GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Anketimiz: GTR: Güreş Tarihinin En İyi İsmini Seçiyoruz (WWE-TNA Ağırlıklı)
Randy Savage 26 59,09%
Randy Orton 32 72,73%
Raven 8 18,18%
Ric Flair 33 75,00%
Rick Rude 9 20,45%
Razor Ramon 18 40,91%
Rey Mysterio 25 56,82%
Rhyno 6 13,64%
Ricky Steamboat 15 34,09%
Rick Martel 0 0%
Road Dogg 4 9,09%
Rikishi 4 9,09%
Rob Van Dam 24 54,55%
Rocky Johnson 0 0%
Ron Simmons 7 15,91%
Roman Reigns 11 25,00%
Ryback 4 9,09%
Rikidozan 2 4,55%
Roddy Piper 23 52,27%
Rick Steiner 2 4,55%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir. Katılımcı sayısı: 44. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 17-02-2017, 19:49   #11
Kayıtlı Kullanıcı
The Godfather - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 205
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 8970
Rep Derecesi: The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın.
The Godfather - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Godfather The Godfather isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 8970

Ric Flair diyorum.
imza

The Godfather isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2017, 19:50   #12
al sana adi adam!
King of Swiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
Konular: 124
Favori Güreşçisi: Taiji Ishimori
Rep Puanı: 12064
Rep Derecesi: King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
King of Swiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
King of Swiss King of Swiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 12064

Randy Savage
Randy Orton
Raven
Ric Flair
Rick Rude
Razor Ramon
Rey Mysterio
Rhyno
Ricky Steamboat
RVD
Roddy Piper.
King of Swiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2017, 20:02   #13
Burned
King of Demons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 13
Favori Güreşçisi: Kane
Rep Puanı: 1413
Rep Derecesi: King of Demons Ana kadroya çağırıldın. King of Demons Ana kadroya çağırıldın. King of Demons Ana kadroya çağırıldın. King of Demons Ana kadroya çağırıldın. King of Demons Ana kadroya çağırıldın. King of Demons Ana kadroya çağırıldın. King of Demons Ana kadroya çağırıldın. King of Demons Ana kadroya çağırıldın. King of Demons Ana kadroya çağırıldın. King of Demons Ana kadroya çağırıldın.
King of Demons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
King of Demons King of Demons isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1413

RVD ve Orton'a verdim. Flair ve Ramon'u fark edemedim.
imza

Konu Calgary Kid tarafından (18-02-2017 Saat 00:44 ) değiştirilmiştir.
King of Demons isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-02-2017, 00:46   #14
no one
Captain of Peepulation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Peepville
Konular: 5048
Favori Güreşçisi: Bobby Roode
Rep Puanı: 92216
Rep Derecesi: Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Captain of Peepulation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Captain of Peepulation Captain of Peepulation isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 92216

R'yi keşke ikiye bölseydin ya. R harika cidden. Savage, Orton, Flair, Ramon, Rey, Steamboat, RVD ve Piper dedim. Raven, Rude, Rick Steiner da olabilirdi, önemli roller oynadılar ama diğerleri kadar olmadıklarından oy vermedim. Road Dogg da olabilirdi aslında, efsanevi bir tag team idi NAO.
imza

INTENSITY
INTEGRITY
INTELLIGENCE

GLORIOUS and now... VICTORIOUS!

and now... INDUCTEE...

RPG: "The Glorious" Bobby Roode
Captain of Peepulation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-02-2017, 00:59   #15
summit of gtr
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli/İstanbul
Konular: 396
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 49748
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 49748

Baya kişiye attım ya. Roman, Rikidozan, Rocky ve Rick M'e atmadım sadece.
imza

it is only after we've lost everything that we are free to do anything.
REDESIGN. REBUILD. RECLAIM.

GTW RPG

Samoa Joe

GTW Champion (7 days)
GTW Hardcore Champion (14 days)

az başarılı ama kaliteli günler.

Noam Dar

DoR Tag Team Champion w/Bo Dallas (77 days)

GWA RPG

Punishment Martinez

GWA Hardcore Champion (35 days)
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-02-2017, 11:41   #16
The Aerial Assassin
The Glorious One - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 264
Favori Güreşçisi: Will Ospreay
Rep Puanı: 3356
Rep Derecesi: The Glorious One IC kemerini kazandın. The Glorious One IC kemerini kazandın. The Glorious One IC kemerini kazandın. The Glorious One IC kemerini kazandın. The Glorious One IC kemerini kazandın. The Glorious One IC kemerini kazandın. The Glorious One IC kemerini kazandın. The Glorious One IC kemerini kazandın. The Glorious One IC kemerini kazandın. The Glorious One IC kemerini kazandın. The Glorious One IC kemerini kazandın.
The Glorious One - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Glorious One The Glorious One isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 3356

Alıntı Captain of Peepulation Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
R'yi keşke ikiye bölseydin ya. R harika cidden. Savage, Orton, Flair, Ramon, Rey, Steamboat, RVD ve Piper dedim. Raven, Rude, Rick Steiner da olabilirdi, önemli roller oynadılar ama diğerleri kadar olmadıklarından oy vermedim. Road Dogg da olabilirdi aslında, efsanevi bir tag team idi NAO.
5 kişi kesin+olarak 3 kişi play-off'a kalacak. İsimler önemli ama maalesef elemek zorundayız bazılarını. Çok fazla isim var.
imza
IWGP HW and IC Champions
ALPHA and OMEGA

THE T.G.O. CLUB
Will Ospreay
Kenny Omega
Johnny Gargano
Elias
Toni Storm
Velveteen Dream
AJ Styles
Hiromu Takahashi
Ricochet
Juice Robinson

velveteen
D R E A M

Konu Titty Master tarafından (19-02-2017 Saat 13:51 ) değiştirilmiştir.
The Glorious One isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-02-2017, 11:42   #17
Banned
Little Miss Bliss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 4
Favori Güreşçisi: Alexa Bliss
Rep Puanı: 10
Rep Derecesi: Little Miss Bliss NXT'de jobbersın.
Little Miss Bliss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Little Miss Bliss Little Miss Bliss isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10

Roman Reigns han hazretleri varken diğerlerine oy vermem.
Little Miss Bliss isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil