GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 17-06-2019, 20:45   #1
Phenomenal One
TheMonster292 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 1037
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 240717
Rep Derecesi: TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
TheMonster292 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
TheMonster292 TheMonster292 isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 240717

Standart Anadolu Efes Seride Durumu 3-2'ye Getirdi

TheMonster292 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2019, 20:49   #2
#Hedef29
The Maharaja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 8752
Favori Güreşçisi: "The Maharaja" Jinder Mahal
Rep Puanı: 525585
Rep Derecesi: The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Maharaja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Maharaja The Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 525585

Obra 5 kısaya döndüğü andan itibaren mağlubiyeti kabullendi. Bu seri 7. maça uzar ama benim 7. maça takatim kalır mı bilmiyorum. Tuttuğum kulüpten, gönül verdiğim takımdan nefret edecek seviyeye geldim.
The Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2019, 21:17   #3
Kayıtlı Kullanıcı
The Small Dog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 229
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 15811
Rep Derecesi: The Small Dog Şirketin yüzü artık sensin. The Small Dog Şirketin yüzü artık sensin. The Small Dog Şirketin yüzü artık sensin. The Small Dog Şirketin yüzü artık sensin. The Small Dog Şirketin yüzü artık sensin. The Small Dog Şirketin yüzü artık sensin. The Small Dog Şirketin yüzü artık sensin. The Small Dog Şirketin yüzü artık sensin. The Small Dog Şirketin yüzü artık sensin. The Small Dog Şirketin yüzü artık sensin. The Small Dog Şirketin yüzü artık sensin.
The Small Dog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Small Dog The Small Dog isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 15811

2.periyotta ibre Fenerbahçe lehineydi, ama 3.periyot Efes inanılmaz savundu.
imza
The Small Dog isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2019, 23:24   #4
young wolf
PG Sucks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 30
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 6168
Rep Derecesi: PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.
PG Sucks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
PG Sucks PG Sucks isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 6168

3. periyotta Efes hem hücumda hem savunmada o kadar akıllıydı ki maçı orada kopardılar. Bryant Dunston pota altı savaşı dışında Micic Larkin ikilisinin kötü olduğu günde çok önemli skor katkısı yaptı. Ataşehir'de bu iş biter mi? Çok zor. Ancak ibrenin artık tamamen Efes'i gösterdiği aşikar.
imza
8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum
Sıkıntılarım iyice arttığında yakın bir arkadaşımı aradım
Dedim ki "Bana bak kendimi 8-9 senedir iyi hissetmiyorum."
Bir kızdı parladı,
olduğu yerden sıçradı tahmin ediyorum
Dedi ki "Çabuk kalk, buraya gel."
Dedim "Tabi ki gelirim fakat çabucak gelemem.
Çünkü biliyorsun, 8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum."
"Olsun" dedi "Geç de olsa gel yanıma."
Ağır ağır, yavaş yavaş gittim
Dedim ki "Evet, işte karşındayım"
"Neyin var?" dedi bana
Dedim "Söyledim ya 8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum."
"O halde" dedi "sana ne yapacağımız belli"
Mutfağa gitti çekmeceden satır aldı
Aldığı satırı babaannesinin tülbentine sardı
Sonra üzerine çiğ et koydu, bana verdi
"Ne yapayım bunları?" dedim
Dedi "Git bunu böylece yastığının altına koy evdeki
bütün pencereleri aç sonra ne yapıyorsan yap geçer."
"Emin misin?" diye sordum
"Eminim." dedi
"Bana bak" dedim
"Ben kendimi 8-9 senedir iyi
hissetmiyorum. Bu nasıl geçirebilir bu sıkıntıyı?"
"Bilmiyorum" dedi
"Ben hep böyle yapıyorum,
sıkıntılı insanlara da bunu tavsiye ediyorum."
Teşekkür ettim
ve yanından ayrıldım.

PG Sucks isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2019, 23:36   #5
AAG
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 126228
Rep Derecesi: Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Xenophobia THE Simurgh Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 126228

Guduric senin gibi şutör gard olduğuna emin misin? Hiç mi bir iş yapmazsın seride ya? Eleştirilecek milyon tane şey var ama o kadar kötüsün ki sadece sana küfrediyorum.

Ayrıca seri boyunca NBA finallerinde olduğu gibi burada da pok gibi maç yönettiler.

Alıntı The Bulldogy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Obra 5 kısaya döndüğü andan itibaren mağlubiyeti kabullendi. Bu seri 7. maça uzar ama benim 7. maça takatim kalır mı bilmiyorum. Tuttuğum kulüpten, gönül verdiğim takımdan nefret edecek seviyeye geldim.
Beş kısaya dönerek bugün için cephanedeki son kurşunu bıraktı. Maçı saldığı falan yoktu.
imza

Konu Birazvodka tarafından (17-06-2019 Saat 23:46 ) değiştirilmiştir.
Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-06-2019, 00:29   #6
JIMMY BUCKETS
texasrattlesnake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul.
Konular: 55
Favori Güreşçisi: Braun Strowman
Rep Puanı: 5106
Rep Derecesi: texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın.
texasrattlesnake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
texasrattlesnake texasrattlesnake isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5106

Çok güzel oldu,yüksek ihtimalle Efes şampiyonluğu alacaktır.
texasrattlesnake isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil