GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 22-01-2020, 22:00   #21
Viper's Math
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Trabzon
Konular: 620
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Rey Mysterio
Rep Puanı: 499348
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 499348

Ben demiştim demek istemiyorum ama demiştim. Neyi? Neyi?

Booker T reisi. Abimizin evinde olduğu için şov ki bayağı evinde yani. Bunun konusunu bile açtım hatta. Şu konunun spoiler bölümünden görebilirsiniz. Reklamlar biterkene.

T aslında sürpriz sayılmaz dediğim gibi ve sadece 1 spot kaldı ancak NXT'nin daha net şekilde Rumble'a dahil olduğunu düşünürsek bu maç için planlanan ve bence gayet olası olan asıl sürpriz maçın 40 kişiye çıkması durumu. Bu bana çok olası geliyor siz ne düşünüyorsunuz merak ettim.

Bu arada listedeki kalan tek spot da Cain Velasquez'e gidiyor. O da kendisinin Rumble maçına gireceğini açıklamıştı. Yani Edge Medge Punk Munk yok bize size hepimize. Hadi eyv.
imza
RIP salvation

SON İNCELEME MODERATÖRÜ

Discord : WelcomeToNWO|KM#6922

Fan Fiction | Need For Speed GTR Edition

Be A Booker | TPW: Permanent Rise

Feud İncelemelerim

Kariyer İncelemelerim

GWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
Rey Mysterio (House Of Truth Edition)
Geliyoruz başarılarla dolu bir hikaye yazmaya...
Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2020, 22:09   #22
#WE ARE
CakeVis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Aydın
Konular: 110
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 54554
Rep Derecesi: CakeVis Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CakeVis Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CakeVis Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CakeVis Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CakeVis Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CakeVis Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CakeVis Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CakeVis Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CakeVis Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CakeVis Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CakeVis Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
CakeVis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
CakeVis CakeVis isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 54554

Bu isimlere ek olarak Cain Velasquez var.
imza

Shock The System

Seth Rollins
CM Punk
Adam Cole
Kyle o'Reilly
CakeVis isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-01-2020, 01:27   #23
Kayıtsız Üye
The Moneymaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya / Isparta
Konular: 490
Favori Güreşçisi: The Miz
RPG Karakteri: Alberto Del Rio
Rep Puanı: 14000
Rep Derecesi: The Moneymaker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Moneymaker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Moneymaker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Moneymaker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Moneymaker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Moneymaker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Moneymaker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Moneymaker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Moneymaker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Moneymaker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Moneymaker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
The Moneymaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Moneymaker The Moneymaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 14000

Alıntı Birazvodka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
NXT'yi dahil etmedim. Takip etmediğim için sayıyı bilmiyorum ama verdiğin sayılar benim yazdığım cevabı güçlendirdi.
Verdiğin cevaba katılıyorum hocam zaten. Ben de güreşçilerin duyurulmasına karşıyım, hatta yine dediğin gibi bu bol kadroda kimse duyurulmamalı ki heyecan katılsın işe biraz.

Alıntı Kuti Mysterio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben demiştim demek istemiyorum ama demiştim. Neyi? Neyi?

Booker T reisi. Abimizin evinde olduğu için şov ki bayağı evinde yani. Bunun konusunu bile açtım hatta. Şu konunun spoiler bölümünden görebilirsiniz. Reklamlar biterkene.

T aslında sürpriz sayılmaz dediğim gibi ve sadece 1 spot kaldı ancak NXT'nin daha net şekilde Rumble'a dahil olduğunu düşünürsek bu maç için planlanan ve bence gayet olası olan asıl sürpriz maçın 40 kişiye çıkması durumu. Bu bana çok olası geliyor siz ne düşünüyorsunuz merak ettim.

Bu arada listedeki kalan tek spot da Cain Velasquez'e gidiyor. O da kendisinin Rumble maçına gireceğini açıklamıştı. Yani Edge Medge Punk Munk yok bize size hepimize. Hadi eyv.
40 kişiye süre verebileceklerini sanmam. Zaten normal maçların yanında bir de kadınlar rumble'ımız varken erkeklerin maçını 40 kişiye çıkartacaklarını hiç sanmıyorum. Artı; böyle bir şey olacaksa da çoktan duyurulurdu.
imza

RPG
Alberto Del Rio
The Moneymaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-01-2020, 01:28   #24
british master
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 508
Favori Güreşçisi: Mark Briscoe
RPG Karakteri: Luther Reigns
Rep Puanı: 242550
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 242550

2 isim NXT'den biriLeri olur.
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-01-2020, 04:09   #25
Destroying AEW
Making Kids Cry
Money Makerz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2529
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1179958
Rep Derecesi: Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Money Makerz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Money Makerz Money Makerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1179958

Okumadım ben haber içeriğini benim için ilk 25'de süpriz olacak.
imza

Money Makerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-01-2020, 09:30   #26
Kayıtlı Kullanıcı
Algorithme d'experts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 58
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 30754
Rep Derecesi: Algorithme d'experts Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Algorithme d'experts Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Algorithme d'experts Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Algorithme d'experts Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Algorithme d'experts Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Algorithme d'experts Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Algorithme d'experts Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Algorithme d'experts Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Algorithme d'experts Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Algorithme d'experts Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Algorithme d'experts Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Algorithme d'experts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Algorithme d'experts Algorithme d'experts isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 30754

Maça katılacak isimlerin önceden duyurulması uzak geçmişten beri varolan bir şey. Ayrıca Rumble maçını tamamen dönüşlere endekslemek de yanlış. Forumdaki vatandaşların bu konuda yersiz tepkiler verdiğini düşünüyorum.
Algorithme d'experts isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-01-2020, 09:57   #27
Banned
ThinkLumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 115
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: Ilja Dragunov
Rep Puanı: 71438
Rep Derecesi: ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ThinkLumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ThinkLumi ThinkLumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 71438

Bu sene Rumble 40 kişi olmalıydı bence çünkü NXT'den kişilerde katılacak aynı zamanda güreşçilerde çoğaldı. Bu olmadı WWE...
ThinkLumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-01-2020, 10:38   #28
Kayıtlı Kullanıcı
girayhan98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstabul
Konular: 0
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 3651
Rep Derecesi: girayhan98 IC kemerini kazandın. girayhan98 IC kemerini kazandın. girayhan98 IC kemerini kazandın. girayhan98 IC kemerini kazandın. girayhan98 IC kemerini kazandın. girayhan98 IC kemerini kazandın. girayhan98 IC kemerini kazandın. girayhan98 IC kemerini kazandın. girayhan98 IC kemerini kazandın. girayhan98 IC kemerini kazandın. girayhan98 IC kemerini kazandın.
girayhan98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
girayhan98 girayhan98 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 3651

Bu isim duyurulmasına neden bu kadar takınılıyor. zaten 30 adamın 30 u da sürpriz isim olmuyor. Duyurulan kişiler zarten maçta olması gerektiği düşünülen isimler.
imza
All Elite Wrestling
girayhan98 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil