GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 22-11-2018, 20:45   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1725
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 29881
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 29881

Standart RPG GWA - Championship Scramble 2018

Şov Bilgileri
GWA Pay Per View
Championship Scramble
Brand - ATLAS
24.11.2018 - 20.00 - C
Luzhniki Stadium
Moscow, Russia

Güreşmek, bedensel zeka yapısı yüksek olan insanların sunduğu görsel bir şölen...

Herkesin güreşteki amacı farklı. Kimileri uğruna ölümü bile göze aldığı ideolojileri için çarpışıyor.

Kimileri bir numara olduğunu herkese inandırmak için güreşmekten ziyade karşısındakinin egosuyla çarpışmak için boy gösteriyor.

Kimileri Internet'in bir numarası olabilmek için bu yarışta yer alıyor.

Kimileri ise yaşlı olmasına rağmen bu işi hala yapabileceğini kanıtlamak için bu şovda yerini alıyor.

Ama herkes biliyor ki dünya şampiyonu olmak güreşteki nihai amaç. Ama kaç kişi bu onurlu amaca nail olabiliyor ki?

5 adam, bir ring, ve 25 dakika süren bir savaş! Bu savaştan sağ çıkabilen tek kişi bu onurlu kemeri alıp daha yükseklere taşımayı hedefleyecek.

Championship Scramble'ye hoş geldiniz!

Pyro ve havai fişek gösterileriyle Championship Scramble başlıyor!!! Rusya'da açık bir havada çok ateşli bir seyirci var. Bugün kulaklarımız epey çınlayacak gibi.

Buğra Gür: Bayanlar ve baylar, branda özel PPV sistemiyle beraber Atlas'a özel yapılan Championship Scramble'a hoş geldiniz. Bugün kaliteli maçlar var. GM Christian tarafından duyurulan Internet Championship'in ilk sahibi bugün belli olacak. Öte yandan Intercontinental Championship maçında Austin Aries kemerini Kenny Omega'ya karşı savunacak.

Eremnur: The New Beginning'de The Rock'ı yenmeyi başaran The Miz, Jericho'nun gizlice ayarladığı maçta başarısını yineleyebilecek mi?

Corey Graves: Ve bugün politik bir savaş izleyeceğiz. Bir tarafta SSCB, öbür tarafta Amerika bayrağı... Görünenden daha fazla kişinin güreşeceği maçta dalgalanan bayrak bakalım hangisi olacak.

Buğra Gür: Ve evet. Atlas'ın en prestijli kemerinde Elias, konsept maçında kemerini korumaya çalışa-

Советский Союз!!
Советский Союз!!
Советский Союз!!

Arena hep bir ağızdan tezahürat yapıyor. Buğra Gür susmak zorunda kalıyor tabii.

Buğra Gür: Yalan atmıyorum. Bu duyduklarınız bilgisayarımın fanının sesi değil. Çıldırmış Rus fanların sesi.

Corey Graves: Bu nasıl bir espri moruk?

Just Close Your Eyes! Atlas'ın patronu girişte gözüktüğü gibi mükemmel bir destek geliyor. Christian klasik tauntunu atıp ringe giriyor ve köşeye çıkıyor.

Bir mikrofon alıp konuşmak için seyircinin susmasını bekliyor ama beklediğinin tersine, daha da bağırıyorlar.

сатин!
сатин!
сатин!

Christian: Moskova, Rusyaaaa! Vaov! (Cheer gelir.) Muht-

Россия!
Россия!
Россия!
Россия!
Россия!

Christian konuşmak için beklemek zorunda. Seyirciler susunca tekrar konuşmayı devralıyor.

Christian: Son Pasifik şovunda Mr. Dinler her brandın kendine ait PPV'i olacağını ilan etti. Kendileri bilir. Atlas zaten ilk günden beri A şovuydu. Böyle güzel bir geceyi Pasifik'le bölüşüp kaliteyi düşürmektense Atlas'ı ayak bağından kurtardığı için Mr. Dinler'e teşekkür ediyorum. Söz veriyorum, Pasifik'in PPV'lerinde uyumanızı engellemek için bir şeyler yapacağım. O zaman sözü fazla uzatmadan Atlas'a özel ilk PPV Championship Scramble başlasın!

The Nest?! The Nest ekibi büyük bir boo'yla girişte görünüyor. Tehditkar bakışlarla rampayı arşınlayıp ringe giriyorlar.

Mark Briscoe: Championship Scramble Atlas'a özel ama Atlas'ın en tehlikeli isimlerine bu şovda yer vermiyorsunuz. Doğru muyum Christian?

Marty Scurll: Madem kaliteden bahsediyorsun, hemen bize bir rakip ayarla müdür.

Christian donuk bakışlarla Marty'e bakarken Jay White elindeki bıçağa bakarak konuşmaya başlıyor.

Jay White: Christian, ben sigaraya başladım. Sağlığa zararlı. Hem de çok. Kamu spotlarına, reklamlara, afişlere gerek yok. Bir salak bile sigaranın zararlı olduğunu bilir. Fakat, görmezden gelmeyi de öyle. Acılar o kadar yoğunlaşır ki daha hafif bir acının sizi rahatlatacağını bile düşünürsünüz... Hayat nasıl Christian? Acı var mı acı?

Jay White birden bıçağı Christian'ın göğsüne doğrultuyor. Christian refleksle geri çekilirken mikrofonu ağzına götürüyor.

Christian: Bana konuşmam için bir fırsat tanıyın. Aynı, şovun ortak olacağını düşünüp buna göre plan yapmamdan sonra Mr. Dinler'in fikir değiştirmesi gibi. Kabul ediyorum. Böyle olmamalıydı ama sizin gibi ben de bilmiyordum. Fakat, artık biliyorum. Championship Scramble Atlas'ın ve sen Marty Scurll!

Christian Scurll'ü gösteriyor. Jay White bıçağı tekrar güvenli duruma alıyor.

Christian: Rakibin geliyor.

KANE!!! Kane bir yere kadar yürüyor ve duruyor. Arkada Roman Reigns ve TJP'yi görüyoruz! Kane bugün yalnız değil anlaşılan.

Üçlü yan yana gelip bir kez birbirlerini kontrol ettikten sonra ringe dalıyorlar. The Nest'in lügatında beklemek diye bir kelime yok ki! Başlıyorlar saldırmaya. Kim kime dalıyor, kargaşada seçemiyoruz. Christian ayrılıp arka alana giderken bir hakemin koşarak ringe geldiğini görüyoruz. Roman Reigns kendisini irish whip'e yollayan Jay White'a Spear çakıyor! Arkasını döndüğünde TJP ile Mark Briscoe'nun cebelleştiğini görüyor. Hemen yardıma gidiyor. Sert bir clothesline ile ringin dışına atıyorlar Briscoe'yu. Hakem Kane'le Marty'nin arasına girmeye çalışıyor ama imkansız! Kane Marty'e sert bir chop vuruyor. Göğsünü tutan Marty'e TJP'den Mega Buster!! Hakem araya giriyor ve Marty'i kontrol ediyor. Bir dakika kadar kendisine gelmesini bekleyip maçı başlatıyor.

Single Match
Kane vs. Marty Scurll

Maç başladığı gibi Scrull Kane'in üstüne doğru koşuyor fakat Kane Big Boot yaparak deviriyor Scrull'u. Scrull yüzünü tutarak kalkıyor hızlıca. Kane'in üstüne doğru ilerlerken Kane çok nizami bir şekilde Scrull'u kaldırıyor ve Body Slam ile yere deviriyor. Scrull yerde yatarken Kane iplerden sekiyor ve Scrull'a bir Leg Drop yapıyor. Scrull boynunu tutarak kalkarken Kane tauntunu yapıyor ve kapıyor Scrull'un boğazını! Scrull iki eliyle Kane'in parmağını tutup Kane'in elini yavaşça boğazından uzaklaştırıyor. Ardından seyircileri susturuyor ve arenada bir ses yankılanıyor. "ŞAK!" Bu ses Kane'in parmağından geliyor! Kane parmağını tutarak dizlerinin üstüne çöküyor. Ardından birazcık geri gidiyor, Scrull'dan Bicyle Knee Strike! Hiç beklemeden biraz daha geriye gidiyor, Superkick! Kane yere bırakıyor kendini. Nest ekibi Scrull'u desteklerken Scrull tauntunu yapıyor. Kane köşeye tutunup kalkmaya başlıyor yavaşça. Scrull'den köşeye yaslanan Kane'e Running Corner European Uppercut! Hiç beklemeden bir de Rope Assisted Enzuigiri geliyor. Kane sarhoş gibi ringin ortasına ilerlerken Scrull iplerden sekip geliyor, Sattelite DDT! Tuş ediyor Kane'i. 1-2-

Kickout! Kane nereye geldiğini şaşırıyor adeta. Scrull Kane'in kafasından tutup kaldırıyor. Ardından ağır bir yumruk indiriyor Kane'e. Kane sinirleniyor ve Scrull'in karnına bir yumruk vuruyor! Scrull karnını tutarken Kane Scrull'a Front Powerslam yapmak istiyor fakat Scrull Kane'in arkasına iniyor. Kane arkasını döndüğü gibi Scrull'dan Kane'e bir Elbow. Kane sarsılıyor. Scrull bir Elbow daha vuruyor. Kane yere düşmek üzereyken Scrull'un bir Elbow daha vurmasına izin vermeden Throat Thrust'ı yapıştırıyor ve Scrull'u yere seriyor! Scrull çenesini tutarak yerde yatarken Kane Scrull'ün saçından çekip kaldırıyor. Gorilla Press Slam denemesi fakat Scrull Kane'in kafasını yumruklayarak önüne iniyor. Bir yumruk denemesi fakat Kane Scrull'ün yumruğunu tutuyor ve bir Headbutt yapıyor. Scrull kafasını tutarken Kane'den Dropkick! Scrull direkt yere devriliyor! Kollarını açmış bir şekilde yatarken Briscoe ve White Scrull'u ringden çekiyor. Scrull'u kendisine getirmeye çalışırken Reigns ve TJP bağırmaya başlıyor Briscoe ve White'a. White Scrull'u bırakıp Reigns'le TJP'nin önüne geçiyor. Tam bu sırada boynunun arkasına bir Clothesline geliyor White'ın! Kane ringin dışına çıkıyor! Briscoe hemen Scrull ile ilgilenmeyi bırakıp Kane'in üstüne doğru koşuyor fakat Kane doğru zamanda boğazlıyor Briscoe'yu! Tam Chokeslam yapacakken Briscoe havada Kane'in koluna vuruyor! Kane kolunu tutarken Briscoe üstüne doğru gidiyor fakat Kane Throat Thrust ile indiriyor sonunda. Tüm bunlar yaşanırken Scrull'u apronda görüyoruz, hiç beklemeden Kane'e Apron Superkick! Kane yere yığılmıyor! Scrull hemen aprondan inip Kane'i ringe geri atıyor. Kane ringe yatarken Scrull çabucak kaldırıyor ve Kane'in kafasını bacaklarının arasına alıyor, Piledriver! Tuş ediyor! 1-2-

Kickout! Kane baygın bir şekilde yatarken Scrull Kane'in ayaklarını alıyor ve kaldırıyor. Seyircileri pis pis süzdükten sonra Kane'in karnına çok sert bir Stomp darbesi vuruyor! Kane acı içinde bağırarak köşeye doğru sürünüyor. Köşeye tutunarak kalkıyor. Köşeye yapışmış bir şekilde dururken Scrull Kane'in boynunu kavrıyor ve ringin ortasına doğru çekiyor. Enerjisini topladıktan sonra Kane'e Brainbuster! Gelmiyor!!! Kane ağırlığını koyuyor ve yapmasına izin vermiyor Scrull'un! Scrull birkaç kez daha yapmak istiyor fakat Kane Scrull'un karnına yumruklar vurarak bırakmasını sağlıyor. Scrull karnını tutarak eğilirken Kane Scrull'un kafasını bacaklarının arasına alıyor, Kane'den Powerbomb denemesi fakat Scrull havadayken Kane'in kafasına yumruklar indiriyor ve önüne iniyor. Kane kafasını tutarken Scrull iplerden sekiyor fakat Kane doğru zamanda Scrull'un boğazına yapışıyor! Kane'den Chokeslam! Tuş ediyor! 1-2-

Kickout! Kane bozuntuya vermeden Scrull'un kafasından tutup kaldırıyor, Kane'den Tombstone Piledriver denemesi fakat Scrull Kane'in arkasına iniyor. Kane'i son gücüyle itiyor. Kane iplerden sekip gelirken Scrull Superkick için ayağını kaldırıyor. Kane kafasını korurken Scrull şaşırtıyor ve Kane'in dizine Superkick çekiyor. Kane dizlerinin üstüne çöküyor. Scrull iplerden sekip geliyor, Bicyle Knee Strike! Superkick ile kombosunu tamamlamak istiyor ve geriye çekiliyor fakat Kane daha Superkick'i yiyemeden devriliyor. Scrull şaşırmış bir şekilde Kane'e bakıyor. Kane çenesini tutarak yatarken Scrull yavaşça kaldırıyor Kane'i. Kafasından tutup ringin aşağısına atıyor. Kane ringin dışında yavaşça ayaklanırken Scrull aprona geçiyor. Kane'e bir Apron Superkick denemesi daha fakat Kane doğru zamanda Scrull'un ayağını tutuyor! Ardından yere doğru çok sert bir şekilde çekiyor ve Scrull aprona yapışıyor! Scrull kafasını kontrol ederken Kane Scrull'un ensesinden tutuyor ve barikatkara doğru koşturuyor, barikatkar Scrull'un belinde kırılıyor! Kane ringe girip hemen çıkıyor. Ardından yerde yatan Scrull'u kaldırıyor, Kane'den ringin dışında Tombstone Piledriver geliyor Scrull'a! Kane beklemeden Scrull'u kaldırıp ringe atıyor. Tuş ediyor Scrull'u. 1-2-

Kickout! Bunu nasıl başarabildi? Kane yıkılmış bir durumda yatıyor ringde. Scrull ise felç olmadığına şükrediyor olmalı. Kane yavaşça kalktıktan sonra Chokeslam tauntunu yapıyor! Ringin kenarındaki Reigns ve TJP Kane'i destekliyorlar sevinçli bir şekilde. Bu durum White ile Briscoe'yu sinirlendiriyor. Scrull yavaşça ayaklanırken White TJP'ye koşarak bir yumruk geçiriyor ve indiriyor. Reigns bunu fark ettiği White'a çok seri yumruklar indirmeye başlıyor, tam White'ı indirecekken Briscoe koşarak Roman'a Elbow darbesi vuruyor ve Roman'ı indiriyor. Bu sırada kameralar ringe dönüyor. Kane Scrull'un boğazına yapışıyor ve kaldırıyor, Chokeslam denemesi fakat Scrull düşerken Kane'in kafasını kavrıyor ve DDT'ye çeviriyor! Kafasının üstünde takla atan Kane bir süre yerde kaldıktan sonra yavaşça ayağa kalkıyor, Scrull'dan Crossface Chicken Wing! Kane pes ediyor mu?!

Evet, ediyor!!!

Kazanan: Marty Scrull

Marty Kane pes etsede bir süre bırakmıyor. Ringin dışından White ile Briscoe ringe giriyor ve ringe giren TJP ve Roman'a hemen stomp darbeleri vuruyorlar. Ardından White TJPin kafasından tutarak kaldırıyor ve seyircileri gülerek süzüyor. White'dan Blade Runner! Üç isim de yerde tepkisiz bir şekilde yaparken The Nest ekibinin gövde gösterisiyle arka alana geçiyor kameralar.

Arka alana döndüğümüzde Cathy Kelley'i görüyoruz.

Cathy Kelley: Bayanlar ve baylar, yanımda bugün çok önemli bir maça çıkacak olan Cody var.

Cody ve Brandi Rhodes kadraja giriyorlar.

Cathy Kelley: Cody, bugün çok önemli bir maça çıkacaksın ama en az onun kadar önemli bir konu hakkında sana sormak istiyorum. Stephanie McMahon son Atlas şovunda beklenmedik bir şekilde gözüktü. İlk başta Triple H'le beraber hareket edip sizle kargaşaya girdiler. Ardından Triple H kadar bizi de şaşırtan bir olay oldu: Stephanie Triple H'e tokat attı. Bu konuda ne demek istersin?

Cody önce bir gülüyor.

Cody: Ben zaten bunu haftalar önce söyledim Cathy. Stephanie Triple H'e tokat attığında cidden şaşırdınız mı? O zaman son model bir aptalsınız. Onlar tek celsede boşandı. Triple H Stephanie'i boşadı. Çünkü Stephanie WWE'yi ona danışmadan sattı. Stephanie Triple H'den boşandı. Çünkü Triple H'in kendisiyle şan şöhret için birlikte olduğunu anladı. Tüm bu olayları izleyen sizler de şaşırdınız. Çünkü WWE ringlerinde kendilerinden öte çift olmayan bu yalancıların gerçek yüzünü geç de olsa gördünüz. Dediğim çıktı. Cody her konuda olduğu gibi bu konuda da haklıydı.

Cathy Kelley: İlerleyen saatlerde Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu maçına çıkacaksın. Ne düşünüyorsun?

Cody: Bu soruyu sen cevapla bebeğim.

Cody Brandi'ye bakıyor. Brandi gülümseyerek konuşuyor.

Brandi Rhodes: Kemeri nasıl kutlayacağımızı düşünüyoruz. Amaaa, ben onun neyi istediğini biliyorum. Bu işi ben halledeceğim.

İkili gülüşerek oradan ayrılıyorlar. Cathy Kelley hafif bozuluyor.

Bu salı Atlas şovunda yaşananlar ekrana geliyor.

The Miz: Championship Scramble yaklaşıyor, sadece 5 gün sonra GWA'nın PPV'lerinden biri benim gibi büyük bir adamın şovuna çıkmasını gururla tarihe yazacak. The Miz vs. The Rock II, hayali maçın ikinci maçı. Aynı Rock vs. Cena gibi. Tek farkı biz araya 1 yıl koyup aynı maçı iki Wrestlemania üst üste yapmıyoruz. Kulağa daha heyecanlı geliyor, değil mi? The Rock'u ikinci kez yendikten sonra emin olun ki bunun bir devamı falan gelmeyecek. 3. bir maçı Rock'a vermeyi falan düşünmüyorum. Zaten ikinci hakkı da şaibeli bir şekilde aldı. Ortada karışık bir durum var fakat şimdilik bu konuyu öylece bırakıyorum. Ve karşınızda Miz TV'nin konuğu, Chris Jericho!

Chris Jericho girişte listesiyle birlikte görünüyor. Kendinden emin bir şekilde ringe ilerleyen Chris Jericho, Miz'e bakıyor ve elini sıkıyor. Miz de sakin bir şekilde Chris'in elini sıktıktan sonra koltuğuna oturuyor.

The Miz: Hoş geldin Chris. Nasılsın? Rahat edebildin mi koltukta?

Chris Jericho: Hoş bulduk Miz. Elbette rahatım, bu kadar düşünceli olman beni tedirgin ediyor.

The Miz: Hayır Chris. Sadece göbeğin ve basenlerinin kontrolden çıktığını gördükçe koltuklara sığamayacağını düşündüm. Senin için yeni bir Miz TV koltuğu getirtebilirim dilersen bir sonraki seferde.

Chris Jericho: The Miz vs. The Rock, ikinci maçı. Kulağa oldukça... Hiçbir şey düşünmüyorum. Neler yaptıklarınız beni ilgilendirmiyor Miz. Üzgünüm ama ben sadece kendi yolumda ilerlerim.

The Miz: Sadece kendi yolunda ilerlersin öyle mi? Geçenlerde Rock ile konuşurken benim adıma konuştuklarını hatırlıyorum Chris. Bu nasıl bir yol izlemektir? Söylesene bana. Benim avukatlığımı yapmaya çalışan bir yaşlı bunak görüyorum ben karşımda. Yoksa benim gibi harika olmak isteyen bir bunak mı desem?

Chris Jericho: Miz... Miz... Her seferinde aynı hataya düşüyorsun. İşte bu yüzden bir numaralı talk show programı asla olamayacaksın. Highlight Reel her zaman senden önde olacak. Çok agresifsin ve konuğunu buraya konuşmak değil laflarınla dövmek için çağırıyorsun. Ama sana cevap vermemi istiyorsan bunu seve seve yaparım. Senin gibi genç olmayabilirim ama yaşlı bir bunak asla değilim. Ben geçmişte hem Rock hem Austin'i yenerek Undisputed kemerini kazandığım vakitler sen güreşçi bile değildin, aktörlük hayatına yeni başlamış salak bir çaylaktın. O yüzden çeneni kapat.

The Miz: Bana bak Chris. Geçmiş artık orada kaldı. Şu anı yaşıyoruz, günümüzü. 20 yıl öncesinde falan değiliz. Bu yüzden senin o toz pembe anıların artık birer ölü. Günümüzde çok basit bir kural var. Geçenlerde ben Rock'u yendim, sen ise ona yenildin. Bu durumda matematik kurallarına göre Miz > Rock > Jericho oluyor. Sen bu listenin en sonundasın Chris. Aiden English gibi salakları açılışta yenerek harika bir güreşçi olamazsın, sadece bir güreşçi olduğun için güreşçi olmayan aptalları yenebildiğine şükredebilirsin.

Miz iyice sinirleniyor.

The Miz: Bana avukatlık yapıp kendini anlattığın o şovda senin dediklerini dinledim. Rock'un bittiğini söyledin. Peki ya sen var mısın? Rock'a yenilen basit bir yaşlıdan farksız değilsin. G**ün göbeğinin sivrilmesi, artık ring içinde de aynı mikrofonda olduğun gibi basit kaçman gibi nedenler senin de yaşlandığını gösteriyor. Ha Rock ha sen. Al birini vur ötekine resmen. İki tane yaşlı salak olarak sizlerle uğraşmak falan istemiyorum. Sizler artık miladı dolmuş eski nesil güreşçilersiniz. Bunu kabul edin. Yaşlandınız ve artık yerinizi yeni nesile bırakmanız gerekiyor. Söylesene bana Chris. Evde ayaklarını uzatıp dinlenirken benim ana kemeri sırtlayışımı izlemek varken neden GWA ile yeni bir kontrat imzaladın? Neden buradasın? Kendi egonu tatmin etmek için mi? Yoksa salt para için mi? Çünkü güreşemediğin ve konuşamadığın artık orada. Sen de Rock gibi ölüsün Chris. Eğer tek ihtiyacın paraysa sana düzenli olarak bunu sağlayabilirim yeter ki benden uzak dur!

Chris Jericho şaşırarak ayağa kalkıyor. The Miz sinirli bir şekilde ona bakmaya devam ederken Chris Jericho kalemini eline alıyor.

Chris Jericho: Demek... Demek bana saldırdın. Bana sözlü bir şekilde saldırdın. Şimdi ne olacak biliyor musun? Bunu biliyor musun? Söylesene Miz. Chris Jericho'yu aşağıladığın için ne olacağını biliyor musun?

The Miz öfkeyle ona bakarken seyirciler heyecanlanıyor. Jericho kalemini alıyor ve yazmadan önce mikrofona dönüyor.

Chris Jericho: YOU JUST MADE THE LIST!

The Miz: Senin o aptal listen umrumda falan değil. Umrumda olan tek şey neden benim peşimde old...

Electrifying!

The Rock Chris Jericho'ya dönerken The Miz konuşmaya çalışıyor.

The Miz: Roc...

The Rock: Çeneni kapat Miz! SIRANI BEKLE!

Rock oldukça kendinden emin bir şekilde Miz'e dönerken Miz sinirle ona bakıyor. Rock Jericho'ya dönüyor.

The Rock: Salak Miz'in salak programının konuğuydun, şimdi bu ring benim olduğuna göre artık s***ir olup buradan gidebilirsin.

Chris Jericho oldukça sinirleniyor. The Rock Miz'e dönerken Chris Jericho onu bölüyor.

Chris Jericho: Hey hey hey. Rocky. Seni geri zekalı aptal! Chris Jericho'yu hor görmekle neyi başardın biliyor musun? Şimdi ne olacak biliyor musun? YOU JUST MADE THE LIST!

Chris Jericho hemen kalemini alıyor ve Rock'un adını da listeye ekliyor. The Rock gülümserken Miz araya giriyor.

The Rock: Geçen hafta seni ringe gömdümüğü de yazarsın Chris.

The Miz: Dünyanın en iyi talk show programının içine s*çıldığı anlara tanıklık ediyorsunuz sevgili seyirciler! The Rock ve Chris Jericho denen aptal bunaklar yüzünden şovum elden gidiyor. Onu kurtarmanın tek yolu ise yine BENİM! Çünkü ben harikayım. Chris de beni bu nedenle kıskanıyor. Ve ben olmak istiyor. İşte bu yüzden geçen hafta benim işime karıştı ve benim adıma bir karar aldı.

Seyirciler, Rock ve Jericho, Miz'e odaklanıyor. Rock dikkatle Miz'i dinliyor.

The Miz: Odanda yazılı olan notu sana ben yazmadım Rocky. O maçı ben kabul etmedim. Onu benim adıma kabul eden Chris'ti, daha doğrusu o maçın teklifin sana sunan!

Rock şaşkın bir şekilde Jericho'ya dönüyor. Jericho sakin bir şekilde Rock ve Miz'e bakıyor.

The Miz: Amacın ne bilmiyorum Chris. Ama bu işi ben yapmadım, sen yaptın. Geçen hafta seni Rock'un odasından çıkarken gördüm. Ben giderken sen de oradan çıkıyordun. Ve gece eve döndüğümde gelen haberlere göre Rock'a maç teklif etmiştim. Şimdi bunun nedenini hemen açıkla bana. Senin yüzünden Christian bu maçı çoktan resmi bir hale getirdi bile. Bu salak herifle yine bir maça çıkmak zorundayım. Hepsinin sorumlusu sensin! Bu yüzden hemen şimdi benimle beraber geliyorsun ve maçı iptal etmek için Christian'ın yanına gidiyoruz. Çünkü ben bu maçta olmayac...

CODEBREAKER! Chris Jericho aniden Miz'e Codebreaker çakıyor ve hareketi bitirir bitirmez aprondan kendisini yere salıyor. Sonra da listesine ve mikrofona uzanıp onu alıyor ve hızlı bir şekilde rampaya doğru ilerliyor. Kimse ne olduğunu anlayamazken Chris Jericho mikrofonuyla konuşmaya başlıyor.

Chris Jericho: Evet. Bu maçın olmasını ben istedim ve bunu bilerek ben ayarladım. Aynı şu anda kendimi bu maçın hakemi olarak ayarladığım gibi. Christian'ın da bu durumdan haberi var. Cumartesi günü The Miz ve The Rock ikinci bir rüya maçını yaparken Chris Jericho bu rüyanın tek yöneticisi olacak. Hiç uyanmak istemeyeceğiniz bir uyku yaşayacağınıza emin olun.

Break The Walls down çalıyor ve Chris Jericho rampada duruyor. Rock, yavaş yavaş kalkan Miz'i görüyor ve arkasını dönen Miz'e, ROCK BOTTOM! Müzik biraz sonra Electrifying'e çevriliyor. Jericho girişte gülümserken Rock köşede tauntlarını atıyor ve şov bu görüntülerle sona eriyor.

ATLAS
GWA Entertainment
TM & © 2018
All Rights Reserved
Buğra Gür: İlginç bir Miz TV'ydi, belki de görüp görebildiğimiz en ilginci.

Erem Nur: Aynı zamanda tarihin en iyi talk show programıydı.

Buğra Gür: Jericho'nun amacını anlayan var mı?

Corey Graves: Kendisi bile bilmiyor olabilir.

Erem Nur: Christian neden böyle bir şeye izin verdi acaba? Jericho'nun planı ne olabilir ki? Gerçekten Miz ve Rock'tan ne istiyor acaba? Kendisi ikisinden de daha alfa bana kalırsa.

Corey Graves: Chris bunu bu gece söyleyecektir artık.

Break The Walls Down!

Chris Jericho girişte görünüyor. Üstünde hakem kıyafeti, elinde listesiyle ringe doğru ilerliyor. Jericho tauntlarını attıktan sonra listesini spiker masasından Corey Graves'e emanet ediyor. Biraz sonra tekrar ringe giriyor.

Aweeesome!

I Came To Play çalıyor ve Miz girişte görünüyor. Tedirgin bir şekilde gelen The Miz ringe giriyor ve Jericho'ya bakıyor. Jericho umursamaz tavırlarla etrafı süzerken Miz tauntlarını atıyor, sonra da dışarıya çıkıyor.

Electrifying!

The Rock girişte görünüyor. Ringe hızlı adımlarla giren Rock tauntlarını atarken Chris Jericho hala umursamaz bir şekilde etrafı süzüyor. Rock ringe iniyor ve The Miz'e bakıyor. The Miz çoktan mikrofonu almış bile.

The Miz: Bu... Bu adil değil! Çok sinirliyim! Çünkü Christian eğer şova çıkmazsam kovulacağımı söyledi. Herkes bu maç için buraya toplanmış ve bu maça çıkmak zorundaymışım. Sizin çok mu umrunuzda bu maç? Miz vs. Rock II, kazanan yine Miz olacak, bu fark etmeyecek. Ama bu adam, Chris Jericho, durmadan benim peşimde ve bundan oldukça rahatsızım. Bu adam hakem ve geçen hafta bana saldırdı! Bu maç adil şartlarda geçmeyecek ve ben buna karşıyım. Chris, amacın ne? Artık söyle ve bu çile burada bitsin!

Miz mikrofonunu indiriyor ve ringdeki Chris Jericho'ya bakıyor. Jericho umursamaz tavırlarla Miz'e ringe girmesi için bağırıyor. Rock da ringde Miz'i bekliyor. Miz biraz sonra mikrofonu bırakıyor ve yavaş yavaş ringe giriyor. Miz ringe girdikten sonra Jericho ikisini de kontrol ediyor. Önce Rock'u kontrol eden Jericho sonra da Miz'i kontrol ediyor. Maçı başlatıyor!

Special Referee: Chris Jericho
The Miz vs. The Rock II

Miz başlar başlamaz hemen ringden iniyor ve az önce mikrofonu bıraktığı yere gidiyor.

The Miz: Adil şartlar altında dövüşmeyeceksem bu maça çıkmak zorunda değilim. Christian maça çıkmazsam kovulacağımı söyledi. Şimdi maçı başlattım. Ama gidiyorum ve Count Out ile maçı Rock'a veriyorum. Bravo Rocky. Miz'i Count Out ile yenmeyi başardın. Ama bu umrumda bile değil. Ben gidiyorum.

Miz alıp başını gidiyor. Apronun oradan rampaya doğru ilerlerken...

The Rock geliyor ve hızla Miz'i arkasından tutup çekiyor sonra da yumruğu çakıyor. Miz ağzını tutarken Rock Miz'in kafasından tutup hızla bariyerlere fırlatıyor. Miz belini tutuyor. Rock sinirle tutuyor onu ve hızla ringe doğru götürüyor. Sonra da kafasından içeriye tutup ringe sokuyor.

CODEBREAKER! MIZ RİNGE GİRER GİRMEZ ARKASINI DÖNÜYOR VE JERİCHO'DAN CODEBREAKER GELİYOR! Miz yerde yatarken henüz ringe giren Rock oldukça anlamsız bakışlarla Jericho'ya bakıyor. Jericho ve Rock arasında bakışma görüyoruz. Rock biraz sonra Miz'i kaldırıyor ve tutup iplere gönderiyor. Miz gelirken The Rock'tan Rock Bottom! HAYIR! Miz karnına vurduğu Rock'u tutuyor ve DDT ile yere seriyor. Hemen ardından ayağa kalkıyor ve Jericho'ya bakıyor. Miz, Jericho'ya bağırıyor: "Sen ne yaptığını sanıyorsun?" Jericho umursamıyor ve "Bunu hak ettin. Şimdi maçına dön." diyor. Miz bağırmaya devam ediyor: "Benden ne istiyorsun? NE İSTİYORSUN?" Jericho ısrarla uyarıyor: "Maçına dön." Miz en sonunda sinirle Chris Jericho'ya bir tokat patlatıyor. Chris Jericho sinirleniyor ve Miz'e dönerken bir anda The Rock arkadan Miz'e saldırıyor. Üst üste yumruklarla Miz'i zorlayan Rock, biraz sonra köşeye düşen Miz'i stomplarla uyutuyor. Rock, az sonra Miz'i kaldırıyor ve hızla iplere gönderiyor. Gelen Miz'e Lariat ile saldırıyor. Tuşa gidiyor Rock. 1.......2......

Atıyor Miz! Rock ayağa kalkıyor ve şöyle bir seyirciyi süzüyor. Biraz sonra Miz ayağa kalkarken Rock Spinebuster için onu bekliyor. Miz biraz sonra ağır ağır kalkıyor. Rock kalkan Miz'i tutup çekiyor ve SPIN... Miz Rock'u ittiriyor ve Rock Jericho'ya çarparak arkaya doğru gidiyor. Rock da Jericho da yere düşerken Miz yerdeki Rock'a koşarak Basement Boot çakıyor. Rock yerdeyken Miz tuşa gidiyor. Ama Jericho saymıyor bu tuşu, çünkü yeni yeni kalkıyor. Miz sinirle tuşu sayması için bağırıyor. Jericho ise, "Kapat çeneni geri zekalı aptal." diyor. Miz sinirleniyor ve bağırmaya devam ediyor. Jericho, Miz'i ittiriyor ve arkadaki Rock ile Miz denk geliyorlar. Rock bir Uppercut ile Miz'i yere seriyor ve tuşa gidiyor. Jericho sayıyor. 1.....2..... Atıyor Miz! Rock yavaşça kalkaren Miz'i de kaldırıyor ve hızla köşeye fırlatıyor. Sonra üstüne koşan Rock, Miz'den Single Boot yiyor. Rock sarsılırken Miz koşuyor ve hızlı bir Lariat ile Rock'u yere seriyor. Rock yerdeyken Miz eğiliyor ve Headlock'a alıyor onu. Yavaşça yerdeki Rock'u sıkıştıran Miz pes etmesi için bağırıyor. Chris Jericho Rock'a bakıyor ve "Pes ediyor musun?" diye soruyor. Objektif bir şekilde sorduğu soruya, "Hayır." yanıtını alan Jericho, biraz daha Rock'un başında beklerken...

Rock ağır ağır kalkmaya çalışıyor. Miz, o kalkarken hemen kilidi bırakıp DDT pozisyonuna alıyor ve DDT! Rock yerdeyken Miz hemen bacaklarından tutuyor ve FIGURE FOUR LEGLOCK! Rock acı içinde yerde kıvranırken Miz, "Bu acıyı sen istedin moruk. Pes et ve evine git." Rock, "Kapat çeneni velet." diye bağırıyor. Acı içinde kıvranırken Jericho, Rock'un acısı ve Miz'in mutluluğunu inceliyor. Soruyor Rock'a, "Pes ediyor musun?" Rock cevap vermiyor, elini kaldırıyor ve yere sert bir şekilde yumruk vurup hemen hareketi ters döndürüyor, sonra da Miz'e acı çektirmeye başlıyor bu sefer. Miz bağırırken hemen arkasındaki ipleri tutunuyor. Jericho Rock'un bırakması için sayıyor, 1....2.....3... Rock bırakıyor. İkisi de bacaklarını tutarak yerde oturuyorlar. Biraz sonra Rock ağır ağır kalkarken Miz de kalkıyor. Miz hızla köşedeki Rock'un üstüne koşuyor, ama Rock, hızla gelen Miz'i tutuyor ve THE ROCK BOTTOM! Miz yerdeyken Rock hemen bandajını atıyor ve tauntlarını da atarak iplere koşuyor, PEOPLE'S ELBOW! ROCK TUŞA GİDİYOR, SEYİRCİ İLE BİRLİKTE SAYIYORLAR: 1........2.........

JERICHO TUŞU BOZUYOR! Rock kafasını tutarak anlamsız bir şekilde yerden kalkarken Jericho çok büyük bir boo alıyor! Rock kalktığı anda Jericho'ya bakmak istiyor ama Jericho üst üste tekmelerle Rock'u yerden kaldırmıyor bile. İkisi de yerde yatarken Chris Jericho tauntlarını atıyor ve seyirciden yoğun bir boo alıyor. Biraz sonra Miz ağır ağır kalkarken yerde yatan Rock'a bakıyor ve tuşa gitmek istiyor. Jericho'dan izin alan Miz hızla tuşa gidiyor. 1....2.. Atıyor Rock! Miz yavaş yavaş ayağa kalkarken Jericho'ya dikkatle bakıyor. Jericho sakin bir şekilde Miz'i izliyor. Miz ile Jericho bakışıyorlar ve Miz arkasını dönüyor. Rock'u ağır ağır kaldıran Miz, kafasını köşeye çarptırıyor. Rock oradayken üst üste stomplar vuruyor Miz. Rock orada öylece yatarken Miz ara sıra arkasına bakmayı ihmal etmiyor, ama Jericho aynı yerde durmaya devam ediyor. "Bu kadar korkma Miz." diyor Jericho en sonunda. Miz ise korkarak arkasını dönüyor bu ses üzerine. Rock yerde yatarken Miz Rock'un bacağından tutuyor ve Elbow Drop ile atlıyor bacağına. Sonrasında üst üste 3-4 tane daha elbow çakıyor Miz. En sonunda tuşa gidiyor. 1.................

Jericho oldukça yavaş sayıyor ve Rock atıyor! Miz sinirle yerden kalkıyor ve Jericho'yu iplere doğru ittiriyor. Jericho iplerden koşarak gelirken Miz tutuyor ve pozisyona getiriyor, SKULL CRUSHING FINALE! Miz, Jericho'yu yere devirirken rahatlamış bir şekilde kameraya bakıyor. Ardından ağır adımlarla ringden iniyor ve mikrofonu alıp söylüyor: "Jericho maçını tamamlayamayacak, hemen bir hakem alalım." Arka alandan bir hakem koşarak gelirken Miz, Jericho'yu ittirerek ringden atıyor. Biraz sonra hakem yerini alıyor. Miz, kalkmaya çalışan Rock'u tutuyor ve DDT ile yere seriyor! Hemen ardından tuşa gidiyor. 1.....2.... Atıyor Rock! Miz sinirlenerek söyleniyor. Yavaşça köşeye çıkıyor Miz. Ardından atlıyor, Diving Double Axe Handle! Rock yere devrilirken Miz, yavaşça yerde duran Rock'a bakıyor ve o ayağa yavaşça kalkarken IT Kıcks vurmak için tauntunu atıyor. Başlıyor, 1! 2! 3! 4! 5! 6! 7! 8! 9! Miz geriliyor ve vuruyor, 10! 10 tane IT Kıcks vuran Miz, SCF için rakibini bekliyor. Rock yerde yatarken biraz sonra ağır ağır kalkıyor. Miz arkasındaki Rock'u tutuyor ve SKULL CRUSHING FINALE! HEMEN TUŞA GİDİYOR MIZ! 1...........2...........

HAKEM YERE DÜŞÜYOR! Jericho hakemi çekiyor ve kendisi hakemliğe geçiyor. Miz çıldırırken Jericho hızla içeriye giriyor. Miz, Jericho'ya bakıyor ve bağırıyor, "Ringimden def ol git! Yakamı bırak artık! Ne istiyorsun benden? NE?" Jericho karşısındaki Miz'e bir tokat atıyor! Miz bu tokatla sarsılırken arkasındaki Rock'a çarpıyor. Rock döndürüyor onu ve SPINEBUSTER! Şimdi The Rock, Miz'in kalkması ve Rock Bottom için onu bekliyor. Jericho tuşu saymak için iştahla Rock'un haraeketi yapmasını beklyor. Miz ağır ağır kalkıyor. Arkasındaki Rock hazır. Miz kalktı. Rock onu tutuyor ve THE ROCK BOTTOM!

EYE POKE! Chris Jericho'dan EYE POKE GELİYOR! Rock yüzünü tutarken Miz olanları hayretle izliyor. Miz onu döndürüyor ve bekliyor. Jericho koşacağını söylüyor. Miz pozisyonu alıyor ve SKULL CRUSHING FINALE VE CODEBREAKER AYNI ANDA ROCK'A GELİYOR! Jericho hızla tuşu sayıyor. 1....2.....3!

Kazanan: The Miz

I Came To Play çalıyor ve Miz bu zorlu mücadeleyi kazanıyor. Jericho iştahla Miz'in elini kaldırıyor ve galibiyeti ilan ediyor. Rock yerde yatarken Miz anlamsızca ona bakıyor. Jericho hızla aşağıya iniyor ve mikrofon alıyor. Miz ringde onu bekliyor. Jericho mikrofon ile giriyor.

Chris Jericho: Açıklama isteyip duruyorsunuz kaç gündür. Alın size açıklama. Bu maçın hakemi olmayı ve bu maçın olmasını bilerek istedim. Çünkü hem Miz hem Rock'tan nefret ediyordum. Ama bir şeyi iyi biliyordum: Miz, sen Rock'u kolayca yenebilirsin. Öyle de oldu. Rock'un tekrar yenilmesi için bu maçı ayarladım. Ve işlerin istediğim gibi gitmesi için maçta hakem oldum. Sonuç olarak Rock tekrar yenildi. Peki bunu neden istediğimi de öğrenmek istiyorsunuz, değil mi?

Arenadan YES! chantleri geliyor.

Chris Jericho: Siz geri zekalılar için daha fazla açıklama yok! Miz, iyi iş çıkardın. Eline sağlık.

Jericho, Miz'e elini uzatıyor. Miz elini sıkıyor ve ringden iniyor. Jericho ise gülümseyerek yerdeki Rock'a bakıyor. Kameralarımız arka alana gidiyor.

Celtic Invasion!

Becky Lynch girişte görünüyor. İddialı bir şekilde tauntlarını atıyor. Ringe doğru ilerliyor ve giriyor Becky. Köşeye çıkıp taunt'unu attıktan sonra iniyor oradan. Rakiplerini beklemeye başlıyor.

I am in the top ONE PERCENT!

EC3 girişte görünüyor! Şöyle dönüp seyirciye seksi bir bakış attıktan sonra ringe doğru ilerliyor ve giriyor. Becky'e ters ters bakıyor. Ardından taunt'unu atıyor ve rakiplerini beklemeye başlıyor.

Eli Drake girişte görünüyor. Tauntunu atıp hızlı adımlarla ringe ilerliyor ve giriyor. İplere gidip taunt'unu attıktan sonra EC3 ve Becky ikilisine düz bir ifadeyle bakıyor. Kendisinin kazanacağını söylüyor ikisine de. Becky umursamazken EC3 ile kısa bir laf dalaşına giriyor Eli Drake. Bunlar olurken son katılımcının da müziği duyuluyor.

Mark Haskins'in müziği duyuluyor. Haskins girişte gözüküyor. Ringi şöyle bir süzüyor ardından rampada ilerliyor hızlı adımlarla ve ringe giriyor. Girdiği gibi EC3'nin üzerine yürüyor. İkisi burun buruna geliyor fakat hakem ayırıyor. Haskins bunların ardından köşeye çıkıp taunt'unu atıyor. Seyircilerden destek alırken köşeden iniyor. Herkes kendi köşesinde vaziyetini almış durumda. Haskins de alıyor. Bu sırada hakem yan taraftan Internet Championship'i alıyor ve havaya kaldırıyor. Maçın bu kemer için yapılacağını ilan ediyor. Kaldırdıktan sonra kemeri tekrar ring dışındaki görevlilere teslim ediyor. Ringdeki dörtlü birbirlerine soğuk bakışlar atarken hakem de son kontrollerini yapıyor ve maç başlıyor!

Becky Lynch vs. EC3 vs. Eli Drake vs. Mark Haskins - Internet Championship Match

Maç başladığı gibi Haskins, EC3'nin üzerine doğru koşuyor ve yumruklamaya başlıyor. Köşeye kadar getiriyor onu ve köşede kafasına sert yumruklar atıyor. Bu sırada Becky de Eli Drake'e doğru koşuyor ve lou thesz press yapıyor! Drake'i yere serdikten sonra yerde kafasına yumruklar atıyor. O atmaya devam ederken Drake de onun yumruklarını engellemek için yüzünü kapatıyor fakat pek zayıf bir savunma oluyor. Buna daha fazla dayanamıyor ve Becky'i üzerinden atıyor. Attığı gibi ayaklanıyor Becky. Drake de ayaklanıyor. Becky, Drake'e doğru koşuyor ve bir leg lariat! Leg lariat geldi Becky'den Drake'e! Bu darbenin ardından Drake sürünerek ring dışına çıkıyor. Bunlar olup biterken Haskins de EC3'yi yumruklamayı bırakıp tekmeler atmaya devam ediyor. EC3'nin mecali kalmıyor. Bu sırada Haskins onu kaldırıyor, boynundan tutuyor ve ring dışına atıyor! Ring dışına attı EC3'yi! Arkasını dönerken ringde Becky ile tek kaldığını görüyor. Bunu fark edip birbirlerine ufakça gülümsüyorlar. Aralarında tatlı sert bir konuşma da geçiyor fakat biz anlayamıyoruz. Şimdi birbirlerinin etrafında dönmeye başlıyorlar. Güreşmek için ellerini yukarıda birleştiriyorlar. Üstünlük sağlama çabası içindeler. Bu sırada Haskins üstünlüğü ele alıyor ve headlock'a alıyor Becky'i. Ardından headlock takedown ile yere seriyor. Becky kurtulmaya çalışırken Haskins sıkmaya devam ediyor. Sıktıkça sıkıyor. Becky zorlanıyor biraz fakat pes edecek kadar değil. Belli bir süre geçtikten sonra Becky yavaş yavaş ayaklanıyor. Haskins headlock'ı ayakta bağlamaya devam ederken Becky arkadan kavrıyor Haskins'i ve Bex-Plex! Bex-Plex geldi Becky'den! Bu hareketin ardınan ikisi de yerde kalıyor. Fakat çok geçmeden ayaklanıyorlar. Haskins koşuyor şimdi Becky'e doğru fakat Becky geldiği gibi kavrıyor onu ve bir BEXPLODER SUPLEX YAPIYOR! Bexploder Suplex geldi Becky'den! Hemen tuşa gidiyor şimdi Becky 1...2..

Fakat Eli Drake geliyor ve double axe handle yaparak tuşu bozuyor! Drake tuşu bozuyor. Şimdi Becky ayaklanıyor ama Eli Drake bir clothesline vuruyor! Becky yerde buluyor kendini. Eli Drake seyircilere küstahça gülümserken yuhalama sesleri yükseliyor. Drake şimdi saçından tutarak kaldırıyor ve Becky'i, köşeye yaslıyor. Köşede Becky'nin karnına tekmeler atmaya başlıyor. Defalarca vuruyor. Becky'nin suyunu çıkarmayı hedefliyor sanki. En sonunda tekme atmayı bırakıyor ve saçlarından tutarak kaldırıyor Becky'i. Tutuyor ve hızla dışarı atıyor! Becky dışarda buluyor kendini, yerde öylece yatıyor. Bu sırada Drake de taunt'unu atıyor. Seyircilerden yine yuhalama sesleri yükseliyor. Bu sırada EC3 sinsice arkadan giriyor. Drake'e yaklaşıyor. Arkasını dönmesini bekliyor. Drake arkasını dönüyor, EC3 bir anda sırtlıyor onu! THE ONE PERCENT Mİ?! Hayır! Drake arkasına iniyor EC3'nin ve hemen roll-up'a alıyor 1...2...

HAYIR! EC3 son anda kurtuluyor tuştan! İkisi de aynı anda ayaklanıyor şimdi. Eli Drake vurmak istiyor fakat EC3 kolunun altından geçip ipleren sekiyor ve dönüşte running crossbody ile atlıyor Eli Drake'e! Yaptığı hareketin ardından hemen ayaklanıyor EC3. Drake de ayaklanıyor. EC3'ye vurmak istiyor fakat EC3 eğiliyor. Ardından arkasından kavrıyor Drake'i ve belly to back suplex yapıyor! Yerde kalıyor Drake. EC3 şimdi başının ucuna geliyor Drake'in. ''E-C-3'' diye adını heceledikten sonra iplerden sekiyor ve dönüşte bir leaping elbow drop vuruyor! Ardından tuşa gidiyor 1...2... fakat hayır! Eli Drake atıyor tuşu. EC3 kaldırıyor şimdi onu ve ring dışına atıyor. Seyircilerden karışık tepkiler alırken Mark Haskins ringe giriyor. Elinde kendo stick var! Seyircilerden destek geliyor. EC3 henüz Haskins'i görmediği için reaksiyonun kendisine geldiğini sanıyor ve egoist hareketler yapıyor. Arkasını döndüğü sırada Haskins bir kendo stick darbesi vuruyor karnına! Karnına bir kendo stick darbesi geldi EC3'nin. EC3 karnını tutarak acıyla eğilmişken Haskins bir tane daha vuruyor! Bir daha, bir daha ve bir daha vuruyor! Defalarca vuruyor! Belli bir süreden sonra vurmayı bırakıyor. Kaldırıyor EC3'yi bir şeyler söylüyor fakat EC3 ittiriyor onu. Haskins koşuyor ve yumruklar atmaya başlıyor! Kafasına defalarca yumruk darbesi vuruyor EC3'nin! EC3 bir daha ittiriyor onu şimdi fakat Haskins koşuyor ve lou thesz press yapıyor! Yere serdikten sonra kafasına yumruklar atmaya devam ediyor. EC3 atıyor şimdi onu üstünden. Bunun hemen ardından ikisi de aynı ana ayaklanıyor. Haskins yine vurmak için koşuyor fakat EC3 eğiliyor ve iplerin orada back body ile aprona atıyor Haskins'i. Fakat Haskins ayakta kalmasını biliyor. EC3 ona döndüğü an bir forearm smash vuruyor! EC3 acıyla yüzünü tutarak ringin ortasına kadar gidiyor. Haskins şimdi iplerden sıçrıyor fakat EC3 koşuyor ve İPLERİ SALLIYOR! HASKINS'İN UMUMİ BÖLGESİ İPLER ARASINDA KALIYOR! HASKINS ACIYLA ORASINI TUTARKEN EC3 ONU İPLERİN ÜSTÜNDEYKEN SIRTLIYOR! RİNGİN ORTASINA KADAR GELİYOR VE THE ONE PERCENT! TUŞA GİDİYOR ŞİMDİ EC3 1... BU SIRADA BECKY DE ELİNDEKİ SANDALYEYLE RİNGE DOĞRU KOŞTURUYOR 2... RİNGE GİRİYOR...

VE ÇOK SERT BİR SANDALYE DARBESİYLE EC3'NİN SIRTINA VURUYOR! TUŞ ÜÇÜ BULAMADAN YETİŞİYOR BECKY LYNCH! EC3 acı içinde kıvranırken bir sandalye darbesi daha vuruyor Becky! Kıvranmaya devam ederken Becky darbelerin sayısını arttırıyor! EC3 hareketsiz kalana kadar vurmaya devam ediyor. EC3 eninde sonunda hareketsiz kalıyor. Becky vurmayı bırakıyor şimdi ve kafasının altına SANDALYEYİ YERLEŞTİRİYOR! NE YAPACAK ACABA?! Becky şimdi ilerliyor, aprona çıkıyor ve KÖŞEYE ÇIKIYOR! BECKY KÖŞEYE ÇIKIYOR! EC3 yerde öylece yatarken Becky taunt'unu atıyor ve KAFASININ ALTINDA SANDALYE OLAN EC3'NİN KAFASINA DOĞRU BİR DIVING LEG DROP! İNANILMAZ! BU HAREKETİN ARDINDAN BECKY TUŞA GİDİYOR 1...2...

KICK-OUT! EC3'DEN KICK-OUT GELDİ! Becky şaşırıyor. Bu uzun süreli şaşkın ifadesinden sonra EC3'nin kafasının altındaki sandalyeyi alıyor. Etrafında şöyle bir kez dönüyor EC3'nin. ARDINDAN EC3'NİN KOLUNU SANDALYENİN ARASINA YERLEŞTİRİYOR! ARDINDAN O KOLUNA DIS-ARM-HER BAĞLIYOR! DIS-ARM-HER BAĞLIYOR EC3'NİN O KOLUNA! ÇOK İLGİNÇ BİR GÖRÜNTÜ OLUŞUYOR! BECKY BAĞLAMAYA DEVAM EDİYOR! EC3 ACI İÇİNDE BAĞIRIYOR! DAYANAMIYOR! PES EDİYOR!

ANCAK HAYIR! Daha henüz elini bir kez yere vurmuştu ki Eli Drake oraya geliyor ve Becky'i kaldırıyor! Ardından köşeye fırlatıyor! Becky köşeye giriyor! Eli Drake hemen EC3'ye yöneliyor. Fakat bu sırada Haskins ringe giriyor. Drake'i kendisine çeviriyor hemen ve bir SUPERKICK! BEKLETMEDEN BİR TANE DAHA YAPIYOR! Eli Drake iplerin orada iyice sersemliyor. Haskins şimdi onu ring dışına atmak için iplerden sekiyor fakat back body drop ile dışarı atıyor onu Drake! Eli Drake onu dışarı attıktan hemen sonra EC3'e yöneliyor. EC3 yerde öylece yatıyor. Drake oraya gidiyor, kolunu arasına alan sandalyeyi çıkarıyor ve ring ortasına öylece yerleştiriyor! Kaldırıyor şimdi EC3'yi ve sandalyenin üstüne GRAVY TRAIN! SANDALYENİN ÜSTÜNE GRAVY TRAIN GELDİ DRAKE'DEN! TUŞA GİDİYOR HEMEN DRAKE! 1... FAKAT BU SIRADA HASKINS RİNG DIŞINDA AYAKLANIYOR! 2... RİNGE GİRİYOR! TUŞU BOZMAK İÇİN UZANIYOR...

ANCAK AYAĞI İPLERE TAKILIYOR! 3!

Kazanan ve İlk GWA Internet Şampiyonu: Eli Drake

Eli Drake kazanıyor ve ilk GWA Internet Şampiyonu Eli Drake oluyor!

Hakem kemeri getiriyor ve Drake'e teslim ediyor! Ardından elini havaya kaldırarak Eli Drake'i kazanan ilan ediyor. Eli Drake mutlulukla kemerini havaya kaldırıyor. Ringte sevinç gösterileri yapıyor. Bu sırada Haskins ringde hüzünle ve pişmanlıkla Drake'i izliyor. Eli Drake sevinç gösterileri yaparken Becky de ring dışında acıyla omzunu tutuyor. Eli Drake sevinç gösterilerini yaptıktan sonra ringden iniyor ve arka alana doğru gidiyor. Rampada giderken de kemerini bir kez daha havaya kaldırmayı unutmuyor. Bunlar yaşanırken Haskins kızgınlıkla ve sinirle yerde toparlanmaya çalışan EC3'ye bakıyor. Kameralarımız bu görüntülerle kapanıyor.

СВОБОДА! СВОБОДА! СВОБОДА! СВОБОДА!

Arka alandayız ama her yerden seyircilerin sesi geliyor.

DRAGUNOV! DRAGUNOV! DRAGUNOV! DRAGUNOV!

Arka alanda Dragunov'u görüyoruz. Ilja Dragunov sesleri dinleyerek mutlu bir şekilde etrafıma bakıyor ve gülüyor. Kendi kendine konuşuyor, "Bu gece kapitalizm çökecek."

Sheamus: Yanındayız yoldaş.

Dragunov arkasını döndüğünde Sheamus'u görüyor.

Sheamus: Bunlar insan haklarından anlamıyorlar. Bunlar insana değil güce önem veriyorlar. Bunlar içi boş adamlar. Senin yanındayız yoldaş. Kazanacaksın, buna inanıyoruz. Bu gece Sandow'u o ringe gömmeden gelme.

Dragunov gülümseyerek sesleri dinliyor.

Dragunov: Ben gömmesem de seyirciler gömecektir.

ПОБЕЙ ЕГО! ПОБЕЙ ЕГО! ПОБЕЙ ЕГО!

Devil's Sky!

Kenny Omega girişte görünüyor. Ağır adımlarla ringe doğru ilerleyen Omega çok geçmeden ringe giriyor. İplerden sekip taunt'unu attıktan sonra gözlerini girişe dikiyor. Rakibini beklemeye başlıyor.

Raging of Region!

Austin Aries kemeriyle girişte görünüyor. Aries giydiği beyaz-siyah renkli attire'ı ile ringe doğru geliyor. Aries hızlı bir şekilde ilerledikten sonra ringe giriyor ve iplere giderek taunt'unu atıyor. Ardından ukala bakışlarını Omega üzerine dikiyor. Omega düz bir ifadeyle ona bakarken Aries kemeri belinden çıkarıp havaya kaldırıyor. Ardından hakeme teslim ediyor. Hakem kemeri havaya kaldırıp maçın Intercontinental Kemeri için yapılacağını belli ettikten sonra kemeri görevlilere teslim ediyor. Bu sırada Omega da kendi köşesinde ısınmalara devam ediyor. Aries de köşeye çıkmış klasik uzanışını yapıyor.

Bu sırada hakem de son kontrollerini yapıyor ve maç başlıyor!

Austin Aries (c) vs. Kenny Omega - Intercontinental Championship Match

Aries uzandığı köşeden indiği sırada V-TRIGGER! OMEGA KOŞUYOR VE V-TRIGGER VURUYOR! ÇOK HIZLIYDI BU! Bu hareketin ardından Aries kendini yerde buluyor ve sürünerek ring dışına çıkıyor. Hafif tökezliyor da olsa, sersemlemiş de olsa ayakta kalmasını biliyor. Rampanın olduğu tarafa doğru ilerlemeye başlıyor. Bu sırada Omega seyircilerden desteği alıyor, iplerden sekiyor ve SOMERSAULT PLANCHA! Omega'dan somersault plancha geldi Aries'e doğru! Aries kendini yerde buluyor. Omega hareketi yaptığı gibi ayaklanıyor ve hızla ringe sokuyor. Aries'i 1...2...

Ama hayır! Aries tuşu atmasını biliyor. Hakem üçü sayamadan kick-out'u yapıyor. Omega şimdi yerde headlock'a alıyor onu fakat Aries ufak birkaç çırpınmayla ayağını iplere atıyor. Bu sebepten ötürü hakem de Omega'ya bırakmasını söylüyor. Omega bırakmıyor, hakem 1..2..3..4.. beşi saymadan Omega bırakıyor Aries'i. Aries ring dışına kaçıyor. Boğazını tutarak yürüyor. Buna sinirlenen Omega da onun arkasından ring dışına çıkıyor. Aries spiker masasına doğru ilerlerken ring dışındaki Omega da rampanın oradan V-Trigger için Aries'e doğru koşturuyor! Tam vuracağı sırada Aries dönüyor ve KARNINA ÇOK SERT BİR DİZ DARBESİ VURARAK KARŞILIYOR OMEGA'YI! Hatta o kadar sert ki Aries vurduğu sırada Omega'nın ağzından beyaz bir sıvı çıktığını görüyoruz. Tükürüğü olsa gerek. Omega hareketin hemen ardınan attığı takladan sonra kendini yerde buluyor. Aries gene ukala gülüşünü suratına yerleştirerek seyircilere bakıyor. Yuhalamalar var Aries'e karşı. Omega yerde kıvranırken Aries onu stomp'lamaya başlıyor. Defalarca stomp darbesi vuruyor Omega'ya. Ardından yine o ukala gülüşüyle seyircilere bakıyor. Seyircilerin ona karşı yuhalamaları artarken Aries de Omega'yı ringe sokuyor. Ardından kendisi de girip tuşa gidiyor 1...2... fakat Omega'dan kick-out geliyor! Aries çok da şaşırmıyor buna. Üstüne çıkıp yumruklar atıyor Omega'ya. Kafasını yumrukluyor. Omega engellemeye çalışıyor ama nafile. Aries durmaksızın yumruklamaya devam ediyor. Seyirciler yuhalarken Aries yine ukala gülüşünü suratına yerleştiriyor. Şimdi saçından tutarak kaldırıyor Omega'yı. Ardından iplerden sekiyor FAKAT V-TRIGGER! DÖNÜŞTE OMEGA'DAN BİR V-TRIGGER YİYOR! Bu hareketin ardından iki isim de yerde kalıyor.

Aradan belli bir vakit geçtikten sonra yavaş yavaş ayaklanıyorlar. İkili aynı anda ayağa kalkıyor şimdi. Burun buruna geliyorlar. Aries ÇOK SERT BİR TOKAT ATIYOR BU SIRADA! Omega'nın yüzü yana çevriliyor! Aries karşısında ona hakaretler ederken Omega çenesini tutarak Aries'e dönüyor. Aries hakaretlere devam ederken Omega elinin iç tarafıyla çok sert bir chop vuruyor! Aries kendini yerde buluyor! Seyircilerden destek geliyor Omega'ya. Aries hızlı bir şekilde ayaklanırken Omega bir tekme atıyor karnına. Kollarından kavrıyor ve DOUBLE UNDERHOOK PILEDRIVER YAPIYOR! ÇOK SERT VE YAPILMASI TEHLİKELİ BİR HAREKET GELDİ OMEGA'DAN! Aries boynunu tutuyor! Omega tuşa gidiyor

1...

2...

3!

ANCAK HAYIR! SON ANDA KICK OUT! Aries'den son anda kick-out geldi! Hepimiz üç oldu sandık. Omega buna şaşırıyor. Saçlarını çekiştirirken hakem yere çökmüş Aries'i kontrol ediyor. Aralarında bir konuşma dönüyor fakat biz anlayamıyoruz. Hakem Omega'yı Aries'den uzaklaştırıyor. Seyircilerden yuhalamalar var. Daha sonra hakem Aries'in yanına gidiyor. Aries boynunu tutarak kaldırıyor hakemin yardımıyla. Tamamiyle ayaklandığı sırada Omega hızla üstüne yürüyor Aries'in FAKAT ARIES'DEN BİR ANDA ÇOK SERT BİR FOREARM SMASH GELİYOR OMEGA'YA! GERÇEKTEN ÇOK SERTTİ BU! Omega sersemliyor! Aries ukala gülüşünü suratına yerleştirip yuhalandıktan sonra iplerden sekiyor ve DISCUS FIVEARM! DISCUS FIVEARM'I VURUYOR! Tuşa gidecek.

ANCAK GİDEMİYOR! Omega, Discus Fivearm'ı yedikten sonra darbenin etkisiyle kendini yerde buluyor ve sürünerek ring dışına çıkıyor. Aries yetişmeye çalışsa da pek başarılı olamıyor. İplerin arasından bakakalıyor. Hüzün mü bıkkınlık mı, bir türlü anlayamadığımız bir surat ifadesi var Aries'de. Omega hareketsizce dışarıda yatıyor. Bu sırada Aries de usanmışlıkla ring dışına çıkıyor. Omega'yı saçından kaldırarak ringe sokuyor. Omega ringe girdikten sonra ringin ortasına kadar yuvarlanıyor. Onun ardından Aries de ringe giriyor. Ringin ortasındaki Omega'yı köşe gönderinin önüne kadar sürüklüyor. Ardından aprona çıkıyor, oradan da köşeye çıkıyor. Seyirciler yuhalarken taunt'unu atıyor ve 450 SPLASH!- ANCAK HAYIR! OMEGA SON ANDA ÇEKİLİYOR ORADAN VE ARIES HAREKETİ BOŞA YAPIYOR! BOŞA YAPIYOR HAREKETİ! Bu boşa yapılan hareketin ardından Aries acıyla karnını tutarak ayaklanıyor. Arkasını döndüğü sırada Omega onu sırtlıyor! ''You Can't Escape'' diyor. Ardından koşuyor ve köşe gönderinin önünde bir rolling fireman's carry yapıyor! Hemen ardından seri bir şekilde orta iplerden sıçrıyor ve moonsault yapıyor! Fakat bu Aries'i pek etkilememiş gibi. Yine karnını tutarak ayaklanıyor. Bu sefer Omega iplerden sekiyor ve bir V-TRIGGER VURUYOR! ARIES SERSEMLİYOR VE TEK DİZİ ÜSTÜNE ÇÖKÜYOR! Omega bu kez de karşı iplerden sekiyor ve BİR DE ARKADAN V-TRIGGER VURUYOR! ARIES YERE YIĞILIYOR! Omega tuşa gitmiyor. Hiç beklemeden kaldırıyor Aries'i ve ELECTRIC CHAIR'E ALIYOR! ONE-WINGED ANGEL GELDİ GELECEK.

FAKAT SON ANDA ARIES KURTULUYOR! ARKASINA İNİYOR OMEGA'NIN! Omega daha henüz ne olduğunu anlaymamışken Aries onu iplere gönderiyor. Omega iplerden sekiyor, dönüşte bir darbe vurmak istiyor Aries fakat Omega kolunun altından geçerek diğer iplerden sekiyor. ANCAK BU SEFER KURTULAMIYOR! İPLERDEN DÖNÜŞÜNDE BEKLENMEDİK BİR ANDA DISCUS FIVEARM VURUYOR ARIES! OMEGA DÜŞERKEN ARIES DE ÜSTÜNE BIRAKIYOR KENDİNİ! HAKEM SAYIYOR 1...2...

3!

Kazanan ve hala Kıtalararası Şampiyonu: Austin Aries

Austin Aries kemerini korumayı başarıyor!! Yorgun ama mutlu bir şekilde kemerini alıp köşe gönderinde havaya kaldırıyor. Zafer sevincini seyircilerle paylaştıktan sonra hala yerde hareketsiz şekilde yatan Omega'ya şöyle bir bakıyor. Küçümser bir gülüşle ringi terk ediyor. Girişte durup son kez kemerini kaldırırken kameralar kapanıyor.

SUPERKICK!!! Austin Aries arkasını döndüğü gibi kulaklarımızın pasını silen bir tekme yiyor suratına!! Nick Jackson bu! Yanında Matt Jackson yok. Yere yığılan Austin Aries'in elinden kemerini alıyor ve ringe doğru getiriyor. Kenny Omega'nın koluna girerek kaldırıyor onu yerden. Omega kendine geliyor yavaştan. Nick Jackson'la sarılıyorlar. Nick ona bir şeyi olup olmadığını soruyor. Kemeri de Omega'nın omzuna bırakıyor. İkili karışık reaksiyon altında girişte yatan Austin Aries'e bakarken kameralarımız kapanıyor.

Drake'i arka alanda kemerine bakarak gülümserken görüyoruz. Yanına Renee Young yaklaşıyor.

Renee Young: Maçtan sonraki duygularını bizimle paylaşır mısın Drake?

Eli Drake: Bir şeyi hedeflerim ve hedeflediğim şeyi ne olursa olsun alırım Renee. Bu kemer benim hakkımdı. Haftalardır maçlara çıkıp vücudumu harcıyorum, sırf bu maç için. Bu kemer benim için iyi bir ödül oldu ve beni daha çok güreşe teşvik etti. Yendiğim isimlerin ilk birası benden! Hadi öptüm.

Hallelujah!

Müziğin çalmasıyla inanılmak bir boo geliyor Damien'a. Girişte durup şöyle bir etrafı küçümser gözlerle süzen Damien kendine fırlatılmaya başlayan maddeleri eliyle savuşturuyor. Rus seyircisinin aniden taraftara evrilmesiyle Damien Sandow çareyi hızla ringe girmekte buluyor.

Buğra Gür: İşler pisleşmeye başladı.

Corey Graves: Aman Tanrım!

Eremnur: Demin koltuk mu fırlattıla-

Блядь капитализм!!
Блядь капитализм!!
Блядь капитализм!!

Eremnur konuşuyor konuşmasına da tezahüratlar bastırıyor sesini.

Eremnur: Ananızı dişleyim bu ne?

Блядь Дэмиен!!
Блядь Дэмиен!!
Блядь Дэмиен!!

Damien Sandow'un bu korkunç atmosfer karşısında nutku tutuluyor adeta. Hala daha ringe bir şeyler fırlatılıyor. O esnada...

Tüyleri diken diken edecek muhteşem bir destek geliyor İlja'ya! Büyük bir konsantrasyon ve gururla ringe doğru ilerliyor.

Блядь ему, Ильи!!
Блядь ему, Ильи!!
Блядь ему, Ильи!!

Ringe girdiğinde SSCB bayrağının olduğu göndere çıkıyor ve bayrağı bir kere öpüyor. Mükemmel bir destek geliyor. Arenada hemen hemen herkes ayakta! İlja ringe dönüyor ve Damien'la bakışıyorlar. Damien Sandow her zamankinden daha sessiz bir şekilde bakıyor ona. İlja ise kendinden çok emin. İkisi de hazırlıklarını tamamlayınca hakem maçı başlatıyor.

Flag Match
Damien Sandow vs. İlja Dragunov

İlja Dragunov maç başladığında SSCB bayrağına bakarak selam veriyor. Rus taraftarlar çıldırıyor bu harekete. Damien Sandow gülüyor ve parmağıyla Amerika bayrağını gösteriyor. Tepkiler gelirken İlja Dragunov sert bir tekme atıyor Damien'a. Bir tane daha. Bir tane daha. Sonra iplere yolluyor Damien'ı. Spinning Heel Kick! Damien Sandow'dan çok iyi bir başlangıç. İlja yere düşmemeyi başarıyor. Üzerine koşarak gelen Damien'a Back Kick! Yandaki iplerden destek alıp zıplıyor. Torpedo Moskau! Damien'ın sendelemesini fırsat bilip SSCB bayrağının olduğu köşe gönderine çıkıyor. Bayrağa uzanmak istiyor ama Damien yetişip engelliyor onu. Köşe gönderinde sırtına seri yumruklar geçiriyor. Kafasına yumruklar vuruyor. Yere inip bacaklarını çekiyor İlja'nın. İlja dengesini kaybederek düşüyor ve hayalarını köşe gönderine vuruyor. Damien Sandow yakalıyor onu kollarından, Full Nelson Turnbuckle Smash! İlja iyice sersemlerken Damien geriliyor ve üzerine koşuyor ama İlja çekiliyor kenara. Damien Sandow ikinci iplerin arasından turnbuckle post'a çarpıyor omzunu. İlja arkasında bekliyor onu. Damien yavaşça gerilerken kavrıyor onu ve Saito Suplex!

İlja Dragunov vakit kaybetmeden çıkıyor tekrar köşe gönderine. SSCB bayrağını yakalıyor ve aldı! Şimdi onu titantronun altındaki düzeneğe yerleştirmesi kaldı. Ringden inip düzlüğe çıkmaya çalışırken arkadan Damien Sandow yetişiyor ve onu çelik bariyerlere çarptırıyor. Yerde bir süre stompladıktan sonra kavrıyor ve seyircilerin arasına fırlatıyor İlja'yı. Tauntunu atıyor o boşluktan istifade. Rus taraftarlar aşırı bir nefret gösterisinde bulunuyorlar Damien'a.

Блядь капитализм!!
Блядь капитализм!!
Блядь капитализм!!

Damien Sandow İlja'ya saldırdığı anda yere düşen SSCB bayrağını alıyor ve şöyle bir bakıyor. Tepkiler iyice artıyor. Çünkü her an bir saygısızlık gelebilir. Ve bu hiç iyi olmaz. Beklendiği gibi de oluyor Damien Sandow bayrağı yere fırlatıp üstüne basıyor. Defalarca tekrarlıyor bunu. AMA O DA NE??!! BİRKAÇ RUS HOLİGAN DAHA FAZLA DAYANAMAYIP BARİYERLERDEN ATLIYORLAR VE DAMIEN'A SALDIRIYORLAR!!!! ARENADA KULAKLARI SAĞIR EDERCESİNE BİR UĞULTU VAR. RİNG BİRDEN MAHŞER ALANINA DÖNÜYOR. GÜVENLİK GÖREVLİLERİ SALDIRGANLARI YAKALAYIP GÖTÜRÜRKEN DAMIEN SANDOW'A MÜDAHALE EDİYORLAR DOKTORLAR. DAMIEN'IN OLDUĞU YERE ÇÖP ATILMAYA BAŞLIYOR.

Buğra Gür: Hayatımda böyle bir şey görmedim.
Graves: Komünizm zamanında tepki gösterseydi en azından hala SSCB kalırdı.
Eremnur: Ahahaha neden ringe Sandow atıyorlar?

Блядь Дэмиен!!
Блядь Дэмиен!!
Блядь Дэмиен!!

DAMIEN SANDOW'UN YÜZÜNDE DEFORMASYON BARİZ ŞEKİLDE GÖRÜNÜYOR. KAŞININ ÜSTÜNDEN KAN AKIYOR. DOKTORLAR HEMEN MÜDAHALE EDİP SEDYEYLE GETİRİYORLAR. O TARAFA DOĞRU HALA BİR ŞEYLER FIRLATILIYOR! İLJA DRAGUNOV KENDİNE GELDİĞİ GİBİ NELER OLUP BİTTİĞİNİ ANLAMAYA ÇALIŞIYOR. BİR GÖREVLİ GELİYOR VE BİR ŞEYLER SÖYLÜYOR ONA. İLJA ÇOK SİNİRLENİYOR VE DAMIEN'IN ÜZERİNE GİDİYOR AMA GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ARAYA GİRİYOR. TANSİYON ÇOK YÜKSEK. HEMEN ARAYA GİDİYOR YÖNETMEN.

Finn Balor'ı görüyoruz. Arka alanda maça hazırlanırken Cathy Kelley yaklaşıyor yanına ve soru sormaya başlıyor.

Cathy Kelley: Gecenin ana maçından önce demek istediklerin var mı Finn?

Finn Balor: Benim arkamda milyonlarca insan var Cathy. Bu kemeri alamazsam onlara ihanet emiş olurum. Bu kemeri beni destekleyen her hayran için kazanacağım.

JoJo: Bayanlar baylar! Sıradaki mücadelemiz World Heavyweight kemeri için Championship Scramble maçı olacaktır!

Seyircilerden cheer geliyor!

JoJo: Maçta iki güreşçi ringde başlayacak olup 5 dakika arayla 3 güreşçi giriş yapacaktır. Maçın her anında güreşçiler birbirlerini tuş veya pes ettirme ile yenebilirler. Maçta tuş olan ya da pes eden hiçbir güreşçi elenmeyecek ve maçta kalacaklardır. 25 dakikalık toplam sürenin sonunda en son tuşu bulan ya da pes ettiren güreşçi nihai şampiyon olacaktır!

Kingdom!

Cody Brandi ile girişte görünüyor. Cody oldukça sinirli. Mikrofonu elinde konuşmaya başlıyor.

Cody: Bu haksızlık! Triple H yanlısı o geri zekalı Christian böyle istedi diye bu maça ben başlamamalıyım. Herkese doğruyu söylüyorum. Sizin en gizli hislerinizi burada özgürce söylediğim için benden nefret edemezsiniz. Sizin pisliğinizi yüzünüze akıtırken bana kızamazsınız. Hepiniz böylesiniz, itiraf edin. Ama sadece ben istediğiniz hayatı yaşıyorum. Brandi. Şimdi bana bir öpücük ver. Onların şampiyonu olayım ve işte o zaman başta beni bu sıraya atan geri zekalıyı sonra da diğer bu gizli sapkınları kudurtayım!

Cody: KUDURUN LAN KUDURUN! BU GECE BURADAN BEN ŞAMPİYON ÇIKACAĞIM!

Cody ağır adımlarla ringe ilerliyor. Rakibini bekliyor!

Time to play the game!

Buğra Gür: NE?

Erem Nur: NE?

Corey Graves: NE? Aboooo anam babam Triple H baaaabaaam.

Triple H sakin bir şekilde girişte görünüyor. Cody şaşkınlıkla girişe bakıyor. Triple H ise ağır adımlarla tauntunu atıyor. Sonra da bir anda hızlanıyor ve koşarak ringe giriyor! Ama Cody hemen ringden iniyor. Triple H gelmesi için bekliyor, bu sırada gidiyor ve tauntunu atıyor. Cody ringin yan tarafında bekliyor. Biraz sonra hakemin çağrısıyla Cody ringe giriyor. Triple H nedensiz bir sakinlikle Cody'i bekliyor. Hakem maçı sonunda başlatıyor!

World Heavyweight Championship Scramble Match
Cody vs. Elias (c) vs. Finn Balor vs. Jeff Hardy vs. Triple H

Süre: 5:00,00 (5 dakika 0 saniye 0 salise)

Triple H sakin bir şekilde ekrandaki süreye bakarken Cody de süreye bakıyor onunla beraber. Biraz sonra Triple H öfkeyle dönüyor ve hızla Cody'e koşuyor. Cody hemen iplerden sekiyor ve Beautiful Disaster vurmak istiyor ama LARIAT! Triple H pis bir Lariat ile Cody'i yere düşürüyor. Cody yerdeyken Triple H üstüne çıkıyor ve üst üste yumruklar atıyor. Hakem sayıyor ama Triple H umursamıyor. Hakem en sonunda bitireceğini söylerken Triple H bırakıyor Cody'i. Triple H kalkarken Cody yerden hemen bırakıyor kendisini dışarıya. Cody dışarıda Brandi'nin yanına giderken Triple H gülümsüyor ve aşağıya iniyor. Nefretle yürüyen Triple H, Cody'nin yanına giderken Cody, Brandi'ye, "Beni tekrar öp." diye sesleniyor. Brandi'den güzel bir öpücük alan Cody, "F**kbody'si olmayanlar kudursun." diyor. Triple H ise gülerek gelirken, "Dayak yemek için bu kadar istekli CM Punk dışında başka bir adam daha görmemiştim." Triple H geliyor ve Cody'nin kafasına yumruk vurmak isterken Cody tutuyor ve sırtını bariyerlere çarptırıyor Triple H'in. Triple H sırtını tutarken Cody üst üste yumruklar atıyor. "Peşimi ne zaman bırakacaksın moruk?" Triple H ise ittiriyor ve Cody'nin belini rampaya çarptırıyor. "Kemeri aldıktan sonra." Triple H koşuyor ve Lariat ile Cody'e saldıracakken Cody oradan kaçıyor. Triple H kolunu rampaya çarparken Cody koşarak Triple H'in kafasından tutuyor ve bariyerlere Bulldog! Triple H yüzünü bariyerlere çarpıyor!

Süre: 2:33,67 (Dakika:Saniye,Salise)

Süre akıp giderken Cody, yerdeki Triple H'i tutuyor ve ringe sokuyor, sonra kendisi de ringe giriyor ve tuş ediyor. 1... Atıyor Hunter! Cody hemen ardından bir Headlock bağlıyor ve Triple H'i nefessiz bırakmaya çalışıyor. Triple H yüzüne aldığı darbeden sonra yüzünü tutarak yerden kalkmaya çalışıyor. Biraz sonra Cody, çok debelenen Triple H'i bırakıyor ve iplere gidiyor, hızla bir Basement Dropkick çakıyor! Hunter yerdeyken Cody ayağa kalkıyor ve gülümsüyor. "Kralınız yerleri süpürüyor." Cody seyirciyi tahrik edip boo alırken gülüyor, aldığı her boo sanki kendisine bir katkı sağlıyor gibi. Biraz sonra Cody yerden kalkan Triple H'e bakıyor ve hızla iplere gidiyor, Lariat vurmak için koşuyor ve LARIAT! Triple H yine yerde. Cody ayağa kalkıyor ve, "Bu kadar kolay beklemiyordum." diyor. Sonra da arkasını dönüyor ve kalkmaya çalışan Hunter'a bakıyor. "Hadi moruk. Hadi. Kalk artık." Hunter ağır ağır kalkarken Cody yanına gidiyor ve üst üste yumruklar vurmaya çalışıyor. Süreye baktığımız zaman dolmak üzere olduğunu görüyoruz. Cody en sonunda üst üste yumruklarla yere düşürdüğü Triple H'i bırakıyor ve ekrana bakıyor.

Süre: 0:12,37 (Dakika:Saniye,Salise)

Cody 12 saniye boyunca ekrana bakıyor. Gelecek ismi merakla bekliyor. Biraz sonra süre doluyor!

Hello! I Am Elias!

Elias girişte görünüyor. Dünya Ağırsiklet Kemeri olmadan görünen Elias, gitarıyla birlikte ağır ağır yürüyor.

Elias: Herkese bu gece için bir sorum var.

Elias yürümeye devam ediyor.

WHO WANTS TO WALK WITH ELIAS?

Seyircilerden yoğun tepkiler gelirken Elias tekrar soruyor.

WHO WANTS TO WALK WITH ELIAS?

Seyircilerden yoğun bir tepki geldiği için Elias mutlu oluyor. Ringdeki Cody'e bakan Elias, gitarını yan tarafa çıkarıyor ve hızla ringe girerken ikinci beş dakika başlıyor.

Süre: 5:00,00 (5 dakika 0 saniye 0 salise)

Maç tüm hızıyla devam ediyor ama artık Triple Threat! Elias ringe girerken bir anda Triple H koşarak Cody'e bir yumruk geçiriyor. Cody yüzünü tutarak gerisin geriye giderken Elias koşuyor ve Cody'i Clothesline ile ring dışına atıyor. Triple H'e dönüyor ve bakıyor. Triple H de ona bakarken seyirciler heyecanlanıyor. Triple H, "Sıradaki şampiyona bakıyorsun." diyor. Elias ise gülümseyerek lock up'a girişiyor ama Elias'tan hemen bir tekme! Sonra da Back Elbow ile Triple H'in kafasına vuruyor Elias. En sonunda koşuyor ve Triple H'i de Clothesline ile ring dışına atıyor Elias! Sonra da seyirciye dönüyor ve muhteşem bir cheer alıyor. Seyirciler bu ara dengesiz gerçekten. Elias biraz sonra dışarıya iniyor ve Cody'e bakıyor. Cody kafasını tutarak kalkarken Elias onu kafasından tutuyor ve sonra da spiker masasına kafasını çarptırıyor. Cody sarsılırken Elias hemen ardından Cody'i tutuyor ve koşarak fırlatıp steel steps'e atıyor. Elias üstün başladı. Biraz sonra Elias, ağır ağır Triple H'in yanına gidiyor. Triple H ona yumruk vurmak istiyor ve vuruyor. Üst üste yumruklarla Elias sarsılıyor derken Elias bir diz darbesi ile Triple H'in karnına vuruyor sonra onu da alıp koşarak steel steps'e fırlatıp atıyor. Cody ve Triple H yan yana öylece yatıyorlar. Elias sonrasında dönüyor seyirciye ve bağırıyor: WHO WANTS TO WALK WITH ELIAS? Seyircilerden cheer gelirken süreye bakıyoruz.

Süre: 2:10,21 (Dakika:Saniye,Salise)

Süre oldukça daraldı. Yeni bir giriş öncesi Elias Cody'i tutuyor ve içeriye gönderiyor. Sonra da ağır ağır kendisi içeriye giriyor. Elias, Cody'nin karnına tekmeyi basıyor ve sonra da köşeye fırlatıyor. Sırtlıyor onu ve köşeye ağır ağır çıkartıyor. Cody çıkarken Elias'a yumruklar sallıyor ama Elias birkaç yumrukla Cody'i sakinleştiriyor. Cody, çaresizce köşeye çıkarken Elias tutuyor onu ve Superplex pozisyonuna alıyor. AMA BİR ANDA TRİPLE H ORADA! Triple H çıkıyor ve bir anda Elias'a yumruklarla saldırıyor. Elias mecburen onu bırakırken Triple H Cody'i kurtarmış oluyor. Triple H içeriye giriyor ve Elias'a saldırmak için koşuyor. High Knee ile koşan Triple H, Elias'ın sert yumruğuyla sarsılıp geriye çekiliyor. Cody bu sırada aşağıya iniyor. Triple H, Elias'a bakarken Elias koşuyor ama Cody de Triple H de aynı anda Elias'a koşuyorlar, Double Clothesline! Triple H ve Cody ironik bir şekilde Elias'ı yere seriyorlar. Cody Triple H'e bakıp gülerken Triple H aniden Cody'i yumruklamaya başlıyor. Bu sırada süre dolmak üzere...

Süre: 0:08,19 (Dakika:Saniye,Salise)

No More Words!

Süre: 5:00,00 (5 dakika 0 saniye 0 salise

Jeff Hardy enerjik bir şekilde girişte görünürken tauntlarını atıyor. Sonra da ringe koşarak giriyor Jeff ve maça dahil oluyor. Bu sırada üst üste yumruklaşan Triple H ve Cody'e doğru koşuyor Jeff. İkili bir anda birbirini bırakıp Jeff'e koşuyorlar ama Jeff eğilip alttan geçiyor, sonra da iplere sekiyor ve MOONSAULT! Triple H de Cody de yerde! Şimdi Jeff Hardy hızlı bir şekilde kalkmaya çalışan Cody'nin karnına tekmeyi çakıyor, TWIST OF FATE! JEFF HARDY HEMEN ŞİMDİ KÖŞEYE ÇIKIYOR, HIZLI BİR ŞEKİLDE ATLIYOR, SWANTOOON BOMB! JEFF HARDY TUŞA GİDİYOR! 1......2......

3!

Tuşu Bulan ve Geçiçi Şampiyon: Jeff Hardy

JEFF HARDY BAŞARDI! İlk tuşu buluyor Jeff Hardy! Oldukça mutlu bir şekilde tauntlarını atıyor Jeff. Arkasını dönüyor AMA TRIPLE H ÇOKTAN AYAKTA! Triple H hemen şimdi Jeff Hardy'i alıyor ve Spinebuster ile yere seriyor! Hunter çok bekletmeden kaldırıyor Jeff'i ve bacak arasına alıyor, HIZLI BİR ŞEKİLDE PEDIGREE! TRIPLE H HEMEN TUŞA GİDİYOR! 1........2........

3!

Tuşu Bulan ve Geçiçi Şampiyon: Triple H

Triple H, Jeff Hardy'nin hayallerini çok hızlı bir şekilde öteliyor. Kameraya nefret kusarak bakan Triple H yerdeki Cody ve Jeff Hardy'e bakıyor. Tam bu anda Elias koşarak içeriye giriyor ve Triple H'e bakıyor. Triple H bağırıyor, "Şampiyon benim!" Elias bir anda sinirleniyor ve hızlı bir şekilde yumruklamaya başlıyor Hunter'ı. Hunter ne olduğunu şaşırırken Elias onu köşeye doğru fırlatıyor ve üst üste stomp darbeleriyle sakinleştirmeye çalışıyor. Biraz sonra Elias sinirle tutuyor onu ve Body Avalanche ile fırlatıp atıyor! Zor ama başarıyor Elias, Triple H belini tutarak yerde yatıyor. Elias biraz sonra kalkan Triple H'e koşuyor ve köşeye doğru Corner Clothesline! Elias oldukça sinirli bir şekilde yerdeki Triple H'i tutup çekiyor ve tuşa gidiyor. 1.....2.... Atıyor Triple H! Bu sırada seyirciler sayıyor! 10! 9! 8! 7! 6!

Süre: 0:05,29 (Dakika:Saniye,Salise)

Catch Your Breath!

Süre dolduğunda Finn Balor son katılımcı olarak girişte görünüyor. Deli gibi sırıtan Balor yer yer yuhalamalar genel olarak ise cheer ile tauntunu atıyor. Balor ringe ilerlerken süreyi görüyoruz.

Süre: 10:00,00 (10 dakika 0 saniye 0 salise)

Erem Nur: Artık son 10 dakika. Buradan sonra giriş olmayacak. İlk 15 dakikada 2 tuş bulabildiler. Bakalım kalan 10 dakikada neler olacak? OLAY VAR OLAAAAAAAYY

Balor ringe hızla girerken Elias koşuyor ve saldırmak istiyor ama Balor koşarak iplere gidiyor, sonra da dönerken Slingblade yapmak istiyor ama Elias onu tutuyor ve Backbreaker yapıyor! Balor belini tutarak yere düşerken Cody birazdan ağır ağır kalkıyor. Brandi yan tarafta çığlık çığlığa bağırırken Elias tutuyor Cody'i ve DRIFT AWAY! HEMEN TUŞA GİDİYOR ELIAS! 1.....2.....

3!

Tuşu Bulan ve Geçiçi Şampiyon: Elias

Elias da tuşu bulan bir diğer isim oluyor! Elias tuşu bulduktan hemen sonra etrafına şöyle bir dönüp bakıyor. Cody, Triple H ve Balor yerde. Jeff Hardy ise ortalıkta görünmüyor. Elias dönüyor ve Jeff Hardy'nin nerde olduğuna bakıyor. Bir anda arkasını döndüğü anda Jeff Hardy zıplıyor ve MOONSAULT İLE ATLIYOR ELIAS'A! Ama Elias o atlarken tutuyor Jeff'i ve koşuyor, Running Powerslam ile yere seriyor. Hemen ardından tuş deniyor Elias. 1......2..... Atıyor Jeff. Elias şimdi kalkıyor ve Jeff Hardy'i kaldırıyor sonra da fırlatıp ringden dışarıya atıyor. Kendisi de iniyor Jeff ile birlikte. Bu sırada Balor'un kalkmaya başladığını görüyoruz. Triple H ve Cody ise kendini farklı apronlardan aşağıya atıyorlar. Elias aşağıya inince saçından tutuyor Jeff'in ve sonra da aprona kafasını çarptırıyor. Hemen ardından tutuyor onu ve koşarak Steel Steps'e çarptırıyor. Jeff Hardy yerdeyken Elias dönüyor ve arkasına bakıyor. Ringde kimse yok. Seyircilere bakıyor ve karışık tepkiler geliyor. Biraz sonra ise bir tarafta Cody diğer tarafta ise Triple H'in orada olduğunu görüyor. Triple H ve Cody sanki takım gibi yavaş yavaş yaklaşırlarken Elias ise gelmelerini söylüyor. Bir anda Hunter ve Cody Elias'a girişiyorlar. Üst üste yumruklarla Elias'ı uyutmaya çalışırken Elias da onlara karşılık vermek istiyor. Balor bu sırada iplere gidiyor ve atlıyor, TOPE CON HILO! Balor hepsini yıktı geçti! Herkes yerdeyken Finn Balor şimdi gidiyor ve Elias'ı ringe sokuyor. Hemen ardından köşeye hızla çıkıyor. Elias yerde. COUP DE GRACE!!! HEMEN TUŞA GİDİYOR BALOR! SAYIYOR HAKEM. 1......2......

ATIYOR ELIAS! Bu sırada süreye bakıyoruz.

Süre: 7:00,99 (Dakika:Saniye,Salise)

Son 7 dakika kaldı! Finn Balor tuşu bulamamanın ardından oldukça sinirli. Balor hemen iplere gidiyor ve tuş olmayan Elias'a bir Baseball Kick çakıyor! Elias karnını tutarak yerde kıvranırken aprondan düşüyor. Balor diğer tarafta ringe girmeye çalışan Cody ve Triple H'e bakıyor. İkili aynı anda ringe giriyorlar. Balor ikisine de koşuyor ama ikili bir takım gibi Balor'un karnına vurup Double Suplex çakıyor. Balor yere düşerken Cody ve Triple H aynı anda kalkıyorlar. Bu sırada Cody, iplerden sekiyor ve BEAUTIFUL DISASTER! Triple H yorgun bir şekilde sarsılarak köşeye doğru atılırken Cody tutuyor Triple H'i ve ringin ortasına getiriyor, CROSS RHO- Hayır! Jeff Hardy bu sefer Cody'nin kafasından tutuyor ve Neckbreaker ile yere seriyor. Hemen ardından Hardy, Hunter'a bir Dropkick çakarak onu yere seriyor! Hunter yerdeyken Jeff Hardy Cody'i tutuyor ve kaldırıyor. Yine denemek istiyor, TWIST OF FA- HAYIR! Bu sefer de Cody ittiriyor Jeff'i. Jeff köşeden sekip hızla koşarak Cody'e gidiyor ama Cody onun bacak arasına girip tutuyor, Alabama Slam! Jeff yerdeyken Triple H arkasını dönüyor ve Balor hızla ona koşuyor, Shotgun Dropkick! Cody yapışıyor köşeye! Bu sırada kalkan Triple H de Balor'a vurmak istiyor ama Balor eğiliyor, PELE KICK! Triple H öylece yere düşerken Finn Balor şimdi koşuyor ve köşeye çıkıyor! Cody de Triple H de yerde ve tam pozisyonda! Balor şimdi atlıyor ve COUP DE GRACE! TRIPLE H'E COUP DE GRACE YAPAN BALOR HEMEN ONUN ÜSTÜNDE TUŞA GİDİYOR! 1........2........

Jeff Hardy bozuyor tuşu! Hardy tuşu engellerken hemen Balor'u tutuyor ve iplerden fırlatıp atıyor! Jeff Hardy şimdi köşeye çıkıyor ve Triple H üzerinden SWANTOON BOMB! HEMEN TUŞA GİDİYOR JEFF! 1........2.......

3!

Tuşu Bulan ve Geçiçi Şampiyon: Jeff Hardy

Süre: 4:37,98 (Dakika:Saniye,Salise)

Cody kendini köşeye atmış dinlenirken Jeff Hardy bir kez daha tuşu buluyor! Takdire şayan performansından ötürü Hardy seyirci tarafından cheer ile desteklenirken Triple H yorgun bir şekilde yerde. Balor dışarıdayken Elias ise ringde sevinen Hardy'e bakıyor. Anonsun yapılmasıyla birlikte Jeff'in şu anki şampiyon olduğunu öğrenen Elias sinirleniyor ve içeriye giriyor. Elias, üstüne gelen Hardy'e big Big Boot çakmak istiyor ama Hardy eğiliyor ve iplere sekiyor, MOONSAULT! Elias şimdi yerde! Elias yerdeyken hiç hız kesmeyen Hardy iplere gidiyor ve Corner Dropkick ile yerde yatan Cody'e doğru uçuyor ama Cody bir anda kendisini aprondan bırakınca Jeff boşa atlıyor! Jeff bacaklarını tutarak yerde kıvranırken Cody şimdi Jeff Hardy'i kaldırıyor ve ALABAMA SLAM! Cody şimdi artık zamanın geldiğini hissediyor. "Ben şampiyon olacağım!" diye bağırıyor ve yerdeki kalkan Jeff'i Cross Rhodes için kavramışken BIR ANDA ringe giren Balor Cody'i aynı kendi finisheri Cross Rhodes gibi kavrıyor. Jeff yere düşerken Balor tutuyor onu ve 1916! HEMEN TUŞA GİDİYOR BALOR! 1......2......""

Elias zıplıyor ve bunu engelliyor! Balor hızla kalkarken Elias onu tutuyor ve bir Uppercut geçiriyor. Balor köşeye doğru kendisini atarken Elias da onun bacak arasına giriyor ve hızla köşenin tepesine çıkartıyor. Balor şimdi tepedeyken Elias da kalkıyor oraya. Biraz sonra Elias tutuyor Balor'u ve SUPERPLEX! HEMEN DÖNDÜRÜYOR ELIAS VE DRIFT AWAY!! RİNGDE HERKES YERDE! TUŞA GİDİYOR ELİAS! 1......2......3!

Tuşu Bulan ve Geçiçi Şampiyon: Elias

Elias yeniden şampiyon! Triple H kendini aprondan atmış öylece yerde yatarken Jeff Hardy de oldukça bitkin. Finn Balor ise yerde kabullenmiş gibi yatarken Elias elini kaldırıyor ve şampiyon olduğunu söylüyor. Süreye bakıyoruz.

Süre: 2:37,98 (Dakika:Saniye,Salise)

Son 2 dakika! Elias ringin ortasında öylece dururken BEAUTIFUL DISASTER! Cody'den harika bir tekme geliyor! Elias yere düşerken Cody şimdi Elias'ı tekrar kaldırıyor ve bağırıyor. "Ben şampiyon olacağım! BEN!" Elias kalkarken Cody'i ittiriyor şimdi ama Cody'den Running Knee Strike! Elias sarsılıyor ama ayağa da kalkmasını biliyor. Cody şimdi koşuyor ve Elias'a bir tane daha Running Knee Strike çakıyor, köşede! Elias sarsılıyor ve yere düşüyor! Cody sinirli bir şekilde Elias'ı tutup kaldırmak istiyor ama bu sefer arkada Balor'un ona yapıştığını görüyor. Cody Back Elbow ile Balor'un çenesine vurduktan sonra dönüyor ve bir tokat patlatıyor! Öyle bir vuruyor ki ses arenada yankılanıyor! Balor sarsılırken Cody koşuyor ve Balor'u Clothesline ile dışarıya fırlatıp atıyor! Dönüyor ve Elias'ın kalktığını görürken koşuyor ve Clothesline ile Elias'ı ring dışına fırlatıp atıyor! Cody ellerini iki yana açıp "Hadiiii." diye bağırıyor. Bu sırada ringe Triple H'in girdiğini görüyoruz! Maça başlayan ikili şimdi tekrar ringin içinde! Bu sırada süreye bakıyoruz!

Süre: 1:31,31 (Dakika:Saniye,Salise)

Buğra Gür: Süre Cody'nin zamanının geldiğini gösteriyor moruk.

Erem Nur: Lütfen Cody almasın. Hoşt ulan anasını dişlediğim.

Corey Graves: HADİ CODY!

Cody ve Triple H bakışıp süreye gülüyorlar. Sonra da hızla birbirlerine koşuyorlar. Üst üste yumruklar gelirken 10 saniye gitti bile. Hemen sonrasında Cody bu yumruklarda üstün çıkmasını biliyor. Triple H'i tutuyor Cody ve sonra da köşeye fırlatıyor. Triple H köşeye sırtını çarparken Cody koşuyor ama Hunter'dan Double Knee! Cody ağzını tutarak sarsılırken Triple H Running High Knee ile koşuyor ama Cody aradan eğiliyor ve köşeye koşuyor, sonra da iplere zıplıyor ve BEAUTIFUL DISASTER! Triple H sarsılarak yere düşecek gibi ama HAYIR! Triple H koşuyor ve RUNNNG HIGH KNEE! Cody yere düşerken Triple H de köşede dinleniyor! Son 45 saniye! Triple H şimdi hızla Cody'i kaldırıyor ve süreyi beklemeden bacak arasına alıyor. Hemen sonrasında ortaya çekiyor ve PEDIGREEEE.... HAYIR! CODY KALDIRIYOR TRIPLE H'İ VE ALABAMA SLAM! CODY HEMEN TUŞA GİDİYOR! 1.....2.....

ATIYOR TRIPLE H! SON 15 SANİYE! CODY HIZLI BİR ŞEKİLDE TRİPLE H'İ KALDIRIYOR VE DÖNDÜRÜYOR, ÇOK HIZLI VURUYOR CODY! CROSS RHODES! HEMEN CODY TRIPLE H'İN ÜZERİNE KENDİSİNİ ATARKEN ELİAS YAN TARAFTA KALKIYOR VE TUŞU GÖRÜYOR! HAKEM SAYIYOR. 1........ ELIAS KOŞARAK İÇERİYE GİRİYOR! 2...........

SÜRE DOLUYOR!

Kazanan ve hala NİHAİ Şampiyon: Elias

Cody şok olmuş bir şekilde yerde hareketsiz yatan Triple H'e bakarken Elias derin bir nefes alıyor! Cody çok üzgün ve bir o kadar sinirli bir şekilde ringden inerken hakem Elias'ın elini havaya kaldırıyor.

Buğra Gür: Büyük bir savaştı. Elias bu savaştan galip çıktı. Tebrikleri hak ediyor.

Erem Nur: Tebrikler Elias. Elinize sağlık güzel bir şov oldu. Cody ağla. Brandi'yi acaba eve mi atsam? Bir şaraba tav olur bence.

Corey Graves: Erem???

Elias kemerini alıyor ve kutlamalarını yaparken şov onun kutlamasıyla sona eriyor!

CHAMPIONSHIP SCRAMBLE
GWA Entertainment
TM & © 2018
All Rights Reserved

RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-11-2018, 20:46   #2
Дніпропетровськ
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 591
RPG Karakteri: Bray Wyatt
Rep Puanı: 55180
Rep Derecesi: Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ensiferum Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 55180

Takipte olacağım.
imza
Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-11-2018, 20:47   #3
Empire
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: AYDAN
Konular: 724
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 253910
Rep Derecesi: Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Maestro Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 253910

Takipte olacağım yine ben de.
imza
PzJPNC.png
Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-11-2018, 20:51   #4
Kayıtlı Kullanıcı
MosqiG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 24
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 5478
Rep Derecesi: MosqiG Royal Rumble maçını kazandın. MosqiG Royal Rumble maçını kazandın. MosqiG Royal Rumble maçını kazandın. MosqiG Royal Rumble maçını kazandın. MosqiG Royal Rumble maçını kazandın. MosqiG Royal Rumble maçını kazandın. MosqiG Royal Rumble maçını kazandın. MosqiG Royal Rumble maçını kazandın. MosqiG Royal Rumble maçını kazandın. MosqiG Royal Rumble maçını kazandın. MosqiG Royal Rumble maçını kazandın.
MosqiG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MosqiG MosqiG isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5478

Takipteyim.
imza

"Reddediyorum bu sistemin kurallarını,
Yıkıyorum bütün setleri duvarlarımı,
Kalkan yapıyorum annemin dualarını,
Ne kadar vursanız da boş bütün uğraşlarınız.
Çünkü her gün,
Hayalime koşuyorum her gün,
Bunun için yaşıyorum her gün,
Bir üniforma taşıyorum her gün.."

Old GTW RPG: Mustafa Ali

Başarılar: GTW Next Generation Champion (36 Day)
MosqiG isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-11-2018, 20:54   #5
guilty
End of Heartache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 268
Favori Güreşçisi: Roderick Strong
RPG Karakteri: Ricochet
Rep Puanı: 16172
Rep Derecesi: End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin.
End of Heartache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
End of Heartache End of Heartache isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 16172

Biz de bakarız bu şova elbette güzel bir şov olacaktır.
imza

YOU THINK YOU KNOW ME!

messiah of the backbreaker...

RPG: Ricochet
End of Heartache isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-11-2018, 20:54   #6
where is my mind?
Mike Mizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 310
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 175449
Rep Derecesi: Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mike Mizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mike Mizanin Mike Mizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 175449

Sınavlar da bittiğine göre takipte olacağım, Jericho'nun maça etkisini merak ediyorum.
imza

Mike Mizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-11-2018, 21:28   #7
SOL BEK
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 506
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 242550
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 242550

A şovun PPV'su çok güzel geçecektir. Şova duyurulmamış olsak da illa arka alanda Kane, TJP, Reigns felan tokatlarız. Takipte olurum.
imza

RPG: Luther Reigns (Paul Heyman Guy)
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-11-2018, 21:31   #8
-
BalorClub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Cleveland,Ohio
Konular: 210
Favori Güreşçisi: Dolph Ziggler
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 10750
Rep Derecesi: BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
BalorClub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BalorClub BalorClub isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10750

A Şovun PPV'si iyi geçecek buna eminim. Ama önce NEST'i indirmemiz lazım.
imza

Favorilerim;
Dolph Ziggler
Adam Cole

RPG Karakteri: TJ Perkins
Başarılar: -
BalorClub isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-11-2018, 22:02   #9
石井智宏
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hatay
Konular: 6587
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 229187
Rep Derecesi: Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Headlock Master Headlock Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 229187

Vizlerin ardından yeterince dinlendim. Takipte olacağım.
imza

New Beginning in Osaka Değerlendirmesi
[/URL]
Headlock Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-11-2018, 22:27   #10
ترك
Last Chance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 153
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 59074
Rep Derecesi: Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Last Chance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Last Chance Last Chance isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 59074

Temsilcisi bulunduğumuz şov, ilk PPV'sini güzel bir karneyle sonuçlandıracaktır
imza

Sevinmese miydik?
Taşmasa mıydık?
Kırıp döktük
Kıramazmışız kırdık
Dökemezmişiz döktük
Sevdik ekmek banmayı
Çünkü sahiden çocuktuk
Büyükler o Allah’ın belaları