GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Anketimiz: Netflix Kullanıyor Musunuz? Kullanmıyorsanız Almayı Düşünüyor Musunuz?
Kullanıyorum 35 62,50%
Kullanmıyorum, almayı da düşünmüyorum. 14 25,00%
Kullanmıyorum, almayı düşünüyorum. 6 10,71%
Kullanmıyorum, almak konusunda kararsızım. 1 1,79%
Katılımcı sayısı: 56. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 29-06-2020, 22:16   #81
Kayıtsız Üye
The Moneymaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya / Isparta
Konular: 558
Favori Güreşçisi: The Miz
RPG Karakteri: Alberto Del Rio
Rep Puanı: 62517
Rep Derecesi: The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Moneymaker The Moneymaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Paranoyak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben onu görmeden önermişim ya. Zaten herhangi bir Netflix konusu olunca bir öneri atıyorum muhakkak. Manhunt:Unabomber'ı kesinlikle tavsiye ederim. Ted Kazincski'nin hayatını anlatıyor. Muazzam oyunculuklar izlersin. Seviyorsan Slasher ve Scream de iş görür. Slash tarzı filmler seviyorsan sakın kaçırma. Çerez niyetine iyi gidiyor. Başka da iç yapım önermem. Türkiye'ye içerik olarak çok zengin bir sunum yapmıyorlar.
Türk dizisi izlemeyi pek sevmiyorum zaten ya. İyi film yönetmenlerimiz var ama dizi işinde bir türlü dikiş tutturamıyoruz. Birkaç iyi yapım var tabi, onları tenzih ederek söylüyorum.

Manhunt'a bu akşam başlayacağım. Katalogda gezerken listeme eklemiştim, daha sonra sen dahil birkaç kişiden iyi olduğunu duydum.

Bu arada Ted Bundy'nin bir belgeseli de var. İzlemedim ama önerebilirim, ilginç bir konu. ABD tarihinin en ünlü seri katili ve aslında oldukça sosyal, eli yüzü düzgün bir adam.
The Moneymaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2020, 22:19   #82
unremarkable
McTavish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 29
Favori Güreşçisi: Brian Pillman
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 51305
Rep Derecesi: McTavish Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. McTavish Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. McTavish Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. McTavish Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. McTavish Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. McTavish Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. McTavish Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. McTavish Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. McTavish Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. McTavish Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. McTavish Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
McTavish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
McTavish McTavish isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 51305

Eğlenceli lise dizisi arayanlara Control-Z önerebilirim. Aşk101'in Meksika versiyonu, hacker herkesin sırrını açığa döküyor falan. Herkes birbirine cabron/cabrona diyor.
Ciddili dizi olaraksa Mindhunter en kaliteli Netflix yapımı bence. Çoğu bölümün yönetmeni olmasa da Fincher etkisini gösteriyor dizide.
Dış yapım olarak Black Sails'e kesinlikle şans vermeli herkes. GoT ilk 4 sezon havasında bir şov entrika ve diyalog olarak.
imza
McTavish isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2020, 22:22   #83
Major Army 13
Paranoyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 919
Favori Güreşçisi: Velveteen Dream
Rep Puanı: 359023
Rep Derecesi: Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Paranoyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Paranoyak Paranoyak isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 359023

Alıntı The Moneymaker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Türk dizisi izlemeyi pek sevmiyorum zaten ya. İyi film yönetmenlerimiz var ama dizi işinde bir türlü dikiş tutturamıyoruz. Birkaç iyi yapım var tabi, onları tenzih ederek söylüyorum.

Manhunt'a bu akşam başlayacağım. Katalogda gezerken listeme eklemiştim, daha sonra sen dahil birkaç kişiden iyi olduğunu duydum.

Bu arada Ted Bundy'nin bir belgeseli de var. İzlemedim ama önerebilirim, ilginç bir konu. ABD tarihinin en ünlü seri katili ve aslında oldukça sosyal, eli yüzü düzgün bir adam.
Üyeliği ilk aldığımda izlemiştim onu, geçen sene. Önceden de biyografisini biliyordum zaten. Teşekkürler hocam yine de. İzledikten sonra laflayım Unabomber'ı.
imza

Köşe Yazılarım

42 İnceleme
Paranoyak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-06-2020, 03:54   #84
Kayıtsız Üye

Nereden: Antalya / Isparta
Konular: 558
Favori Güreşçisi: The Miz
RPG Karakteri: Alberto Del Rio
Rep Derecesi: The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Moneymaker The Moneymaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Manhunt: Unabomber 1x1:

Türde birkaç dizi / film izleyen herkesin aşina olduğu "çok zeki dedektif ve bir o kadar zeki ama sonunda dedektife yenilecek suçlu" hikayesi, hatta bu hikayenin promosyonu olan "çok bildiğini sanan salak dedektif", "ana adamın yanındaki yardımcı iyi dedektif" ve "babacan ama yozlaşmış, sadece kendini düşünen patron dedektif." gibi unsurları tamamen barındırıyor.

Eh, bu monoton unsurlardan çok iyi bir şey çıkması mucize ama illa çok kötü de olacak değil, ikinci bölüm mektuptan neler çıkacak bakalım.

Konu The Moneymaker tarafından (30-06-2020 Saat 04:12 ) değiştirilmiştir.
The Moneymaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-06-2020, 11:05   #85
neo-gotham
Paragon of Virtue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Thanagar
Konular: 487
Favori Güreşçisi: Ric Flair
Rep Puanı: 82359
Rep Derecesi: Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Paragon of Virtue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Paragon of Virtue Paragon of Virtue isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 82359

3e bölerek tavsiye daha kolay olur,çünkü normal dizi/animasyon/anime olarak çok izledim son dönemlerde.

The Blacklist haftanın suçlusu+normal genel hikaye konseptiyle gidiyor fakat 2 büyük artısı var birincisi özellikle ilk sezondaki suçlular gerçekten yaratıcı şekilde bulunmuşlar. Hikayeyi umursamasanız dahi gidiyor bölümler çerez gibi. Fakat diziyi asıl sırtlayıp Atlas gibi taşıyan James Spader,zaten yazarlar da farkında başka karakterlerin onun yanında ne kadar zayıf kaldığını. Sırf Spader için izlenir fakat 5. sezondan sonra ben bıkmıştım. Travelers yaratıcı bir konsepte sahip ve ilk 2 sezonda bunu güzel de uyguluyor fakat 3. sezonda bazı kararlardan dolayı bırakmak zorunda kaldım,benim için dizinin tadını kaçırdı. Limitless var eğer filmi beğendiyseniz 1 sezonluk,zaten dizi de filmin devamı niteliğinde.

Animasyon konusunda eğer genel DC evrenine ilginiz varsa Young Justice kesinlikle izlenmesi gereken bir şov,DCnin son 10 yılda yaptığı en iyi TV şovu. 3. sezonu Netflixte yok ama aynı zamanda açık ara en kötü sezon,ondan çok şey kaybetmezsiniz. Final Space çok güzel animasyon stiline sahip ve değişik bir espri anlayışı var,herkes için tutmayabilir fakat benim çok hoşuma gitti. Eğer kaba/ofansif esprileri beğeniyorsanız Archer izleyebileceğiniz en komik şov olabilir benim için ilk 4 sezon altın kalitesinde,hiçbir TV şovuna bu kadar gülmemiştim. Yanlış hatırlamıyorsam 7. sezondan itibaren kalite dibin de dibini görüyor yalnız.

Anime olarak yeni başlıyorum,alışarak gireyim diyorsanız Full Metal Alchemist Brotherhood tam onluk. Şov mükemmel,hikayesi çok kaliteli. Daha anime olarak Erased'i öneririm,animasyon açısından hala favorilerimden birisi ve insanı mutlu eden bir hikayesi var. Bunun tam tersi olarak da Your Lie in April var kesinlikle tavsiye ettiğim,belli bir bölümden sonra low blow üstüne low blow yemişlik hissini veriyor. Dram olarak inanılmaz kaliteli,fakat gerçekten insanı üzmeyi başarıyor. İzleyen varsa/düşünüyorsa buraya gelip kaç defa ağladığını yazsın.
imza

the everlasting guilty crown

the question was never if Steen will
but how loud the fans will be chanting KILL STEEN KILL
i am without regret i am devoid of shame
i am the antichrist let them know the name

Paragon of Virtue isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-06-2020, 11:26   #86
pickle rick
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 6539
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 2274843
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2274843

Back To The Future üçlemesi, The Big Lebowski, Upgrade Netflix'e eklenmiş.
imza
#uncensored
The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil