GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Anketimiz: Güreş Tarihinin En İyi İsmini Seçiyoruz (WWE-TNA Ağırlıklı)
George Steele 2 5,41%
Gerald Brisco 4 10,81%
Giant Gonzales 2 5,41%
Goldberg 26 70,27%
Goldust 17 45,95%
Gorilla Monsoon 2 5,41%
Grand Metalik 2 5,41%
George Hackenschmidt 1 2,70%
The Great Khali 2 5,41%
The Great Muta 12 32,43%
The Godfather 1 2,70%
Gregory Helms (The Hurricane) 6 16,22%
Gene Kiniski 0 0%
Gorgeous George 4 10,81%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir. Katılımcı sayısı: 37. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 15-11-2016, 16:43   #1
The Aerial Assassin
The Glorious One - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 264
Favori Güreşçisi: Will Ospreay
Rep Puanı: 3356
Rep Derecesi: The Glorious One IC kemerini kazandın. The Glorious One IC kemerini kazandın. The Glorious One IC kemerini kazandın. The Glorious One IC kemerini kazandın. The Glorious One IC kemerini kazandın. The Glorious One IC kemerini kazandın. The Glorious One IC kemerini kazandın. The Glorious One IC kemerini kazandın. The Glorious One IC kemerini kazandın. The Glorious One IC kemerini kazandın. The Glorious One IC kemerini kazandın.
The Glorious One - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Glorious One The Glorious One isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 3356

Standart Genel Forum Anketi | 1.TUR 7.ANKET (G)

ÖNEMLİ:Oy veririken daha favori isimlere veya sevdiğiniz isimlere değil güreşte daha iyi,güreş dünyasına daha çok şey kattığını düşündüğünüz isimlere oy veriniz.
-BİRDEN FAZLA İSME OY VEREBİLİRSİNİZ.

(WWE-TNA Ağırlıklı) Güreş Tarihinin En İyi İsmini Seçiyoruz Forum Genel Anketi

HARF: G

İlk 3 KİŞİ TUR GEÇİCEK

6.ANKET
Turu Geçenler : Finn Balor , Booker T , Bray Wyatt , Batista , Cesaro , Asuka , Dean Ambrose

GENEL KONU & 2.TURA YÜKSELEN İSİMLER Genel Konu | Elenen Kalan İsimler
imza
IWGP HW and IC Champions
ALPHA and OMEGA

THE T.G.O. CLUB
Will Ospreay
Kenny Omega
Johnny Gargano
Elias
Toni Storm
Velveteen Dream
AJ Styles
Hiromu Takahashi
Ricochet
Juice Robinson

velveteen
D R E A M

Konu The Glorious One tarafından (15-11-2016 Saat 20:43 ) değiştirilmiştir.
The Glorious One isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-11-2016, 16:51   #2
Stay High
FightOwensFight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 4454
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 42945
Rep Derecesi: FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
FightOwensFight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
FightOwensFight FightOwensFight isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 42945

Sadece Great Muta'ya gitti oyum.
FightOwensFight isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-11-2016, 16:53   #3
collarbone
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 657
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 375991
Rep Derecesi: Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Rise Above Hate Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 375991

Great Muta.

Umarım kalas Goldberg 1. gelmez.
imza

Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-11-2016, 16:54   #4
Banned
The Animal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 138
Favori Güreşçisi: Batista
Rep Puanı: 1458
Rep Derecesi: The Animal Ana kadroya çağırıldın. The Animal Ana kadroya çağırıldın. The Animal Ana kadroya çağırıldın. The Animal Ana kadroya çağırıldın. The Animal Ana kadroya çağırıldın. The Animal Ana kadroya çağırıldın. The Animal Ana kadroya çağırıldın. The Animal Ana kadroya çağırıldın. The Animal Ana kadroya çağırıldın. The Animal Ana kadroya çağırıldın.
The Animal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Animal The Animal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1458

Goldust'a verdim.
The Animal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-11-2016, 16:55   #5
Banned
Solitary OutLaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara/İncirli
Konular: 226
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 22989
Rep Derecesi: Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Solitary OutLaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Solitary OutLaw Solitary OutLaw isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 22989

GOOOOOLDBEERG!

Edit:

Alıntı Rise Above Hate Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Great Muta.

Umarım kalas Goldberg 1. gelmez.

Bu isimler arasında belki en kariyerli adam Goldberg'dir. Gelmezse bu forumun aşırı marjinal tavrındandır diye düşünüyorum.

Konu Solitary OutLaw tarafından (15-11-2016 Saat 16:57 ) değiştirilmiştir.
Solitary OutLaw isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-11-2016, 17:04   #6
YOWIE WOWIE!
Iron Cannonball - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Цариград-Турция
Konular: 689
Favori Güreşçisi: Curtis Axel
Rep Puanı: 59647
Rep Derecesi: Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Iron Cannonball - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Iron Cannonball Iron Cannonball isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 59647

Goldberg dedim.
imza

GTR BAŞARILARI
As Michael Gabriel
Onur Kürsüsü
Eylül 2015-7.Sıra
Haziran 2016-7.Sıra
Ocak 2017-4.Sıra
Etkinlik Haftası
25. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Akrostiş Şiir Yarışması-3.Sıra
29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Profil Dizayn Yarışması-3.Sıra
As Iron Cannonball
30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Profil Dizayn Yarışması-2.Sıra
34. Etkinlik Haftası: Summerslam Profil Dizayn Yarışması-2.Sıra
34. Etkinlik Haftası: SummerSlam Konuşan Fotoğraflar Yarışması-3.Sıra

Alıntı Viva ElPatron Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sabah TV programlarından birinde teröre niye bir şey dememişler diye saydırıyorlardı. Eee siz onların dediklerini senelerdir televizyonda iktidarı yalamaktan söyleyemiyorsunuz. O ne olacak?

Wir sind gekommen kraft zu geben.
Wir werdenschweiss auf eurem triko.
Beşiktaş wir sterben
Für dich Beşiktaş
Iron Cannonball isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-11-2016, 17:09   #7
summit of gtr
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli/İstanbul
Konular: 397
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 49748
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 49748

Goldberg ve Goldust dedim.
imza

it is only after we've lost everything that we are free to do anything.
REDESIGN. REBUILD. RECLAIM.

GTW RPG

Samoa Joe

GTW Champion (7 days)
GTW Hardcore Champion (14 days)

az başarılı ama kaliteli günler.

Noam Dar

DoR Tag Team Champion w/Bo Dallas (77 days)

GWA RPG

Punishment Martinez

GWA Hardcore Champion (35 days)
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-11-2016, 17:10   #8
Banned
MG42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bronx, NY
Konular: 1360
Favori Güreşçisi: Luke Harper
Rep Puanı: 26960
Rep Derecesi: MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
MG42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MG42 MG42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 26960

Gorilla'ya tek oy benden mi geldi yani...
MG42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-11-2016, 17:14   #9
Lonely Man
The Vigilante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bakü Azerbaycan
Konular: 1856
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 5630
Rep Derecesi: The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.
The Vigilante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Vigilante The Vigilante isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5630

Goldberg.
The Vigilante isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-11-2016, 17:23   #10
HALF PERSON
The Goddest Bliss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli
Konular: 629
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 15695
Rep Derecesi: The Goddest Bliss Şirketin yüzü artık sensin. The Goddest Bliss Şirketin yüzü artık sensin. The Goddest Bliss Şirketin yüzü artık sensin. The Goddest Bliss Şirketin yüzü artık sensin. The Goddest Bliss Şirketin yüzü artık sensin. The Goddest Bliss Şirketin yüzü artık sensin. The Goddest Bliss Şirketin yüzü artık sensin. The Goddest Bliss Şirketin yüzü artık sensin. The Goddest Bliss Şirketin yüzü artık sensin. The Goddest Bliss Şirketin yüzü artık sensin. The Goddest Bliss Şirketin yüzü artık sensin.
The Goddest Bliss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Goddest Bliss The Goddest Bliss isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 15695

Sadece Goldberg.
imza
The Goddest Bliss isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil