GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 25-05-2019, 22:49   #691
MundoMella Şovu Çalacak
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Dirt Sheet Mahallesi, Nitro Sokak, Palace Of Wisdom Apartmanı No: 619 Slamtown/Merkez
Konular: 401
Favori Güreşçisi: Johnny Gargano
RPG Karakteri: Johnny Mundo
Rep Puanı: 346260
Rep Derecesi: Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Pacman Mr.Pacman isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 346260

Öncelikle tebrik eden herkese teşekkürlerimi sunarım. Ardından da kemeri az sürede tutsa da zamanında promolarını örnek aldığım OnurDies'a da teşekkür ederim. Kendisi çok hızlı kemeri alıp kaybetti, karakteri ise gayet iyiydi umarım kendisi daha sonra da bu kemeri tekrar kazanır. Bu zaman diriminde çok güzel feudlar çıkaracağından eminim (özellikle Wyatt ve Ciampa ile bekliyorum). En son da ekibe teşekkür ederim. Ekip karakter yaratımında son derece yardım ediyor. Ben vali diyorsam sonra onlar GM yaptı, onlar Slamtown şovu yaptı. Mundo karakterinde en az onların da benim kadar emeği var. Maça gelirsek aslında 1-0 gayet iyi. Kimse beklemiyordu ve bu iki taraf için de iyi oldu. Kross için iyi oldu çünkü Kross bu sayede roll up harici hiç düz temiz bir yenilgi almamış oldu. Bu onun monster gimmicki için çok güzel bir şey. Mundo için iyi oldu çünkü WW3'te yaptığı hatayı yapmadı. Burada ciddi bir karakter evrimi çıktı. Ve Mundo tam kazanmadığı için kendini kanıtlaması için de sebep çıktı.

Genel olarak dediğim gibi maçlardan çok hikayelerin baz alındığı bir şov olmuş. Bir tarafta Nexus bölünmesi varken, Barret ne kadar heel da olsa Cole'u koruyarak sempatik kötü adam imajı veriyor, dediğim gibi Nexus yıkılıyor, Darby büyük ihtimal Cody'nin köpeği olacak ve Miz de GM Pro'yu haklemiş vaziyette. Belki Miz ile intikam ve nostaliji için bir feudumuz bile olabilir. Bu PPV çoğu hikaye için başlangıç kaynağı olmuş o yüzden de çok hoşuma gitti. Ekibin eline sağlık iyi akşamlar.
imza

JOHNNY'NİN 50 TONU!

Sizleri Savunacağım
Mick Foley - Shawn Michaels - Bret Hart - John Cena - Johnny Gargano - John Morrison -Minoru Suzuki - Katsuyori Shibata - Kazuchika Okada -Jon Moxley - Kenny Omega -Cody Rhodes - Samoa Joe -AJ Styles Daniel Bryan -Becky Lynch -Carmella -

But then you open your eyes, first dawn of light in your universe brings pain. The light burns you. It will always burn you. You can hear yourself breathing. It becomes hard and harsh and it scrapes nerves already raw. But you cannot stop it. You can't even slow down. It is only when you start to speak and another voice speaks for you. Than you remember… You remember all of it. The Dragon that you bring Vader from your heart to slay, the cold venom of Vader’s blood, the furnace of Vader’s fury, the black hatred of seizing her throat to silence her lying mouth… And there is one blazing moment in which you finally understand there was no Dragon, that there was no Vader. That there was only you; only Anakin Skywalker. That it was all you is you, only you… You killed her… You killed her because when you could have saved her, when you could have gone away with her, when you could have thinking about her you were thinking about yourself… It is this blazing moment that you finally understand the trap of the dark side, the final cruelty of the sith. Because now yourself is all you will ever have. You rage and scream and reach through the Force to crush the shadow who has destroyed you, but you are so far less now than what you were, you are more than half machine, you are like a painter gone blind, a composer gone deaf, you can remember where the power was but the power you can touch is only a memory, and so with all your world-destroying fury it is only droids around you that implode, and equipment, and the table on which you were strapped shatters, and in the end, you cannot touch the shadow. In the end you don't even want to. In the end, you do not even want to. In the end, the shadow is all you have left. Because the shadow understands you, the shadow forgives you, the shadow gathers you unto itself and within your furnace heart, you burn in your own flame.

This is how it feels like to be Anakin Skywalker… Forever…

RPG: Johnny Mundo
Başarılar: Pasifiğin İlk GM'i
GWA Şampiyonluğu(1 kere)
Ocean's Şampiyonu (2 kere)
Hardcore Şampiyonu (2 kere)
Mr.Pacman isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 26-05-2019, 05:37   #692
Who You Talkin' To Man
The Hellraiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul/Gaziosmanpaşa
Konular: 108
Favori Güreşçisi: Aleister Black
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 25445
Rep Derecesi: The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
The Hellraiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Hellraiser The Hellraiser isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 25445

Hastalığımdan sebep bütün gün uyumak zorunda kaldım diyebilirim. Nexus'un Tag Team kemerlerini kaybedeceği belliydi fakat sürpriz olarak The Domination maçı kazanmış. Allin vs Rhodes maçı da baya efsane geçmiş, Cody'nin yaptığı o Extreme'lik gerçekten taktire şayan. Hardcore kemer maçı beni bir nebze umutlandırdı, alabileceğimi sandım ama Ember ablamız da karışıp kemer Briscoe'ya hediye edilmiş sağolsun ama kemere el konması biraz ağır olmamış ya? Jericho ve Punk'a denebilecek çok laf yok Jericho reis yargıyı dağıtmış ama o gizemli adam kim merak ettim. Will Ospreay'in de kazanmasına pek şaşırmadım nedense, Castle ve Balor'un maçında Balor'un koruyacağını düşündüm ama olmadı. Castle'in kemeri hayırlı olsun diyelim, Wyatt ve Ciampa feudu zaten beklediğim üstünlükte bitti yani Wyatt reis maçı kazanmayı bilmiş. WHC maçına gelince Barrett'in saltanatı devam ediyo. Fakat en üzüldüğüm nokta ise Killer Kross'un GWA kemerini kaybetmesi oldu fakat maçın gerçekten şovun hakkını verdiğinden eminim.
imza

If you only knew the power of the dark side.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Twitter
Facebook
Instagram
Eski Nick: Christmas007
The Hellraiser isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 26-05-2019, 22:36   #693
Banned
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 3743
Favori Güreşçisi: Matthew Riddle
RPG Karakteri: Dalton Castle
Rep Puanı: 450330
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DoctorMK DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 450330

Hahahaha Oğlanlarımla ve benle uğraşmaya çalışan çakma şeytana had bildirmişiz ve Olay Yeri İnceleme Oğlanımın intikamını almışız. Ekibe bana güvendikleri ve kemer verdikleri için teşekkür ediyorum. Nexus'a geçmiş olsun tam bir yıkım yaşadılar. Bu arada Hardcore maçı özellikle dikkatimi çekti, muhteşem adının hakkını veren bir maç olmuş. Sanırım hardcore konseptine ilk kez bu kadar yaklaşıldı GWA'da, emin değilim. Sonrasında yaşananlarda Briscoe için gözümden bir damla yaş süzüldü. Ekibin eline sağlık çok güzel bir şov olmuş.
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27-05-2019, 00:06   #694
The Bad Guy
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 3008
Favori Güreşçisi: Cesaro
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 983262
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Styles Clash Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 983262

Ben de yavaştan döneyim öyleyse. Çünkü finalleri de verdik ve kendimi kuş kadar hafif hissediyorum.

Joe ve Drew adına sevindim. Çok sağlam bir takım olmuşlar kesinlikle. Kendilerini tebrik ediyorum. Drew ise maçtan sonra çılgın atmış.

Cody vs Allin maçının AEW'de de gerçekleşecek olması güzel bir tesadüf.

Mark Briscoe'yu tebrik ederim. Her ne kadar kendisi şakalara maruz kalsa da bu başarıyı hak etmişti.

CM Punk'a ne oldu bilmem ama Jericho'yu Judas olarak görmeyi isterim.

Will Osreay de kazanmış. Nexus adına kötü geçen bir şov olsa gerek.

Dalton Castle'ı da tebrik ederim. Kendisi bu gidişle şirketin ilk triple crown galibi olacak.

Wyatt, Ciampa'yı diri diri gömmüş. Artık ana kemere oynamalı diye düşünüyorum.

Hunico'nun fotosunun oyundan alınması. Wade Barrett unvanını korumuş. İleride Cole vs Barrett maçı gelecektir.

Ana maçı ise Buğra Yücel yazmış olmalı. Çünkü iki IW Guy ana olayda ve GWA kemeri de ortada. İşin şakası. Mundo'yu da tebrik ederim. Hak edilmiş bir başarı.
imza
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27-05-2019, 20:03   #695
Banned
AlperMizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 507
Favori Güreşçisi: Ric Flair
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 21435
Rep Derecesi: AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
AlperMizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AlperMizanin AlperMizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 21435

Joe & Drew inanılmaz potansiyelli ve korkunç bir ikili oldular. Eğer momentumlarını da arkalarına alıp giderlerse olası bir dağılma hikayesinde birini ana kemere oynarken görebiliriz. Kim kazansa üzülmezdim bu maçı ama Nexus'un ilk söküğünün bu maç gelmesi üzücü oldu tabi.

Cody vs. Allin'de ise Cody'nin yakında kemeri Allin'e kaybedip daha ileriye oynayacağını düşünüyorum. Allin gayet iyi geliyor ve Cody'de kaybolan momentumunu yavaş yavaş toparlamaya başladı, iki isminde önü çok açık.

Mark Briscoe içinse kelimeler kifayetsiz cidden, ortada güzel yazılan/planlanan bir şeyler var ama ne olduğu sonuçlanana kadar kimse bu hikayeden memnun olmayacak gibi, ben gayet eğleniyor ve beğeniyorum Briscoe'nun bu hikayesini okurken.

CM Punk vs. Jericho'dan ise istediğim zevki bir türlü alamadım, tatsız geçiyor bana göre biraz hareketlendirmek lazım devam edecekse illaki. Jericho'yu tebrik ediyorum galibiyetinden ötürü.

Ospreay'ı tebrik ediyorum, uzun bir süreyi kemersiz geçirdi sonunda hak ettiğini aldı.

Castle'ın ise dahil olduğu, bulunduğu her şeyi inanılmaz bir zevkle okuyorum. GWA evrenindeki favori karakterim çok büyük ihtimal, Intercontinental Şampiyonluğunun etrafında neler dönecek merakla bekliyorum.

Wyatt vs. Ciampa feudu özenle, yavaş yavaş işleniyor umarım güzel bir şekilde biter iki taraf adına da.

Wade Barrett ise kötü günün tek tesellisi diyebiliriz bizim açımızdan, tebrik ediyorum kendisi.

Mundo'yu da ana kemer şampiyonluğu kutluyorum, Killer Cross'un nasıl devam edeceğini merak ediyorum.

Ekibin eline sağlık, gayet güzel bir ppV olmuş, Royal Rumble'ı bekliyoruz artık.
AlperMizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 04-06-2019, 20:29   #696
Banned
Free The Flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 591
Favori Güreşçisi: Ember Moon
RPG Karakteri: Ember Moon
Rep Puanı: 121377
Rep Derecesi: Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Free The Flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Free The Flame Free The Flame isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 121377

Ufaktan ufaktan tekrar takibe başlayayım diyorum. Uzun zamandır senaryo alamadığım için biraz küsmüştüm.

The Domination bence müthiş bir takım. Bir o kadar da korkutucu. Takım olma hikayelerini kaçırmak istemezdim ama iş işten geçti. Ne diyelim. En iyilerin mücadelesinde tuttuğum bir taraf yoktu. Maç dehşet geçmiş. Jericho ve dwayde'e tebrikler. Will Ospreay'in kazanmasına çok aevindim. Kendisini baştan beri destekliyorum. Bu galibiyet mutlu etti. Bayağı underrated bir isimdi. IC kemeri karşılaşmasını Dalton Castle'ın kazanmasına çok sevindim. Kendisini çok seviyorum. Finn'i de seviyorum ama Yüce Tavuskuşu'na olan sevgim bir başka. Wade Barrett'ın kemeri korumasına bir başka sevindim. O da RPG'de en sevdiğim isimlerden bir tanesi. Umarım kemeri tutabildiği kadar tutar. Killer Kross'un kemeri kaybedeceğini tahmin ediyordum. Ne diyebilirim ki, Johnny Mundo'nun kazanması hoşuma gitti. Tebrikler kendisine. Kemerli günleri bol olsun.
Free The Flame isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil