GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 24-01-2020, 11:27   #191
NeverGiveUp
Hustle Loyalty Respect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 59
Favori Güreşçisi: John Cena
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 6445
Rep Derecesi: Hustle Loyalty Respect Royal Rumble maçını kazandın. Hustle Loyalty Respect Royal Rumble maçını kazandın. Hustle Loyalty Respect Royal Rumble maçını kazandın. Hustle Loyalty Respect Royal Rumble maçını kazandın. Hustle Loyalty Respect Royal Rumble maçını kazandın. Hustle Loyalty Respect Royal Rumble maçını kazandın. Hustle Loyalty Respect Royal Rumble maçını kazandın. Hustle Loyalty Respect Royal Rumble maçını kazandın. Hustle Loyalty Respect Royal Rumble maçını kazandın. Hustle Loyalty Respect Royal Rumble maçını kazandın. Hustle Loyalty Respect Royal Rumble maçını kazandın.
Hustle Loyalty Respect Hustle Loyalty Respect isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı The Vuslat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sahibi olmayan takımların oyuncularını transfer edebiliyor muyuz? Edebiliyorsak hakkımız kaç transfer ile sınırlı?
Sahibi olmayan takımları da seçebilirsin kendi takımını beğenmiyorsan. Anlaşmalı transfer yapabiliyorsun mesela bak transfer yapmak isteyenler var onlarla anlaşıp oyuncu takası yapabilirsin.

Alıntı Reckless Behaviour Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ligi 6.olarak tamamlamak iyi. Liverpool'u yenilseydi iyi olurdu. Güzel bir lig oldu. Ben bir sonrakine katılamayacağım takımımı boşa alabilirsiniz.
Tamamdır.
Alıntı Ben Kero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Thiago Alcantara ve Aubameyang'ı almak istiyorum. Eğer tek hakkımız varsa Aubameyang olsun. Kaç hakkımız var?
Takas yaptığın takımla anlaşman lazım. Transfer hakkı sadece şampiyonlara. Anlaşmalı, takas yaptığın oyuncuları istediğin kadar alabilirsin. Anlaşma hakkı sınırsız ve zor bişey değil bence.
Alıntı Mr.Antonio Cesaro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben de Werner'i alıp Correa ile ilk 11'de yer değiştireyim.
Arkadaşlarla anlaşarak sınırsız takas yapabilirsin. Sahipsiz takımlarla olmuyor o reis haksızlık olur.
imza

Bir adamın karakteri kazandığı bir oyundan, maçtan veya zaferden sonra ki yaşadığı
sevinçten dolayı yargılanamaz. Ne kadar gerilediğin veya ne kadar başarısız olduğun değil, nekadar çok başarısız olursan ol
asla pes etme.
ASLA PES ETMEMEN önemli. Kendini tazele, kendini ileri it ve böyle devam et.Ve daima bütün zorlukların üstesinden gelmeye
odaklan.
İşte benim inandığım ve yaptığım budur!

Hustle Loyalty Respect isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2020, 11:35   #192
fahri babanın baş müridi
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 1047
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 305718
Rep Derecesi: The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Lone Man The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 305718

Losernited olundu, böyle biline.
imza

a d a m l a r

#uncensored
The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2020, 13:46   #193
end of heartache
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 414
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri: Roderick Strong
Rep Puanı: 51915
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 51915

Bırakıyorum takımı o zaman Leicester ile ne yapayım kolay gelsin herkese.
imza

it is only after we've lost everything that we are free to do anything.
REDESIGN. REBUILD. RECLAIM.

GWA RPG

Punishment Martinez

GWA Hardcore Champion (35 days)
Violence of the Year (2019)

Roderick Strong

soon.
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2020, 14:38   #194
NeverGiveUp

RPG Karakteri:
Rep Derecesi: Hustle Loyalty Respect Royal Rumble maçını kazandın. Hustle Loyalty Respect Royal Rumble maçını kazandın. Hustle Loyalty Respect Royal Rumble maçını kazandın. Hustle Loyalty Respect Royal Rumble maçını kazandın. Hustle Loyalty Respect Royal Rumble maçını kazandın. Hustle Loyalty Respect Royal Rumble maçını kazandın. Hustle Loyalty Respect Royal Rumble maçını kazandın. Hustle Loyalty Respect Royal Rumble maçını kazandın. Hustle Loyalty Respect Royal Rumble maçını kazandın. Hustle Loyalty Respect Royal Rumble maçını kazandın. Hustle Loyalty Respect Royal Rumble maçını kazandın.
Hustle Loyalty Respect Hustle Loyalty Respect isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Bir tavsiyeniz varsa yapalım. Yoksa kapatayım konuyu beyler sıkıntı yok. Ben bi kâr için veya rep için yapmıyorum zaten.
imza

Bir adamın karakteri kazandığı bir oyundan, maçtan veya zaferden sonra ki yaşadığı
sevinçten dolayı yargılanamaz. Ne kadar gerilediğin veya ne kadar başarısız olduğun değil, nekadar çok başarısız olursan ol
asla pes etme.
ASLA PES ETMEMEN önemli. Kendini tazele, kendini ileri it ve böyle devam et.Ve daima bütün zorlukların üstesinden gelmeye
odaklan.

Hustle Loyalty Respect isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2020, 14:42   #195
I am THE DEVİL.
basaranflair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: ANKARA
Konular: 158
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 133700
Rep Derecesi: basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
basaranflair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
basaranflair basaranflair isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 133700

Alıntı Hustle Loyalty Respect Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir tavsiyeniz varsa yapalım. Yoksa kapatayım konuyu beyler sıkıntı yok. Ben bi kâr için veya rep için yapmıyorum zaten.
Reis bence gayet güzel gidiyor kapatmanı istemem tavsiyeye gelince de millet transfer de zorlanıyor gibi bence herkesin 1 tane karşılıksız transfer hakkı olsun.
imza

CHARLOTTE FLAİR

NXT Women's Championship (1 time)
WWE Divas Championship (1 time)
WWE Raw Women's Championship (4 times)
WWE SmackDown Women's Championship (5 times)

2020 WOMEN'S ROYAL RUMBLE WİNNER
basaranflair isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2020, 14:50   #196
NeverGiveUp

RPG Karakteri:

Alıntı basaranflair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Reis bence gayet güzel gidiyor kapatmanı istemem tavsiyeye gelince de millet transfer de zorlanıyor gibi bence herkesin 1 tane karşılıksız transfer hakkı olsun.
Kanka benim kafam çalışmıyor. Niye olmasın olabilir. Bana tavsiye verin uyguluyalım. Sadece ben simülasyon yapıyorum. Siz olmasanız tek başıma oynarım. Benim bi varlığım yok ki. Verin tavsiye uygulayalım.
imza

asla pes etme.
odaklan.

Alt 24-01-2020, 14:53   #197
Viper's Math
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Trabzon
Konular: 616
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Rey Mysterio
Rep Puanı: 490551
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 490551

Alıntı Hustle Loyalty Respect Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kanka benim kafam çalışmıyor. Niye olmasın olabilir. Bana tavsiye verin uyguluyalım. Sadece ben simülasyon yapıyorum. Siz olmasanız tek başıma oynarım. Benim bi varlığım yok ki. Verin tavsiye uygulayalım.
Knk bence bir WWE takımı kur onu da lige at ilginç olur belki. Eğer yapmazsan ben bunu deneyebilirim. 2017'de.
imza
SON İNCELEME MODERATÖRÜ

Discord : WelcomeToNWO|KM#6922

Be A Booker | TPW: Permanent Rise

Feud İncelemelerim

Kariyer İncelemelerim

GWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
Rey Mysterio (House Of Truth Edition)
Geliyoruz başarılarla dolu bir hikaye yazmaya...
Kuti Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2020, 15:06   #198
#whatsyourlocation
Mr.Antonio Cesaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 721
Favori Güreşçisi: Samuel Shaw
RPG Karakteri: Samuel Shaw
Rep Puanı: 11954
Rep Derecesi: Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Mr.Antonio Cesaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Antonio Cesaro Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 11954

Alıntı Aschentef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Biz alamıyormuşuz, şampiyon olanlar alabiliyormuş. :d
Şampiyonuz zaten. Züppeleri saymıyoruz.
İstifamı yönetime sunuyorum.
imza

GWA

Hardcore Champion(2 times)
OMG Moment Of The Year(2019)
GWA Tag Team Champion

GTW
Samuel Shaw
World Heavyweight Champion
Hardcore Champion(4 times)
GTW Tag Team Champion
Leader of the New Generation(2014)
Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2020, 15:55   #199
NeverGiveUp

RPG Karakteri:

Alıntı Kuti Mysterio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Knk bence bir WWE takımı kur onu da lige at ilginç olur belki. Eğer yapmazsan ben bunu deneyebilirim. 2017'de.
Baya ligden çekilen var galiba beğenilmedi. Olur hocam sen yap.
imza

asla pes etme.
odaklan.

Alt 26-01-2020, 03:05   #200
Kayıtlı Kullanıcı
Johnkorey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 103
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 25166
Rep Derecesi: Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Johnkorey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Johnkorey Johnkorey isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 25166

12. olmak mı? Affet Simeone hocam, emanetine sahip çıkamadık. +
imza

Kein Gott zeigt sich, der Himmel färbt sich rot

Johnkorey isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil