GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 18-01-2018, 21:38   #3881
Der Ringkampf
UnsettlingDifferences - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 41
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 1137
Rep Derecesi: UnsettlingDifferences Ana kadroya çağırıldın.UnsettlingDifferences Ana kadroya çağırıldın.UnsettlingDifferences Ana kadroya çağırıldın.UnsettlingDifferences Ana kadroya çağırıldın.UnsettlingDifferences Ana kadroya çağırıldın.UnsettlingDifferences Ana kadroya çağırıldın.UnsettlingDifferences Ana kadroya çağırıldın.UnsettlingDifferences Ana kadroya çağırıldın.UnsettlingDifferences Ana kadroya çağırıldın.

Alıntı The Sky's Boss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
NAAAAAAAAAYS. Geliyor gönlümün efendisine sağlam bir rework sonunda.
imza
the world is your oyster now

rpg. luke gallows
1 time dor hardcore champion (50)
1 time dor heavyweight champion (23)
1 time gtw tag team champion (w/ big cass under the name of bullet club) (39)
1 time gtw hardcore champion (1.5 dakika falan)
1 time and current world heavyweight champion
2017 king of the ring tournament winner
former member and co-leader of the bullet club

for all those who would like to contact:
UnsettlingDifferences isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Dün, 15:22   #3882
Adam Cole Bay Bay
The Lone Wolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 861
Favori Güreşçisi: Davey Richards
Rep Puanı: 8904
Rep Derecesi: The Lone Wolf Royal Rumble maçını kazandın.The Lone Wolf Royal Rumble maçını kazandın.The Lone Wolf Royal Rumble maçını kazandın.The Lone Wolf Royal Rumble maçını kazandın.The Lone Wolf Royal Rumble maçını kazandın.The Lone Wolf Royal Rumble maçını kazandın.The Lone Wolf Royal Rumble maçını kazandın.The Lone Wolf Royal Rumble maçını kazandın.The Lone Wolf Royal Rumble maçını kazandın.The Lone Wolf Royal Rumble maçını kazandın.The Lone Wolf Royal Rumble maçını kazandın.

5 win ile Plat2'ye attı. Sezonu Plat1 bitirmiştim. Sezon arası Dia4'e kadar çıkmıştım ama 5'e düşmüştüm en son. Beklediğimden yüksek attı. Plat5 yada 4'de başlarım diye düşünüyordum.
imza

RAINMAKER

The Lone Wolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Dün, 15:40   #3883
Japan Ichiban
Money Makerz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 823
Favori Güreşçisi: Tetsuya Naito
Rep Puanı: 53755
Rep Derecesi: Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı UnsettlingDifferences Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
NAAAAAAAAAYS. Geliyor gönlümün efendisine sağlam bir rework sonunda.
Aatrox benzeri bir şey olacak muhtemelen. Kanatlanıp bi yere zıplayabilen felan.
imza
xxx
Money Makerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Dün, 20:55   #3884
Join Me In Death
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 889
Favori Güreşçisi: Michelle McCool
Rep Puanı: 13020
Rep Derecesi: Reckless Behaviour WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Reckless Behaviour WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Reckless Behaviour WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Reckless Behaviour WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Reckless Behaviour WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Reckless Behaviour WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Reckless Behaviour WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Reckless Behaviour WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Reckless Behaviour WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Reckless Behaviour WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Reckless Behaviour WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Şu an üç dereceli oyun attım.

Galibiyet : 1
Mağlubiyet : 2
imza

🖤👽 İnsanı en çok yıpratan şey, iyi niyetidir. 🖤👽

🦊🌟🧠

Me : I'm not religious
Kesha : releases praying
Me : God is real and she is a woman

🙈🙊🙉

😭🌍❤🌈✨😊🙏😘😢🎉"Hiç çaresi yokmuş gibi mecbur susanlardan mısın?"🎉😢😘🙏😭🌍❤🌈✨😊

Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Bugün, 00:01   #3885
#ThankYouPaige
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 220
Favori Güreşçisi: Paige
Rep Puanı: 5285
Rep Derecesi: Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.

Çalıştım, çabaladım, oynadım ve başardım. Artık çok istediğim şampiyon olan Kayn'ı alabileceğim. Çok mutluyum.
imza

Best Goalkeeper In The World!

Alıntı Windham Lawrence Rotunda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Rumble'ı sal yeter diyeceğim de hiç salacakmış gibi gözükmüyor. Kürekten bu kez tek seferde 29 kişi nasibini alacak maalesef.

Bir gülüşü var, kelebek görse ömrü uzar.

Forum Başarılarım

1X Onur Kürsüsü (Ağustos 2017)

Benim naciz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.

#allhailthequeen
#feeltheglow
#nevergiveup
#phenomenalone
#screamforpaige
Darklord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Bugün, 11:06   #3886
Jyu Viole Grace
King of Swing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 95
Favori Güreşçisi: Zack Sabre Jr.
Rep Puanı: 1067
Rep Derecesi: King of Swing Ana kadroya çağırıldın.King of Swing Ana kadroya çağırıldın.King of Swing Ana kadroya çağırıldın.King of Swing Ana kadroya çağırıldın.King of Swing Ana kadroya çağırıldın.King of Swing Ana kadroya çağırıldın.King of Swing Ana kadroya çağırıldın.King of Swing Ana kadroya çağırıldın.

Bizim lig bugün başlıyor değil mi ? BJK lige çıkana kadar Bandits`i destekleyeceğim en azından bu mevsim.
imza

#LeBron 'The Chosen One' James.
#Giannis 'The Greek Freak' Antetokounmpo
#Anthony 'The Brow' Davis

Birçok dilde,örneğin Malta dilinde ':RE' Kral anlamına gelir.

Fırtınalar gelir gider, dalgalar vurur, büyük balık küçük balığı yutar ve ben kürek çekmeye devam ederim. -Varys Baba

The rightful king, Daemon Blackfyre. The King Who Bore the Sword.He could fight.With axe or lance or flail, He was as good as any knight I ever saw, but with the sword he was the God (Warrior) himself.

When Prince Daemon had Blackfyre in his hand, there was not a man to equal him … not Ulrick Dayne with Dawn, no, nor even the Dragonknight with Dark Sister..

Daemon, though … Daemon was no more pious than a king need be, and all the great knights of the realm gathered to him. It would suit Lord Bloodraven if their names were all forgotten, so he has forbidden us to sing of them, but I remember. Robb Reyne, Gareth the Grey, Ser Aubrey Ambrose, Lord Gormon Peake, Black Byren Flowers, Redtusk, Fireball … Bittersteel ! I ask you, has there ever been such a noble company, such a roll of heroes?

“Why, lad? You ask me why? Because Daemon was the better man. The old king saw it, too. He gave the sword to Daemon. Blackfyre, the sword of Aegon the Conquerer, the blade that every Targaryen king had wielded since the Conquest … he put that sword in Daemon’s hand the day he knighted him, a boy of twelve.
King of Swing isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Bugün, 13:55   #3887
Omae wa mou shindeiru.
The Rastafaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 327
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 2289
Rep Derecesi: The Rastafaray IC kemerini kazandın.The Rastafaray IC kemerini kazandın.The Rastafaray IC kemerini kazandın.The Rastafaray IC kemerini kazandın.The Rastafaray IC kemerini kazandın.The Rastafaray IC kemerini kazandın.The Rastafaray IC kemerini kazandın.The Rastafaray IC kemerini kazandın.The Rastafaray IC kemerini kazandın.The Rastafaray IC kemerini kazandın.The Rastafaray IC kemerini kazandın.

Eskiden daha güzeldi lig ya, heyecanla beklerdik felan.. Şimdi öyle değil. Caps, Xerxe'nin gittiği dönemden beri hiçbir şekilde zevk alamıyorum nedense Şampiyonluk Ligi'nden..
imza
#darkpassage
The Rastafaray isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil