GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 25-05-2019, 18:37   #1
Banned
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 414
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri: Roderick Strong
Rep Puanı: 52138
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 52138

Standart 24 Mayıs IMPACT! Tartışma Konusu

Geçtiğimiz şov Rosemary ile Su Yung arasında yaşanan maçı ve olayları izliyoruz. Ardından da Killer Kross ile Eddie Edwards.. Kısaca teker teker geçen şov olan olayları izliyoruz ve bu haftaki şova başlıyoruz.

Sami Callihan vs. Fallah Bahh (w/Scarlett)

Callihan hızlı bir şekilde Big Boot ile başlıyor maça, üst üste choplar vuruyor ancak iplerden sektiğinde Fallah üstüne koşuyor ve Running Crossbody yapıyor. Ardından üstünlüğü bayağı ele geçiriyor, rakibini bir köşeden bir köşeye atıp yumruklayarak ve elbowlarla eziyor. Yine köşeye atmak istediği bir sırada Callihan dizine bir tekme atıyor ve iplerden sekip clothesline vuruyor ancak yıkılmıyor Fallah. Bir kere daha geldiğinde ise Fallah onu kaldırıp slam ile yere seriyor. Maç Fallah’ın üstünlüğünde ilerlerken yerde yatan Sami rakibinin ayağını tutuyor ve parmaklarını ısırıyor. Ardından rakibini iplere atıp geliyor derken Fallah bir çarpıyor rakibine pir çarpıyor. Callihan ring dışına kaçıyor. Fena bir maç olmuyor. Maçın sonlarına geldiğimizde ikili karşı karşıya, Callihan choplar vuruyor ancak işlemiyor. Pump kick vuruyor yine bir şey olmuyor. Fallah seyirciyle beraber no, no,no! diye bağırıyor. Callihan iplerden sekiyor ancak clothesline. Fallah’tan Rolling senton. Bir de chokeslam, 1-2, Callihan atıyor. Fallah köşeye çıkıyor ancak Callihan o atlamadan sürünerek kaçıyor. İlerleyen dakikalarda Samoan Drop yapıp tekrar köşeye çıkıyor ancak Christ bacağını tutuyor, diğeri de hakemi oyalarken. Callihan tekme atıp düşürüyor. Kenarda Scarlett ile ikisi tartışıyor. Scarlett tokat atıyor, Christ’ten Superkick ama kendi arkadaşına. Scarlett’den ikisine cannonball. Fallah’tan island driver ancak yine tuş olmuyor. Scarlett ipleri çekiyor, Fallah’tan Suicide Dive ringin dışındaki ikiliye. Fallah ringe girmeye çalışırken Callihan’dan Cactus Driver. Tuşa gidiyor, 1-2, iplere tutunuyor ayağıyla ancak hakem görmüyor ve Callihan kazanıyor.

Tommy Dreamer bu gece RVD ile karşılaşması hakkına bir konuşma yapıyor. Johnny geçen hafta Elgin’e yardım etmesi hakkında konuşuyor. Bunun sebebinin Elgin’in Swann’a karşı bir numaralı contender olduğunu söylüyor.

Knockouts Championship
Taya Valkyrie © vs. Madison Rayne

Madison rakibinin üstüne yürürken Taya’nın ringin dışına çıkıp koşturarak kaçmasıyla başlıyoruz maça. Taya ringe giriyor ve iplerden sekiyor ancak Rayne’den erken bir spear ve yerde yumrukluyor. Madison’un üstünlüğünde ileriyor maç, enzuigiri, high cross, cutter.. hepsini kickoutluyor Taya. Taya tekrar ringin dışına kaçıyor, Rayne baiti yiyor. Taya diz atıyor baldırına ve üstünlüğü eline geçiriyor. Ringe atıp tekmelerine ve yumruklarına devam ediyor. Maç sonlarına geldiğimizde Madison rakibini köşeye atıyor, Taya hakeme sığınıyor. Hakem engel oluyor Rayne’e. Taya’dan sliding knee. Rayne’den roll-up ama atıyor Taya. Rayne hemen leg half crab’e alıyor ancak iplere yetişiyor Taya. Taya’dan bir Superkick ve çok sert bir knee. Rayne üstünlüğü tekrar alıyor ve Reverse DDT deniyor ancak Taya hakeme tutunuyor, tekrar hakemi kullanıyor. Taya rakibine Road to Valhalla vuruyor ve kemerini korumayı başarıyor. Maçın ardından Rosemary ringe geliyor, gövde gösterisini yapıyor ve kemeri istediğini belli ediyor bir nevi. Taya ringden çıkıyor.

Jim Mitchell, Rosemary’nin yanında. Onu kutluyor. Taya’ya karşı yaptığı gövde gösterisini de başarılı bulmuş. Bu şekil bir konuşma dönüyor.

Eddie Edwars hakkında bir video izliyoruz. Killer Kross’un karşısına çıkacakmış haftaya ve öcünü alacakmış.

Rascalz buluşuyor ağaç evde, antreman yapmaktan nefret ettiklerini söylüyorlar. Böyle bir muhabbet dönüyor, değişeceklerini söylüyorlar ve değiştiklerini. Kalsjdlksajdlksaj baya iyi sahneydi he, güldüm şovda ilk defa. Yüksek yoğunlukta antreman yapıyorlar, aldıkları gazdan sonra. Şovun en iyi anı.

Impact Tag Team Championship
LAX © vs. The North

Hiç beğenmediğim bir maç oluyor, izlerken çok sıkıldım o yüzden kısa anlatıyorum mecbur özür dlerim. The North baskılı başlarda, daha sonra maç kızışıyor bir gidiyor bir geliyor. Sonlarına geldim. The North maçı bitirmeye hazırlanıyor. Double iconoclasm için tutuyorlar ancak Santana geliyor, Page üstüne koşuyor. Santana ipleri geriyor ve Page düşüyor. Ringin dışına iniyor ve Superkick’i vuruyor Page’e. Alexander’a roll-up, 1-2, atıyor. Alexander’dan Ortiz’e sert bir elbow. Santana’dan cutter ve superkick! Üstüne ikiliden double out slam ve tuş geliyor. Şampiyonlar kemerlerini koruyor.

Disco Inferno’dan open challange geliyor. Kendisi bu şirketin en büyük kötüsüymüş. Ashley Vox onun challange’ına karşılık veriyor. Tanımadığını söylüyor Disco ancak hakem çağırtıyor ve zili çaldırıyor. Bunu der demez daha çalmadan tekmeyi vuruyor. Saçını çekiyor, yuhalamalar geliyorken headlock takedown ile yere seriyor. Yerde headlockta tutuyor bir süre ardından kaldırıyor ve boğazına bir yumruk atıyor. Disco dalga geçerek konuşurken roll-up, 1-2, olmuyor. Hakeme kızıyor Disco. Vox üstünlüğü ele alıyor, Dropkick vuruyor üst üste. Köşeden atlıyor ancak çekiliyor Disco. Karnına bir tekme atıyor ve stunner! 1-2, kolunu kaldırtıyor Disco rakibinin ve dalga geçiyor. Disco dalga geçmeye devam ederken Tessa! Disco hemen kaçıyor. Hakem Vox’un sağlığını kontrol ederken Disco kaçıyor.

Ace Austin vs. Dez vs. Petey Williams vs. Rohit Raju

Çok kısa bir maç oluyor. Austin başlarda bayağı üstün götürüyor, superkick, Rolling enzuigiri havada uçuşuyor. Petey’den ringin dışındaki Dez’e rana geliyor. Austin’den ikisine birden sasuke special dive! Döndüğümüzde ringe Austin üstünlüğünü sürdürüyor, bir Dez’e bir Raju’ya tekmeler savuruyor. Raju köşeye çıkıyor, Petey’den Austin’de destroyer. Üstüne koşan Dez’e de Powerbomb. Kaldırıyor ancak ikisine birden Raju’dan stomp. Dez’den Raju’ya muhteşem bir Pele! Ve maç bitiyor, Dez kazanıyor. Ve ana olaya geçiyoruz.

RVD vs. Tommy Dreamer

Abi sizi bu hallerde görmek çok üzücü, gözlerim kanadı bildiğin kan aktı. Seri bir şekilde sonlara geliyorum, bir oraya bir buraya giden maçta. RVD’de üstünlüğü ele alıyor, Tommy’de bir süre. RVD sandalye alıyor eline ve Tommy’i köşeye atıyor, sandalyeyi basement dropkick ile vuruyor Tommy’e. Tommy üstünlüğe alıyor, sandalyeyle vuruyor rakibine üst üste. RVD’yi tutuyor, RVD izin vermiyor tombstone piledriver yapmasına. Rakibini yere düşürüyor sandalyenin üstüne ve senton vuruyor. Dreamer’ı kaldırıyor ancak Dreamer onu tutuyor ve piledriver! Vuruyor bu kez, ancak ayağı iplerde RVD’nin, Dreamer çekip tuşa gidiyor, 1-2, atıyor RVD. Dreamer sandalyenin üstüne yatırıyor rakibini ve ikinci iplere çıkıyor, flying leg elbow’u kaçırıyor. Sandalyenin üstüne çakılıyor. Köşeye çıkıp Frog Splash yapıyor ve maçı kazanıyor RVD.

İkili maçtan sonra birbiriyle konuşurken The North geliyor ve ikiliye saldırıyor! Dreamer’ı iplere yolluyorlar ancak Double Clothesline hahaha! Tommy’den double clothesline! Dreamer ve RVD, The North’u pataklamaya başlamışken yardımına Moose yetişiyor ikilinin. Üçlü kontrolü ele almaya başlamışken ışıklar kapanıyor ve Sabu! Sandalyeleri fırlatıyor North’a, Moose’a da fırlatıyor ancak Moose tutuyor. Rob van Dam’dan Enzuigiri! ECW’nin efsaneleri şovu birbirlerinin ellerini kaldırarak kapatıyorlar, güzel görüntü.

Konu Ben Kero tarafından (25-05-2019 Saat 18:42 ) değiştirilmiştir.
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil