena hemen kaldırıp köşeye yolluyor onu. Sonra da üzerine koşup Corner Clothesline yapıyor. Lacey oradan sersemlemiş şekilde dönüyor ama Cena kafadan yakalayıp neckbreaker yapıyor. İplerden sekip elbow drop ile atlıyor üzerine. Lacey ufak ufak kalkmaya başlıyor ve Cena iplerden sekip bulldog ile yere çarpıyor onu. Sonra da kolundan ayağa kaldırıyor ve ring dışına atıyor onu.

Ring dışına çıkıyor Cena. Lacey'i kaldırıyor yerden ve bir aparkat atıyor. Sonra da tutup ring posta çarpıyor onu. Lacey oradan sekiyor ve Cena'ya clothesline deniyor ama Cena eğilip back drop yapıyor. Lacey'i yakalıyor ve stell steps'e çarpıp ringe sokuyor ve tuşa gidiyor! 1....2.... ama atıyor Lacey! Cena köşeye çekilip ayağa kalkmasını bekliyor onun. Kalkınca ikili ölümüne yumruklaşmaya başlıyor! Cena buradan üstün çıkıyor ve ard arda yumruklarla onu iyice yere yatırıyor sonra da iplerden sekip dropkick atıyor. Köşeye çıkıyor Cena. Lacey ayaklanınca da Diving Legdrop ile atlıyor ve yeniden tuşa gidiyor! 1....2.... ama yine atıyor Lacey! Cena biraz şaşkın şekilde bakıyor. Sonra da belinden kavrıyor ve Side Slam çakıyor ama bırakmadan o şekilde kaldırıyor ve Back Suplex atıyor. Cena ayaklanmaya çalışan Lacey'e clothesline atıyor ve STF bağlıyor hem de ringin tam ortasında! Lacey direnmeye çalışıyor ama Cena sert sıkıyor. Lacey direnecek gücü kalana kadar dayanıyor ama Cena daha da sıkınca elini havaya kaldırıyor Lacey!

Son bir güçle ters dönüp kurtuluyor Lacey. Cena hemen ayağa kalkıp üzerine koşuyor ama Lacey çekilince Cena köşeye çarpıyor. Orada kalıyor ve Lacey üzerine Broncobuster ile atlıyor. Sonra da Slingshot Elbow Drop yapıyor Lacey. Arkasını dönük olan Cena'nın kafasını yakalıyor ve swinging neckbreaker çakıyor. Köşeye geçip biraz soluklanıyor. Sonra da ufak ufak ayağa kalkıyor ama Cena koşup Lariat ile onu indiriyor sonra da köşeye fırlatıyor. Cena da biraz nefes alıyor ve köşeye çıkıyor yeniden. Ama Lacey de hemen peşinden çıkıyor. İkili biraz yumruklaşıyor ama Lacey üstün çıkıyor ve yakalayıp Superplex çakıyor! Zar zor ayaklanıyor Lacey. Sonra da ayaklanan Cena'ya Woman's Right vuruyor!

Hayır! Cena engelliyor hareketi ve onu köşeye yolluyor Lacey sert şekilde çarpıyor. Cena biraz nefesleniyor yeniden. Üzerine koşuyor Lacey'in ama Lacey ona tekme atıp yumruk deniyor. Cena eğilerek kurtuluyor hareketten ve Shoulder Block yapıyor iki kez. Lacey hemen kalkıp yumruk atsa da Cena gene eğiliyor ve bu kez belden yakalayıp Protobomb! Ardından da elini kaldırıyor havaya Cena! Tauntu atıyor ve iplerden sekip Five Knuckle Shuffle'ı vuruyor. Ayaklanmasını bekliyor Cena ve ayağa kalkınca omuzluyor. Lacey biraz direnip yere iniyor ve WOMAN'S RİGHT OTURTUYOR! Tuşa gidiyor! 1.....2..... ama atıyor Cena! Lacey artık çıldıracak. Yeniden deniyor ama Cena engelleyip omuzluyor ve AA! Ama durmuyor ve ayaklarından yakalayıp STF bağlıyor! Lacey direniyor ama Cena bağıra bağıra sıkıyor kilidi. Lacey biraz sürünüyor ama Cena hemen kalkıp ortaya çekerek yeniden bağlıyor. Lacey biraz daha dirense de sonunda pes ediyor!

Kazanan: John Cena

Cena kazanıyor ve Lacey'in üzerinden kalkıp köşeye çıkıyor hemen. Sevincini seyirci ile yaşıyor Cena ve orada taunt atıyor. Sonra da seyirciye koluna taktığı bilekliği verip oradan ayrılıyor. Lacey de yerden üzgün şekilde kalkıyor ve yeniden seyircilerin arasına bakıyor. Aradığını bu kez bulamıyor ve daha da üzülerek yavaş yavaş ringi terk ediyor Lacey ve kamera bu görüntülerle kapanıyor.

Roderick Strong'u arka alanda görüyoruz. Johnny Gargano ile olan maçından izler taşıyor hala vücudunda.

Roderick Strong: Johnny denen şerefsizi bitireceğim. Yeminler olsun ki bitireceğim onu. Önce onu bitireceğim sonrasında da Royal Rumble'ı kazanacağım.

Bu sırada birkaç görevli çıkıyor karşısına ve hızlıca durumunu kontrol etmek istiyorlar.

Roderick Strong: İyiyim. Rahat bırakın beni. İyiyim.

Görevliler tekrardan Strong'un durumunu kontrol etmeye çalışınca Strong onlardan birisini yakalıyor ve duvara fırlatıyor.

Roderick Strong: Beni rahat bırakın.

Görevliler geri adım atıyorlar ve Strong'u rahat bırakıyorlar. Strong ilerlemeye devam ederken kameralar Rumble numara çarkının bulunduğu alanı çekmeye başlıyor.

John Morrison ve Kyle O'Reilly'i birlikte görüyoruz. Morrison numarasını çoktan çekmiş bile.

Kyle O'Reilly: Gayet iyi bir sıra. Senin için avantajlı olacak John.

John Morrison: Rumble maçlarında asıl avantaj sıra değil Kyle. Asıl avantaj konsantrasyon ve kimseye güvenmemek. Senin yerinde olsam özellikle Roderick'e dikkat ederdim. Bu maçta herkesin bencil olması gerekiyor biliyorsun. Sonuçta ödül takım kemerleri değil. Ana kemer maçı için bir bilet. Ve bu bilet en büyük arkadaşlıkları kardeşlikleri bitirebilir. Bu dediklerimi iyi düşün Kyle.

John Morrison numarasıyla birlikte saçlarını arkasına doğru atıp alandan ayrılırken Roderick Strong oraya geliyor.

Roderick Strong: Mahalle yanarken O*ospu saçını tararmış.

John Morrison çoktan alandan ayrıldığı için Roderick'in bu sözünü duymuyor. Bu esnada Kyle çarkı çevirmeye başlıyor.

Kyle O'Reilly: Haklı olmamasını umuyorum Roderick. Ödül bir takım kemeri değil bu konuda haklı. Ancak bu durumun bizim aramızı bozmayacağına eminim. Bu durumdan emin olmakta haklıyım değil mi Roderick? Son ikiye kalana kadar birbirimizle uğraşmayacağız Roderick. Bu konuda sana güvenebileceğimi düşünüyorum.

Kyle çarkı çevirmeyi bırakıyor ve kapağı açıp bir topu alıyor ve topu açtıktan sonra numarayı görüyoruz.

Kyle O'Reilly ve Roderick Strong birbirlerine bakarken kameralar kapanıyor.

Sami Zayn ve Omos girişte beliriyor. Sami, seyircilerden aldığı olumlu reaksiyona gülümseyerek eliyle Omos'a onları gösteriyor. Omos aldırış etmeden yürümeye başlıyor. Sami bozularak onun arkasından gelerek önüne geçiyor ve taunt atmaya başlıyor. Hızlıca ringe dalıp tişörtünü seyircilere fırlatıp bu sefer köşede taunt atıyor. Omos ring kenarında durup çelik merdivenleri izlerken, Sami neşeli bir şekilde zıplayarak rakibini beklemeye başlıyor. Gözler tekrar girişe çevriliyor.

It's Clobberin' Time! CM Punk ringe yönelecekken anidan duraksayıp kendisini coşkuyla karşılayan seyircilere uzun uzun bakıyor. Yavaş adımlarla girişte yürümeye başlıyor. Bir seyircinin elinde duran "Best in the World" pankartını alarak kameralara doğru gösterip parmağıyla işaret ediyor. Kenarda duran Omos'a bakarak aprona çıkıp ringe daliyor. Sami Zayn onu süzerken CM Punk hızlıca koşarak köşeye çıkıyor ve taunt atmaya başlıyor. Tişörtünü seyircilere fırlattıktan sonra ringin ortasında Sami Zayn ile yüz yüze geliyor.

GWA Undisputed Championship No. 1 Contender Match
CM Punk vs Sami Zayn

Zil çalıyor. CM Punk ve Sami Zayn kafalarını çevirerek seyircilere bakıyor. Seyirciler iki isim içinde chant atmaya başlıyor. İki isim tekrar birbirine bakıp, hızlıca birbirlerini yumruklamaya başlıyor. Sami Zayn üstün çıkarak yumruklarıyla onu savurduktan sonra iplere gönderip Clothesline deniyor. CM Punk eğilip tekrar iplerden sekerek Dropkick vuruyor. Sami Zayn hızlıca kalkıyor ve bir Dropkick daha geliyor. CM Punk onu kalkmadan Chinlock ile yakalıyor yerde. Sami Zayn saniyeler içerisinde kalkarak onu ilerleterek tekrar iplere gönderiyor ve bu sefer Clothesline vurmayı başarıyor. Ellerini kaldırarak seyircilere bağırmaya başlıyor. Bu sırada hala çelik merdivenleri izleyen Omos'a seslenerek kendisini izlemesini söylüyor. CM Punk onu arkadan yakalayarak Roll-Up'a alıyor. 1..2.. Sami Zayn atarak kendini köşeye bırakıyor ve şaşkın şekilde bakıyor. CM Punk onun bu tepkisine gülüyor. Sami Zayn köşede ayaklanıp durmaya başlıyor. CM Punk koşarak Shining Wizard deniyor. Sami Zayn çekilince dizini köşeye vuruyor. Sami Zayn onu hızlıca yakalayarak Exploder Suplex ile köşeye vuruyor. Kendine doğru çekerek tuşa gidiyor. 1..2..

Tuş girişimi başarısız. Sami Zayn vakit kaybetmeden onu kaldırıp köşe demirlerine doğru geçiriyor. CM Punk oradan çıkıp geriye doğru giderken Sami Zayn onu yakalayıp Dragon Suplex vuruyor. Köşeye doğru çıkarak beklemeye başlıyor. Diving Crossbody ile atlıyor rakibinin üzerine. Yıktığı gibi tekrar tuşa gidiyor. 1.. CM Punk hızlıca atıyor. Sami Zayn onu kaldırıp tekrar arkasından yakalayıp German Suplex vuruyor. CM Punk aniden ayaklanıp vurmak için ona doğru hamle yapıyor. Sami Zayn, Hammer Lock bağlıyor. Sami Zayn kilitlediği rakibini ringin çevresinde yürütmeye başlıyor. CM Punk dirsek darbeleriyle onu geriye doğru itiyor. Sami Zayn tekrar yönelince bir Back Kick ile düşürüyor onu. Dizlerinin üzerinde duran Sami Zayn'a tekmeler savurmaya başlıyor. Sami Zayn geri geri kaçarak ayağa kalkıyor. CM Punk'dan bu sefer Roundhouse Kick! CM Punk seyircilere doğru bakarak onları ayaklandırıyor. Yediği tekmenin etkisiyle düşen Sami Zayn'ı tutarak Welcome to Chicago yapıyor. CM Punk tuşa gidiyor. 1..2..

Sami Zayn atmayı başarıyor. CM Punk onu kaldırıp chop darbeleri vurarak iplere gönderiyor. Ardından iplere yaslayarak yumruklamaya başlıyor kafasını. Sami Zayn karşılık veremiyor. CM Punk geriye doğru çekiliyor ve Clothesline ile onu dışarı gönderiyor. Sami Zayn, Omos'un ayaklarının üzerine düşürüyor. Omos'a tutunarak toparlanmaya çalışıyor hızlıca. CM Punk seyircilere bakıp koşarak iplerden sekip Suicide Dive deniyor. Ama başarısız! Omos, Sami Zayn'ı iterek kendine doğru uçan CM Punk'u havada yakalıyor. Hakem ne yapacağını şaşırmış şekilde durumu izliyor. Omos sakince CM Punk'ı yere indiriyor. CM Punk tedirgin şekilde ona bakarken Sami Zayn ona arkadan vuruyor. CM Punk ne olduğunu bile anlamadan Sami Zayn onu köşe direğine doğru fırlatıyor. CM Punk sersemlemiş şekilde ayağa kalkıyor. Sami Zayn'dan Torpedo DDT. CM Punk'ı hemen kaldırıp ringe gönderiyor ve tuşa gidiyor. 1..2.. başarısız. Sami Zayn sinirlenerek yerdeki rakibini yumruklamaya başlıyor. Hakem onu çekerek uzaklaştırıyor. Sami Zayn tekrar CM Punk'a yönelip kaldırıyor. İplere gönderip Calf Kick atıyor. Ardından Standing Moonsault. Tuşa gidiyor. 1..2..

CM Punk atıyor. Sami Zayn yerde soluklanmaya başlıyor. CM Punk'ı yavaşça kaldırıp kavrıyor ve Blue Thunder Bomb. Tekrar tuşa gidiyor. 1..2.. CM Punk yine atıyor. Sami Zayn kafasını sallayarak köşeye bakıyor. CM Punk'ı köşeye doğru gönderiyor ve pozisyon alıyor. Taunt atıp Helluva Kick için üzerine koşuyor. CM Punk son anda çekilerek Sami Zayn'ın köşeye yapışmasını sağlıyor. Sami Zayn ayağını köşeden çekip arkasını dönüyor. Döndüğü gibi CM Punk'dan Shining Wizard geliyor! Hemen ardından Short-Arm Clothesline. Şimdi ağır adımlarla köşeye doğru yöneliyor. CM Punk köşeye çıkıyor ve ellerini kaldırıyor. Diving Elbow Drop için atlıyor. Hareket başarılı. CM Punk tekrar kalkarak GTS için tauntunu yapıp beklemeye geçiyor. Sami Zayn yavaş yavaş toparlanma çabasında. CM Punk ayaklanan rakibini kendini doğru çevirip sırtlıyor. Go to Sleep mi gelecek? CM Punk onu havaya atıyor, Sami Zayn düşerken onun dizini yakalayarak hareketi önlüyor. CM Punk'ın ayağından tutarak ayaklanıyor Sami Zayn. CM Punk, Enziguri vurarak kurtuluyor. Sürünerek aprona doğru atıyor kendini. Sami Zayn'ın kalktığını görüp Diving Clothesline yıkıyor. Şimdi tekrar kaldırıp sırtlıyor. Sami Zayn hareket edemiyor. CM Punk'dan Go to Sleep! Tuşa gidiyor. 1..2..

Kick-Out! Sami Zayn ilk Go to Sleep denemesinden sağ çıkıyor. CM Punk bozuntuya vermeden ayağa kalkıp ağır adımlarla ringi turlamaya başlıyor. Yerden kalkamayan Sami Zayn'ı ayağıyla itekleyerek iplere doğru götürüyor ve aşağı atıyor. Ring dışında duran Omos'a bakıyor ve onun olduğu köşedeki iplerden sekerek dışarıda ki Sami Zayn'a Suicide Dive yapıyor. CM Punk'ın uçuşu tekrar tekrar ekranlara geliyor. Seyirciler bariyerlere vurarak Sami Zayn'a destek veriyor. CM Punk şimdi onu kafasından tutup o bariyerlere doğru vurmaya başlıyor. Sami Zayn yere düşüyor. CM Punk onu kaldırıp ringe doğru fırlatıyor. Aprona çıkıyor ancak ringe girmiyor. Birden köşeye yöneliyor. CM Punk köşeye çıkıp ayağa kalkacağı sırada Sami Zayn aniden koşarak Super Hurricanrana ile fırlatıyor onu. Seyirciler coşuyor. Sami Zayn hızlıca ayaklanıyor ve sendeleyerek ayağa kalkan CM Punk'ın sırtına Dropkick vurarak köşeye yapıştırıyor. CM Punk köşede arkasını dönerek ona yönelmek istiyor ama Sami Zayn'den bir Dropkick daha. CM Punk tekrar köşeye yapışıyor. Sami Zayn koşarak diğer köşeden destek alıyor ve Helluva Kick! Tam çenesine! CM Punk yere düşer düşmez üzerine yatarak tuşa gidiyor. 1..2..

Kick-Out! CM Punk maçı bırakmıyor. Sami Zayn iki elini başına koyarak kapaklanıyor, üzüntü ve şaşkınlık içinde. Oturduğu yerden CM Punk'ın kafasını kendine doğru çekmeye başlıyor. Anaconda Vise! CM Punk avını bekleyen bir timsah gibi beklenmedik anda onu kilitliyor. Seyirciler aynı anda ayağa kalkıyor. Sami Zayn adeta şoka girmiş gibi ayaklarını yere vurarak çırpınmaya başlıyor. CM Punk var gücüyle onu boğmaya devam ediyor. Saniyeler geçtikçe Sami Zayn'ın çırpınışları yavaşlamaya başlıyor. Bu sırada kenarda durarak ölü bakışlarıyla olanları izleyen Omos birden irkilerek kendine geliyor ve aprona çıkıyor. Hakem hemen ona doğru yönelerek aşağı inmesi için bağırıyor. Omos ringe girmek konusunda kararsız kalıp tekrar aşağı iniyor. Bu sırada Sami Zayn hareketsiz kalıyor. Bayılmış vaziyette. CM Punk onu bırakmayıp bağırarak daha sert şekilde kilidi uyguluyor. Hakem koşarak Sami Zayn'ın durumunu kontrol etmeye başlıyor. Elini tutarak havaya doğru kaldırıyor..

Mauro Ranallo: Adam bayıldı.

Jeremy Borash: Bakarken nefes alamıyorum.

Sami Zayn düşmekte olan elini havada tutarak pes etmiyor! Havada tuttuğu eliyle CM Punk'a yumruk atmaya başlıyor. CM Punk'ın onu bırakmaya niyeti yok. Sami Zayn şimdi tüm gücüyle onun gözüne yumruk çakarak kilitten kurtuluyor. Boğazını tutarak öksürmeye başlıyor ve ayağa kalkıyor. CM Punk'da gözünü tutarak kalkıp ona doğru koşuyor. Sami Zayn üzerine gelen rakibini Inverted STO ile indiriyor. Hemen ardından Koji Clutch! İşler tersine dönüyor. CM Punk yerde hareket etmeye çalışıyor. Sami Zayn var gücüyle onu sıkarak az önce olanların intikamını alıyor. CM Punk ani bir hareketle onu döndürüp üzerine çıkıp yumruklamaya başlıyor. Sami Zayn onu çevirerek üste çıkıp yumruklamalarına karşılık veriyor. İki isim şimdi birbirini yumruklayarak ayağa kalkıyor. CM Punk arka arkaya tekmeler vurarak kombo yapıyor ve onu köşeye gönderiyor. Üzerine koştuğu sırada Sami Zayn çekilerek onun köşeye yapışmasını sağlıyor. Şimdi diğer köşeye gidiyor ve taunt atarak koşuyor. Helluva Kick! Hayır! CM Punk onun ayağını havada yakalayıp çelme takarak düşürüyor ve Roll-Up'a alıyor. 1..2..

Sami Zayn kurtulup hızlıca ayaklanıp arka arkaya Forearm Smash vuruyor. Karnına bir tekme geçirip, Brainbuster vuruyor. Sami Zayn hemen kalkamıyor. Oldukça yorulmuş vaziyette. Soluklanarak köşeye gideyip beklemeye başlıyor. CM Punk'ın yerden kalkmaya çalıştığını görünce onu tutup Bodyslam ile tekrar indiriyor. Yerde karnına tekme atmaya başlıyor. Seyircilere doğru dönüp kafasını salladıktan sonra onu köşeye doğru götürüp yerleştiriyor. CM Punk hareketsiz vaziyette. Sami Zayn ağır adımlarla diğer köşeye gidip taunt atıyor ve Helluva Kick için koşuyor. CM Punk kendine gelerek, üzerine doğru koşmakta olan Sami Zayn'e koşuyor ve Running Clothesline. Seyirciler bu hareketi alkışlıyor. CM Punk hızlıca onu kaldırıp sırtlıyor. Ringin ortasına doğru gelip seyircilere bakıyor. Şimdi Go to Sleep! CM Punk tuşa gidiyor. 1..2..

3!

Kazanan: CM Punk

CM Punk kazanmayı başarıyor ve Chris Jericho ile olan maçını resmileştiriyor. Derin bir nefes alarak köşeye çıkıp ellerini kaldırarak taunt atmaya başlıyor. Omos ringe girmeden yerde yatan Sami Zayn'a bakıyor. Seyirciler köşedeki CM Punk'ı alkışlarken bir siren sesi duyuluyor.. Herkes şaşkın bir şekilde sessizlige gömülüyor. CM Punk şaşırarak ne olduğunu anlamaya çalışıyor. Bu sırada pyrolar patlayarak siren sesine eşlik ediyor. Siren sesi şimdi yerini başka bir müziğe bırakıyor.

Chris Jericho burada! Şampiyon sopasıyla birlikte girişte beliriyor. CM Punk köşeden inerek ona bakmaya başlıyor. Chris Jericho ceketini çıkararak yere bırakıyor ve sopasını omzunda tutarak ringe doğru ilerlemeye başlıyor. Omos, Sami Zayn'ı ayağından tutarak dışarı doğru çekiyor ve yanında tutuyor. CM Punk ringin ortasına gelip ellerini açarak Jericho'yu beklemeye başlıyor. Chris Jericho aprona çıkıp yavaşça ringe doğru giriyor. CM Punk ve Chris Jericho karşı karşıya!

Chris Jericho sopasını indirerek incelemeye başlıyor ve iki eliyle kavrayarak aniden CM Punk'a doğru savuruyor. CM Punk eğilerek sopadan kurtulup onun üzerine doğru atlayıp yumruklamaya başlıyor. Chris Jericho sopayı elinden düşürüyor. CM Punk onu köşeye götürerek yumruklamasını sürdürüyor. Chris Jericho eğilerek onu ayaklarından indirip yumruklamaya başlıyor. Bu sırada hakemler ve görevliler ringe dalarak onları birbirinden ayırmaya çalışıyor. Chris Jericho onları ittirerek korkutuyor. Hepsi dışarı kaçarken CM Punk arkası dönük Jericho'nın sırtına uçarak diz vurup ring dışına düşürüyor. Şimdi bağırarak iplerden sekip Suicide Dive ile üzerine uçuyor! Bu sırada Omos ve Sami Zayn arka alana giderek oradan uzaklaşıyor.

İki isim birden yerde. Chris Jericho daha hızlı toparlanarak Punk'a dirsek atıyor. Kafasını tutup köşe demirine vuruyor. Tekrar yakalayarak hızlı bir şekilde bariyerlere doğru fırlatıyor. CM Punk acı içinde sırtını tutarken Jericho onu tekmelemeye başlıyor. Tekrar kaldırıp spiker masasına doğru koşturuyor onu. Şimdi kafasını masaya vuruyor. Ardından bir kez daha. Defalarca vurduktan sonra ringe doğru yolluyor. Chris Jericho ringe dalıp üzerine doğru koşarken, CM Punk ona Back Kick vuruyor. Chris Jericho dizlerinin üzerine düşüp yerdeki sopayı fark ediyor. Sopayı hızlıca alarak CM Punk'ın karnına geçiriyor. CM Punk nefesi kesilmiş şekilde düşüyor. Chris Jericho gülmeye başlıyor ve sopayı tekrar kaldırıyor. Tam o sırada-

Shane McMahon elinde mikrofonla girişte beliriyor. Hemen arkasından Jeff Jarrett ve 10 kişilik güvenlik ekibi geliyor. Shane McMahon sinirli şekilde Chris Jericho'ya doğru bakıyor.

Shane McMahon: Bu ne rezalet? Bu izleyiciler geçen ay yeterince kaos gördü, bir daha bunu istemiyorum. Siz ikiniz maç gününe kadar birbirinize dokunamayacaktınız ve böylece bu seyircileri meraklandırıp güzel bir maç sunacaktım. Her şeyi berbat ediyorsunuz rezil herifler. Bu rezaleti derhal sonlandırıyoruz.

Chris Jericho bunu onaylamadığını belirtecek şekilde kafa sallıyor. Jeff Jarrett ve güvenlikler ringe doğru ilerlemeye başlıyor. Bu sırada CM Punk, Jericho'nun elindeki sopayla tekme atarak düşürüp onu kafasından yakalayarak yere indiriyor. Anaconda Vise! Bu sırada ringe giren güvenlikler onun üzerine çullanarak ayırıyor. İki ismi ayrı köşelere götürüp zapt etmeye çalışıyorlar. Jeff Jarrett bağırarak sakin olmalarını söylüyor. CM Punk ve Chris Jericho aynı anda güvenlikleri yumruklayarak tek tek yere düşürmeye başlıyor. Ayakta kalan güvenliklerde kendilerini dışarı atıyor. Jeff Jarrett ringin ortasında yalnız başına kalıyor. İkili onun üzerine yürürken Jarrett'da dışarı kaçıyor.

Chris Jericho: S*ktir git buradan Jarrett.

CM Punk: Biraz içerlemiş gibisin Jeri. Evini yakıp en yakın dostunu hastane odalarına postalamamla bir alakası var mı acaba?

Chris Jericho: A*ına koyacağım senin!

CM Punk: Denesene o*ospu çocuğu.

Chris Jericho ve CM Punk tekrar birbirini yumruklamaya başlıyor. Shane McMahon dışarıda kafasını sallayarak bozulmuş bir surat ifadesiyle girişe doğru yöneliyor ve bağırmaya başlıyor. Arka alandan sayısız güreşçi koşarak ringe doğru gelmeye başlıyor. Kyle O'Reily, Roderick Strong, Sheamus, Fandango, Tyler Breeze, Azeez, William Regal, PAC, John Morrison ve daha fazlası! En sondan gelen Mark Henry'i kalabalığın arasına girerken görüyoruz. Hepsi birden ikiliye çullanarak uzaklaştırmaya başlıyor. Chris Jericho yerdeki sopayı kaparak onlara savuruyor. Chris Jericho'yu ring dışına indirerek tutmaya basliyorlar. CM Punk kalabalıktan kurtularak dışarı çıkmak istesede başaramıyor. Shane McMahon kollarını birleştirerek olanları izlemeye devam ediyor.

Chris Jericho bariyerlere yaşlanmış şekilde sopasını tutarak bırakmıyor. Roderick Strong sopayı almak için ona baskı yaparken yanlışlıkla ittirerek şampiyonu düşürüyor. Chris Jericho delirmiş gözlerle ona bakarak yerden kalkıyor. Kalabalık geri adımlarla uzaklaşıp ona sakin olmasını söylerken Roderick Strong ellerini kaldırarak özür diliyor. JERICHO BAŞINI EĞİP TİTREYEREK YERE BAKIYOR. ANİDEN SOPAYI SAVURARAK STRONG'UN ÇENESİNE GEÇİRİYOR! Roderick Strong yerde baygın şekilde yatarken Morrison, Jericho'nun üzerine koşuyor. Jericho sopayı onun karnına geçiriyor ardından sırtına vurarak aprona yapıştırıyor. Brezze ve Fandango aynı anda üzerine koşunca ikisinede sopayı savurarak yere düşürüyor. Brezze ve Fandango yerde geri geri sürünerek seyircilerin arasına atlayarak kaçıyor. Bu sırada Azeez sert bakışlarla Jericho'nun önüne çıkıyor. Jericho şimdi başını sallayarak kusura bakma diyerek onun omzuna vuruyor. Azezz onu onaylarken Jericho aniden Low-Kick geçiriyor ona! Azzez dizlerinin üzerine çökünce Jericho ona yaklaşıp sopayı kaldırarak kafasına geçiriyor. Bu sırada CM Punk kalabalıktan kaçıp ring dışına inip sandalye kaparak geri dönüyor ve ringde ki isimlere savuruyor. Onu sakinleştirmeye çalışan Regal ve PAC'e sandalye ile vurarak dışarı düşürüyor. Kyle O'Reily sinirlenerek ona doğru hamle yapınca, CM Punk sandalyeyi kafasına geçirerek dışarı yolluyor. Şimdi Mark Henry ile karşı karşıya geliyor. Mark Henry isteksiz bir şekilde ringden ayrılıyor ve kafa sallayarak gidiyor. CHRIS JERICHO SOPASIYLA RİNGE DALIP ARKASI DÖNÜK PUNK'UN DİZİNE VURARAK YERE DÜŞÜRÜYOR. PUNK ACI İÇİNDE DİZİNİ TUTMAYA BAŞLIYOR!

Chris Jericho: Beni durduramayacaksınız!

Shane McMahon, pekala o halde diyerek ellerini iki yana doğru açarak gözlerini kapatıyor.

SHIELD! DEAN AMBROSE, ROMAN REIGNS VE SETH ROLLINS ÜÇLÜSÜ HIZLI ADIMLARLA SEYİRCİLERİN ARASINDAN AŞAĞIYA DOĞRU İNMEYE BAŞLIYOR! Bariyerlerden atlayıp ayrı köşelere giderek aprona çıkıyorlar. Chris Jericho kendi etrafında dönerek sopasını onlara doğru tutuyor. CM Punk sürünerek köşeye giderek dizini tutmaya devam ediyor. Üçlü aynı anda ringe dalıp Jericho'nun etrafını çeviriyor. Şimdi aynı anda üzerine atlıyorlar. Chris Jericho kontrolünü kaybederek karşı koyamıyor. Üç isim onu düşürüp ringin ortasında tekmelemeye başlıyor. Chris Jericho kalkmaya çalışırken Seth Rollins onun suratına diz geçiriyor. Dean Ambrose ayağını onun suratına doğru bastırmaya başlıyor şimdi. Seth Rollins, Jericho'yu yerden kaldırıp Dean Ambrose'un üzerine doğru atıyor. Dean Ambrose'dan Clothesline. Seth Rollins onu tekrar kaldırıp bir diz daha geçiriyor. CM Punk köşede tepki vermeden olanları izlemeye devam ediyor. Şimdi Seth Rollins ve Dean Ambrose, Jericho'yu yerden kaldırarak kollarından tutuyor. Roman Reigns köşeye yöneliyor ve seyircilere bakıyor.

UUUUUUUUUAAAAAĞĞĞHHHHHHHHH!

Roman Reigns hamle yapamadan CM Punk koşarak Chris Jericho'nun üzerine atlayarak yumruklamaya başlıyor. Seth Rollins ve Dean Ambrose şaşkınlıkla önce ona sonra Roman Reigns'e bakıyor. Roman Reigns memnuniyetsiz bir ifadeyle oraya doğru yönelip CM Punk'ı başından tutarak geriye doğru atıyor. CM Punk ayaklanıp onun üzerine doğru yürüyor. Seth Rollins ve Dean Ambrose'da gelerek onun etrafını sarıyor. Üç isim birden CM Punk'ı süzmeye başlıyor. Bu sırada Jericho ayaklanarak sopasını kapıyor ve Seth Rollins'in sırtına geçiriyor. Dean Ambrose hızlı bir şekilde dönüyor ancak geç kalıyor. Chris Jericho onunda karnına geçiriyor. İki isimde yuvarlanarak ring dışına düşüyor. CHRIS JERICHO ŞİMDİ ROMAN REIGNS'E HAMLE YAPMAK İSTİYOR. ROMAN'DAN ONA SUPERMAN PUNCH! JERICHO YERE YAPIŞIYOR. CM PUNK KENARDA DURAN SANDALYEYİ KAPARAK ROMAN'A DOĞRU SALLIYOR. ROMAN ARKASINI HIZLICA DÖNEREK SANDALYEYİ HAVADA YAKALIYOR. İKİ İSİM ÇILDIRMIŞ ŞEKİLDE SANDALYEYİ TUTARAK BİRBİRİNE BAKIYOR!

Sandalyeyi almak için aynı anda çekiştirmeye başlıyorlar. Roman Reigns üstün çıkarak sandalyeyi onun elinden kapıyor. Ardından üzerine yürümeye başlıyor. Jericho aniden yerden kalkarak uçarak Roman'ın ensesine sopayı geçiriyor. Roman Reigns dışarı doğru yuvarlanıyor. CM Punk ona doğru bakarken şimdi Jericho onun karnına vuruyor. CM Punk dizlerinin üzerine çöküyor. Jericho sopayı kaldırıp var gücüyle kafasına vurarak onu düşürüyor! Şimdi sopayı bırakıp dizlerinin üzerine çökerek CM Punk'ın üzerine çıkıyor. Shane McMahon'ın yüzüne bakıyor ve CM Punk'ın kafasını ve yüzünü yumruklamaya başlıyor! Jericho durmadan çıldırmış gibi yumruk atmayı sürdürüyor. CM Punk'ın yediği sopayla birlikte yarılan kafasından kanlar gelmeye başlıyor. Chris Jericho yumruk atmaktan yorgun düşerek kendini onun yanına bırakıyor ve yavaş yavaş ayağa kalkıyor.

BAYGIN ŞEKİLDE YATAN CM PUNK'I KAFASINDAN TUTARAK KALDIRIP YÜZÜNE BAKIYOR. CM PUNK'IN GÖZLERİ GİDİP GELIRKEN, CHRIS JERICHO'DAN CODEBREAKER! CHRIS JERICHO SÜRÜNEREK İPLERE ULAŞIP TUTUNARAK AYAKLANIYOR VE MİKROFON İSTİYOR.

Chris Jericho: I am Best in the World!

Chris Jericho kollarını iki yana açarak taunt atmaya başlıyor. Shane McMahon kafasını çevirerek seyircilere bakıyor. Kameralar ring dışında yatmakta olan güreşçi ve görevlilere çevriliyor. Shield ekibi dışarıda toparlanmaya çalışırken en son yerde yatmakta olan CM Punk'ı görüyoruz. Kafasından kanlar akarken baygın bir şekilde yerde yatıyor. Chris Jericho taunt atmaya devam ederken görüntüler kapanıyor.

PUSULA
GWA Entertainment
TM & © 2021
All Rights Reserved
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 16-06-2021, 22:00   #2
Banned
Stayin Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Really Unknown
Konular: 1973
Favori Güreşçisi: Sami Zayn
RPG Karakteri: Sami Zayn
Rep Puanı: 4151629
Rep Derecesi: Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Stayin Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Stayin Alive Stayin Alive isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 4151629

sebepler bomba üsteik hindistan!
Stayin Alive isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 16-06-2021, 22:01   #3
ÇAY
Big Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 376
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
Rep Puanı: 893939
Rep Derecesi: Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Big Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Big Mysterio Big Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 893939

Teddy Long’a ne oldu.
imza
HAM

Forum Başarıları
2x Haftanın Parlayanı
Ödüllü Teknoloji Yarışması v2 1.'si
41. Etkinlik Haftası Feud İnceleme Yarışması 1.'si
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Haxball Yarışması 2.’si
Ödüllü Teknoloji Bilgi Yarışması 3.
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması 3.’sü
41. Geleneksel Etkinlik Haftası WrestleMania Bilgi Yarışması 3.'sü
Ocak 2021 Ayın En Karagöz 3. Üyesi
Şubat 2021 Ayın En İspiyoncu 3. Üyesi
Ocak 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Şubat 2021 Ayın En Karagöz 4. Üyesi
Mart 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Who's That Body Challenge Yarışması 4.
Şubat 2021 Ayın En Hacivat 7. Üyesi
Mayıs 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Ocak 2021 Ayın En Hacivat 8. Üyesi
Ödüllü Spor Yarışması Sunucusu
Ödüllü RR Tarihi Yarışması Sunucusu

İmzam Bulunanlar
Big Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 16-06-2021, 22:02   #4
Kayıtlı Kullanıcı
MorbidAngel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 276
RPG Karakteri: Candice LeRae
Rep Puanı: 1184373
Rep Derecesi: MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
MorbidAngel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MorbidAngel MorbidAngel isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1184373

Takip etmeye çalışırım.
imza

RPG
''Sister Abigail'' Liv Morgan
Debut: 21 Şubat 2020 (Pusula)
Başarılar:
Intercontinental Champion
GWA Champion
Royal Rumble Winner
Sole Survivor
MorbidAngel isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 16-06-2021, 22:03   #5
zitti e buoni
Hell's Gate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Azerbaycan
Konular: 1227
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Kane
Rep Puanı: 2406035
Rep Derecesi: Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Hell's Gate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Hell's Gate Hell's Gate isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 2406035

Takipteyim.
imza
#unpredictable

Forum Başarılarım

x8 Onur Kürsüsü
Kariyer İncelemelerim (x2)
Şov İncelemelerim (x2)
Ödüllü Teknoloji Bilgi Yarışması Sunucusu
Eylül ayının en çok mesaj yazan 4. üyesi
Eylül ayının en ispiyoncu 9. üyesi
Ekim ayının en çok mesaj yazan 3. üyesi
Ekim ayının en ispiyoncu 3. üyesi
AEW Full Gear 2020 Bahis Ligi İkincisi
NJPW Power Struggle 2020 Bahis Ligi Birincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması üçüncüsü
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması dördüncüsü
39. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması ikincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Makale Yarışması üçüncüsü
7. Be A Booker Oyunu | GTR Draft Game Kazananı (1.)
Elveda | Makale Etkinliği Üçüncüsü
Haftanın Parlayan Üyesi 29.11.2020
Kasım ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Kasım ayının en çok konu açan 3. üyesi
Kasım ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
NXT TakeOver: WarGames 2020 Bahis Ligi Dördüncüsü
TLC 2020 Bahis Ligi Üçüncüsü
11. Slammy Awards Yılın En Geveze Üyesi
11. Slammy Awards Yılın En İyi Çaylağı
Aralık ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Aralık ayının en çok konu açan 4. üyesi
Aralık ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
"Who's Body Challange" yarışması 2-si
Haftanın Parlayan Üyesi 03.01.2021 (2021'in İlk Parlayan Üyesi)
NJPW Wrestle Kingdom 15 (2. Gün) Bahis Ligi Birincisi
AEW New Year's Smash Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT New Year's Evil Bahis Ligi Beşincisi
IMPACT Hard To Kill 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü
Royal Rumble 2021 Bahis Ligi Beşincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Poster Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması üçüncüsü
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Erkekler Rumble'ı Sıra Tahmini Yarışması üçüncüsü
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Royal Rumble Tarihi Yarışması ikincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Haxball Yarışması üçüncüsü
Ocak ayının en çok konu açan 3. üyesi
Ocak ayının en çok mesaj yazan 5. üyesi
Ocan ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
IMPACT No Surrender 2021 Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT TakeOver: Vengeance Day Bahis Ligi İkincisi
Haftanın Parlayan Üyesi 21.02.2021
Elimination Chamber 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü
Şubat ayının en çok konu açan 5. üyesi
Şubat ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Şubat ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
AEW Revolution Bahis Ligi 2021 Dördüncüsü
Mart ayının en çok mesaj atan 5. üyesi
Mart ayının en çok konu açan 9. üyesi
Mart ayının en ispiyoncu 2. üyesi
NXT TakeOver: Stand & Deliver 2. Gün Bahis Ligi Birincisi
WM Haftasının Parlayan Üyesi (11.04.2021)
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Poster Yarışması birincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Şov İnceleme Yarışması ikincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Makale ve Kompozisyon Yarışması üçüncüsü
41. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması ikincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Konuşan Fotoğraflar Yarışması üçüncüsü
Nisan ayının en çok mesaj atan 5. üyesi
Nisan ayının en çok konu açan 7. üyesi
Nisan ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
WrestleMania Backlash Bahis Ligi Üçüncüsü
AEW Double or Nothing 2021 Bahis Ligi Birincisi
Mayıs ayının en çok mesaj atan 7. üyesi
Mayıs ayının en çok konu açan 9. üyesi
Mayıs ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
Bayram Özel İnceleme Etkinliği üçüncüsü
NXT TakeOver: In Your House 2021 Bahis Ligi Üçüncüsü
Hell in a Cell 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü

Be A Booker | Illusion Professional Wrestling
GTR BaB Evreni | Global Unpredictable Wrestling
Be A Booker | WWE Brand Savaşları

"I was there"

RPG: Kane

x1 United States Champion
Hell's Gate isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 16-06-2021, 22:03   #6
Rüyalar...
DarylDiXoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir / Bornova
Konular: 2319
Favori Güreşçisi: Jeff Hardy
RPG Karakteri: CM Punk
Rep Puanı: 1620423
Rep Derecesi: DarylDiXoN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DarylDiXoN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DarylDiXoN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DarylDiXoN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DarylDiXoN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DarylDiXoN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DarylDiXoN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DarylDiXoN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DarylDiXoN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DarylDiXoN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DarylDiXoN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DarylDiXoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DarylDiXoN DarylDiXoN isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1620423

Hadi bakalım, aldık yerimizi..
imza
Geçmiş ve Gelecek

B E S T H E R H O O D

SEN KAYBETTİN VINCE!!!
DarylDiXoN, @Bero McMahon , ÖLÜ REİS , hurt heal01

DİZİ İNCELEMELERİM
Westworld 2. Sezon

GTR BAŞARILARI

Yeni Dereceler
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Poster Yarışması 1.si
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Profil Dizayn Yarışması 1.si

Be A Booker Grafikerliği
*ŞUAN*Be A Booker | WWE Universe ''Ege - Rage Of Breed''
*ŞUAN*Undisputed Global Championship Entertainment - The Sinister Scotsman''
*ŞUAN*Undisputed Global Championship Entertainment - Styles Clash''

Tüm Çalışmalarım: Deviantart ''eyiyureklidaryl''

2014 Slammy Awards ''Profil'' Ödülü..
13. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania XXX Poster Tasarımı 1.'si..

New RR15 Profil Dizayn 1.'si
New RR15 Logo Yarışması 1.'si
New RR15 Poster Tasarım Yarışması 3.'sü

3 Kez GTR Onur Köşesinde Bulunma
1 Kez Haftanın Parlayan Üyesi..

Summer Slam haftasının Dizayn 2.Si
S.Series. Logo yarışması 3.'sü..
S.Series. Profil Dizayn 1.'si..

17. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Profil Dizayn 1.Si..
17. Etkinlik Haftası Wrestlemania: Logo Yarışması 1.Si..
29. Geleneksel Etkinlik Haftası: WM34 Profil Dizayn Yarışması 3.lüğü
DarylDiXoN isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 16-06-2021, 22:09   #7
Rated Superstar Edge
Westron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Muğla/Bodrum
Konular: 984
Favori Güreşçisi: Edge
Rep Puanı: 783676
Rep Derecesi: Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Westron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Westron Westron isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 783676

Takipteyiz.
imza

#RatedSuperstarEdge
#AdamCopeland

Forum Başarılarım

Haftanın Parlayan Üyesi(4X)
-01.12.2019
-25.07.2021
-01.08.2021
-22.08.2021

Wrestlemania 37 Profil Dizayn Yarışmaşı Birincisi

Onur Kürsüsü Kasım 2019 | Ayın En Çok Konu Açan "Hacivat" Üyesi

Onur Kürsüsü Kasım 2019 | Ayın En Çok Mesaj Yazan "Karagöz" Üyesi

Onur Kürsüsü Aralık 2019 | Ayın En Çok Konu Açan "Hacivat" Üyesi

Onur Kürsüsü Aralık 2019 | Ayın En Çok Mesaj Yazan "Karagöz Üyesi

Ayın İspiyoncusu | Aralık 2019

Onur Kürsüsü Nisan 2020 | Ayın En Çok Mesaj Yazan "Karagöz" Üyesi

Ayın İspiyoncusu | Temmuz 2021
Westron isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 16-06-2021, 22:15   #8
Banned
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 2765
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
RPG Karakteri: Johnny Gargano
Rep Puanı: 3248591
Rep Derecesi: Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 3248591

Alanda olacağız.
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 16-06-2021, 22:26   #9
Hall of Pain
Mark Henry Seveni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Silsbee, Texas
Konular: 62
Favori Güreşçisi: Mark Henry
Rep Puanı: 1282749
Rep Derecesi: Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mark Henry Seveni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mark Henry Seveni Mark Henry Seveni isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1282749

Kane bu şarkı sana gelsin.

imza

MARK HENRY IS ALL ELITE

Our Time Has Come

WE ARE THE NATION OF DOMINATION
---RPG---
GWA 3. Sezon

Eski:

Teddy Long

Debut: GWA Atlas 25/02/2021

-------------GWA Slammiversary 2021 04/04/2021 Hall of Pain'in menajeri olarak Tag Team kemeri kazanıldı. 30/05/2021 kaybedildi.

GWA Pusula 16/04/2021 Hardcore Kemeri kazanıldı. 25/04/2021 kaybedildi.

Booker T

Debut: Royal Rumble 04/07/2021

Mark Henry Seveni isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 17-06-2021, 00:58   #10
Padomay
mh051020 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Denizli
Konular: 59
Rep Puanı: 62970
Rep Derecesi: mh051020 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. mh051020 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. mh051020 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. mh051020 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. mh051020 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. mh051020 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. mh051020 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. mh051020 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. mh051020 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. mh051020 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. mh051020 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
mh051020 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
mh051020 mh051020 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 62970

Uzun bir aradan sonra gerçek anlamıyla takipte olacağım.
mh051020 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil