GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 22-09-2019, 14:56   #1
The Devil beating Jesus
Quiet Riot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 5442
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 78706
Rep Derecesi: Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Quiet Riot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Quiet Riot Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 78706

Standart "The Fiend, O Gece Ödümü B*kuma Karıştırdı"

Dün "The Two Man Power Trip of Wrestling" adlı podcast programının son bölümüne konuk olan Knox County, Tennessee Belediye Başkanı Glenn Jacobs (nam-ı diğer Kane), geçtiğimiz RAW şovundaki geri dönüşü hakkında açıklamalarda bulunmuş. Kendisi ayrıca "The Fiend" karakterini canlandıran Bray Wyatt'ı övmüş.

Kane: "Şok edici bir dönüş yaparak, çılgınca deneyim yaşadığımı düşünüyorum. Bence sizinde dediğiniz gibi bu gerçekten iyi bir iş oldu. Geçtiğimiz pazartesi günü insanlara WWE'nin Knoxville'e yani memleketime, Belediye Başkanı olduğum bölgeye geleceğini söyledim ve Tanrım, nasıl telaşlandığımızı anlatamam çünkü onları burada en iyi şekilde ağırlamayı istiyorduk. Bazen burada çalıştığımı unutuyorum ve artık bunun gibi şeyler yapmak istemiyorum. O perde arkasından, giriş müziğinden veya diğer şeylerden geçmek gibi bir niyetim yok. Ancak başından beri insanlara Kane efsanesinin sona erdiğini asla söylemek istemedim çünkü hayatımın hangi bölümünün ne zaman biteceğini bilmiyorum. Ayrıca WWE bana yıllardır maaş veriyor ve bu şirkette yıllarımı geçirdim. Bu yüzden WWE benden bir şey yapmamı isterse muhtemelen onların istediklerini yapmaya devam edeceğim en azından denemeye çalışacağım çünkü bu şirketi seviyorum ve onlar adına çalışmaktan gerçekten keyif alıyor aynı zamanda burada eğleniyorum. Pazartesi gecesi de oldukça eğlenceliydi, harika bir geceydi."

Kane konuşmasına şöyle devam etmiş, "Ayrıca bildiğiniz gibi Seth Rollins ile Bray Wyatt arasında devam eden husumet hikâyesinin içerisine dahil oldum. O hikâyeye dahil olmak ve benden bir şeyler yapmamı istemeleri benim için bir onurdu. İyi veya kötü gücüm yettiğince bir şeyler yapmaya çalıştım. Dediğim gibi, o gece benim için muhteşem bir geceydi. Ayrıca herkesin de o gece muhteşem bir gece yaşadığını düşünüyorum. Ben bile Bray Wyatt'ın The Fiend halinden korktum. Hatta "ödüm b*kuma karıştı" desem bile yalan olmaz [gülüyor]. Bence The Fiend muazzam bir karakter ve ayrıca WWE'de çalışan güreşçilerin başarı yakaladığını görünce gerçekten ben de en az onlar kadar mutlu oluyorum. Bence Bray Wyatt çok yaratıcı, senaryo yönü kuvvetli birisi. Geçmişte Bray Wyatt olarak yaptığı işlere ve şimdi de The Fiend karakteri altında yaptığı işlere gerçekten saygı duyuyorum. Umarım bu karakter heba olmaz. O gece her şey harikaydı ve Bray Wyatt gerçekten harika bir güreşçi."

Kaynak
Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2019, 15:54   #2
alter ego
Duluth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 62
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 5781
Rep Derecesi: Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın.
Duluth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Duluth Duluth isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 5781

Buyur usta, sana bundan daha ürkünç bir şey göstereyim istersen;

imza
rpg: ''Bad Boy'' Joey Janela [but Truth Martini edition]
başarılar: current WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPION
Şirketin ilk ve total olarak en uzun süreli Hardcore kemeri sahibi (x2)
GWA tarihinin ilk Global Insanity Series'inin kazananı

aLLah aLLah aLLah saLdıR jaNeLa

< ̄`ヽ、      / ̄>
 ゝ、  \ /⌒ヽ,ノ  /´
   ゝ、 `( ( ͡° ͜ʖ ͡°)
     >     ,ノ
     ∠_,,,/´”
KemerLeri bizim İçiN KaLdır jaNeLa
Duluth isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil