GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Youtube Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 25-06-2019, 19:08   #231
♥♥♥Kuti Mysterio♥♥♥
LoganJeanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Osmaniye
Konular: 2119
Favori Güreşçisi: AJ Lee
Rep Puanı: 105168
Rep Derecesi: LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
LoganJeanTR LoganJeanTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart Bir Efsanenin Doğuşu Bölüm 1

MWE, Türkiye'ye özel NXT TR brandını açmış ve 20 güreşçi ile brand açılmıştı. Emre'de şansını denemek istiyordu ama büyük bir sorunu vardı.
Brand İstanbul'da yapılıyordu ancak kendisi Osmaniye'de yaşıyordu. 5000 TL ile Osmaniye'den ayrılıp İstanbul'a geldi ve seçmelere katıldı ve HHH bizzat bu yeteneği
gözlemledi ve kendi teklifiyle NXT TR branndine giriş yaptı. Hunter bizzat Emre'yi arar.

Hunter: Merhaba Emre Karataş ile mi görüşüyorum.
Emre: Evet siz kimsiniz?
Hunter: Benim kim olduğumu biliyorsun. Ben Hunter NXT Ceosu.
Emre: Evet Hunter bey buyurun sizi dinliyorum.
Hunter: Dün senin seçmelerdeki performasını gerçekten beğendim. Sende benim gençliğimi görüyorum ve bu büyük bir şey.
Emre. Sizi etkilediğime sevindim efendim. Bu sözleri sizin gibi bir efsaneden duymak onur verici.
Hunter: Seni rahatsız etmemin sebebi NXT TR şirketine güreşçi olarak kabul edildiğini söylemek için aradım.
Emre: Ne dediniz efendim?
Hunter: Sonra sevinirsin. İstanbulda ofisimdeyim gelmen mümnkün olursa seninle sözleşme imzalamak istiyoruz.
Emre: Ne zaman müsait olursunuz?
Hunter: Her zaman.
Emre: Şimdi gelmem sıkıntı yaratır mı size?
Hunter: Hayır hatta sevinirim. Seni izleyen tek şirket biz değiliz.
Emre: Tamamdır efendim hemen geliyorum.

2 saat sonra Hunter'ın İstanbul Ofisindeyiz...

Hunter: Hoşgeldin Emre buyur otur.
Emre: Hoşbulduk efendim.
Hunter: Hemen söze gelelim. MWE patronu Mark Henry'nin selamını getirdim. NXT kısa süreliğine kapatılmıştı ancak tekrar açmaya karar verdi.
Avrupa'da bu yıl tek brand burası için olacak ve bu brandin yüzü olarak seni uygun görüyoruz.

Emre: Büyük bir şeref duyarım efendim?
Hunter: 4 yıllık bir sözleşme öneriyoruz ve maç başı 28 bin TL teklif ediyoruz.
Emre: Sizden gelen teklif benim için şereftir. Düşünmeden kabul ediyorum

Emre sözleşmeyi imzalar ve Hunter'la el sıkışır.

Hunter: Haftasonu performans merkezimiz açılacak. Antreman saat 07:00 gibi başlıyoruz ve seninde o saatte
hazır olman gerek
Emre: Orada olacağımdan emin olabilirsiniz efendim?
Hunter: Gelecek Hafta RAW ve ondan sonraki Hafta SD Live güreşçileri sizlerle maç yapmak için İstanbul'a gelecek ve o maçlarda sen de olacaksın.
Emre: Tamamdır efendim. Benim için şereftir.
Hunter: Görüşmemiz bu kadar. Seninle tanıştığıma sevindim.
Emre: Sizin gibi bir efsaneyle yüz yüze görüşmek beni fazlasıyla onurlandırdı efend,m görüşmek üzere.

Emre çok mutludur ve MWE ilk 50 bin TL'yi yatırınca acayip mutlu olur. MWE kendi evini satın alana kadar kendisine kiralık bir daire ayarlar.
imza

Bende her zaman yerleri çok farklı olan insanlar (Seviliyorsunuz):
Kuti Mysterio & Reckless Behaviour & Villain ve TheMonster292

Forum Başarılarım

Ekim 2018 Ayın Onur Kürsüsü
Kasım 2018 Ayın Onur Kürsüsü
Şubat 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Mart 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Nisan 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Mayıs 2019 Ayın Onur Kürsüsü
6x Ayın İspiyoncusu Listesi
Editörlük Yarışması Üçüncüsü
Süper Ocak Onuncusu
Haftanın Parlayan Üyesi (17.02.2019)
LoganJeanTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Dün, 13:44   #232
♥♥♥Kuti Mysterio♥♥♥

Rep Derecesi: LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Standart Efsane MWE'de (Bölüm 2)

Emrevitus sabah 05:45'te kalmıştır. Beşiktaş'ta bulunan MWE NXT TR binasına giriş yaptı. Ve kendisini büyük bir sürpriz bekliyordu.
Karşısında MWE patronu Mark Henry'i buldu.

Mark Henry: Bayanlar baylar karşınızda büyük yeteneğimiz Emrevitus.
Emrevitus: Sizinle tanışmak büyük bir şeref.
Mark Henry: Boşversene kardeş. Hunter olmasa burada olamazdın. Sana inanmıyorum. Sözleşmeni hak etmen için bu gece
sıkı bir maça çıkacaksın. Yenersen sözleşmen kabul görür. Yenilirsen ki ben öyle düşünüyorum ve elimden geleni yapacağım.
O zaman o zavallı evine geri dönersin.
Emrevitus: Bu nefreti hak edecek bir şey yapmadım patron.
Mark Henry: Nefret mi? Cidden kendini bu kadar değerli biri olduğunu mu sanıyorsun. Git lanet antremanını yap. Akşama Strowman ile maça çıkacaksın.
Kuralı olmayan maçta.
Emrevitus: O Sözleşmeyi hak ettiğimi sana kanıtlayacağım patron.
Mark Henry: Göreceğiz.

Strowman vs Emrevitus.

Maç başlamadan Henry kendisinin özel hakem olduğunu açıkladı. Emrevitus için yolun sonu gözüküyor gibi. Strowman maça hakim oluyor.
Henry'de buna yardım ediyor. Çünkü 2 kez tuş denemesi gerçekleştiren Emre'nin tuşunda aşırı yavaş davranarak tuşun başarılı olmasını engelledi.
Strowman, Henry ile konuşuyor ve Henry, Emrevitusu kucaklıyor ve finisherını yapacakken Hunter'ın müziğini duyuyoruz. Hunter geliyor ve Henry eline mikrofon alıyor ve derhal
gitmesini istiyor. Bu sırada Emrevitus kalkıp Hurricaranna çakıyor ve Hunter yeni hakemi yolluyor ve Emrevitus tuş yapıp maçı kazanıyor. Hunter geri dönüyor. Henry sinirli ama
Emrevitus'un elini sıkıyor ve MWE'e hoş geldin diyor. Emrevitus resmen MWE güreşçisi.
imza

Forum Başarılarım

Süper Ocak Onuncusu
Haftanın Parlayan Üyesi (17.02.2019)
LoganJeanTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Dün, 21:07   #233
Kayıtlı Kullanıcı
SpearReign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Trabzon
Konular: 48
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 7588
Rep Derecesi: SpearReign Royal Rumble maçını kazandın. SpearReign Royal Rumble maçını kazandın. SpearReign Royal Rumble maçını kazandın. SpearReign Royal Rumble maçını kazandın. SpearReign Royal Rumble maçını kazandın. SpearReign Royal Rumble maçını kazandın. SpearReign Royal Rumble maçını kazandın. SpearReign Royal Rumble maçını kazandın. SpearReign Royal Rumble maçını kazandın. SpearReign Royal Rumble maçını kazandın. SpearReign Royal Rumble maçını kazandın.
SpearReign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SpearReign SpearReign isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 7588

Benim için bi senaryo var mı?

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
imza
Başarılarım:
33.Etkinlik Haftası

Be a Booker Yarışması 3.sü
Bilgi Yarışması 4.sü

Sevdiklerim:
Roman Reigns
Cm Punk
Aj Styles
Seth Rollins
Drew Mclntyre
Bray Wyatt
Johnny Gargano
SpearReign isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Dün, 21:32   #234
♥♥♥Kuti Mysterio♥♥♥

Alıntı SpearReign Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benim için bi senaryo var mı?

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evet. Feuda gireceksin. Yazıyorum kanka.
imza

Forum Başarılarım