GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 23-11-2019, 23:37   #731
Banned
Gbedas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa/Kocaeli
Konular: 396
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
RPG Karakteri: Jimmy Jacobs
Rep Puanı: 21334
Rep Derecesi: Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Gbedas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gbedas Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 21334

Öncelikle elinize sağlık.

Balor'u tebrik ederim ama artık yavaştan karakter değişimini ilerletmesi lazım. Wyatt ve Shaw baya iyi ikili olacaklar, kemer ho şimdiden. Page ve Corbin güzel debutlar, güzel şeyler izletebilecek potansiyelde karakterler. Cody'i tebrik ederim zaten belliydi koruyacağı fakat sondaki Orton debutu şaşırtıcı oldu. Cody ve Orton gerçek hayatta da ilişkisi olan karakterler olduğundan baya sağlam feud ortaya çıkacak gibi. ME'e gelirsek ben Janela'yı destekledim açıkçası. Janela'nın kaybetme vakti gelmişti fakat Joe'ya kaybetmesi doğru bir karar mı bilmiyorum. Joe'yu oynayan arkadaşa karşı herhangi bir art niyetim yok fakat aktifliğinin ana kemer taşıyacak düzeyde olmadığını düşünüyorum. Fakat bana kalırsa zaten reign kısa sürecek gibi hissediyorum. Yine de tebrik ederim. Güzel şov oldu elinize sağlık tekrardan.
Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 23-11-2019, 23:58   #732
Banned
The Awesome Killer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa/Çanakkale
Konular: 249
Favori Güreşçisi: Randy Orton
RPG Karakteri: CM Punk
Rep Puanı: 23357
Rep Derecesi: The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
The Awesome Killer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Awesome Killer The Awesome Killer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 23357

Şovu yine takip edemedik, son zamanlarda işlerimin çıkıp durmasından ben de rahatsızım artık kısmet değilmiş diyelim. Yeni şampiyonlara ve yeni debut yapan isimlere hayırlı olsun, şovda da emeği geçen herkesin eline ve emeğine sağlık.
The Awesome Killer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 23-11-2019, 23:58   #733
MundoMella Şovu Çalacak
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Dirt Sheet Mahallesi, Nitro Sokak, Palace Of Wisdom Apartmanı No: 619 Slamtown/Merkez
Konular: 401
Favori Güreşçisi: Johnny Gargano
RPG Karakteri: Johnny Mundo
Rep Puanı: 346260
Rep Derecesi: Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Pacman Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 346260

Alıntı Styles Clash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Wyatt'ın Frog Splash yapabildiğine inanamıyorum. Ayrıca ROH zaten yanmış bir tekme de Wyatt'tan gelmiş.
Eski evrende Jimmy Havoc'a karşı kafes tepesinden de yapmıştı reyiz. Galiba PPV Royal Rumble'dı emin değilim.

Epey hoş şov olmuş. Riddle vs Balor bence biraz daha uzayabilirdi ama sonuç gayet güzel. Balor'un karakteri promo kesmesi zor bir karakter ve Gece epey iyi iş çıkarıyordu da değişiklik iyidir. Heel Balor'da daha çok karakter potansiyeli olduğundan Gece iyi iş yapacaktır. Rey Moon epey değişik bitmiş, Rey'in maçı bırakması epey ilginç nereye bağlanacak acaba. Corbin debut hoş. Güzel bir başlangıç olmuş. Cole vs Shaw kesinlikle gecenin maçı. RPG evrenindeki en acayip maç olabilir yazan arkadaşın hayal gücünü tebrik ederim. Sadece bu ayar maçlar çok olmasın çünkü gerçeklik algısı biraz bozuluyor. Maç sonrası Postmortem olayı da çok güzeldi, iki ismi de o takımı da eski evrenden beri çok seviyorum. Leo Kruger veya Paige de gelse offg gene coştum neyse. Best Friends'ın Steinervari promoları epey hoş olmuş. Takım maçı sonrası Thank You Nexus çok güzeldi. Nexus çok güzel yükselip ilerledi ve bu çok güzel bir sahneydi... Ama her güzel şeyin bir sonu var derler Bizim maç gayet güzel herkes varlığını sonuna kadar hissetirmiş, aradaki HC olayları da çok yakışmış. Cody zaferi şaşırtmasa da Randy güzel süpriz oldu. Feudları büyük ihtimal Legacy odaklı olacak epey güzel olaylar çıkacaktır. ME gayet güzel Joe çok uzun zamandır hak ettiği/ bana göre birkaç ay önceden alması gereken ünvanına kavuşmuş kendisini tebrik ederim. Ekibin bir kez daha eline sağlık iyi akşamlar.
imza

JOHNNY'NİN 50 TONU!

Sizleri Savunacağım
Mick Foley - Shawn Michaels - Bret Hart - John Cena - Johnny Gargano - John Morrison -Minoru Suzuki - Katsuyori Shibata - Kazuchika Okada -Jon Moxley - Kenny Omega -Cody Rhodes - Samoa Joe -AJ Styles Daniel Bryan -Becky Lynch -Carmella -

But then you open your eyes, first dawn of light in your universe brings pain. The light burns you. It will always burn you. You can hear yourself breathing. It becomes hard and harsh and it scrapes nerves already raw. But you cannot stop it. You can't even slow down. It is only when you start to speak and another voice speaks for you. Than you remember… You remember all of it. The Dragon that you bring Vader from your heart to slay, the cold venom of Vader’s blood, the furnace of Vader’s fury, the black hatred of seizing her throat to silence her lying mouth… And there is one blazing moment in which you finally understand there was no Dragon, that there was no Vader. That there was only you; only Anakin Skywalker. That it was all you is you, only you… You killed her… You killed her because when you could have saved her, when you could have gone away with her, when you could have thinking about her you were thinking about yourself… It is this blazing moment that you finally understand the trap of the dark side, the final cruelty of the sith. Because now yourself is all you will ever have. You rage and scream and reach through the Force to crush the shadow who has destroyed you, but you are so far less now than what you were, you are more than half machine, you are like a painter gone blind, a composer gone deaf, you can remember where the power was but the power you can touch is only a memory, and so with all your world-destroying fury it is only droids around you that implode, and equipment, and the table on which you were strapped shatters, and in the end, you cannot touch the shadow. In the end you don't even want to. In the end, you do not even want to. In the end, the shadow is all you have left. Because the shadow understands you, the shadow forgives you, the shadow gathers you unto itself and within your furnace heart, you burn in your own flame.

This is how it feels like to be Anakin Skywalker… Forever…

RPG: Johnny Mundo
Başarılar: Pasifiğin İlk GM'i
GWA Şampiyonluğu(1 kere)
Ocean's Şampiyonu (2 kere)
Hardcore Şampiyonu (2 kere)
Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 24-11-2019, 00:03   #734
Kayıtlı Kullanıcı
KonforluKlozet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 27
Favori Güreşçisi: Adam Cole
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 88105
Rep Derecesi: KonforluKlozet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KonforluKlozet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KonforluKlozet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KonforluKlozet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KonforluKlozet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KonforluKlozet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KonforluKlozet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KonforluKlozet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KonforluKlozet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KonforluKlozet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KonforluKlozet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
KonforluKlozet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KonforluKlozet KonforluKlozet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 88105

Kısa bir şov inceleme şeysini yapacağımı söylemiştim. Kazananları bir kez daha tebrik ediyorum.

Açılış maçı kalite bakımından gayet iyiydi. Balor'un kazanması ile birlikte hemen olmasa bile ileride yükselişe geçebileceğini düşünüyorum. Riddle için durumlar çok daha kötü hale geldi buradan toparlaması onun adına zor olur.

Moon vs Rey maçı olabilecek en iyi şekilde bitti. İki isim için de kötü olurdu bu maçı kaybetmek. Bence ikisi de birbirlerinden uzaklaşıp farklı senaryolara atılmalılar. İleride kemer potasında görebileceğimiz isimlerden sadece ikisi.

Hero vs Wyatt maçı gerçekten çok iyiydi. Okurken zevk aldığım bir maç oldu. Sonucunun da beklediğim gibi olduğunu söyleyebilirim. Wyatt inanılmaz bir momentum yakalamış durumda. Yakın zamanda kemer veya kemerlerle birlikte görebiliriz.

Shaw vs Cole maçı abartıya kaçmış bir maçtı kesinlikle ancak zevk almadığımı söylersem yanlış olur. Bu zaten bir oyun, her şeyin inanılmaz gerçekçi veya ciddi olmasına da gerek yok. Cole kemeri korusa da Shaw için yeni bir kapı açıldı. Wyatt ile aralarında olan eski hikayelerini pek bilmediğimden çok bir şey diyemeyeceğim. Ancak iki isim de oldukça sağlam ve hoş şeyler izlettirebilirler bize.

Corbin için hayırlısı olsun bir kez daha, fena performans göstermedi Brookes'a karşı ancak karşısında da bir canavar var. Page'in maçtan sonra gelmesi de Brookes'un sıradaki rakibini netleştirmiş gibi duruyor. İkili arasında sağlam bir maç göreceğiz gibi.

Takımlar Şampiyonluğu için olan maçta oldukça zevkliydi. Nexus'un henüz dağılmamış olması da gelecek şovları ilginçleştirecektir.

GWA Championship maçı beklediğimin biraz altında kalsa da heyecan dozu yüksek bir maç olmuş. Maçı sonucu öğrendikten sonra okusam da eğlenceliydi. Orton olayı da hoştu.

Main Event'te gerçekten güzeldi, sağlam bir kapanışı oldu şovun. Martini ve Janela ikilisinin arasındaki yaşanacak olan olaylar ise merak konusu.

Canlı olarak takip ettiğim ilk PPV olarak gerçekten eğlendim. Buradaki ortama da artık alıştım sayılır. Ekibin bir kez daha eline emeğine sağlık, çok iyi şovdu.
imza

ADAM COLE BAY-BAY
KonforluKlozet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 24-11-2019, 10:29   #735
#whatsyourlocation
Mr.Antonio Cesaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Recluse, Wyoming
Konular: 921
Favori Güreşçisi: Samuel Shaw
RPG Karakteri: Dexter Lumis
Rep Puanı: 1140347
Rep Derecesi: Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr.Antonio Cesaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Antonio Cesaro Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1140347

İlaçlar+maçla çakışmasından dolayı bir kısmı kaçırdım. Moxley'den reign izleyemeden Roman kazanmış kemeri. Cody de sıradaki şampiyonlarınız konusunda hep yazılıyordu koruması iyi oldu. Joe ise ben evrene dahil olduğumdan beri takım işleri ileydi hep. Tekli bir kemer iyi olmuş. Adam Cole ve diğer kazanan herkese tebrikler. Randy Orton debutu GWA için bir tehdit demektir.
imza

GWA - Debut:10 Temmuz 2019
Hardcore Champion(2 times)
OMG Moment Of The Year(2019)
GWA Tag Team Champion
GWA Champion
Intercontinental Champion
Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 24-11-2019, 11:05   #736
The Charismatic Enigma
BLACKHEART - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya
Konular: 22
Favori Güreşçisi: Dolph Ziggler
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 2681
Rep Derecesi: BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın.
BLACKHEART - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BLACKHEART BLACKHEART isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2681

İşte olduğum için takip edemedim fakat sağlam bir şov olmuş. Bütün maçlardan keyif aldım, kimler yazdıysa ellerine sağlık.

+

Ayrıca Adam Cole ve Samoa Joe şovu şampiyon olarak kapatmış,
imza

RPG: Drew McIntyre

1x GWA Tag Team Champion w/ Samoa Joe (39 days)
BLACKHEART isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 24-11-2019, 12:13   #737
Phillip Jack Brooks
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 491
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 97033
Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lucifer Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 97033

Şovdaki TEDAŞ esprisi güldürdü doğrusu. Kazananları teker teker tebrik etmek istemiyorum ama Samoa Joe'ya özel bir tebrik etmek isterim, oyuncu olarak da güreşçi olarak da sevdiğim bir isim. Kemer almasına sevindim.

Cody... Aldın başına belayı kardeşim.

Punk'ı bıraktıktan sonra Orton almak istediğimi RPG Müdüriyet aracılığıyla söylemiştim. Sağ olun bu kadar hızlı döndürdüğünüz için. Adım bazı arkadaşlar tarafından torpilfer olarak telaffuz edildi bu sayede ama olsun, sevindim bu duruma. Elinize emeğinize sağlık.
imza
Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 24-11-2019, 20:10   #738
hoopstr
Bogi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul / Houston
Konular: 547
Favori Güreşçisi: Dakota Kai
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 221711
Rep Derecesi: Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Bogi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bogi Bogi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 221711

Öncelikle teşekkür eden tüm dostlarıma selam olsun, benim için özel bir maç oldu. Janela çok beğenerek takip ettiğim bir şampiyondu ve açıkçası onun elinden bi tık kendi iç karmaşası da olsa kemeri kazanmış olmak benim için çok büyük mutluluk.

Bunun haricinde takibi şovun uzunluğundan mütevellit zor ancak maçları çok keyifli bir şovu geride bıraktık. Randy Orton ve Baron Corbin ikilisini sahnede görmek keyif verdi. Luci'nin Randy ile çok keyifli bir dönem geçireceğini düşünüyorum, keza evrenin de Randy gibi bir karaktere ihtiyacı vardı. Bunun dışında CS maçı aslında beklediğim gibi Cody zaferiyle sonlandı ancak maç tatmin etti. Mox'un kemer kaybı azıcık talihsiz ama Mox iyi gidiyor yolunu bulacaktır. TT maçı fena değildi, Nexus güzel bir veda çekti, onlar da bu zamana kadar çok iyi geldiler aslında tebrik etmek lazım her birini. IC maçı, OC maçı, Wyatt vs Hero, Balor vs Riddle hepsi çok keyifliydi. Zaman sorunu dışında ellerinize sağlık arkadaşlar.
imza

"Until the next time #mambaout"

Bogi & Windham Lawrence Rotunda & ReQuem & Lucas Hood

"Chuck, tell me our story."

"You can't stop what's coming and neither can I, but we have the opportunity to understand things when they finally change.
The future is coming. You started it, and I'll finish it."

Twitter

Bogi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil