GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 14-09-2018, 16:14   #11
片翼の天使
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hatay
Konular: 5158
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
Rep Puanı: 143240
Rep Derecesi: Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Maç kart güncel.
imza
5 × Haftanın Parlayan Üyesi
7 × Haftanın Parlayan Yöneticisi
21 × Onur Kürsüsü

"Ben bir alternatifi temsil ediyorum. Bu alternatifin bir parçasıyım. Motivasyonum para olsaydı, zaten şu an WWE'deydim. Kendi prodüksiyonumun üzerinde çalışıyorum, kendi tarzımı oluşturmak istedim, anlatabiliyor muyum? Kendi tarzımı oluşturarak arkadaşlarımın, ailemin ve diğer sporcuların izleyebileceği ve keyif alabileceği maçlar yapmak istedim. İçinde bulunduğumuz dünyada belli bir tarzı seven belirli güreş hayranları var. Bunun doğru yol olduğunu düşünüyorlar, benim için böyle düşünmeleri sıkıntı değil ancak ben bu insanları etkilemeye falan çalışmıyorum. Bu insanlar zaten kendi yollarını kendileri belirliyorlar. Ben dünyayı farklı bir tarza açmaya, farklı bir tarza yöneltmeye çalışıyorum ve bunu profesyonel güreş olma potansiyeline sahip yerlerde yapmayı deniyorum.

Herkesin istediği şeyleri izlemek için önlerinde bir sürü seçenek var. Sadece en çok takip ettiğin şirketi de beğenebilirsin ya da diğer takip ettiğin şirketlerle birlikte en çok takip ettiğin şirketi aynı anda izleyerek de beğenebilirsin. Bunda bir sakınca yok. Mesela ben çocukluğumda WWE'yi izleyerek büyüdüm ve dünyada sadece WWE olduğunu düşünürdüm. Hepsi bu. Dünyaya hakim olan tek bir güreş şirketi. Daha sonra daha da büyüyerek, güreşin yerel olduğunu anladım. WCW, ECW gibi şirketlere de sahip olduğumuzu keşfettim. Daha sonra Meksika'daki güreş ilgimi çekmeye başladı ve oradaki maskeli adamların güreşini keşfettim. Ve en sonunda da, Japonya'nın güreş işinde devasa olduğunu anladım. Sanırım pek çok insan tıpkı küçüklüğümdeki gibi dev bir şirketin hâlâ dünyaya egemen olduğunu düşünüyorlar ve diğer şirketlerden halen hiçbirinin haberi yok gibi işte bütün mesele bundan ibaret. Her zaman en iyisi olmalısınız. Yaptığınız işte en iyisi olmaya özen gösterin. İnsanların ağız tadını ve ufkunu genişlettikçe, orada başka kaliteli güreş şirketlerinin ve güreşçilerin olduğunu fark ederler. İlk etapta sizin şirketinizi izlemeye başlayınca bunu hemen beğenmeyeceklerdir biraz insanlara bu durum farklı gelebilir bu sorun değil, yine de önümüzde seçenekler duruyor. Dünyanın dört bir yanındaki insanları kazanmak için pek çok seçenek var."
Headlock Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-09-2018, 17:57   #12
franchise
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3703
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Puanı: 210241
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

oVe vs. Lucha Bros & Cage maçının iyi geçeceğinden şüphem yok ama X-Division kemeri şeftali oldu resmen. BFG'de kemerin savunulmaması tam bir facia. Umarım bu akşamki çekimlerde kaybeder Cage. Eğer Lucha Bros gerçekten gidecekse oVe için harika bir zafer olabilir ve bu zafer Cristleri TTC, Callihan'ı ana kemer potasına kadar taşıyabilir.
imza

rpg: "the blackhart" teddy hart
(w/ gentleman jervis cottonbelly)
The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-09-2018, 18:05   #13
Etkin, Caydırıcı, Saygın
Jonathan Good Guy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Samsun/Merkez
Konular: 3
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 2488
Rep Derecesi: Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın.Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın.Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın.Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın.Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın.Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın.Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın.Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın.Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın.Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın.Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın.

oVe vs. Lucha Bros maçından beklentim büyük. Bu maç oVe'nin tam anlamıyla çıkış yapacağı maç olacak bence. Johnny Impact vs. Austin Aries maçı da bomba yani.
imza

"YAKARSA DÜNYAYI GARİPLER YAKAR."
Jonathan Good Guy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-09-2018, 08:26   #14
片翼の天使
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hatay
Konular: 5158
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
Rep Puanı: 143240
Rep Derecesi: Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Güncel...
imza
5 × Haftanın Parlayan Üyesi
7 × Haftanın Parlayan Yöneticisi
21 × Onur Kürsüsü

"Ben bir alternatifi temsil ediyorum. Bu alternatifin bir parçasıyım. Motivasyonum para olsaydı, zaten şu an WWE'deydim. Kendi prodüksiyonumun üzerinde çalışıyorum, kendi tarzımı oluşturmak istedim, anlatabiliyor muyum? Kendi tarzımı oluşturarak arkadaşlarımın, ailemin ve diğer sporcuların izleyebileceği ve keyif alabileceği maçlar yapmak istedim. İçinde bulunduğumuz dünyada belli bir tarzı seven belirli güreş hayranları var. Bunun doğru yol olduğunu düşünüyorlar, benim için böyle düşünmeleri sıkıntı değil ancak ben bu insanları etkilemeye falan çalışmıyorum. Bu insanlar zaten kendi yollarını kendileri belirliyorlar. Ben dünyayı farklı bir tarza açmaya, farklı bir tarza yöneltmeye çalışıyorum ve bunu profesyonel güreş olma potansiyeline sahip yerlerde yapmayı deniyorum.

Herkesin istediği şeyleri izlemek için önlerinde bir sürü seçenek var. Sadece en çok takip ettiğin şirketi de beğenebilirsin ya da diğer takip ettiğin şirketlerle birlikte en çok takip ettiğin şirketi aynı anda izleyerek de beğenebilirsin. Bunda bir sakınca yok. Mesela ben çocukluğumda WWE'yi izleyerek büyüdüm ve dünyada sadece WWE olduğunu düşünürdüm. Hepsi bu. Dünyaya hakim olan tek bir güreş şirketi. Daha sonra daha da büyüyerek, güreşin yerel olduğunu anladım. WCW, ECW gibi şirketlere de sahip olduğumuzu keşfettim. Daha sonra Meksika'daki güreş ilgimi çekmeye başladı ve oradaki maskeli adamların güreşini keşfettim. Ve en sonunda da, Japonya'nın güreş işinde devasa olduğunu anladım. Sanırım pek çok insan tıpkı küçüklüğümdeki gibi dev bir şirketin hâlâ dünyaya egemen olduğunu düşünüyorlar ve diğer şirketlerden halen hiçbirinin haberi yok gibi işte bütün mesele bundan ibaret. Her zaman en iyisi olmalısınız. Yaptığınız işte en iyisi olmaya özen gösterin. İnsanların ağız tadını ve ufkunu genişlettikçe, orada başka kaliteli güreş şirketlerinin ve güreşçilerin olduğunu fark ederler. İlk etapta sizin şirketinizi izlemeye başlayınca bunu hemen beğenmeyeceklerdir biraz insanlara bu durum farklı gelebilir bu sorun değil, yine de önümüzde seçenekler duruyor. Dünyanın dört bir yanındaki insanları kazanmak için pek çok seçenek var."
Headlock Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-10-2018, 22:17   #15
:3
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 66
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 4653
Rep Derecesi: Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.

Maç kart tasarımları harika görünüyor.
imza

RPG GWA: Finn Balor
Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-10-2018, 18:38   #16
Lariats and light beers
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güzelyalı
Konular: 2246
Favori Güreşçisi: Masashi Takeda
Rep Puanı: 132948
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Melrose Ballroom evimiz Ethan Page babamız. Hem Lost In New York hem Bound for Glory'de bulunabilecek yıkıklık başka hiçbir güreşçide yok. Slammiversary'e canlı kalamamamın acısını Bound for Glory'den çıkarmak niyetindeyim, haftasonu haftalık şovlara el atmak lazım.
imza

three decades of life in the deathmatch wrestling.
before onita, after gage, now janela

World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-10-2018, 22:37   #17
franchise
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3703
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Puanı: 210241
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Hadi biraz siyasi yazalım.

Johnny vs. Aries:
Bu sene bir kere izledik ve IMPACT'in bu yılki en iyi maçlarından biriydi. Üstelik bir haftalık şov main eventi ve sonucu belli sıradan bir kemer savunmasıydı. Şimdi ihale ve ortam daha mühim, beklentim büyük. Senaryo olarak sağlam bir temelle değil sıradan başladı. Vitesi erkenden arttırdılar en azından ve daha önceki ana kemer senaryoları gibi figürasyona düşmedi en azından. Moose-Kross hamlesi başta şüpheyle karşılasam da o açıdan iyi oldu. Özellikle son şovda Aries'in kestiği promo maçı daha anlamlı bir hale getirdi. Feudu izlerken keyif aldım. Johnny'nin kemeri alma ihtimali çok yüksek, daha önce defalarca kapısından döndü ama gene almazsa da şaşırmam. Böyle sonucuna karar veremediğim maçları daha çok seviyorum. Umarım ring içinden kısıp dışarı olaylarına fazla abanmazlar. O zaman gayet iyi bir iş olur sonucu kim alırsa alsın.

Taya vs. Tessa:
Taya'nin maça girişi de kocasınınki gibi ??? tadındaydı ama KO senaryosunun artık çok acil bir şekilde yeni bir kadına ihtiyacı vardı artık. Su-Allie-Tessa üçlüsü KO kemeri çevresinde hayal kırıklığı bir maç çıkartmışlardı. O maçtan sonra artık devamının gelmesini istememiştim. Maçtan pek bir beklentim yok, Taya'nın güreşini beğenmiyorum. Tessa vurup geçsin bana yeter, nitekim beklediğim sonuç da bundan farklı değil zaten. İkiliyi şova kadar yüzyüze bile göremeyişimiz büyük eksiklikti ama.

Edwards vs. Moose:
Eddie'nin senaryosu tüm yıl boyunca adeta yağ gibi aktı. Bir takılması bile olmadan on numara ilerledi. Moose mevzusu da temeli olan bir mevzu ve ben devamlılığın köpeği olduğum için keyif aldım bu olaylar zincirinden. Tek sıkıntısı Edwards çiftinin Flash TV düzeyindeki acting seviyesinin bazı mevzuları baltalaması. Eddie güreşine yeni yeni karakter yedirmenin bocalamasını hala yaşıyor maalesef. Ancak neyse ki arkasında iyi bir yaratıcı takım var. Bu maçın da sonucundan emin değilim ama güzel geçebileceğini düşünüyorum. Eddie, Callihan'ı da Tommy'i de bitirdi ama Moose'u bitiremeyebilir çünkü onun da galibiyete ihtiyacı var her ne kadar senaryoda yancı durumuna düşse de.
Concrete Jungle: Şirketin en şiddetli senaryosuna bir anda ateşkes koyup haftalarca bu adamları dövüşmemeye zorlamak büyük mantıksızlıktı. OGZ, LAX'e karşı bir zafer bile alabilmiş değil küçük gringoluklar dışında. Artık zafere ihtiyaçları var eğer bu şov onların sonu değilse. Fakat ben geldiklerinden beridir onları uzun soluklu bir iş olarak görememeye devam ediyorum. Kemerlerin savunulmaması da büyük bir eksi. LAX, Richie'nin intikamını alıp OGZ'i 3. ve son kez paspas ederek yoluna devam edebilir. Konnan'ın varlığını da anlamsız buldum bu maçta. Ne gerek vardı yani? Sinematrik evrene falan düşmezsek problem çıkarabilir onun varlığı bence. Pek düşeceğimizi de sanmıyorum ama. Concrete Jungle işini de ring köşelerini sökerek, ring zeminini kaldırarak falan ringe bağladılar zaten. Bir sokak kavgası daha olmayacak gibi. Tarafım OGZ ancak mantığım LAX alıp hesabı kapatacak diyor kısaca. Merakla beklediğim maçlardan biri.

oVe Rules: Kağıt üzerinde bu maç bina patlatır, muhtemelen ayı gibi iyi geçecek zaten ama bu maçta Brian Cage'in X-Division şampiyonu olarak bulunması bana Don Callis'e 10 saatlik bir best of X-Division DVD'si izletme isteği doğurtuyor. Dünyanın en yalan reigni oldu adeta. oVe'nin kazanması gerektiğini düşündüğüm bir maç ama karşı takım o kadar iyi ki kazanmak için Ohio kahvelerinden kamyonla adam toplamaları gerekiyormuş gibi duruyor. Sami, saçını kaybettiği küçük düşürücü yenilgiden döndürmeyi başardı takımı ama bu şovda, kendi kuralları altında alınabilecek bir yenilgiden bir daha dönmeleri sıkıntılı bir süreç olabilir ve bu yıl şirkette en iyi maçların ortak paydası olan bu grubun böyle sıkıntıya düşmesini istemeyiz tabi ki. Penta-Fenix-Cage sizi de seviyorum of ne kadar zor bir maç bu ya.

Page & Sydal vs. Swann & ???: Gizemli partnerin Shane Strickland olacağına dair bir his var içimde. Muhtemelen Spiderman capsi gibi bir takım doğurur ama kadroya güzel bir ekleme olur o ayrı. X-Division Showcase eklenmezse buna en yakın maç bu gibi duruyor. Boş bir senaryoydu ama en azından bunu BFG için merak uyandırıcı bir hale sokmayı başardılar Page ve diğer eleman hamleleriyle. Sydal bu yılın IW adına en iyilerinden bir tanesiydi. Bu şovda da üzerine düşeni yapacaktır. Page için de Chandler döneminden sonra tam manasıyla kendini yeni bir evrene sokma şansı doğuyor.

BFG'ye yaklaşırken ana kemer senaryosu hariç şovların temposunun düştüğüne inanıyorum. Umarım gene bir BFG lanetine kurban gitmeyiz de yeni yönetim en zorlu checkpointlerinden biri olan "BFG lanetini kırma" aşamasını alnının akıyla atlatır. Maç karta Su Yung vs. Allie ve Eli Drake Open Challenge'ın da eklenerek 8'e tamamlanmasını bekliyorum. Biri Rosemary'nin diğeri de hadi olmaz, olmayacak, olması teklif dahi edilemeyecek şekilde Chris Jericho'nun sa demesine falan bağlanırsa sevinçten kendimi yalarım. Don Callis'in pembe gömleğinin yakasına yapışmalı bir gece olmaması tek temennim, hadi bakalım az kaldı.
imza

rpg: "the blackhart" teddy hart
(w/ gentleman jervis cottonbelly)
The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2018, 22:46   #18
Lariats and light beers
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güzelyalı
Konular: 2246
Favori Güreşçisi: Masashi Takeda
Rep Puanı: 132948
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Low Ki IMPACT'deki son virajında LAX'e katılmıştı. Kendisini çok sevdiğimden değil ama Concrete Jungle maçında görmek ilgimi çekebilir. LAX'e darbe üstüne darbe vurmak ne kadar tutarlı bir hamle olur + IMPACT bir daha Low Ki ile çalışmak ister mi gibi sorular varken benim ilgimi çekecek şeye kocaman bir orta parmak göstermek oluyor bu aslında ama aklıma bir kez girdi, yazmadan geçmeyeyim dedim. Ek olarak bugün çıkan "Konnan MLW'da şunu şunu yapacak" haberi de anlamsızca bunu yazmaya itti beni. Sonrasında da OGz vs. Aries&Moose&Kross izlemek isterdim. Gerçekten isterim bunu. Güreş tanrısı bu isteğimi de gerçekleştirirse kendimi prens ilan edeceğim zira şu ana kadar ne istediysem bir bir gerçekleşti. Hadi bakalım, daha ne kadar uçuk senaryo çıkaracağız?
imza

three decades of life in the deathmatch wrestling.
before onita, after gage, now janela

World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-10-2018, 13:17   #19
{-{-{ ƐИĪƓMΛƬĪƇ }-}-}
Little Jimmy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 201
Favori Güreşçisi: Jeff Hardy
Rep Puanı: 11377
Rep Derecesi: Little Jimmy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Little Jimmy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Little Jimmy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Little Jimmy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Little Jimmy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Little Jimmy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Little Jimmy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Little Jimmy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Little Jimmy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Little Jimmy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Little Jimmy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Hadi reyiz geleceksen şu müzikle gel...

imza
charismatic enigma

#WOKEN, yet #BROKEN, Matt Hardy @MATTHARDYBRAND: BROKEN. WOKEN. DELETER of rubbish. Truth Teller. Emotion Evoker. Adjective Advocate. #HouseHardy is @RebyHardy, Maxel & Wolfie - @WWE #RAW on Monday nights

#### уσυя яє∂ ѕωєαтєя, уσυя вℓαcк ℓєαтнєя уσυ ∂яєѕѕ вєттєя, ι яαρ вєттєя тнαт α ∂єαтн тняєαт σя α ℓσνє ℓєттєя؟ ####
Little Jimmy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-10-2018, 14:05   #20
Phillip Jack Brooks
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 368
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 56108
Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

1-2 maç haricinde hepsini full izlemek istiyorum. Maç kart süper. 3v3 oVe Rules maçı sanırım en beğendiğim maç olacak. Aries vs. Johnny İmpact maçında da delirebilirim. Edwards'ı izlemek zevkli olacak. LAX'ı Slammiversary'de pek keyifle izleyememiştim bu sefer bir şansımı deneyeceğim.
imza

Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil