GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 22-01-2020, 21:29   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1730
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 29881
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 29881

Standart RPG GWA - 24 Ocak 2020 Atlas

Şov Bilgileri
GWA Atlas
24.01.2020 - 19.00 - C/B
NYC Arena
New York
114. Bölüm

- House of Truth'lu Açılış!

- Ricochet vs. Maxwell Jacob Friedman

- Ağlama Kanser Hastası Çocuk, Roderick Strong Burada!

- CM Punk vs. Kenny Omega

- #1 Contenders Match for IC: Drew McIntyre vs. Bray Wyatt

Pyrolar patlıyor ve Atlas başlıyor.

Paul Ellering: Money in the Bank ne şovdu ama!

Tazz: Tek bir kelime bile etmeyeceğim. REZALET! Hele eğer sırada House of Truth varsa...

Money in the Bank şovunu çalan adamlar burada! House of Truth ekibi tamtakım girişte. Dikkatimizi çeken şey Hunico halen bisikletiyle. Ve bisikletin arkasında Janela, Martini ve kendisinin kazandığı Slammy ödülleri var! Onlar görünür görünmez çok yoğun bir yuhalama geliyor ekibe. Martini bu yuhalamalara kahkaha atarak karşılık veriyor. Şimdi hep birlikte ringe girip mikrofon alıyorlar. Martini başlamak istiyor

Truth Martini: Önceli-

FUCK YOU!
FUCK YOU!
FUCK YOU!

Arenadan gelen küfürler nedeniyle Martini konuşamıyor. Şimdi Jacobs sakinliğini koruyarak mikrofonu yaklaştırıyor.

Jimmy Jacobs: Sak-

EMBER MOON!
EMBER MOON!
EMBER MOON!

Jimmy Jacobs: Ağlayın.

Jacobs bu susmayan Moon chantlerine karşı sadece çantayı gösterip kahkaha atarken bir patlama yaşıyoruz.

Hunico: Tu eres más feo que el culo de un mono!

Seyirciler Hunico'nun ses kesen bağırışından sonra susuyorlar. Martini, Hunico'ya teşekkür ediyor.

Truth Martini: Ne şovdu ama. Eminim hepiniz o günden beri durmadan bana sövüyorsunuzdur. Açıkçası s*kimde değil. Çünkü ben doğru olanı yaptım. Sizlere güvenmek yerine parayı seçtim, fırsatı seçtim. Şimdi bir bakın şirketin sahibi kim NIHAHAHAHAHAHA.

Martini gülüşünü atarken çanta ve kemeri gösteriyor.

Truth Martini: Yanımda duran bu 3 adam... Bu adamlar artık şirketin en yetkili adamları. Joey ile yaptığımız her şeyin 5 mislini yapmaya geliyoruz. Peki sizler buna hazır mısınız? Bize karşı saldırmaya ve kaldırmaya- pardon kaldıramamaya.

Martini son cümlesindeki espri sonrası kahkaha atarken buna sadece ringdeki kişiler gülüyor. Arenanın tamamı yuhalıyor. Janela bunun üstüne kemerini doğrultup öne çıkmak istiyor ancak yine bir tezahürat başlıyor.

YOU SOLD US!
YOU SOLD US!
YOU SOLD US!

Joey Janela: Hayır hayır hayır. Siz beni sattınız! İki güzel tekmeye, birkaç havada kıvranmaya aylardır taptığınız adamı yarı yolda bıraktınız. Ben ise tek bir şey yaptım. Size ve Nitro denen a* bitine unutulmayacak bir ders verdim. Sizi ayakta s*ktim! Artık tek bir şey için saldıracağım, kemerleri de ödülleri de tek bir amaç uğruna kaldıracağım. O da Truth Martini için.

Janela hayvan gibi yuhalanıyor. Martini sevgi pıtırcığı gibi Janela'ya bakıyor.

Joey Janela: Yıllar sonra dönüp baktığınızda, omuzumdaki altın bebeği gördüğünüzde aklınıza sadece Joey Janela ve House of Truth etkisi gelecek. Bunu size garanti ediyorum o***** çocukları!

Nitro göz altları mor, resmen bitmiş bir şekilde girişte görünüyor. Rampada konuşmaya başlıyor direkt.

Johnny Nitro: Garanti etmen gereken başka şeyler var Joey. Yanındaki puştun elinde duran çantanın gerçek sahibinin kim olduğunu açıklamak gibi. Yoksa bunu sahibiniz Martini mi açıklayacaktı?

Seyirciler direkt Adam Page ve Ember Moon chantleri atarken Nitro onları susturuyor.

Johnny Nitro: Açıklaman gereken daha daha fazla şey var. Main Event'de çevirdiğiniz hile dolu oyunlar da bunlardan biri... Ancak bunları tekrar ve tekrar konuşup prim kasmayacağım. Buradaki insanların sesi falan değilim. Onları kullanmayacağım çünkü ben senin gibi aşağılık ve ucuz bir güreşçi değilim. Senden son bir isteğim var. Bugün, burada, yanındaki herifler olmadan son bir maça çıkalım... En iyi ana kemer şampiyonu olduğunu söylüyorsun. Eğer bu dediğimi yaparsan benim gözümde de aynı sıfatta olacaksın. Ne dersin Joseph?

Janela yarı hevesli yarı hevessiz bir şekilde arenaya ve yanındaki arkadaşlarına bakıyor. Martini kafasını onayla anlamında sallıyor.

Joey Janela: Avucunu yala p*ç kurusu.

Janela, girişteki Nitro'ya orta parmağını gösterirken Nitro hayal kırıklığına uğramış bir şekilde ona bakıyor. House of Truth ekibinin müziği tekrardan duyulurken, bu görüntüler eşliğinde reklamlara gidiyoruz.

Kameralar arka alana çevriliyor. Johnny Nitro arka alanda birisini arıyor gibi görünüyor. Bir süre sonra Nitro aradığı kişiyi buluyor ve ona doğru koşuyor. Arayıp bulduğu kişi, Atlas vekili William Regal! Nitro hışımla, Regal'in yanına geliyor.

William Regal: Hayırdır Nitro? Bir sorun mu var?

Johnny Nitro: Bu nasıl bir soru Regal. Sorunun en büyüğü var. House of Truth, GWA'yı ele geçirdi. Sen buna seyirci mi kalacaksın? Geçtiğimiz hafta aldığım title-shot gölgelendi, kafalarına göre baskın yapıp hakkımı gasp ettiler. WHC maçı normal bitmedi, büyük bir şaibe olduğu ortada. Bunlara nasıl sessiz kalabiliyorsun? Sen nasıl vekilsin, bu konuyu Patrick Allen ile görüşeceğim! O kemer benim hakkımdı!

William Regal: Öncelikle sakin ol Nitro. Patrick Allen'ın şu anda senden daha önemli işlere vakit ayırdığından eminim. Seni şu saatte görmek istemeyeceğinden eminim. Çok iyi bildiğin gibi, Atlas'ın güvenliği ve kontrolünden ben sorumluyum. Geçen hafta ile ilgili olanları haliyle biliyorum, ancak bununla ilgili elimden hiçbir şey gelmez. Her ağlayana meme verecek değilim.

Johnny Nitro: Benimle düzgün konuş Regal, yoksa-

William Regal: Yoksa ne?

Regal sert yaptıktan sonra Nitro hafiften duruluyor ve sakinleşip konuşmaya devam ediyor.

Johnny Nitro: Bu bir ağlama değil Regal. Ben sadece olanları söylüyorum, Winds of Winter'da hakkımla aldığım şansı, geçen hafta büyük bir şaibe sonucu değerlendiremedim. Yardakçıları olmadan hiçbir halt yiyemeyen bir şampiyonun olmasına nasıl izin verebiliyorsun, bunu aklım almıyor. Sadece ikimizin olduğu bir maça çıkmak istiyorum, hepsi bu.

William Regal: Dediğim gibi, üzgünüm. Geçen hafta her şeye rağmen o maçı kazanıp, gücünü kanıtlamalıydın. Hazırlıklı olmalı, planlarını önceden yapmalıydın. Kurtlar sofrasında kimin kimi yutacağı hiç belli olmuyor Nitro. Geçen hafta yutulan sen oldun. Bu sefer kurban sen oldun.

Regal bir süre duraksıyor, Nitro'dan ses seda çıkmayınca devam ediyor.

William Regal: Ancak sana bir haberim var. Az önce Rey Mysterio ile konuştum, kendisi bu gecenin ana olayında kemerini korumak için rakip arıyordu. Eğer seni tatmin edecekse, git onun karşısına çık, Rey Mysterio'nun karşısına Oceans şampiyonu olmak için çıkabilirsin ne dersin?

Johnny Nitro: Ben Janela'nın karşısına çıkmak istiyorum. Şekilden şekle giren bir herifin kemerine talip değilim!

William Regal: Bunu sen mi diyorsun? Fırsat orada duruyor, gidip almak senin elinde.

William Regal'in bu teklifi sonrası Nitro bir süre düşünüyor. Bir süre sonra bu teklifi kafasıyla onaylayıp, oradan ayrılıyor.

One and Only! Ricochet GWA'de! Olumlu destekleri üzerine alıyor Ricochet, girişte tauntunu atmayı ihmal etmiyor. Ringe girişte pelerinini çıkarıyor, bir de köşede tauntunu attıktan sonra rakibini bekliyor.

Better Than You! Maxwell Jacob Friedman da GWA'e böylece teşrif ediyor. Ceketiyle ve atkısıyla karizmatik bir şekilde ağır adımlarla ringe giriyor. Hakem iki isme de son uyarılarını yapıyor ve maç başlıyor.

Maxwell Jacob Friedman vs Ricochet

İki isim de birbirine gözdağı vermek için bir tur ringin içinde dönüyorlar. Daha sonra ise lock-up alıyorlar. Bir süre sonra MJF Ricochet’e side headlock bağlıyor. İkisi iplere gidiyorlar, Ricochet MJF’i karşı iplere yolluyor, MJF koşuyor ama Ricochet’den Leapfrog geliyor, hemen arkasından Ricochet de koşmaya başlıyor ancak MJF’den bir Shoulder Tackle geliyor ve Ricochet yerde. Şimdi MJF’den hızlı bir tuş denemesi. 1… Ricochet daha 2 olmadan tuştan atıyor. MJF şimdi Ricochet’i kaldırıyor ve Irish Whip ile rakibini ringin köşesine yolluyor, daha sonrasında ise koşuyor ve bir Corner Clothesline vuruyor. MJF şimdi Ricochet’i yere bırakıyor ve tekrardan tuşa gidiyor. 1… 2. Ricochet bu sefer de 2 olur olmaz tuştan atıyor. MJF şimdi Rİcochet’e bir chinlock bağlıyor ve onu yerde tutmaya çalışıyor ama Ricochet hemen ayağa kalkıyor ve bir Jawbreaker vuruyor. Hemen arkasından da bir Enzugiri vurmak istiyor ama MJF sıyrılıyor, sonrasında ise Crucifix Pin’e alıyor. 1… 2… Ricochet bir kez daha atıyor, çok geçmeden de MJF’i Schoolboy Roll-up’a alıyor ve bu sefer kendisi tuş deniyor. 1… 2…

MJF atıyor. Ricochet şimdi MJF’nin de ayağa kalkmasını bekliyor ve MJF kalkar kalkmaz da Recoil deniyor ama MJF buna izin vermiyor ve Monkey Flip ile Ricochet’i fırlatıyor ama Ricochet ayakta. MJF toparlanmaya çalışıyor ama bu sırada Superkick. Çok güzel bir Superkick geliyor Ricochet’den ve MJF yere yığılıyor. Ricochet şimdi tuşa gidiyor. 1… 2… MJF’den bir kick-out daha. Ricochet şimdi MJF’yi ringin köşesine kadar sürüklüyor ve kendisi de en üst iplere doğru çıkıyor. Rakibine bakıyor ancak MJF kendisini ringin dışına yuvarladı bile. Ricochet şimdi ringe iniyor ancak bu sefer iplerden gerilip koşuyor ve Over the Top Rope Corkscrew Moonsault Plancha! Ricochet resmen uçtu. Ricochet alkışlar altında MJF’yi tekrardan ringe sokuyor ve bir kez daha Recoil için zıplıyor ama MJF’den tam zamanında bir Big Boot geliyor ve bu tekme Ricochet’nin suratında adeta patlıyor. MJF şimdi de yerdeki Ricochet’e Jumping Elbow Drop vuruyor ve tuşa gidiyor. 1… 2…

Ricochet bir kez daha atıyor. MJF bu sefer Ricochet’İ tekmelemeye başlıyor ve acımasızca stomplar vuruyor. Ricochet iplere tutunmak istese de MJF buna izin vermiyor ve Ricochet’i ringin ortasına kadar sürükleyip iki kolundan da kaldırıyor ve sert bir stomp ile kafasını tekrardan yere vuruyor. MJF şimdi Ricochet’İ ayağa kaldırıp karnına bir tekme atıyor, arkasından da kaldırıyor ve Vertical Suplex ile yere vuruyor. Şimdi MJF Ricochet’i kaldırıyor ve bu sefer arkasından tutuyor, Belly to Back Suplex yapıyor. Son olarak ise MJF bir kez daha Ricochet’İ alıyor, kaldırıyor ve bir kez daha arkasından tutuyor ancak bu sefer German Suplex geliyor. MJF’den bir tuş denemesi daha. 1… 2… Ricochet yine attı. MJF şimdi Ricochet’e bir kez daha chinlock yapıyor ancak bu sefer öyle o kadar kolay bırakmayacağını da belli ediyor. Ricochet tezahüratların eşliğinde ayağa kalkıyor ve MJF’nin karnına birkaç dirsek de vuruyor ama MJF Ricochet’i tuttuğu gibi yere vuruyor. MJF şimdi Ricochet’nin tauntunu atıyor, kesinlikle yuhalanmak istiyor olmalı. MJF Rİcochet ile dalga geçerken Ricochet bir anda MJF’yi yakalıyor ve bir kez daha Schoolboy Roll-up. 1… 2…

MJF attı, şimdi ikisi de ringin ortasında ayaktalar ancak MJF’den Ricochet’e Superkick geliyor! Tam da Ricochet’nin kendisine attığı sertlikte. MJF şimdi tuşa gidiyor. 1… 2… Ricochet zorlukla atıyor bu sefer, MJF Ricochet’in çaresizliği karşısında kendisini gülmekten alıkoyamıyor. Şimdi MJF kahkahalar eşliğinde Rİcochet’i ayağa kaldırıyor ama RECOIL! BU SEFER GELDİ! Ricochet hemen tuşa gidiyor, maçı bitirmek istiyor. 1… 2… Hayır, MJF attı. Ama Ricochet durmuyor ve bu sefer 630 Senton için rakibini bir kez daha köşeye çekiyor. Kendisi de çıkıyor ve bu sefer hareketine başlıyor ama MJF son anda sıyrılıyor ve sırtını tutar bir şekilde ayağa kalkmaya çalışan Ricochet’nin karnına doğru bir Spinning Back Kick deniyor…

AMA MJF'NİN TEKMESİ HAKEME GELİYOR, HAKEM KARNINI TUTARAK YERE YIĞILIYOR. ARTIK HİÇBİR ŞEYE BAKABİLECEK DURUMDA DEĞİL. RICOCHET DE YERDE, AYAKTA SADECE MJF VAR! MJF BUNU GÖRÜYOR VE HIZLICA RİNGİN ALTINA BAKINIYOR, BİR SANDALYE ALIP GERİ DÖNÜYOR.

Tazz: Hadi Maxwell, öldür onu, öldür!

Buğra Gür: Yine mi ölüm istiyorsun be adam? Böyle devam ederse adam kalmayacak şovda.

MJF Ricochet'nin ayağa kalkmasını bekliyor ve sandalyeyi hazırda tutuyor. AMA RICOCHET'DEN MÜKEMMEL BİR SUPERKICK SANDALYEYE! MJF KAFASINA SANDALYE YEMİŞ OLUYOR! MJF YERE DÜŞERKEN RICOCHET SANDALYEYİ ALIP RİNGİN DIŞINA FIRLATIYOR. DAHA SONRA DA EN ÜST KÖŞEYE ÇIKIYOR, 630 SENTON! RICOCHET ŞİMDİ HAKEMİ AYAKLANDIRIYOR VE TUŞA GİDİYOR. 1... 2...

3!

Kazanan: Ricochet

İki yeni isim ve Ricochet bu yeni isimlerin çarpışmasından galip gelmeyi başarıyor. Hakem Ricochet'nin elini kaldırıyor ve Ricochet köşede galibiyet kutlamasına devam ediyor.

Kameralar arka alana çevriliyor. Ember Moon ve Adam "Hangman" Page, Regal'in yanında hararetli bir konuşma dönüyor. Bu konuşmaya kulak veriyoruz.

William Regal: Şu şirkette halinden memnun bir tane adam yok. Herkes ayrı telden çalıyor, he buyrun sizin ne sorununuz var? Anlatın dinliyorum.

Adam "Hangman" Page: Memnun olunacak bir durum yok. Şu rezalet maç sonrası kimin bu durumdan memnun olmasını bekliyorsunuz ki? O çantayı kazanmaya çok yaklaşmıştım, ancak anlamadığım bir şey oldu ve çanta bir anda yok oldu. Daha sonra gördük ki, çantayı Jacobs çalmış. Bu hırsızlığın hesabını sormayacak mısınız gerçekten? Bu durum için bir şeyler yapmanız gerekiyor. Eğer siz yapmazsanız, ben kendi işimi kendim halledeceğim. Bildiğim yollardan!

Ember Moon: Jacobs maça haksız yollarla giriş yaptı, üstüne bir de çantayı-

William Regal: Yahu tamam anladık. Jacobs çantayı çaldı, hakkıyla kazanmadı. O çanta sizin hakkınız. Elbette bununla ilgili bir karar aldım, Jacobs şu anda bir çanta kazananı değil. Onun bu çantayı bozdurma hakkı yok. Kendi başına giriştiği bu hareketin cezası elbette olacak. Aldığım karara gelince, Armageddon'da bu çantanın gerçek bir sahibi olacak. Çantanın sahibi tıpkı Chris Brookes gibi dilediği gibi bozdurabilecek ve istediği unvanın sahibi olabilecek.

William Regal: Siz ikiniz, Pasifik'te karşı karşıya geleceksiniz. Ve kazanan çantanın ortada olduğu birebir maçta, Armageddon'da Jacobs'ın karşısına çıkacak.

Ember Moon: Ama-

William Regal: Konuşma benim için bitmiştir, şimdi çekilebilirsiniz.

Bu karar sonrası Page ve Moon birbirlerine bakıp oradan ayrılırken, Regal'de odasına giriş yapıyor. Bizde kameralarımızı tekrardan ringe çeviriyoruz.

Gallantry!

Drew McIntyre konsantre olmuş bir suratla girişte görünüyor. Ringe ilerliyor sessizce ve içeri girdikten sonra ceketini ring dışına bırakıp girişe dönüyor.

Işıklar sönüyor! Bray Wyatt burunluk korumalı beyaz bir maskeyle ve elinde mikrofonla girişte görünüyor ve ringe ilerliyor.

Bray Wyatt: Bu gece buraya üçlemeyi tamamlamaya geldim. Kardeşlerim, altının tadına baktı ancak ben, kurulan kumpas sonucu elim boş döndüm. Ama bunun önemi yok Drew, sen, beni Dünya Ağırsiklet Şampiyonu yapan adamlardan birisin. Şimdi de benim Kıtalararası Şampiyonluğa giderken bastığım basamaklardan biri olacaksın. Dans başlasın.

Wyatt mikrofonu fırlatıp ringe giriyor. Drew ise alaycı bir gülümsemeyle bakıyor ona. Hakem zili çaldırıyor.

#1 Contendership Match for Intercontinental Championship
Drew McIntyre vs. Bray Wyatt

Lock-up'a girmek istiyor Drew ama Wyatt köşede baş aşağı dönerek onu izliyor bir süre. Drew da umursamaz bir edayla karşı köşeye geçerek bekliyor. Wyatt düze döndüğünde Drew üzerine koşuyor- Wyatt çekilip köşeye yapışmasına izin verdiği Drew'un karnına arka arkaya yumruklar atıyor. Şimdi bir Uppercut çıkarıyor Wyatt ve karşı köşeden sekiyor- Drew'dan tekme! Wyatt yüzünü tutarak gerilerken Drew iplerden sekiyor, Wyatt'tan Back Elbow, Drew yerde! Wyatt şimdi saçından tutup kaldırdığı Drew'u ringin dışına fırlatıyor. Drew kalkmaya çalışırken arkasından inen Wyatt onu ittirerek karnını bariyerlere vurduruyor. Yüzünü kendine çeviriyor Drew'un ve tam çenesine bir Uppercut daha! Wyatt karnına bir diz koyduğu Drew'u ringe geri gönderdikten sonra ağır adımlarla basamağı tırmanıp içeri giriyor. İplerden sekip Drew'a koşuyor- Back Body Drop! Wyatt sırtını tutarak yerde kalırken Drew sıçrıyor ve Jumping Elbow Drop, tam kalbine! Tuş deniyor, 1....Wyatt hemen atıyor. Drew şimdi maskenin burunluk korumalı kısmına arka arkaya yumruklar saydırıyor, hakem diskalifiyeyle tehdit edince duruyor ve Wyatt'ı saçından tutup kaldırıyor, sırtına alıyor. Koşarak Celtic Cross! Drew gitti tuşa, 1.....2......

Wyatt atıyor. Drew onu kaldırıp kolunun altına giriyor, kaldırıp Northern Lights Suplex! Şimdi sıçrıyor ve tam suratına Knee Drop! Wyatt acıyla kıvranırken Drew tekrar tuş deniyor, 1....2.....Wyatt yine atıyor. Drew onu kaldırıp arkadan kavrıyor ve Back Suplex'e götürmek istiyor- Wyatt'tan sert bir dirsek! Drew yüzünü tutarak dizlerinin üzerine çöktüğünde Wyatt iplerden sekiyor ve gelişine Impact Clothesline! Wyatt tuşa gidiyor, 1.....2......Drew atıyor. Wyatt şimdi Chinlock bağlıyor Drew'a ve sırıtıyor pis pis. Ama Drew çabuk ayaklanıyor ve iplerden sektirdiği Wyatt'a Shoulder Tackle! Ama Wyatt yıkılmıyor ve gülerek bakıyor Drew'a. Drew bunun üzerine tam karnına koyuyor tekmeyi ve Big DDT! Drew tuşa gitmeden Wyatt'ı saçından tutup kaldırıyor ağır ağır ve karnına bir diz koyduktan sonra iki kolunu kilitliyor, BUTTERFLY SUP- Wyatt kurtuluyor kıskaçtan ve olduğu yerde dönüp Drew'u kendine çektikten sonra kolunun altına giriyor ve zıplatıp Uranage! Wyatt şimdi iplerden sekiyor ve RUNNING SENTON! Wyatt tuşa gitti, 1.......2........

Drew attı! Wyatt aniden kalkıp Drew'u da kolundan kaldırarak sert bir şekilde ringin dışına fırlatıyor yine. İplerin arasından aprona çıkıp aşağı iniy- Drew'dan havada BIG BOOT! Wyatt yerdeyken Drew da bariyerlere tutunarak ayağa kalkıyor ve Wyatt'ı tutuyor, son hızla aprona fırlatıyor! Karnını aprona vuran Wyatt acı içinde yerde kalırken Drew geriliyor, koşuyor ve tam göğsüne Knee Lift! Wyatt halsizce yere serilirken Drew apronu tutarak arka arkaya stomp'lar yapıyor Wyatt'ın göğsüne ve çırpınan Wyatt'ı ringe geri gönderip köşeye yöneliyor. Top rope'a çıkıyor ağır ağır ve aşağıdaki Wyatt'a baktıktan sonra dalga amaçlı kollarını iki yana açıp atlıyor- Wyatt'tan havada Scoop Slam! Wyatt iplere sürünüp tutunarak yavaşça ayağa kalkıyor ve Drew'u arkadan kavrayıp kaldırıyor, Back Suplex pozisyonuna tutup çeviriyor ve GUTBUSTER! Drew karnını tutarak yerde kalırken Wyatt ikinci turnbuckle'a çıkıyor, oradan Running Senton- ama Drew dizini koydu araya ve Roll-up pozisyonunda çevirip ters dönmüş Wyatt'ı tek koluyla kaldırıyor ve DEADLIFT POWERBOMB! Müthiş bir güç Drew'dan! Tuş denemesi, 1......2..........

Wyatt yine atıyor! Drew yeter dercesine köşeye gidiyor ve CLAYMORE İÇİN SAYIMI BAŞLATIYOR! Wyatt her şeyden habersiz yatarken Drew ölüm vuruşu için tetikte artık. Drew köşede bekliy- HEMEN YANINDAKİ RİNG İPİ ANİDEN TİTRİYOR! Drew kafası karışmış şekilde ring ipine bakarken ip tekrar sert bir şekilde titreyip hareketsizleşiyor. Drew oraya bakarken Wyatt yavaşça doğruluyor. Drew onu görüyor ve koşup kükreyerek CLAYMOR- WYATT YAKALADI VE GELİŞİNE SISTER ABIGAIL + TUŞ! 1.......2..............3!

Kazanan ve Kıtalararası Unvan için 1 Numaralı Aday: Bray Wyatt

Wyatt kahkahalar atarak Drew'un durduğu köşeye gidiyor, biraz yan yan baktıktan sonra ring ipini adeta severcesine okşuyor. Horrendous arenada yankılanırken Wyatt "John Cena" diye kükrüyor ve reklamlara gidiyoruz.

Buğra Gür: Dur bir saniye...

Chuck Taylor sahnede! Tribünlerden "Why, Taylor Why?" sesleri yükseliyor.

Buğra Gür: Kentucky Centilmeni burada ama hala Best Friends şarkısı ile geliyor. Bu ne cüret?

Paul Ellering: Geçtiğimiz Money In The Bank şovundan sonra bu temayı kullanıyor olması oldukça manidar.

Spiker masası bunları konuşurken Taylor ringe giriyor ve görevlilerden aldığı mikrofona konuşmaya başlıyor.

Chuck Taylor: Ses... Ses 1 2 3... Tamam gayet düzgün. Sağ olun dostum.

Diyerek görevliye teeşkkür ediyor. Ama görevli ona pas vermiyor. Taylor kafasını eğip sırıtıyor.

Chuck Taylor: Heey, New York! Nasılsınız?

New York Arena tek bir ağız olup Taylor'ı yuhalıyor.

Chuck Taylor: Yapmayın ama! Benim ben! Kentucky Centilmeni Chuck Taylor. GWA tarihinin en uzun süreli saltanatının sahiplerinden birisiyim... Trent? ile beraber.

Trent?'in adının anılması ile tepki giderek büyüyor.

Chuck Taylor: Anlıyorum, kızgınsınız. Ama bırakın olayı ben anlatayım. Ne güzeldi değil mi? İmza günleri, Twitch yayınları, Oktoberfestler... Çok güzeldi değil mi? İnkar etmeyin, geçen cumartesi günü Trent?'e yaptığım Awful Waffle sonrasında hepiniz bana sırtınızı döndünüz. Yaptığım davranış yanlıştı. Bunu kabul ediyorum. Hatta biraz daha açık olacağım... BATIRDIM!

Chuck Taylor: Yanlış duymadınız, batırdığımı söyledim. Trent?'in sonucunu düşünmeden gösterdiği her salakça harekete rağmen bunu yapmamalıydım. Trent?'in hiç büyümemiş gibi davranmasına rağmen bunu yapmamalıydım. Birkaç hafta önceye gidelim: Postmortem bizden nasıl maç hakkı kazandı? Bırakın hatırlatayım: Trent? işin eğrisini doğrusunu dinlemeden Shaw'ın burnunu kırmıştı değil mi? Burada amacım Postmortem'i korumak değil. Her üyesi geçmişin küflü düşüncelerine saplanmış sirk ucubesi olan bir ekipten bahsediyoruz. Psikopatlıklarını gördük, Kankamın Shaw'ı kendi oyununda nasıl yendiğini görmediyseniz gidin bir GWA Network alın ve Pasifik şovunu izleyin. Evet, Trent?'e en yakın arkadaşım olarak bakıyorum.

Tazz: Bunu nasıl söylüyorsun lan sen andaval!

Chuck Taylor: Trent?! Özür dilerim kardeşim. Sana bunu asla yapmamalıydım. Hastahaneden gönderdiğin mesajı sonuna kadar hak ediyorum. Geri döndüğünde istediğin gibi bana saldırabilirsin. Elimi kaldırmayacağım! Kafam biraz karışıktı ve bundan dolayı kötü bir hata yaptım. Disney masalı olabilecek bu serüveni yoktan bitirdim. Ama o an bunu yapmam gerekli gibi geliyordu. Sırtına tekmeyi atmasaydım hala omzumuzda GWA'nın en önemli kemeri yaptığımız takım kemerleri vardı. Sende bana hak vermeye çalış, bunu yapmasaydım güç zehirlenmesi yaşayacaktık. Postmortem hak ederek değil, senin fevri davranışın yüzünden bize karşı bir maç hakkı kazandı. Daha da kötüsü o maçtan 1 hafta önce çok zorlu bir maça çıkmak zorunda kaldın. Kalite farkın vardı kazandın ama ileride ne olacağını bilemezsin. Ya o maçta anlık bir hata ile kariyerini bitirecek bir sakatlık yaşasaydın?

Paul Ellering: Son sözlerine hak vermemek mümkün değil.

Tazz: Sus lan!

Chuck Taylor: Bugün bizim şarkımız ile çıktım çünkü benim açımdan hiçbir şey bitmedi. Hala takım arkadaşım- daha da önemlisi en iyi dostumsun. Sende takdir edersin ki dostlar birbirine acı söyler. Bedeli kemerlerimiz olmayabilirdi. Seni kenara çekip sana her şeyi adam akıllı anlatabilirdim ama kafam karışıktı ve bu yüzden çok büyük bir b*k yedim. Beni affetmezsen seni anlarım ama benimle yürümek istersen ben buradayım. Gel ve şu kemerleri hak etmeden kazanan bu orta çağ zihniyetine hapsolmuş şerefsizlerden alalım. Senden haber bekliyorum.

Taylor konuşmasını bu sözleri ile bitiriyor. Tribünlerden tek bir ses çıkmıyor. Taylor mikrofonu görevliye verip sırtını sıvazlıyor ve akabinde seyircilerin arasından olaysız şekilde ayrılıyor.

This Fire Burns! CM Punk! Gözünde keskin bir ifade olan Punk, klasik hareketlerinin eşliğinde ringin içine kadar giriyor. Şovuna orada da devam ediyor, ardından kendi köşesine geçiyor ve tam o esnada bir müzik duyuluyor:

Devil's Sky! Kenny Omega! Elini kalbine koyuyor ve bir yandan da ringin içine doğru adımlarını atıyor. O da içeri girdikten sonra CM Punk ile yüz yüze geliyorlar ancak hakem çok erken araya giriyor ve iki ismi de kendi köşelerine yönlendiriyor. Ardından da zili çaldırıp maçı başlatıyor.

CM Punk vs. Kenny Omega

Maç Lock-Up ile başlıyor, burada üstün çıkan isim Kenny Omega ve rakibini iplere yolladıktan sonra bir Dropkick deniyor ancak Punk kendini iplere tutunarak koruyor ve Omega yere düştüğü vakitte ona doğru koşarak Grounded Knee Drop! Ardından onu hemen kaldırmak istiyor ama Omega tam kalkarken onun karnına sert bir yumruk atıyor ve Punk eğildiğinde Kenny Omega iplere koşuyor ve Springboard Moonsault- Hayır! CM Punk onu omuzunda tutuyor ve GO TO SLEE- Kenny Omega bu sefer Punk'ın dizini tutuyor ve doğru zamanda bırakıp onun vücudunu kavradıktan sonra Spinebuster! Hem Kenny hem Punk eşit zamanda kalkıyor ve tekrardan Lock-Up'a giriyorlar, en azından girecek gibi oluyorlar ama Kenny bir şekilde Punk'ın kolunun altından kafasını geçiriyor ve sol kolunu onun sağ bacağından kavrayacak şekilde denk getirip Pumphandle Slam! Ardından hemen iplere tekrar koşuyor ve tekrar Springboard Moonsault denemesi, bu sefer başarılı! Kenny Omega tuşa gidiyor, 1-2-

Kickout! CM Punk tuşu attıktan sonra Kenny Omega kadar hızlı kalkmayı başarıyor ve iki isim bir kez daha yüz yüze geliyor, bu nokta da Omega önce davranan taraf oluyor ve Punk'ı iplere yolluyor ancak dönüşte CM Punk bir Leapfrog ile Omega'nın üzerinden atlıyor, ikinci turda Omega'da iplere koşuyor ancak iki isim dönüşte birbirinin kollarına dolanıp aksi yönde tekrar iplere koşuyorlar, bu sefer ki turda Punk direk bir diz darbesi ile Omega'nın karnına vuruyor. Kenny Omega eğilmişken CM Punk iplere koşuyor ve dönüşte SHINING WIZARD- HAYIR OMEGA ÇEKİLİYOR! CM Punk hareketi yaptıktan sonra hemen ayaklanmak istiyor ancak Kenny Omega koşuyor ve TONY JAA- BU SEFER DE PUNK ÇEKİLİYOR! İkili bir kez daha yüz yüze geliyorlar ve burada direk hamle yapma girişimi sahne oluyor, Kenny Omega rakibini kavrayıp Dr. Willy Bomb yapmaya yelteniyor ama CM Punk boşa çıkmayı başarıyor ve Kenny'i hızlıca kavradıktan sonra Sit-Out Suplex Slam! CM Punk tuşa gidiyor, 1-2-

Kickout! Kenny Omega tuşu attıktan sonra biraz olsun soluklanabilme şansı elde edebilmek için kendini ringin dışına bırakıyor. Fakat CM Punk rahat bırakmıyor onu ve hemen ardından dışarı çıkıyor ama SUPERKICK! Kenny Omega sanki bunu bekliyormuş gibi hamleyi tam zamanında vuruyor. Ardından CM Punk'ı ringin içine itiyor ve köşeye çıkıyor. Köşeye çıktıktan sonra da bir saniye duraksıyor ve hemen ardından 450 SPLASH! AMA BOŞA! CM Punk hareket gerçekleşmeden bir saniye önce kendini yana kayırıyor ve Omega'nın bedeninin ona çarpmasından kurtulmayı başarıyor. Ve beklemeye yer olmadığını fark ediyormuş gibi hemen ayağa kalkıyor ve Kenny Omega'yı da hemen ardından kaldırıp iplere fırlatıyor, dönüşte önce Spinning Back Kick vuruyor. Ardından da iplere yolluyor ve dönüşte çok seri bir kavramanın eşliğiyle birlikte Tilt-A-Whirl Backbreaker! CM Punk bir kez daha tuşa gidiyor, 1-2-

Kickout! Kenny Omega bir kez daha maçın sonuçlanmasını engelleyecek biçimde tuştan kurtulmayı başarıyor. Ardından hemen ayaklanmak istiyor ancak ROUNDHOUSE KICK! KENNY OMEGA PUNK'IN AYAĞINI TAM YERİNDE DURDURMAYI BAŞARIYOR! Ardından hemen diğer ayağına bir Leg Sweep! Ve rakibinin bir bacağı omuzundayken hazır.. Diğer bacağını da omuzuna alıyor ve kaldırıp Deadlift Powerbomb! Ancak rakibinin bacaklarını bırakmıyor ve bir kez daha Deadlift Powerbomb! Bir kez daha kaldırıyor ve bir kez daha Deadlift Powerbomb! Kenny Omega, bu sefer CM Punk'ı yerde bırakıyor ve ayağa kalkıyor. Ancak rakibini bu sefer ayağa kaldırıyor ve önce bir tokat atıyor, Punk tam kendine gelecekken de FLASH MAN'S TIME STOPPER! KENNY OMEGA HEMEN TUŞA GİDİYOR BUNUN ÜZERİNE, 1-2-

KICKOUT! CM PUNK SON SALİSE İÇERİSİNDE ATMAYI BAŞARIYOR BELKİ DE! Kenny Omega bu süreden sonra şaşıracak zaman bile bulmuyor kendinde ve rakibini hemen tekrar kaldırıyor, bu sefer de V-TRIGGER! HAYIR PUNK BUNU YEMİYOR! KENARA ÇEKİLDİKTEN SONRA OMEGA'NIN KARNINA BİR DİZ VURUYOR VE HEMEN ÜSTÜNE KAVRAYIP WELCOME TO CHICAGO MOTHERFUCKER! Ardından tekrar kaldırıp OMUZUNA ALIYOR AMA KENNY TAM VAKTİNDE PUNK'IN ARKASINDA İNİYOR VE AYNI HIZLILIKTA REVERSED FRANKESTEINER! AMA PUNK HAREKETİ YEDİKTEN SONRA HEMEN AYAĞA KALKIYOR VE KENNY'E BİR REVERSED FRANKESTEINER! Kenny Omega yerde kalıyor hareketin ardından, ama CM Punk'da ayakta duramıyor. Hakem iki isminde yerde olmasından mütevellit saymaya başlıyor, 5.. 6.. 7.. derken iki isim de yavaşça ayaklanıyor. Ardından tekrar Lock-Up'a giriyorlar ama kimse üstün çıkmıyor. Bir süre sonra ikisi de bırakıyor ama CM PUNK'TAN BİR ROUNDHOUSE KICK DERKEN AYNI ANDA KENNY OMEGA SUPERKICK VURUYOR! İki isim de yere düşmek yerine arkalarındaki iplere doğru savruluyorlar ve dönüşte tekrar ringin ortasında buluşuyorlar, CM Punk bir yumruk sallıyor ancak Kenny Omega onun kolunun altından geçip arkasında beliriyor ve ONU OMUZUNA ALIYOR! YOKSA?! ONE-WINGED ANGEL?!

HAYIR! CM PUNK ONUN OMUZUNDAN İNİYOR, KENNY'İ ÇOK ANİ BİR ŞEKİLDE KENDİ OMUZUNA ALIYOR VE HİÇ BEKLEMEDEN GO TO SLEEP! CM PUNK HEMEN TUŞA GİDİYOR, 1-2-

3!

Kazanan: CM Punk

CM Punk akıllıca bir hamle ile kazanmayı başarıyor! Hakem onun elini kaldırdıktan sonra yerdeki Omega'nın suratına biraz bakıyor, ardından da ringin dışına çıkıp yavaşça arka alana gidiyor, gözden kayboluyor...

Phoenix, Arizona

Bir hastanede ameliyata girmek üzere olan bir çocuğun, annesiyle diyalogu ekranlarımıza geliyor.

Anne: Hiç bir şey olmayacak Rick. Doktor amcaların ve hemşire ablaların her şeyin yolunda gideceğini söylüyor. Çok yakında iyi olacaksın.

Rick: Biliyorum anne. Tanrı'ya ve Yüce İsa'ya her gün dualar ettim. Ama ya yaşayamazsam? O zaman büyükkanemin yanına mı gideceğim?

Anne: Öyle bir şey olmayacak Rick. Kötü düşünme hiç bir zaman-

BİR SANİYE HANIMEFENDİ!

Kadın şaşırarak doğruluyor. Adamımız Roderick Strong kadraja giriyor gülümseyerek.

Roderick Strong: N'aber şampiyon? Ameliyat zamanı mı?

Rick: Evet?

Roderick Strong: Bize müsaade edin bayan. Şampiyonla konuşmam gerek.

Strong kadının omzunu güven verircesine sıkıyor. Kadın kararsız bir ifadeyle uzakta duruyor. Strong, çocuğa bakıyor.

Roderick Strong: Ne hastasısın küçük adam?

Rick: Lenfoma kanseriyim efendim.

Roderick Strong: Ooo! Lenfoma ha? Bu ameliyata epey korkulu girecektin ama dua et ki Roderick Strong geldi. Şimdi içeri gireceksin Rick, seni uyutacaklar. Zzzzz. Tatlı uyku. Ama sonra, sonra çok daha derin bir uyku uyuyacaksın Rick. İnan bana, kuzenlerimin çoğu lenfoma oldu ve sonuç-

Rick: Neler söylüyorsunuz bayım? Hepsi öldü mü?

Strong çocuğun omzunu sıkıyor ve gülümsüyor.

Roderick Strong: Evet Rick. Hepsi öldü. Üzgünüm. Nalları dikeceksin Rick. Ama şu an sana büyük bir kıyak geçtiğimi de bilmelisin. Ben gelmemiş olsaydım acaba iyileşecek miyim gibi soru işaretleri olacaktı kafanda. Ama artık ne olacağını biliyorsun. Teşekküre gerek yok küçük dostum, hem şöyle düşün. Her gün yüz binlerce insan ölüyor. Sıkıntı yok!

Çocuk ağlamaya başlayınca kadın oraya yaklaşıyor. Strong ise gülerek başını iki yana sallıyor ve kameraya dönüyor.

Roderick Strong: Hastalara boş umut dağıtmak en büyük kötülüklerden biri. Neyse ki toplumda hala benim gibi iyi ve yiğit insanlar var. Küçük Rick'in bütün soruları cevap buldu, ama GWA'in kafasında hala sorular olduğunu biliyorum. Seyirciler, arenadaki bütün Roderick Strong fanları biletlerini yırtıp arenayı terk etmek istiyor ama sakin olun. Pasifik'te aksiyonda olacağım, Roderick Strong yine hayat kurtaracak!

Kadraja hastane güvenliği yavaşça girerken kameralar kapanıyor.

Paparazzi! Johnny Nitro kürküyle beraber girişte. Görünür görünmez karışık tepkiler alıyor. Gösterişli bir şekilde ringe doğru ilerliyor ve içeri giriyor. Kameralara poz verdikten sonra kürkünü ve gözlüğünü çıkarıp hakeme veriyor.

Şampiyon geliyor! Rey Mysterio girişte görünüyor. Seyircilerden destek geliyor kendisine, halinden son derece memnun şekilde ringe giriyor. Nitro ona dik dik bakarken, Rey'in bu durum hiç umrunda değil. Rey köşeye çıkıp kemerini havaya kaldırdıktan sonra kemerini hakeme teslim ediyor ve hakem son kontrolleri yapıp maçı başlatıyor.

Oceans Championship Match
Johnny Nitro vs. Rey Mysterio

İkili bir süre birbirini süzdükten sonra Lock-up için karar kılıyorlar. Lock-up sonrası Nitro üstün çıkmayı başarıyor ve onu Arm Lock'a almayı başarıyor. Ama bir anda karar değiştirip ani bir hareket ile Rey Mysterio'ya headlock bağlıyor. Bir süre headlock ile sıkıyor, Rey hafif hafif kımıldanıp Nitro'nun karnına dirsek darbeleri vurmaya başlıyor, bir süre sonra Nitro'nun kilidi çözülmeye başlıyor ve Rey hareketlenip kendini iplere gönderiyor dönüşünde, Nitro bir yumruk sallıyor ama Rey sıyrılıp iplere gidiyor ve Moonsault ile Nitro'nun üzerine atlıyor! Ama Nitro onu havada yakalayıp çeviriyor ve Neckbreaker! Nitro hemen tuşa gidiyor, 1...2.... Rey atıyor! Nitro şimdi Rey'i tutup köşeye gönderiyor, Rey köşede yaslanır bir şekilde dururken, Nitro ona doğru koşuyor ama Rey ayağını kaldırınca Nitro hafiften bir sendeleniyor, Rey iki basamak çıkıyor ve Nitro'nun üzerine atlıyor çeviriyor ve DDT! Bu sefer Rey tuşa gidiyor, 1.....2..... Nitro atıyor! Rey kalkıyor, Nitro'da hafiften doğruluyor, Rey onun bacağına tekmeler vurmaya başlıyor, tekmeler ile onu yıldırmayı başarıyor, Nitro tek bacağının üzerine düştüğü anda Rey Mysterio'dan Randhouse Kick! Rey Mysterio tuşa gidiyor, 1..........2..............

Hayır! Nitro atıyor. Rey şimdi köşeye çıkıyor, Nitro ise yerde hafiften doğrulmaya çalışıyor. Rey şimdi köşeye çıkıyor ve Nitro'nun üzerine atlıyor ama Nitro ayaklanıp havadaki Rey Mysterio'ya harika bir Dropkick yerleştiriyor! Rey karnını tutarken, Nitro ona doğru gidiyor. Ve ayaklanıp onu iplere doğru Starship Pain için sürüklüyor. Rey durumun farkına varıyor ve Nitro daha hareketi yapmadan iplerin diğer tarafına geçiyor. Nitro, Rey'i görünce onu kafasından yakalamak istiyor ama Rey ani bir hamleyle onun kafasını iplere vuruyor! Nitro kafasını tutup geriye doğru giderken, Rey hemen aprona çıkıyor ve iplerden destek alıp üzerine Springboard Seated Senton ile uçuyor ve başarılı! Nitro hemen ayaklanıyor, Rey o anda iplere doğru koşuyor Nitro'yu Hurricanrana ile iplere göndermeyi başarıyor! Rey Mysterio için 619 fırsatı doğuyor, Rey koşuyor ve hareketi deniyor ama Nitro çekilince Rey hareketi boşa yapmış oluyor. Nitro bir anda Rey Mysterio'yu kavrayıp iplere gönderiyor ve dönüşünde Flapjack! Nitro hemen ayaklanıp, Mysterio'yu beklemeye koyuluyor. Rey hafiften doğrulmaya başlıyor ve arkasını döndüğü anda NITRO, NITRO BLAST'I YERLEŞTİRİYOR! Johnny Nitro hemen tuşa gidiyor, 1...........2............

Olmuyor! Bu sefer Rey Mysterio attı! Nitro hemen ayaklanıp, Rey Mysterio'yu tutuyor ve karnına bir tekme çakıp Moonlight Drive yapmak istiyor ama Rey kurtulmayı başarıyor. Rey hemen iplerden sekiyor derken Nitro'dan bir hamle geliyor ancak Rey sıyrılmayı başarıyor, tekrardan iplerden sekiyor ve Headscissors ile fırlatıyor! Nitro ring dışına düşüyor, Rey hiç vakit kaybetmiyor ve tekrardan iplerden sekip Nitro'nun üzerine Suicide Dive ile uçuyor! Bu hareket sonrası seyircilerden Rey'e destek geliyor! Rey hemen Nitro'nun kafasından tutup onun kafasını bariyerlere vuruyor, ardından aprona doğru götürüp aprona vurmak istiyor ama Nitro izin vermeyip dirseği ile karşı bir hamle yapıp, Rey'i kolundan tutup çelik basamağa doğru fırlatıyor! Rey çelik basamakla akraba olduğu sırada hakem saymaya başlıyor, Nitro ise bunu fark edip Rey'i kolundan tutup ringin içerisine sokuyor. Nitro hemen içeri giriyor ve Rey Mysterio'nun hafiften doğrulmasını bekliyor, Rey hafiften doğrulmaya başladığı anda Nitro koşuyor ve FLYING CHUCK KICK! AMA HAYIR! Rey eğiliyor ve Nitro'nun bacağına sert tekmeler çakmaya başlıyor ardından iplerden sekiyor ve Hurricanrana ile iplere doğru atıyor onu! Rey hemen koşuyor ve 619! 619! Rey şimdi iplerin arkasından zıplıyor ve BODY SPLASH! REY MYSTERIO TUŞA GİDİYOR, 1............2.................

HAYIR! NITRO ATTI! Maç bir o kalede, bir kalede oynanıyor resmen. Nitro yerde öyle yatarken, Rey onu kolundan tutup köşeye doğru sürüklüyor. Köşeye bakıyor ve gülüyor! Rey şimdi Starship Pain denemek için bekliyor ve DENİYOR! AMA HAYIR! Nitro çekilince Rey zemine çarpılıyor! Nitro hemen Rey Mysterio'yu tutuyor ve C4! Nitro şimdi tuşa gidiyor, 1........2.......... AMA HAYIR! Rey atıyor! Nitro hemen Rey'i Starship Pain için köşeye doğru sürüklüyor! Starship Pain için hazırlıklarını tamamlıyor ve STARSHIP PAIN! STARSHIP PAIN!

HAYIR! Rey çelmeyi takıyor ve Nitro kafasını köşeye çarpıyor! Rey arkadan bir tekme vuruyor ve Nitro iplere gidiyor. Rey kendini toparlıyor. İplere gidiyor ve Nitro'ya 619!!!!!!! Fakat Nitro hareket etkisiyle yıkılmıyor ve sersemlemiş bir şekilde ayakta duruyor. Şimdi Mysterio iplerden Nitro'nun üzerine zıplıyo- Nitro yanındaki hakemi çekip kendini yere atıyor, MYSTERIO HAKEMİN ÜSTÜNE ATLIYOR! Şaşkın bakışlarla yerdeki hakemle ilgilenirken Nitro onun tam ağzına Chuck Kick vuruyor! Mysterio kendini yerde bulurken ringe giren birisi var!

Bu Janela! Nitro'ya arkadan sert bir lariat geçiriyor. Nitro kendini yerde bulurken Janela ona sert stomp darbeleri vuruyor. O sırada yerdeki Mysterio hafiften ayaklanıyor. Nitro kendini kaybettikten sonra Janela öfkeli bir şekilde köşeye çekiliyor. Nitro güçlükle kalkar kalkmaz Janela ona bir Superkick hediye ediyor- ANCAK NITRO ÇEKİLİYOR VE TEKME MYSTERIO'YA GELİYOR. Janela şaşmış bir şekilde yerdeki Rey'e bakarken Nitro onu kendisine çeviriyor ve C4! Janela ringden aşağı yuvarlanırken, Nitro hızını kesmiyor ve yerde hareketsiz yatan Mysterio'ya da Starship Pain! Şimdi hakemi dürtüyor ve tuşa gidiyor 1...........2...........

3!

Kazanan ve yeni Oceans Şampiyonu: Johnny Nitro

Nitro yeni şampiyon! Hakem zar zor ayağa kalkıp Nitro'nun kemerini kendisine teslim ediyor ve elini kaldırıyor. Janela, yaptığı hata ile Nitro'yu resmen kendisi şampiyon yapıyor. Janela ringin dışında öfkeli bir şekilde bağırıp çağırırken Nitro kutlamasını yapıyor. Fakat ringde yeni kendine gelmiş ve olayların yenice farkına varan Rey'in hüzünlü bakışlarını görüyoruz.

Bu görüntüler eşliğinde Atlas sona eriyor.

ATLAS
GWA Entertainment
TM & © 2020
All Rights Reserved
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2020, 21:30   #2
Sports Entertainment Destroyer
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 3644
Favori Güreşçisi: Matthew Riddle
RPG Karakteri: Dalton Castle
Rep Puanı: 396419
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DoctorMK DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 396419

Kanser hastası çocuk Roderick Strong'dan yardım sıramı almaya çalışırsa, o çocuğu İntergalaktik Kara Liste'ye alırım.
imza

"I really want to give my hands to Brock. You know, I saw him throwing everybody around. I don't care what he says or anybody else says. I don't care he wants the match or not. I'm gonna get him. I don't care. It's not up to him."

RPG Karakter:
Dalton Castle
Başarılar:
First ever GWA Champion
Intercontinental Champion
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2020, 21:31   #3
#whatsyourlocation
Mr.Antonio Cesaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 721
Favori Güreşçisi: Samuel Shaw
RPG Karakteri: Samuel Shaw
Rep Puanı: 11954
Rep Derecesi: Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Mr.Antonio Cesaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Antonio Cesaro Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 11954

Wyatt herhalde her kemeri deneyecek.
imza

GWA

Hardcore Champion(2 times)
OMG Moment Of The Year(2019)
GWA Tag Team Champion

GTW
Samuel Shaw
World Heavyweight Champion
Hardcore Champion(4 times)
GTW Tag Team Champion
Leader of the New Generation(2014)
Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2020, 21:31   #4
Agony
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Transilvanya
Konular: 240
Favori Güreşçisi: Mark Haskins
RPG Karakteri: Adam "Hangman" Page
Rep Puanı: 76678
Rep Derecesi: LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LeonardoAraujo LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 76678

Drew McIntyre hala var mı ya? Reis contender maçlarına duyurulduğunda hatırlıyorum varlığını.
imza

LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2020, 21:33   #5
Saeva Elymas Magus
Look! A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Osaka
Konular: 3196
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
RPG Karakteri: Evil Kana
Rep Puanı: 570228
Rep Derecesi: Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Look! A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Look! A Wizard Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 570228

Strong DJSKSLXLEJCLD.
imza

Look! A Wizard & Minor Threat #WeAreTheTurkishReds!

GTW
Alex Koslow (DoR TTC Champ)
Asuka (GTW TTC Champ)

GWA
Evil Kana

A S U K A L A N D I N !
25 October 2015-Arrive
1 April 2016-24 Agust 2017- 523 Day
23 October 2017- Main Roster
28 January 2018- First Ever Rumble Winner
25 October 2015 -8 April 2018- 914 Day Winning Streak
11 December 2018- SmackDown Women's Champion
6 October- Kabuki Wins Tag Team Title

"no one will survive."
Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2020, 21:36   #6
end of heartache
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 414
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri: Roderick Strong
Rep Puanı: 51915
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 51915

:')
imza

it is only after we've lost everything that we are free to do anything.
REDESIGN. REBUILD. RECLAIM.

GWA RPG

Punishment Martinez

GWA Hardcore Champion (35 days)
Violence of the Year (2019)

Roderick Strong

soon.
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2020, 21:36   #7
Night God
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 210
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: Finn Balor
Rep Puanı: 19630
Rep Derecesi: Gece Şirketin yüzü artık sensin. Gece Şirketin yüzü artık sensin. Gece Şirketin yüzü artık sensin. Gece Şirketin yüzü artık sensin. Gece Şirketin yüzü artık sensin. Gece Şirketin yüzü artık sensin. Gece Şirketin yüzü artık sensin. Gece Şirketin yüzü artık sensin. Gece Şirketin yüzü artık sensin. Gece Şirketin yüzü artık sensin. Gece Şirketin yüzü artık sensin.
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gece Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 19630

Strong yine kahramanlık peşinde. Takip ederim.
imza

Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2020, 21:39   #8
british master
The Awesome Killer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa/Çanakkale
Konular: 245
Favori Güreşçisi: Randy Orton
RPG Karakteri: CM Punk
Rep Puanı: 13152
Rep Derecesi: The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
The Awesome Killer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Awesome Killer The Awesome Killer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 13152

Kanserli çocuktan ne istedin Strong? Ayrıca Omega'yı alkolik edelim bu şov, takipte olurum muhtemelen.
imza

gwa rpg: cm punk

gtw rpg:

1 time and current oceans champion

eddie edwards
1 time gtw olympic champion
1 time gtw european champion
1 time gtw intercontinental champion
1 time gtw hardcore champion
1 time gtw tag team champion
The Awesome Killer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2020, 21:39   #9
Toni Stormculuk Kazanacak
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1767
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
RPG Karakteri: Cody Rhodes
Rep Puanı: 570854
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 570854

Strong... Sen muhteşem bir detaysın.
imza

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Robert Roode
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-Riho
-Tommaso Ciampa
-----------------------------------------------------------------

Feud İncelemeleri:

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

x2 Hardcore Champion
x1 Internet Champion
x1 GWA Champion

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2020, 21:40   #10
the chosen one
Gbedas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa/Kocaeli
Konular: 391
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
RPG Karakteri: Jimmy Jacobs
Rep Puanı: 20100
Rep Derecesi: Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Gbedas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gbedas Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 20100

Strong baba için buradayız... Bizim bir önemimiz yok.
imza

rpg: jimmy jacobs

gwa rpg: roman reigns
hardcore championship (x3)

gtw rpg: curt hawkins
gtw championship
intercontinental championship
gtw tag team championship (x3)
sole survivor (2015)
eski gtw gm'i
bullet club kurucu üye
hall of famer (2017)