GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-06-2021, 00:25   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1965
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 956583
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 956583

Standart RPG GWA - 12 Haziran 2021 Pasifik: BOLA Final Gecesi

Şov Bilgileri
GWA Pasifik
12.06.2021 - 20.00 - C
Staples Center
Los Angeles, California, USA
228.Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin Nedenler!

BOLA Ateşi Pasifik İle Devam Ediyor

Bir Tercih Yapmalısın Jericho!

Küçük Sevimli Kız Tehlikede

Çekişmeli BOLA Elemeleri

Nur İçinde Yatsın

Babacık İster Babacık Alır

Şampiyon Bu Gece Belli Oluyor!

Staples Center'da final gecesi başlıyor. Dışarıdan başlayan görüntüler yavaş yavaş arenanın içinden devam ediyor. Staples Center hiç olmadığı kadar kalabalık ve coşkulu. Final heyecanı tüm arenayı kaplamış durumd. Kameralar bazı pankartlara odaklanmaya başlıyor.

%51
Blackheart
The Messiah of the Backbreaker
Believe in The Shield!
Best In The World = ?

Pyrolar büyük final için patlamaya başlıyor. İkinci gecenin özet görüntüleri ekrana gelmeye başlıyor. Ardından turnuva şablonunun son hali ekranlara geliyor. Bu sırada spiker masasına doğru dönüyoruz. Gür, Tazz ve Jeremy Borash kameralara el sallıyor.

Tazz: GWA seyircisi bu büyük final için hazır mı?

Jeremy Borash: Bu muhteşem geceden bir kazanan çıkacak olması üzücü bir durum. Bu turnuvada birbirinden yetenekli isimler ve devler var ama sadece bir kazanan olacak. Sabırsızlıkla bekliyorum.

Gür: Ne konuşuyorsun sen? İki gecedir burada yatıp kalkan benim. Tanrım, evimi özledim.

Tazz: Fark ettim ki bu turnuvaya dair doğru dürüst bir kritik yapamadık. Sosyal medya üzerinden yapılan anketlerde Kane favori çıkmış. Siz ne düşünüyorsunuz? Kızıl dev istediği kemere bu gece kavuşabilecek mi?

Jeremy Borash: Ben kazananın Shield elemanlarından biri olacağını düşünüyorum. Hatta direkt olarak Seth Rollins'i finalde görüyorum. Eski büyük şampiyon bu gece yeniden başaracak. Üstelik dışarıdan yardım almaya müsait. Anlarsınız ya, Shield.

Tazz: Sen ne düşünüyorsun Gür?

Gür: Beyler söylediklerinizin hepsi yanlış ve hiçbirinize katılmıyorum. Bu gecenin tek bir favorisi var ve başka bir ihtimal yok. Hatta başka bir ihtimalin tartışılması bile büyük bir aptallıktır. Kör olmuş dünyanızı aydınlatmak istiyorum. Bu gecenin kazananı Roderick Strong olacak.

Jeremy Borash: Ne kadar uykusuz kaldı bu?

Tazz: Hiçbir fikrim yok. En son benim maçımın ne zaman geleceğini soruyordu her neyse. Bayanlar ve baylar, final gecesi tüm heyecanıyla başlıyor. Arkanıza yaslanın ve gecenin tadını çıkarın.

GWA'nın bir numaralı şampiyonu girişte! Chris Jericho girişte kemerini kaldırırken pyrolar patlamaya başlıyor. Yüzünde bir gülümsemeyle kemerini omzuna koyarak ringe yöneliyor. Ringde girdikten sonra dolanarak etrafı süzmeye başlıyor ve mikrofon alarak konuşmaya başlıyor.

Chris Jericho: Biricik şampiyonunuz ve efendiniz zahmet edip buralara kadar geliyor ancak çıt çıkarmadan o koltuklarda oturuyorsunuz. Şimdiden pişman olmaya başladım. Ne yapayım amuda kalkarak mı geleyim ringe? Ayağa kalkıp biraz saygı gösterin bana.

Seyirciler çıt çıkarmadan onu izlemeye devam edince Jericho bir süre duraksayıp konuşmaya devam ediyor.

Chris Jericho: Susmakta bir saygı göstergesidir, bunu kabul ediyorum. Eğer Mr. Punk gelseydi avazınız çıktığı kadar bağırırdınız biliyorum. O ucubede ne bulduğunuzu hep merak ediyorum ama aslında pek umurumda değil. İstediğiniz ve istediği maçı ona vermeyeceğim. Royal Rumble gecesi kimle istersem onla karşılaşırım hatta istersem maça bile çıkmam. Hatta hatta Rumble maçına ilk sıradan katılırım. Kimse ne yapacağımı bana söyleyemez!

Chris Jericho kemerini kaldırarak konuşmaya devam ediyor.

Chris Jericho: Elimde tutuğum şey sadece bana ait. Eğer bunu istiyorsanız çok daha fazlasını yapmanız gerekiyor. Beni tehdit ederek yahut evimi kırıp dökerek hatta yakarak istediğinizi alamazsınız. Mr.Punk ne yaparsa yapsın o maçı ona vermeyeceğim. Bu gece itibariyle verdiği süre doluyor. Hatırlıyorsunuz değil mi? "3 gün içinde o maçı kabul edeceksin".

Chris Jericho olduğu yerde kahkaha atmaya başlıyor.

Chris Jericho: Sen kim oluyorsun da bana istediğini yaptıracağını düşünüyorsun? Bir gece aniden çıkıp bu şirkete geliyorsun ve kendine efsane muamelesi çekiyorsun. Bunca zaman neredeydin sen? Dünyanın en iyi güreşçisini izlemekle meşguldün biliyorum. Evinde oturup şovumu izlemeye devam etmeliydin Mr. Punk. Gece yarısına yaklaştık ve rezil olmak üzeresin. Sanırım tek bir maça dahi çıkamadan buradan ayrılmak zorunda kalacaksın. Önce efendi bir şekilde gelip önümde diz çökecektin. Sonrasında böyle bir istekte bulunduğun için özür dileyerek teklifini sunacaktın. O zaman düşünebilirdim emin ol. Şimdi ise hiçbir şansın yok.

Chris Jericho ciddi bir ifadeye bürünerek seyircileri süzüyor.

Chris Jericho: Bana olan bu suskunluğunuzun sebebinin dün gece aldığım yenilgi olduğunu düşünmeye başladım. O aptal herifin beni yendiğine inanmıyorsunuz değil mi? Dikkatim malum şahıs tarafından dağıtılmasaydı hiçbir şansı yoktu. Sanırım onla tekrar bir maça çıkmam gerekecek. Bence iyi bile oldu çünkü bu sefer dikkatimi dağıtacak bir şey olmayacak. Yaklaşık dört saat sonra Mr. Punk'ın yakamdan düşeceğini düşünüyorum. Daha fazla şansını demek için yüzsüz olması gerekiyor.

Kameralar aniden arka alanı görüntülemeye başlıyor. Chris Jericho tekrar kahkaha atarak ekrana bakıyor.

Chris Jericho: Bakın işte yine başlıyoruz. Bakalım Mr. Punk bizim için neler hazılamıış.

CM Punk: Jeri, Jeri, Jeri. Hala direniyor musun? Bak yanımda kim var.

Kameralar tekerlekli sandalyede elleri ve ayakları bağlanmış Sammy Guevara'ya çevriliyor. Sammy avazı çıktığı kadar bağırmaya çalışsa da ağzındaki bant buna engel oluyor. CM Punk onun kafasına vurduktan sonra tekrar kameraya dönüyor.

CM Punk: Sabahtan beri zapt etmeye çalışıyorum bunu. Oğlan sana benziyor, tıpkı senin gibi inatçı. İnan beni çok yoruyor ve sanırım ondan kurtulmak zorunda kalacağım.

Chris Jericho: Yine bazı oyunlar çevirmişsin Mr. Punk. Bunun işe yarayacağını düşünüyorsun demek. Oğlanı bırakman karşılığında teklifini kabul edeceğimi planladın. Tek bir şey söyleyeceğim, ne yaparsan yap. Sana daha öncede söyledim. Tek cevabım "hayır" olacak.

CM Punk: Tüh, işe yaramadı. Aranızda bir bağ olduğunu düşünmüştüm oysa. Abi-kardeş veya baba-oğul türünden bir şeyler. Denemeye değerdi. Sanırım Sammy'e veda etme vaktimiz geldi.

CM Punk tekerlekli sandalyeyi sürmeye başlıyor. Bir süre sonra kazan dairesine gelerek içeri giriyor. Chris Jericho umursamazca onu izlemeye devam ederken görüntüler kesiliyor. Görüntüler geldiğinde CM Punk ve Sammy tepede görüntüleniyor.

CM Punk: Baya yüksekteyiz Jeri. Sence onu buradan atarsam ne olur? En fazla bir daha yürüyemez ama tıp çok gelişti. Bir çaresine bakacaklardır merak etme. Onun ağzını açalım belki sana söyleyecekleri vardır.

Sammy Guevara: Kurtarsana lan beni!

Chris Jericho: S*ktir git. Bana yük olmandan sıkıldım tamam mı? Kendini yakalatmadan önce düşünecektin bunu.

Sammy Guevara: Bak seni sayısız defa kurtardım ben. Hatırla tamam mı? Ben olmasam çoktan işini bitirmişlerdi aptal herif. Senin gibi şampiyonun a*ına koyayım! Gel de kurtar beni.

CM Punk: Dostum böyle konuşursan işe yaramaz. Şu an drama yapman lazım gerekiyor. Bir kaç gözyaşı ve yakarış gerekiyor. Eğer böyle konuşursan benim yerime gelip o seni atar. Kendine gel biraz. Toparla kendini ve biraz oyunculuk göster hadi.

Chris Jericho: İşe yaramayacak Mr. Punk.

Sammy Guevara: Bak iyi bir arkadaş olmamış olabilirim. İyi bir takım arkadaşı da olmamış olabilirim tamam. Ama en başından beri senin yanındaydım lan ben. Herkes senden nefret ederken arkanda ben vardım. Biz ayrılmaz ikiliyiz.

CM Punk: İşte böyle.

Chris Jericho yutkunarak arkasını dönüyor. Bu sırada bir görevli elinde kağıt ve kalemle ringe girerek Jericho'ya uzatıyor. Jericho tekrar ekrana dönüyor.

Chris Jericho: İşe yaramayacak.. Hayır.

CM Punk: Jeri sanırım biraz abartmış olabilirim. Burası sandığımdan daha yüksek gözüküyor yani nasıl diyeyim. Oğlanın bayağı bir kemikleri kırılacak. Sesleri tüm arenada yankılanabilir ve bir daha düzelmeyebilir. Bana bunu yaptıracak mısın?

Sammy Guevara: 27 yaşındayım ve işe yaramızım. Gidecek hiçbir yerim ve yapacak hiçbir işim yoktu. Eğer sen olmasan Jericho, ölmüştüm lan ben. Sessiz sedasız bu dünyadan göçmüştüm. İsmimi hatırlayan bile olmayacaktı. Ama şimdi beni tanıyorlar çünkü senin ortağınım. Bana bir amaç verdin ve ben ona tutundum. Her şeyi geçtim başardığımız şeylere bir bak. Daha gidecek çok yolumuz var ve şu an yanlış yoldayım. Buradan atılmak istemiyorum dostum. Beni ilk kurtardığındaki gibi tekrar kurtar. Lütfen!

Chris Jericho önüne uzatılan kontrata bakıp tekrar gözlerini ekrana çeviriyor ve hayır şeklinde başını sallamaya başlıyor.

Sammy Guevara: Kabul et. Lütfen!

CM Punk: Göz yaşlarımı tutmayacağım.

Chris Jericho aniden sinirlenerek kalemi alarak kontratı imzalıyor ve fırlatıyor. CM Punk gülümseyerek onu alkışlamaya başlıyor. Sammy nefeslenmeye başlarken CM Punk ona yöneliyor ve ellerini çözmeye başlıyor. Ayaklarını çözeceği sırada duraksayıp tekrar kameraya dönüyor ve yavaşça yaklaşıyor.

CM Punk: Kolay oldu. Royal Rumble'da görüşürüz Jeri. Kemerin ortada olup olmaması umurumda olmayacak. Sadece sen ve ben. O olmayacak!

CM Punk aniden sandalyeyi sürerek aşağı fırlatıyor!

Sammy Guevara'nın çığlıklarıyla görüntüler kesiliyor. Chris Jericho dehşete düşmüş şekilde ekrana bakarken arenada sessizlik hakim. Jericho kemeriyle birlikte dizlerinin üzerine çökerken kameralar kapanıyor.

Mark Henry HoP ekibiyle geliyor ringe. Teddy Long'dan son taktikleri alıyor ve ringe geçtiği anda o müzik çalıyor.

John Cena gözüküyor girişte. Seyircilerin büyük desteğiyle geliyor ringe Cena. Bir anda koşuyor ve ringe girip şapkası ile tişörtünü seyircilere attıktan sonra hakem maçı başlatıyor.

BOLA Eleme Maçı
Mark Henry vs John Cena

İkili direk lock up'a giriyor ama Henry üstün çıkıyor buradan hemen Headbutt atıyor Cena'ya. Belinden kavrıyor ve Sidewalk Slam yapıyor Henry. İplere gönderiyor ve dönüşünde yakalayıp Running Powerslam çakıyor Cena'ya. Cena zar zor ayaklanıp kaçmaya çalışıyor ama Henry yakalıyor ve Suplex yapıp tuşa gidiyor! 1...2.... atıyor Cena. Henry Cena'yı iplere gönderiyor ve clothesline yapıyor. Ardından da iplerden sekip legdrop ile atlıyor. Cena bağırıyor ama yerden kalkamıyor. Henry onu yerden kaldırıyor. Ardından köşeye fırlatıyor Cena sert şekilde çarpıyor köşeye. Henry yakalayıp bir daha yolluyor köşeye Cena bir daha çarpıp geliyor Henry bu kez yakalayıp Body Slam yapıyor. İplerden sekiyor Henry ve splash ile atlıyor üzerine. Onu yerden kaldırıp diğer köşeye fırlatıyor. Cena oradan sekip gelince de Henry omuzlayıp Military Press Slam çakıyor. Tuşa gidiyor Henry! 1....2....

Ama atıyor Cena! Henry Cena'yı tutmak istiyor ama Cena Drop Toe Hold ile onu yatırıp köşeye çıkıyor ve Diving Bulldog yapıyor. Sonra yine köşeye çıkıyor ve Diving Crossbody yapıyor ve Henry yıkılıyor. Cena önce Neckbreaker yapıyor sonra da bulldog çakıyor. Henry'i omuzlayıp Suplex denemek istiyor ama Henry ağır geliyor ve düşürüyor onu. Henry hemen ayağa kalkıp chop atıyor ama Cena eğiliyor ve armdrag ile atıyor onu üzerinden. Cena rakibini bekliyor ve gelince clothesline yapıyor ama etkilenmiyor Henry. İplerden sekip yeniden deniyor bu kez sallansa da yıkılmıyor Henry. Cena üçüncü kez sekiyor ve bu kez Flying Clothesline yapınca düşüyor Henry yere. Tuş deniyor Cena! 1....2.... ama atıyor Henry. Cena ne yapsam diye bir süre düşünüyor ve o sırada ayağa kalkan Henry'e Lou Thesz Press ile atlıyor. İyice yumrukluyor ama Henry üzerinden atıyor onu. Henry kalkıp Cena'nın üzerine gidiyor ama Cena Drop Toe Hold ile yere düşürüyor ve STF bağlıyor!

Cena biraz daha sıkıyor kilidi ama Henry bir süre sonra ters çevrilip kurtuluyor. Henry üzerine koşuyor ama Cena karnına tekme atıyor ve DDT çakıyor ona. Sonra ayağa kalkmasını bekliyor onun. Ayağa kalkınca da Shoulder Block geliyor ve bunu iki kez daha yapıyor. Henry yumruk atınca eğiliyor ve omuzlayıp Protobomb çakıyor. Sonra da Five Knuckle Shuffle tauntu atıyor ve sonunda hareketi tamamlıyor. AA tauntu atıyor ve Henry'nin kalkmasını bekliyor Cena. Henry kalkınca omuzluyor ama ağır geldiği için yere düşüyor ve Henry tuşa gitmiş oluyor bu şekilde! 1....2.... atıyor Cena son anda. Henry yerden kaldırıp WSS için omuzluyor ama Cena arkaya düşüyor. Henry yumruk deniyor ama Cena karnından yakalayıp German Suplex yapıyor! Sonra da ayağa kalkan rakibini yakalıyor ve AA yapıyor Cena! Tuşa gidiyor 1....2....

Ama atıyor Henry! Cena yeniden omuzlamaya çalışıyor ama Henry onu köşeye gönderiyor ve üzerine koşup Body Avalanche yapıyor. Sonra da Leapfrog Body Guillotine geliyor Henry'den. Cena kalkıp bir hışımla iplerden sekiyor ama Henry ona Running CrossBody çakıyor. Sonra da onu kaldırıyor ve spinebuster yapıyor. Ama Henry durmuyor ve Torture Rack Backbreaker yapıyor. Sonra da omuzluyor ve World Strangest Slam yapıyor. Ama tuşa gitmiyor Henry! İplerden sekiyor ve World Strangest Splash geliyor Henry'den! Ardından da tuşa gidiyor! 1...2....3!

Kazanan ve Üst Tura Yükselen: Mark Henry

Mark Henry dominant şekilde kazanıyor maçı. Bu sonuç kendisinin turnuvada kalmasını sağlıyor. Teddy Long hemen ringe giriyor. Elinden tutup havaya kaldırıyor Henry'nin. İkili beraber ringden çıkarken Cena zar zor ayağa kalkıyor ve üzüntü yaşayarak ringi terk ederken kameralar kapanıyor.

Isaiah ''Swerwe'' Scott geliyor ringe. Seyircilerin olumlu reaksiyonlarıyla geliyor ringe ve köşeye çıkıp taunt atarken bir müzik onu bölüyor.

Kyle O'Reilly seyircilerin olumlu reaksiyonları eşliğinde ringe geliyor. Yavaş yavaş gelip ringe çıkınca da maç başlıyor.

BOLA Eleme Maçı
Isaiah ''Swerwe'' Scott vs Kyle O'Reilly

Maç başlıyor. İkili hemen lock up'a giriyor. Kyle hemen yakalıyor ve Pendulum Backbreaker yapıyor. Isiah ayağa kalkıyor ama Kyle yakalayıp Frankesteiner yapıyor. Swerwe tekme deniyor ama Kyle yakalayıp Dragon Screw Leg Whip yapıyor. Ardından da Roundhouse Kick çakıyor. Köşeye gönderiyor ve Corner Elbow Strike çakıyor. Sonra da tuşa gidiyor! 1...2... ama atıyor Swerwe. Kyle yeniden ayağa kalkıyor. Running Single Leg Dropkick yapıyor. Swerwe ayağa kalkınca da Missile Dropkick çakıyor ve yakalayıp Belly To Belly Suplex yapıyor. Kyle rakibini omuzluyor köşeye çıkıyor ve Avalanche Fireman's Carry Gutbuster ile çakıyor yere. Tuşa gitmek yerine ayağa kaldırıyor ve Northern Light Suplex çakıyor. Yetmiyor yerden kaldırıyor ve iplere gönderip Discus Lariat yapıp tuşa gidiyor! 1....2.....

Kyle kafasına ve karnına bir tekme atıp Backdrop Suplex çakıyor. Sonra onu omuzlayıp köşeye çıkıyor ve Avalanche Back Suplex çakıyor. Swerwe acı içinde yerden kalkıyor ama Kyle yakalıyor onu ve Exploder Suplex yapıyor. Durmayıp yakalıyor ve Butterfly Suplex Hold yapıyor. Double Underhook DDT yapıyor Kyle. Sonra köşeye çıkıyor ve Rope Hung Tornado DDT yapıyor. Durmuyor ve omuzlayıp Regalplex yapıyor ve ayağa kalkıp sırtından yakalıyor ve Dragon Suplex yapıyor. Sonra da yakalayıp German Suplex çakıyor. Şimdi de ayaktan yakalamaya çalışıyor ama Swerwe ters çevirip kurtuluyor. Ardından da hemen ayağa kalkıp Big Boot sallıyor ama tutuyor Kyle ve yere yatırıp Sharpshooter deniyor. Swerwe gene ters dönüp kalkmaya çalışsa da bu kez Kyle ayağı yakalıyor ve Ankle Lock bağlıyor ve yere yatıyor! Swerwe acı içinde bağırıyor ama Kyle daha sert sıkıyor. Swerwe artık pes etmek üzere...

Swerwe pes edecekken son bir güçle iplere uzanıyor ve tutuyor ipleri. Kyle sıkıyor ama Swerwe bırakmayınca hakem devreye girip saymaya başlıyor. 4'e gelince Kyle bırakıyor kilidi. İkili ayağa kalkıyor ve Swerwe uçarak Running Single leg dropkick çakıyor. Kyle ayağa kalkıyor ama yakalayıp headbutt atıyor. Sonra da yakalayıp Jumping DDT çakıyor. Sonra da ayağa kalkan Kyle'e Axe Kick çakıyor. Sonra da köşeye geçip biraz soluklanmaya başlıyor. Sonra Kyle'de kalkınca kendisi ayağa fırlıyor ve Superkick çakıyor. Sonra da köşeye çıkıyor Swerwe. Orada da biraz soluklanıyor ve Kyle'ye Swerwe Stomp ile uçuyor. Ayaklarını ipe koyarak tuşa gidiyor ama hakem görmüyor! 1....2....

Kazanan ve Üst Tura Yükselen: Isiah ''Swerwe'' Scott

Swerwe hemen kaçıyor ringden. Kyle hakeme dert yakınıyor ama hakem görmedim diyor. Swerwe çılgın gibi seviniyor. Çünkü bir üst tura yükseldi. Kyle sinirli bir şekilde ona bakarken kamera kapanıyor.

Kameralarımız arka alana çevriliyor. Kadraja bir elinde kemeri diğer elinde ise koltuk değneği olan Tommaso Ciampa geliyor.

Tommaso Ciampa: Bunu hatırladınız mı? (Ciampa koltuk değneğini gösteriyor) Bir kısmınızın zihninde bu koltuk değneği asıl işlevi ile aklınızda yer edinmiş olsa da büyük bir çoğunluğunuz bunu Johnny Gargano'nun sırtına geçirdiğim gün ile hatırlıyor. Doğrusunu söylemek gerekirse o herifin birkaç kemiğini kırarken bana yardımcı olan bu küçük dostuma minnettarım. Yedi ölümcül günahı bilirsin öyle değil mi Johnny? Kibir, açgözlülük, şehvet, kıskançlık, oburluk, öfke, tembellik. Kardeş konumuna koyduğun bir insanı arkasından vurdun çünkü senden daha iyi olmamı hazmedemedin. Kıskançlık. Ellerimdeki bu parçayı kıskandın. Asla elinde olanlar ile yetinmeyi bilmedin. Her zaman daha fazlasını istedin. Daha fazlası, daha fazlası… Açgözlülük. Kendini her zaman, her şeyden, herkesten daha iyi gördün. Kibir. Yıllarca çabalamadan tüm başarıların kucağına düşmesini izledim. Tembellik. (Ciampa sırıtıyor) Johnny Gargano'nun gece hayatlarından haberi olmayan var mı? Şehvet. Şu iki adamı hatırlıyor musun dostum? Roderick ve Kyle… Onlara nasıl saldırdığını gördüm gerçekten kızgın görünüyordun. Salladığın her yumrukta büyük bir hissiyat yatıyordu. Öfke. Peki ya oburluk? Şu işe bak ki bir günahtan sıyrılmayı başarmışsın. Seni tebrik ediyorum ve eski dostun olarak el uzatıyorum. Tanrılar seni istiyor Johnny. Kendini kollarıma bırak ve seni günahlarından arındırmama izin ver.

Tommaso birkaç saniye susuyor ve başını eğerek tuttuğu kemerine bakıyor. Sakin bakışlarını tekrar kameraya çeviriyor ve devam ediyor.

Tommaso Ciampa: Mr. Wrestling'in geleceğini umuyorum ama ne kadar ödlek bir adam olduğunu hatırladığımda bunu yapmayacağını fark ediyorum. O yüzden şöyle diyeyim Johnny… Tanrılar bir kurban istiyor. Tanrılar seni istiyor fakat gelmezsen güzel karını onlara kurban olarak götürmekten asla çekinmem. Anlayacağın o ki küçük, şeker kız tehlikede. Seçim senin Johnny onu kurtaracak cesaretin var mı? Ya da şöyle sorayım; kendini onun için feda edecek kadar aşık mısın? Sorumu düşün Johnny. Cevabını bana ve kalan tüm insanlara nasıl göstereceğini biliyorsun. Onu kurtarmak istiyorsan acele etmelisin, tanrılar beklemez.

Ciampa elinde tuttuğu koltuk değneğini kameraya geçiriyor ve görüntü aniden kesiliyor.

Wicked Enchantment! Candice LeRae girişte görünüyor. Girişte durup bazı seyircilerin ellerindeki ''Mr. Wrestling'' pankartlarına bakıyor. Pankartlara baktığı anda yüzündeki ifadenin değiştiğini görüyoruz. Ringe doğru bakıyor ve derin bir nefes alarak ilerliyor. Candice ringdeki yerini alırken başka bir müzik duyuluyor.

End of Heartache! Roderick Strong gülümseyerek girişte görünüyor. Girişte öylece durup Candice'ı işaret ediyor ve bir şeyler söylüyor. Şimdi ringe doğru ilerlerken olduğu yerde duruyor ve seyircinin elindeki ''Mr. Wrestling' pankartına gözü takılıyor. Pankartı seyircinin elinden çekip alıyor ve Candice'a göstererek yırtıyor. Candice'ın sinirlendiğini görüyoruz. Strong gülerek yırttığı pankartı yere atıyor ve ringe giriyor. Hakem son kontrolleri yapıp maç zilini çaldırtıyor.

BOLA Eleme Maçı
Candice LeRae vs Roderick Strong

Candice, Roderick'in üzerine doğru yürüyor. İkili ringin ortasında yüz yüze geliyorlar. Seyircilerden büyük bir reaksiyon kopuyor. Roderick bir anda gülmeye başlıyor ve köşeye doğru çekilip arkasına yaslanıyor. Roderick, Candice'a yere yatmasını işaret ediyor ve bir yandan bir şeyler söylüyor fakat ne söylediğini anlayamıyoruz. Candice tekrar Roderick'in karşısına dikiliyor. Candice'ın yüzündeki ifadenin ciddi olduğunu fakat aksine Roderick'in alaylı bir yüz ifadesine sahip olduğunu görüyoruz. LeRae en sonunda Roderick'e bir yumruk geçiriyor. Roderick neye uğradığını anlayamadan üst üste yumruk darbelerine maruz kalıyor. Roderick saniyelik kendini toparlıyor ve hızlı bir hamle Candice'ı belinden yakalayarak kendisiyle yer değiştiriyor. Bu sefer Candice köşede yumruk darbelerine maruz kalıyor. Hakemin araya girmesi ile Roderick geriye doğru çekiliyor, ellerini kaldırarak bıraktığını gösterirken Candice'ın kendine gelmeye çalıştığını görüyoruz. Roderick, Candice'a doğru yaklaşıyor ve dalga geçerek kafasını ittiriyor. Roderick seyircilere doğru dönüyor ve kollarını iki yana doğru açarak gülüyor. Tekrar Candice'a doğru döndüğü anda bir Clothesline yiyor. Roderick neye uğradığını şaşırıyor tekrar ayağa kalkmak istiyor fakat bir Clothesline daha yiyor. Candice bir Clothesline daha deniyor fakat Roderick onu kolundan yakalayarak iplere gönderiyor. Candice iplerden sekip geri geliyor ve Headscissors Takedown! Candice şimdi ayaklanan Roderick'e doğru koşuyor ve Knee Facebreaker!

Hayır! Son anda Roderick onu belinden yakalıyor ve sırtına doğru alıyor. Candice kurtulmak için çırpınsa da nafile. Roderick, Candice'ı boğazına doğru denk gelecek şekilde iplerin üzerine atıyor. Candice boğazını tutarak yerde kıvranıyor. Roderick acı çeken Candice'ı izlerken birden Stomp darbeleri vurmaya başlıyor. Hakem araya girerek Roderick'i uzaklaştırıyor ve Candice'ın durumuna bakmak istiyor fakat Roderick izin vermiyor. Hakemi aradan çekerek Candice'ı saçlarından yakalıyor ve ayağa kaldırıyor. Ringin köşesine doğru yolluyor şimdi üzerine doğru koşup tam yüzüne bir diz darbesi geçiriyor. Şimdi Candice'ı kollarından yakalıyor ve ringin ortasına getiriyor Butterfly Suplex! Candice yerde kalırken Roderick tuşa gidiyor. 1… 2… Candice atıyor. Roderick hiç beklemeden Candice'ı tutup kaldırıyor ve Powerslam ile tekrar yere seriyor. Şimdi Candice'ı tekrar saçlarından yakalayıp ayağa kaldırıyor. Yüzünü yüzüne yaklaştırıyor Johnny Gargano hakkında bir şeyler söylediğini görüyoruz. Candice'ı bırakıp iplere doğru gidiyor iplerden sekerek tekrar Candice'a doğru geliyor Candice'dan Dropkick geliyor. Roderick gerileyerek tekrar iplere gidiyor. Candice, Big Boot vuruyor ve Roderick'i ringin dışına yolluyor. Candice kendisini dizlerinin üstüne bırakıp soluklanırken Roderick'in ring dışında yerde yattığını görüyoruz.

Candice ayağa kalkıyor tam o sırada Roderick'in de ayaklandığını görüyoruz. Candice koşuyor ve Suicide Dive ile Roderick'in üstüne atlıyor. İkili yerde kalıyorlar birkaç saniye, ilk toparlanan Candice oluyor. Candice, Roderick'i kaldırmak istiyor fakat Roderick ani bir hamle ile Candice'ın sırtını aprona doğru çarpıyor. Şimdi Candice'ı ringe sokmak istiyor fakat Candice aprondan dönerek Tiger Feint Kick vuruyor. Roderick gerilerken Candice apronda ayaklanıyor ve kenara geçiyor ve Canonball Senton! İkili tekrar yerdeler. Onlar öylece yatarken hakem ise her iki isim için saymaya başlıyor. 1… 2… 3… Candice bariyerler tutunarak kalkmaya çalışıyor. O sırada ise seyirciler bariyerlere vurarak tempo tutturuyorlar. Candice ayaklanıyor ve Roderick'i ringe sokuyor. Hemen arkasından kendisi de ringe giriyor. Candice ringe girer girmez Roderick ayaklanıyor ve ona doğru bir tekme sallıyor. Candice eğilerek tekmeden kurtuluyor. Roderick'in arkasına geçiyor ve Jumping Neckbreaker yapıyor. Candice tuşa gidiyor. 1… 2… Roderick atıyor. Candice, Roderick'i ayağa kaldırıyor ve Brainbuster yapmak istiyor fakat gücü yetmiyor. Roderick bunu fırsata çevirip Candice'ı iplere doğru ittiriyor. Candice iplerden geri geliyor ve Octopus Hold! Roderick zor durumda. Candice, Roderick'in kolunu çekebildiği kadar geriye çekiyor ve pes etmesi için bağırıyor. Hakem Roderick'e pes edip etmediğini soruyor. Roderick ''hayır'' yanıtını veriyor. Candice bırakmıyor, Roderick ise tek dizinin üstüne çöküyor. Boşta kalan elini kaldırıyor.

Eliyle Candice'ın ayağını yakalıyor ve tekrar ayağa kalkıyor. Candice ne olduğunu anlayamıyor, Roderick bir anda elini kurtarıyor ve Candice'ı sırtlıyor. Şimdi yere atmak istiyor fakat Candice ayaklarının üstüne düşüyor. Roderick üstüne doğru geldiği anda bir tekme atmak istiyor, Roderick Candice'ın ayağını yakalıyor. Candice diğer ayağıyla bir Enzuigiri patlıyor. Roderick'i yakalıyor şimdi ve köşeye doğru koşuyor Shrinaui! Candice tuşa gidiyor. 1… 2… Roderick atıyor. Candice ellerini saçlarının arasına götürüyor ve öylece duruyor. Şimdi ayağa kalkıyor ve Standing Moonsault için atlıyor fakat Roderick dizlerini koyuyor! Candice acı içinde karnını tutarak kıvranıyor. Roderick ellerinin üstüne kalkarak Candice'a bakıyor ve gülmeye başlıyor. Alnına düşen saçlarını geriye doğru sıvazlıyor ve ayağa kalkıyor. Candice yerde kıvranırken Roderick, Stomp darbeleri vurmaya başlıyor. Şimdi Stomp darbelerini kesip üzerine çıkıyor ve yumruklamaya başlıyor. Roderick öfkeyle Candice'ı yumrukluyor. Hakem araya girmeye çalışıyor fakat Roderick izin vermiyor. Candice'ın yumruk darbelerinden kendini korumaya çalıştığını görüyoruz. Hakem en sonunda araya girmeyi başarıyor ve Roderick'i Candice'ın üzerinden alıyor. Roderick soluklanıp Candice'ı ayağa kaldırıyor ve Chop darbeleri vurmaya başlıyor. Candice bir anda kalan gücüyle Roderick'i iplere doğru itiyor. Roderick iplerden sekip Candice'a Big Boot patlatıyor, Candice yerde. Roderick dizlerinin üstüne çöküp Candice saçlarından yakalıyor ve yüzünü defalarca ringe vuruyor. Roderick ayağa kalkıyor, Candice kollarının üstüne kalkmaya çalışırken burnunun kanadığını görüyoruz. Roderick kollarını iki yana doğru açıyor ve bağırıyor.

Roderick Strong: Roderick Wrestling!

Buğra Gür: İnadına Johnny Wrestling ulan!

Tazz'ın Roderick'i alkışladığını gören Buğra Gür ona ters bir bakış atıyor. Spiker masasına gerginlik hakimken Roderick tekrar Candice'a doğru yöneliyor. Elini burnundan akan kana götürüyor sonra eline bulaşan kanı Candice'ın yüzüne sürüyor. Gülerek Candice'ı kaldırıyor ve iplere yollayıp geri gelmesini bekliyor. Fakat Candice kollarını iplere geçiriyor ve olduğu yerde duruyor. Roderick Clothesline vurarak Candice'ı dışarıya göndermek için hamle yapıyor ama Candice onu üzerinden aşağıya doğru atıyor. Roderick aprona tutunarak kalkmaya çalışırken Candice'dan Baseball Slide Dropkick geliyor. Candice şimdi ringden iniyor elinin tersiyle burnundan akan kanı siliyor, Roderick'i yakalayıp bariyerlere fırlatıyor. Kolundan tutup kaldırıyor şimdi çelik merdivene doğru fırlatıyor. Candice ellerini dizlerine koyarak eğiliyor ve Roderick'e bakarak gülüyor. Roderick bir anda Candice'ı boğazından yakalıyor. Candice, Roderick'in elini boğazından çekmeye çalışırken Roderick ayaklanıyor. Şimdi Candice'ı havaya kaldırıyor ve sırt üstü çelik merdivene doğru bırakıyor. Candice sırtını tutarak kıvranırken Roderick aprona yaslanıyor ve Candice'a destek veren seyircilere bakıyor. Bariyerlere yaklaşıp seyirciler ile ağız dalaşı yaparken Candice ayaklanıyor ve Backstabber! Şimdi Roderick'i kaldırıyor ve yüzünü defalarca çelik merdivene vuruyor. Bunu alnı açılana kadar yapmaya devam ediyor. En sonunda Roderick'in alnından kan gelmeye başlıyor. Candice onu bırakarak geriye doğru çekiliyor ve elini alnından akan kana götürüyor. Candice elindeki kanı şimdi Roderick'in yüzüne sürüyor. Önce Roderick'i ringe sokuyor sonra kendisi ringe giriyor.

Hayır! Roderick, Candice'ın ringe girmesine izin vermiyor. Kalan son gücüyle Roderick kalkıyor ve Wrecking Ball Dropkick ile Candice'ın ringe girmesini engelliyor. Roderick kendisini sırt üstü bir şekilde ringe bırakıyor. Candice ise ringin dışında yatıyor. Hakem Candice için saymaya başlıyor. 1… 2… 3… Roderick iplere tutunarak kalkmaya çalışıyor. Hakem o esnada saymaya devam ediyor. 4… 5… Candice bariyerlere tutunarak kalkmaya çalışıyor. 6… 7… Candice ring dışında tamamen ayaklanıyor. Roderick ise ringin içinde tamamen ayaklanmış durumda. İkili göz göze geliyorlar. 8… 9… Candice koşarak ringe giriyor. Candice ringe girer girmez ikili birbirini yumruklamaya başlıyorlar. Hiç durmadan birbirlerini yumrukluyorlar. Yumruklarına birbirlerinin kanının bulaştığını görüyoruz. Roderick en sonunda üstünlüğü eline alıyor ve Candice'ı yumruklayarak ringin köşesine kadar götürüyor. Şimdi Chop darbeleri vurmaya başlıyor. Candice sersemlemiş durumda Roderick geri geri giidiyor ve şimdi High Knee yapıştırmak için koşuyor fakat Candice kendisini aniden yukarıya çekiyor ve Roderick boşluğa atlıyor. Candice, Roderick'in sırtına doğru atlıyor ve Rolling Yoshi Tonic! Candice tuşa gidiyor. 1… 2… Roderick son anda atıyor. Candice ellerini sinirle yere vurmaya başlıyor. İkilinin gücü tükenmiş durumda. Roderick yerde yatarken Candice ise başını ellerinin arasına almış öylece duruyor. Candice ayaklanıyor, Roderick ise dizlerinin üstüne doğru kalkıyor. Candice, Roderick'in doğrulduğunu görünce Superkick patlatmak istiyor fakat Roderick eğilip kurtuluyor ve Candice'ın dizine bir yumruk atıyor. Candice dengesini kaybederek yere düşüyor. Roderick hızla kalkıp Candice'ı Gibson Driver pozisyonuna alıyor ve başarılı! Roderick tuşa gidiyor. 1… 2… Candice atıyor! Roderick sinirden deliye dönüyor gözü dönmüş bir şekilde ayağa kalkıyor. Candice'ı ayaklarından yakalıyor ve Strong Hold'a almak istiyor. Candice izin vermiyor! Roderick'i ayaklarıyla iplere doğru ittiriyor ve hemen ayaklanıyor. Kendisine doğru gelen Roderick'i Arm Drag ile yere yolluyor. Şimdi koşuyor ve Backstabber! Roderick yüz üstü yerde kalıyor. Candice birkaç saniye durup soluklanıyor, Roderick'e yaklaşıyor ve Wicked Stepsister! Candice tuşa gidiyor. 1… 2…

3!

Kazanan ve Üst Tura Yükselen: Candice LeRae

Candice bitkin bir şekilde ayağa kalkıyor. Yüzündeki kurumuş kanı silmeye çalışıyor. Şimdi zar zor ringin köşesine çıkıp zaferini kutluyor. Candice tam ringin köşesinden ineceği sırasında sırtına bir sandalye darbesi yiyor. Bu Roderick Strong! Candice ringin köşesine doğru yığılıyor. Roderick ise sandalye ile sırtına vurmaya devam ediyor. Seyircilerden yuhalama sesleri yükselirken Roderick sandalyeyi seyircilere doğru fırlatıyor ve onlara bağırıyor. Roderick şimdi ayaklarının dibinde yatan Candice'a bakıyor ardından ringi terk ediyor. Bu görüntüler ile reklamlara gidiyoruz.

Shield müziği arena boyunca yankılanırken Seth Rollins'i takım şampiyonluğu kemeriyle birlikte tribünde görüyoruz. Seth karışık tepkiler eşliğinde seyircilerin arasından spiker masasının önüne geliyor. Seth ringe girip kemerini havaya kaldırırken farklı bir müzik duyuluyor.

Lacey Evans'ı girişte görüyoruz. Lacey oldukça sakin bir şekilde ringe doğru ilerliyor. Like A Lady arena boyunca yankılanırken seyirciler karışık tepkiler veriyor Lacey'e. Lacey ringe girip Seth ile göz göze gelirken başka bir müzik duyuluyor.

I Bring Darkness arena boyunca yankılanıyor. Baron Corbin motoruyla girişte görünüyor. Corbin bu kez motoruyla girişe kadar ilerliyor. Corbin motordan inip ringe giriyor ve kısa bir süre sonra hakem maçın başlaması için işaretini veriyor.

BOLA Eleme Maçı
Seth Rollins vs Lacey Evans vs Baron Corbin

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Üç isim de birbirini gözetliyor. Lacey ve Corbin yavaşça Rollins'e doğru yaklaşıyor. Rollins bir anda Corbin'e bir yumruk atıyor. Sonrasında da Lacey'e bir yumruk sallıyor. Ama sonrasında Lacey ve Corbin birlikte Rollins'i yumruklamaya başlıyorlar. Rollins yumruklardan korunmak için kendisini köşeye atıyor. İkili Rollins'i yumruklarla ve tekmelerle iyice köşeye kıstırıyor. Rollins en sonunda sıvışarak kendisini ringin dışına atıyor. Bu esnada Corbin doğrudan Lacey'i yakalıyor ve iplere atıyor. Sonrasında bir Clothesline deniyor ancak Lacey sıyrılıyor ve Corbin'in dizine doğru bir tekme sallıyor. Sonrasında iplerden sekiyor ancak Corbin bir anda ayaklanıyor ve Shoulder Block yapıyor. Lacey tekrardan iplerden sekiyor ve bir Shoulder Block çakıyor. Bu kez de Corbin iplerden sekiyor ve Lacey'e bir Clothesline sallıyor. Ancak Lacey tekrardan sıyrılıyor ve Corbin'i yakalayıp Back Suplex çakıyor. Lacey hızlıca tuşa gidiyor. 1-2-

Corbin atıyor. Bu esnada Rollins ringe giriyor ve Lacey'i köşeye atıyor. Sonrasında koşarak bir Corner Clothesline çakıyor. Sonrasında ayağa kalkmaya çalışan Corbin'i yakalıyor ve onu da Lacey'in olduğu köşeye atıyor. Sonrasında karşı köşeden sekip koşarak bir Corner Crossbody yapıyor. Sonrasında tekrardan karşı köşeden sekiyor ve tekrardan Corner Crossbody deniyor ancak Lacey bir anda Corbin'i itiyor ve Rollins ile Corbin çarpışıyorlar ve Lacey'in önünde yere düşüyorlar. Lacey hızlıca Rollins'i yakalıyor ve onu iplere atıyor ancak iplerden seken Rollins, Lacey'e bir Slingblade çakıyor. Lacey ayağa kalkmaya çalışırken Corbin de ayaklanıyor ve Corbin, Rollins'i yakalıyor. İkili iplere doğru boğuşarak giderken Lacey de ayaklanıyor ve koşarak ikiliyi bacaklarından tutarak ringin aşağısına doğru atıyor. Lacey hızlıca ringin dışına çıkıyor. Sonrasında Corbin'i yakalayıp bariyere fırlatıyor. Sonrasında Rollins'i yakalıyor ve onu da basamaklara atmaya çalışıyor ancak Rollins buna izin vermiyor ve Lacey'i basamaklara fırlatıyor. Corbin kendine geliyor ve Rollins'e sert bir yumruk atıyor. Sonrasında da onu ringe atıyor. Corbin, Lacey'i de yakalıyor ve onu da ringe atmak için hamle yapıyor ancak bu esnada ayağa kalkan Rollins iplerden sekiyor ve SUICIDE DIVE!

Ancak hareket etkili olmuyor. Corbin ve Lacey son anda havada yakalıyor Rollins'i ve sonrasında onu bariyere atıyorlar. Rollins yerde kıvranırken Corbin ve Lacey birbirlerini dışarıda yumruklamaya başlıyorlar. İkili yumruklaşa yumruklaşa spiker masasına doğru gidiyorlar. Son yumrukta Corbin ıska geçiyor ve Lacey onu yakalayıp spiker masasının arkasına doğru fırlatıyor. Lacey bir süre bekledikten sonra spiker masasının arkasına gidiyor ve Corbin'i oradan alıyor ve sürükleye sürükleye onu ringe atıyor. Sonrasında kendisi de ringe giriyor ve Corbin'i kaldırıp köşeye atıyor. Sonrasında onu tutup karşı köşeye atıyor. Sonrasında da koşarak bir Corner Clothesline vuruyor. Devamında tekrardan karşı köşeye atıyor Corbin'i ve bir Corner Clothesline için daha koşuyor ancak Corbin bir anda Lacey'i yakalıyor ve DEEP SIX! Corbin tuşa gitmek için hamle yapıyor ancak Rollins bir anda Corbin'i ringin dışına çekiyor ve onu yakaladıktan sonra basamaklara atıyor ve sonrasında ringe giriyor. Lacey'nin ayaklanmasını bekliyor Rollins ve o ayağa kalkınca koşmaya başlıyor ancak Lacey bir anda Rollins'i yakalıyor ve Pop-Up Powerbomb! Lacey tuşa gidiyor! 1-2-

Rollins atıyor. Bu esnada Corbin de ringe giriyor ve tekrardan Lacey ile baş başa kalıyor. İkili tekrardan yumruklaşmaya başlıyor ancak bu durum oldukça kısa sürüyor. Corbin, Lacey'i yakalıyor ve iplere atıyor. Önce Deep Six için hamle yapıyor ancak Lacey kendisini Corbin'in arkasına atıyor ve bir Chop Block çakıyor. Lacey iplerden sekiyor ancak Corbin onu birden yakalayıp End Of Days deniyor ancak Lacey ayakları üzerine ringe inmeyi başarıyor ve Corbin'i iplere atıyor. Corbin iplerden sekip bir Clothesline çakmayı deniyor ancak Lacey sıyrılıyor ve Rollins de bir anda ayaklanıp koşarak bir Superkick çakıyor! Corbin köşeye doğru gidiyor. Rollins bir anda Lacey'i yumruklamaya başlıyor. Lacey yumruklardan sıyrılmak için rastgele bir Clothesline sallıyor ancak Rollins bundan sıyrılıp Lacey'in arkasına geçiyor ve sonrasında bir Ripcord Knee çakıyor. Sonrasında da bir Superkick çakarak Lacey'i yere seriyor. Corbin, Rollins'e doğru koşuyor ama Rollins onu yakalayıp iplerin üzerinden dışarı sallıyor. Corbin apronda kalıp ringe geri girmeye çalışıyor ancak ayaklanan Lacey koşarak bir Clothesline çakıyor ve Corbin'i düşürüyor. Rollins bu esnada Lacey'in karnına bir tekme atıyor. Sonrasında bir tane de Superkick çakıyor. Sonrasında köşeye geçip çok kısa bir süre bekledikten sonra koşuyor ve CURB STOMP! ROLLINS ÜST TUR İÇİN TUŞA GİDİYOR! 1-2-

3!

Kazanan ve Üst Tura Yükselen: Seth Rollins

Seth Rollins zorlu rakiplerini mağlup etmeyi başarıyor ve adını bir üst tura yazdırıyor. Maçtan kesitleri izliyoruz. Sonrasında Seth'i ringin dışına çıkarken görüyoruz. Seth ringin dışına çıktıktan sonra kemerini alıyor ve seyircilerin arasına karışıyor. Bu esnada kameralarımız kapanıyor.

Ryback: Aslan parçası!

Görevli: ?

Ryback: Bir daha kimse burada kaju satmayacak demedim mi lan? Kimse benim şirketimde kaju satamaz lan!

Görevli: Ama burası açık büfe.

Ryback: O son dediğini bir daha de bakayım? Birazdan halletmem gereken biri var. Allah'ın izniyle buraya sağ salim döndüğümde hala burada olursan, buradaki her şeyi sana yediririm lan. Hadi Allah'a emanet ol.

Ryback, görevliye sert bakışlar attıktan sonra arkasını döndüğü gibi kafasına sopa geliyor. Maskeli bir adam elinde ki demir sopayla Ryback'a vurmaya başlıyor. Ryback aldığı darbenin etkisiyle geri geri giderek masaya çarparak deviriyor. Hızlıca ayaklanıp maskelinin üzerine koşarak kaldırıyor ve duvara doğru koşup yapıştırıyor. Ardından seri yumruklar atarak elindeki sopayı düşürüyor ve bir kenara fırlatıyor. Tekrar maskeliye yöneldiğinde maskeliden Low-Blow geliyor. Ryback dizlerinin üzerine çökmüş vaziyetteyken maskeli ona Superkick patlatıyor. Maskeli tekrar sopayı kapıp Ryback'e yöneliyor.

Maskeli, sopasıyla yerdeki Ryback'a vurmaya başlıyor. Ryback'ın elleriyle kafasını korumaya çalışıyor. Maskeli sopayla vurmaktan yorularak tekmelemeye başlıyor onu yerde. Ryback, onu ayağından tutarak ayağa kalkıyor. Maskeli sopayı tekrar kafasına geçiriyor. Ryback bir kez daha düşüyor. Maskeli sopayı bırakıp son bir tekme atıp oradan uzaklaşıyor. Giderken arkasını dönüyor ve maskesini çıkarıyor. Bu isim Isaiah "Swerve" Scott! Scott ona gülerek oradan ayrılırken, Ryback toparlanmaya çalışıp bağırmaya başlıyor.

Ryback: Isaaaiiah! Ben adamın-

Ryback sendeleyerek yere düşerek bayılıyor. Görüntüler kapanıyor.

Girişte alevler patlamaya başlıyor. Kane girişte gözüküyor ve ağır adımlarla ringe doğru gelmeye başlıyor. Ringe girince ortaya gelerek seyircilere bakmaya başlıyor. Ardından ellerini kaldırarak meşhur tauntunu yapıyor. Köşede patlayan pyrolarla beraber arena aydınlanıyor. Kane girişe dönerek rakibini beklemeye başlıyor.

Müziğe rağmen girişte giden olmuyor. Bir süre sonra Ryback çıkarak kadraja giriyor. Sendeleyerek yürümeye başlıyor. Kasırga tüm arenada yankılanırken Ryback etrafına bakınıyor ve karnını tutarak yürümeye başlıyor. Ringe yaklaşırken yere çöküyor ve yüzündeki acıyı görebiliyoruz. Seyircilerin desteğiyle tekrar ayaklanıyor ve ringe dalıyor. Ona umursamadan bakan Kane ile yüz yüze geliyor. Hakem kontrolleri yapıyor. Kane ve Ryback patlamaya hazır iki bomba gibi dururken zil çalıyor.

BOLA İkinci Tur Maçı
Ryback vs Kane

Zil çalar çalmaz Kane, Chokeslam için Ryback'ın boğazına yapışıyor! Ryback kıvranarak kurtulmaya çalışıyor. Kane'e gerilerek bir Headbutt çakıyor. Kane onu bırakmaya niyetli. Ryback bir Headbutt daha çakıyor ve Kane geri geri iplere gidiyor. Ryback şimdi koşuyor ve Clothesline ile onu dışarı fırlatıyor. Kane ring dışına düşerken ayakta kalıyor ve Ryback'ı ayağından tutarak aşağıya çekiyor. Ryback'ı apronda yumruklamaya başlayıp kafasını spiker masasına çarptırıyor. Ryback maçtan önce uğradığı saldırıda başına aldığı darbeden dolayı bu hareket karşısında acı içinde yerde kalıyor. Ryback toparlanırken Kane onu izliyor ve kaldırıp bariyere doğru fırlatıyor. Ardından koşarak bir Big Boot atıp seyircilerin arasına yolluyor. Hakem saymaya başlarken Kane ringe dönüyor. Seyircilerden Ryback'a destek var. Hakemin 7 dediği sırada Ryback aniden seyircilerin arasından çıkarak ringe dönüyor. Kane onu girdiği gibi yakalayıp Sidewalk Slam vuruyor. Tuşa gidiyor. 1..2.. Ryback atıyor. Kane söylenerek kalkıyor ve Ryback'ı kaldırarak Bodyslam ile yere seriyor. Şimdi iplerden sekiyor ve Legdrop. Kane tekrar tuşa gidiyor. 1..2.. Ryback yine atıyor. Kane bu sefer hakemin üzerine yürüyor. Hakem onu sakinleştirmeye çalışırken Kane köşeye yöneliyor. Yavaş yavaş toparlanmakta olan ve terler dökmekte olan Ryback'a köşeden Flying Clothesline. Kane bir kez daha tuşa gitmeye çalışıyor. 1..2..

Ryback atıyor. Kane şimdi ayaklanıp Chokeslam için pozisyon alıyor. Ryback arkasını dönünce onu çabuk fark edip karnına bir tekme geçiriyor. Ardından arka arkaya yumruklar. Ryback bağırarak Kane'i yakalıyor ve Fallaway Slam. Ryback iplere tutunarak karnını tutmaya başlıyor. Uğradığı saldırının etkisini atlatabilmiş değil. Fazla vakit kaybetmeden toparlanan Kane'i yakalayarak Release Back Suplex yapıyor. Ardından köşeye giderek dinlenmeye başlıyor. Sonrasında birden kafasında şimşekler çakmışçasına köşeye çıkıyor. Ryback köşeden Diving Frog Splash vuruyor! Bu hareketin etkisiyle kendisi de acı içinde kalıyor. Sürünerek kolunu Kane'in üzerine bırakıyor. Hakem sayıyor. 1.. Kane atıyor. Ryback yerde sürünüp iplere tutunarak tekrar köşeye yaslanıyor ve taunt atmaya başlıyor. Kane çabucak ayaklanıyor bu sırada. Ryback, Meat Hook Clothesline için koşuyor. Kane'den üzerine koşan rakibine Big Boot. Ryback yıkılamayarak iplerden sekiyor. Kane onu yakalayarak Back Breaker vuruyor. Ryback yerde kıvranırken Kane tekrar Chokeslam için bekleyişe geçiyor. Kane şimdi Chokeslam için hamle yapıyor. Ryback onun elini havada yakalayarak "laaaağğnn" diyerek bağırıyor. Kane'in karnına bir tekme atıyor ve Shell Shocked için pozisyona getiriyor. Şimdi Shell Shocked!

Ryback dengesini koruyamıyor ve Kane arkaya düşerek kurtuluyor. Ryback arkasını döndüğünde Kane ona bir tokat patlatıyor. İkili seri şekilde birbirini yumruklamaya başlıyor. Kane üstün çıkarak onu köşeye götürüp yumruklamaya başlıyor. Köşede tekmelediği sırada hakem araya giriyor. Ryback aniden kalkıp onu yakalıyor ve German Suplex ile atıyor. Şimdi hızlıca köşeye koşup taunt atmaya başlıyor ve Meat Hook Clothesline! Ryback seyircileri coşturuyor. Kane beklenmedik bir anda kip-up yapıyor. Seyirciler daha çok coşmaya başlıyor. Ryback tekrar Meat Hook Clothesline için koşuyor ama Kane onu boğazından yakalıyor. Chokeslam! Başarılı. Kane yerden yatan Ryback'a bakıyor ve boğazına yapışıyor. Boğazından tutarak onu kaldırıyor ve bir Chokeslam daha. Kane şimdi tuşa gidiyor 1..2..3!

Kazanan ve Üst Tura Yükselen: Kane

Kane kazanmayı başarıyor ve bir üst tura çıkıyor. Ryback'ın önünde durarak taunt atmaya hazırlandığı sırada tüm gözler girişe çevriliyor. Bir müzik duyuluyor.

Maskeli ve kamuflajlı beş kişi girişte görüntüleniyor. Hepsi yan yana dizilmiş şekilde yürümeye başlıyor. Ellerinde teller var. Kane onlar gelmeden ringden inerek önlerine geçiyor. Beş isim önce birbirlerine sonra Kane'e bakıyor. Maskeli ekip Kane'i umursamadan yanından geçerek ringe doğru yöneliyor. Yerde yatan Ryback'in etrafını çeviriyorlar. Bu sırada Kane onlara son bir kez bakıp girişe doğru yöneliyor.

Maskeli isimler Ryback'ı yerde tekmeleye başlıyor. Ryback savrulan tekmelerden kendini koruyamıyor. Dört kişi onu dizlerinin üzerine çöktürüp kollarından tutuyor. Beşinci isim elindeki telle Ryback'ı boğmaya başlıyor. Ryback karşılık vermeye çalışsa da başaramıyor ve nefesi kesiliyor. Seyirciler çığlık atmaya başlarken maskeli isim teli bırakıp yumruk atmaya başlıyor. Ryback'ın başını kaldırarak kendine doğru çekiyor ve küfür etmeye başlıyor.

Bu sırada çığlıklar tekrar yükseliyor. Tüm seyirciler girişe yöneliyor. Kane geri dönerek hızlı adımlarla ringe doğru gelmeyi başlıyor. Maskeli isimler Ryback'ı itekleyip Kane'e odaklanıyor. Kane hızlı bir şekilde ringe dalıyor ve beklemeye başlıyor. Beş isim birden bakmaya başlıyor. Saldırıp saldırmama konusunda tereddütte kalıyorlar.

İlk isim ekipten ayrı olarak birden öne çıkarak Kane'in üzerine koşuyor. Kane onu boğazından yakaladığı gibi tek eliyle Chokeslam ile yere çarpıyor. Dört isim şaşkın şakın birbirine bakmaya çalışıyor. Şimdi topluca Kane'in üzerine koşarak vurmaya başlıyorlar. Kane hepsini yumruklayarak ayrı köşelere savuruyor. Diğerlerinden sıyrılıp üzerine koşan kişiyi Big Boot ile yıkıyor. Sonrasında Clotheslie ile ring dışına gönderiyor. İki isim arkası dönük Kane'in kollarına yapışıyor. Az önce Ryback'ı boğan maskeli isim elindeki telle Kane'in sırtına atlayarak boğazına geçirmeye çalışıyor. Kane olduğu yerde dönerek hepsini savuruyor ve kollarından tutan iki ismi yakalayarak Double Chokeslam yapıyor! Son maskeli Kane'e doğru bakıp diz çöküp özür dilemeye başlıyor. Kane yavaş yavaş ona yaklaşıyor ve tuttuğu gibi kaldırarak Tombstone Piledriver geçiriyor! Bu sırada kendini dışarı atan Ryback yerde yatarak olanları izliyor. Kane ona doğru bakıp taunt patlatıyor.

Shield müziği arena boyunca yankılanırken diğer takım şampiyonu Dean Ambrose'u tribünde görüyoruz. Seyircilerin bazıları olumlu bazıları ise olumsuz tepki veriyor. Dean kemerini dışarıda bıraktıktan sonra ringe giriyor ve rakiplerini beklemeye başlıyor.

William Regal ve Alexander Wolfe'yi birlikte girişte görüyoruz. Regality arena boyunca yankılanırken seyirciler aşırı yoğun tepki gösteriyorlar ikiliye. İkili ringe girdikten sonra bir şeyler konuşuyorlar. Bu esnada maçın başlaması için işaret veriliyor.

BOLA Eleme Maçı
Dean Ambrose vs Alexander Wolfe vs William Regal

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Ambrose koşarak Wolfe'nin üzerine atlıyor ve onu köşeye attıktan sonra onu köşede yumruklamaya başlıyor. Regal ne yapacağını bilemiyor kısa bir süre. Ambrose, Wolfe'yi yumruklamaya devam ederken Regal üzerindeki ceketi çıkarıyor ve Ambrose'un üzerine atıyor. Sonrasında Ambrose'un karnına doğru bir yumruk atıyor. Sonrasında onu çekip Mat Slam yapıyor ve Ambrose yere düşüyor. Ambrose ceketten kurtulmaya çalışırken aldığı yumrukların etkisinden kurtulmayı başaran Wolfe de Ambrose'un üzerine çullanıyor ve onu yerde sert bir şekilde yumruklamaya başlıyor. Regal ise önce ceketi Ambrose'tan çıkarıyor ve ceketi dışarı sallıyor. Sonrasında da Ambrose'un ayağına doğru tekmeler atmaya başlıyor. Ambrose bir süre karşılık veremese de en sonunda kendine geliyor ve önce Wolfe'yi üzerinden atıyor ve ayaklanmaya çalışıyor.

Ambrose ayağa kalktıktan sonra Wolfe'yi tutuyor ve iplerin üzerinden dışarı sallıyor ancak Wolfe apronda kalıyor. Regal, Ambrose'a doğru koşuyor ancak Ambrose, Regal'i yakalıyor ve Wolfe'ye doğru fırlatıyor. Regal, Wofle'ye çarpıp ringin dışına uçuyor. Ambrose, Regal'e doğru koşuyor ancak Regal dizini kaldırıyor ve Ambrose'u kendinden uzak tutmayı başarıyor. Sonrasında iplerden sekiyor ve Running Kitchen Sink! Regal yerdeki Ambrose'u yakalıyor ve hızlıca Butterfly Lock bağlıyor. Ambrose ayağıyla iplere uzanmaya çalışıyor ancak başaramıyor. Bir süre sonra Ambrose ayaklanmaya başlıyor ve sonunda tamamen ayağa kalkıyor. Bu esnada Wolfe aprona çıkıyor. Ambrose bir anda kilitten kurtuluyor ve Regal'i iplere doğru atmaya çalışıyor ancak Regal izin vermiyor ve kolundan yakalıyor Ambrose'u. Wolfe ringe giriyor ve Ambrose'un karnına diz atıyor ve sonrasında ikili Ambrose'u köşeye atıyor.

Regal hızlıca koşuyor ve bir Corner Shoulder Thurst yapıyor Ambrose'a. Sonrasında çekiliyor. Wolfe karşı köşeden sekip Corner Shoulder Thurst deniyor ancak Ambrose son anda çekiliyor ve Wolfe köşe direğine çarpıp ringin dışına uçuyor. Ambrose ve Regal yumruklaşmaya başlıyor. Regal, Ambrose'u yakalıyor ve iplere atıyor. Sonrasında Kitchen Sink yapıyor ancak Butterfly Lock bağlayamadan Ambrose ayağa kalkıyor ve Regal'ı ayağından tutuyor. Sonrasında Dragon Screw yapıyor! Regal ayağını tutarak ayağa kalkıyor. Sonrasında Ambrose'a doğru gidiyor ve ikili lockup yapıyorlar. Ambrose hızlıca Headlock yapıyor ancak Regal, Ambrose'u kaldırıyor ve Back Suplex çakıyor. Ambrose iplere tutunarak ayağa kalkarken Regal, Knee Trembler için koşuyor ancak ıska geçince köşeye uçuyor. Ambrose karşı köşeden sektikten sonra koşarak bir Corner Clothesline çakıyor Regal'a. Ondan sonra da onu ringin ortasına doğru atıp köşeye çıkıyor. Ambrose pozisyonunu aldıktan sonra Flying Elbow Strike yapıyor Regal'a. Sonrasında da hızlıca tuşa gidiyor. 1-2-

Wolfe, Ambrose'u ayağından çekiyor ve tuşu bozuyor. Ambrose ringin dışına iner inmez Wolfe'ye sert bir yumruk atıyor. Sonrasında onu yakalıyor ve basamaklara atmaya çalışıyor ancak Wolfe izin vermiyor ve Ambrose'u basamağa vuruyor. Sonrasında onu tutup ringe geri atıyor. Wolfe de aprona çıkıp köşeye çıkıyor. Ancak tam atlayacağı sırada Ambrose iplere tutunarak ayaklanan Regal'ı köşeye doğru itiyor ve Regal köşeye çarpıyor ancak Wolfe son anda aprona inerek Regal ile çarpışmaktan son anda kurtuluyor. Wolfe ringe giriyor ve Ambrose'u yakalıyor ancak Ambrose bir dirsek atarak Wolfe'den kurtuluyor. İplerden sekiyor ancak Wolfe'den High Knee geliyor. Ambrose tekrardan iplerden sekiyor ve bu kez Rebound Lariat yapıyor. Ama Regal'a! Regal yere düştükten sonra Wolfe bir anda Ambrose'u yakalıyor ve bir German Suplex patlatıyor. Ambrose hızlıca ayağa kalkmaya çalışıyor ancak Wolfe, Ambrose'u arkadan yakalıyor. Ambrose bir dirsek atarak Wolfe'den kurtuluyor ancak Regal koşarak bir KNEE TREMBLER ÇAKIYOR!

HAREKET BAŞARILI! ANCAK BU ESNADA GİRİŞTE BİR HAREKETLİLİK VAR! SHINSUKE NAKAMURA GİRİŞTE GÖRÜNÜYOR! Regal, Wolfe'ye işaret veriyor ve Wolfe ringten çıkıp girişteki Nakamura'ya yöneliyor. Regal ise tuşa gidiyor! Ancak hakem daha 1'i sayamadan birisi onu ringin dışına çekiyor! BU SETH ROLLINS! Seth, Regal'ı yumruklamaya başlıyor. Nakamura ise üzerine gelen Wolfe'yi yakalıyor ve bariyere vuruyor. Sonrasında da onu kaldırıyor ve rampadan aşağıya yuvarlıyor. Nakamura ringe doğru hareketlenirken Seth, Regal'i yakalıyor ve basamaklara vuruyor. Wolfe aprona tutunarak ayağa kalkıyor ama Nakamura onu yakalıyor ve ringe atıyor! Wolfe ringe girdikten sonra ayaklanıyor ancak Regal'ı görünce Nakamura'ya odaklanmak yerine ringin dışına çıkmaya çalışıyor ancak büyük bir hata yapıyor. Tam dışarı çıkmak üzereyken Ambrose ayaklanıyor ve Wolfe'yi yakaladıktan sonra DIRTY DEEDS! AMBROSE MAÇI KAZANMAK İÇİN TUŞA GİDİYOR! 1-2-

3!

Kazanan ve Üst Tura Yükselen: Dean Ambrose

Dean Ambrose biraz yardımla maçını kazanmayı başarıyor ve üst tura adını yazdırıyor. Dean Ambrose ayağa kalkıyor ve hakem Ambrose'un elini havaya kaldırıyor.

PAC VE COMMANDER AZEEZ BİR ANDA GİRİŞTE BELİRİYOR! PAC RİNGE DOĞRU KOŞARKEN AZEEZ YAVAŞÇA RİNGE DOĞRU YÜRÜYOR! Nakamura, Seth ve Dean bir olup sırt sırta veriyor ama 4'lü ringi kuşatıyor. Hep beraber dalıyorlar ringe. Seth ve Dean, Regal ile Pac'a dalıyor ve bir süre üstün çıkıyorlar. Nakamura da Wolfe ile savaşıyor ve üstün çıkıyor. Üçlü herkesi yere serip ringden atıyorlar ama bir kişiyi unuttular! COMMANDER AZEEZ! Üçlü dalıyor ama Azeez Seth'i Biel Toss ile ringden atıyor. Dean koşarak geliyor ama onu da Headbutt ile indiriyor yere. Nakamura ise bunu görüp kaçıyor hemen. Azeez önce kendi ekibini kontrol ediyor. Ardından da spiker masasını boşaltıp Shield ekibinin üzerine doğru gidiyor.

Onları alıp masanın üstüne vurmaya hazırlanırken Dean yumruklarla savaşıyor ve Seth de yere yatırıyor. PAC hemen desteğe koşuyor ama Seth Superkick atıyor ona. Wolfe ile Regal de olay yerine giderken bir bağırtı sesi duyuluyor. Wolfe ile Regal oraya bakarken KİNSAHA! Nakamura geri dönüyor ve Wolfe'yi Kinsaha ile indiriyor. O sırada Dean, Azeez'e Dirty Deeds atıyor ve Seth de gerilip Curb Stomp yapıyor ona. PAC oraya gidiyor ama Seth bir Superkick daha atıyor Dean de tutup Dirty Deeds yaparak onu da yıkıyor. İkili PAC ile Azeez bunlar çöp dercesine ayaklarından tutup kaldırarak spiker masasının üzerine atıyor. Nakamura da bir Kinsaha daha atıyor ama bu kez Regal'e yapıyor hareketi. Shield ekibi alanı terk ederken Nakamura Wolfe ile Regal'i de masanın üzerine koyuyor.

Hardcore Şampiyonluğu Maçı
Shinsuke Nakamura vs Pac & William Regal & Commander Azeez ve Wolfe

Nakamura tüm ekibi üst üste koyduktan sonra tuşa gidiyor! 1....2.....

3!

Kazanan ve Yeni Hardcore Şampiyonu:
Shinsuke Nakamura

Shinsuke Nakamura Hardcore kemerini bir kez daha kazanmayı başarıyor. Hem de 4 ismi aynı anda tuş ederek. Nakamura kemeri alarak alandan uzaklaşırken Seth Rollins ile Dean Ambrose da seyircilerin arasına karışıyor ve gözden kayboluyor. Kameralar spiker masasının üstündeki insan kulesini çekerken kameralar kapanıyor.

Some Bodies Gonna Get It! Mark Henry girişte görünüyor. Teddy Long ise hemen arkasından geliyor. Teddy Long arkada alkışlar yaparak müziğe tempo tutarken Mark Henry ciddi bir surat ifadesiyle ringe doğru ilerliyor. Hemen çelik merdivenlerden çıkıyor ve ringe giriyor. Rakibini bekliyor.

Wicked Enchantment! Candice LeRae girişte görünüyor. Ringe ağır adımlarla ilerliyor. Ekranlara bu gece çıktığı diğer maçtan görüntüler geliyor. Tekrar arenaya döndüğümüzde Candice LeRae'yi çelik merdivenlerden çıkarken görüyoruz. Duruyor ve kollarını iki yana açıp taunt atıyor. Şimdi ringe girişini gerçekleştiriyor.

BOLA Eleme Maçı
Mark Henry vs. Candice LeRae

Candice LeRae boynunu tutuyor. Hakem yaklaşıp maça çıkıp çıkamayacağını soruyor. Candice kafasını sallıyor ve hakemi yanından uzaklaştırıyor. Şimdi yumruklarını sıkıyor ve Mark Henry'nin karşısına dikiliyor. Hakem zili çaldırıyor ve maç başlıyor. Mark Henry küçümseyici bir surat ifadesiyle Candice LeRae'nin karşısında taunt atıyor. Bu sırada Candice aniden yumruklar vurmaya başlıyor. Mark Henry ilk başta bu yumruklardan etkilenmiyor. Candice LeRae'nin darbeleri dirsek ve aynı anda vurulan tekme darbelerine dönünce Mark Henry sarsılıyor. Candice LeRae aniden iplere koşuyor ve sekip Mark Henry'e Dropkick yapıştırıyor. Şimdi tekrar iplere koşuyor ve bir Dropkick daha! Mark Henry yıkılmıyor. Candice LeRae'den şimdi 3. Dropkick! Mark Henry dizlerinin üzerine yere düşüyor. Candice LeRae koşuyor ve bir diz darbesi patlatıyor. Mark Henry'nin tam ensesine! Şimdi yerdeki Mark Henry'i kavrıyor ve Wicked Stepsister! Candice LeRae bitirici hareketini uyguluyor ve tuşa gidiyor: 1...2...

3!

HAYIR! Hakem elini 3'e tam vuracağı an Mark Henry üzerinden Candice LeRae atıyor. Candice LeRae'yi üzerinden öyle şiddetli atıyor ki Candice köşeye kadar uçuyor. Candice LeRae şok bir şekilde toparlanmaya çalışıyor. Mark Henry ayağa kalkmaya çalışıyor. Candice LeRae koşuyor ve bir diz darbesi patlatıyor. Sesi arenada yankılanıyor. Candice LeRae köşeye gidiyor tekrar. Bu sefer köşeye çıkıyor ve Mark Henry'nin kalkmasını bekliyor. Mark Henry yavaş yavaş ayaklanıyor. Candice LeRae şimdi atlıyor ve Diving hurricanrana! Mark Henry yerde! Teddy Long kenarda sinirden aprona vuruyor. Candice LeRae önce Mark Henry'e karşı agresif bir şekilde bakıyor. Şimdi kenardaki Teddy Long'a bakıp sırıtıyor. Candice LeRae koşuyor ve Double Foot Stomp! Hemen ardından Mark Henry'nin önünde duruyor ve Standing Moonsault! Candice LeRae ayağa kalkıyor ve aprona çıkıyor. Ellerini kaldırıyor ve köşede hazırlanıyor. Şimdi ise La Quebrada!

HAYIR! Candice LeRae henüz atlamadan Teddy Long aprona çıkıyor ve Candice LeRae'nin dikkatini bozmaya çalışıyor. Teddy Long iyice yaklaşıyor. Hakem uyarırken Candice LeRae birden Teddy Long'u çekiyor kafasından şimdi köşeye çıkartıyor. Teddy Long korkuyla bağırıp çığlık atıyor. Candice LeRae, Teddy Long'u köşeye çıkartıyor. Seyirciler ayağa kalkıyorlar. CANDICE LERAE, TEDDY LONG'U İYİCE KAFASINDAN KAVRIYOR VE ŞİMDİ TOPE ROPE DDT! APRONA DOĞRU! TEDDY LONG'UN BEDENİ RİNGİN DIŞINA DÜŞÜYOR! HAREKETSİZ BAYGIN BİR ŞEKİLDE YERDE YATIYOR! Candice LeRae apronda kalıyor ve sırtını tutuyor. Şimdi İplere tutunup ayağa kalkmaya çalışıyor. İplerden geçip ringe gireceği esnada Mark Henry geliyor ve Candice LeRae'e aniden Headbutt patlatıyor! Şimdi yerdeki Candice LeRae'yi saçlarından tutup kaldırıyor ve World's Strongest Slam! Mark Henry tuşa gidiyor: 1...2...

3!

Kazanan ve Bir Üst Tura Çıkan İsim: Mark Henry

Mark Henry maçı kazandıktan sonra hiçbir tepki vermeden ringin dışına çıkıyor. Yerde yatan Teddy Long'un durumuna bakıyor. Teddy Long'u şimdi ceketinden tutup kaldırıyor. Tek eliyle Teddy Long'u havada tutup arka alana götürüyor. Maçın tekrar görüntüleri ekranlara geliyor. Mark Henry iyi başlayamadığı maçta galibiyete ulaşmayı başarıyor. BOLA finaline ve kemere bir adım daha yaklaşıyor. Tekrar ringe döndüğümüzde Candice LeRae'yi hala yerde yatarken görüyoruz. Hakem ve birkaç görevli başına toplaşıp durumuna bakıyorlar.

Tommaso Ciampa'nın müziği yankılanıyor. Kısa bir süre sonra Tommaso Ciampa girişte görünüyor ve hızlı bir şekilde ringe koşuyor. Tommaso Ciampa ringe girer girmez elindeki koltuk değneğini hakemin sırtına yapıştırıyor. Şimdi diğer görevlilere aynı şekilde koltuk değneği ile vurarak Candice LeRae'nin etrafından uzaklaştırıyor. Tommaso Ciampa aniden Candice LeRae'nin saçlarından tutuyor ve ringin ortasına doğru sürüklüyor. Candice LeRae'yi ringin ortasına bıraktıktan sonra elindeki koltuk değneği ile defalarca kez sırtına vurmaya başlıyor. Şimdi ise Candice'nin dizine vuruyor. Tommaso Ciampa tek dizinin üzerine yere çöküyor ve Candice'nin saçlarından tutup girişi gösteriyor. Girişte gelen giden kimse yok. Tommaso Ciampa öfkeli bir şekilde, ''Nerede o?'' diye bağırıyor. Ardından ise Candice'nin başını ringin zeminine bastırıyor.

Tommaso Ciampa yavaş hareketler ile ayağa kalkıyor. Ayağa kalktıktan sonra Candice LeRae'nin karnına basarak üzerimden geçiyor. Ayağının tozunu siler gibi küçümseyici bir hareket yaptıktan sonra yavaşça ringin dışına çıkıyor. Bir sandalye alıyor ve ringe geri giriyor. Tommaso Ciampa şimdi sandalyeyi havaya kaldırıyor ve seyircilere gösteriyor. Seyircilerden yuhalamalar yükseliyor. Tommaso Ciampa kafasını iki yana sallıyor. Şimdi sandalyeyi Candice LeRae'nin boynuna geçiriyor. Candice LeRae hareket etmeye çalışıyor fakat aldığı darbelerden ötürü daha fazla kıvranamıyor. Tommaso Ciampa, Candice LeRae'nin karnına birkaç stomp darbesi patlatıyor. Şimdi ayağını sandalyenin üzerine doğru götürüyor. Şimdi...

Tommaso Ciampa müziğin sesini duyar duymaz aniden duruyor ve öylece kalıyor. Müzik bir süre devam ediyor. Tommaso Ciampa şimdi girişe çeviriyor kafasını ve agresif bir şekilde bağırmaya başlıyor. İpleri sertçe tutuyor ve Johnny Gargano'yu bekliyor. Müzik bir süre daha devam ediyor. Gelen giden olmuyor. Tommaso Ciampa bunun üzerine iyice öfkeden deliye dönüyor. Ringin dışına çıkıyor ve başka bir sandalye alıyor. Şimdi o sandalye ile ringe giriyor. Tommaso Ciampa sandalyeyi sıkıca kavrıyor ve Candice LeRae'nin boynuna geçirdiği sandalyeye vurmak için havaya kaldırıyor! TOMMASO CIAMPA SANDALYEYİ CANDICE LERAE'NIN BOYNUNA GEÇİRİYOR! SEYİRCİLERDEN BÜYÜK BİR REAKSİYON YÜKSELİYOR!

HAYIR! HAYIR! HAYIR! BU REAKSİYON TOMMASO CIAMPA İÇİN DEĞİL! TOMMASO CIAMPA DAHA HAMLEYİ YAPAMADAN JOHNNY GARGANO SEYİRCİLERİN ARASINDAN FIRLAYIP RİNGE DALIYOR! ANİDEN TOMMASO CIAMPA'YA SUPERKICK PATLATIYOR! TOMMASO CIAMPA DİZLERİNİN ÜZERİNE DÜŞÜYOR. JOHNNY GARGANO'DAN BİR SUPERKICK DAHA! Tommaso Ciampa ringin dışına düşüyor. Spiker masasına doğru tutunup ayaklanmaya çalışıyor. Johnny Gargano şimdi aprona geçiyor ve Running Con Hilo! Başarılı! Tommaso Ciampa kalkmaya çalışıyor tekrar ama Johnny Gargano üzerinde ve onu yumrukluyorlar. Aniden ayağa kalkıyor ve Tommaso Ciampa'nın kafasına doğru Stomp darbeleri vurmaya başlıyor. Şimdi Tommaso Ciampa'yı kaldırıyor ve çelik merdivenlere doğru fırlatıyor! Tommaso Ciampa çelik merdivenlere çarpıyor ve diğer tarafa uçuyor. Johnny Gargano ringin kenarındaki koltuk değneğini alıyor ve havaya kaldırıyor. Şimdi koltuk değneği ile Tommaso Ciampa'nın kafasına vurmaya başlıyor. Koltuk değneği yamuluyor. Tommaso Ciampa'nın ise başından kanlar geliyor. Johnny Gargano, Ciampa'yı aprona doğru yatırıyor ve şimdi seyircilere bakıyor.

JOHNNY WRESTLING! JOHNNY WRESTLING! JOHNNY WRESTLING! JOHNNY WRESTLING!

Johnny Gargano şimdi Candice LeRae'ye bakıyor. Ringe giriyor ve onun boynuna geçirilmiş olan sandalyeyi çıkartıp kenara atıyor. Ardından Candice'nin saçını okşayarak durumuna bakıyor. Candice LeRae baygın durumda. Johnny Gargano kafasını Tommaso Ciampa'ya çeviriyor ve iyice öfkeleniyor. Aniden tekrar Tommaso Ciampa'ya doğru hamle yapıyor. Kafasından tutup aprona doğru vuruyor birkaç defa. Şimdi boynundan tutup sürükleyerek girişe doğru götürüyor. Johnny Gargano aniden Tommaso Ciampa'yı led ekranlara doğru çarptırıyor. Hafif kıvılcımlar yükseliyor ve led ekran bozuluyor. Johnny Gargano durmuyor. Girişte bir DDT yapıyor. Ardından Tommaso Ciampa'nın kafasına seri Stomp darbeleri patlatıyor. Şimdi ise kavrıyor ve Gargano Escape bağlıyor! TOMMASO CIAMPA'NIN BAŞINDAN STAGE KISMINA KANLAR DAMLARKEN BİR YANDAN JOHNNY GARGANO'NUN BAĞLADIĞI HAREKETİN ACISIYLA BAĞIRMAYA BAŞLIYOR. JOHNNY GARGANO HAREKETİ SIKABİLDİĞİ KADAR SIKIYOR.

BİRDEN HAKEMLER TOPLAŞIYOR. JOHNNY GARGANO'YU TOMMASO CIAMPA'DAN UZAKLAŞTIRMAYA ÇALIŞIYORLAR. DAHA FAZLA HAKEM ALANA GELİYOR! JOHNNY GARGANO BIRAKMIYOR TOMMASO CIAMPA'YI. SEYİRCİLERDEN REAKSİYON İKİ KATINA ÇIKARKEN ALANA DAHA FAZLA HAKEM VE GÖREVLİ GELİYOR. ŞİMDİ JOHNNY GARGANO'YU ALIYORLAR TOMMASO CIAMPA'NIN ÜZERİNDEN. Johnny Gargano hala sinirini üzerinden atabilmiş değil. Hakemlerden kurtulup Ciampa'ya saldırmak istiyor fakat başaramıyor. Hakemler Ciampa'yı arka alana götürürken kameralar kapanıyor.

Alevler patlıyor ve Kane'i girişte görüyoruz. Slow Chemical arena boyunca yankılanırken Kane klasik tavırlarıyla ringe doğru ilerliyor. Kane ringe girdikten sonra ellerini havaya kaldırıyor ve tauntunu yapınca pyrolar patlıyor ve ışıklar normale dönüyor. Bu esnada farklı bir müzik duyuluyor.

Isaiah Scott tuhaf müziği eşliğinde girişte görünüyor. Scott klasik pozları eşliğinde ringe doğru ilerliyor ancak her adımında gittikçe gerilmeye başlıyor. Scott ringe girdikten sonra hakem maçın bşalaması için işaret veriyor.

Kane vs Isaiah "Swerve" Scott

Zil çalıyor ve maç başlıyor. İkili bir süre ringin içinde hareketlenmiyorlar birbirlerine. Bir süre sonra Kane, Scott'a doğru yürüyor. Scott ise geri geri giderek ringin içinde kaçmaya çalışıyor Kane'den. Kane gittikçe hızlanmaya başlıyor ve en sonunda koşmaya başlıyor. Bu esnada Scott kendini dışarı atıyor. Kane ringin içinde beklemeye başlıyor. Scott'u. Hakem de Scott'a ringe girmesi gerektiğini söylüyor. Ancak Scott dışarıda beklemeye başlayınca hakem de saymaya başlıyor. 1-2-3-4-5- Scott ringe girmek için bir hamle yapıyor ancak Kane üzerine gelince hemen kendisini dışarı atıyor ve bu sayede sayımı da sıfırlıyor. Hakem tekrardan saymaya başlıyor. 1-2-3-4-5- Kane en sonunda dayanamıyor ve ringin dışına çıkıyor ve sayımı sıfırlıyor. Kane, Scott'u kovalamaya başlıyor. Ancak Scott daha hızlı olduğu için onu bir türlü yakalayamıyor. Scott en sonunda ringe geri giriyor. Kane de peşinden ringe dalıyor ancak Scott ani bir Superkick vurup hızlıca tuşa gidiyor! 1-2-

Kane atıyor! Scott hızlıca ayağa kalkıyor. Kane de hızlıca ayağa kalkıyor. Scott kısa bir süre bekliyor. Sonrasında Kane ile yüz yüze geliyor. Kane bir anda onu yakalayıp köşeye atıyor. Scott ise bir anda tepeye sıçrayıp Kane'e Missile Dropkick ile atlıyor. Kane köşeye doğru geri geri gidiyor. Scott ayağa kalktıktan sonra koşarak bir Dropkick daha atıyor ve Kane'i iyice köşeye yapıştırıyor. Scott ayağa kalkar kalkmaz biraz mesafe alıyor ve Corner Dropkick çakıyor. Scott ayağa kalkıyor ve bu kez de Kane'in üzerine çıkıyor ve 10 Punch atmaya başlıyor. Seyirciler sayıyor. 1-2-3-4-5-6-7- Kane bir anda Scott'un göğsüne bir şamar atıyor ve Scott ringin ortasına uçuyor. Scott hızlıca ayağa kalkıyor. Bu esnada Kane üzerine doğru koşuyor. Scott ani bir hamle ile Kane'in tepesine sıçrıyor ve Standing Double Foot Stomp! Scott hareketten sonra kendisini köşeye atıyor. Kane ise bir anda Sit Up yapıyor. Ancak Scott bir anda koşuyor ve REVERSE HOUSE CALL! SCOTT TUŞA GİDİYOR! 1-2-

KANE ATIYOR! SCOTT İNANAMIYOR! Kane ayaklanmaya çalışıyor. Bu esnada Scott iplerden sekiyor ve Low Dropkick! Kane çok etkilenmiyor ve yeniden ayaklanmaya çalışıyor. Scott, Kane'in karnına doğru rastgele bir tekme sallıyor. Ancak bu Kane'in ayaklanmasına sebebiyet veriyor. Kane, Scott'u yakalıyor ve Biel Toss ile ringin öbür tarafına atıyor. Ancak Scott ayakları üzerine düşüyor. Scott iplerden sekiyor ve bir Dropkick daha çakıyor. Ancak Kane etkilenmiyor ve Scott ayağa kalkar kalkmaz Kane ile göz göze geliyor. Kane, Scott'u tutup köşeye yapıştırıyor ve bir Uppercut çakıyor. Scott yumruğun etkisiyle tepeye çıkıyor. Kane de tepeye çıkmak için hamle yapıyor ancak Scott, Kane'in kafasına bir tekme atıyor ve sonrasında Kane ringin ortasına doğru gidiyor. Scott, Kane'e doğru atlıyor ancak Kane'den bir Uppercut geliyor! Kane takla atarak yere kapaklanıyor. Kane, Scott'u tutuyor ve ringin dışına fırlatıyor. Sonrasında kendisi de diğer taraftan ringin dışına çıkıyor ve yavaş adımlarla Scott'a doğru ilerliyor.

Scott ayağa kalkarken Kane gittikçe hızlanmaya başlıyor. En sonunda Kane koşarak Scott'a bir Shoulder Block çakıyor ve Scott basamağa gömülüyor. Hakem bu esnada sayıyor. 1-2-3- Kane, Scott'u tutuyor ve bariyere vuruyor. Kane, Scott'u tutuyor ve kafasını basamağa vuruyor. Hakem saymaya devam ediyor. 4-5-6-7- Kane, Scott'u tutup ringe yuvarlıyor. Sonrasında geri çekiyor ve sayım yeniden başlıyor. Kane, Scott'u tutarak rampaya doğru fırlatıyor. Kane yavaş adımlarla Scott'a ilerliyor. Scott ayağa kalkmaya çalışıyor ancak Kane onu yakalıyor ve aprona doğru fırlatıyor. Scott acıyla bağırırken Kane, Scott'u yakalıyor ve kaldırıp aprona koyuyor. Sonrasında da basamakları çıkarak aprona çıkıyor. Hakem sayıyor tabii ki de bu arada. 1-2-3-4-5-6-7-8- Kane, Scott'u kaldırıp önce ringe koyuyor. Sonrasında da aprona geri alıyor onu. Hızlıca Scott'u sırtlıyor ve apronda TOMBSTONE PILDRIVER! Kane, Scott'u tutuyor ve ringe atıyor. Scott çuval gibi yuvarlanarak ringe düşüyor. Kane ringe girdikten sonra yavaşça tuş etmeye gidiyor. 1-2-3!

Kazanan ve Üst Tura Yükselen: Kane

Kane muazzam final hareketiyle birlikte maçı kazanarak turnuvada emin adımlarla ilerliyor. Scott için ise yolun sonuna geldik bu turnuvada. Maçta yaşanan bazı olayları izliyoruz. Sonrasında Kane'i taunt atarken görüyoruz. Pyrolar patlarken kameralar kapanıyor.

HoP ekibi geliyor ringe. Henry biraz yorgun şekilde gelirken Teddy ona bir şeyler anlatıyor. İkili ringe çıktığında Teddy hala direktifler verirken başka bir müzik duyuluyor.

Dean Ambrose geliyor seyircilerin arasından. Soğuk ve sakin şekilde ringe gelince hakem maçı başlatıyor.

BOLA Yarı Final Maçı
Mark Henry vs Dean Ambrose

İkili kısa süreli bakışmayla başlıyor. Lock up ile başlıyorlar. Henry rakibini itiyor. Ardından tekrar kilide giriyorlar ama Henry tekrar rakibini itiyor ve Ambrose ring dışına gidiyor. Bir süre kafasında plan yapar gibi duruyor ve sonra giriyor tekrar. Henry rakibini köşeye sıkıştırıyor yumruk atıyor ancak Ambrose çekilip tekmeliyor onu. Ardından koluna bastırıyor. İplere gidiyor ancak Henry bir Big Boot geçiriyor ona. Sonra kaldırıyor Henry ve köşeye fırlatıyor rakibini ve kaldırıp ve ters köşeye fırlatıyor. Aynı hareket tekrarlanıyor ve Ambrose ring demirine çarpıyor. Henry tekrar Ambrose'u alıyor Amrbose aprona kaçıyor ancak Henry onu tekrar tutuyor ve suplexle ringe sokuyor. Sonra tutuyor ancak Ambrose bir tekme atıyor yumruk atıp kolunu yakalıyor ve iplere götürüp koluna bastırıyor rakibinin hakem ayırıyor Ambrose tekrar gidince Henry onu tutup Suplex ile dışarıya fırlatıyor.

Dean dışarda gene plan yapıyor gibi duruyor ve ringe çıkıp geri iniyor. Henry de peşinden inince Dean aprondan Crossbody ile atlıyor üzerine ve deviriyor onu. Sonra da onun kafasını aprona çarpıyor ve ringe sokuyor. Peşinden giriyor ve Big Boot atıyor ve iplerden sekip legdrop yapıyor. Köşeye çıkıyor ama Henry yakalıyor ve Sunset Flip Powerbomb ile yere indiriyor. Sonra da iplerden sekip legdrop deniyor ama Dean çekilince yere çakılıyor Henry. Dean yerde oturan Henry'e Missile Dropkick çakıyor ve iplerden sekip elbow drop ile tuşa gidiyor! 1....2..... ama atıyor Henry. Dean de köşeye çıkıyor ve Diving Crossbody ile atlıyor üzerine Henry'nin. Henry ayağa kalkıp bağırıyor ama Dean iplerden sekip Flying Clothesline yapıyor. Henry yıkılmak üzere ama Dean iplerden sekerek Missile Dropkick yapıyor ve onu ring dışına atıyor. Ringin dışında kafasını ring posta çakıyor ve steel steps'e onu çarptırıyor. Sonra da ringe sokup DDT yaparak yeniden tuşa gidiyor. 1....2....

Ama atıyor Henry. Dean köşeye çıkacakken Henry onu sırtından yakalıyor ve Dragon Suplex çakıyor. Henry, ayaklanan Dean'i belinden kavrıyor ve Sidewalk Slam yapıyor. Sonra da iplere gönderiyor Dean'i ve dönüşünde de yakalayıp Running Powerslam çakıyor. Onu omuzluyor ve Military Press Drop çakıyor. Dean zar zor kalkarken Henry yakalayıp Headbutt çakıyor. Sonra da kaldırıp köşeye atıyor ve Body Avalanche yapıyor. Dean etkisiz şekilde yere düşerken Henry onu omuzluyor ve Body Slam çakıyor. Henry durmuyor ve Leapfrog Body Guillotine yapıyor. Dean etkisiz şekilde düşüyor yere. Belinden kavrıyor ve backbreaker yapıyor. Sonra da Bearhug bağlıyor. Feci şekilde sıkıyor Henry. Dean çırpınıyor ama nafile. Artık ellerini kaldırıyor ve pes etmek üzere. Ellerini kaldırıyor son kez....

Ellerini son kez kaldırıyor ve hakemin görmediği anda eye poke yaparak kurtuluyor. Suplex yapmak için uğraşıyor ama kaldıramıyor. Sonra da yumruklaya yumruklaya yere yatırıyor ve Twisting snap elbow drop yapıyor. Henry yerdeyken Dean iplerden sekiyor ve Running Bulldog yapıyor ve köşeye geçiyor. Ve Diving Elbow Drop ile atlıyor Dean Ambrose. Ambrose Henry'i ring dışına atıyor ve oradan Suicide Dive ile atlıyor onun üzerine. Ringin dışında da onu stell steps'e çarpıyor. Teddy hemen gelip Dean'e musallat oluyor ama Dean ona ilk başta alaycı şekilde bakıyor. Teddy'de bunun üzerine ona p** diye bağırıyor ve Dean tüm odağını bir anda Teddy'e çeviriyor. Onu girişe kadar kovalıyor. Henry de uyanıp peşinden gidiyor. Teddy girişten kaçınca Dean arkasını dönüp koşuyor ama Henry clothesline deniyor. Dean eğiliyor ve sırtına dropkick atarak onu yere indiriyor. Hakem saymaya başlarken Dean ringe geçiyor. Hakem sayıyor o sırada Mark Henry ayağa kalkıp ringe koşuyor. Hakem 9'u sayıyor.

Mark Henry son anda aprona geçiyor ve iplerin arasında uçarak ringe giriyor. Dean hadi be der gibi bakıyor. Henry yapabileceğin bu mu diyor Dean'e. Dean üzerine koşuyor ama Spear geliyor Henry'den! Hemen tuşa gidiyor! 1...2.... ama atıyor Dean! Henry hemen ayağa kalkıyor ve köşeye gönderip Corner Clotesline ile yere indiriyor Dean'i. Sonra da kafasından yakalayıp Torture Rack Backbreaker geliyor. İPLERDEN SEKİYOR VE WORLD STRONGEST SPLASH! AMA BİTMEDİ! OMUZLUYOR VE WORLD STRONGEST SLAM! TUŞA GİDİYOR! 1....2....3!

Kazanan ve Finale Yükselen: Mark Henry

Teddy Long hemen koşarak ringe giriyor. Yerde yatıp nefes almaya çalışan Mark Henry'nin yanına gidiyor ve elini uzatıyor. Henry onun elinden tutup kendini çekince Teddy yere düşüyor ama Henry ayakta. Henry Teddy'i de ayağa kaldırıyor ve Teddy onun elini havaya kaldırıyor. İkili beraber ve zar zor şekilde ringi terk ediyor. Dean ise bir süre kendine geliyor ve çok üzgün gözüküyor. Seyircilerin arasına giriyor ve kafası önde arenayı terk ediyor.

Gün içerisinde şok galibiyetler alan Kane'i tekrardan girişte görüyoruz. Slow Chemical eşliğinde hızlıca ringe giriyor Kane. Kane ringe girdikten sonra bir kez daha pyroları patlatıyor ve bu esnada ışıklar kararıyor.

Müzik duyuluyor ve gecenin erken saatlerinde bir galibiyet alan Seth Rollins'i tekrardan tribünde görüyoruz. Seth yine karmaşık tepkiler eşliğinde ringe doğru geliyor ve Kane ile yüz yüzeyken hakem maçı başlatıyor.

BOLA Yarı Final Maçı
Kane vs Seth Rollins

Zil çalıyor ve mücadele başlıyor. Rollins maç başlar başlamaz koşarak Kane'in üzerine atlıyor ve onu yumruklamaya başlıyor. Kane kendisini bir anda köşede buluyor. Rollins oldukça hızlı ve sert yumruklar atıyor. Kane çok etkilenmese de karşılık veremiyor. Rollins bir süre sonra Kane'in karnına doğru tekmeler atmaya başlıyor. Bu esnada Kane iyice kendine geliyor ve en sonunda Rollins'in ayağını yakalıyor. Sonrasında ringin ortasına doğru hareketleniyor. Rollins önce endişeli bir şekilde Kane'e doğru bakıyor ancak sonrasında ani bir şekilde zıplıyor ve Enziguiri çakıyor. Kane tekmenin etkisiyle hafiften yalpalıyor. Rollins ayağa kalkıp iplerden sekiyor ve Dropkick için hamle yapıyor ancak Kane bir anda Seth'in boğazına yapışıyor ve Chokeslam için hamle yapıyor. Ancak Rollins kendini bir anda Kane'in arkasına atıyor ve iplerden sekip ensesine doğru bir Dropkick atıyor. Sonrasında tekrardan iplerden sekiyor ve Slingblade! Rollins hızlıca tuşa gidiyor. 1-2-

Kane atıyor. Rollins hızlıca ayağa kalkıp Kane'in kafasına bir tekme sallıyor. Ardından hızlıca köşeye çıkıyor ve Frog Splash ile atlıyor. Ancak Kane yerde boğazından yakalıyor Rollins'i ve hareketten etkilenmemiş oluyor. Kane sit up yaparak ayaklanmaya çalışıyor ancak Rollins bir anda Kane'in koluna vurarak ondan kurtuluyor ve iplerden sektikten sonra bir Big Boot çakıyor ve Kane'i yere seriyor. Rollins tekrardan köşeye çıkmak için hamle yapıyor ancak Kane yine ayaklanıyor ve bu sefer köşeye çıkmadan yakalıyor Rollins'i ve bir Uppercut çakıyor. Rollins köşeye uçuyor yumruğun etkisiyle. Kane hızlıca koşarak bir Corner Clothesline çakıyor. Sonrasında tepeye çıkıyor ve 10 Punch vurmaya başlıyor Kane. Seyirciler de sayıyor. 1-2-3-4-5-6-7-8-9- Onuncu yumruğu atacağı sırada Rollins bir anda Kane'i yakalıyor ve kaldırıp bir kaç adım ilerliyor. Sonrasında köşeye doğru koşuyor ve Buckle Bomb! Kane köşeye çarpıp geri sekiyor ringe doğru. Rollins hızlıca köşeye zıplıyor ve Blockbuster çakıyor. Rollins hızlıca tuşa gidiyor. 1-2-

Kane atıyor! Rollins sinirleniyor ve hakeme bağırıyor. Bu esnada Kane ayaklanmaya çalışıyor. Rollins, Curb Stomp için koşuyor ancak Kane bir anda ayaklanınca Seth Rollins havalanıyor ve yere iner inmez Kane'in elini boğazında görüyor. Kane, Chokeslam için hamle yapıyor ancak Seth bir anda Kane'in karnına tekme atıyor ve sonrasında onu yakalayıp Pedigree deniyor ancak Kane bir anda Back Body Drop yapıyor ve Seth ayakları üzerine düşüyor. Seth iplerden sekip Slingblade deniyor ancak Kane izin vermiyor Seth'e ve onu kaldırıp ileriye doğru atıyor. Seth yere düşer düşmez hızlıca ayağa kalkıyor ancak Kane'e doğru hareketlenmiyor. İkili göz göze geliyor ve bir süre bekliyorlar. Kane ileri doğru birkaç adım attıktan sonra Seth hızlıca Kane'e doğru koşmaya başlıyor ancak Kane bir Uppercut çakarak yere seriyor Seth'i. Sonrasında Seth hızlıca ayağa kalkıyor ancak Kane onu yakalıyor ve Side Slam! Kane hızlıca tuşa gidiyor. 1-2-

Seth atıyor. Kane ayaklanmadan doğruca Seth'in üzerine çullanıyor ve Iron Claw yapıyor. Seth çırpınıyor. Kane ise gittikçe daha sıkı bir şekilde sıkıyor Seth'in yüzünü. Seth bir süre sonra hafiften tepkisizleşmeye başlıyor ancak Kane bu esnada Seth'i burnundan tutarak havaya kaldırıyor. Sonrasında Seth'i iplere doğru itiyor. Seth iplerden sekiyor ve Kane'den bir Clothesline geliyor. Seth yerde kalıyor. Kane ise yavaşça köşeye çıkmak için hamle yapıyor. Kane köşeye çıktıktan sonra Seth'in ayağa kalkmasını bekliyor. Seth ayağa kalkınca Kane, Flying Clothesline için atlıyor ancak Seth son anda sıyrılıyor ve Kane ringe düşüyor. Kane hızlıca ayaklanıyor ancak Seth üzerine doğru koşup bir Superkick patlatıyor. Kane iplerden sekiyor ve Seth'ten bir Superkick daha geliyor. Kane yere düşünce Seth bir anda köşeye zıplıyor ve Phoneix Splash! Seth tuşa gidecek gibi oluyor ancak Kane bir kez daha Seth'i havada boğazlıyor ve bu kez hızlıca ayağa kalkmayı başarıyor. Seth, Kane'in koluna yumruklar savuruyor ancak bu kez ondan kurtulamıyor ve CHOKESLAM! KANE FİNAL İÇİN TUŞA GİDİYOR! 1-2-

ROPE BREAK! Seth son anda ayağını iplere atmayı başarıyor. Kane ayağa kalkıyor hızlıca. Kane oldukça sinirli bir şekilde ringin içinde dönmeye başlıyor. Bir süre sonra Seth'in kalkmasını bekliyor ve bu esnada elini havaya kaldırıyor. Yani bir Chokeslam için bekliyor. Seth iplere tutunarak zar zor ayağa kalkıyor. Kane bir süre daha Seth'in kendisine doğru gelmesini bekliyor ancak Seth gelmeyince Kane iplere doğru koşuyor ve bir Clothesline sallıyor. Ancak Seth son anda ipleri aşağıya çekiyor ve Kane iplerin üzerinden aprona geçiyor. Seth hızlıca ayağa kalkıyor ve Kane'e bir Superkick sallıyor. Kane ringin dışına uçuyor. Seth hızlıca iplerden sekiyor ve Suicide Dive! İki isimde ringin dışında yere düşüyor. İki isim de bir süre ayağa kalkamıyorlar. Hakem ikili için sayıyor. 1-2-3-4- Seth yavaşça ayağa kalkıyor ve Kane'i ayağa kaldırmaya çalışıyor. 5-6-7- Seth, Kane'i ayağa kaldırıp zar zor ringe atıyor! Sonrasında da kendisi ringe giriyor. İkili ayağa kalktığı gibi Kane'den bir Uppercut geliyor ancak Seth son anda sıyrılıp Kane'e bir tekme atıyor ve PEDIGREE! SETH TUŞA GİDİYOR! 1-2-

KANE SON ANDA ATIYOR! Seth ayağa kalkıp bağırmaya başlıyor. Sonrasında da köşeye geçiyor ve ayağını yere vurmaya başlıyor. Kane dizleri üzerine ayaklanınca Seth koşuyor ve bir Superkick deniyor ancak Kane son anda Seth'in ayağını yakalıyor ve ayağa kalkıyor. Kane, Seth'e bir Uppercut çakıyor ve Seth yere düşüyor. Kane, Seth'i ayağından tutup sırtlıyor ve Torture Rack Backbreaker yapıyor. Seth yere düştükten sonra kıvranıyor. Kane hızlıca ayağa kalkıyor. Seth'i yakalayıp ayağa kalkıyor. Seth son bir hamle ümidiyle Kane'in karnına bir tekme atıyor ve bir Pedigree daha deniyor ancak Kane izin vermiyor ve Seth bir anda sırtlıyor! Seth kendini aşağıya atmaya çalışıyor ancak başarılı olamıyor. En sonunda iplere tutunuyor ve Kane onu çekemiyor. En sonunda Seth'i bırakıyor. Seth ringe indikten sonra bir Superkick sallıyor Kane'e. Sonrasında iplerden sekiyor ve Kane'in üzerine atlıyor ancak Kane bir anda Seth'i yakalıyor ve Seth'i sırtlıyor! Seth kurtulmak için çırpınıyor ve rastgele yumruklar sallıyor ancak bu işe yaramıyor ve Kane'den TOMBSTONE PILDRIVER! KANE FİNAL İÇİN TUŞA GİDİYOR! 1-2-

3!

Kazanan ve Finale Yükselen: Kane

Kane, Seth Rollins'i de yeniyor ve adını Battle Of Los Angeles turnuvasında finale yazdırıyor. Kane ayağa kalkarken maçtan kesitleri izliyoruz. Sonrasında Kane taunt atıyor ve köşe pyroları eşliğinde ışıklar kızarıyor. Seth yerde yatarken kameralarımız kapanıyor.

Jeff Jarrett ve Shane McMahon ikilisi arka alandalar. Jeff Jarrett birkaç dosyayı gösteriyor.

Jeff Jarrett: Görüyorsunuz değil mi? Bazı ufak hatalar ve pürüzler olduğunu söylemiştim. Bunlara her kim sebep olduysa parayı vurdu demektir! Tabii bunlar sizin için hiçbir şey efendim. Ama yine de böylesine kolay bir şekilde ipin ucunu bırakamayız. Yoksa bunlar çok daha fazla katlanacaktır.

Shane McMahon: Başka bir şey?

Jeff Jarrett: Şunlar var. Bunlara dikkat etmemiz gerekiyor. Bay Vince McMahon bu tarz detayları hep kendisi kurcalardı. Onun için bu işi yapabilecek tonlarca kişi varken o hep üstüne giderdi. Biraz şey bir adamdı şey...

Shane McMahon: Ne?

Jeff Jarrett: Boşverin tamam mı? Huzurlar içinde uyusun. Şimdi ölülerin arkasından konuşmak istemiyorum. Bu benim tüylerimi ürpertiyor ve bedenimde tuhaf bir soğukluk yaratıyor. Çok fazla ölü düşmanım var. (Jeff Jarrett gülüyor.) Yani anlayacağınız hepsi öldü ve bir yerlerden eğer beni izliyorlarsa ölüm lafını her ettiğimde çıldırıyor olabilirler. Bir de bana bakın. Buradayım! Canlı ve diri! Bunun için her zaman doğru kişiye oynadım. Benden memnun musunuz?

Shane McMahon: Sen çok sağlam bir şerefsizsin. Bu gerçekten muhteşem.

Jeff Jarrett: Bunu bir övgü olarak kabul ediyorum.

Shane McMahon: Bu benden duyabileceğin en sağlam övgü adamım! Ayrıca şuna bakma zamanı geldi.

Jeff Jarrett ve Shane McMahon ikilisi gülümserken kamera birden aşağıya doğru dönüyor. İkilinin önünde Royal Rumble sıralarının olduğu bir çelik kafes var. Özel olarak tasarlanmış bu kafesin içinde 1'den 30'a kadar sayılar var ve kimin kaçınca sıradan gireceği belli olacak.

Jeff Jarrett: Acaba ilk şanslı kişi kim olacak?

Birden Drew McIntyre giriyor! Drew McIntyre ağır ağır Shane McMahon'a yaklaşıyor ve ikili tokalaşıyorlar. Drew McIntyre şimdi kafasını çeviriyor. Jeff Jarrett kafesin içindeki topları çeviriyor. Drew McIntyre bir top seçiyor. Tam sayısına bakacağı sırada...

Roderick Strong alana geliyor ve Drew McIntyre'ın elinden topu oluyor.

Roderick Strong: Sen kim olduğunu sanıyorsun? Bu benim sıram! İlk seçimi benim yapmam gerekiyor. Ben Roddy'im. İlklerin ve enlerin güreşçisiyim. Eğer Royal Rumble'a girmek istiyorsan önce sıranı beklemelisin. Her önüne gelen ne olduğu belirsiz sokak serserisini neden şirketin içine sokuyorlar? Oda çöplük koyuyor. Lanet olsun. (Roderick Strong burnunu kapatıyor.) Bakalım Royal Rumble'a kaçıncısı sıradan giriyorum.

Roderick Strong: Kanka düşündüm de al bu top senin olsun. (Drew McIntyre sırıtıyor ve kafasını iki yana sallıyor.) Yemedin öyle değil mi? Hay a-

Roderick Strong kafasını iki yana sallıyor ve Jeff Jarrett'a bakıyor. Jeff Jarrett yapabileceğimiz bir şey yok tarzı bir bakış atıyor. Roderick Strong küfürler savurarak odadan çıkıyor. Drew McIntyre şimdi bir top çekiyor. Sırasına bakarak gülümsüyor.

Jeff Jarrett: Kaç numara?

Drew McIntyre: Heyecanı kaçsın istemiyorum. O geceyi bekleyin. Numaranın bir önemi yok. Royal Rumble'ı ayakta kapatan isim olacağım ve Wrestle Kingdom'a gideceğim.

Kameralar kapanıyor.

Real American bir kez daha Staples Center'da yankılanıyor. Hulk Hogan henüz ismi konulmamış dans figürleriyle girişte beliriyor. Seyircilerden aldığı reaksiyona taunt atarak karşılık veriyor ve ringe doğru ilerlemeye başlıyor. Ringe girdikten sonra gözlüğünü çıkarıp bir mikrofon istiyor.

Hulk Hogan: Tıpkı ilk gece olduğu yine buradayım. Ben Hulk Hogan, yaşayan efsane! Efsane bugün sözünü tutarak kazanan kişinin, gerçek Amerikan'ın kolunu kaldıracak. Ama ondan önce sizlere bir duyurum olacak.

Hulk Hogan eliyle kalabalığı susturuyor ve gülümsüyor. Ardından tekrar söze giriyor.

Hulk Hogan: Locked & Loaded gecesi tekrar bu ringe çıktığımda bir şey fark ettim. İnanın bana bu hissi çok özlemişim. Adımı haykırdığınızda ve bu ringlerde debelendiğimde hissettiğim gurur. Bunu ne kadar özlediğimi fark ettim. GWA evreni ve sizler içimdeki güreş tutkusunu tekrar alevlendirdi. Bu demek oluyor ki kaçınılmaz olan yaklaşıyor.

HOGAN! HOGAN! HOGAN! HOGAN! HOGAN!

Gür: Eyvahlar olsun.

Tazz: Gerçekten eyvahlar olsun.

Hulk Hogan kalabalığı tekrar susturup tepede duran Royal Rumble logosun doğru bakmaya başlıyor. Ardından eliyle işaret ederek seyircilere bakıyor ve gülüyor.

Hulk Hogan: Ben Hulk Hogan, yeniden tam zamanlı olarak bu şirketin ve güreşin bir parçası olacağım!

WHAT?

Gür kulaklığını çıkartıp spiker masasını terk etmeye yelteniyor. Tazz onu tutarak tekrar yerine oturtuyor. Jeremy Borash olanları gülerek izliyor. Bu sırada Staples Center, Hogan tezahüratlarıyla tekrar inlemeye başlıyor. Hulk Hogan bu sefer kalabalığa susturmuyor ve tişörtünü yırtmaya başlıyor. Tişörtünün içinden hakem üniforması çıkıyor.

Hulk Hogan: İlk iş olarak bugün kazananı belirleyeceğim. Bu şirketin en kıymetli ve değerli unvanı olan United States Championship sahibini belirleme vakti geldi. Kane mi yoksa Mark Henry mi? Bunun için hazır mısınız GWA? Büyük final başlıyor!

"Some Bodies Gonna Get It".. Mark Henry girişte görünüyor. Bir kaç adım öne çıkarak seyirciye bakmaya başlıyor. Hemen arkasından Teddy Long çıkıyor ve oldukça neşeli. Teddy Long, Mark Henry'nin müziğine eşlik etmeye başlıyor. Mark Henry bir süre onu izledikten sonra ringe doğru ilerlemeye başlıyor. Teddy Long arkasından ona eşlik ediyor. Mark Henry ringe girer girmez elini kaldırarak taunt atıyor seyircilere doğru. Teddy Long onun yanına geçerek omzuna dokunuyor ve bir mikrofon isteyerek konuşmaya başlıyor.

Teddy Long: Biraz sonra, Teddy Long çağına altın harflerle kazınacak bir zafere tanıklık edeceğiz. Savaşlar daima bir yıkımdır ve bugün bir yıkım göreceksiniz. Bugün-

Teddy Long mikrofonu indirerek girişe doğru bakıyor. Kane girişten ağır adımlarla çıkıyor ve bir süre duruyor. Sert ve ciddi bakışlarıyla ringi süzmeye başlıyor. Ardından ellerini kaldırarak tauntunu yapıyor. Ringin köşelerinden alevler patlıyor. Teddy Long irkilerek Mark Henry'nin koluna tutunuyor. Mark Henry ciddiyetini bozmadan Kane'i izliyor. Kane ringe doğru gelmeye başlıyor ve önünde durarak tekrar Mark Henry ile bakışıyor. Şimdi ringe giriyor ve Mark Henry ile buruna buruna geliyor. Teddy Long hemen dışarı çıkarak bekleyişe geçiyor.

Hulk Hogan iki devin arasına giriyor ve sakin olmalarını söylüyor. İki isime de sert bakışlar attıktan sonra seyircilere bakarak gülümsüyor ve zili çaldırıyor. Final başlıyor!

BOLA Final - United States Championship Match
Mark Henry vs Kane
Special Guest Referee: Hulk Hogan

İki isim tekrar yüz yüze geliyor. Kane ilk hamleyi yaparak bir tokat patlatıyor Mark Henry'e. Mark Henry bundan pek etkilenmiyor ve sinirli bir şekilde yumruk çakıyor Kane'e. Kane'de etkilenmiyor ve iki isim sırayla birbirine vurmaya başlıyor. Kane üstün çıkarak arka arkaya yumruklarla Mark Henry'i köşeye götürüyor. Mark Henry öne çıkarak onu yakalayıp köşeye atıyor ve yumruklama sırası ona geçiyor. Kafasından yakalayıp bir Headbutt çakıyor. Ardından tekmelemeye başlıyor. Kane köşede çökmeye başlıyor. Mark Henry onu bırakarak ringin ortasına gelip seyircilere dönerek bağırmaya başlıyor. Arkasını döndüğünde Kane ayaklanmış vaziyette ona bakıyor. Mark Henry onun üzerine koşuyor, Kane karnına tekme atarak durduruyor onu. Ardından iplere gönderiyor ve Big Boot. Mark Henry yıkılmıyor! Kane iplerden sekip bir Big Boot daha çakıyor. Mark Henry geri geri giderek iplere tutunuyor. Kane bir kez daha koşuyor ve Clothesline ile onu ring dışına gönderiyor. Mark Henry, Teddy Long'un önüne doğru düşüyor. Teddy Long onu kaldırmaya çalışıyor, Mark Henry sinirlenerek onun elini ittirip hızlıca ringe dalıyor ve Kane'e koşmaya başlıyor. Kane onu yakalayarak Sidewalk Slam vurup tuşa gidiyor. Hulk Hogan saymaya başlıyor. 1..

Mark Henry 1'de atıyor. İki isim yerde birbirine vurmaya başlıyor. Mark Henry bu yumruklaşmadan Headbutt vurarak üstün çıkıyor ve ayaklanıyor. Kane'i yerde tekmelemeye başlayıp tekrar seyircilere doğru bağırıyor. Şimdi Kane'i kaldırıyor ve Bodyslam. Kane düştüğü gibi tekrar ayaklanıyor. Mark Henry onu tekrar yakalıyor ve bu sefer Backbreaker. Kane duracak gibi değil. Mark Henry onun tekrar kalktığını görünce Clothesline ile yıkıyor ve Knee Mat Slam yapıyor. Ayağını hızlıca geri yakalayıp Modified Ankle Lock uyguluyor. Kane şimdi olduğu yerde kilitleniyor. Mark Henry kendi kendine söylenerek kilidi uygulamaya devam ediyor. Kane boştaki ayağıyla onun kafasına arka arkaya vurup kilitten kurtuluyor. Hafif sekerek ayaklanıp üzerine doğru gidiyor Henry'nin. İplere gönderiyor ancak Mark Henry'den Shoulder Block geliyor. Kane şaşkın vaziyette yerde yatıyor. Mark Henry şimdi köşeye giderek ona kalkmasını söylüyor ve üzerine doğru çağırıyor. Kane yavaş yavaş kalkıyor ve ikili bakışmaya başlıyor. Kane üzerine doğru koşuyor, Mark Henry onu Bear Hugh ile yakalıyor. Kane bir kez daha kilitlenmiş vaziyette. Kane zor durumda kalıyor ve karşılık veremiyor. Hulk Hogan onun durumunu kontrol etmeye başlıyor. Kane'in gözleri kapanmaya başlıyor. Teddy Long bu durumu alkışlayarak karşılıyor.

Teddy Long: Babacık onu bayıltmanı istiyor Henry!

Hulk Hogan, Kane'in elini kontrol etmeye başlıyor. Kane birden gözlerini kaçarak Mark Henry'nin yüzünü bükmeye başlıyor. Mark Henry kontrolünü kaybedip kilitli vaziyette köşeye doğru gidiyor. En sonunda Kane'i bırakıyor. Kane şimdi çıldırmışçasına yumruklamaya başlıyor onu. Kendine doğru çekip Shot-Arm Clothesline vuruyor. Ardından köşeye çıkmaya başlıyor ve pozisyon alıyor. Teddy Long aprona fırlayıp onun dikkatini dağıtıyor. Hulk Hogan, Teddy Long'un üzerine giderek onu aşağı indiriyor. Kane şimdi Flying Clothesline deniyor. Vakit kaybettiği için Mark Henry çekilerek kurtuluyor. Kane yerden tekrar kalkarak arkasını dönüyor ve Mark Henry tarafından Spinebuster ile karşılanıyor. Mark Henry kalkıp taunt atmaya başlıyor ve dışarıdaki Teddy Long'a sakin olmasını söylüyor. Kane'in kalkmasını bekliyor. Kane yavaş yavaş ayaklanınca üzerine gidiyor ve yakalıyor. Mark Henry'den bir Running Powerslam. Üstünlüğü tamamen ele geçirmiş durumda. Mark Henry onu başından tutarak yavaş yavaş ayağa kaldırıyor ve yüzüne bakmaya başlıyor. Aniden kaldırıyor World's Strongest Slam pozisyonuna getiriyor. Seyirciler ayaklanıyor. Mark Henry, Kane'i ringde gezdirerek ringin ortasına geliyor. Şimdi World's Strongest Slam! Hareket başarılı! Tuşa yatıyor. 1..2..

Kick-Out! Mark Henry bu durumdan memnun değil ve kalkarak Hulk Hogan ile tartışmaya başlıyor. Hulk Hogan sert bakışlarıyla onu ürkütüyor. Mark Henry tekrar Kane'e yöneliyor ve bir kez daha World's Strongest Slam için pozisyona alıyor. Kane onun yüzüne dirsek darbeleri vurarak kendini aşağıya bırakıyor. Mark Henry aldığı dirsek darbelerinin etkisiyle iplere doğru yanaşıyor. Kane onun üzerine koşunca eğilerek onu dışarı gönderiyor. Hemen peşinden inerek onu kaldırıyor ve bariyerlere doğru çarptırıyor. Kameralar, Mark Henry'nin sinirli yüzüne doğru zoom yapıyor. Teddy Long'da o tarafa giderek Mark Henry'e onun işini bitirmesini söylüyor. Mark Henry, Kane'i tekrar kaldırıyor ve çelik merdivenlere doğru fırlatıyor. Kane sürünerek spiker masasına doğru gidiyor. Mark Henry onu kaldırıp spiker masasına doğru çarptırıyor. Ardından kafasını spiker masasına doğru vurmaya başlıyor. 1,2,3,4 ve 5.kez! Şimdi bırakıp ringe doğru fırlatıyor onu. Kane ringin ortasına gelerek ayağa kalkmaya çalışırken, Mark Henry ağır ağır aprona çıkıyor ve ringe giriyor. Kane'in üzerine doğru gitmeye başlıyor. Kane aniden onu boğazından yakalıyor! Mark Henry şok olmuş vaziyette kurtulmaya çalışıyor. Kane bırakmıyor ve Chokeslam'i patlatıyor! Sonrasında kendini üzerine bırakıyor yorulmuş vaziyette. Hulk Hogan koşarak tuşu saymaya başlıyor. 1..2..

Mark Henry tuşu atıyor. Teddy Long'un yüzünde mutluluğun resmi var. Kane şaşkın ve mutsuz bir ifadeyle ayağa kalkıp soluklanmaya başlıyor. Bu sırada Mark Henry gücünü çabuk toplayarak kalkıyor ve Kane'e bakmaya başlıyor. Kane ona doğru giderek bir yumruk çakıyor. Köşeye gönderiyor ve köşede Clothesline. Mark Henry tekrar yere devriliyor. Kane onu yerde yavaş yavaş tekmeleyeme başlıyor. Kafasından tutarak kaldırıyor ve uppercut vuruyor. Arka arkaya uppercut atarak sersemletiyor Mark Henry'i. İplere gönderip sert bir Big Boot ile yere devirmeyi başarıyor. Kane iplerden sekip birde Legdrop vuruyor. Tuşa gidiyor. 1..2.. Mark Henry atıyor. Kane ona sarılarak güçlükle kaldırıyor bu sefer. Önce seyircilere ardından Teddy Long'a bakıp Bodyslam ile yere yapıştırıyor Mark Henry'i. Şimdi köşeye doğru yönelerek ağır ağır çıkmaya başlıyor. Mark Henry'de bu sırada kendine gelmeye çalışıyor. Kane köşede ayağa kalkarak beklemeye başlıyor. Seyircilerde ayağa kalkarak ona eşlik ediyor. Mark Henry arkasını döndüğü gibi Kane tepeden adeta bir kartal gibi süzülerek Flying Clothesline vuruyor. Chokeslam için elini kaldırarak bekleyişe geçiyor. Mark Henry kalkıyor ama ayakta durmakta güçlük çekiyor. Arkasını döndüğü gibi Kane onu boğazından yakalıyor ve Chokeslam!

Hayır! Mark Henry onun elini tutarak tüm gücüyle boğazından çekmeye başlıyor. Kane şaşkın vaziyette. Bir Headbutt patlatarak Kane'i iplere doğru savuruyor. İplerden kendisine doğru seken Kane'i Gorilla Press Drop ile kaldırıyor. Hulk Hogan dehşete düşmüş durumda. Teddy Long bile kenarda şaşkın şaşkın bakıyor. Mark Hery onu bir halter gibi kaldırıp indiriyor. Ringin ortasına geliyor ve yere doğru bırakıyor. Bağırarak seyircileri coşturmaya başlıyor. İplerden sekip sırt üstü yerde yatan Kane'e World's Strongest Splash vuruyor. Ardından dalga geçerek başını kaldırıp durumunu kontrol ediyor. Teddy Long kenardan bağırarak maçı bitirmesini söylüyor. Mark Henry taunt atıyor ve tekrar Kane'e doğru yöneliyor. Yavaş yavaş kaldırmaya başlıyor onu. Kane'i düşmemesi için tutuyor. Şimdi kaldırıp World's Strongest Slam için pozisyona getiriyor. Bekletmeden hızlıca yere vuruyor. Hareket başarılı. Mark Henry tuşa gitmiyor. Tekrar ayağa kalkıyor ve Hulk Hogan'a bakıyor. Ardından iplerden sekiyor ve World's Strongest Splash! Kane'in işi bitmiş durumda. Mark Henry yavaşça dizlerinin üzerine çöküyor ve tuşa gidiyor. Hulk Hogan sayıyor. 1..2..

HENRY! HENRY! HENRY! HENRY! HENRY!

KANE SON ANDA OMZUNU KALDIRIYOR, KICK-OUT! 2.99 TAM OLARAK BU! MARK HENRY'NİN GÖZLERİ BÜYÜYOR. YERDE SÜRÜNEREK KÖŞEYE DOĞRU ATIYOR KENDİNİ. SEYİRCİLER ÇILDIRMIŞ DURUMDA. TEDDY LONG AĞZI AÇIK ŞEKİLDE YERDEN YATAN KANE'E BAKIYOR. O NE? KANE'DEN SİT-UP GELİYOR! HERKES KENDİNDEN GEÇMİŞ DURUMDA.

Tazz. Bu şirkete aşığım.

Buğra Gür: Muhteşem bir sela geliyor.

Kane ayaklanıyor ve ringin ortasında durarak Mark Henry'e bakmaya başlıyor. Mark Henry maçın başından beri ilk defa korkmuş vaziyette. Kane'in üzerine gitmek konusunda tereddüt yaşıyor. Şimdi cesaretini toplayarak bağırıyor ve Kane'e doğru koşuyor. Kane onu direkt boğazından yakalıyor! Mark Henry çırpınarak kurtuluyor ve iplerden sekerek Clothesline vuruyor. Kane etkilenmiyor! Mark Henry tekrar iplerden sekiyor ve bir Clothesline daha. Kane yine etkilenmiyor. Kane üçüncü defa iplerden sekiyor ancak Kane bir kez daha boğazından yakalıyor onu. Chokeslam! Bu sefer başarılı! Kane şimdi boğaz kesme tauntunu yapıyor ve Mark Henry'i kafasından tutarak kaldırmaya başlıyor. Şimdi Tombstone Piledriver için kaldırıyor. Mark Henry hareketsiz şekilde duruyor. Kane'den Tombstone Piledriver! Üzerine yatarak tuşa gidiyor. 1..2..

Hulk Hogan'ı 3'ü vuracağı sırada ayağından çekiliyor! Teddy Long tüm gücüyle onu ring dışına çekmeye çalışıyor ancak başaramıyor. Hulk Hogan ayaklanarak deliye dönüyor. Teddy Long'da hızını alamayıp aprona çıkarak ona sataşmaya başlıyor. Kane hala Mark Henry'nin üzerinde tuşun sayılmasını bekliyor. Hulk Hogan eliyle Teddy Long'u işaret ederek bittin sen diyor ve yakasına yapışıyor. Seyircilere bakıyor ve bir yumruk çakıyor. Teddy Long dışarı düşüyor. Hemen toparlanıyor bu sırada Kane tuşu bırakıp dışarıya doğru bakıyor. Gözü dönmüş vaziyette Teddy Long'a doğru yöneliyor. Teddy onu fark edip girişe doğru yavaş adımlarla topuklamaya başlıyor. Kane peşinden gitmeye başlıyor. Teddy Long bağırıyor.

Teddy Long: Dur, lütfen dur!

Teddy Long adımlarını hızlandırarak geri geri yürümeye devam ediyor. Yediği yumruğun etkisiyle hala sarsılmış durumda. Hulk Hogan şaşkın şekilde onları izliyor. Teddy Long takılarak yere düşüyor ve ter dökmeye başlıyor. Kane hızlanarak yerdeki Teddy Long'un boğazına yapışıp ayağa kaldırıyor. Teddy Long yalvarmaya başlarken onu girişin köşesine doğru götürmeye başlıyor. Aşağıda duran kablo ve makinelere doğru bakıyor. Teddy Long çırpanarak yalvarmaya devam ediyor. Hulk Hogan koşarak oraya yöneliyor ve Kane'e durmasını söylüyor. KANE ONU DİNLEMİYOR. TEDDY LONG'UN BOĞAZINA YAPIŞIP SIKIYOR VE ŞİMDİ CHOKESLAM! KANE, TEDDY LONG'U CHOKESLAM İLE AŞAĞIYA FIRLATIYOR!

Tazz: Olamaz!

Buğra Gür: Ananı avradını-

Dumanlar yükselmeye başlıyor. Kane aşağıya bakarak ellerini kaldırıp taunt atmaya hazırlanıyor. Seyirciler bir kez daha coşmuş durumda. Kane tantu yapacağı sırada Mark Henry aniden gelerek onu arkadan avlıyor. Sırtına ve başına yumruklar atarak tekrar girişe doğru götürüyor. Kane bu ani saldırı karşısında karşılık veremiyor. Bir kaç uppercut vurarak Mark Henry'i savuşturmak istese de Mark Henry durmayarak ona vurmaya devam ediyor. Kane'i led ekranlara doğru ittiriyor. Kane çarpmanın etkisiyle yere çöküyor. Mark Henry ona doğru yaklaşıyor. Bu sırada Hulk Hogan, Mark Henry'nin önüne geçerek engel olmak istiyor. Mark Henry onu elleriyle ittirerek yere düşürüyor. Hulk Hogan tepkisiz kalıyor. Mark Henry ekranların önünde ayaklanan Kane'e koşmaya başlıyor. SPEAR! SPEAR! MARK HENRY, KANE'I LED EKRANLARA GÖMÜYOR. ARENA ORTAYA ÇIKAN BÜYÜK PATLAMAYLA YANKILANIYOR. BÜYÜK BİR KAOS VAR. Patlayan yerden alevler ve dumanların yükselmesiyle tüm seyirciler çığlık atmaya başlıyor. Hulk Hogan ayağa kalkarak etrafına bakınıyor ve görevlileri çağırıyor. Ardından seyircilere dönerek ne yapacağını düşünüyor. HULK HOGAN ŞİMDİ ZİLİ ÇALDIRIYOR!

Kazanan: YOK!

HULK HOGAN MAÇI SONUÇSUZ BİTİRİYOR. Dumanlar ve alevler gitgide yükselirken tüm seyirciler arenayı boşaltmaya başlıyor. Ekipler koşarak yangını söndürmeye çalışıyor. Teddy Long'un durumunu kontrol eden görevliler bile onu bırakarak yangını söndürmek için harekete geçiyor. Arenada muhteşem bir kaos hakim. Hulk Hogan ellerini beline koyarak yangını izliyor. Görüntülüler yavaş yavaş kapanıyor. Büyük final gecesi patlamayla sona eriyor.

PASİFİK
GWA Entertainment
TM & © 2021
All Rights Reserved

RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-06-2021, 00:26   #2
Kayıtlı Kullanıcı
SpearReign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Trabzon
Konular: 66
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 82741
Rep Derecesi: SpearReign Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SpearReign Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SpearReign Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SpearReign Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SpearReign Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SpearReign Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SpearReign Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SpearReign Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SpearReign Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SpearReign Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SpearReign Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
SpearReign SpearReign isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

İlk.

SM-T290 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
imza
Başarılarım:
33.Etkinlik Haftası

Be a Booker Yarışması 3.sü
Bilgi Yarışması 4.sü
Sıra Tahmin Yarışması 1.

Sevdiklerim:
Roman Reigns
Cm Punk
Aj Styles
Seth Rollins
Drew Mclntyre
Bray Wyatt
Johnny Gargano
SpearReign isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-06-2021, 00:27   #3
Kayıtlı Kullanıcı

Nereden: Trabzon
Konular: 66
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Derecesi: SpearReign Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SpearReign Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SpearReign Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SpearReign Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SpearReign Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SpearReign Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SpearReign Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SpearReign Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SpearReign Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SpearReign Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SpearReign Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
SpearReign SpearReign isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Debut yapacağım şov. Yani galiba.

SM-T290 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
imza
Başarılarım:
33.Etkinlik Haftası

Be a Booker Yarışması 3.sü
Bilgi Yarışması 4.sü
Sıra Tahmin Yarışması 1.

Sevdiklerim:
Roman Reigns
Cm Punk
Aj Styles
Seth Rollins
Drew Mclntyre
Bray Wyatt
Johnny Gargano
SpearReign isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-06-2021, 00:27   #4
Rüyalar...
DarylDiXoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir / Bornova
Konular: 2319
Favori Güreşçisi: Jeff Hardy
RPG Karakteri: CM Punk
Rep Puanı: 1620423
Rep Derecesi: DarylDiXoN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DarylDiXoN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DarylDiXoN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DarylDiXoN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DarylDiXoN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DarylDiXoN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DarylDiXoN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DarylDiXoN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DarylDiXoN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DarylDiXoN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DarylDiXoN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DarylDiXoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DarylDiXoN DarylDiXoN isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1620423

Sa

imza
Geçmiş ve Gelecek

B E S T H E R H O O D

SEN KAYBETTİN VINCE!!!
DarylDiXoN, @Bero McMahon , ÖLÜ REİS , hurt heal01

DİZİ İNCELEMELERİM
Westworld 2. Sezon

GTR BAŞARILARI

Yeni Dereceler
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Poster Yarışması 1.si
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Profil Dizayn Yarışması 1.si

Be A Booker Grafikerliği
*ŞUAN*Be A Booker | WWE Universe ''Ege - Rage Of Breed''
*ŞUAN*Undisputed Global Championship Entertainment - The Sinister Scotsman''
*ŞUAN*Undisputed Global Championship Entertainment - Styles Clash''

Tüm Çalışmalarım: Deviantart ''eyiyureklidaryl''

2014 Slammy Awards ''Profil'' Ödülü..
13. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania XXX Poster Tasarımı 1.'si..

New RR15 Profil Dizayn 1.'si
New RR15 Logo Yarışması 1.'si
New RR15 Poster Tasarım Yarışması 3.'sü

3 Kez GTR Onur Köşesinde Bulunma
1 Kez Haftanın Parlayan Üyesi..

Summer Slam haftasının Dizayn 2.Si
S.Series. Logo yarışması 3.'sü..
S.Series. Profil Dizayn 1.'si..

17. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Profil Dizayn 1.Si..
17. Etkinlik Haftası Wrestlemania: Logo Yarışması 1.Si..
29. Geleneksel Etkinlik Haftası: WM34 Profil Dizayn Yarışması 3.lüğü
DarylDiXoN isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 12-06-2021, 00:27   #5
Hall of Pain
Mark Henry Seveni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Silsbee, Texas
Konular: 62
Favori Güreşçisi: Mark Henry
Rep Puanı: 1282749
Rep Derecesi: Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mark Henry Seveni Mark Henry Seveni isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Nur içinde yatsın? Yoksa No Way öldü mü?
imza

MARK HENRY IS ALL ELITE

Our Time Has Come

WE ARE THE NATION OF DOMINATION
---RPG---
GWA 3. Sezon

Eski:

Teddy Long

Debut: GWA Atlas 25/02/2021

-------------GWA Slammiversary 2021 04/04/2021 Hall of Pain'in menajeri olarak Tag Team kemeri kazanıldı. 30/05/2021 kaybedildi.

GWA Pusula 16/04/2021 Hardcore Kemeri kazanıldı. 25/04/2021 kaybedildi.

Booker T

Debut: Royal Rumble 04/07/2021

Mark Henry Seveni isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 12-06-2021, 00:30   #6
Banned
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 2765
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
RPG Karakteri: Johnny Gargano
Rep Puanı: 3248591
Rep Derecesi: Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 3248591

Alıntı Mark Henry Seveni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Nur içinde yatsın? Yoksa No Way öldü mü?
Beni özledin mi?
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-06-2021, 00:31   #7
almost a super mod
Kjetill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2879
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 2413186
Rep Derecesi: Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kjetill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kjetill Kjetill isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2413186

- Bir Tercih Yapmalısın Jericho!

Jericho bunu görmesin.
Kjetill isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-06-2021, 00:33   #8
Hall of Pain

Nereden: Silsbee, Texas
Konular: 62
Favori Güreşçisi: Mark Henry
Rep Derecesi: Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mark Henry Seveni Mark Henry Seveni isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Alıntı Aschentef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Beni özledin mi?
imza

MARK HENRY IS ALL ELITE

Our Time Has Come

WE ARE THE NATION OF DOMINATION
---RPG---
GWA 3. Sezon

Eski:

Teddy Long

Debut: GWA Atlas 25/02/2021

-------------GWA Slammiversary 2021 04/04/2021 Hall of Pain'in menajeri olarak Tag Team kemeri kazanıldı. 30/05/2021 kaybedildi.

GWA Pusula 16/04/2021 Hardcore Kemeri kazanıldı. 25/04/2021 kaybedildi.

Booker T

Debut: Royal Rumble 04/07/2021

Mark Henry Seveni isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 12-06-2021, 00:33   #9
Banned
Stayin Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Really Unknown
Konular: 1973
Favori Güreşçisi: Sami Zayn
RPG Karakteri: Sami Zayn
Rep Puanı: 4151629
Rep Derecesi: Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Stayin Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Stayin Alive Stayin Alive isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 4151629

No Way'i kaybettik.
Stayin Alive isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-06-2021, 00:36   #10
#AllElite
The Insane Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3713
Favori Güreşçisi: Tay Conti
RPG Karakteri: Chris Jericho
Rep Puanı: 3443380
Rep Derecesi: The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Insane Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Insane Icon The Insane Icon isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 3443380

Ulan tercih yapacak bir şey mi kaldı adam evi sattı, gacılar mahzende kaldı, şarap koleksiyonum yandı. Elde bi kemer kaldı. Onu da gecenin sonunda karşıma çıkan adamın beynine beynine geçireceğim. NE TERCİHİ NE?!?!?!?!
imza

What is it, that makes a Cowboy? It's not the boots or the buckle. It's not the chat. It's not the gene. It's not the lasso or the cattle not the horse or the saddle. You might think they're all long gone. But you don't need a hat to be a Cowboy.

A Cowboy isn't too busy to lend a hand to a partner. Not too proud to take one either. And when they get knocked in the dirt bloodied and trampled. A Cowboy dust themselves off and gets back up. And the will stand by their partners and challenge those who have it all. And they'll keep right till they find their peace.

B R O T H E R H O O D

#AllElite
The Insane Icon isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil