GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 10-07-2019, 21:55   #431
amca
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 980
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
Rep Puanı: 190015
Rep Derecesi: The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Lone Man The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 190015

Elinize sağlık.
imza

Aschentef & Lunatic Phenomenal & The Lone Man

gwa rpg: "professional wrestling's last real man" silas young

"the greatest man that ever lived" austin aries
1x gwa kıtalararası şampiyonluğu - 93 gün
en uzun süreli ve ilk gwa kıtalararası şampiyonu

Fan Fiction - Kırık Hayatlar
The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-07-2019, 22:17   #432
This.Is.Haskins.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Transilvanya
Konular: 182
Favori Güreşçisi: Randy Orton
Rep Puanı: 29199
Rep Derecesi: LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LeonardoAraujo LeonardoAraujo isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 29199

Aga bu Hunico maske olayı RPG'de gördüğüm tek şovda işlenen en iyi olay olabilir. Şovun son kısımlarını takip etmediğim için canlı yorumları kaçırdım ama onun dışında Gür'ün yorumları da renk atmış. Austin'in aldığı pusha sevindim. Elinize sağlık.
imza

RPG GTW: Hangman Page
International Openweight Champion (174 days)
Longest Reigning Champion of the GTW History

RPG GWA: Mark Haskins
First Mr. MITB of the GWA history
World Heavyweight Championship (49 days)
World War III Sole Survivor
LeonardoAraujo isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-07-2019, 23:33   #433
#ApostleOf205
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 1513
Favori Güreşçisi: Andrade Almas
Rep Puanı: 169409
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lunatic Phenomenal Lunatic Phenomenal isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 169409

Çok çok iyi şov. Shaw'la hakkaten iyi maç çıkarmışız. Attitude Adjustment oynasa da Christian ilgimi çekiyor cidden, maskeli adam olayı da çok iyi düşünülmüş. Jay White... Aga Numan İnci'yi üzmein ya... Bu arada bir sonraki GWA WHC olan Ronaldo Shaqiri'yi zikretmeden de olmaz... Çok büyük karakter çok...

Alıntı Attitude Adjustment Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Rush'ın iyi performans göstermesi dikkatimizi çekti.
Teşekkürler MPGRüdüriyet
imza
Aschentef & Lunatic Phenomenal & The Lone Man

rpg: "el toro blanco" rush
Lunatic Phenomenal isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-07-2019, 02:15   #434
summit of gtr
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli
Konular: 323
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 29683
Rep Derecesi: Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 29683

ASLŞFKASLŞKFSALŞGKSALŞGKA İNANILMAZ İYİ BİR ŞOV OLMUŞ. Bunun altından Hunico çıkmasına şaşırdım, ne güç varmış sende he. Austin keşke kazansaydı dediğim bir maç oldu, harika bir maç olmuş. Neyse daha sonra artık, Miz de sonunda bir yerlere kendini sokmuş. Kazananlara tebrikler, bu Buğra Gür'ü yazan ekibe ayrı tebrikler ve teşekkürler ya. Çok eğlendim, muhteşem olmuş. Ellerinize sağlık.
imza

*** spoiler'ı açın ***

Eski nick: Resistant Player

GTW RPG

Samoa Joe

GTW Champion (7 days)
GTW Hardcore Champion (14 days)

az başarılı ama kaliteli günler.

Noam Dar

DoR Tag Team Champion w/Bo Dallas (77 days)

GWA RPG

Punishment Martinez

GWA Hardcore Champion (current)
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-07-2019, 02:38   #435
good old days
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 460
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 101330
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 101330

Alıntı Lunatic Phenomenal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok çok iyi şov. Shaw'la hakkaten iyi maç çıkarmışız. Attitude Adjustment oynasa da Christian ilgimi çekiyor cidden, maskeli adam olayı da çok iyi düşünülmüş. Jay White... Aga Numan İnci'yi üzmein ya... Bu arada bir sonraki GWA WHC olan Ronaldo Shaqiri'yi zikretmeden de olmaz... Çok büyük karakter çok...

Teşekkürler MPGRüdüriyet
imza

GTW RPG: Mark Briscoe
GTW Şampiyonluğu (2)
GTW Hardcore Şampiyonluğu (2)
GTW Takımlar Şampiyonluğu (1)
Golden Globe Şampiyonluğu (1)
Days of Rising Takımlar Şampiyonluğu (1)
Slammy Awards 2016: Yılın Maçı
King of the Ring 2018 Kazananı

RPG: Christian
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-07-2019, 09:38   #436
man without fear
Duluth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 54
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 2396
Rep Derecesi: Duluth IC kemerini kazandın. Duluth IC kemerini kazandın. Duluth IC kemerini kazandın. Duluth IC kemerini kazandın. Duluth IC kemerini kazandın. Duluth IC kemerini kazandın. Duluth IC kemerini kazandın. Duluth IC kemerini kazandın. Duluth IC kemerini kazandın. Duluth IC kemerini kazandın. Duluth IC kemerini kazandın.
Duluth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Duluth Duluth isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2396

Tek kelimeyle on numara şov olmuş. Janela’nın karakter işlenişini ekip kesinlikle istediğimden daha iyi devam ettiriyor. Anneannemlerde internet falan olmadığından canlı takip edemedim. Üst tura çıkmamız çok güzel olmuş ve o Hunico olayı... Elveda cabron, hoş geldin maskeli soytarı. Elinize sağlık.
imza
aLLah aLLah aLLah saLdıR jaNeLa

< ̄`ヽ、      / ̄>
 ゝ、  \ /⌒ヽ,ノ  /´
   ゝ、 `( ( ͡° ͜ʖ ͡°)
     >     ,ノ
     ∠_,,,/´”
KemerLeri bizim İçiN KaLdır jaNeLa
Duluth isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-07-2019, 10:17   #437
( ͡° ͜ʖ ͡°)
OnurDies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: BURSA
Konular: 175
Favori Güreşçisi: Eddie Guerrero
Rep Puanı: 10917
Rep Derecesi: OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
OnurDies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
OnurDies OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10917

Negro şova resmen damga vurmuş. Kimse böyle bir şeyi beklemiyordu bence. Çok güzel işlenmiş. Sadece ilk başın biraz aceleye geldiğini düşünüyorum. Onun dışında muazzam olmuş diyebilirim. Aynı zamanda Açe Austin'i de bu hızlı yükselişinden dolayı tebrik ederim. Güzel bir şov oldu.
imza

RPG: Truth Martini
Steam ID: runO

OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-07-2019, 10:39   #438
#hedef29
Vileanger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul / Houston
Konular: 189
Favori Güreşçisi: Samoa Joe
Rep Puanı: 84605
Rep Derecesi: Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Vileanger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Vileanger Vileanger isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 84605

Negro hikayesi çok başarılıydı şov boyunca. Genel olarak keyifli geçmiş şov. Bakalım biz ne zaman dönücez harman kaldık biladerim.
imza

"Chuck, tell me our story."

GWA RPG: Samoa Joe
"One Time GWA Tag Team Champions w/ Drew McIntyre"

"Nothing is true, everything is permitted."

Twitter

Vileanger isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-07-2019, 18:31   #439
Allah Kitap Matt Riddle
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 443
Favori Güreşçisi: Ember Moon
Rep Puanı: 67609
Rep Derecesi: King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
King Balor King Balor isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 67609

Şovun ortasında maalesef bir aksaklık sonucu takibi yarıda bırakmak zorunda kaldım. Baştan aşağı bir yorum salayım şov için. Öncelikle şunu söyleyeyim. Bu seyirci ile iletişim çok iyi olmuş. Bi' hayli de eğlenceli geçmiş. Kim düşündüyse fikrine sağlık. #MaskeliKim olayı müthiş yani. Samuel maçını kazanmış, tebrikler. Kendisi zaten sevdiğim bir isim. Kek patronu gene bir işlere girişme peşinde, hadi hayırlısı. Joey Janela maçını kazanmış. Ona da tebrikler. Maskeli Adam hiç durmamış maşallah. Hep birilerine saldırı falan. Bu arada Ember Moon diyerek beni maskeli göstermeye çalışan provakatör arkadaşım Ekrem Savaş'a teşekkür ederim. Amacı vesvese verip arka alanı üstüme yığmak ama yemezler. Gerçi şovlarda yokum ki :d. Neyse, en iyi arkadaşlar beklenmedik bir hareketle maçı kazanmış. Tebrik ederim. İnşallah kemeri alırlar diyeceğim ama Nexus abileri de seviyorum. O yüzden ben biraz kenara çekileyim. Negro mu? Yine çok sağlam bir senaryo geliyor, hayırlısı. Janela'yla da olay yaşayarak kendini ortaya çıkartması cuk oturmuş. Tebrik ediyorum.

Bu arada after credit de çok hoş olmuş.

Bu şovda da bir şey yapmamışım. İnşallah bu son olur artık. Çünkü ucu açık bir senaryom var, ondan önce 4-5 ay yoktu zaten. 2 şov geçti benim olay da bir yere bağlanmadı. Umarım artık bazı belirsizlikler açığa kavuşur da ben de bir şeylere girişirim. Merakla bekliyorum.

Bu arada şov çok güzel olmuş. Elinize sağlık. Tam puan verdim.
imza

queen in the north

Finn Balor
Ember Moon
AJ Styles
Drew McIntyre
Becky Lynch
Johnny Gargano
Asuka
Velveteen Dream
The Usos
Lacey Evans

26. Etkinlik Haftası Be A Booker Yarışması 3.'sü
26. Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması 1.'si
2018 Mutlu Yıllar Makale Etkinliği 3.'sü
28. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 3.'sü
28. Etkinlik Haftası Şov İnceleme Yarışması 2.'si
29. Etkinlik Haftası Be A Booker Yarışması 3.'sü
29. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 2.'si
x2 Onur Kürsüsü
GüreşTürkiye 8. Yaş Şenlikleri Logo Yarışması 2.'si

Be a Booker | Current Pro Wrestling
Be a Booker | Explosive Pro Wrestling

RPG: ''The Shenom'' Ember Moon
1 Kez ve Güncel Olarak En Uzun GWA Hardcore Şampiyonu (41 gün)
King Balor isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-07-2019, 22:43   #440
unCHOSEN ONE
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Slamtown/Merkez
Konular: 325
Favori Güreşçisi: Johnny Gargano
Rep Puanı: 20820
Rep Derecesi: Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Pacman Mr.Pacman isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 20820

Şovu yeni okudum. Maskeli kimi kim yazdıysa maaşı hak etmiş. Segmentler ve espriler epey hoş ve sondaki Hunico reveal ve Gür'ün krizi çok hoş. O hariç Shaw galibiyeti sevindirdi,ÖZLENDİN KRAL! Tek sevmediğim şey White segmentini- karaktere uygun da genel olarak abartı segment-seveni var biliyorum saygı da duyarım - şahsi olarak sevemiyorum. Ekibin eline sağlık.
imza

Gökten 3 Elma Düşmüş...

EXCELSIOR!

ALL HAIL THE QUEEN!

And you rage and scream and reach through the Force to crush the shadow who has destroyed you, but you are so far less now than what you were, you are more than half machine, you are like a painter gone blind, a composer gone deaf, you can remember where the power was but the power you can touch is only a memory, and so with all your world-destroying fury it is only droids around you that implode, and equipment, and the table on which you were strapped shatters, and in the end, you cannot touch the shadow. In the end you don't even want to. In the end, you do not even want to. In the end, the shadow is all you have left. Because the shadow understands you, the shadow forgives you, the shadow gathers you unto itself—And within your furnace heart, you burn in your own flame

RPG: Johnny Mundo
Başarılar: Pasifiğin İlk ve Tek Valisi

Forum Başarısı:
2018 Yılının En Güzel İmzası
Mr.Pacman isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil