GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-03-2019, 18:38   #1
Seni Sever Miydim?
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 2079
Favori Güreşçisi: Kairi Sane
Rep Puanı: 215565
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart 25 Şubat 2019 RAW | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar : Reckless Behaviour, Aschentef, ReQuem, Code Blue, The Purplemaker

RAW 25/02/2019 |Şov İncelemesi

Şirket
: World Wrestling Entertainment
Tarih:25 Şubat 2019
Yer: Farm Arena, Atlanta, Georgia

Raw Theme Song

NoMatch Card Maç Tipi Zaman
1Aleister Black & Ricochet vs.The RevivalSingle Match01:57
2 Ronda Rousey & Natalya vs The Riott SquadTag Team Match10:45
3 Kurt Angle vs Jinder MahalSingle Match03:03
4 Finn Balor vs Lio RushWWE Intercontinental Championship Match07:40
5Drew McInytre vs Dean AmbroseNo DQ Match09:20
6 Bayley (w/Sasha Banks) vs Nia Jax (w/Tamina) Single Match09:00

RAW 25/02/2019|İncelemesi

Pyrolar eşliğinde şov başlıyor.Roman Reigns açılışı yapıyor. Roman Reigns mikrofonu alıp konuşmasına başlıyor.

Roman Reigns : Bunu çok söyleceğiz ama bu sözle başlamak istiyorum, teşekkür ederim! Hepinizi özledim lan! Ciddiyim, sizleri özledim, bu iş gibisi yok!Sizler gibi başka bir topluluk yok!Bunu biraz fazlaca yapıyorum fakat burası benim alanım demeye alışmıştım.Bu bizim alanımız!Önceden de dediğim gibi ben inançlı biriyim.Her zaman tanrıya ve beni özel kıldığına inandım ama...Fakat yalan söyleyemeceğim Ekim'deki duyurumdan önce dehşete düşmüştüm.Korkmuştum.Güvensiz hissediyordum ve bu sırrı tüm dünya ile paylaşırsam ne olacağını bilemiyordum.Herkese söylemekten korkuyordum çünkü ne tepki vereceğinizi bilmiyordum.Ve... Teşekkür ederim...Ama eve geldiğimde desteklerle(aramak, mesaj atmak gibi) siz bunu nasıl yapacağınızı bulmuştunuz.Düşünceleriniz, dualarınız, iyi dilekleriniz gerçekten çok büyüktü ve beni bunlar için tanrıya şükretmeye yöneltti. Çok teşekkür ederim!Ve söylüyorum, sadece WWE fanları değil...Herkes böyleydi. Seven, sevmeyen kim varsa herkes destekleri ve sevgileri ile yardımcı yardımcı oldu, çevreledi. Çok insan benim için dua etti, bu tamamıyla tanrının bir lütfudur. Düşünüyor ve inanıyorum ki o da bunun tamamı bir adam için mi diyordur.Bu bir mıknatıs gibi.İşte bu sizlerin sevgisi ve nezaketinin ne kadar güçlü çevrelediğinin göstergesidir.Sizin verdiğiniz gücü hissedebiliyor olmak...Bunun için her şeyi yapabilirim, bu güç ve sevgi için her şeyi yapabilirim.Bu ezici destekle bana güç verdiniz.Bana yeni bir yaşam verdiniz.Bana yeni bir fırsat ve yeni bir amaç verdiniz.Görüyorsunuz WWE'de...Genç bir süperstar için amaç kemerler kazanarak zirveye çıkmak ve bayrağını asmaktır. Bu halen çok önemli ama benim için...Benim için önemli olan şey ise her gece sadece bu ringe girebilmek.Eğer bunu yapabilirsem, bu platformu yani herkesin görebildiği dev WWE'yi benim düştüğüm duruma düşenler için kullanacağım.Bunu reklam ettiğimize göre güncellemeye geçebilir miyiz?Açıklamamı yaptıktan sonra söyle demiştim, sopayla en uzağa kadar yollayacağım.Biz daha iyisini yaptık millet.Sadece en uzağa kadar yollamadık, hedefe ulaştık!Size bunları duyururken gurur ve şeref duyuyorum ki...Buna daha sonra geleceğiz, daha sonra...Önce sürünelim, sonra yürüyelim sonra koşalım falan filan...İyi haber ise, Gerileme evresindeyim millet!Yani söylenecek şey KOCA KÖPEK GERİ DÖNDÜ!Ve sadece son kez, Gitmeden önce.Bunu çok söyledim ama son bir kez daha diyorum, çok teşekkür ederim. Hepinizi seviyorum...

RAW Takımlar şampiyonları girişte gözüküyor ve ringe girip rakiplerini bekliyorlar. Işıklar bir anda kapanıyor ve Aleister Black! Ringe girerken partnerini bekliyor ve Ricochet geliyor. İkili tauntlarını atarken arkadan Revival saldırıyor.

Revival vs Aleister Black & Ricochet

ZiRicochet ring dışına düşüyor. Revival Black'i iplere yolluyor Black üstlerinden sekiyor ve Ricochet'ten Revival'a Diving Crossbody! Dawson'a bir Jumping Neckbreaker! Wilder'a da Backflip Headscissors Takedown ardından Dropkick! Ricochet'ten Wilder'a Suicide Dive! Black'ten Dawson'a Tope Can Hilo! Reklamlara gidiyoruz. Reklamlardan döndüğümüzde Wilder Ricochet'e lock bağlamış. Ricochet kurtuluyor ve tag veriyor. Black'ten Wilder'a Leg Sweep ardından Basement Knee Strike! Dawson'a da bir Roundhouse Kick! Wilder'a da Springboard Moonsault! Tuş denemesi 1...2... attı Wilder. German Suplex yapacakken Wilder kurtuluyor ve tag veriyor. Dawson köşeye çıkıyor Black onu Wilder'ı yakalıyor. Ama Dawson üstüne doğru atlıyor ve Roll-up 1...2... attı Black. Black yumruklar indiriyor ama Dawson'dan DDT! Tuş denemesi 1...2... ayağı iplerde. Yeniden deniyor 1...2... attı Black. Dawson kaldırıyor onu Wilder köşeye çıkıyor. Ricochet geliyor ve köşede ki Wilder'ı düşürüyor. Ricochet'ten Wilder'a Rebound Moonsault! Black'ten Dawson'a Black Mass! Tuş denemesi 1...2...3!

Kazanan: Aleister Black ve Ricochet

Black ve Ricochet sevincini yaşıyor ve maçımız bitiyor.

Elias ringe geliyor, ardından şarkı söylemeye başlıyor. Bu sırada onu bölen isim Dean Ambrose oluyor. Dean elinde mikrofon konuşmasına başlıyor.

Dean Ambrose : Bu geceki kutlamalar beni de iyi bir moda soktu.Geçmişi unutmamı sağladı, bu gece çok iyi hissediyorum.İyi hissettiğimde hiç olmadığı kadar tehlikeli de oluyorum.İyi hissettiğimde hiç olmadığı kadar tehlikeli de oluyorum.Drew McIntyre ile geçen haftanın rövanşını istiyorum.Ama bu sefer, Herkes dinliyor mu? Kuralsız bir maç istiyorum.

Elias gitarını çalmaya başlıyor.

Dean Ambrose : Napıyorsun sen?Akademi Ödüllerindeymişiz gibi beni müzikle susturmak mı istiyorsun?

Elias : Akademi ödüllerinde değiliz, eğer olsaydık şu ana kadar ikinci alkış yağmuruna tutulmuş olurdum.Yaptığın kabalık. Ben de tam Atlanta'yı ne kadar çok sevdiğimle ilgili bir şarkı söyleyecektim.Atlanta bana çok büyüleyici geliyor.Atlanta, Super Bowl'u sundu.Kazanamadılar ama olsun.

Dean Ambrose :Neden böyle mutsuzsun ki. Ben çok mutluyum, buraya bir istek parça için geldim.Temple of the dog bilir misin?Bildiğine emin misin?Yoksa ..dirty deeds zamanı mı?

Elias : Gerçek şu ki Dean istediğimi çalabilirim.

Elias gitarı ile Dean'e vurmak istiyor ama Dean Dirty Deeds yapıyor.

The Riott Squad girişte gözüküyor. Ringe giriyorlar ve rakiplerini bekliyorlar. RAW Kadınlar şampiyonu Ronda Rousey ve Natalya girişte gözüküyor. İkili ringe giriyor ve maçımız başlıyor.

Riott Squad (Ruby Riott & Sarah Logan) vs Ronda Rousey & Natalya

Logan ve Natalya başlıyor maça. Logan yere yatırıyor ve ard arda yumrukluyor. Ardından iplerden yumrukluyor. Köşeye doğru ayağı ile itiyor ve tag veriyor Logan. İkili köşede tekmeliyor Natalya'yı. Riott'tan bir tekme. Tuş denemesi 1... attı Natalya. Natalya bir anda yakalıyor onu ve köşeye sıkıştırıyor. Ronda'ya tag veriyor. Natalya ve Ronda'dan Riott'a Double Suplex! Liv Morgan iplerden Ronda ona vurmayı deniyor ama kaçıyor Liv Morgan. Ronda arkasını deniyor Riott'tan STO! Riott köşeye sıkıştırıyor ve tekmeliyor ardından tag veriyor. Logan'da yumruk indiriyor ve tag veriyor. İkili aynı anda tekmeliyor. Riott Ronda'yı ringin ortasına çekiyor. Ronda tam tag verecekken Riott kolunu bırakmıyor ve köşeye fırlatıyor ama Ronda Logan'a saldırıyor ardından Riott'a Rolling Thunder Clothesline! Ve Natalya'ya tag veriyor. Natalya'dan bir Clothesline! Ardından Slingshot Atomic Drop! Natalya üzerinden atlıyor Riott'ın iplerden sekip gelirken Liv Morgan ayağından çekip düşürüyor onu. Ronda arkadan geliyor ve arada kalıyor Liv. Natalya onu yakalıyor ve ikiliden Hart Attack 3.0! Riott koşarak geliyor ama Natalya onu ringe sokuyor. Logan'dan harika bir Running Double Knee Strike! Natalya yerde. Reklamlara gidiyoruz. Reklamlardan döndüğümüzde Riott headlock bağlıyor. Natalya çok zorlanıyor tam kurtulacakken Riott kafasını yere çarptırıyor. Tuş denemesi 1...2... attı Natalya. Natalya'yı yeniden köşeye sıkıştırıyor. Logan'a tag veriyor Logan'ı Natalya'ya fırlatıyor. Logan biraz geri çekiliyor. Natalya'dan Riott'a Back Elbow! Logan'a bir tekme altından geçmeyi deniyor ama Logan tutuyor. Logan Modified Inverted Texas Cloverleaf bağlıyor. Natalya çok zorlanıyor ama kurtuluyor. Natalya Logan'ın altından geçiyor ve Ronda'ya tag veriyor. Ronda'dan Rolling Thunder Clothesline! Ardından bir Judo Throw! Ve bir kez daha. Köşeye sıkıştırıyor ve ard arda yumruklar indiriyor. Riott arkadan saldırmayı deniyor ama iki ismede ard arda yumruklar indiriyor ve Logan'a Judo Throw! Liv Morgan'a saldırıyor. Ve Logan'a Step Up Knee Strike! Tuş denemesi 1...2... Riott kurtarıyor maçı. Natalya Riott'ı ring dışına atmayı deniyor ama Riott onu atıyor. Natalya ring dışına çekiyor ve Nattie By Nature! Ronda'dan Piper's Pit! Armbar bağlayacakken.

Becky Lynch! Görevli onu uyarıyor ama görevliye saldırıyor. Becky ringe doğru geliyor Natalya'ya saldırıyor. Ronda ve Becky birbirlerine saldırıyor. Görevliler ayırıyor onları. Becky Lynch tutuklanıyor.

Kazanan: Sonuçsuz

Kurt Angle vs Jinder Mahal

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Mahal maça tuşla başlıyor. Fakat başarısız. Angle'ın sırtına oynuyor şimdi. Ardından yumruk darbeleri vuruyor köşede. Shaaaaaaaaanti yapıyor ve Headlock bağlıyor. Angle tam kurtulacak iken Mahal engel oluyor ve tuş deniyor fakat başarısız. Şimdi Mahal Angle'ın kafasına dirseği gömüyor ve Cobra Clutch bağlıyor. Angle ayağa kalkmayı başarıyor. Şimdi karşılıklı yumruklaşmadan sonra Angle'dan German Suplex geliyor. Şimdi bir tane daha. Bir tane daha! Bir tane daha! Angle şimdi apron'da ki Singh Brothers'ı dağıtıyor. Mahal arkadan yakalayıp Khallas vurmak istiyor ama Angle Ankle Lock bağlıyor! Mahal pes ediyor!

Kazanan by submisson: Kurt Angle

Angle Singh Brothers'ı dağıtıyor. Ardından Angle bir süre mal mal dışarıdakilere baktıktan sonra maç burada sona eriyor.

Moment Of Bliss şovu için Alexa geliyor sandalyesine oturuyor bu haftaki konuğu Finn Balor.

Alexa Bliss : Başlamadan önce şunu söylemek istiyorum, görüşürüz Ronda.Dışarı çıkarken WWE'nin senin için serdiği kırmızı halının kıçını tekmelemesine izin verme.Demek istediğim,3 kez RAW Kadınlar Şampiyonu olmuş biri olarak,ünvana hiç bu kadar saygısızlık etmedim.Konumuza dönersek,Eğer McMahonlar, WrestleMania'da Ronda'nın yerine maça çıkacak birini arıyorlarsa,beni nerede bulacaklarını biliyorlar.Şimdi, Bliss'in Anı zamanı.Bir sıkıntı olmaz ise bu akşam sıradışı olacak çünkü yeni Kıtalararası Şampiyon Finn Balor bana katılıyor.Balor Kulübü Atlanta'da!

Finn Balor :
Teşekkürler, beni ağırladığın için teşekkürler.

lexa Bliss : Şimdi, Finn Elimination Chamber'da Kıtalararası Şampiyon olmak için Bobby Lashley ve Lio Rush ikilisini yendin.

Finn Balor : Eminim yapmışımdır.

Alexa Bliss : Dünya'nın tepesinde hissediyor olmalısın.Şimdi fark ettiğim olumsuz noktalardan birini söyleyeceğim.O kemer senin güzel karın kaslarını kapatıyor,
demek istediğim,o bebeklerin nefes almasına izin vermelisin.

Finn Balor : Alexa beni utandırmaya mı çalışıyorsun?

Alexa Bliss : Sana bir teklif sunacağım,bana karın kaslarını göster,ben de sana-

Lio Rush :
Tüm bu konuşma programı utanç verici,
Finn, Kıtalararası Şampiyon olmayı hak etmiyorsun,Bobby Lashley, Kıtalararası Şampiyon olmayı hak ediyor.

Finn Balor : Bobby Lashley kemer için meydan okumak istiyorsa beni nerede bulacağını iyi biliyor.

Lio Rush :
Bobby Lashley, Braun Strowman için hazırlanıyor.
Bu da demektir ki, bana cevap vermek zorundasın.O kemeri almadan buradan ayrılmayacağım. Ellerinden zorla almam gerekse bile bunu yapacağım.

Finn Balor :
Bir dakika, buraya Kıtalararası Şampiyonluk için bana meydan okumaya mı geldin?
Yani, böylece Bobby'e ondan daha iyi olduğunu mu kanıtlayacaksın?

Lio Rush :
Hayır, demek istediğim bu değil.

Finn Balor :Dinle, bana öyle geldi.McMahonlar ne der veya Bobby Lashley ne düşünüyor bilmiyorum ama dürüst olmalıyım.Bir şansı hak ediyorsun, çok çalıştın yani meydan okumanı kabul ediyorum.Fazlasıyla mantıklı, kemeri kazanmak için seni yendim. Geri kazanmak için meydan okuyan sen olmalısın, değil mi?

Lio Rush :
Dinle adamım, ne yapmaya çalıştığını biliyorum.

Finn Balor :
Dinle, hepimiz ne dediğini duyduk yani evet,
Lio Rush ve Finn Balor, Kıtalararası Şampiyonluk maçı, bu akşam? Ne dersiniz?

Alexa Bliss :
Sorun ne Lio? İşi kendin yapacak kadar erkek değil misin?

Lio Rush :
Beni mi istiyorsun Finn?
Dediğin gibi, ben yapacağım.Yapacağım, seni yenebileceğimi biliyorum. O deri ceketin seni sert gösterdiğini mi sanıyorsun?Dinle, arka alana gideceğim ve maç için hazırlanacağım.

Alexa Bliss :
Lio maç için hazırlanmaya zamanın olduğunu sanmıyorum çünkü, maçın şimdi.

Lio Rush
:
Pekala o zaman, müziğimi çalın.

Finn Balor vs. Lio Rush

Lio Rush hızlı başladı. Köşede tekmeliyor. Balor onu köşeye alıyor. Ama Rush yine tekme atıyor. İki tane dirsek vuruyor. Tekme atacak hayır. Balor ayağını tutuyor ve yere yapıştırıyor. Balor tekmeliyor. Atlayacak ama Lashley onu çekip düşürüyor. Lashley arka alana gönderiliyor hakemler tarafından. Rush'dan Suicide Dive! Rush tekme vuruyor. Köşede karnına kafa vuruyor. Balor tekme vuruyor. Rush geliyor. Balor yine tekme vuruyor. Coup De Grace için çıkıyor! Hayır Rush yetişiyor. Yumrukluyor. Ardından Hurricanrana! Tuş 1.....2..... olmadı. Lock Up alıyor şimdi Rush. Ama Balor kaldırıyor. Yumrukluyor. Double Foot Stomp! Ve Slingblade. Rush'ı kaldırıyor. Ama Rush roll up alıyor. Tuş 1....2... olmuyor. 2 tekme vuruyor. Koşuyor. Hareket vuruyor. Köşeye çıkıyor. Frog Splash!!! Ama olmuyor. Iskalıyor. Balor köşeye atıyor ve Signature vuruyor. Ardından köşeye çıkıyor ve Coup De Grace tuş 1....2......3!

Kazanan ve Kemerini Koruyan:Finn Balor

Bobby Lashley ardından Braun Strowman ringe geliyorlar. Braun tauntunu yaparken Bobby daha zil çalmadan saldırmaya başlıyor. Braun Strowman'ı biraz patakladıktan sonra Braun kendine geliyor ve hem Bobby Lashley hem de Lio Rush'ı yere seriyor.

Arka alandayız. Charly Caruso bizlerle.

Charly Caruso : Bayanlar ve baylar şimdiki konuğum Rumble galibi ve Wrestlemania'da Lesnar ile maça çıkacak Seth Rollins. Seth bu gece ağırlığın var gibi?

Seth Rollins
: Bu gece bir ağırlığım var. Son haftalarda her saniye Brock Lesnar'ı düşünüyorum. Wrestlemania'daki maçım kariyerimin en büyük maçı. Söz veriyorum ki Wrestlemania'dan Evrensel şampiyonu olarak ayrılacağım. Ama bu gece her şey ikinci planda çünkü kardeşim döndü. Roman sağlığına kavuştu. Bu gece sevgi ve kutlama gecesi. Eğer Roman'ı biraz tanıyorsam o da beni bekliyor. O yüzden şimdi gidip yakma zamanı, ama başka bir şekilde

No Disqualification Match Drew McIntyre vs Dean Ambrose

Dean maça hızlı başlıyor. Şimdi Drew'ı iplere yolluyor ama Drew karşılıyor. Drew iplere koşuyor fakat Ambrose karşılıyor. Ambrose kemerini çıkartıp Drew'in üzerine yürüyor fakat Drew Boot'u gömüyor. Drew kemeri eline alıyor ve Ambrose'u kırbaçlıyor. Şimdi iplere yolluyor ve Spinbuster! Tuş denemesi fakat başarısız. Drew Ambrose'u kırbaçlamaya devam ediyor. Ambrose şimdi Drew'i karşılıyor fakat Drew onu iplere yolluyor ama Ambrose yine karşılıyor ve Clothesline ile dışarı indiriyor Drew'i. İplere koşup Suicide Dive deniyor ama Drew karşılıyor ve Belly To Belly Back Suplex vuruyor.

REKLAMLAR

Reklamardan dönüyoruz ring dışındayız. Drew Ambrose'a merdivenle saldırmak istese de Ambrose Dropkick ile engel oluyor ve Drew'in kafasını ring merdivenine vuruyor. Şimdi merdivenin üzerine kendisi de çıkıp Dirty Deeds denemek istiyor ama ARKADAN ELIAS GELİP MERDİVENLE SALDIRIYOR! OHA ÇOK İYİYDİ. Ambrose'u ringe yolluyor Elias. Şimdi Drew malca bir bakış attıktan sonra ringe giriyor ve CLAYMORE! Tuş denemesi başarılı.

Kazanan : Drew McInytre

Maç sonrası Lashley ve Corbin geliyor. Elias'la birlikte ringe girip 4 kişi pataklıyorlar Ambrose'u. Oha öldü. Corbin'den Chokeslam Backbreaker ve Lashley'den Spear geliyor. Bu adam bırakmasın da ne yapsın? Şimdii kankileri Roman ve Rollins geliyor. Hızlı adımlarla ringe gelirken üzerlerine gelen Corbin ve Lashley'i püskürtüyorlar. Ringe giriyor şimdi ikili. Rollins Elias'ı sandalye ile dövüyor. Roman'dan da McIntyre'a Superman Punch! Bir tane de Apron'a çıkan Lashley'e! Rollins Elias'a Curb Stomp vuruyor. Roman köşede taunt yapıyor ve DREW'A SPEAR! OHH. Ardından Roman ve Rollins ringten ayrılıyor. Harikaydı. Ambrose'a garip bir bakış atıyorlar. Aynısını Ambrose'da atıyor.

Bayley vs Nia Jax

Jax Bayley'i köşeye sıkıştırıyor. Bayley kurtulmayı deniyor ama Jax'ten bir Headbutt! Bayley iplere doğru gidiyor Jax onun üstüne doğru koşuyor ama Jax ring dışına düşüyor. Jax ringe giriyor bir Clothesline denemesi ama Bayley'den Hip Toss! Tuş denemesi 1... attı Jax. Bayley ard arda yumruklar indiriyor. Bayley iplerden sekip gelirken Jax yakalıyor ve ringin dışına atıyor. Reklamlara gidiyoruz. Reklamlardan döndüğümüzde Jax'ten Bayley'e bir Bear Hug! Bayley çok zorlanıyor ama kurtulmasını biliyor. İplerden sekip geliyor ve yerde ki Jax'e Jumping Knee denemesi ama Jax kaçıyor. Jax iplerden sekip geliyor Elbow Drop denemesi ama Bayley kaçıyor. Bayley'den Jax'in dizlerine bir tekme. Ardından iplerden sekip Two Handed Running Bulldog! İki isimde ayrı köşelere çekiliyor. Köşede ki Jax'e Shoulder Tackle geriye doğru çekiliyor ama Jax'ten Body Avalanche! Jax yerde ki Bayley'i ard arda yumrukluyor ve ayağa kaldırıp diğer köşeye fırlatıyor. Ayağı ile iplere sıkıştırıyor. Ardından Cobra Clutch bağlıyor. Bayley çok zorlanıyor ama kurtulmasını da biliyor. Köşeye çekiliyor Bayley. Jax ona doğru gidiyor ama Bayley kafasını köşeye çarptırıyor. Ard arda tekmeliyor. Jax ring dışına düşüyor ve geri girerken Bayley'den Rope Hung Stunner! Düşmüyor Jax. Ard arda yumrukluyor ve iplerden sekip bir tekme. Jax ring dışına düşüyor. Jax ringe girerken Bayley yumrukluyor ve köşede bir diz darbesi indiriyor. Köşeye çıkıyor Diving Crossbody denemesi ama Jax yakalıyor. Köşeye yapıştırıyor Bayley'i. Jax'ten Tree Of Woe Hip Attack! Ard arda tekmeliyor Bayley'i. O sırada Sasha'nın kafasından yakalıyor Jax. Bayley'den Running Knee Strike! Tamina koşarak Sasha'ya geliyor ama Steel Steps'e yapıştırıyor. Bayley köşeye çıkıyor ve Diving Elbow Drop! Tuş denemesi 1...2...3!

Kazanan: Bayley

Bayley maçı kazanıyor ve Sasha Banks ile stage'de kemerlerini kaldırıyorlar.

Triple H & Stephanie ringe geliyorlar. Süperstarlar girişte beklerken Triple H konuşmasına başlıyor.

Triple H : Bu gece RAW biraz farklı. Wrestlemania'ya giderken işler biraz,..daha güzelleşiyor. Bu geceyi ele alalım.Koca köpek Roman Reigns, mekanına geri döndü.Yeniden hoş geldin Roman.Ronda Rousey kemerini yere serdi ve bir ultimaton verdi.Ayrıca bu gece Becky Lynch nezarete gitti.Ama burada olmamızın asıl nedeni bir kutlama yapmak..Bu gece tüm zamanların en iyi spor eğlenesi ismi 70. yaşına adım atıyor.The Nature Boy, Ric Flair.

Stephanie McMahon : Konuklar olmadan parti olmaz. Lafı uzatmadan, huzurlarınızda kalp kıran çocuk Shawn Michaels. Olimpiyat altını sahibi Kurt Angle Ve son olarak Sting!

Üçlü ringe geliyorlar ve sarılıyorlar.

Stephanie McMahon: O tüm zamanların en iyisi ve bizim gözümüzde hep şampiyon.O yüzden bu özel dünya ağırsiklet şampiyonluğunu yaptık.

Triple H : Lafı fazla uzatmadan onu buraya çağıralım.Bayanlar ve baylar, 16 kere dünya şampiyonu..Biricik Ric Flair!

Batista arka alanda Ric Flair'e saldırıyor. Ardından konuşmasına başlıyor.

Batista:Naber Hunter,Şimdi ilgini çektim mi?

imza

A tiger.

Forumun en iyi üyesi ( Slammy 2018)
Forumun en yardımsever üyesi ( Slammy 2018)

Reckless Behaviour isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-03-2019, 18:44   #2
GANBARIMASU
Pipebomb434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 91
Favori Güreşçisi: Kazuchika Okada
Rep Puanı: 66090
Rep Derecesi: Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Eline sağlık. Tabloda table="head" kodunu kullansan daha güzel olur bence.
imza

Puroresu bardağından alınan ilk yudum sizi ring içi hayranı yapar. Ama bardağın dibinde sizi drama beklemektedir.
Pipebomb434 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-03-2019, 19:41   #3
Seni Sever Miydim?
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 2079
Favori Güreşçisi: Kairi Sane
Rep Puanı: 215565
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Pipebomb434 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eline sağlık. Tabloda table="head" kodunu kullansan daha güzel olur bence.
Teşekkür ederim evet o aklmdaydı denemiştim ama tablo bozulmuştu.
imza

A tiger.

Forumun en iyi üyesi ( Slammy 2018)
Forumun en yardımsever üyesi ( Slammy 2018)

Reckless Behaviour isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-03-2019, 20:44   #4
martyr of the planet
The Bulldogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Adana
Konular: 7973
Favori Güreşçisi: "The Maharaja" Jinder Mahal
Rep Puanı: 331197
Rep Derecesi: The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Ellerinize sağlık dostlar.
imza
bit.ly/jindermahalorg
https://twitter.com/jindermahalorg
https://instagram.com/jindermahalorg

wwe champion / 22may2017 backlash2017
united states champion / 8april2018 wrestlemania34
the maharaja

a championship title that your favorite wrestler can only dream of

The Bulldogy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil