GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 21-11-2019, 12:32   #11
beast incarnate
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir/Kırklareli
Konular: 3280
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1320125
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

1. Bölüm

19 Kasım 2019
WWE Backstage

...

Renee Young: Punk, yaklaşık 5 yıllık aranın ardından yeniden buradasın. İlk olarak sana şunu soracağım, o 5 yıl boyunca gerek dışarı yansıyan hayatında gerekse içinde yaşadığın hayatında neler değişti?

CM Punk: Bu nasıl anlatılır bilemiyorum açıkçası. O 5 senelik sürece fazlasıyla olay ve tecrübe sığdırdım. Beklediğim şekilde ilerlemeyen MMA macerası bile tek başına büyük bir hayat dersi oldu benim için. Şirketten ayrıldığım ilk zamanlarda büyük bir boşluğa düştüğümü kimselerden gizlemeyeceğim. Zira benim güreşe ne denli bağlı olduğumu herkes biliyordur aşağı yukarı. Bu ruhsal boşlukları her insan illaki yaşamıştır. Boşluktan çıkabilmenin en büyük anahtarı, değer verdiğiniz insanlardır. Onlara değer vermenizin birçok sebebi vardır, o sebeplerden bir tanesi de iyi kötü her anınızda yanınızda olmaları ve eğer bir boşluğa düştüyseniz sizi o boşluktan çekip çıkarabilmeleridir. *gülerek* Kimden bahsettiğim netleşmiştir diye düşünüyorum. April bana o dönemlerde gerçekten çok yardımcı oldu, ona ne kadar minnet duysam azdır. Dediğim gibi, April beni o boşluktan çekip çıkardı ve gerisi çorap söküğü gibi geldi zaten. Ringden, botlarımdan, kıyafetlerimden uzak kalmak benim için çok zor oldu ama bunu yapmak zorundaydım. Kendimi toparlamak ve akil bir kafayla düşünebilmeye geri dönmeliydim. 5 yıl boyunca tam olarak bunu yapmaya çalıştım kısacası.

Renee Young: Peki 5 yıl aradan sonra bu atmosferi solumak nasıl bir duygu?

CM Punk: Hiç böyle olacağını beklemezdim ama yıllar önce yaşadığım o kıpırtıyı hissettiğimi fark ettim. Gerçekten çok sevdiğiniz bir insanla sert bir kavga edersiniz, araya dargınlık girer ve akabinde o insanın yüzünü bir daha görmek istemediğini söylersiniz ama bir daha yüzleşmek zorunda kaldığınızda o ağır sözlerin hiçbir hükmü kalmaz ya, işte buraya ilk adımımı attığım zaman o duyguyu yaşadım.

Renee Young: Wow, etkileyici bir konuşmaydı gerçekten. Peki bu, ringlere geri dönebileceğinle ilgili bir sinyal olarak algılanabilir mi?

CM Punk: *gülüyor* Bu soruyu ne zaman soracağını merak ediyordum ve ilk fırsatı yakaladığın gibi değerlendirdin. Şirketle ilişiğimin kesildiği ilk günden beri bütün insanlar aklınıza gelebilecek her sosyal mecradan beni bu konuda soru yağmuruna tutuyor. Üstelik günler, yıllar geçtikçe insanların beklentileri garip bir şekilde daha da artmaya başladı. O sırada güreşe asla dönmeyeceğime dair sayısız demeçlerimden bile sürüyle senaryolar çıkartan insanlara rastladım. Bu programa gelmemle beraber insanların beklentisi koca birer çığa dönüştü haliyle. Ama 5 yıl boyunca gerçekten çok şey değişti. Az önce bahsettiğim edinilen tecrübeler ve alınan dersler var ya, işte aralarından en fazla pay çıkardığım ders ise bazen sadece özlemenin gerektiği oldu. Üstelik yaşımın da artık ilerlemeye başladığını göz önüne alırsak güreşmenin şu saatten sonra pek de benlik olduğu kanaatinde değilim.

Renee Young: Anlıyorum Punk. Hazır sosyal medyaya ve aldığın etkileşimlere de değinmişken bir sorum daha olacak. Seth Rollins'in attığı tweetlere illaki rastlamışsındır, geçen haftadan beri sana göndermelerde bulunuyor. Üstelik hayranlar sizinle Seth Rollins arasında büyük bir maçın hayalini kuruyorlar. Bu konu hakkında ne diyeceksin?

CM Punk: Bir şey itiraf edeyim mi? O çocukta kendi gençliğimi görüyorum. Her fırsatta sözleriyle birilerine saldıran, her daim baş kaldıran ve muhalefet olan bir tip. Ama ikimizi birbirinden ayıran incecik ama hayati bir çizgi, bir fark var. Benim bunları yapmamın sebebi tamamen o dönemki karakterimle alakalı, Seth'in yaptığı ise tamamen ilgi odağı olabilmeyi arzulamak. Zira Seth yıllar önce patronların COO'ların korumalığını yapan piyonlardan birisiydi. Zamanında bu mertebeyi görmüş bir insanın bu şekilde bir karaktere sahip olabilmesi bana hiç inandırıcı ve samimi gelmiyor açıkçası.

Renee Young: Ow, böyle ofansif bir cevap beklemiyordum açıkçası.

CM Punk: Ben hiçbir zaman sözlerimi kimseden esirgemedim, bunu en iyi Nevada seyircisi ve John Cena bilir. *gülüyor* Yine aynısını yaptım, o çocuk hakkında düşüncelerim bu ve diyeceklerim de bu kadar.

yaklaşık 15 dakika sonra...

Renee Young: Bir saniye... Seth Rollins az önce bir tweet atmış. Ekrana verebilir miyiz lütfen?

Seth Rollins (tweet): Wow, büyük bir cesaret timsalisin CM Punk. Ringlerden kendini soyutladığını söyleyip bu sözleri sarf etmen ve dobralığı kendine yakıştırman büyük bir ironi. Zira Mickey Gall senin kulağınla burnunun yerini değiştirirken ben bu şirketin yüzü olma yolunda emin adımlarla ilerliyordum ve bu yolun sonuna çoktan geldim. Eğer g**ün yiyorsa beni tahtımdan indirirsin adamım!

CM Punk: Hey Zack, bu programı izliyorsan çoktan harekete geçmiş olman lazım ahbap, İnternet Şampiyonluğun elden gidiyor!

...

CM Punk ve Renee Young bu şakanın akabinde gülüyor. Program daha stabil sohbetler eşliğinde devam ediyor, bu kısımlar bizi ilgilendirmediği için kaleme almıyorum.

Devamı gelecek...
imza

Be A Booker | Road to WrestleMania 36

2019 yılının en iyi yöneticisi, en anlayışlısı ve en yardımseveri (w/ YUKO)

2019 Yılının En İyi Kadın Güreşçi Hayranı

Alıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben sıfır
Sen bir.
Sana çok bulunur,
Ağlayacak omuz.
Bana yine düştü
Ağlayarak otuz
Bir.

-B.Y.

Konu Windham Lawrence Rotunda tarafından (21-11-2019 Saat 12:40 ) değiştirilmiştir.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-11-2019, 12:36   #12
Code Blue
Punk City - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1297
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 282615
Rep Derecesi: Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Punk City Punk City isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Çok başarılı buldum gerçekten. Gall'u katman 1 tık üzdü...
imza
Alıntı Punk City Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Galatasaray, seriyi bitirirse bir daha CM Punk'ın adını ağzına almayacağıma ve üstelik ne avatara ne bannera asla bir yere koymayacağıma erkek sözü veriyorum.

D U S T B O W L
R Y A N O R E I L Y
B E N K E R O
R E C K L E S S B E H A V I O U R
C A L G A R Y K I D
W I N D H A M L A W R E N C E R O T U N D A
H E A D L O C K M A S T E R
H E A R T L E S S
D O C T O R M K
L O O K A W I Z A R D
Punk City isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-11-2019, 12:42   #13
beast incarnate

Nereden: İzmir/Kırklareli
Konular: 3280
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Çok başarılı buldum gerçekten. Gall'u katman 1 tık üzdü...
Bence de üzücü fakat CM Punk'ı yolundan saptırabilmek için böyle hamlelere ihtiyacımız var, soğuk savaş döneminin de hakkını verelim değil mi?
imza

Be A Booker | Road to WrestleMania 36

2019 yılının en iyi yöneticisi, en anlayışlısı ve en yardımseveri (w/ YUKO)

2019 Yılının En İyi Kadın Güreşçi Hayranı

Alıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben sıfır
Sen bir.
Sana çok bulunur,
Ağlayacak omuz.
Bana yine düştü
Ağlayarak otuz
Bir.

-B.Y.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-11-2019, 12:43   #14
Code Blue

Konular: 1297
Favori Güreşçisi: -
Rep Derecesi: Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Punk City Punk City isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Windham Lawrence Rotunda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bence de üzücü fakat CM Punk'ı yolundan saptırabilmek için böyle hamlelere ihtiyacımız var, soğuk savaş döneminin de hakkını verelim değil mi?
Elbette.
imza
Galatasaray, seriyi bitirirse bir daha CM Punk'ın adını ağzına almayacağıma ve üstelik ne avatara ne bannera asla bir yere koymayacağıma erkek sözü veriyorum.

D U S T B O W L
R Y A N O R E I L Y
B E N K E R O
R E C K L E S S B E H A V I O U R
C A L G A R Y K I D
W I N D H A M L A W R E N C E R O T U N D A
H E A D L O C K M A S T E R
H E A R T L E S S
D O C T O R M K
L O O K A W I Z A R D
Punk City isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-11-2019, 12:54   #15
Viper's Math
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Trabzon
Konular: 622
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Rey Mysterio
Rep Puanı: 499348
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 499348

Güzel başladık. Ellerine sağlık.
imza
RIP salvation

SON İNCELEME MODERATÖRÜ

Discord : WelcomeToNWO|KM#6922

Fan Fiction | Need For Speed GTR Edition

Be A Booker | TPW: Permanent Rise

Feud İncelemelerim

Kariyer İncelemelerim

GWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
Rey Mysterio (House Of Truth Edition)
Geliyoruz başarılarla dolu bir hikaye yazmaya...
Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-11-2019, 17:56   #16
The Phenom
Soul of Undertaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Overlook Oteli
Konular: 23
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 5612
Rep Derecesi: Soul of Undertaker Royal Rumble maçını kazandın. Soul of Undertaker Royal Rumble maçını kazandın. Soul of Undertaker Royal Rumble maçını kazandın. Soul of Undertaker Royal Rumble maçını kazandın. Soul of Undertaker Royal Rumble maçını kazandın. Soul of Undertaker Royal Rumble maçını kazandın. Soul of Undertaker Royal Rumble maçını kazandın. Soul of Undertaker Royal Rumble maçını kazandın. Soul of Undertaker Royal Rumble maçını kazandın. Soul of Undertaker Royal Rumble maçını kazandın. Soul of Undertaker Royal Rumble maçını kazandın.
Soul of Undertaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Soul of Undertaker Soul of Undertaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5612

Güzel yazmışın kral.
imza

https://resmim.net/f/zHkMbx.png

AEW destekliyoruz

Eski Nick: Efe STYLES
Soul of Undertaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil