GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 13-08-2019, 18:07   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1655
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 26175
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 26175

Standart RPG GWA - 14 Ağustos 2019 Atlas

Şov Bilgileri
GWA Atlas
14.08.2019 - 20.00 - C
M&S Bank Arena
Liverpool, Birleşik Krallık
82. Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin Nedenler

- Durmak Bilmeyen Johnny Mundo ve Negro Kızışmasında Kontrat Töreni!

- Rush Kazanırsa Wrestle Kingdom'daki Oceans Championship Maçına Dahil Olur
Ember Moon vs. Rush

- Patrick Allen'dan Yeni Ürün Tanıtımı!

- Düştüm Mapus Damlarına Öğüt Veren Bol Olur! (x2)

- Jay White'ın Bıçaklı Saldırısı Cezasız Kalacak Mı?

- Main Event: Bray Wyatt&Joey Janela, Truth Martini vs. Nexus

Pyrolar patlıyor ve 14 Ağustos Atlas şovu başlıyor!

Buğra Gür: Hoş geldi-

Rasim Ozan Kütahyalı: WOAHOAHOAHAOHAOOHAO! SÖZÜNÜ BÖLDÜ WOAHOAHOAHOAHO.

Maldición! Bu haftaki Atlas şovunu açan isim Négro oluyor. Kendisi her zamanki gibi olağanüstü yoğun yuhalamalar eşliğinde girişte gözüküyor. Hızla ringe geliyor ve klasik girişini gerçekleştiriyor. Négro kenardan mikrofonu alıyor, seyircilerden tepki devam ediyor.

F*CK YOU HUNICO!
F*CK YOU HUNICO!
F*CK YOU HUNICO!
F*CK YOU HUNICO!

Négro sessizliği bekliyor ancak uzun bir süre uygun ortam oluşmasa da en sonunda arena yoruluyor ve Négro söze giriyor.

Négro: O or*spu evladının adını bir daha ağzınıza almamanızı söylemiştim. O p*çin adını ağzına alan son kişinin buralardan ayrılırken hali pek hoş değildi değil mi? Bunun farkındaysanız ona göre davranın, yoksa sizlerin sonunun da aynı olmaması ortada hiçbir sebep yok. Şimdi o çenenizi kapatın ve şampiyonluğunun son demlerini yaşayan s*kike selam verin. Sizlerin, halkın şampiyonuna selam verin. Johnny Mundo geliyor, omzunda kemeriyle son kontratını imzalamaya geliyor. Koca bir yılını bir hiç etmeye geliyor, Slamtown'a tutamayacağı bir söz vermeye geliyor. Gel ve bu p*ç kurularına selam ver, seni görmek için can atıyorlar. Gözleri sahnede, elleri telefonlarında seni bekliyorlar. Gel ve egonu bir kere daha bu zavallılar ile tatmin et.

Seyircilerden gelen yuhalamalar iyice artıyor ve Négro seyircileri istediği kıvama getirdiğini fark ettikten sonra köşeye yaslanıp Mundo'yu bekliyor.

Welcome to Slamtown! Seyircilerden muhteşem bir reaksiyon geliyor ve herkes gözlerini girişe çeviriyor. Uzun bir bekleyiş oluyor ancak ne Mundo ne de kemeri ortada var. Şarkı sona eriyor, Mundo girişte gözükmüyor. Négro sinirli bir şekilde etrafını kolaçan ediyor ancak hiçbir yerde tehdit olmadığını fark edince seyircilere dönüyor.

Négro: Korkak or*spu evladı sözde şampiyonunuz nerede? O a*cık karşıma çıkamayacağını anladı ve bundan kaçabileceğini zannediyor. Diyecek hiçbir şeyin yok mu? Gelip şu masaya oturup bir imza atmaktan mı korkuyorsun? Buraya gel ve o imzayı at or*spu çocuğu, bu kadar insan senin bu sahnede olmanı bekliyorlar. Kendini şaha çıkarmanı, onları da övmeni istiyorlar. Benden hakaret duymak için burada değiller, gel ve şu so*ktuğumun imzasını at.

Négro mikrofonu indirip bir süre daha bekliyor ancak yine ne gelen giden var, ne de ses seda. Seyirciler "Johnny Mundo" diye bağırırken şampiyon onlara karşılık vermiyor.

Négro: Bu kadar insanı yüzüstü bırakmayı tercih ediyorsun demek. O kemeri bu insanlar için taşıdığını, onlar sayesinde kazandığını söylüyorsun ve bunu hiç düşünmeden yapıyorsun. Ne kadar kaliteli bir şampiyon... Benden kaçamazsın seni or*spu evladı, 31 Ağustos'da o şovda s*ke s*ke olacaksın ve kemerini bana teslim edeceksin. O şovda seni kanırta kanırta ringin ortasında s*keceğim ve bunların hepsi de buna şahit olacaklar. Burada atacağın s*kik imza sadece bir formalite. Seni o ringe gömeceğim, bu dediğim ise bir gerçek. O imzana ihtiyacım yok, o maç o şovda olacak ve bu da senin de bildiğin gibi kesin.

Négro bir süre daha gelmesini bekliyor ancak Mundo'dan hiçbir iz olmayınca mikrofonu fırlatıyor vekafasını "sen bilirsin" tarzında sallayıp kalemi eline alıp imzasını atıyor. Ardından da ringden iniyor.

İzmir Marşı! Uzun bir aradan sonra Mr. Dinler tekrar arenada gözüküyor ve görevine geri dönüyor. Négro tam iplerden inerken Mr. Dinler elinde mikrofonla girişte gözüküyor, Négro ringe geri girip onun söyleyeceklerini bekliyor.

Mr. Dinler: Öyle bir kesinlik olmadığını sana üzülerek söylemek zorundayım. O kağıt parçası dediğin şey de söylediğin gibi formalite değil. Şampiyonun imzasının orada bulunması gerekiyor ve onu buralarda göremiyorum. Senin imzan orada hiçbir şey ifade etmiyor ancak Mundo'nun imzası o kağıtta yer almazsa maalesef Wrestle Kingdom'da o maç olmayacak. Bu yüzden o imzayı attırmak zorundasın, tabii eğer Wrestle Kingdom'ı boş geçmek istemiyorsan.

Négro sinirle ringden Mr. Dinler'e bağırırken bir anda titantron açılıyor ve Johnny Mundo! Seyircilerden çığlıklar gelirken Johnny Mundo, Slamtown'ın meydanında önüne topladığı binlerce insanla birlikte ekrana bakıyor.

Johnny Mundo: Ne diyordun bisikletçi bebe Hunico?

Négro sinirle titantron'u göstererek bir şeyler söylüyor, art arda küfürler ediyor.

Johnny Mundo: Sakin ol adamım, senin arkamdan söylediklerinden sonra bu hiçbir şey. İnsanlarımı yüzüstü bırakacağımı düşünecek kadar aptal olman da beni üzdü. Böyle bir rakibi Wrestle Kingdom gibi yılın en büyük şovunda karşımda istiyor muyum emin değilim... Böyle bir hakkım da var. Arkamdaki halkımı görüyor musun? Ben senin de dediğin gibi halkın şampiyonuyum, onlarla beraber yaşıyorum. Onlardan kaçmak yerine onlarla kucaklaşıyorum. Senin gibi gereksiz gereksiz sövmek yerine onlarla bütünleşiyorum ve ortaya bu omzumdaki şey çıkıyor. Hayatında hiçbir zaman ulaşamayacağın noktadayım Hunico, hiçbir zaman bu noktaya yükselemeyeceksin. Bu kemer için en azından ufak bir şans mı istiyorsun? Eğer çok istiyorsan yapmak gereken tam olarak buraya gelmek. Slamtown'da seni bekliyorum. O kağıdı al ve buraya gel.

Négro umursamadan ringden inmek için hareketleniyor.

Johnny Mundo: Keyfin bilir, Mr. Dinler bana kaliteli bir rakip bulmanızı rica ediyorum.

Négro iyice çılgına dönüyor ve masadan dosyayı alıyor. Ardından sert bir tekmeyle masayı devirip ringden iniyor.

Johnny Mundo: Slamtown seni kucaklamak için can atıyor, çok gecikme. BABANA KOŞ NEGRO.

Johnny Mundo kahkahalar atarken hem Slamtown meydanından hem arenadan muhteşem bir destek alıyor. Négro küplere binip hızlı adımlarla rampayı çıkıyor ve Mr. Dinler'ı sert bir şekilde itip arka alana dönüyor. Mr. Dinler bunun ardından seyircilere selam veriyor ve o da arka alana dönüyor. Biz de reklamlara gidiyoruz.

Rush girişte gözüküyor ve seri adımlarla ringe girip rakibini bekliyor.

Şampiyon da burada. Ember Moon çevik bir biçimde ringe giriyor ve maçın başlamasını bekliyor rakibinin karşısına dikilip.

İki taraf da hazır olduğunda hakem zili çaldırıp maçı başlatıyor.

Rush vs. “Oceans Champion” Ember Moon
Rush Kazanırsa Wrestle Kingdom’da Oceans Championship Maçına Eklenir

Maç başladığı gibi Rush, Ember’ı omuzlarından tutarak geriye ittiriyor. Rush sırıtırken Ember’ın saçları öne düşmüş bir şekilde yüzünü kapatıyor. Rush, Ember’ı bir kez daha ittiriyor ve Ember tekrar karşısına geçiyor. Ember bir anda saçlarını geriye atıyor ve öfkeli bir surat ifadesiyle SUPERKICK! Rush öylece yere yığılırken Ember tuşa gidiyor. 1................2................

Rush kurtuluyor. Ember hızla Rush’ı saçından çekiştirerek kaldırmak istiyor ancak Rush kolunu kavrayıp Modified Cross Armbreaker bağlıyor. Üstünden fazla süre geçmeden El Amarre bağlıyor fakat Ember yukarıya savurduğu Shoot Kick darbeleriyle Rush’ın kilidi bırakmasını sağlıyor. Rush kilidi bıraktıktan sonra Ember hızla köşelerden birine kaçıp Triangle pozisyonunda Rush’a atlasa da Rush Scoop Powerslam’i koyuyor. Hızla Ember’ı o pozisyondan bırakmadan kaldırıyor ve Belly to Back Suplex ile onu bir kez daha yere vurup Running Senton ile tamamlıyor hareketi. Rush tuş deniyor. 1..................2................. Ember kurtuluyor. Rush hızla Ember’ı kaldırıp iplere yolluyor ve Toque de Espaldas yapıp bir kez daha tuş deneyecekken Ember Crucifix Pin demek istiyor ama hakem daha 1’i vurmadan Rush bir ters takla ile tuştan kurtuluyor, ikinci Running Senton için sıçraması da Ember’ın ayaklarını koyması sonucu işlemiyor. Rush sırtını yerde tutarken Ember ona bir Handstand Double Knee Drop vurup hemen Rush’ı kaldırarak Cradle Capture Suplex vuruyor. Rush bir kez daha ayaklanıyor ve Ember önce Bicycle Kick, sonra da Double Underhook Suplex vuruyor. Ember ikinci Double Underhook Suplex’i vuracakken Rush onu köşeye çarpıtıp kendisini bırakmasını sağlıyor ve Ember’a koşuyor hızla. Ember iplerden destek alarak apron tarafına geçiyor ringin ve kafasını köşeye çarpıp birkaç santim geriye sersemlemiş bir biçimde adım atan Rush’a Hanging Soccer Kick vuruyor. Rush sendeleyerek ringin merkezine ilerliyor geri geri bir biçimde, Ember ipleri iyice elleriyle kavrıyor ve sıçrayıp Springboard Single Leg Dropkick vurup tuşa gidiyor. 1..................2.................

Rush bir kez daha kurtuluyor. Ember hızla Rush’ı kaldırıyor ve Belly to Back Side Slam vurup köşeye Split-Legged Moonsault için koşuyor, hareketi başarıyla uyguluyor ancak ring zeminine. Rush çekiliyor ve ağır ağır doğrulan Ember’a bir Codazo Volador vurup kendini tek dizinin üstüne bırakıyor. Ancak Ember yere devrilmiyor ve Rush’a tüm enerjisiyle koşuyor- Rush hızla Ember’ı kavrıyor ve MARTINETE! İki isim de yerde öylece yatıyorlar. Ember dizlerinin üstünde kendine gelirken Rush da dizlerinin üstünde doğruluyor. Ember seri Forearm darbeleri geçiriyor Rush’a, Rush bu ağır darbelerden ivme kazanıyor ve Cabezazo vuruyor. Hemen ayaklarının üzerine kalkıyor ve Patada Giratoria Voladora vuruyor Ember’a. Ember’ın kafası öne düşse de yere serilmiyor ve Rush bir tekme daha sallıyor fakat Ember sıyrılıp Rush’ın arkasında kalan köşeye koşuyor, Rush arkasını döndüğünde Ember köşeye sıçrayıp TRIANGLE DOUBLE KNEE FACEBREAKER VURUYOR! Tuşa gidiyor Ember hızla! 1.................2.................. Rush kurtuluyor tuştan ve ağır ağır ring dışına yuvarlanıyor. Rush ayaklarının üzerine iniyor ring dışında ve soluklanıyor. Bu sırada Ember ring dışındaki Rush’a bakan köşeye koşuyor ve TRIANGLE CROSSBODY PLANCHA! Ember hızla Rush’ı ringe sokup kendisi de soluklandıktan sonra beraberinde giriyor, Rush hızla geriye kalan tüm gücüyle ayaklanıyor ve ringe giren Ember’ı kavrayıp BRIDGING NORTHERN LIGHTS SUPLEX! Rush pin kombosu ile tuşa gidiyor! 1.......................2........................

Ember tuştan kurtulmayı başarıyor. Rush öfkeyle ayaklanırken Ember ilk turnbuckle’a kafasını yaslayıp oturuyor. Rush, Ember’ın karşısındaki köşeye geçiyor ve Ember’a koşarken Ember da darbeyi yemeye hazır bir biçimde ona gözlerini yumarak bakıyor ama hiçbir şey olmuyor. Ember gözlerini açtığında Rush’ı görüyor karşısında, Rush ona gülerek bakıyor ve Puntapie vuruyor. Ember’ı saçından tutup hızla ring dışına savuruyor ve Ember ayaklandığında Rush iplerden sekip ona doğru koşuyor, TOPE CON GIRO! İki isim de yere devriliyor! Rush hızla tekrardan ringe giriyor ve ikinci Tope Con Giro için Ember’a atlasa da Ember çekiliyor! Hızla yere devrilen Rush’ı ringe sokuyor ve köşeye çıkıp pozisyon alıyor, ECLIPSE! Rush ringin bir ucundan bir ucuna uçuyor kelimenin tam anlamıyla! Ember hızla tuşa gidiyor! 1.....................2...........................

Rush’ın ayağı iplerde! Ember öfkeli bir biçimde ayaklanıyor ve Rush’ı saçından kaldırıp çenesinden tutarak ayakta durdurmaya çalışıyor. Rush da ayakta durmak için çabalarken Ember iplere koşuyor ve Twisting Springboard Crossbody yapıyor- RUSH HIZLA EMBER İPLEREN SIÇRAYIP KENDİSİNE ATLADIĞI GİBİ DAHA ONA SURATINI DÖNEMEDEN KAFASININ ARKASINA SUPERKICK VURUYOR! Ember kafası öne düşmüş bir biçimde dizlerinin üstüne ve sonra da yüzüstü düşecekken Rush onu kendine doğru çekiştiriyor ve RUSH DRIVER VURUYOR! Ember yerde öylece dururken Rush onu ringin ortasına çekiyor ve tuşa gidiyor! 1.....................2.................

3!

Kazanan ve Wrestle Kingdom’da Oceans Championship Maçına Girmeye Hak Kazanan: Rush

RUSH BAŞARIYOR! Rush, Wrestle Kingdom biletini kapıyor. Köşenin önünde "Tranquilo" yaparak sevinirken kendisi biz de reklamlara gidiyoruz.

Arka alandayız şimdi. Mr. Dinler'in odasının önündeyiz. İçeri görüntülüyor şimdi kameralarımız. Mr. Dinler ayaklarının masanın üstüne koymuş, koltuğunda oturuyor. Dustin Rhodes ise ayakta durmuş bir şekilde yanında yer alıyor Mr. Dinler'in. Karşılarında ise Patrick Allen var. Allen'ın yanında üstüne örtü örtülmüş, orta büyüklükte bir şey var. Konuşmalar dönüyor.

Mr. Dinler: Patrick, umarım bana getirdiğin hediye düzgün bir şeydir çünkü şu sıralar hiç iyi sayılmam.

Patrick Allen: Seni bu konuda birazcık şaşırtacağım ama zamanla seveceğine eminim. Değil mi Dustin? Sevecek.

Dustin Rhodes: Tabi, tabi. Ne demezsin.

Kısa süreliğine oluşan sessizliğin ardından tekrar konuşuyor Patrick Allen.

Patrick Allen: Hazırsanız örtüyü kaldırıyorum.

Mr. Dinler: Göster bakalım, elinde ne varmış.

Allen bir anda örtüyü kaldırıyor! Örtünün altından robotvari mekanik bir şey çıkıyor! Allen konuşuyor.

Patrick Allen: Karışınızda GM Pro 2.0!

Patrick Allen'ın bu söylediklerinin ardından uzunca bir sessizlik oluşuyor. Mr. Dinler rahatsız edici bakışlarla Allen'a baktıktan sonra can sıkıntısıyla alnını okşuyor. Dustin Rhodes'a dönüyor şimdi.

Mr. Dinler: Dustin-

Dustin Rhodes: Bana bakma. Ben söyledim, dinlemedi. Hiçbir şekilde sorumluluk üstüme almıyorum. Beni ilgilendirmez.

Dustin kafasını başka tarafa çeviriyor. Mr. Dinler, Patrick Allen'a doğru dönüyor ve konuşuyor.

Mr. Dinler: Patrick, dalga mı geçiyorsun benimle?

Patrick Allen: Tabi ki de hayır! Bak, anlıyorum. GM Pro 1.0'la birçok sıkıntı yaşadın. Fakat GM Pro 2.0 öyle değil. İnan bana. O daha yeni ve daha gelişmiş.

Mr. Dinler: Peki bu tenekenin nesi gelişmiş mesela? Bana bir söyler misin?

Patrick Allen: Öncelikle, onun ismi GM Pro 2.0 ve birçok özelliği gelişti. Artık daha derin ve daha sağlam bir güvenlik sistemi var. Yüz taraması ile çalışıyor ve parmak izi gerekiyor sisteme giriş yapabilmek için. İzinsiz birisi girmeye çalıştığında direkt fotoğraf kaydı alıyor ve yönlendirilmiş herhangi bir cihaza anında yolluyor. Ayrıca artık basit de olsa bir vücuda sahip. Hareket edebiliyor. Bunun yanında bir savunma sistemi de var. Güvensiz bir ortamda olduğunu hissettiği zaman depo kısmında duran bu biber gazlarını ortama bırakıyor. Metal kolu da bir kısma kadar sökülebiliyor ve söküldüğü kısımda bir şok cihazına sahip. Tehlikeyi bu şekilde uzaklaştırabiliyor. Daha gelişmiş bir işletim sistemine de sahip.

Mr. Dinler: Patrick, bak-

Patrick Allen: Bunun yanında ufak tefek şeyler de ekledim. Espri yapabiliyor, pek kötü yapsa da yine de yapabiliyor. Şu ufak kısımda da kahve depoluyor ve kahveyi de kendisi üretebiliyor. Bunun yanında boyu uzun, eni dar bir kapak var. Bu kapağın altındaki depoya da tek bir alkollü içecek saklayabiliyorsun. Bira, şarap, viski... ne olursa.

Allen bunları söyledikten sonra uzun süreli bir sessizlik oluşuyor. Ardından tekrar konuşuyor.

Patrick Allen: Eee, ne diyorsun?

Mr. Dinler konuşuyor şimdi.

Mr. Dinler: Patrick, bak, bu işi daha fazla sentetik bir makineyle yapmak istemiyorum. Söylediklerinin çoğuna da inanmak istiyorum ama aklıma GM Pro 1.0 geliyor. Ondan yana da bu kadar ümit ve vaat vermiştin ama sonunu gördük.

Patrick Allen: Tamam da bu GM Pro 1.0 değil! Bu GM Pro 2.0!

Mr. Dinler: Hepsi aynı.

Patrick Allen: Değil.

Mr. Dinler: Öyle.

Patrick Allen: Mehmet ne hissettiğini biliyorum ama senden bana ve GM Pro 2.0'a bir şans vermeni istiyorum.

Mr. Dinler uzunca bir süre düşünmenin ardından tekrar konuşuyor.

Mr. Dinler: Pekala. Ama parasını ödemem, GM Pro 1.0'ın taksidi hala devam ediyor.

Allen'ın yüzünde mutlu bir ifade var gibi.

Patrick Allen: Hiç sorun değil. Hediyem olsun.

Mr. Dinler: Fakat yine de burada uzun süre kalmayacak. Sadece Wrestle Kingdom'a kadar kalacak. Ondan sonra insan birisini GM seçeceğim.

Patrick Allen buna rağmen hala mutlu, bozulmuş değil.

Patrick Allen: Pekala, dediğin gibi olsun. Bu arada söyledim mi bilmiyorum ama artık daha hızlı konuşuyor. Bakın.

Allen düğmesine basıyor GM Pro 2.0'nun ardından Mr. Dinler'in yanına yaklaştırıyor ve yüz-parmak taramasını yaptırıyor. Sistem açılıyor. Cihaz uyanıyor.

GM Pro 2.0: Merhaba Mr. Dinler...
Ben GM Pro 2.0...
Tanıştığıma Memnun Oldum...

GM Pro 2.0 metal kolunu uzatıyor Mr. Dinler'e. Mr. Dinler sıkıyor elini GM Pro 2.0'ın.

Mr. Dinler: Ben de.

Kameralarımız ikisinin bu görüntüleriyle kapanıyor. Kapanırken Dustin Rhodes'un derin bir oh çektiğini görüyoruz.

Yer: New York Police Department

Kameralarımız NYPD'de açılıyor yine. NYPD'nin nezarethane kısmındayız. Cody ve The Miz'i duvara yaslanmış bir şekilde görüyoruz şimdi. İkisinin de göz altları çökmüş ve morarmış. Hiçbir şey yemedikleri için iyice zayıflamışlar. Saçları yağlanmış ve dağılmış. Üstleri kirlenmiş ve tüm bunlara rağmen hala ikisinin de ağzını bıçak açmıyor. Ancak bir de Christian'a bakıyoruz. Kendisi hala buraya geldiği gibi. Üstü başı düzgün. Yüzünde herhangi bir şey yok. Saçları da hiç dağılmamış. Vücudu hala gayet iyi bir halde. Kendisini The Miz ile konuşurken görüyoruz.

Christian: Miz anla artık. Ne Mr. Dinler ne de başkası bizi önemsemiyor. Bizi bir hiç olarak görüyorlar. Değer vermiyorlar. Ağzımızdan çıkan hiçbir şeye inanmıyorlar ve ne kadar söylesek de hep aksi bir cevap alıyoruz. Bizi unuttular ve biz bir şey yapmazsak sonsuza kadar burada çürüyeceğiz. Onlar gidip deri koltuklarında oturmuşken biz burada duvarlara yaslanıyoruz. Onlar gidip kuş tüyü yataklarında yatarlarken biz burada soğuk betona yatıyoruz. Onların evlerinde, işyerlerinde önlerine sıcak ve taze yemekler gelirken bizim burada önümüze bayat ekmek ve soğuk yemekler geliyor. Bir hayvandan daha beter bir durumdayız. Acilen bağlantılarını kullanman ve bizi buradan çıkarman gerekiyor.

Christian bunları söylemesine rağmen The Miz'den yine de çıt yok. Christian iyice sinirleniyor.

Christian: Anlamıyorsun. Çünkü geri zekalısın. Ben seni böyle hatırlamıyordum, seni daha zeki bilirdim ama sanırım aptalmışsın.

Miz hala konuşmuyor.

Christian: Burada kal, aptal seni. Eşin ve çocukların bile yakın zamanda seni unutur. Maryse artık kendine yeni bir eş bulur, çocukların da büyüdükleri zaman başka birisine baba derler. Seni de bir p*ç olarak hatırlarlar. Hain bir p*ç.

The Miz bunun üstüne delirmiş gibi gözlerini kaldırıyor ve Christian'a bakıyor. Ardından kolunu havaya kaldırıyor ve ÇOK SERT BİR YUMRUK SALLIYOR CHRISTIAN'IN SURATINA! ÇOK SERT BİR YUMRUK VURUYOR!

Christian bunun üzerine darbenin verdiği etkiyle geriye savruluyor ve yere düşüyor! Miz ayaklanıyor ve öfkeyle konuşuyor!

The Miz: BİR DAHA, SAKIN, AİLEMLE İLGİLİ KONUŞMA! SAKIN!

The Miz bunun üzerine parmaklıklara doğru ilerliyor ve kafasını oraya yaslıyor. Kendisi hala üzgün.

Christian yumruk yiyen tarafını tutarak yerde acıyla doğruluyor ve öfkeyle Miz'e bakıyor. Ancak bir şey yapmıyor. Cody'e dönüyor.

Christian: Cody, sen akıllı adamsın. Hadi, durumumuzu görüyorsun. Senin bu sektörde çok bağlantın var. Bir şeyler yapabilirsin. Bizi buradan çıkarabilirsin.

Cody'nin de ağzını bıçak açmıyor. Christian hayal kırıklığı ile konuşuyor.

Christian: En azından abinle konuşabilirsin. Ona yalvarabilirsin.

Cody'den çıt yok. Christian tekrar konuşuyor.

Christian: Hayır, ne konuşursun ne de yalvarırsın. Çünkü sen de aynı onun gibi gururlu bir o****u çocuğusun!

Cody bunu duyar duymaz olduğu yerde doğruluyor ve tepesine biniyor Christian'ın! Üstüne çıkıyor ve yumruklamaya başlıyor! Ardı ardına yumruklar atıyor!

Cody: ABİMİ KARIŞTIRMA SENİ Ş****SİZ!

Cody yerde Christian'ı yumruklamaya devam ederken Chirstian da bir karşı hamle yapmaya çalışıyor, karşı koymaya çalışıyor. Bu sırada hızla polis yetkililer geliyor oraya ve parmaklıkların kapısını açıyorlar.

Polisler: AYRIL! AYRIL! AYRIL!

Polisler hemen ikiliyi ayırıyorlar. Christian'ı parmaklıkların ardına çıkarıp tekrar kapatıyorlar kapıyı. Christian, Cody'e bağırmaya devam ediyor. Ona saldırmak için polislerden kurtulmaya çalışıyor fakat nafile. Polisler diğer taraftaki parmaklıkların kapısını açıp Christian'ı oraya atıyorlar. Christian öfkeyle içeri girerken polisler kapıyı kapatıyor. Christian hemen çıkmak için hamle yapıyor ama çok geç. Kapı çoktan kapatılmış vaziyette. Bunun üzerine öfkeyle Cody'e bakıyor. İkili birbirlerine bu şekilde bakarlarken kameralar kapanıyor!

Mr. Dinler'in odasındayız. Aceleyle bazı belgeleri karıştırıyor kendisi, aradığını bulamamış olacak ki belgeleri tutup fırlatıyor bir anda duvara doğru. Ardından kafasını iki eli arasına alıyor ve öyle duruyor. Bu sırada odaya karnını tuta tuta Nigel McGuinnes giriyor.

Nigel McGuinnes: Mr. Dinler, bir dakikanız var mı?

Mr. Dinler kafasını kaldırıp ona bakıyor ve masasının önündeki sandalyeyi gösterek oturmasını söylüyor. Nigel McGuinnes oturuyor.

Nigel McGuinnes: Bildiğiniz üzere Cumartesi akşamı sizin şirketinizde, sizin ringinizde profesyonel bir şekilde mücadele edirken "sizin" güreşçiniz tarafından bıçaklı saldırıya uğradım. Hastanede geçen birkaç günümün ardından ilk işim ondan davacı olmak oldu.

Mr. Dinler kafasıyla onaylıyor ve sözü alıyor.

Mr. Dinler: Haklısın Nigel, doğru olanı yapmışsın. Jay White bu şirkette güreşemeyecek, davanda da yanında olacağız ve hapishaneye gitmesi için elimden geleni yapacağım. Biliyorsun, uğraştığım büyük sorunlar var ama çoktan talimatı verdim bile. Jay White'ı arenaya çağırdım, şu an burada ve büyük ihtimalle polisler tarafından tutuklanıyor. Gerekenin yapıldığını bilmeni isterim.

Nigel McGuinnes: Teşekkürler, arkamda olmanız sevindirici.

Nigel McGuinnes ayağa kalkıp saygıyla selam veriyor, ardından odanın kapısından çıkıyor. Bu sırada tam önünden Jay White polisler tarafından kelepçelenmiş bir şekilde götürülüyor.

Jay White: Seni öldüreceğim or*spu çocuğu, seni yakalayacağım ve öldüreceğim. Senin cansız bedenini ben yakacağım.

Jay White küfür ede ede giderken Nigel McGuinnes yumruğunu sıkarak ona bakıyor. Ancak karnına giren ağrı yüzünden bu çok uzun sürmüyor. Kapının kenarına dayanarak karnını tutuyor.

Kameralarımız hapishaneye dönüyor, Jay White'ın bir koğuşta yatağına uzanmış bir şekilde görüyoruz. Ardından bir gardiyan geliyor ve kapıyı açıyor.

Gardiyan: Jay White. Serbestsiniz, kefaletiniz ödendi. Eşyalarınızı şuradan alabilirsiniz, hapishanenin dış kapısının önünde kefaletinizi ödeyen bay bekliyor.

Jay White şaşkın bir şekilde yataktan kalkıyor ve diğer mahkumlara orta parmak yapıp gülümseyerek koğuştan çıkıyor. Mahkumlar onun arkasından söverken Jay White eşyalarını alıyor ve hapishanenin önüne çıkıyor. Sağ tarafta siyah bir Mercedes onu bekliyor. Jay White ona gidiyor ve kapısını açıp içeri giriyor.

Kameralar birkaç saniyeliğine Buğra Gür'e dönüyor.

Buğra Gür: Bu olay şovdan kaç gün sonra kim bilir, delirtmeyin adamı.

Kameralar arabaya dönüyor. Jay White'ın kefaletini ödeyen kişi Patrick Allen! Allen ona elini uzatıyor, White sıkıyor.

Patrick Allen: Tekrar dışarıdasın White, aramıza hiç vakit kaybetmeden birkaç gün içinde dönmen beni sevindirdi. Arenadan ayrılırken söylediklerini de sinirine bağlıyorum, öyle bir şey yapmayacaksın... Ama benim için bazı şeyler yapacaksın.

White dikkatle Allen'ı dinlemeye devam ediyor.

Patrick Allen: Biliyorsun, burada birkaç gün geçirmenin sebebi Mr. Dinler'den başkası değil. Sana bunun şov kaydını da izletebilirim ama senin zaten bundan haberin var ve biz bir savaştayız. Henüz kimsenin farkında olmadığı bir savaş. Mr. Dinler'a karşı bir savaş veriyorum ve eğer kazanırsam düşünemeyeceğin kadar çok şey elde edeceğim... Ve bu savaşta benim yanımda olanlar elde edecek. Sana güveniyorum ve bu savaşta yanımda olmanı istiyorum.

Jay White bir süre bekleyip kafasını olumlu şekilde sallıyor ve Patrick Allen'a elini uzatıyor. Allen gülümseyerek karşılık veriyor ve hapishanenin önünden ayrılıyorlar.

Bu sırada kameralar tekrar Mr. Dinler'ın odasına dönüyor. Mr. Dinler telefonuyla konuşuyor, ardından sinirle kapatıyor. Kapısının önündeki görevliye " Bana Nigel McGuinnes'i getirin" diye bağırıyor. Kısa bir sürenin ardından Nigel odaya girerken reklamlara gidiyoruz.

Holla If u Hear Me!

Scott Steiner girişte gözüküyor! Steiner sakince ringe geldikten sonra kaslı vücudunu insanlara göstermekten çekinmiyor.

Chris Brookes girişte çok çekingen bir şekilde gözüküyor. Oldukça solgun gözüken Brookes yavaş yavaş ringe doğru yürüyor.

Scott Steiner vs Chris "ITA" Brookes

Hakem zili çalıyor ve başlıyoruz. Brookes oldukça isteksiz bir biçimde rakibinin üstüne doğru yürüyor. Ama Steiner çok daha hazır bir biçimde yürüyen rakibinin üstüne hücum edip bir clothesline ile yere seriyor rakibini. Brookes ne olduğunu anlamamış bir biçimde ayaklanıyor. Steiner yeni ayaklanmış rakibini alıp iplere yolluyor. Brookes sektikten iplerden sektikten sonra hemen rakibini atlatıyor ve tekrar sekip bir bicycle kick vuruyor! Hemen tuşa gitmek istiyor ama pozisyona aldığı gibi Steiner onu üstünden atıyor. İkili tekrar ayağa kalktığında lock-upa giriyorlar. Üstün taraf Steiner oluyor ve bir süre rakibinin koluna çalışmaya başlıyor. Brookes kendini yavaş yavaş kurtarmaya başlıyor kilitten ancak Steiner bunu anlayınca hemen pozisyonu değiştirip bir belly-to-belly suplex vuruyor. Hemen tuşa gidiyoruz 1-2.....

Brookes atıyor. Steiner rakibi tuşu bozduktan sonra hakemle tartışıyor ama nafile. Bu sırada Chris Brookes ayaklanıyor ve hakemin yanına gidiyor. Steiner hamle yapmak istiyor ama hakem engel oluyor. Brookes hakeme gidip ilaç içmesi gerektiğini söylüyor. Hakem ne ilacı diye soramadan durumdan sıkılmış olan Steiner hiç beklemeden hakemi çekip Brookes'a bir steiner-line vuruyor. Hakem bu sefer Scott Steiner'a dönüp niye dinlememe izin vermedin diye dert yanıyor ve tekrar böyle bir hareket yapacak olursa diskalifiye edeceğini ikaz ediyor. Steiner sakinim minvalinde bir el jestürü yapıp tekrar rakibine dönüyor. Brookes yine ring içindeki karışıklığı iyi değerlendirip soluklanıyor ve beklenmedik bir şekilde Steiner'a gelip super-kick vuruyor! Yere düşmüş rakibine hemen bir standing shooting star press vurup tuşa gitmek istiyor. 1-2.....

Steiner atmayı başarıyor. Brookes mutsuz bir hal alıyor iyice. Steiner ayaklanmaya çalışırken Brookes şöyle bir rakibine bakıyor. Steiner'i arkasından kavrıyor devamında. Ama Steiner durumdan kurtulmak için tüm çabasını gösteriyor. Brookes bir german suplex vurmak istiyor ama rakibini bir türlü tam pozisyona sokamıyor. Steiner kurtulacak gibi olurken Brookes ani bir karar değişikliği ile rakibini iplere doğru itiyor. Steiner'da tam bu sırada boşa düştüğü anda vücudunu döndürüp ön kısmının iplere gelmemesini sağlayıp geri sekiyor. Bunu gören Brookes rakibinin üstüne koşuyor ve ikili ilk sekmelerinde birbirini geçiyorlar. Brookes dönerken bicycle kick vurmaya ayağını kaldırıyor fakat Steiner havada yakalayıp rakibini sırtına alıyor! Bir samoan drop! Brookes bir anda ne olduğunu anlamadan yerde kalıyor böylelikle. Steiner çok beklemeden Steiner Recliner için rakibini döndürüyor ve hareketi bağlıyor! Chris Brookes acı içinde bağırıyor. Brookes bağırırken bir şeyler söylüyor gibi ama kimse ne dediğini anlamıyor. İplere gitmek istiyor Brookes ama Steiner iyice hareketin sertliğini arttırıp onu daha da bağırtmaya başlıyor. Brookes elini havaya kaldırıyor ve...

Ve pes ediyor! Brookes Steiner Recliner'a dayanamayıp pes ediyor! Scott Steiner maçın galibi oluyor.

Maçın kazananı: Scott Steiner

Steiner maçtan sonra sanki maçtaki enerjisi bir anda kaybolmuş gibi tekrar sakin bir adam moduna geçip arkaya doğru gidiyor. Bu sırada Brookes ringin bir köşesinde çöküp kendine gelmeye çalışırken gözleri bir yere dalmış şekilde duruyor öylece. Hakem gelip yardımcı olmak istiyor fakat Chris Brookes söylenilenlere hiç tepki vermiyor. Hakem Brookes'a ne olduğunu çözmeye çalışırken arkadan biri koşarak geliyor. Elinde bir ilaç kutusu ve su şişesi ile hızlıca ringe giriyor gelen kişi. Hakem sen kimsin demeye kalmadan gelen kişi hemen Brookes'un ağzına ilacı koyup su ile yutmasını sağlıyor. Sonra gelen kişi Brookes'a destek olarak onu arka alana doğru götürüyor. Brookes arka alana da giderken hala aynı yere kitlenmiş biçimde gidiyor. Bizde bu ilginç olayların ardından reklamlara gidiyoruz.

Puslu bir ortamda kum torbasının önünde iki adam duruyor. Işığa doğru gelince birinin Joey Janela, diğerinin Truth Martini olduğunu görüyoruz.

Joey Janela: Aslında en önemli olan psikoloji, biliyor musun? Bir dakika.

Janela külüstür laptop'una eğiliyor ve hoparlörden müziği veriyor.

"Hangi bal hangi dal tadı başka tadı, tadı adı rap'tir.
Benim sexy cadım. Killa Killa Killa Hakan'dır adım.
Adım adım gel tadalım. Tad alın. İşte ritimle dön çok sexy'sin.
Bak vücut o biçim güzel bi elleri çak senin ateşinde dönsün-"

Joey Janela: Bir dakika lan, bu değildi.

Janela biraz daha uğraşıyor, sonunda Eye of the Tiger'ın notalarını duyunca tatmin olmuş vaziyette başını sallıyor. Üzerine spor bir kıyafet giymiş, boks eldivenleriyle dikilen Martini'ye dönüyor.

Joey Janela: Şimdi, Barrett çoğu güreşçiye oranla daha çok boks stili kullanır. Bu maçı cepte gördükleri için Barrett'ı sürekli içeride tutmaya ve seni karşısına getirmeye çalışacaklardır. Bana birkaç numara göstermeni istiyorum.

Martini birbirinden cılız yumruklar indirmeye başlıyor. Janela başını iki yana sallayarak izlese de bir şey demiyor.

Joey Janela: Mükemmel. Şimdi, Cena ve Cole'la boğuşman gerekirse diye grappling de çalışmak lazım. Haydi, sana headlock takedown yapmamı engellemeye çalış.

Martini'ye yaklaşıyor Joey. Martini tırsak bir şekilde dikilirken bir anda kendini yere bırakıyor.

Truth Martini: Beni bırakın, ben menajerim. Müvekkilimi alın, Joey'i alın, beni bırakın.

Joey Janela: Martini... benim. MARTINI!

Truth gözlerini açıyor ve Joey'e baktıktan sonra özür dileyerek ayağa kalkıyor.

Joey Janela: Haydi, sen bana saldır. Birkaç güreş hareketi göster bana.

Martini biraz daha cesaretlenmiş şekilde Janela'yı headlock takedown'a almaya çalışıyor ama devirmeyi başaramıyor. German Suplex pozisyonunda tutuyor ama kaldıramıyor. En sonunda sırtına binip Sleeper Hold bağlıyor. Hareketin güçsüzlüğünden sıkılan Janela onu üzerinden silkeliyor ve durmasını işaret ediyor.

Joey Janela: Pekala, pekala. O eski numaraya kaldık.

Janela el çantasını karıştırıp minik bir jilet çıkarıyor.

Joey Janela: Şimdi, ben genç ve masumken-

Martini'nin kaşları tavana değecek kadar kalkıyor bu laf üzerine.

Joey Janela: -veya en azından şimdikinden daha masumken şeyi merak etmiştim, bilirsin bu transeksüeller nasıl yaratıklar diye. Bu yüzden İstanbul'da Tarlabaşı denen bir yere gittim. Oradaki transeksüeller, bunları dilinin altına koyuyor ki ani bir saldırı olduğunda şaşırtmaca verip saldırganı etkisiz hale getirebilsinler. Çalışmakla bir yere varamayacağız, şimdi izin ver, şunu ağzına vereyim ki maçta tamamıyla savunmasız kalma.

Truth Martini: Ağzıma mı vereceksin? Joey, burada senin Wrestle Kingdom'da şampiyon olabilmen için uğraşan gariban bir menajer var-

Joey Janela: Şu kahrolası ağzını aç ve "aa" yap.

Truth, Janela'nın lafını dinleyip ağzını açıyor, Janela dikkatle dil altına yerleştiriyor jileti ve ardından iğrenmiş şekilde ellerini bir peçeteye siliyor.

Joey Janela: Bu hallere düştüğümüze inanamıyorum. Şu aptal bilgisayar daha iyi bir partner seçse ne olurdu sanki? Neyse, gidelim.

Janela ve Martini spor salonunu terk ediyor.

WE
ARE
ONE

The Nexus girişte görünüyor. Wade Barrett ortada, solunda John Cena ve sağında Adam Cole'la ringe ilerliyor. Epey ciddi görünen üçlü basamakları tırmanıyor ve ringe giriyorlar. Barett, Cena ve Cole'a bir şeyler söylüyor. İkili başlarını salladıktan sonra Nexus ısınarak rakiplerini bekliyorlar.

WYATT!

Creosote eşliğinde Bray Wyatt belinde kemeri, elinde gaz lambasıyla süzülerek ringe ilerliyor. Ringin çevresinde Nexus'u çevreler gibi bir tur attıktan sonra spiker masasında lambasını söndürüyor ve gömleğiyle hasır şapkasını çıkarıyor. Kemerini masaya bırakıyor.

Joey Janela ve Truth Martini de müziksiz bir şekilde girişte görünüyorlar. Janela, Martini'nin kulağına eğilmiş bir şekilde son taktikleri verirken Wyatt sessiz gözlerle onları izliyor. Ringin önüne geldiklerinde Nexus'la şöyle bir bakışıyor ikili ve Wyatt'ın olduğu tarafa gidiyorlar. Wyatt'la Janela yüz yüze geliyor bir an. "İhtiyarı ringden uzak tutmaya bak" deyip kayarak ringe giriyor Wyatt. Nexus tarafında da Cena maça başlayacak. Hakem zili çalıyor.

6-Man Tag Team Match
The Nexus (Wade Barrett, John Cena & Adam Cole) vs. Joey Janela, Truth Martini & "World Heavyweight Champion" Bray Wyatt

Cena ve Wyatt birbirlerinin etrafında dönüyorlar. "Let's go Cena/Let's go Wyatt" tezahüratları arasında Wyatt, Cena'ya bağırarak bir şeyler söylüyor. Cena cevap olarak kol bandını gösteriyor ve Wyatt'ın üstüne gidiyor. Lock-up'ta Cena side headlock'la üstünlüğü ele aldıktan sonra yere indiriyor Bray'i ve hareketi sıkıyor. Wyatt bir süre sonra ayağa kalkıyor ve iplerden sektiriyor Cena'yı, Cena'dan Diving Shoulder Tackl- Wyatt'tan Reverse Sleeper! Wyatt, Cena'yı uyutmaya çalışıyor, bir yandan da kulağına bir şeyler fısıldayıp gülüyor ama Cena onu çevirerek üzerinden fırlatıyor ve iplerden sekiyor, Diving Shoulder Tackle! Bir kez daha sekiyor, bir Diving Shoulder Tackle daha. Şimdi Wyatt kalkınca bir Lariat deniyor, Cena kolunun altından geçip kavrıyor onu ve kaldırıp Protobo- Wyatt arkasına iniyor ve bileğine sertçe bastıktan sonra arkadan tutup kaldırıyor havaya ve Back Suplex'le vuruyor yere. Cena sırtını tutarak yerde kalırken Wyatt kafasından kavrıyor onu ve Nexus köşesine yolluyor. Barrett'a tag almasını işaret ediyor. Barrett bir süre onu süzdükten sonra yere tükürüyor ve Cena'nın sırtına vurup tag alıyor, Wyatt'ın karşısına dikiliyor. İkili birbirlerini sessizce süzdükten sonra aynı anda yumruk yumruğa saldırıyorlar, Barrett, Wyatt, Barrett, Wyatt, Barrett, Barrett.. Barrett üstünlüğü ele alıyor yumruk dövüşündeki maharetiyle ve Wyatt'ı köşeye itekledikten sonra koşup Corner Clothesline'ı geçiriyor. Şimdi Wyatt'ı kolundan tutup çıkarıyor o köşeden ve karşı köşeye yolluyor. Wyatt karşı köşeye yapıştıktan sonra üzerine koşuyor Corner Big Boot için- Wyatt çekilince bacağı iplerin üzerinde asılı kalıyor acı içinde, hemen ardından da kendini yere bırakıyor. Wyatt şimdi onun üzerine çıkıp arka arkaya yumrukları saydırıyor. Hakem sayıyor, 1...2....3...4.....Wyatt kükreyerek bırakıyor hareketi ve kendi köşesine gidip Janela'ya sert bir tag veriyor. Janela yerdeki Barrett'ı şöyle bir süzdükten sonra köşeye çıkıyor. Barrett'a bakıyor ve Swanton B- Barrett çok önce ayaklanıyor ve Janela'yı havada yakalayıp çeviriyor, WINDS OF CHANGE! Barrett gitti tuşa! 1.....2.....

Janela atıyor! Barrett onu köşesine götürüp Adam Cole'a tag veriyor. Cole köşeye tırmanıyor hemen ve Barrett'ın çevirdiği Janela'nın koluna bir double axe handle yaparak yere indiriyor rakibini. Ardından iplerden güç alarak sıçrıyor ve tam göğsüne foot stomp. "We Are One Baybay" diye bağırdıktan sonra Janela'yı saçından tutup ayağa kaldırıyor Cole ve sırtlıyor, Fireman's Carry Neckbreaker! Cole tuşluyor, 1....2.....Janela kaldırıyor omzunu. Cole ona bir Knuckle Sandwich bağlıyor. Janela'nın kafasına iki yandan yumruklarını bastırırken seyirciler alkışlarla Janela'yı havaya sokmaya çalışıyor. Janela ağır ağır doğruluyor, birinci dirsek. Cole bir yumruk geçirip Sandwich'i tekrar bağlamak istediği anda ikinci dirsek. Üçüncü dirseği de geçiriyor Janela, Cole hareketi bırakıyor ve iplerden sekip Corona K- JANELA'DAN TAM KARNINA BİR DROPKICK GELİYOR HAVADA! Cole karnını tutarak iki büklüm halde yere inerken Janela köşesine sürünüyor ve ilk gördüğü ele tag vermek istiyor ama elin Truth Martini'ye ait olduğunu görünce son anda sola ilerleyip Wyatt'ın elini buluyor. Wyatt içeri giriyor ve iplerden sekiyor, Cole'a bir Running Senton! Şimdi saçından tutup kaldırdığı kolu köşeye yolluyor, kendisi de karşı köşeden sekiyor ve Avalanche! Şimdi kollarından kavrıyor Cole'u ve sürüklüyor.... Adam Cole'u ringin ortasında dans ettiriyor Wyatt- BARRETT RİNGE DALIP DANSI SERT BİR BIG BOOT'LA KESİYOR! Neredeyse kafasını koparacaktı!

Barrett, Wyatt'ın köşesine "Nexus'la oyun olmaz" diye bağırıyor. Wyatt hala yerde. Cole sürünüyor bu esnada ve Cena'yı buluyor. Cena içeri girip hazıra konmak istercesine Wyatt'ın ayağını kıstırıyor ve STF! STF locked in! Wyatt'ı pes ettirmek için kilidi bağlıyor Cena. Hakem soruyor ama Wyatt pes etmiyor. Wyatt sürünüyor.. sürünüyor.... ve iplere dokunuyor. Cena hareketi bırakıyor ama organize bir şekilde kolunu çevirip köşesine sürüklüyor Bray'i ve Barrett'a tag bırakıyor. Barrett'tan arka arkaya kroşeler Wyatt'a. Wyatt yumrukların etkisiyle köşeye gerilediğinde karşı köşeden sekiyor, Corner Big Boot! Wyatt yerde, Barrett hemen tuşluyor, 1......2......attı Wyatt. Barrett onun kolunu kıstırıyor ve pozisyonu ayarlıyor, Pump Handle Suplex! Barrett bacağından tutup köşesine çekiyor Wyatt'ı ve Cole'u tekrar maça sokuyor. Cole içeri girip Wyatt'ın bacaklarına arka arkaya stomp'lar yapıyor. Ardından kalkmasını bekliyor ve Straightjacket pozisyonuna getiriyor arkasına geçip, Florida Keys- Wyatt'tan dirsek darbeleri geliyor. Dördüncü de Cole hareketi bırakıyor ve Wyatt hemen bir Uppercut vurarak püskürtüyor Cole'u. Wyatt şimdi Janela'ya sürünmek istiyor ama Cole iplerden sekiyor ve CURB STOMP! CURB STOMP! Wyatt etkisiz halde. Cole onu saçından tutup karşı köşeye yaklaştırıyor ve oturur pozisyonda durup Wyatt'ın başını ağır ağır kaldırarak Panama Sunrise'a hazırlanıyor... WYATT! AŞAĞI ÇEKİYOR COLE'U ANİDEN VE GELİŞİNE SISTER ABIGAIL! SISTER ABIGAIL! WYATT GİTTİ TUŞA, 1.....2.....

BARRETT'LA CENA AYNI ANDA BOZUYOR! Janela bunu görür görmez ringe dalıp üzerlerine koşuyor ve Running Dropkick'le Cena'yı ringin dışına postalıyor. Barrett'a da vurmak istiyor ama Barrett onun yumruğunu yakalayıp tam suratına bir Headbutt gömdükten sonra Cena'nın arkasından onu ringin dışına yolluyor. Kendisi de kayarak iniyor ringden ve demir basamaklara tutunarak ayağa kalkmaya çalışan Janela'ya Big Boot vurmaya hazırlanıyor... ama Truth Martini! Janela'yı tam zamanında çekiyor demir basamakların önünden. Şimdi Barrett sırıtarak Martini'ye yöneliyor. Martini'nin yakasına yakışıyor Barrett ve onu havaya kaldırıyor! Martini'yi yakından inceleyerek gülerken Janela arkadan gelip bir Running Dropkick de Barrett'a geçiriyor ve Barrett'la Martini ayrı yerlere düşüyorlar. Ringden karmaşayı izleyen Adam Cole iplerden sekiyor ve Baseball Slide, Janela'ya! Janela'yı indirir indirmez ringe dönmek istiyor. Aprondan bakıyor, Springboard Dropkick için sıçrıyor- Wyatt havada yakalıyor ve Scoop Slam'le yere yapıştırıyor! Wyatt şimdi karşı köşeye sürünüyor ve orada baş aşağı dönüyor. Cole ayağa kalkıyor, Wyatt onu dizine yatırıyor, alnına bir öpücük konduruyor. Göklere bakıyor ve SISTER ABIGAIL! 2. kez. Wyatt maçı bitirmek için tuşluyor, 1.....2.....

FRONT SUPERKICK! Barrett 3 sayılmadan içeri girip Wyatt'ın suratına tekmeyi patlatıyor! Hakem onu azarlamaya başlasa da Barrett amacına ulaştı bile. Ellerini havaya kaldırarak köşesine geriliyor ve tag bölgesine geçiyor. Wyatt yerde. Onun köşesindeki tek adam Truth Martini. Hakem, Wyatt'ı kontrol ederken ringe giren Cena, Cole'u itekleyerek köşelerine yaklaştırıyor ve Barrett'ın tag almasını sağlıyor. Wyatt da körlemesine köşesine gidiyor ve gördüğü ilk ele vuruyor. Truth Martini içeride! Joey Janela'nın menajeri ağır hareketlerle iplerin arasından geçip içeri giriyor ve Barrett'la karşı karşıya geliyor. Barrett boy farkını vurgulamak istercesine elini Martini'nin başına götürüyor... Martini'den bir yumruk! Barrett afallıyor, Martini'den bir yumruk daha. Üçüncü yumruk, şimdi karnına tekme vuruyor ve iplerden sekip Barett'ın kafasına Knee Lift! Barrett'ı indiremese de sersemletiyor Martini ve "Allah Allah Allah Allah saldır Martini, bizim için bu maçı da götür Martini" tezahüratları yapan seyircilerin gazına gelerek köşeye gidiyor ve Superkick için ayağını yere vurmaya başlıyor. Martini, müvekkilinin tekmesine başvuracak! Barrett dizlerinin üzerinde kalktığında Martini koşuyor ve Sup- Barrett onun bacağını yakalıyor kendine çekiyor ve SPINEBUSTER! Martini iptal olmuş vaziyette yerde yatarken Barrett köşesine gidip Cena'yı buluyor ve Cena içeri girip Martini'yi kaldırıyor, kolunun altına girip Protobomb'lıyor. Cena şimdi Martini'nin başında eğilip önce Nexus bandını gösteriyor, ardından UCME'i gösteriyor ve Five Knuckle Shuffle! Martini kalkınca Cena sırtlıyor onu, Atittude Adjustment- AMA JANELA İÇERİ GİRİP SIÇRAYARAK SUPERKICK VURUYOR! Cena yerde, Martini de öyle. Janela iplere sürünüyor, Cole üzerine koşunca eğilip ipleri çekiyor ve Cole ringin dışına yuvarlanıyor. Barrett, bağırarak Cena'dan tag isterken Martini güç bela sürünüyor... sürünüyor... ve Janela'yı tag'liyor. Janela şimdi içeri giriyor ve daha tag veremeden Cena'ya gelişine Shining Wizard Kick! Barrett içeri giriyor, Janela'dan Back Body Drop! Barrett sırtını tutarak ring dışına düşerken Cole geri ringe dalıyor ama Janela'dan Leg Lariat! Janela şov var ringde şu an. Cena'yı kaldırıyor ve Package Piledriver için kafasını bacaklarının arasına kıstırıp alaycı bir şekilde U Can't See Me hareketini yapıyor-

Işıklar kesiliyor.

Ne döndüğü anlaşılamayan bir 20 saniye sonunda ışıklar açıldığında ringde Janela tek başına. Ring çevresine bakıyor ancak ne Wyatt'tan ne Martini'den bir iz göremiyor. O "Martini" diye bağırarak etrafına bakınırken Barrett, sürünerek ona gelen Cena'dan tag alıyor. Dirsekliğini çok net bir hareketle sıyırıyor ve Janela'nın dönmesin bile beklemeden tam ensesine BULLHAMMER! Barrett tuşa gidiyor, 1....2......3.

Kazananlar: The Nexus (Wade Barrett, John Cena & Adam Cole)

Nexus kazanıyor. Barrett, ringde yatan Janela'ya bakıyor ama tatmin olmuş gibi görünmüyor. Ring etrafına bakıyor o da, ama çok geçmeden ekran açılıyor tekrar.

Bray Wyatt: "We're really glad that you're our friend,
and this is a friendship that will never ever end."

Wyatt, kahkahalar eşliğinde Truth Martini'nin bedenini bacağından tutarak otoparkta sürüklüyor. Nexus bu görüntüyü tetikte bir şekilde izlerken Janela hala halsiz. Bu görüntülerle şovun sonuna geliyoruz.

ATLAS
GWA Entertainment
TM & © 2019
All Rights Reserved

RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2019, 18:18   #2
The Last Dragon
Hacken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul/ Aydın
Konular: 28
Rep Puanı: 8610
Rep Derecesi: Hacken Royal Rumble maçını kazandın. Hacken Royal Rumble maçını kazandın. Hacken Royal Rumble maçını kazandın. Hacken Royal Rumble maçını kazandın. Hacken Royal Rumble maçını kazandın. Hacken Royal Rumble maçını kazandın. Hacken Royal Rumble maçını kazandın. Hacken Royal Rumble maçını kazandın. Hacken Royal Rumble maçını kazandın. Hacken Royal Rumble maçını kazandın. Hacken Royal Rumble maçını kazandın.
Hacken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Hacken Hacken isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 8610

Mabedde olan şovda canlıyız.
Hacken isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2019, 18:32   #3
summit of gtr
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 397
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 52190
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 52190

İki-üç şovdur tam olarak takip edemiyordum, burada olmaya çalışacağım bu sefer.
imza

it is only after we've lost everything that we are free to do anything.
REDESIGN. REBUILD. RECLAIM.

GTW RPG

Samoa Joe

GTW Champion (7 days)
GTW Hardcore Champion (14 days)

az başarılı ama kaliteli günler.

Noam Dar

DoR Tag Team Champion w/Bo Dallas (77 days)

GWA RPG

Punishment Martinez

GWA Hardcore Champion (35 days)
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2019, 18:34   #4
----
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Transilvanya
Konular: 209
Favori Güreşçisi: Mark Haskins
Rep Puanı: 53557
Rep Derecesi: LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LeonardoAraujo LeonardoAraujo isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 53557

Son haftalarda takibi yarıda bırakmak zorunda kalıyordum yine öyle olacak muhtemelen.
imza
LeonardoAraujo isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2019, 18:44   #5
m&n
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 318
Favori Güreşçisi: Jay White
Rep Puanı: 154386
Rep Derecesi: Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kaldwin Kaldwin isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 154386

Arkadaşlar mapus yollarına düşmeden önce bu gece yada yarın sabah bir promo atayım malum yolumuz belli. İç çamaşırı falan getiren olur mu acaba?
imza
As he calls in the power of SANS from UNDERTALE!

내가 제일 잘 나가

Kaldwin isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2019, 18:45   #6
Jen Ledger <3
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 152
Favori Güreşçisi: Chris Brookes
Rep Puanı: 26009
Rep Derecesi: ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ETR ETR isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 26009

Takipte olacağım.
imza

-----------------------------------
GTR Başarıları

25. Etkinlik Haftası Konuşan Fotoğraflar Yarışması 1.si
25. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 3.sü
25. Etkinlik Haftası Makale/Kompozisyon Yarışması 3.sü
29. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 2.si
30. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si
32. Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması 3.sü
32. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 3.sü
32. Etkinlik Haftası Haxball Turnuvası 3.sü
32. Etkinlik Haftası Makale/Kompozisyon Yarışması 2.si
32. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si
33. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si

Güncel RPG: Chris ''ITA'' Brookes
Başarılar: 1x GWA Oceans Champion (Güncel Şampiyon.)

Eski RPG:

Karakter: Will Ospreay
Başarılar: 1x GWA Oceans Champion (69 gün ile en uzun saltanat.)

Karakter: Matanza
Başarılar: 3x Hardcore Champion
1x Days of Rising Television Champion

''Gülmeli yüzüm ve bitmeli hüzün ama bu sıra kapadı yolumu tüm engeller,
Pislik ve çirkin bu sahneye tıkıldım illet ettim ölü düzeylerden,
Bilirim o kara bilet hep bi boka götürür yorulmam bugünü güz eylersem,
Evet onca sene yazdı kalemim hala daha çakamadı sözlerimi yüzeyseller...''

Ben şiddete meyilliyim yok bunun kibar bi yolu
İçimde ki kin artıyo ve onu içime atmıyorum
Dinlediğiniz rapçilerin samimiyetine inanmıyorum
Benim bi gelecek planım yok ölmeyi planlıyorum
Daha öncede denemiştim ama bununla avunmam
Şimdi tekrar doldurdum bu tabancayı barutla
Bu yüzden bu satırları dinlerken bu lavuklar
Ben bi tabutta olcam kıçıma tıkılı bi pamukla

ETR isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2019, 19:14   #7
NightGod
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 135
Rep Puanı: 11896
Rep Derecesi: Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gece Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 11896

Takip ederim.
imza

Humans aren't made perfectly everyone lies even so I've been careful not to tell lies that hurt others.
Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2019, 19:30   #8
shirley
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 740
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 535975
Rep Derecesi: Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Rise Above Hate Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 535975

Bize yanlış yapan er ya da geç cezasını bulur. Bunu ya yönetim sağlar ya biz sağlarız.

Takipteyim.
imza

Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2019, 19:57   #9
#hedef29
Vileanger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul / Houston
Konular: 349
Favori Güreşçisi: Samoa Joe
Rep Puanı: 305030
Rep Derecesi: Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Vileanger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Vileanger Vileanger isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 305030

Alıntı Kaldwin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar mapus yollarına düşmeden önce bu gece yada yarın sabah bir promo atayım malum yolumuz belli. İç çamaşırı falan getiren olur mu acaba?
Ben sana kek getiricem .

Takip edemeyeceğim büyük ihtimalle, ancak gece okuyup özet biçimde bir yorum atarım. WK öncesi güzel gidiyor. Özellikle Negro'nun neler becereceğini çok merak ediyorum zira tam bir el patron misali çat çat gidiyor.
imza

"Biz şampiyon olacağız. Geri kalanlar sıralamayı belirlesinler."

#jöntürkler

GWA RPG: Samoa Joe
"Current World Heavyweight Champion of GWA"

"Chuck, tell me our story."

"You can't stop what's coming and neither can I, but we have the opportunity to understand things when they finally change.
The future is coming. You started it, and I'll finish it."

Twitter

Vileanger isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2019, 20:01   #10
#TeamPunk
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Trabzon
Konular: 478
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
Rep Puanı: 315080
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 315080

Şovda görünsemde promo kessem.
imza
Patron Çıldırdı! İnceleme Dönemi

YÜCE ORTAKLIK

PUNK TAYFA & MYSTERIO TAYFA

GTR OYUN Kanalının Kurucusu

Forum Başarılarım
Haftanın Parlayan Üyesi 21.04.2019
Haftanın Parlayan Üyesi 22.09.2019
35.Etkinlik Haftası Parlayan Üyesi 24.11.2019