GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 16-03-2019, 13:16   #4731
good old days
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 394
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 68677
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Puan durumuna bakıyorum da, iki maç üst üste kazansak 5. olacağız gibi. Öyle bir takımız ki, beşinci olursak şaşırmam, on ikinci olursak da şaşırmam. Bu rezil sezonu beşinci felan bitirsek fena olmaz aslında.
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2019, 16:41   #4733
aka bgrcarlos
Çıraks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 738
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 29155
Rep Derecesi: Çıraks WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Çıraks WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Çıraks WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Çıraks WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Çıraks WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Çıraks WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Çıraks WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Çıraks WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Çıraks WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Çıraks WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Çıraks WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Alıntı Attitude Adjustment Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Puan durumuna bakıyorum da, iki maç üst üste kazansak 5. olacağız gibi. Öyle bir takımız ki, beşinci olursak şaşırmam, on ikinci olursak da şaşırmam. Bu rezil sezonu beşinci felan bitirsek fena olmaz aslında.
Ne garip takımız harbi
Kimlerle maça çıkacağız bu 2 hafta içinde?
imza

Forum tarihinin ilk Editorü
2016 TEMMUZ AYI EN ÇOK MESAJ YAZAN ÜYE
Haftanın Parlayan Üyesi "Çıraks" 03.07.2016

Yönetiminde Olduğum Çıraks TV :
Çıraks isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Dün, 18:34   #4734
#hürriyetveitilaf
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1824
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 44324
Rep Derecesi: CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Üç beş çiziktirelim.

Türkiye'de üç mevki önemlidir ve bir takımı şampiyon yapar. Kaleci, orta saha (ön libero da olabilir 10 numara da), forvet. Fenerbahçe yıllardır kalesinde kova bir kaleciyle, verimsiz yürüyen ölü forvetlerle ve Topal Josef ön liberosu gibi Zihni Sinir projesi ikililerle yürümeye çalışıyor. Şahsen şu 10 yıldaki 2 şampiyonluk bu tabloda başarıdır. Kaldı ki o 2 şampiyonluğun birinde Alex'in 28'i direkt gol 42 gol katkısıyla insan üstü performansı, diğerinde Sow Webo Emenike hattının ve arkalarında yer alan Kuyt, Emre orta sahasının müthiş işlemesi rol oynamış. Yıllardır kalemizde kaleci yok arkadaşlar. Camia çocuğu Fenerin evladı bir volkandır ovadır deltadır alüvyondur diye diye Volkan Demirel'i şişirdik mi şişirdik. Elimize 2-3 derbide ettiği kavga videosundan çimde kaydığı fotoğraflardan başka bir şey geçmedi. Forvetlere milyonlar saçtık, bu sene 10 milyon çöpe gitti belki Frey'i satar ancak 3 milyonunu geri alabiliriz. Onu geri alsak alamadığımız galibiyet ve sıralama primleriyle yine korkunç bir şekilde eksideyiz. Orta saha zaten yumuşak lokumlar ve cam adamlardan oluşuyor. Şu orta sahada olmazsa hücum organizasyonu çöker diyebileceğimiz, hatta kadroda şu an olmazsa kadro çöker diyebileceğimiz bir adam yok bu böyle gitmez.

Seneye bu 3 ana mevkiye transfer şart oğlu şart. Bana göre bek, kanat, stoper gibi mevkiler bu üçlüden sonra geliyor. Galatasaray kanadında Olcay Adın ile, bekinde Sabri ile, stoperinde Gökhan Zan ile Semih Kaya ile şampiyon oldu. Fakat kalecisi Musleraydı, orta sahası Sneijder Melo gibi üst düzey isimlerden oluşuyordu, forvetinde bu ligin en iyi Türk forveti Burak Yılmaz vardı.

Şu ana kadar çıkan transfer haberlerinden bu yüzden ümitli değilim. Harun'un Fenerbahçenin as kalecisi olabileceğini düşünmüyorum. Anlaşılan Berke'yi de oynatmaya niyeti yok kimsenin, o zaman as kaleci alınsın. Orta saha desen yaprak kımıldamıyor, forvette Habib Diallo'dan başka isim duymadım. Artık yardım kampanyasıyla mı olur, sadakayla mı olur, Ali Koç karısının bileziklerini mi bozdurur bilemem ama bu takımı toplamak zorundayız. Bu sene Galatasaray'ın şampiyon olması demek, seneye şampiyonluk şansımızı yarıya indirmek demek. Hele bu sene de olup seneye de olurlarsa Terim emekli olana ya da GS kulübünün üstüne meteor düşene kadar şampiyonluğu unutun. Çok üst düzey bir kadro kurmadığımız sürece.

Bu seneyi daha yorumlamaya gerek yok. Kayıp bir sene. Yeter ki sıralamada yapabileceğimizin en iyisini yapalım ve minimum hasarla sezonu bitirelim. Seneye %100 şampiyonluk için Avrupa'ya gitmesek de olur, 5. olmaya çok kasmaya gerek yok. Sezonu erken açıp transfer geldi gelmedi yetişti yetişmedi kaygısı boşa zarar verir. Artık Ersun hocadır değildir şu oynar bu oynar Aykut gelsin gelmesin Ali Koç başkanım mavi gözlüdür ya da operasyon çocuğudur istifa diyerek daha fazla polemiğe girmeye gerek yok. 8 maç kaldı. Bitsin hepimiz rahatlayalım. Sonra herkes şapkasını önüne koyup düşünsün benim ne hatam ya da ne doğrum var diye. Başkanından taraftarına.

Benim Ali Koç'u desteklemekte 4 temel sebebim vardı.

1-) Fenerbahçe'nin hak ettiği gibi yönetilmesini sağlamak, düzgün bir futbol aklı geliştirmek.
2-) Fenerbahçe'nin ülke çapında tekrar sevilen ve değer gösterilen bir kulüp olması.
3-) İçine düştüğümüz borç batağından ve maddi imkansızlıklardan kurtulmak.
4-) Sportif -özellikle Avrupa'da- başarı.

Benim için bu liste en az %50 oranında tutturulmalı Ali Koç'a iyi bir başkan diyebilmek için. 1. maddede yarı yarıya bir durum var. Kulüp profesyonel bir kimliğe, kurumsal bir yapıya büründü. 28 şampiyonluk mevzusu, kulübün asalak ve dinazor taifesinin ekmeğinin kesilmesi, yeni site, bir sürü alanda yapılan yenilikler, verilen iade-i itibarlar, yenilenen Fenerbahçe TV, projeler, profesyonelleşen departmanlarla vs. bu kısım tamam. Fakat öbür yanda korkunç kötü bir futbol yönetimi var. 6 yıldır çalışmayan bir insana sportif direktörlük makamının bırakılması, o insanın takımın ayarlarıyla oynayıp insanları kadro dışı bıraktırması, değişen hocalara kimi oynatıp kimi oynatmayacağı konusunda akıl vermesi, Cocu seçimi, Ersun hoca değişikliğinde geç kalınması, her şeyde geç kalınması, yapılan çok kötü transferler, adama para veriyorum dursun bari anlayışı, genç oynatma altyapıdan yetiştirme konusunda sicili en kötü kulüpken bir anda 86 tane genç çocuk alıp gelecek hayallerine kapılmak vs. Burası %12.5 ediyor.

2.madde çok iyi ilerliyor diye düşünüyorum. Tabi daha o eski 2000'ler öncesi sevgiden çok uzağız. Hani o Hababam'ın toptan Fenerbahçeli olduğu, ülkenin %75'inin Fenerbahçeli olduğu zamanlardan. Herkesin malum mevzulardan bir nefreti hala var ama çoğu camiayla ilişkileri baya ilerlettik. Beşiktaş ile geçen seneki kupa maçından kalma sorunları çözdük gibi. Trabzonspor ile hala malum mevzularda sürtüşsek de başkanların birlikte Şenol Güneş Spor Kompleksi'nde maç izleyebilmesi bile bir başarıdır. Galatasaray ile arada medya gazıyla aramızda sürtüşmeler, derbide çıkan husumetlerden buzlar olsa da o da Aziz Yıldırım döneminden iyi durumda. Burası tam %25 alır benden.

3. madde maalesef 2 gibi. İyi ama yavaş ilerliyor. Ali Koç kulübe iyi manada korkunç büyük ve fazla bir para akışı sağladı. Her türlü branşı sponsorluğa boğdu. Kulüp maddi olarak -transfer politikaları hariç- gayet iyi yönetiliyor. Bir de artık basketbol'un ve amatörlerin açığını futbolun geliriyle kapatmazsak on numara beş yıldız. Fakat maalesef futbolda başarının gelmemesi burayı da büyük sekteğe uğratıyor. Gelmeyen galibiyetler, gelmeyen kupalar, gelmeyen 4. yıldız, gidilemeyen Şampiyonlar Ligi sezonları her türlü geliri düşürüyor. Formasından tut galibiyet primine kadar. Bu sezon Ali Koç 50 milyon euro koyduysa maalesef zararımız 100 milyona ulaşır. %12.5

4. madde Aziz Yıldırım'ın kurup temellerini attığı basketbol ve diğer amatör branşlar için geçerli olsa da benim için sportif başarıyı yüzde 60 oranında futbol oluşturur. 4. maddeden sınıfta kalır Ali Koç. Hiç yorumlamadım bile. %0 net.

%50 ile sınıfı zar zor performans notuyla ittirilerek sınıf geçen öğrenci gibi geçer Ali Koç. Fakat bu gelecek sene için geçerli olamaz, gelecek sene bu sene gibi bir olayın yaşanacağını kestirirsem desteğimi %100 çekerim. Şu anda da tam desteklediğim söylenemez. Büyük hayal kırıklığı. Kendimi kulübün maddi durumu düzelir en azından saygınlığımız geri gelir sportif başarı olmazsa olmasın ne yapalım 4 yıldır yok zaten diyerek avutuyordum dönem başı. Korkularımın da ötesinde bir sene oldu.
imza

old but gold rpg:

with: Alexa Bliss: DoR TTC Contendership...

with Sheamus: 2 time World Heavyweight Champion, Hardcore Champion, US Champion, 3 time Tag Team Champion, Hall of Fame Class of 2016...

with CM Punk: Tag Team Champion...

with Tyler Reks: DoR Hardcore Champion...

#hürriyetveitilaf
#hürriyetsonsuza
CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil