GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 30-06-2020, 22:28   #11
Beast Incarnate
MertLesnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1004
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 565957
Rep Derecesi: MertLesnar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MertLesnar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MertLesnar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MertLesnar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MertLesnar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MertLesnar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MertLesnar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MertLesnar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MertLesnar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MertLesnar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MertLesnar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
MertLesnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MertLesnar MertLesnar isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 565957

Brock Lesnar bu şirketten ayrılmasaydı ne John Cena bu kadar büyük bir isim olurdu, ne de onun gibileri. Brock Lesnar güreş tarihinde Paul Heyman’ın yarattığı en büyük karakterlerin başında gelir. Kralımızı o kadar çok özledim ki, keşke Summerslam 2017’deki pes etmeyişini de koysaydın. Eline sağlık Doğan, Summerslam dönemi yeni bir klasik ekleme dileğiyle.
imza

“Numero uno, top class. Ferrari’s back. Grazie ragazzi, forza Ferrari!”
MertLesnar isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-06-2020, 22:42   #12
bigbaldheâd
ImmortalFatalCrew - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Mersin
Konular: 423
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 80649
Rep Derecesi: ImmortalFatalCrew Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ImmortalFatalCrew Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ImmortalFatalCrew Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ImmortalFatalCrew Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ImmortalFatalCrew Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ImmortalFatalCrew Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ImmortalFatalCrew Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ImmortalFatalCrew Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ImmortalFatalCrew Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ImmortalFatalCrew Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ImmortalFatalCrew Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ImmortalFatalCrew - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ImmortalFatalCrew ImmortalFatalCrew isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 80649

Lesnar'ı seviyorum, ben de Summerslam 2014'te keyif aldım, karizması Top Tierdir hep gözümde ve gerçekte, bir de tabi Cena'nın all time pushunun heel versiyonu Lesnar'da var. Bunların dışında, Lesnar'ı en çok Cena feudlarında sevdim, en keyif aldığım brawlları bu iki adam yaptı, hep keyif verdi, hep bir realite kattı, UFC'ye gidişi kendisi için doğal ama bir pro wrestler için sakat bir tercihti, ama orayı da fethetti, orada da kült bir yere sahip oldu. Brock Lesnar gibi adamları severim, çok profesyonel, çok hırslı, çok karakterli, dışarıdaki halini de severim, işine saygılı, Taker'ın serisini kıran adam diye bir titre sahip olarak her zaman ayrı bir yer olacaktır, çocukluk kahramanımı yenen bir adam olarak.
imza
The Face That Runs the Place

it's a joke it's all a joke

“You are not special. You're not a beautiful and unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. We're all part of the same compost heap. We're all singing, all dancing crap of the world.”

ImmortalFatalCrew isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-06-2020, 22:47   #13
swiss cyborg
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir/Kırklareli
Konular: 4429
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
RPG Karakteri: AJ Styles
Rep Puanı: 3354639
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Alıntı MertLesnar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Brock Lesnar bu şirketten ayrılmasaydı ne John Cena bu kadar büyük bir isim olurdu, ne de onun gibileri. Brock Lesnar güreş tarihinde Paul Heyman’ın yarattığı en büyük karakterlerin başında gelir. Kralımızı o kadar çok özledim ki, keşke Summerslam 2017’deki pes etmeyişini de koysaydın. Eline sağlık Doğan, Summerslam dönemi yeni bir klasik ekleme dileğiyle.
Lesnar serisinin devamını getirmeyi düşünüyorum zaten, belki SS 17'yi koyarım ama şimdi Lesnar'ın bu tarz "kaybettiği savaş yok" temalı çok galibiyeti var. O yüzden öyle sansasyon etkisi yaratan bir şey değil benim gözümde. O gece şovu canlı izlerken Strowman üstüne ne varsa attıysa da Lesnar'ın gelip o maçı söke söke alacağını biliyordum. Beklediğim gibi de oldu. Teşekkür ediyorum yorumun için.

Alıntı ImmortalFatalCrew Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Lesnar'ı seviyorum, ben de Summerslam 2014'te keyif aldım, karizması Top Tierdir hep gözümde ve gerçekte, bir de tabi Cena'nın all time pushunun heel versiyonu Lesnar'da var. Bunların dışında, Lesnar'ı en çok Cena feudlarında sevdim, en keyif aldığım brawlları bu iki adam yaptı, hep keyif verdi, hep bir realite kattı, UFC'ye gidişi kendisi için doğal ama bir pro wrestler için sakat bir tercihti, ama orayı da fethetti, orada da kült bir yere sahip oldu. Brock Lesnar gibi adamları severim, çok profesyonel, çok hırslı, çok karakterli, dışarıdaki halini de severim, işine saygılı, Taker'ın serisini kıran adam diye bir titre sahip olarak her zaman ayrı bir yer olacaktır, çocukluk kahramanımı yenen bir adam olarak.
İnsanlar Lesnar'ı gimmicki ile bağdaştırıp iş ahlakı olmayan, salbaş bir adam olarak görüyorlar ama durum kesinlikle dediğin gibi. Oldukça profesyonel, hırslı ve iş ahlakı yüksek bir kişiliğe sahip. Belki egoludur ama ben Brock Lesnar olsam ben de hayvan gibi egolu olurum yalan yok. Bu tür sektörlerde biraz da ego, yüksek özgüven gibi şeylere ihtiyaç vardır. Yorum için teşekkürler.
imza

"itaatsizliğin raconunu biz koymadık, ama biz uygularız."

#uncensored

RPG: AJ Styles

Başarılar:
Ocean's Championship (1 kere)

Makale | Brock Lesnar Klasikleri
Köşe Yazısı | Yılın İkinci Yarısından Beklentilerim

Alıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben sıfır
Sen bir.
Sana çok bulunur,
Ağlayacak omuz.
Bana yine düştü
Ağlayarak otuz
Bir.

-B.Y.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-07-2020, 22:37   #14
ADAM COLE BAYBAY
Magenta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 18
Favori Güreşçisi: Kairi Sane
Rep Puanı: 157177
Rep Derecesi: Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Magenta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Magenta Magenta isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 157177

Eskiden Lesnar'dan nefret ederdim ama son zamanlarda olmayınca adamın değerini anladım. Makale de sevgimi ve saygımı bir tık daha arttırdı. Eline sağlık.
imza

Magenta isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-07-2020, 14:47   #15
Major Army 13
Paranoyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 919
Favori Güreşçisi: Velveteen Dream
Rep Puanı: 359023
Rep Derecesi: Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Paranoyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Paranoyak Paranoyak isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 359023

Lesnar'ın güreş evrenine döndükten sonra girdiği önemli olayları hem hatırladım hem de akıcı bir anlatımın dolayısıyla okurken keyif aldım. Gözümde canlandı koskoca mazi. Eline sağlık, daha fazla yazını görmek isterim.
imza

Köşe Yazılarım

42 İnceleme
Paranoyak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-07-2020, 17:06   #16
Shock The System
demonking19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Aydın
Konular: 245
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 92747
Rep Derecesi: demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
demonking19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
demonking19 demonking19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 92747

Emeğine sağlık Yavuzerim. Okurken büyük keyif aldım. Brock Lesnar bu şirketin resmen domino taşıdır. Bu şirket için büyük bir silahtır. Geldiğinde şirkete hem renk katıyor, hem de şovları üst seviyeye taşıyor. Maçlarının kalitesinden bahsetmeme gerek bile yok. Selling, limbwork, vs... adamda ne ararsan var. Özellikle Roman Reigns ile olan Wrestlemania 31 maçları. Undertaker'ın serisini kırdığı için kızgınlığım var ama seriyi kırmayı kabul etmemesi o kızgınlığı geçirdi. Paul Heyman ile birlikte harika bir kimya yakaladılar. MITB çantasını alması her ne kadar mantıksız gibi gözükse de kattığı eğlenceyi gördük. Lesnar hakkında sayfalarca yazı yazılır. Kısacası bu adam bir harika dostum. Tekrardan emeğine sağlık kardeşim.
imza

"AJ Styles küçük bir akvaryumun içindeki büyük balık olabilir, fakat burası köpekbalıkları ile dolu bir okyanus!"
demonking19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Dün, 23:05   #17
ledün ilmi sahibi
Mr.Bean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 434
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Bollywood Great Khali
Rep Puanı: 268894
Rep Derecesi: Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr.Bean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Bean Mr.Bean isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 268894

Eline sağlık baba çok iyi yazı olmuş birkaç tane de 2002-2003 döneminden olay koysaydın daha kapsamlı olurdu.
imza

"You either die a hero, or you live long enough to see yourself become the villain"

“No man is free. Only children and fools think elsewise”.

“Any man who has to say ‘I am the King’ is no true King.”

“Some battles are won with swords and spears, others with quills and ravens.”

Mr.Bean isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Dün, 23:15   #18
swiss cyborg

Nereden: İzmir/Kırklareli
Konular: 4429
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
RPG Karakteri: AJ Styles
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Alıntı Magenta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eskiden Lesnar'dan nefret ederdim ama son zamanlarda olmayınca adamın değerini anladım. Makale de sevgimi ve saygımı bir tık daha arttırdı. Eline sağlık.
Lesnar öyle bir adamdır işte. Varlığı bir dert, yokluğu yara... Gerçi benim için varlığı dert değil ama olsun.

Alıntı Paranoyak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Lesnar'ın güreş evrenine döndükten sonra girdiği önemli olayları hem hatırladım hem de akıcı bir anlatımın dolayısıyla okurken keyif aldım. Gözümde canlandı koskoca mazi. Eline sağlık, daha fazla yazını görmek isterim.
Çok teşekkür ediyorum. Devam edecek yazılar bir aksilik olmazsa, boş vaktimi bu şekilde değerlendireceğim.

Alıntı demonking19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Emeğine sağlık Yavuzerim. Okurken büyük keyif aldım. Brock Lesnar bu şirketin resmen domino taşıdır. Bu şirket için büyük bir silahtır. Geldiğinde şirkete hem renk katıyor, hem de şovları üst seviyeye taşıyor. Maçlarının kalitesinden bahsetmeme gerek bile yok. Selling, limbwork, vs... adamda ne ararsan var. Özellikle Roman Reigns ile olan Wrestlemania 31 maçları. Undertaker'ın serisini kırdığı için kızgınlığım var ama seriyi kırmayı kabul etmemesi o kızgınlığı geçirdi. Paul Heyman ile birlikte harika bir kimya yakaladılar. MITB çantasını alması her ne kadar mantıksız gibi gözükse de kattığı eğlenceyi gördük. Lesnar hakkında sayfalarca yazı yazılır. Kısacası bu adam bir harika dostum. Tekrardan emeğine sağlık kardeşim.
Bir Taker fanı olarak Lesnar'ı sevebilmen büyük dirayet gerçekten, senin bu özelliğini hep takdir etmişimdir. Teşekkür ediyorum yorumun için.

Alıntı Mr.Bean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eline sağlık baba çok iyi yazı olmuş birkaç tane de 2002-2003 döneminden olay koysaydın daha kapsamlı olurdu.
Yazının başında da belirttiğim gibi o dönemlere pek hakim olmadığım için dahil etmeye girişmedim hiç. Teşekkür ediyorum yorumun için.
imza

"itaatsizliğin raconunu biz koymadık, ama biz uygularız."

#uncensored

RPG: AJ Styles

Başarılar:
Ocean's Championship (1 kere)

Makale | Brock Lesnar Klasikleri
Köşe Yazısı | Yılın İkinci Yarısından Beklentilerim

Alıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben sıfır
Sen bir.
Sana çok bulunur,
Ağlayacak omuz.
Bana yine düştü
Ağlayarak otuz
Bir.

-B.Y.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil