GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 24-06-2021, 23:27   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1965
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 956583
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 956583

Standart RPG GWA - 28 Haziran 2021 Pasifik

Şov Bilgileri
GWA Pasifik
28.06.2021 - 20.00 - C
Brooklyn Center
Brooklyn, New York
230.Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin 8 Neden

1- CM Punk Şovu Açıyor

2- ''Baba'' İntikam Peşinde

3- Roman Reigns Aksiyonda!

4- Kane vs. Azeez & Alexander Wolfe & PAC - Handicap Match

5- Herkesin Hedefi Royal Rumble!

6- Jeff Jarrett Geleceği İşaret Ediyor

7- Geçmişten Gelen Sırlar

8- Kan!

Pyrolar patlıyor! Brooklyn'de tüm iştihamıyla Pasifik heyecanı başlıyor! Ekrana geçtiğimiz haftalarda yapılan Pusula şovunun kapanışında yaşanan olaylardan görüntüler geliyor. Spiker masasına dönüyoruz. Gür ve Tazz neşeli şekilde el sallayarak kameraları selamlıyor. Arenada birden sessizlik hakim oluyor. Gözler girişe dönüyor.

CM Punk girişte! Gülümseyerek seyircilere bakıyor. Pusula şovunda aldığı darbelerden dolayı kafasına atılan dikişleri kameralara göstererek gülüyor ve ringe doğru ilerlemeye başlıyor. CM Punk ringe girer girmez bir mikrofon istiyor ve hızlı adımlarla ringin ortasın geçerek yere oturuyor. Söze gireceği sırada duraksıyor ve seyircilere bakıyor. Seyircilerden ona yoğun destek var.

CM Punk: Kafamdaki izleri görebildiniz mi? Savaşın izi bunlar. Gelip yakından görmenizi çok isterdim ama oturduğunuz yerden izlemeye devam edin. Ne diyorduk, savaş evet. Locked & Loaded gecesi gelerek başlattığım savaşta artık sona yaklaşıyoruz. Sakın geçen şovda olanlardan dolayı beni sorgulamaya kalkmayın. Savaşlardan hasar görmeden çıkamazsınız. Ben hamlelerimi yaptım sonrada o hamlesini yaptı. Her şey olması gerektiği gibi oluyor. Aynı zamanda kaçınılmaz sona da daha fazla yaklaşıyoruz. 1 haftadan az kaldı. 4 Temmuz gecesi son hamlemi yapmak için ringe çıkacağım. Bitirici hamle, altın vuruş, nokta atış artık buna nasıl bir isim verirseniz o olacak.

Seyircilerin bir kısmından Chris Jericho için tezahüratlar var. Arenada Chris Jericho ve CM Punk adına farklı yerlerden aynı anda tezahüratlar başlıyor. CM Punk'un yüzünde bir gülümsemeyle elini kaldırarak onların susmasını istiyor ve tekrar mikrofona yöneliyor.

CM Punk: Onun adını bağırmanızda bir problem görmüyorum, gayet normal. Ama şu anda burada olan benim o yüzden hareketlerinize biraz dikkat edin. Tek işiniz fanatiklik yapmak ama onu bile doğru dürüst beceremiyorsunuz. Bir kumanda alıp o seslerinizi kısmayı çok isterdim. Her neyse nerede kalmıştım? Hamlelerden bahsediyorduk. Savaşı kazanmak istiyorsanız her hamlenizin mantıklı olması gerekiyor. Şimdiye kadar yaptığım her şeyin kusursuz olduğunu düşünüyorum. O çıkıp ringde debelenirken gidip evini ateşe verdim ve onu çıldırttım. Çaresiz şekilde diz çökerek karşımda zayıf düştü. Onun zayıf anını yakaladıktan sonra beklemeden bir hamle yapmak daha zorundaydım. Bende gittim ve tek dostunu tepeden aşağıya attım. Yine öncesinde olduğu gibi çaresiz şekilde diz çökerek izlemek zorunda kaldı. Hamlelerimin ne kadar kusursuz olduğunu görüyor musunuz? Ne yaparsam yapayım bana engel olamıyor. Onu oldukça aciz bir durumda bıraktım.

CM Punk duraksayarak seyircileri süzüyor ve konuşmaya devam ediyor.

CM Punk: Onun hamlesini de takdir etmek zorundayım. Ne kadar yalancı, kolpacı ve iğrenç biri olsa bile rakibimin hamlelerine saygı duyarım. Elinde bir sopayla çıkagelip zar zor araya giren kalabalığın sayesinde beni yere sermesi hiç fena hamle değildi. Chris Jericho'yu alkışlayabiliriz bunun için. Kim bilir şu an nerede hangi boş işlerle uğraşıyor? Yine işten kaytarıp buraya uğramadığını görüyorum. Kendisine bir soruyu sormayı çok istiyorum. 4 Temmuz gecesinde nasıl bir hamle yapmayı düşünüyorsun? Elinde bir sopa olmayacak, yardımına koşacak bir İspanyol köpeği de olmayacak. Hepsinden öte dünyanın en iyisiyle karşılaşacaksın. Normal bir maçta olan tüm kurallar çerçevesinde yalnız başına benle yüzleşeceksin. Daha önce bu şartlar altında dövüştüğünü hatırlamıyorum. Gerçekten ne yapacaksın?

Tüm seyirciler gözlerini ekrana çeviriyor. Chris Jericho ekranda! Kahkaha atarak bizleri karşılayıp önünde duran mikrofona atlıyor.

Chris Jericho: Bakın bakın ne anlatıyor. Yediğin dayaktan sonra şova bile çıkamayacağını düşünmemiştim, beni çok büyük yanılttın. Hakikaten sağlam bir bünyen olduğunu kanıtladın bana. Her neyse, bana bak p*ç herif! Oturduğun yerden istediğin saçmalığı anlatabilirsin ancak dünyanın en iyisi muhabbetini bir kenara bırak. Çünkü oldukça gülünç görünüyorsun. Orada seni dinleyen herkes son şovda kimin en iyi olduğunu gördü. Kalın sopamı kafana geçirdiğimde çıkan ses herkesi ikna etti diye düşünüyorum. Sen hamlelerini karşıma çıkamadan yaparken ben bizzat gelip kafana geçirdim. O anları ekrana tekrar getirtmemi ister misin? Ama buna gerek duymuyorum çünkü görüyorum ki sen dayakla akıllanacak biri değilsin.

CM Punk: Yapma böyle ama Jeri. Yine en başa dönmüşsün. Yeni bir ev tutmuşsun ve yine onun içinden atıp tutuyorsun. Yaptığım her şeyin boşa gittiğini hissetmeye başlıyorum. Anlaşılan tek çözüm o kemeri senden söküp almak. Değişimin için bu şart ve seni değiştireceğim.

Chris Jericho: Koruma bile tuttum a*ına koyayım! G*tün yiyorsa gelip burayı da yak. Şaka yapıyorum tabii ki gelme. Yoksa direkt polislere teslim ederim seni vahşi herif. Evimi yakmak ne demek lan? Böyle hamle mi olur? Saçma sapan işlerle uğraşmak yerine direkt bana gelebilirdin. Tıpkı benim sana geldiğim gibi.

CM Punk: Şu an oturduğum yerden kalkıp evine doğru yola çıksam üç buçuk atacağını biliyorum Jeri. Kendini kandırmak sana hiç yakışmıyor. Kendini hazır hissediyor musun? Az önce dediklerime kulak vermiş olmanı umuyorum. Daha önce çıkmadığın türden bir karşılaşmaya çıkacaksın ve hala gülüp eğleniyorsun. Kemerine veda edeceğini hissedip delirmiş olabilir misin?

Chris Jericho: Ringin ortasına oturup gevezelik yaparak bu şovu açan kişiden başka deli görmüyorum. İşte bu yüzden şovlara gelmiyorum. Şova geliyorsun ve adamın biri ringin ortasında oturup uzun uzun konuşuyor. Siz salak seyircilerde bunu dinleyerek tezahürat yapıyorsunuz. Hepiniz komple delirmişsiniz. Yine de bir kez daha rahatımı bozarak size gerçek bir şov izletmek için karşınıza geldim. Sen iki kez hamle yaptın ben ise bir kez. Yani hamle sırası yine bende. Satranç mı oynuyoruz bu ne böyle? Her neyse kurallara uyup hamlemi yapacağım. Ayağa kalkmak için hazırlan Punk.

CM Punk yerinden kıpırdamayarak ekrana bakarak gülmeye devam ediyor. Chris Jericho'da gülerek buna karşılık veriyor ve eliyle onu işaret ediyor.

Breezango! Fandango ve Tyler Breeze girişte görünüyor. Oldukça büyük bir yuhalama var iki isime. CM Punk rahatını bozmadan onları izliyor. Fandango ve Breeze sert bakışlarla ilerleyerek aprona çıkıyor. Biraz tedirgin bir şekilde ringe giriyorlar. CM Punk oturduğu yerden yavaşça kalkarak onların karşısın dikiliyor.

Chris Jericho: Bu ikisi gelecek vadediyor. Onlara bir şans vereyim dedim. Eğer seni indirirlerse himayem altına girebileceklerini söyledim. Size güveniyorum çocuklar, eğlendirin herkesi.

Chris Jericho patlamış mısır kutusunu eline alarak arkasına yaslanıyor. Fandango ve Breeze önce birbirine bakıyor ardından CM Punk'un üzerine doğru yürüyor. CM Punk tepki vermeden onları izliyor.

Fandango ve Breeze atağa kalkarak aynı anda CM Punk'ı yumruk atmaya başlıyor. İki isim onu yumruklarla köşeye götürerek vurmaya başlıyor. CM Punk karşılık vermeden kendini korumaya çalışıyor. Fandango hızını alamayıp Breeze'yi iterek CM Punk'a tek başına vurmaya başlıyor. Fandango geri çekilip CM Punk'un durumunu kontrol ediyor. CM Punk hiçbir şey olmamış gibi başını kaldırıyor ve onu ittirerek yere düşürüyor. Üzerine koşarak gelen Breeze'nin kafasını köşeye çarptırarak düşürüyor. CM Punk tekrar Fandango'ya yöneliyor ve yüzüne dirsek darbeleri vurarak ringde gezdiriyor ardından köşede yaslanmış şekilde duran Breeze'nin üzerine atıyor. İki isim çarpışmanın etkisiyle iplere tutunarak savruluyor.

CM Punk iplere yaslanan iki isime sırayla chop darbeleri vurmaya başlıyor. İkisini de ayrı köşelere atıyor ve Chris Jericho'ya bakıyor. Chris Jericho umursamaz şekilde mısırını yiyerek olanları izlemeye devam ediyor. CM Punk şimdi ringin ortasından koşuyor ve köşedeki Breeze'ye Shining Wizard! Ardından diğer köşeye koşuyor ve bu seferde Fandango'ya Shining Wizard! İki isimde tekrar yere düşüyor. CM Punk ikisini de ringin ortasına getirip dizlerinin üzerine çöktürüyor. Şimdi sırayla iki isime tekme savurmaya başlıyor. Seyirciler her tekmeyi sayarak CM Punk'a eşlik ediyor. CM Punk tekme atmayı bırakıp ikiliyi izliyor ve kalkmalarını bekliyor. Yerinden doğrulan Breeze'ye, Roundhouse Kick vuruyor. Ardından Fandango'da bunu tadıyor. CM Punk şimdi sinirli şekilde ringi turluyor ve koşarak yerde yatan Breeze'yi sırtlıyor. Go to Sleep! Breeze yere seriliyor. Şimdi Fandango'yu yakalıyor ve sırtlıyor. Bir Go to Sleep daha!

Chris Jericho mısırını bırakarak alkışlamaya başlıyor. CM Punk, iki ismi ringin ortasına çekip üst üste koyuyor ve tekrar yere oturarak mikrofonu alıyor. Tam söze gireceği sırada-

Shane McMahon sinirli bir şekilde elinde mikrofonla geliyor ve CM Punk'a bakıyor. CM Punk tam konuşacağı sırada ona sus işareti yapıyor. Ardından yavaşça arkasını dönerek ekrandaki Chris Jericho'ya bakıyor. Chris Jericho ona gülerken, Shane McMahon söze giriyor.

Shane McMahon: Canımı sıkıyorsun. Canımı çok ama çok sıkıyorsun ve artık buna katlanmak istemiyorum. Sen ve tüm saçmalıklarından nefret ediyorum. Sana dair her şeyden nefret ediyorum. Geçen şovda sana uslu durmanı söylediğimde beni dinlemedin, sürekli bana hakaret ettin ve görevimi sorguladın. Üstelik hala bunlardan pişmanlık duymayıp pis bir şekilde sırıttığını görebiliyorum. Madem şampiyon olduğun için kendini bu şirketin en tepesinde görüyorsun, o zaman sana kimin büyük olduğunu göstereyim. 4 Temmuz günü o maça çıkacaksın bunu zaten biliyoruz. Ben sana bir şeyin sözünü vermek istiyorum. Eğer bu ringdeki adam o gün seni yenerse, bir daha asla bu kemer için bir maça çıkamayacaksın. Söylediği gibi sana yardım edecek kimse olmayacak ve her şey kuralına göre yapılacak. Rezil olacağın o günü iple çekiyorum. Kaybedip tekrar bir şans için bana geldiğinde sadece yüzüne geleceğim. İşte eğlence bu olacak.

Shane McMahon mikrofonuyla beraber tekrar arka alana yöneliyor. CM Punk bir eliyle yüzünü tutarak Chris Jericho'ya bakıyor. Chris Jericho derin bir nefes alarak masada duran kemerini alıp oturduğu yerden kameralara doğru kaldırıyor. Görüntüler kapanıyor.

Görüntüler bir caddede açılıyor. Yüzünü göremediğimiz kapüşonlu isim, sıkıca çantasına sarılarak koşuyor. Önüne çıkan yaşlı adama çarptıktan sonra yere düşüyor. Sinirlenerek yere düşen çantasını alıp tekrar kalkarak koşmaya başlıyor. Arkasını dönerek yola bakıyor ve tekrar koşuyor. Bu sırada uzaklardan gelen bir ses tüm caddeyi inletiyor.

Ryback: Laaaaağğğğğğnnnn!

Bu isim Ryback! Ryback'ı kafası tere batmış halde koşarken görüyoruz. Ryback duraksayarak kafasındaki teri silip deliye dönmüş gözleriyle kapüşonlu isme bakıyor ve parmağıyla ona doğru işaret çakıyor. Gizemli kişi arkasına bile bakmadan koşarken önüne çıkan takım elbiseli adama tosluyor. Yere düşünce geri geri giderek ona bakıyor.

Takım Elbiseli Adam: Baba, yakaladım iti!

Kapüşonlu isim şimdi yüzünü gösteriyor. Isaiah "Swerve" Scott'un beyazlamış yüzünü görüyoruz. Scott ayaklanıyor ve çantasını tekrar alıyor. Ryback'ın adamı olduğunu tahmin ettiğimiz takım elbiseli isim ona doğru hamle yapıyor. Scott çekilerek onun suratına çantayı geçiriyor. Ardından bir Low Blow geçirerek yere seriyor. Ryback onlara bakarak koşmaya devam ediyor ve iyice yaklaşıyor. Scott korkuyla ona bakıp tekrar koşmaya başlıyor. Kaçarken bir yandan sürekli arkasını dönerek Ryback'a bakıyor.

Scott ana yola çıkarak geçen arabaları umursamadan koşuyor. Tam önünde fren yapan arabanın kaputuna sıçrayarak yere iniyor ve devam ediyor. Bu sırada Ryback kendine doğru gelmekte olan arabaya eliyle "stop" işareti yapıyor. Araba önünde yavaşlıyor ve içindeki isim başıyla Ryback'ı selamlıyor. Ryback aynı şekilde karşılık verirken Scott'un iyice uzaklaştığını fark edip sinirlenerek tekrar peşine düşüyor. Trafikte korna sesleri yükselirken tüm araçlar duruyor. Scott koşarken takılıp düşüyor ve elindeki çanta fırlıyor. Ryback onun önüne geçerek yerdeki çantayı kapıp soluklanarak ona dönüyor.

Ryback: Adımı söyle lan!

Isaiah "Swerve" Scott: Ryback!

Ryback: Anlamadım lan!

Isaiah "Swerve" Scott: "Baba" Ryback.

Ryback: Ben intikamımı alır mıyım?

Isaiah "Swerve" Scott: Alırsın.

Ryback: Ne istedin lan bacımdan? Sen benim bacımla eğlenip nasıl toz çektirirsin lan? Laaaaaaağğğğn! Sana kardeş dedim, bağrıma bastım, ortağım yaptım. Sen bana bunu nasıl yaparsın lan? Bu çantadaki tozları sana yutturayım mı şimdi? Kendi kaderini sen belirleyeceksin aslan parçası. Ya bu tozların hepsini yutacaksın ya da seni sabaha kadar döveceğim. Düşünmek için vaktin yok. Her iki durumda da komaya gireceksin.

Isaiah "Swerve" Scott: Sadece eğleniyorduk Ryba- yani baba. Sana yemin ederim kötü bir niyetim yoktu. Biz sadece eğleniyorduk ve senin hakkında konuşuyorduk. Ne kadar babacan, yardımsever ve iyi bir adam olduğunu konuşuyorduk. Yalan söylemeyeceğim ondan hoşlandım baba. Bunu senle de konuşacaktım ama sürekli beni kovalıyorsun ve öldürmekle tehdit ediyorsun. Tıpkı şu an olduğu gibi.

Ryback: Eski günlerin hatırına seni daha az dövecektim ama yaptıklarından dolayı bu şansıda kaybettin. Seni öyle bir döveceğim ki, insanlar ortaya çıkacak tabloyu görmek için sürekli seni ziyaret etmeye gelecek. Sana demiştim Scott. Ben adamın a*ına korum demiştim. Ayağa kalk lan!

Scott yerde ellerini açarak Ryback'a yalvarırken yoldan sesler geliyor. Ryback ve Scott seslerin geldiği yöne bakıyor. Kameralar yaklaşmakta olan motosikletlere dönüyor. Sayısız motosikletin yavaşlayarak ikilinin olduğu yere doğru ilerliyor. Ryback elindeki çantayı ve Scott'u bırakarak onlara doğru yöneliyor. Motosikletler yan yana durarak fren yapıyor. En öne çıkan motosikletten inen isimin elinde bir kemer olduğunu görüyoruz. Kemerini arkaya doğru koyup kaskını çıkarıyor. Bu isim Baron Corbin!

Baron Corbin: Hayırlı agşamlar babağ. Çolug çocug mu dövüyürsun yine?

Ryback: Sıra sana da gelecek aslan parçası!

Baron Corbin: Heleğ otur soluglan babağ. Yaşına başığna hürmet ediyoz diye sabrımızı sınamayasın ha.

Ryback: Ortalığı Teksas'a çevirdiniz lan! Ne bu şekiller kılık kıyafetler aslan parçası? Değişik değişik yüzükler, küpeler, ceketler. Ama merak etmeyin. Hepinizi adam edeceğim!

Azad: Bu kelin ifadesini alayım mı abi?

Baron Corbin öne çıkmayan Azad'ı tutarak geriye fırlatıyor. Şimdi ağır adımlarla Ryback'a doğru yaklaşarak önünden geçiyor. Ryback tetikte bir şekilde kıpırdamadan onu izliyor. Corbin yerde duran Scott'u ensesinden yakalayarak ayağa kaldırıyor ve yürütüyor. Scott'u birden koşturarak motosikletlerin önüne atıyor. Ryback omuzlarını silkip Scott'a doğru ilerlemek isterken tüm motorcular Scott'u arkasına alarak onun önüne geçiyor. Ryback arkasını döndüğünde Baron Corbin ile yüz yüze geliyor.

Baron Corbin: Oğlana elleme, gel bu işi gendi aramızdağ çözelim.

Ryback: Hepinizi tek seferde tokatlayacağım.

Baron Corbin: Yanlış anlamışsın babağ. Onlar seyirciiğğ, yogsa ben sana teg yederim.

Ryback ceketini çıkarıp fırlatıyor. Ardından gömleğini ilikleyip geriye giderek Corbin ile arasına mesafe koyuyor. Corbin arkasında duran ekibine bakıyor ve o da ceketini çıkarıp onlara doğru fırlatıyor. Ryback ve Corbin birbirlerini süzüyor. Kalabalık pür dikkat onları izlerken Ryback bağırarak onun üzerine koşuyor. Corbin'de koşmaya başlıyor. İki isim birbirine doğru atlarken kameralar kapanıyor.

Shield'ın müziği arena boyunca yankılanıyor ve Spot ışığı tribündeki boşluğu gösteriyor. Ve Roman Reigns tüm ihtişamıyla orada beliriyor. Roman Reigns ağır adımlarla tribünden aşağıya iniyor ve sonrasında da ringe giriyor. Ringe girdikten kısa bir süre sonra başka bir müzik duyuluyor.

Shaman Of Sexy! Honcho Of Hotness! John Morrison, Ain't Make No Believe eşliğinde girişte görünüyor ve pozunu kesmesiyle kendisine özgü pyroların patlaması bir oluyor. Morrison tebessüm ederek ringe giriyor. Ceketini çıkardıktan sonra hakem ikiliyi kontrol ediyor ve maçın başlaması için işaretini veriyor.

Roman Reigns vs John Morrison

İkili direk lock up'a giriyor. Roman üstün çıkıyor buradan. Morrison'ın koldan yakalayıp Short Arm Lariat oturtuyor. Sonra da iplerden sekip Shoulder Block ile onu indiriyor. Morrison kalkıp yumruk sallıyor ama Roman eğilip Samoan Drop yapıp tuşa gidiyor! 1....2..... atıyor Morrison. Roman iplere yolluyor Morrison'u. Sonra kendisi de sekiyor ve clothesline yapıp onu ringden indiriyor. Peşinden çıkıyor hemen. Onu bariyerlere fırlatıyor Roman. Sonra kafasından alıp spiker masasına çarptırıyor 10-15 kez. Oradan da alıp stell steps'e çarpıyor. Morrison'u iplere yerleştiriyor Roman. Drive By yapacakken Morrison çekiliyor ve Roman aprona yapışıyor. Morrison iplerden sekip elbow drop deniyor ama Roman çekilince John dirseğini çarpıyor. Roman yeniden aşağı iniyor ve Drive By çakıyor. Sonra da ringe sokup tuşa gidiyor! 1...2....

Ama atıyor Morrison. Roman onu yerde üzerine çıkıp iyice yumrukluyor. Sonra da köşeye geçip bekliyor. Morrison kalkıp koşuyor Roman spear deniyor ama Morrison iplerden sekiyor ve Big Boot atıyor. Üzerine gidiyor ama Roman yakalayıp köşeye atıyor ve Corner Clothesline yapıyor. Sonra iplerden sekip Tilt A Whirl DDT çakıp tuşa gidiyor! 1....2.... ama Roman tek kolla omuzlayıp yerden kaldırıyor Sitout Crucifix Powerbomb yapıp tuşa gidiyor! 1....2.... gene atıyor Morrison. Roman en son köşeye geçip yumruğunu yere vuruyor. Morrison kalkıyor Roman'da koşuyor ama clothesline geliyor Morrison'dan. Sonra da kalkıp köşeye geçiyor Morrison! Tauntunu atıyor ve Superkick geliyor! Sonra da tuşa gidiyor 1.....2....

Roman atıyor. Morrison şaşkın şekilde bakıyor. Roman hemen kalkıyor ve clothesline çakıyor. Yerden kaldırıp köşeye yolluyor ve Corner Clothesline yapıyor. Morrison oradan sekince tutup Body Slam vuruyor Roman. İplerden sekip legdrop ile atlıyor üzerine. Yerdeyken kafasından tutup kaldırıyor ve neckbreaker çakıyor. Köşeye geçip Superman Punch için bekliyor. Morrison kalktığında hareketi atıyor ama Morrison eğilip tekme atıyor. Kolundan tutuyor ama Roman engelliyor ve DDT çakıyor. Yeniden Superman Punch için köşeye geçiyor. Morrison kalktığında koşuyor ama Morrison roll up’a çekiyor! 1...2.... Ama atıyor Roman! Morrison hızlıca ayaklanıyor ve Roman'ı yakaladıktan sonra MOONLIGHT DRIVE çakıyor! Sonrasında da hızlıca köşeye geçiyor. Pozunu kesiyor ve STARSHIP PAIN! Morrison ayağa kalkıyor ve bir Starship Pain'in yeterli olmayacağına kanaat getiriyor. Tekrar köşeye geçiyor ve bir STARSHIP PAIN DAHA! MORRISON TUŞA GİDİYOR! 1...

1 DE ATIYOR ROMAN! Morrison şok halde bakıyor. Yeniden köşeye geçip üçüncü kez deniyor hareketi ama Roman çekilince yere çakılıyor Morrison! Roman geçiyor bu kez köşeye ve Superman Punch! Morrison kalkıyor ama bir Superman Punch daha geliyor. Sonra da köşeye geçiyor Roman! Ve Spear geliyor Roman'dan. Ardından da tuşa gidiyor Roman Reigns! 1.....2..... ama atıyor John Morrison Roman da şaşırmış halde izliyor durumu. Yeniden geçiyor köşeye Roman. Yine bekliyor spear için. Koşuyor üzerine ama Superkick Morrison'dan. Yeniden köşeye doğru gidiyor ama kendine çekip Superman Punch'ı çakıyor. Sonra da yeniden köşeye geçiyor ve tauntunu yapıyor. Morrison bir süre sonra ayağa kalkıyor. Roman koşmaya başlıyor ve SPEAR! Roman Reigns Spear'ı çakıyor ve hızlıca tuşa gidiyor! 1-2-

3!

Kazanan: Roman Reigns

Roman Reigns, John Morrison'u yenmeyi başarıyor ve momentumunu arttırmaya devam ediyor. Roman ayağa kalktıktan sonra köşeye geçiyor ve tauntunu atıyor. Bu esnada maçtan kesitleri izliyoruz. Sonrasında Roman Reigns seyircilerin arasından kayıplara karışırken kameralarımız kapanıyor.

Seth Rollins: İhtimaller dahilinde konuşuyorum, aramızdan birinin kazanma ihtimali %10. Bence muazzam bir yüzde ama gerçek şu ki başka çaremiz yoksa birbirimizi atacağız. Açık konuşuyorum bunu yaparken hiç çekinmem. Sonuçta Royal Rumble bu. Anlıyorsun değil mi?

Dean Ambrose: Benim tek anlamadığım neden bu konuşmayı üçümüz bir aradayken yapmadığın.

Seth Rollins: Ne fark eder ki? Roman'dan bahsediyoruz yahu. Eğer benim yaklaşımımı yanlış buluyorsun sana bir gerçeği söylemek istiyorum. Eğer finalde üçümüz olursak, Roman köşeye geçip öyle bir "uğğaahhağ" çekecek ki aklımız çıkacak. Tam olarak bu yaşanacak.

Dean Ambrose: Roman'ın bize agresif bir yaklaşımı olacağını düşünmüyorum. Yani tabii üçümüz kalırsak bir şeyler yapmak zorundayız.

Seth Rollins: Karşı karşıya geldiğimizde ringin ortasına geçip yumruklarımızı mı birleştireceğiz? Ben sadece ihtimalleri değerlendiriyorum ve şu an en mantıklısı bizim takım şampiyonları olarak bir takım çalışması yapmamız lazım. Tıpkı kemeleri kazandığımız gece gibi. Yani olası bir durumda sen ve ben bir, Roman bir olmalı.

Dean Ambrose: Tam bir şerefsizsin sen. En başından beri senden sinsilik ve kurnazlık kokuları alıyordum zaten. Hatta günün birinde arkamızdan sandalye ile vurup, Shane McMahon'un tarafına geçeceksin gibi hissediyorum. Bunu düşünürken nasıl oluyorsa dejavu yaşıyorum, çok tuhaf. Yaşandı mı bu?

Seth Rollins: Kurnazlık falan yok, ben mantıklı bir yaklaşım sergileyerek ihtimalleri konuşuyorum. Kimsenin kimseyi arkadan vurduğu yok.

Dean Ambrose: Şaka yapıyorum.

Seth Rollins: Ben de şaka yapıyorum.

Dean Ambrose ve Seth Rollins birbirlerine gülerek bakarken Roman Reigns ağır adımlarla onların yanına doğru geliyor. İkili dikkatini ona vererek ciddi bir ifadeye bürünüyor. Roman Reigns iki ismin ortasına girerek onları izlemeye başlıyor.

Dean Ambrose: İyi insan lafın üzerine gelir derler bizde tam senden bahsediyorduk Roman. Daha doğrusu Seth'in kafasına tilkiler dönüyor. Rumble gecesi ikimizi birden dağıtacağını iddia ediyor. "Ne oluyor?" falan oldum bende. Belki sen bu meseleye bir açıklık getirirsin.

Roman Reigns: Kimse kimseyi dağıtmıyor. Her zaman olduğu gibi o gecede tek yumruk olacağız. Bundan nasıl şüpheniz olabilir? Birbirimize dokunmadan işimize bakacağız bundan daha basit bir şey yok. Kafandaki tilkileri benle de paylaşır mısın Seth?

Seth Rollins: Öncelikle Pat Patterson'u rahmetle anıyorum, huzur içinde yatsın. Kendisi bu maç türünü keşfettiğinde farklı bir şey düşündü. Battle Royale gibi olmayacaktı. Tüm güreşçilerin ringde başlaması yerine iki güreşçinin ringde başlamasını ve kalanların belirli dakikalar aralığıyla gelmesini düşündü. Tanımı yaptığıma göre burada bizim için sorun olan tek şeye gelelim. Bu maçı sadece bir kişi kazanabiliyor. Bunu daha net bir şekilde açıklayamazdım.

Roman Reigns: O halde sen kazan.

Seth Rollins: Ne?

Roman Reigns: Açıkçası kazanmayı bu kadar çok istediğini bilmiyordum. Sana zorluk çıkarmayacağız, git ve kazan. Bunu kişisel bir şey olarak gör. Gözünü karatan hırsını bizim önümüze koy ve bizi ezip geç. Gördüğüm kadarıyla beraber yaptığımız her şeyi anlamsız hale getirmeye çalışıyorsun. Senin şu an anlamadığın şey, o gece üçümüzden biri kazanırsa biz kazanmış olacağız. Ben kazanırsam biz kazanmış olacağız. Dean kazanırsa yine biz kazanmış olacağız. Sen kazanırsan evet sevineceğiz çünkü yine biz kazanmış olacağız. Ama devam et ve bunu kişisel bir şey olarak gör.

Seth Rollins. Beni yanlış anladınız. Siz beni tamamen yanlış anladınız ve bunun için özür diliyorum. Kim kazanırsa kazansın biz kazanmış olacağız biliyorum. Sadece eğlenceli bir hale getirelim diye düşünmüştüm. Bu kadar sert olmaya gerek var mı?

Dean Ambrose. O halde yeni bir anlaşma. Üçümüz finale kalana kadar birbirimize dokunmayacağız ve finalde kazananı kendi aramızda seçeceğiz. İşte bu kadar basit ve eğlenceli.

Üç isim başını sallayarak birbirlerine bakarken kendilerine doğru gelen isme gözlerini çeviriyorlar.

William Regal: Hepinizi saygıyla selamlıyorum dostlar, nasılsınız? Muhteşem olmalısınız çünkü siz hep muhteşemsiniz. Lafı uzatmak istemeden direkt teklifimi sunmak istiyorum sizlere. Seth Rollins ve Dean Ambrose sizleri takım şampiyonluğunuzdan ötürü tekrar tebrik ediyorum. Ben ve adamım Azeez, size meydan okuyoruz. Royal Rumble gecesinde bir ısınma maçı olarak düşün. Tabii kemerlerde ortada olacak. Biraz heyecan katmış olalım. Ne diyorsunuz? Sizin gibi büyük şampiyonların bizi reddetmeyeceğine inanıyorum.

Dean Ambrose: Sadece sen ve Azeez mi? Bu çok kolay olur ama kabul ediyoruz. Dediğin gibi büyük maç öncesi hem siz hem biz için bir ısınma olur. Ayrıca merak etme fazla hırpalamayız sizi.

Seth Rollins: Makul bir teklif, kabul ediyoruz. Şaşkınlığa uğradığımı gizlemeyeceğim. Yani ne zamandan beri böyle sakin ve diplomatik şekilde anlaşabiliyoruz. Dehşete düşmeye başlıyorum.

William Regal: Bunu böyle sakin ve saygı çerçevesinde resmileştirdiğimiz için oldukça mutlu oldum. Şimdi izin verirseniz diğer teklifimi sizlere sunmak istiyorum. Her iki tarafında karlı çıkacağı harika bir teklif. Reddetmeden önce iki kere düşünün. Siz ve benim ekibim birleşse nasıl olur? Siz bizim yanımıza gelirsiniz veya üzerinizdeki o yeleklerden bize verirsiniz ve biz size katılırız. İki büyük güç birleşerek durdurulmaz bir güç oluruz. Ne diyorsunuz?

Roman Reigns: Reddedildi.

Seth Rollins: Saçmalık.

Dean Ambrose: Kabul edilemez.

William Regal: Oldukça net cevaplar oldu. O halde Royal Rumble'da görüşürüz. Şampiyonluğunuzun sayılı günlerinin tadını çıkarın beyler, tekrar görüşeceğiz!

William Regal bozulmuş bir yüz ifadesiyle oradan ayrılıyor. Üç isim birbirine bakıp gülerken kameralar kapanıyor.

7 Haziran 2000
Omogbehin Çiftinin Kaldığı Gecekondu
Laval, Kanada

Ayodele ve Chike Omogbehin çiftinin gecekondusundayız. İkili pencerenin önünde bir tartışma içerisindeler. Jordan ise koltukta öylece oturuyor.

Ayodele Omogbehin: Burası gittikçe tehlikeli olmaya başladı biliyorsun değil mi Chike? Sana defalarca dedim Kanada'ya değil Amerika'ya gidelim diye. Toluope'm dışarıya çıkmadan duramıyor ve dışarısı çok tehlikeli.

Chike Omogbehin: Elbette buranın çok tehlikeli olduğunun farkındayım. Ancak Amerika'ya neden gidemediğimizi çok iyi biliyorsun. Oğlumuzun isminin Jordan olduğunu da çok iyi biliyorsun.

Ayodele: Evet biliyorum ancak burada daha fazla kalamayız anlamıyor musun bunu? Her gün dışarıda kavgalar oluyor kıyametler kopuyor. Önceki hafta 2 sokak ötedeki boş ev havaya uçtu bilmiyor musun? Burada kalamayız Chike. Gitmeliyiz. Gerekirse Lagos'a-

Chike: Lagos'u unut. Oraya geri dönemeyiz. Burada olduğumuzdan daha kötü bir duruma düşeriz o zaman. Buradan gerçekten de gitmemiz gerekiyor. Biletleri alabilirsem Ottawa'ya gideceğiz.

Ayodele: Daha bildiğimiz yere gitsek olmuyor muydu? Değil mi Toulope'm?

İkili Toulope'ye döndüklerinde ise onu yerinde göremiyorlar. Aynı anda dışarıdan büyük bir gümbürtü kopuyor. Yine Laval'daki klasik çete kavgalarından birisi dönüyor.

Chike: Yine dışarı çıktı herhalde. Gelir birazdan.

Ayodele: Manyak mısın be adam dışarıdan gelen sesleri duymuyor musun? Toluope... Jordan... Neredesin?

Bu esnada açık olan camdan içeri bir molotof kokteyli giriyor ve yere düşer düşmez patlıyor. Ev bir anda alevlere maruz kalıyor. Chike ve Ayodele de cayır cayır yanmaya başlıyor. Alevler iyice yükselirken dışarıdaki kavga sesleri kayboluyor bir anda. Bu esnada Jordan'ı dışarıda görüyoruz. Jordan ağlamaya başlıyor...

???: Omos... OMOS!

Sami Zayn, Omos'un omzuna vuruyor ve Omos kendisine geliyor.

Sami Zayn: Aklın nereye gitti Jordan. Royal Rumble için plan yapmamız gerekiyor. Gel!

İkili odalarına giriyor. Duvarda çeşitli resimlerle birlikte "ROYAL RUMBLE'I KAZANMA PLANI" yazısını görüyoruz. Omos hızlıca oturuyor ancak hala fazla düşünceli. Sami Zayn eline bir çubuk alıyor ve çubuğu duvara vura vura konuşuyor.

Sami Zayn: Evet Jordan. Geçmişimi yok edip bembeyaz bir sayfa açacağım Royal Rumble'a yaklaştık. Sıradaki durak orası. Peki Royal Rumble'ı bir planın olmadan kazanabilir misin? ASLA! Maça herkese sinirlenen Aptal Roddy-S ve kankası KylO başlıyor. Meh bunlardan hiç bir şey olmaz. Değil mi Jo-

Sami Zayn: Ne oldu sana Jordan? O bakışları biliyorum her aynaya baktığımda kendimde de aynı bakışlar var. Geçmişin seni mi yakaladı? Neyi hatırladın Jordan? Hey ağlıyor musun sen?

Jordan bir anda Sami'nin omzunu tutuyor ve iyice sıkıyor.

Sami Zayn: Hey sakin ol Jordan. Sadece ne olduğunu merak ettim hepsi bu kadar. Royal Rumble'da hedeflerimize ulaşabilmek için geçmişimizi unutmak ondan uzaklaşmamız gerekiyor. Bak maçta olan veya olacak isimler umurumda değil. Gerekirse hepsini uçururum hakkımı da alırım. Ancak bir kuralı unutmamız gerekiyor Jordan. En son söyleyeceğim şeyi şimdiden söyleyeyim. Omzumu bırakabilir misin?

Jordan, Zayn'in omzunu bırakıyor. Zayn omzunu tutuyor bir süre, sonrasında konuşmaya başlıyor.

Sami Zayn: Bak Jordan. Bu söyleyeceğim şey senin pek başarılı olduğun bir şey değil. Ancak Rumble maçının en önemli kuralı budur. Herkes en sonunda kendi başının çaresine bakmak durumunda. Sende dahil Jordan. Bu hayatta ben olmadan çok az şey başardın bunu biliyorsun değil mi?

29 Aralık 2012
Güney Florida Üniversitesi Spor Salonu, Güney Florida, Amerika Birleşik Devletleri
14.00

Sami Zayn'i gizlenmeye çalışır bir şekilde tribünde görüyoruz. Bir yandan da telefonla konuşuyor.

Sami Zayn: İlk maçına çıkıyor değil mi Bay Stevens?

Koç Stevens: Evet ilk maçı. Antrenman maçı olduğu için onu kullanabileceğimi düşündüm. Açıkçası kendisiyle bir türlü iletişim kuramıyoruz. Sizle birlikte kaydını yaptıktan sonra kontak kapatmış gibiydi. Eğer gelebilirseniz gerçek yeteneklerini görebiliriz belki.

15.00

Omos'u hala sahada görüyoruz. Ancak koç Stevens küplere binmiş bir şekilde kenarda maçı takip ediyor. Omos'un maçta hiç bir şey yapamadığını görüyoruz. Tribünden birisi bu duruma dayanamayıp bağırmaya başlıyor.

Sami Zayn: Sana tek başına bir şeyler yapmayı öğren demedim mi Jordan?

Tribün bir anda Sami Zayn'i görünce coşuyor. Omos da bir anda maçı domine etmeye başlıyor. Hatta koç değişiklik kararından vazgeçiyor bu esnada ve Omos takımına maçı kazandırmayı başarıyor.
Sami Zayn: -zorundasın. Maçta ayakta kalmak için kendi başına bir şeyler yapmak zorundasın. Hayatın için de bu geçerli Jordan. Her şey fasa fiso. Bu kuralı atlama yeterli. Şimdi geçmişinde seni yakalayan şey neydi Jordan?

Omos: Ailem ve alevler.

Omos bir anda ayaklanıp odayı terk ediyor. Sonrasında kamera Sami Zayn'e odaklanıyor. Sami Zayn'de tuhaf bir ifade var. Bir süre sonra aynanın karşısına geçiyor Zayn ve oldukça sert bir şekilde aynayı yumrukluyor. Görüntü aniden kesiliyor.

Regality arena boyunca yankılanıyor ve William Regal girişte görünüyor. Onun peşinden de PAC, Commaner Azeez ve Alexander Wolfe'de girişte görünüyor. 4'lü oldukça sakince ringe doğru ilerliyor. Regal ringin dışında kalırken geri kalan üçlü ringe giriyor ve rakiplerini beklemeye başlıyorlar.

Alevler patlıyor ve arena kızıl bir kıyametin içerisine düşüyor. Slow Chemical arena boyunca yankılanırken Kane'i alevlerin arasında girişte görüyoruz. Kane oldukça sinirli bir şekilde ringe ilerliyor. Sonrasında ringe giriyor ve tauntunu atmasıyla alevler yükseliyor ve ışıklar da normale dönüyor. Hakem hızlıca maçın başlaması için işareti veriyor.

Kane vs Commander Azeez & PAC & Alexander Wolfe w/William Regal

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Kane ringe girecek ilk rakibini oldukça sert bakışlar eşliğinde bekliyor. Ringe Alexander Wolfe giriyor ve Kane'i süzmeye çalışıyor. Wolfe bir süre yerinden kımıldamıyor ancak Kane ani bir hamle ile Wolfe'ye doğru koşuyor ve onu yakaladığı gibi Biel Toss ile ringin diğer tarafına fırlatıyor. Sonrasında Pac'e bir Uppercut çakıyor ve Pac dışarı düşüyor. Sonrasında da Azeez'e bir yumruk atıp karşı köşede olan Wolfe'ye doğru koşuyor ve Corner Splash! Wolfe ringin ortasına doğru adımlamaya başlıyor ancak Kane onu yakalıyor ve Side Slam! Kane hızlıca Wolfe'nin üzerine çıkıyor ve Iron Claw için hamle yapıyor ancak Wolfe sıyrılmayı başarıyor ve Kane'in gözüne parmağını sokuyor ve Kane yüzünü tutarak ayağa kalkıyor. Wolfe de ayağa kalkıyor ve iplerden sektikten sonra Kane'in üzerine atlıyor. Kane dizleri üzerine düşüyor ve Wolfe onu yumruklamaya başlıyor ancak Kane gittikçe bu yumruklardan etkilenmemeye başlıyor ve ayaklanıyor. Wolfe bir yumruk daha sallıyor ancak Kane, Wolfe'nin kolunu yakalıyor ve bir Big Boot çakıyor. Bu tekme çok sert olmuyor ve Wolfe sadece iplerden sekiyor. Wolfe, Kane'e doğru koşuyor ancak Kane, Wolfe'yi yakalıyor ve CHOKESLAM!

HAYIR! William Regal bir anda aprona çıkıyor ve Kane bu yüzden hareketi gerçekleştirmiyor ve Regal'e odaklanıyor. Hakem, Regal ile tartışırken Kane, Wolfe'ye bir Uppercut çakıyor ve sonrasında Regal'e doğru gidiyor ve ona da bir Uppercut çakıyor. Regal ringin dışına uçarken Wolfe, Pac'e tag veriyor ve Pac bir anda köşeye çıkıyor ve Kane'e Missile Dropkick ile atlıyor. Kane tekmenin etkisiyle köşeye gidiyor. Pac ayağa kalkar kalkmaz Kane'e doğru koşuyor ve Corner Dropkick! Pac tekrardan ayağa kalkıyor ve bir kez daha Corner Dropkick deniyor ancak Kane, Pac'i ayaklarından itiyor ve Pac hareketi yapamadan yere düşüyor. Pac ayaklanıyor ancak Kane onu bir anda yakalıyor ve havaya kaldırıyor. Sonrasında Military Press deniyor ancak Pac bir anda kendisini Kane'in arkasına atıyor. Sonrasında Kane'in dizine doğru tekmeler atmaya başlıyor ve kısa bir süre sonra Kane'i dizleri üzerine düşürüyor Pac. Sonrasında iplerden sekiyor ve Running Knee Strike çakıyor. Kane ayağa kalkıp geri geri iplere doğru gidiyor. Pac tekrardan iplerden sekiyor ancak Kane bir anda Pac'in karnına bir tekme atıyor ve Forward Powerbomb! Kane tuşa gidiyor. 1-2-

William Regal bir anda Pac'in elini iplere tutturuyor ve hakem sadece Pac'in elinin iplerde olduğunu görüyor ve Rope Break veriyor. Kane, Pac'i bırakıyor ve bir anda ringin dışına çıkıyor ve Regal'i kovalamaya başlıyor. Regal kaçıyor, Kane kovalıyor. Hakem bu esnada sayıyor. 1-2-3-4- Pac sürünerek Azeez'e tag veriyor. Kane tam Regal'i yakalayacağı sırada Wolfe üzerine atlıyor ve ikili bariyere çarpıyor. Wolfe hızlıca ayağa kalkıyor ve Kane'i kaldırmaya çalışıyor. Hakem saymaya devam ediyor. 5-6-7- Wolfe zar zor Kane'i ringe atıyor. Azeez hemen Kane'i tutup ayağa kaldırıyor. Ardından onu yakalayıp Nigerian Nail deniyor ancak ıska geçiyor. Kane iplerden sekip bir Shoulder Block yaıyor ve Azeez'i iplere atmayı başarıyor. Azeez iplerden sekip bir Shoulder Block çakıyor ve bu kez de Kane iplere doğru gidiyor. Aynı anda Azeez de iplerden sekiyor ve ikili ringin ortasında çarpışıyor. Kane ani bir hamle ile Big Boot çakıyor ve Azeez'i düşürüyor. Sonrasında da hızlıca köşeye çıkıyor ve Flying Clothesline! Kane hızlıca tuşa gidiyor ancak William Regal bir anda hakemi ringin dışına çekiyor ve basamaklara fırlatıyor. Kane bir anda ayaklanıyor ancak dışarı çıkmak için bir hamle yapmıyor. Sakince elini havaya kaldırıyor ve Azeez'in ayaklanmasını bekliyor. Azeez ayağa kalkınca Kane onu anında boğazlıyor ve CHOKESLAM!

HAYIR! MARK HENRY ELİNDE ZİNCİR İLE BİR ANDA RİNGE DALIYOR VE KANE'İN SIRTINA ZİNCİR İLE VURUYOR! AZEEZ YERE DÜŞERKEN KANE SIRTINI TUTARAK ARKASINI DÖNÜYOR. ANCAK MARK HENRY ZİNCİRİ ELİNE DOLUYOR VE KANE'İN KAFASINA GEÇİREREK ONU YERE SERİYOR! Henry iplerden sekiyor ve Big Splash çakıyor Kane'e. Sonrasında ayağa kalkıyor ve Kane'in üstünden geçip ringin dışına çıkıyor. Zinciri ringin içine bırakıyor ve yerden bir çelik basamağı alıp ringin içine fırlatıyor. Sonrasında ringe giriyor ve basamağı düzelttikten sonra iplere tutunarak ayağa kalkmaya çalışan Kane'i yakalıyor ve basamakların üzerine doğru WORLD STRONGEST SLAM ÇAKIYOR! Hareketin etkisiyle basamak yamuluyor! Henry hızlıca yerden zinciri alıyor ve Kane'in boynuna doladıktan sonra iyice sıkıyor. Bir süre sonra Kane morarmaya başlayınca zinciri çıkarıyor ve ringin dışına fırlatıyor. Hatta basamağı da ringin dışına doğru atıyor. Sonrasında ringin dışına çıkıyor. Hakemi kaldırıp ringe atıyor. Bu esnada Azeez de Kane'in üzerine yatıyor ve tuşa gidiyor. 1-2-

3!

Kazananlar: Commander Azeez & PAC & Alexander Wolfe

Azeez tuşu buluyor ve maçı takımına kazandırıyor. Azeez kendisini ringin dışına atarken maçtan kesitleri görüyoruz. Mark Henry'nin saldırısını her anıyla tekrardan izliyoruz. Sonrasında kameralar girişteki Mark Henry'e odaklanıyor. Henry gülerek ringte yatan Kane'e bakıyor ve bu şekilde kameralarımız kapanıyor.

Sabah Saatleri…

Kameralarımız bir otoparkta açılıyor. Anna Jay ve Candice LeRae'in kavga ettiklerini görüyoruz. İkili saç başa kavga ediyorlar. Anna Jay, Candice'ı bir arabaya doğru itiyor ve tekme atmak istiyor fakat Candice LeRae çekilince Anna arabanın camına tekme atıyor ve cam tuzla buz oluyor. Anna daha bacağını camın içinden çıkaramadan Candice onu saçından yakalıyor ve sırt üstü yere fırlatıyor. Şimdi üzerine çıkıp yumruklamaya başlıyor. Jay onu üzerinden yan tarafına doğru itiyor ve şimdi o Candice'ın üzerine çıkıp yumruklamaya başlıyor. Candice onu üzerinden itiyor ikili ayağa kalkıp tekrar birbirlerine giriyorlar. Anna, Candice'ı arabanın kaputuna doğru yatırıyor ve orada yumruklamaya devam ediyor. Candice arabanın sileceğini kırıyor ve elindeki sileceği Anna'nın suratına geçiriyor. Anna şimdi birkaç adım geriliyor. Yüzünde bir çiziğin olduğunu görüyoruz. Anna tekrar Candice'a doğru hamle yapmak istiyor fakat Candice sileceği bu sefer Anna'nın kafasına geçiriyor. Şimdi sileceği bir kenara fırlatıyor ve Anna'nın üzerine atlayıp yere yıkıyor. Candice yerde Anna'yı yumruklarken Anna bir yandan kendini korumaya çalışıyor.

Alana gelen görevliler Candice'ı Anna'nın üzerinden alıyorlar. Diğer birkaç görevli Anna'nın durumuna bakarlarken, Candice'ı uzaklaştırmaya çalışıyor. Anna Jay görevlilerin yardımı ile ayağa kalkıyor ve beklenmedik bir anda Candice'ın üzerine atlıyor. Candice ile birlikte birkaç görevli yere yıkılıyor. Şimdi Anna, Candice'ı yerde yumruklamaya başlıyor. Görevliler Anna'yı uzaklaştırmaya çalışıyorlar. Candice görevlilerin elinden kurtuluyor ve tekrar Anna'ya saldırıyor. Candice, Anna Jay'i yakalıyor ve arabaya doğru fırlatıyor, şimdi üzerine doğru atlamak istiyor ama Anna Jay arabanın üstüne çıkınca Candice arabaya çarpıyor. Anna, Candice'ı başından yakalayarak arabanın üzerine çıkarıyor. İkili arabanın üstünde yumruklaşmaya devam ediyorlar. Görevliler ayrılmaları için ikazda bulunsa da ikili onları duymuyor bile. İkili arabanın üstünde yumruklaşmaya devam ederlerken üstünlüğü Anna Jay alıyor. Anna, Candice'ın karnına bir tekme atıyor şimdi başından yakalıyor ve arabanın ön camına doğru Vertical Suplex! Arabanın camı kırılıyor. Candice kırılan camın üzerinde yatarken Anna Jay ayağa kalkıyor ve ona doğru bakıyor. Görevliler Anna'ya uzaklaşmasını söylüyorlar.

Anna şimdi Candice'ı ayaklarından yakalıyor fakat Candice iki ayağıyla Anna'yı itiyor. Anna gerileyerek dengesini kaybediyor ve arabanın üzerinden düşüyor. Candice LeRae sırtını tutarak ayaklanmaya çalışıyor. Anna Jay ise yerde ayağa kalkmaya çalışıyor. Candice yavaşça ayaklanıyor hemen ardından ise Anna ayaklanıyor. Candice arabanın üstünden Anna'nın üzerine atlıyor ve onu tekrar yıkıyor. Şimdi yerdeyken Candice tekrar Anna'yı yumruklamaya başlıyor. Anna, Candice'ın kollarını tutuyor ve tırnaklarını geçiriyor. Candice acı ile Anna'nın üzerinden çekiliyor. Görevliler tekrar araya girmek istiyor ama Candice onların elinden kurtularak tekrar Anna'nın üzerine atlıyor. İkili birbirlerini saçlarından yakalıyorlar ve yerde kavga etmeye devam ediyorlar. Alana en sonunda Johnny Gargano geliyor. Johnny Gargano, Candice ve Anna'yı ayırmaya çalışıyor. Johnny, Candice'ı kaldırıyor ve uzaklaştırmaya çalışıyor Anna ayaklanıp tekrar saldırmak istediği anda onu durduran ise Tommaso Ciampa oluyor. Johnny Gargano, Candice LeRae'i uzaklaştırıp sakinleştirmeye çalışırken, Tommaso Ciampa ise Anna Jay'i sakinleştirmeye çalışıyor. Alana daha fazla görevli ile Jeff Jarrett geliyor.

Jeff Jarrett: Ne bu kargaşa? Neredeyim ben bir lisede falan mı? Şu saçmalığa hemen bir son verin.

Candice LeRae ve Anna Jay öfkeyle birbirlerine bakıyorlar. Jeff Jarrett bir anda gülümsemeye başlıyor.

Jeff Jarrett: Hatta daha iyi bir fikrim var. Madem bu kadar kavga etmeye meraklısınız neden bu gecenin ana maçında yer almıyorsunuz? Evet siz hanımlar! Anna Jay vs. Candice LeRae bu gece ringde kozlarını paylaşacak. Herkes istediğini almış olacak böylece.

Tommaso Ciampa: Sahibeni sıkı tut Johnny, sen dağıldın en azından o dağılmasın.

Johnny Gargano ve Candice LeRae birbirlerine bakıyorlar. Johnny Gargano bir anda Tommaso Ciampa'nın üzerine atlıyor ve onu yıkarak yumruklamaya başlıyor. Ortalık aniden tekrar karışıyor. Anna Jay ve Candice LeRae göz göze geliyorlar ve onlarda birbirlerine giriyorlar. Görevliler her iki tarafı da ayırmaya çalışırken Jeff Jarrett gözlerini devirerek alandan uzaklaşıyor. Kameralarımız ise bu kaos eşliğinde kapanıyor.

End of Heartache! Roderick Strong girişte görünüyor. Ağır adımlar ile ringe doğru ilerliyor. Bir mikrofon kapıp ringdeki yerini alıyor. Roderick Strong bir süre seyircilerin tepkisini ölçüyor daha sonra ise söze giriyor.

Roderick Strong: Royal Rumble'a bildiğiniz üzere az bir vakit kaldı. 1 numaradan gireceğim Royal Rumble maçını kazanarak GWA'de bir tarihe imza atacağım. Benden önce yazılan her şeyin üstüne bir mürekkep dökerek rafa kaldırılmasını sağlayacağım. Roderick Strong yepyeni bir serüvenin başlangıcını yapacak. Beni destekleyenler veya desteklemeyenler doğrusunu söylemek gerekirse ilgilendiğim bir konu değil. İlgilendiğim tek şey kendim! Bencil bir adam mıyım? Belki… Her insanın seveceği bir tip değil miyim? Kesinlikle! İşte bu da beni en özel, en nadide kişi yapıyor. Bu nadide insanın en değerli parçalardan biriyle taçlandırılması gerek. Gift of the Gods mu? Hayır, hayır… Artık hedefim çok daha büyük. Hedefim Royal Rumble! Hedefim en büyük taca giden yoldaki bilet! O zaman şöyle yapalım. Neden arka alandan biri gelmiyor. Size Roderick Strong'un kim olduğunu, neler yapabildiğini göstermek benim için bir zevktir. Hadi o şanslı kişi arka alandan o k*çını kaldırsın ve ringe, karşıma gelsin. Bekliyorum…

Roderick girişe doğru bakıyor ve beklemeye başlıyor. Gelen giden olmayınca gülerek tekrar mikrofonu dudaklarına doğru yaklaştırıyor tam konuşacağı esnada bir müzik duyuluyor.

Bu Kyle O'Reilly! Royal Rumble maçına 2 numaradan girecek olan Kyle O'Reilly girişte görünüyor. Ağır adımlarla ringe doğru yürürken Roderick Strong alaylı bir bakış eşliğinde gülüyor.

Roderick Strong:
Kyle O'Reilly… Pekala bana uyar. Hadi başlayalım ufaklık.

Roderick Strong mikrofonu yere atıyor ve üzerindeki ceketi çıkarıyor. Kyle O'Reilly ringe giriyor o da üzerindeki tişörtü çıkararak maç için hazırlanıyor. O esnada alana bir hakem geliyor.

Kyle O'Reilly vs Roderick Strong

Maç zili çalıyor ve maç başlıyor. İkili oldukları yerde durup birbirlerini süzüyorlar, ağır adımlar ile birbirlerinin etrafında dolanmaya başlıyorlar. En sonunda Lock Up geliyor.İkili bir süre birbirlerine üstünlük kurmaya çalışıyorlar ama başaramıyorlar. Roderick en sonunda Kyle'ı iplere doğru itekleyerek götürüyor. İplere değmeye başladıkları anda hakemde saymaya başlıyor. Roderick, Kyle'ı bırakıp geri çekiliyor hakem ile konuşuyor şimdi tekrar Kyle'a yöneliyor derken Kyle'dan bir Chop geliyor. Roderick geriliyor tekrar Kyle'a doğru yöneliyor Kyle'dan bir Chop darbesi daha geliyor. Roderick bir yumruk savuruyor ve tam Kyle'ın çenesine isabet ediyor. Roderick gülerek geri çekilirken Kyle üstüne doğru koşuyor ve Roderick'i yere yıkıp yerde yumruklamaya başlıyor. Şimdi Kyle ayağa kalkıyor Roderick'de ayaklandığı anda Basement Dropkick! Roderick yerde oturur şekilde kalıyor şimdi Kyle'dan Penalty Kick geliyor. Roderick sırt üstü yere yıkılıyor. Kyle şimdi tuşa gidiyor. 1… 2… Roderick atıyor. Kyle ayağa kalkıyor ve Roderick'i de kendisiyle beraber kaldırıyor. Kyle şimdi iplerin üzerinden dışarıya yolluyor Roderick'i. Kyle iplere doğru yaklaşıyor ve yerde yatan Roderick'i izliyor. O esnada ise hakem Roderick için saymaya başlıyor.

Hakem 6'yı sayarken Roderick ayağa kalkıyor ve ringin içine giriyor derken Kyle bir tekme savuruyor. Roderick tekmeden eğilerek kurtuluyor. Roderick hızla ayaklanıyor ve Standing Dropkick geliyor. Kyle iplere doğru gidiyor derken Kyle'dan Third Rope Nigel! İkili yerdeler şimdi Kyle elini Roderick'in üzerine koyarak tuşa gitmek istiyor fakat Roderick onun elini yakalıyor ve Armbar! Kyle zor durumda! Roderick adeta Kyle'ın kolunu kıracak gibi! Kyle kurtulmaya çalışıyor fakat başaramıyor. Kendisini iplere doğru çekmeye çalışıyor, Roderick ise bu esnada kilidi zorluyor. Kyle elini havaya kaldırıyor. Pes edecek mi? Hayır! Elini yumruk yaparak yere acıyla vuruyor kendisini iplere çekmeye çalışıyor ve en sonunda başarıyor! Kyle ayağını iplere koyuyor. Hakem araya girerek Roderick'i geri çekiyor. Kyle kolunu tutarak yerde kalıyor. Roderick şimdi Kyle'ın kolunu tekmeliyor. Kyle acı içinde yerde kıvranırken, Roderick onun elinin üzerine basıyor ve gülmeye başlıyor. Kyle başını kaldırıp takım arkadaşına bakıyor, Roderick kendisiyle adeta alay ediyor. Roderick geri çekiliyor ve Kyle'ın kalkmasını bekliyor. Kyle biraz ayaklandığı anda iplere doğru yöneliyor, iplerden geri sekiyor derken Kyle'dan Pop-Up Shoot Kick! Kyle şimdi Roderick'i kolunan yakalayıp tekrar iplere yolluyor, geri geldiği anda Kitchen Sink! Roderick kollarını ipe geçiriyor ve öylece duruyor. Kyle şimdi onu tekrar ringden aşağı göndermek için koşuyor ama Roderick onu üzerinden aşağıya doğru atıyor.

Roderick kendisini ringin ortasına bırakıyor. Kyle ise ringin dışında. Hakem saymaya başlıyor. 1… 2… Roderick oturur pozisyona geliyor ve dışarıda yatmakta olan Kyle'a bakıyor. Kyle bariyerlere tutunarak kalkmaya çalışıyor. 3… 4… 5… Kyle ayaklanıyor ve hakem 6'yı sayarken içeriye girmeyi başarıyor. Kyle içeriye girer girmek Roderick ona bir yumruk savuruyor fakat Kyle elini yakalayarak Armbreaker yapıyor. Kyle geriliyor ve ellerini havaya kaldırıyor. Seyircilerden olumlu tepki var. Seyircilerden aldığı destek ile Kyle, Roderick'e arka arkaya Shoot Kick darbeleri vuruyor. Roderick aldığı darbeler ile sersemleyerek geriliyor. Kyle şimdi Dropkick ile onu iplere yolluyor. Geri gelmesini beklerken Roderick kollarını iplere geçiriyor ve olduğu yerde duruyor. Şimdi Kyle'a doğru bir Clothesline deniyor fakat Kyle eğilerek kaçmayı başarıyor. Roderick döndüğü anda Roundhouse Kick yiyor. Kyle şimdi onu başından yakalayıp ringin dışına yollamak istiyor fakat Roderick apronda kalıyor. Kyle bir yumruk geçirmeye yelteniyor ama Roderick yumruğu engelliyor. Kendisi bir yumruk atmak istiyor ama Kyle eğilerek kaçmayı başarıyor. Şimdi iplerin arasından Roderick'in üzerinde atlıyor ve ikili beraber aşağıya düşüyorlar. Hakem iki isim için de saymaya başlıyor. 1… 2… 3…

İlk kalkan Kyle oluyor hemen ardından Roderick'i kaldırıyor ve ringe sokmak istiyor ama Roderick apronda dönüyor ve Tiger Feint Kick! Kyle gerileyerek bariyerlere doğru gidiyor. Şimdi Roderick onu başından yakalıyor ve ringe sokmak istiyor. Kyle Roderick'i ittiriyor ve hemen ardından Spining Back Kick yapıyor. Roderick'i ringe sokuyor daha sonra ise kendisi ringe giriyor. Roderick dizlerinin üzerine doğru kalkıyor. Kyle'dan Shoot Kick geliyor. Kyle Shoot Kick vurmaya devam ederken seyirciler onunla beraber sayıyorlar. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Kyle geri geri gidiyor şimdi ve Roderick'e doğru koşuyor Knee Strike! Roderick sırt üstü yere yıkılıyor. Kyle tuşa gidiyor. 1… 2… Roderick atıyor. Kyle ayağa kalkıyor ve Roderick'in de kalkmasını bekliyor. Roderick biraz doğrulduğu anda Axe Kick yapıyor. Roderick kendisini yüz üstü ringe bırakıyor. Kyle ringin köşesine çıkıyor şimdi ve Roderick'e doğru atlıyor derken Roderick ayaklanıyor. Double Knee Gutbuster! Roderick iplere doğru koşuyor ve ayağa kalkmakta olan Kyle'a Sick Kick yapıyor. Roderick tuşa gidiyor. 1… 2… Kyle atıyor. Roderick şimdi kendisiyle birlikte onu da kaldırıyor ve ringin köşesine yolluyor. Kyle'ın üzerine atlamak için koşuyor fakat Kyle iplerin arasından aprona geçiyor. Roderick bunu fark ederek son anda kendini frenliyor Kyle'a bir yumruk geçirip yüzünü ringe çarpıyor. Kyle ile birlikte ringin köşesine çıkıyor. Kyle'ı Superplex pozisyonuna alıyor ama Kyle izin vermiyor! Roderick'in karnına yumruklar savuruyor. Kyle kendini kurtarıyor derken Roderick onu aşağıya itiyor. Kyle düşerken Roderick'i ensesinden yakalıyor ve kendisiyle birlikte onu da aşağıya çekiyor. İkili yerdeler!

İkili yerde ölü gibi yatarlarken hakem her iki isim için de saymaya başlıyor. 1… 2… Roderick kollarının üzerine doğruluyor. Kyle ise elini yüzüne götürmüş öylece yatıyor. 3… 4… Roderick doğrulmaya çalışıyor. Kyle'da şimdi kendisini bariyerlere doğru çekiyor ve bariyerlerden destek alarak kalkmaya çalışıyor. 5… Roderick çelik merdivene tutunarak ayaklanıyor. Sırtını çelik merdivene yaslayarak dengesini sağlamaya çalışıyor. Kyle ise bariyerlere tutunarak kalkmış durumda ama olduğu yerde hafif hafif sallandığını görüyoruz. 6… 7… Kyle ve Roderick birbirlerine bakıyorlar. Şimdi ikili birden birbirlerine doğru koşuyorlar ve aynı anda headbutt patlatıyorlar. İki isim de tekrar yerdeler! Hakem saymaya devam ediyor 8… İkili yerde öylece yatıyorlar ve hiçbir tepki veremiyorlar. 9…

10!

Kazanan: Yok

Hakem 10'u sayıyor ve maç bitiyor. Kyle O'Reilly ve Roderick Strong yan yana yatarlarken, gözlerinin açık olduğunu ama zar zor nefes aldıklarını görüyoruz. Ringe birkaç görevli geliyor ve ikilinin durumuna bakıyorlar. Bu görüntüler ile reklamlara gidiyoruz.

Jeff Jarrett girişte görünüyor. Seyircileri selamlayarak ringe doğru ilerlemeye başlıyor. Jeff Jarrett birden aprona zıplıyor ve köşeye çıkıyor. Aniden belini tutuyor ve canı yanmış gibi tepki veriyor. Şimdi birden gülüyor ve kollarını iki yana açıp seyircilere karşı taunt atıyor. O taunt atarken pyrolar patlıyor. Jeff Jarrett şimdi ringe geçiyor. Görevliler bir mikrofon getiriyor.

Jeff Jarrett: GWA! Eğleniyor muyuz? (Jeff Jarrett gülümsemeye başlıyor. Bir süre seyircilerin reaksiyonuna odaklanıyor.) Eğlendiğinizi görmek çok güzel. Fakat asıl eğlenceyi henüz görmediniz bile. Ufak ufak gideceğiz. Royal Rumble yaklaşıyor, öyle değil mi? Ve, Double J (Jeff Jarrett parmağını havaya kaldırıyor.) Sizin için oldukça büyük sürprizler hazırladı. Heyecanlandırıcı ve insanı çıldırtacak sürprizler. Ayrıca tüm bunların içinde büyük bir ürperticilik var. Maziye ufak bir dönüş nasıl olurdu? Şu an neyden bahsettiğim konusunda bir fikriniz var mı? Durmayın, sizlere bir fırsat veriyorum. GWA.COM'dan bana yazın. Jeff Jarrett'ın bahsettiği sürprizler neler? Fakat bunun için birkaç seneye bekleyin. Lütfen, olur mu? Çünkü Double J'nin o büyük sürprizlerin öncesinde yapacağı mini bir sürpriz daha var. Hazır mısınız?

Jeff Jarrett: Bayanlar ve baylar, her zaman ileriye bakan bir adam olduğumu sizlere söylemiş miydim? Bugün tam bu dakikalarda yine ileriye bakıyorum. Güreş asla durmayacak ve devam edecek. GWA bu evrende güreşi elinde tutan tek unsur ve bu noktada bazı yeni yetenekleri keşfetmek en önemli icraatlardan birisi. Sizler için tam olarak bunu yaptım. Bugün sizlere tanıtacağım yeni bir isim var. Tam 2 ay boyunca gözlemledim. Doğru hamle olacağından emin olmak için tüm yaptıklarını ve yapabileceklerini analiz ettim. O geleceğe ışık tutabilecek bir adam. Gözlerine baktığınız zaman bu iş için en doğru isim olacağından emin olabilirsiniz. Ve belki günün birinde en tepede GWA bayrağını taşıyacak. O gün geldiğinde Double J'nin bu sözlerini hatırlayın. İşte karşınızda...

Bu müzik... Darby Allin'in müziği! Darby Allin girişte görünüyor. Şimdi kaykayına atlıyor ve ringe doğru ilerliyor. Seyircilerden kendisine yönelik destek var. Darby Allin çelik merdivenlerden çıkıyor. Bir süre iplere tutunup apronda kalıyor ve seyircilere bakıyor. Şimdi yavaşça kafasını çeviriyor ve Jeff Jarrett ile yüz yüze geliyor. Darby Allin, Jeff Jarrett'a yaklaşıyor. Jeff Jarrett elini uzatıyor fakat Darby Allin onu takmadan köşeye çıkıyor. Köşede taunt atıyor ve kafasını sallıyor.

Jeff Jarrett: Bu adamı görüyor musunuz? (Jeff Jarrett havada kalan elini indiriyor.) Elimi sıkmamış olabilir. Bu neyi gösteriyor? Böyle boş şeyler ile uğraşmayıp hemen aksiyonda yer almak istediğini. Kendini ispatlamak istiyor. Olaylara hızlı bir şekilde dalmak istiyor. Az lafla çok iş. İşte bu adamın felsefesi tam olarak bu. Ayrıca o doğal bir karizma. Bu zamanlarda böylelerini bulmak? Ah, imkansız. İşte bu yüzden Darby Allin'e tam istediğini vereceğiz. O şu an olması gerektiği yerde ve en az onun kadar yetenekli genç bir isim ile karşı karşıya gelecek! O isim... KE-

When it comes crashing down, and it hurts inside.
You gotta take a stand, it don't help to hide.
Well, you hurt my friends, and you hurt my pride,
I gotta be a man; I can't let it slide.

I am a real American.
Fight for the rights of every man.
I am a real American.
fight for what's right, fight for your life!

Hulk Hogan girişte görünüyor. Jeff Jarrett ringin içinde deliye dönüyor ve görevlilere bir şeyler söylüyor. Kameralar tekrar Hulk Hogan'a dönüyor. Hulk Hogan tauntlar atmaya başlıyor. Seyircilerden chantler yükselmeye başlıyor.

HOGAN! HOGAN! HOGAN! HOGAN! HOGAN! HOGAN! HOGAN! HOGAN!

Hulk Hogan kulağını seyircilere veriyor. Şimdi kollarını iki yana açıyor ve gülümseyerek ringe doğru ilerliyorlar. Çelik merdivenlerden çıkıyor. Merdivenlerin üzerinde duruyor ve bir kez daha taunt attıktan sonra ringe giriyor. Jeff Jarrett hemen Hulk Hogan'ın üzerine doğru yürüyor. Mikrofonu ağzına götürüyor. Tam bu sırada Hulk Hogan, Jeff Jarrett'ın konuşmasına izin vermeden mikrofonu çekip alıyor ve yere atıyor. Ardından tekrar seyircilere dönüyor ve taunt atmaya devam ediyor.

Hulk Hogan şimdi dışarıyı işaret ediyor. Bir hakem ringe dalıyor. Jeff Jarrett ringin dışına çıkmak zorunda kalıyor. Hulk Hogan elini havaya kaldırıyor. Parmağını havada sallıyor. Aniden Darby Allin'i işaret ediyor.

YOU!

Hulk Hogan vs Darby Allin

İkili bir süre bakışıyor. Sonra Allin üst üste yumruklar atıyor. Sonra Hogan'ı hemen köşeye çarpıyor ve üzerine gidip köşede tekmeliyor. Sonra da yerden kaldırıp Atomic Drop yapıyor. İplerden sekiyor ve Elbow Drop yapıp tuşa gidiyor! 1... attı Hogan. Allin hemen iplerden sekiyor ve yerde oturan Hogan'a dropkick çakıyor. İplerden sekip yeniden elbow drop yapıp köşeye çıkıyor ve Diving Elbow Drop ile atlıyor. Tuşa gidiyor Allin! 1...2... ama atıyor Hogan! Allin üzerine çıkıyor ve sert şekilde yumruklamaya başlıyor. 1-1,5 dakika yumruk attıktan sonra iplerden sekip leg drop çakıyor ve yeniden tuşa gidiyor! 1...2... son anda atıyor Hogan! Allin kızıyor ona ve kaldırıp köşeye yolluyor. Üzerine gidip Corner Clothesline çakıyor. Yere düşecekken belinden kavrıyor Allin ve backbreaker yapıyor. Hogan acıyla belini tutup kalkarken Allin enseden yakalayıp Neckbreaker yapıyor. Hogan bir süre sonra iplere tutunup ayağa kalkarken Allin iplerden sekip Big Boot yaparak onu aşağı atıyor. Sonra da iplerden sekip Suicide Dive ile uçuyor üzerine!

Allin Hogan'ı ring dışında barikatlara çarpıyor. Oradan alıp önce aprona sonra da ring post'a çarpıp ringe sokup tuşa gidiyor Allin! 1...2... atıyor Hogan yine. Allin sinirlenmiş şekilde bakıyor ona. Hogan ayaklanmaya çalışırken Allin hemen yakalayıp Suplex çakıyor. Hogan yerde sürünürken de ayaklarından kavrayıp Vertical Suplex atıyor. İplerden sekiyor Allin ve yerdeki Hogan'a legdrop atıyor. Kafasını yerden kaldırıyor ve headlock bağlıyor Allin. Hogan bir süre sonra kurtulmak için ayaklanıyor ama o sırada Allin iyice sıkıyor. Hogan son bir çaba ile ayaklanıp elleri açıp iplerden sekiyor ama Clothesline geliyor Allin'den. Allin yerden kaldırıp karnına tekme atıyor Hogan'ın ve DDT çakıyor. Allin köşeye geçip ayaklanmasını bekliyor Hogan'ın. Hogan ayağa kalkınca da Standing Diamond Dust atıyor Allin. Hogan yerdeyken iplerden zıplıyor ve Springboard moonsault yapıyor. Hogan acıyla yterde bağırırken Allin bir daha zıplıyor iplerden ve Springboard backsplash yapıp tuşa gidiyor! 1...2...

Ama atıyor son anda Hogan yeniden. Allin iyice delleniyor ve köşeye çıkıyor. Frog Splash ile atlıyor ama Hogan çekilince yere çakılıyor. Hogan zar zor ayağa kalkıp yakalamak istiyor ama Allin onu bacaktan yakalayıp Drop Toe Hold ile yere indiriyor. Sonra da bacağından yakalıyor ve Figure 4 leglock bağlıyor ona. Hogan direnmeye çalışıyor. Allin gittikçe sıkıyor onu. Hogan direnmek için kendini yere yatırıyor ama tuşa gitmiş oluyor. 1...2... kalkıyor Hogan. Allin ters dönüyor ve biraz daha sıkıyor. Hogan acıdan iyice bağırıyor ve kendini yatırıyor yeniden. Hakem yeniden sayıyor! 1...2... ama kalkıyor Hogan gene. Allin hafiften bırakıp yeniden sıkacakken Hogan tekmelemeye başlıyor ve en sonunda kurtuluyor. Ayağa kalkıyor Hogan ve Allin'e gidiyor ama Allin onu yakalıyor ve Springboard Arm Drag yapıyor. Sonra ayağa kalkıyor ve iplerden zıplayıp Springboard Crossbody çakıyor. Allin üzerine gidiyor ama Hogan tekme atıp yatırıyor onu. Yavaş yavaş kalkıp köşeye çıkıyor ama Allin onu orada yakalıyor Leg-trap Sunset Flip Powerbomb çakıyor. Sonra da yeniden tuşa gidiyor! 1...2....

Ama Hogan gene atıyor. Direniyor Hogan. Allin artık deliriyor. Hogan yumruk atacakken Allin koldan yakalıyor ve Fujiwara Armbar bağlıyor. Hogan gene bağırıyor. Allin neredeyse deliriyor çok sert şekilde sıkıyor. Hogan kollarını birleştirmeye çalışıyor ama Allin sıkıyor tüm gücüyle. En sonunda Hogan tepkisizleşmeye başlıyor. Hakem gidiyor ona bakmaya. Hogan'ın kolunu kaldırıyor ama düşüyor! İkinci kez kaldırıyor ama kol gene düşüyor! Üçüncüyü kaldırıyor ama Hogan havada tutuyor kolu. Sonra da Allin kilit bağlamışken ayağa kalkıyor. En sonunda da tutup onu köşeye çarpıp kurtuluyor. Hogan kalkıp üzerine doğru gidiyor ama Allin mükemmel bir şekilde Front Dropkick çakıyor. Köşeye çıkıyor Allin ve Hogan'a Crucifx Driver yapıyor. Sonra da yeniden köşeye çıkıyor ve Coffin Drop geliyor. Sonra da tuşa gidiyor! 1...2...

Ama gene atıyor Hogan! Deliriyor Allin adeta. Hışımla gidip ona yumruk atıyor ama Hogan'a işlemiyor. Yine atıyor ama gene işlemiyor. Allin şaşkınca bakıyor ama bir daha yumruk atıyor. Hogan yavaş ayağa kalkıyor ama Allin tekme atsa da Hogan'a işlemiyor. Hogan God Mode açıyor. Bu kez o vurmaya başlıyor. Her vurduğunda Allin iyice yere düşüyor. En sonunda clothesline ile indiriyor. Ayağa kalkmasını bekliyor onun. Kalkınca da omuzlayıp Body Slam çakıyor. Allin yerden kalkıyor. Hogan iplerden geriliyor ve Big Boot çakıyor. Sonra da iplerden sekiyor ve Legdrop geliyor. Ardından da tuşa gidiyor! 1...2...

3!

Kazanan: Hulk Hogan

Hulk Hogan, Darby Allin'i debut maçında mağlup etmeyi başarıyor. Seyirciler çıldırıyor adeta. Hogan ayağa kalkıyor ve seyircileri coşturuyor. Her yer sarı kırmızı! Hulk Hogan bir süre daha seyircileri gazlamaya devam ediyor. Maçta yaşananları özet şeklinde izliyoruz. Sonrasında Hogan'ı ringin dışında görüyoruz. Darby Allin ise kendine gelmeye çalışıyor ringin içinde. Hogan, Jeff Jarrett ile yüz yüze geliyor rampanın önünde. Bir süre bakışıyorlar. Sonrasında da Hogan eliyle Royal Rumble logosunu gösteriyor. İkili bakışırken kameralar kapanıyor.

Bulutların arkasında bir güneş gizli. Parıldıyor ve ışığını yansıtıyor. Bulutların arkasında iki çift göz gizli. Bulutların arkasında iki çift kırmızı göz gizli. Hayatın yeni düzenine bakıyor. Güç ne demektir? Ölüme giden yok güçsüzlükten mi geçer? Ölümü kontrol edebilir misiniz? Güç buna izin verir mi?

Güç açığa çıktı. Güneş onu işaret etti. Parlayan iki çift kırmızı göz ona bakıyor. Elini uzatıyor. Eski günlerdeki gibi. Eski günlerden daha öte. Çünkü güç her şeyi bunun için yapar. Daha ötesi için. Elinize bir kalem alın ve bakın. Bir kalemle neler yapabilirsin? Ne çok şey aklınıza geliyor öyle değil mi? Ve güç, her şeyi aldı.

Güneşi geri planda bırakın. Güç kenarda kalsın. Bir yıldız hayal edin. Gözleriniz önünde. O yıldızın parıldadığı yerleri düşünün gözlerin ardında. Yıldızlar sadece gökyüzünde mi parlar? Hayır. Geniş düşünün. Bir yıldız hayal edin. En büyük, en kusursuz. Güç tarafından yaratılmış bir yıldız.

Hayallerin ötesinde. #RoyalRumble

Drew McIntyre: Yapmam gerekeni yapıyorum. Başka bir şey değil. Zihnimden ilk geçeni uyguluyorum ve bu beni doğru yola çıkartacak en önemli unsur. Aklımdan geçen bir sonraki nokta ise Royal Rumble'ı kazanmak. Bunun için ucubelerin suratlarının tam ortasını dağıtmaktan çekinecek değilim. Buraya geri döndüm ve geri dönüşümü gerçek bir damga ile süslemek zorundayım. Wrestle Kingdom'a gideceğim. Her ne pahasına olursa olsun. Elimde tek bir seçenek var. Royal Rumble'ı kazanmak. İyi kahramanlar veya kötü kahramanlar. Hiçbiri umrumda değil. O ringe çıktığımda tüm kahramanlarınızın kıçını ringin dışındaki o soğuk zemine bırakacağım. Bu da tam olarak ger-

Drew McIntyre konuşmaya devam edecekken birden John Cena onun önünden geçiyor. Bir yandan sırıtıyor. Drew McIntyre hem sözünün bölünmesinden dolayı hem de Cena'nın sırıtmasından dolayı rahatsızlık duyuyor.

Drew McIntyre: Sen!

John Cena sağına ve soluna bakıyor.

John Cena: Bana mı sesleniyorsun?

Drew McIntyre: Sen ne yaptığını sanıyorsun?

John Cena: Hiçbir şey. Önemli bir görüşmem var. Seni tanıyor muyum?

Drew McIntyre'ın sinirleri iyice bozuluyor.

Drew McIntyre: Bu klasik sözler ile beni küçümsediğini mi sanıyorsun?

John Cena: Az önce klasik sözler kendisini abartan İskoçyalı bir süs köpeğinden bunları duymak beni şaşırtıyor.

Drew McIntyre aniden John Cena'nın üzerine yürüyor. John Cena gülümsüyor ve şapkasını düzeltiyor.

John Cena: Bu kadar gergin olmana gerek yok.

Drew McIntyre: Bir şey bilmek ister misin?

John Cena: Ben değil fakat o adam bilmek isteyebilir.

ALANA ANİDEN REY MYSTERIO GELİYOR VE BİR SANDALYE İLE DREW MCINTYRE'A SALDIRIYOR! DEFALARCA KEZ SANDALYE İLE VURUYOR. JOHN CENA ALANDAN UZAKLAŞIYOR. REY MYSTERİO ŞİMDİ SANDALYENİN UCUYLA DREW MCINTYRE'IN DİZİNE VURMAYA BAŞLIYOR. SANDALYEYİ BİR KENARA ATIYOR VE DREW MCINTYRE'IN ÜZERİNE ÇIKIP YUMRUKLUYOR. REY MYSTERİO SERİ YUMRUKLARINA VE DİRSEK DARBELERİNE DEVAM EDİYOR. ŞİMDİ ALANA GÖREVLİLER GELİYORLAR! REY MYSTERIO ONLARI FARK EDİNCE ALANDAN TÜYÜYOR. KAMERALAR KAPANIYOR.

Comin Back For You! Candice LeRae ve Johnny Gargano girişte görünüyorlar. Şovun önceki saatlerinde Candice LeRae ve Anna Jay arasında yaşananlar tekrar ekranlara geliyor. İkili ringdeki yerlerini alıyorlar. Johnny Gargano, Candice LeRae'e bir şeyler anlatıyor fakat Candice LeRae tüm dikkatini girişe vermiş bir şekilde Anna Jay'i bekliyor.

Queenslayer! Anna Jay girişte görünüyor. Hemen arkasında ise belinde kemeriyle Tommaso Ciampa gözüküyor. İkili önce birbirlerine daha sonra ringdeki isimlere bakıyor. İkili ringe doğru ilerliyorlar. Tommaso ringe girerken kemerini çıkarıyor ve Johnny Gargano'ya doğru tutuyor. Candice LeRae ve Anna Jay birbirlerine doğru yürüyorlar fakat onları Tommaso Ciampa ve Johnny Gargano durduruyor. Johnny Gargano ve Tommaso Ciampa bir yandan birbirlerine bakarlarken hakem son kontrolleri yapıyor. Tommaso ve Johnny ring dışına çıktıktan sonra maç zili çalıyor ve maç başlıyor.

Anna Jay w/Tommaso Ciampa vs Candice LeRae w/Johnny Gargano

Maç zili çalar çalmaz Anna Jay ve Candice LeRae birbirlerine doğru koşuyorlar. Anna bir Clothesline deniyor fakat Candice eğilerek kolunun altından geçiyor. Anna arkasına döndüğü anda Candice tekme atmak istiyor fakat Anna onun ayağını havada yakalıyor. Candice şimdi diğer ayağıyla bir Enzuigiri patlatmak istiyor, Anna eğilince Candice yüz üstü yere düşüyor. Candice yüzünü tutarak kalkmaya çalışırken Anna kollarını iki yana doğru açarak seyircileri selamlıyor. Şimdi Candice'a doğru yöneliyor ve saçlarından tutarak kaldırıyor. Candice bir dirsek darbesi patlatıyor. Anna bu darbe ile gerilerken Candice koşuyor ve Clothesline ile onu yere yıkıyor. Anna hızlı bir şekilde toparlanıp ayağa kalkıyor derken bir Clothesline daha geliyor. Anna yerden kalkmaya çalışırken Candice şimdi üzerine atlıyor ve onu tekrar yıkıyor. Candice, Anna'yı yerde yumruklamaya başlıyor. Araya hakemin girmesi ile Candice ayağa kalkıp çekiliyor. Şimdi Anna'nın kalkmasını bekliyor. Anna Jay kalktığı anda Candice iplere doğru koşuyor, iplerden geri sekiyor derken Anna'dan Bicycle Kick! Candice ne olduğunu anlayamıyor bile. Candice yerde yatarken Anna tuşa gidiyor. 1… 2…

Candice atıyor. Anna ayağa kalkıyor ve Candice'ın elini tutuyor. Candice'ın elini tutarken bir yandan kafasını ayağıyla ittirerek dalga geçiyor. Candice bir anda Anna'nın ayağını yakalıyor ve Roll-Up'a alıyor. 1… Anna hızlı bir şekilde atıyor, ikili aynı anda ayaklanıyorlar. Candice Dropkick ile Anna'yı tekrar yere yıkıyor. Anna dizlerinin üzerine kalkınca şimdi bir Superkick deniyor fakat Anna eğilerek kurtuluyor, Candice'ın dizine vurarak onu dizlerinin üzerine düşürüyor. Şimdi ikili dizlerinin üzerindeyken birbirlerini yumruklamaya başlıyorlar. Bu yumruklardan üstün çıkan Anna oluyor. Anna, Candice'ı yere yıkıyor ve yumruklamaya devam ediyor. Candice'ın bu yumruklardan kendisini korumaya çalıştığını görüyoruz. Hakemin araya girmesi ile Anna ayağa kalkarak yumruklamayı kesiyor. Şimdi Candice'ı kaldırıyor ve iplere yolluyor. Candice iplerden geri gelip Anna'ya Big Boot vurarak dışarıya yolluyor. Anna, Johnny Gargano'nun önüne düşüyor. Johnny birkaç adım gerilerken Anna aprona tutunarak ayağa kalkıyor, Johnny'nin gülerek kendisine baktığını fark edince sinirleniyor. Anna'nın sinirle bir şeyler dediğini görüyoruz. Tommaso ise ringin diğer ucunda neler olduğunu anlamaya çalışıyor. Candice şimdi iplere doğru gidiyor. İplerden geri geliyor ve Suicide Dive!

Hayır! Tommaso, Anna'yı itiyor ve Candice, Johnny'nin üzerine atlıyor. Candice şok olmuş bir şekilde doğruluyor ve başını ellerinin arasına alıyor. Johnny yerde yatarken Candice ayağa kalkıyor ve arkasına dönüyor. Anna'dan Roundhouse Kick! Candice, Johnny'nin üzerine düşüyor. İkili yerde yatarken Anna ve Tommaso göz göze geliyorlar. Hakem her iki isim için de sayarken Anna, Candice'ı kaldırıyor ve ringe sokmak istiyor fakat Candice onu sertçe aprona doğru itiyor. Candice geriliyor şimdi Anna'ya doğru koşuyor ve Dropkick. Anna acı ile sırtını tutarken Candice, Tommaso ile yüz yüze geliyor. Candice ona bir şeyler söylüyor fakat Tommaso hiç oralı olmuyor. Johnny'nin ayaklandığını görüyoruz. Johnny şimdi ikilinin yanına geliyor. Tommaso gülerek yanlarından uzaklaşıyor. Candice ise Anna'ya yöneliyor ve onu ringe sokuyor kendisi de ringe girmek için aprona çıkıyor fakat Anna ayaklanıyor ve Bicycle Kick vurarak Candice'ı ringin dışına yolluyor. Candice düşeceği esnada Johnny onu havada yakalıyor. İkili birbirlerine bakıyorlar ve gülümsüyorlar derken Anna'dan Wrecking Ball Dropkick! Candice ve Johnny yerde. Anna aprona oturup yerde yatan ikiliye bakıyor. Şimdi aprondan iniyor. O esnada ise hakem saymaya başlıyor. 1… 2… Anna, Candice'a doğru yöneliyor ve onu kaldırıyor çenesini tutup sıkarken bir şeyler söylediğini görüyoruz. Candice'dan sert bir tokat geliyor. Tokadın sesi tüm arenada yankılanıyor adeta. Johnny ise bariyerlere tutunarak ayağa kalkmaya çalışıyor. Anna sinirli bir şekilde tekrar Candice'a dönüyor ve bir tokat daha yiyor. Şimdi Anna tokat atmak istiyor fakat elini son anda Johnny Gargano yakalıyor. Anna elini çekmeye çalışırken Tommaso , Johnny'e doğru koşuyor ve Knee Strike!

Hayır! Candice, Johnny ile birlikte kendisini kenara doğru çekiyor. Tommaso seyircilerin arasına uçuyor. Anna şok içinde olanları izlerken Candice onun arkasına geçiyor ve Neckbreaker! Hakem ise o esnada 7'yi sayıyor. Candice Anna'yı kaldırıp ringe sokuyor, hemen arkasından kendisi de ringe giriyor. Anna ayağa kalkmaya çalışırken Candice ona doğru koşuyor ve Knee Facebreaker yapıyor. Candice tuşa gidiyor. 1… 2… Anna atıyor. Candice ayağa kalkıyor ve Anna'yı da ayağa kaldırıp ringin köşesine yolluyor. Şimdi üzerine doğru koşuyor fakat Anna iplerin arasından aprona doğru geçiyor. Candice'dan Triangle Dropkick geliyor. Anna ringden aşağı düşüyor. Candice şimdi aprona geçiyor ve Anna'nın kalkmasını bekliyor. Anna kalktığı anda Canonball Senton ile üzerine atlıyor. Candice şimdi ayağa kalkıp taunt atıyor, Johnny ise çelik merdivenlere vurarak Candice'a destek veriyor. Candice, Anna'yı kaldırıp yüzünü aprona vurmak istiyor fakat Anna ayağını aprona doğru koyarak izin vermiyor. Şimdi Candice'ın yüzüne bir dirsek darbesi patlatıyor. Candice geriliyor, Anna Clothesline ile onu seyircilerin arasına yolluyor. Johnny ikiliye doğru yaklaştığı anda Anna sinirle dönüp ona uzak durmasını söylüyor. İkili arasında sözlü bir atışma yaşanırken Candice ayaklanıyor. Anna kendisine döndüğü anda seyircilerden birinin elinden aldığı içeceği yüzüne savuruyor. Anna sinirden deliye dönmüş durumda! Candice'a doğru hamle yapmak istiyor fakat Candice bir yumruk atarak onu kendisinden uzaklaştırıyor. Şimdi bariyerlere doğru çıkıyor ve Anna'ya doğru atlıyor. Tornado DDT! İkili yerdeler.

Hakem 5'i sayarken Johnny ve Tommaso ikilinin yakınına geliyor. Johnny, Candice'a Tommaso ise Anna'ya kalkması gerektiğini söylüyor. İlk ayaklanan ve ringe giren Candice oluyor. Anna ise dışarıda hala yatıyor. Hakem bir yandan saymaya devam ediyor. 6… 7… Tommaso, Anna'ya kalkması gerektiğini söylüyor. Anna bariyerlere tutunarak ayaklanıyor ve hakem 9'u sayarken kendisini ringe atmayı başarıyor. Candice, Anna'yı saçlarından tutarak kaldırmak istiyor. Anna'dan Jawbreaker geliyor. Candice geriliyor şimdi Anna onu yakalıyor ve Snapmare ile yere yolluyor. Anna iplere doğru yöneliyor şimdi iplerden sekerek geri geliyor ve Running Meteora! Anna tuşa gidiyor. 1… 2… Candice atıyor. Anna şimdi ayağa kalkıyor, kendisiyle birlikte Candice'ı da kaldırıyor. Candice kolunu savuruyor fakat Anna onun kolunu yakalıyor ve Arm-Twist Side Kick yapıyor. Johnny aprona vurarak Candice'a destek verirken Tommaso kemerine sarılmış bir şekilde dikkatlice Johnny'i izliyor. Candice şimdi doğruluyor derken Anna'dan Somersault Neckbreaker geliyor. Anna tuşa gidiyor. 1… 2… Candice atıyor. Anna saçlarını geriye doğru alıyor ve olduğu yerde oturuyor. Dikkatle Candice'a bakarken bir anda ayaklanıyor ve iplere doğru gidiyor Basement Dropkick! Candice yuvarlanarak ringden aşağıya doğru iniyor. Johnny hemen Candice'ın yanına gelip durumuna bakıyor. Anna onlara doğru yaklaşıyor ve iplerin arasından çıkarak Candice'ı saçlarından yakalıyor ve yukarıya doğru çekiyor. Candice kolunu Anna'nın boynuna doğru doluyor. Anna nefessiz kalınca Candice'ı bırakıyor. Candice ringin dışında dizlerinin üstüne çökerken Anna kendisini ringin içine bırakıyor.

Johnny, Candice'ın yüzünü ellerinin arasına alıyor ve bir şeyler söylüyor. Şimdi Candice'ın ayağa kalkmasına yardım ediyor. Candice yavaşça ayağa kalkıp birkaç saniye bekliyor ve kendisini toparlayıp ringe giriyor. Candice ringe girdiği anda Anna ona doğru yöneliyor. Candice'dan Spin Kick! Anna yere yıkılıyor. Candice onun ayaklanmasını bekliyor ayaklandığı anda iplere doğru koşuyor, iplerden sekiyor ve Shining Wizard! Candice, Anna'yı başından tutup kaldırıyor ve ringin köşesine doğru koşuyor Shrinaui! Candice tuşa gidiyor. 1... 2… Anna atıyor. Candice, Anna'yı kolundan tutarak kaldırıyor ve ringin köşesine yolluyor. Şimdi üzerine doğru atlıyor derken Anna iplerin arasından aprona geçiyor. Candice kendisine doğru döndüğü anda bir yumruk atmak istiyor. Candice yumruğu engelliyor ve kendisi bir yumruk geçiriyor. Şimdi Anna'yı başından yakalıyor Rope Hung Neckbreaker! Candice tuşa gitmek istiyor ama Tommaso aprona çıkarak hakemin dikkatini dağıtıyor. Candice ayağa kalkarak neler olduğunu anlamaya çalışırken Anna ayaklanıyor ve Candice kendisine doğru döndüğü anda Knee Strike! Candice iplere doğru geriliyor iplerden geldiği anda Anna onu yakalıyor ve Fallaway Slam! Anna tuşa gitmek istiyor ama bu sefer de Johnny aprona çıkarak hakemin dikkatini dağıtıyor. Anna ayağa kalkıyor hakemi kenara çekerek aprondaki Johnny'e sert bir tokat geçiriyor. Johnny tokadın etkisiyle dengesini kaybederek aprondan düşüyor. Anna yere düşen Johnny'e bakarken Candice ayaklanıyor ve Backstabber! Candice tuşa gidiyor. 1… 2…

Anna atıyor. Candice'ın başını ellerinin arasına almış bir şekilde öylece durduğunu görüyoruz. Seyirciler ikiye bölünmüş bir şekilde ''Jay'' ve ''LeRae'' tezahüratları atarken Candice yavaşça ayaklanıyor. Köşeye doğru çıkıyor ve Moonsault! Hayır, Anna Jay dizlerini koyuyor! Candice acı içinde kıvranıyor. Anna iplere doğru sürünüyor ve ipleri tutarak kalkmaya çalışıyor. Başını yerde kıvranan Candice'a doğru çeviriyor ve gülmeye başlıyor. Candice ayağa kalktığı anda Anna onu yakalıyor ve Back Suplex ile yere yolluyor. Anna şimdi köşeye doğru yöneliyor. Köşeye çıkıp Candice'ın üzerine atlamak istiyor fakat Candice yuvarlanarak çekiliyor Anna ayaklarının üzerinde durmayı başarıyor. Candice ayaklanıyor ve Springboard Arm Drag! Anna hızlıca ayağa kalkıyor, Candice onu başından yakalıyor ve Biel Throw ile köşeye doğru yolluyor. Anna sırtını ringin köşesine yaslamış bir şekilde iplere tutunarak kalkmaya çalışıyor. Candice şimdi onu ringin köşesinde yumruklamaya başlıyor. Hiç durmadan yumrukluyor araya hakemin girmesi ile birkaç adım geriliyor, hakemi kenara itiyor ve Anna'ya Stomp darbeleri vurmaya başlıyor. Candice geri geri gidiyor ve Anna doğrulduğu anda Hip Attack ile üzerine atlıyor.

Anna iplerin arasından aprona doğru geçiyor ve Candice boşluğa doğru atlıyor. Anna şimdi Candice'ı başından yakalıyor ve yüzünü defalarca ringin köşesine vuruyor. En sonunda Candice ayağını köşeye doğru koyuyor ve Anna'yı engelliyor. Şimdi Candice'dan Anna'ya bir dirsek darbesi geliyor. Dirsek darbesi Anna'nın tam dudağına isabet ediyor ve dudağı kanamaya başlıyor. Anna dudağından akan kanı silerken Candice birkaç adım geriliyor. Anna iplerin arasından Candice'ı Spear ile yıkıyor! İkili yerdeler. Anna elini Candice'ın üzerine koyuyor. 1… 2… Johnny Gargano, Anna'yı ayağından tutup aşağı çekiyor. Anna Johnny'i omuzlarından itiyor ve hiddetle bir şeyler söylüyor. Johnny ise bir tepki vermiyor. Knee Strike! Tommaso'dan Knee Strike geliyor! Johnny yere yıkılıyor Tommaso şimdi yerde yatan Johnny Gargano'yu kaldırıyor ve yumruklamaya başlıyor. Anna onlara hiç müdahale etmeden ringe girmek istiyor fakat Candice çoktan ayaklanmış durumda. Candice'dan Baseball Slide Dropkick geliyor. Anna gerileyerek Tommaso'ya çarpıyor. Candice apronda ayaklanıyor ve Johnny'e ringe çıkmasını işaret ediyor. Johnny aprona doğru çıkıyor. Şimdi Candice bir köşeye Johnny bir köşeye geçiyor. Candice Anna'nın, Johnny ise Tommaso'nun üzerine Crossbody ile atlıyor! Dört isimde yerde yatarken hakem saymaya başlıyor. 1… 2… 3… Candice bariyerlere tutunarak ayaklanıyor. Hemen ardından ise Johnny'nin doğrulmaya çalıştığını görüyoruz. 4… 5… Candice tamamen ayaklanıyor ve Anna'yı kaldırıyor. Anna sert bir şekilde Candice'ı çelik merdivenlere itiyor. 6… 7… Johnny, Anna'ya bir Superkick patlatmak istiyor fakat Anna çekiliyor! Superkick Candice'a isabet ediyor! Johnny şok içinde. 8… 9… Anna ringe girmek için yöneliyor. Bunu fark eden Johnny onu durdurmaya çalışıyor.

10!

Kazanan: Yok

Johnny son anda Anna'yı yakalıyor ve bariyerlere doğru fırlatıyor. Maç zili çalıyor ve maç bitiyor. Candice ise hala yerde yatıyor. Johnny hemen Candice'ın yanına giderek onun durumuna bakıyor. Tommaso çoktan ayaklanmış ve bariyerlere yaslanmış bir şekilde onları izliyor. Bunu fark eden Johnny Gargano ayağa kalkıyor. İkili uzun süre birbirlerine bakıyorlar ve şimdi birbirlerine doğru koşuyorlar. Deli gibi birbirlerini yumruklamaya başlıyorlar. Johnny, Tommaso'yu Clothesline ile seyircilerine arasına yolluyor. Şimdi bariyerlere çıkıyor ve üzerine atlamak istiyor fakat Tommaso kaptığı bir sandalyeyi Johnny'nin kafasına geçiriyor. Sandalye darbesi ile Johnny'nin alnı açılıyor. Tommaso, Johnny'nin üzerine çıkıp onu yumruklamaya devam ediyor.

Ringin hemen önünde ise Anna ve Candice ayaklanmış durumdalar. İkili birbirlerine doğru koşuyorlar ve birbirlerini yumruklamaya başlıyorlar. Candice, Anna'yı başından yakalıyor ve yüzünü bariyerlere vuruyor daha sonra ise seyircilerin arasına yolluyor. Şimdi Tommaso ve Johnny'nin olduğu tarafa yöneliyor. Candice bariyerlere çıkıyor ve Tommaso'nun üzerine doğru atlıyor ama Tommaso onu havada yakalıyor. Candice kurtulmak için çırpınırken Johnny'den Tommaso'ya Superkick! Tommaso yere yıkılıyor. Candice dizlerinin üstüne doğruluyor. Johnny'de dizlerinin üstüne çöküyor. Candice, Johnny'nin yüzüne bulaşan kanları eliyle siliyor daha sonra ikili aralarında bir şeyler konuşuyorlar. İkisi de aralarında konuştukları şeyi başlarıyla onaylıyor. Şimdi ayaklanıyorlar ve birer sandalye alıyorlar. Candice Anna'ya, Johnny ise Tommaso'ya yaklaşıyor ve sandalyeleri havaya kaldırıyorlar.

''Mr. Wrestling! Mrs. Wrestling! Mr. Wrestling! Mrs. Wrestling!''

İkili aynı anda sandalyeleri Tommaso ve Anna'nın sırtına indiriyor. Sandalye darbelerine devam ediyorlar. Sandaleleri durmadan Anna ve Tommaso'nun sırtına geçiriyorlar. En sonunda aynı anda sandalyeleri kenara fırlatıyorlar ve yerde yatan Tommaso ile Anna'ya bakıyorlar. Johnny eğilip Tommaso'yu sakalından yakalıyor ve başını kaldırıp ona doğru bakıyor.

Johnny Gargano: Amatör.

Johnny şimdi Tommaso'yu ittiriyor ve seyircilerin arasından çıkıyor. Ardından Candice'ın bariyerlerden atlamasına yardım ediyor. İkili bir süre durup seyircilere doğru bakıyorlar. Girişe doğru yöneliyorlar ama Johnny'i biri arkasından yakalıyor ve tekrar seyircilerin arasına çekiyor. Bu Tommaso Ciampa! Kamera Tommaso'nun sırtındaki kızarıklıkları çekiyor. Gift of the Gods Şampiyonunun pes etmeye niyeti yok. Tommaso, Johnny'i seyircilerin arasına fırlatıyor şimdi ona doğru koşuyor ve Knee Strike! Johnny sırt üstü yerde yatıyor. Candice seyircilerin arasına dalıyor, Tommaso'yu kolundan tutup kendisine doğru çeviriyor. O esnada seyircilerden sesler yükselmeye başlıyor. Candice sağ tarafına doğru bakıyor derken nereden geldiğini anlayamadığı bir Knee Strike ile o da yere yıkılıyor! Bu Anna Jay! Anna ayaklarının dibinde yatan Candice'a doğru bakıyor daha sonra ise Tommaso'ya bakıyor. Şimdi Tommaso Johnny'i, Anna Candice'ı kaldırıyor. Tommaso'dan Project Ciampa! Anna'dan ise Arm-Trap Flatliner! Candice ve Johnny çifti ölü gibi yerde yatıyorlar. Tommaso ve Anna, Candice ve Johnny'nin attığı sandalyeleri alıp açıyorlar. Tommaso ve Anna sandalyede otururken ayaklarının dibinde yatmakta olan Candice ve Johnny ikilisine bakıyorlar. Şov bu görüntüler ile son buluyor.

PASİFİK
GWA Entertainment
TM & © 2021
All Rights Reserved
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 24-06-2021, 23:46   #2
ACKNOWLEDGE ME
Khrimur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 171
Favori Güreşçisi: Ryback
RPG Karakteri: Ryback
Rep Puanı: 945948
Rep Derecesi: Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Khrimur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Khrimur Khrimur isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 945948

BEN AİLEMİ KORURUM LAAAAAAAAAAAAAAAAN.
imza
P R O B A B L Y
SON PARMAK BÜKÜCÜ

BRUISERWEIGHT!
Khrimur isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 24-06-2021, 23:46   #3
Hall of Pain
Mark Henry Seveni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Silsbee, Texas
Konular: 62
Favori Güreşçisi: Mark Henry
Rep Puanı: 1282749
Rep Derecesi: Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mark Henry Seveni Mark Henry Seveni isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Hani benim başlığım. Öldüm mü kaldım mı diye sorun ara sıra.
imza

MARK HENRY IS ALL ELITE

Our Time Has Come

WE ARE THE NATION OF DOMINATION
---RPG---
GWA 3. Sezon

Eski:

Teddy Long

Debut: GWA Atlas 25/02/2021

-------------GWA Slammiversary 2021 04/04/2021 Hall of Pain'in menajeri olarak Tag Team kemeri kazanıldı. 30/05/2021 kaybedildi.

GWA Pusula 16/04/2021 Hardcore Kemeri kazanıldı. 25/04/2021 kaybedildi.

Booker T

Debut: Royal Rumble 04/07/2021

Mark Henry Seveni isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 24-06-2021, 23:54   #4
zitti e buoni
Hell's Gate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Azerbaycan
Konular: 1227
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Kane
Rep Puanı: 2406035
Rep Derecesi: Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Hell's Gate Hell's Gate isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Haydaaa, handicap yiyecez e mi. Olsun rekoru genişletmek lazım üç kişi üst üste uzatalım.
imza
#unpredictable

Forum Başarılarım

x8 Onur Kürsüsü
Kariyer İncelemelerim (x2)
Şov İncelemelerim (x2)
Ödüllü Teknoloji Bilgi Yarışması Sunucusu
Eylül ayının en çok mesaj yazan 4. üyesi
Eylül ayının en ispiyoncu 9. üyesi
Ekim ayının en çok mesaj yazan 3. üyesi
Ekim ayının en ispiyoncu 3. üyesi
AEW Full Gear 2020 Bahis Ligi İkincisi
NJPW Power Struggle 2020 Bahis Ligi Birincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması üçüncüsü
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması dördüncüsü
39. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması ikincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Makale Yarışması üçüncüsü
7. Be A Booker Oyunu | GTR Draft Game Kazananı (1.)
Elveda | Makale Etkinliği Üçüncüsü
Haftanın Parlayan Üyesi 29.11.2020
Kasım ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Kasım ayının en çok konu açan 3. üyesi
Kasım ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
NXT TakeOver: WarGames 2020 Bahis Ligi Dördüncüsü
TLC 2020 Bahis Ligi Üçüncüsü
11. Slammy Awards Yılın En Geveze Üyesi
11. Slammy Awards Yılın En İyi Çaylağı
Aralık ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Aralık ayının en çok konu açan 4. üyesi
Aralık ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
"Who's Body Challange" yarışması 2-si
Haftanın Parlayan Üyesi 03.01.2021 (2021'in İlk Parlayan Üyesi)
NJPW Wrestle Kingdom 15 (2. Gün) Bahis Ligi Birincisi
AEW New Year's Smash Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT New Year's Evil Bahis Ligi Beşincisi
IMPACT Hard To Kill 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü
Royal Rumble 2021 Bahis Ligi Beşincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Poster Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması üçüncüsü
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Erkekler Rumble'ı Sıra Tahmini Yarışması üçüncüsü
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Royal Rumble Tarihi Yarışması ikincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Haxball Yarışması üçüncüsü
Ocak ayının en çok konu açan 3. üyesi
Ocak ayının en çok mesaj yazan 5. üyesi
Ocan ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
IMPACT No Surrender 2021 Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT TakeOver: Vengeance Day Bahis Ligi İkincisi
Haftanın Parlayan Üyesi 21.02.2021
Elimination Chamber 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü
Şubat ayının en çok konu açan 5. üyesi
Şubat ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Şubat ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
AEW Revolution Bahis Ligi 2021 Dördüncüsü
Mart ayının en çok mesaj atan 5. üyesi
Mart ayının en çok konu açan 9. üyesi
Mart ayının en ispiyoncu 2. üyesi
NXT TakeOver: Stand & Deliver 2. Gün Bahis Ligi Birincisi
WM Haftasının Parlayan Üyesi (11.04.2021)
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Poster Yarışması birincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Şov İnceleme Yarışması ikincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Makale ve Kompozisyon Yarışması üçüncüsü
41. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması ikincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Konuşan Fotoğraflar Yarışması üçüncüsü
Nisan ayının en çok mesaj atan 5. üyesi
Nisan ayının en çok konu açan 7. üyesi
Nisan ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
WrestleMania Backlash Bahis Ligi Üçüncüsü
AEW Double or Nothing 2021 Bahis Ligi Birincisi
Mayıs ayının en çok mesaj atan 7. üyesi
Mayıs ayının en çok konu açan 9. üyesi
Mayıs ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
Bayram Özel İnceleme Etkinliği üçüncüsü
NXT TakeOver: In Your House 2021 Bahis Ligi Üçüncüsü
Hell in a Cell 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü

Be A Booker | Illusion Professional Wrestling
GTR BaB Evreni | Global Unpredictable Wrestling
Be A Booker | WWE Brand Savaşları

"I was there"

RPG: Kane

x1 United States Champion
Hell's Gate isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 24-06-2021, 23:55   #5
I'M PERFECTION
Tolgamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 37
Favori Güreşçisi: Dolph Ziggler
Rep Puanı: 127093
Rep Derecesi: Tolgamer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Tolgamer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Tolgamer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Tolgamer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Tolgamer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Tolgamer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Tolgamer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Tolgamer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Tolgamer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Tolgamer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Tolgamer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Tolgamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tolgamer Tolgamer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 127093

Takipteyiz.
imza
x2 World Heavyweight Champion
x1 Money in the Bank Contract (Succesfull Cash-In)
x2 United States Champion
x6 Intercontinental Champion
x2 RAW Tag Team Champion(Robert Roode/Drew McIntyre)
x1 SmackDown Tag Team Champion (Robert Roode)
x1 World Tag Team Champion (The Spirit Squad)
22nd Triple Crown Champion
Slammy Awards: Match of the Year: (2014) Team Cena vs. Team Authority
Slammy Awards: Best Twitter Handle or Social Champion: (2014)@HEELZiggler
SHAWN MICHAELS ÇAKMASI DEĞİL, DOLPH "THE SHOWOFF" ZIGGLER

DC: Tolgamer#0067

Forum Başarıları:

NXT: In Your House Bahis Ligi Birincisi (Tam Puan)

Hell in a Cell Bahis Ligi Üçüncüsü

RPG Başarıları:

---
Tolgamer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 24-06-2021, 23:55   #6
The Şeytan Efe
Bay Piyanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 110
Favori Güreşçisi: Braun Strowman
RPG Karakteri: Issiah "Swerwe" Scott
Rep Puanı: 509938
Rep Derecesi: Bay Piyanist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bay Piyanist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bay Piyanist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bay Piyanist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bay Piyanist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bay Piyanist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bay Piyanist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bay Piyanist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bay Piyanist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bay Piyanist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bay Piyanist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Bay Piyanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bay Piyanist Bay Piyanist isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 509938

Şu Ryback feudu bitsin de bırakayım. Ryback'ı harcicaz ilk.
imza
Arkasında hikaye bırakmış her insan sonsuza kadar yaşar, bende arkamda bir hikaye bırakmak için yaşıyorum. -Ardahan Uzkanbaş.
Bay Piyanist isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 24-06-2021, 23:57   #7
Hall of Pain

Rep Derecesi: Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Hell's Gate Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Haydaaa, handicap yiyecez e mi. Olsun rekoru genişletmek lazım üç kişi üst üste uzatalım.
Yalnız bu yolun sonu Kane, Aziz Komutan seni bitirip intikamımı alacak. Çünkü o her mazlumun yanındadır.
imza

MARK HENRY IS ALL ELITE

Our Time Has Come

---RPG---
GWA 3. Sezon

Eski:

Teddy Long

-------------GWA Slammiversary 2021 04/04/2021 Hall of Pain'in menajeri olarak Tag Team kemeri kazanıldı. 30/05/2021 kaybedildi.

Booker T

Alt 24-06-2021, 23:59   #8
zitti e buoni

Rep Derecesi: Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Mark Henry Seveni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yalnız bu yolun sonu Kane, Aziz Komutan seni bitirip intikamımı alacak. Çünkü o her mazlumun yanındadır.
Küçül de cebime gir, mazlumlar bu dünya için cehennemden başka bir şey değil. Gerçek ateşi hissetmeni az kaldı, hazırlan, çünkü bu en soğuğu olacak.
imza
#unpredictable

Forum Başarılarım

x8 Onur Kürsüsü
Şov İncelemelerim (x2)
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Erkekler Rumble'ı Sıra Tahmini Yarışması üçüncüsü
Mayıs ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
Bayram Özel İnceleme Etkinliği üçüncüsü
NXT TakeOver: In Your House 2021 Bahis Ligi Üçüncüsü
Hell in a Cell 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü

Be A Booker | Illusion Professional Wrestling
GTR BaB Evreni | Global Unpredictable Wrestling
Be A Booker | WWE Brand Savaşları

"I was there"

RPG: Kane

x1 United States Champion
Hell's Gate isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 25-06-2021, 00:02   #9
Hall of Pain

Alıntı Hell's Gate Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Küçül de cebime gir, mazlumlar bu dünya için cehennemden başka bir şey değil. Gerçek ateşi hissetmeni az kaldı, hazırlan, çünkü bu en soğuğu olacak.
Yav yeter kömüre döndüm yakma kardeşim artık aaa.
imza

MARK HENRY IS ALL ELITE

Our Time Has Come

---RPG---
GWA 3. Sezon

Eski:

Teddy Long

Booker T

Alt 25-06-2021, 00:03   #10
zitti e buoni

Alıntı Mark Henry Seveni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yav yeter kömüre döndüm yakma kardeşim artık aaa.
Konudan bağımsız olarak:

Lan ben seni harbiden Mark Henry (Big Mysterio) sandım laaa. Sen zaten kömür oldun saygılar abi.
imza
#unpredictable

Forum Başarılarım

x8 Onur Kürsüsü
Şov İncelemelerim (x2)