GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-06-2016, 23:09   #21
Banned
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2474
Favori Güreşçisi: Mick Foley
Rep Puanı: 189529
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
World Class Maniac World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 189529

Alıntı Tyler Black Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kalacak arkadaşlara başarılar. Sabah GOT'tan sonra izlerim.
Kalacak arkadaşlara başarılar ne lan? Sınava mı giriyoruz?
World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-06-2016, 23:14   #22
Kayıtlı Kullanıcı
RollOwens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Mersin
Konular: 1
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 10
Rep Derecesi: RollOwens NXT'de jobbersın.
RollOwens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RollOwens RollOwens isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10

Maç kartları neler arkadaşlar?
imza
FIGHT OWENS FIGHT!

RollOwens isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-06-2016, 23:15   #23
showtime
Nation of Violence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 259
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 5104
Rep Derecesi: Nation of Violence Royal Rumble maçını kazandın. Nation of Violence Royal Rumble maçını kazandın. Nation of Violence Royal Rumble maçını kazandın. Nation of Violence Royal Rumble maçını kazandın. Nation of Violence Royal Rumble maçını kazandın. Nation of Violence Royal Rumble maçını kazandın. Nation of Violence Royal Rumble maçını kazandın. Nation of Violence Royal Rumble maçını kazandın. Nation of Violence Royal Rumble maçını kazandın. Nation of Violence Royal Rumble maçını kazandın. Nation of Violence Royal Rumble maçını kazandın.
Nation of Violence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Nation of Violence Nation of Violence isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5104

Sevgili hemşehrim The Sinister Scotsman ve EC3'ye destek için buradayım. Bastır TNA!
imza
Nation of Violence isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-06-2016, 23:17   #24
FRANCHISE
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: End of the Tracks
Konular: 3856
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Puanı: 307289
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Sinister Scotsman The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Nation of Violence Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili hemşehrim The Sinister Scotsman ve EC3'ye destek için buradayım. Bastır TNA!
Adamlıkta zirve resmen.
imza

"we're impact wrestling, the red headed stepchild of this business"

The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-06-2016, 23:22   #25
石井智宏
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hatay
Konular: 6218
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
Rep Puanı: 187407
Rep Derecesi: Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Headlock Master Headlock Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 187407

Alıntı World Class Maniac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kalacak arkadaşlara başarılar ne lan? Sınava mı giriyoruz?
Şovun albenisi yok. Galoway kemeri tutacak, EC3 saplar, Matt alır. Bu yüzden yazdım.
imza
5 × Haftanın Parlayan Üyesi
7 × Haftanın Parlayan Yöneticisi
25 × Onur Kürsüsü
1 x Slammy Awards: En Aktif

"Give me a second I,
I need to get my story straight
My friends are in the bathroom getting higher than the Empire State
My lover she's waiting for me just across the bar
My seat's been taken by some sunglasses asking bout a scar, and
I know I gave it to you months ago
I know you're trying to forget
But between the drinks and subtle things
The holes in my apologies, you know
I'm trying hard to take it back
So if by the time the bar closes
And you feel like falling down
I'll carry you home"

Headlock Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-06-2016, 23:29   #26
{-{-{ ƐИĪƓMΛƬĪƇ }-}-}
Little Jimmy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 201
Favori Güreşçisi: Jeff Hardy
Rep Puanı: 11377
Rep Derecesi: Little Jimmy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Little Jimmy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Little Jimmy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Little Jimmy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Little Jimmy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Little Jimmy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Little Jimmy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Little Jimmy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Little Jimmy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Little Jimmy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Little Jimmy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Little Jimmy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Little Jimmy Little Jimmy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 11377

WWE'den kovulanların debut yapma ihtimali varmı acaba? Uzun zamandır TNA izlemiyorum ama son zamanlarda gerek forum gerekse youtube'den izlediğim videolarla Hardyz'in feudu ve Decay ilgimi çekti. Sabah desirulez'den izleyeceğim. Umarım güzel bir şov olur.
imza
charismatic enigma

Little Jimmy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-06-2016, 23:52   #27
ᴊᴏᴀɴɴᴇ
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 2332
Favori Güreşçisi: Alicia Fox
Rep Puanı: 262376
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Reckless Behaviour Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 262376

Kalalım kardeş.
imza

𝘼𝙧𝙚 𝙮𝙤𝙪 𝙝𝙖𝙥𝙥𝙮 𝙞𝙣 𝙩𝙝𝙞𝙨 𝙢𝙤𝙙𝙚𝙧𝙣 𝙬𝙤𝙧𝙡𝙙?

Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-06-2016, 23:56   #28
summit of gtr
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli
Konular: 326
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 29683
Rep Derecesi: Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 29683

Yarın mecburen okula gideceğim için kalamayacagim, eve gelince indirip izlemeyi planlıyorum.
imza

*** spoiler'ı açın ***

Eski nick: Resistant Player

GTW RPG

Samoa Joe

GTW Champion (7 days)
GTW Hardcore Champion (14 days)

az başarılı ama kaliteli günler.

Noam Dar

DoR Tag Team Champion w/Bo Dallas (77 days)

GWA RPG

Punishment Martinez

GWA Hardcore Champion (35 days)
Ben Kero isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 13-06-2016, 00:08   #29
FRANCHISE

Nereden: End of the Tracks
Konular: 3856
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Sinister Scotsman The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Kral hazır görünüyor.
imza

"we're impact wrestling, the red headed stepchild of this business"

The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 13-06-2016, 00:09   #30
Banned
PowerSlamX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 215
Favori Güreşçisi: Jeff Hardy
Rep Puanı: 5187
Rep Derecesi: PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın. PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın. PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın. PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın. PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın. PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın. PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın. PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın. PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın. PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın. PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın.
PowerSlamX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
PowerSlamX PowerSlamX isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5187

Arkadaşlar mobil üzerinden nasıl izleyebilirim ?
PowerSlamX isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil