GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Youtube Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 21-05-2019, 02:51   #1
the last of the time lords
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2894
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 123242
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Styles Clash Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart Niçin "Brock Lesnar"?

Bu sabah yaklaşık 9.30 gibi uyandım ve haberi alır almaz önce yine klasik "Niçin yine bu adam?" tepkisi verdim. Açıkçası en başta ben de sinirlenmiştim. Fakat öyle ofansif bir şekilde değil. Daha çok WWE'nin dön dolaş aynı meseleyi döndürmesi üzerine içerlemiştim diyeyim. Zaten son dönemlerde öyle çok fazla güreş şovu açan birisi de olmadığım için son hamle deyim yerindeyse öldürücü darbe olmuştu ve gözümde WWE bitmişti. Veya da ben öyle sanıyormuşum. Çünkü bunun nedenlerini düşününce aslında yapılan hamleden keyif aldım. Hatta yakın dönemde Kofi'nin şampiyonluğundan sonra en beğendiğim olay oldu diyebilirim. Peki beni bu olayda memnun eden neydi? Niçin WWE her sıkıştığında Brock Lesnar'a oynuyor? Onun hayranları her ne kadar Lesnar'dan nefret eden güreşseverleri sinir etse de gerçekten bu insanlar niçin Lesnar'ı takip ediyor ve Lesnar niçin nefret edilmesine rağmen bu denli gündem olup çıktığı şovları manşet haline getirebiliyor. Bunlara ufak tefek kışkırtma dolu kestirme cevaplar yerine gerçek anlamda altı dolu sebepler aradım ve bütün gün işte dahi bu sorunun yanıtını düşündüm. Biraz derinlere insem de umarım keyifle yazımı okursunuz. Öyleyse başlayalım...

Hayranlar Niçin Brock'tan Nefret Ediyor?

Bunun için ilk olarak TARDIS'e atlayıp 2014 yılına yani WresleMania30'a gitmemiz gerekiyor. Lesnar imkansız denileni yaptı ve malum Undertaker'ın serisini kırdı. Çok büyük bir olay kesinlikle, bu kadar basit anlattığıma bakmayın ama aradan 5 sene geçti ve sürekli sohbeti döndüğü için bu şekilde anlattım ve ortalama bir güreş izleyicisi de üç aşağı beş yukarı bir şeyler söyleyebilir artık. Daha doğrusu olayın şokunu atlatmış durumda. Yine de o dönem için büyük bir olaydı. Bunu yapan adam da zaten haliyle göze batardı. Kaldı ki Lesnar tamamen bir heel birisi. Güçlü, kaçınılmaz. İnsanlar ondan nefret ediyor ve ona karşı bir şey yapamıyor. Bu da onların daha da nefret etmesine neden oluyor. Bu adam Taker gibi bir ismi de yenince hele ki serisini kırınca haliyle büyük nefret topladı.

Fakat film daha burada bitmedi. Hatta yeni başladı. Daniel Bryan'ın talihsiz sakatlığı
ve kemerin yine Cena'nın koynuna düşmesiyle WWE SummerSlam 2014 için John Cena vs Brock Lesnar yaptı ve üstelik ana kemer de ortadaydı. O dönemlerde de genç yetenekler, NXT gibi kavramlar smark dediğimiz güreş izleyicisi için revaçtaydı. Hele ki Shield'ın da dağıldığı dönem olduğu için. Bu kitle (ki içerisine ben de dahildim) Seth Rollins, Dean Ambrose gibi insanları ana kemerde görmek istiyordu. John Cena'nın tekrardan kemeri alması bu kitle için büyük bir sorunken üzerine Lesnar'ın kemeri alacak olması ve bunun göstere göstere yapılıyor olması o dönem insanları kibar tabirle çileden çıkartıyordu. Maça geçtiğimizde ise Lesnar, Cena'yı dağıttı ve kemeri aldı. Taker galibiyeti ile başlayan serüven bu galibiyet ile kilometre taşını elde etti diyebiliriz. Maça kadar zaten insanların bu bahsetmiş olduğum sebeplerden ötürü tahammülü kalmamışken maçta da bunlar yaşanınca olanlar oldu. Lesnar en çok nefret edilen isimler arasında yerini aldı. Belki de en nefret edileni oldu.

Bu süreçte Lesnar part time şampiyonluklarla daha da sinir bozuyordu. Bunun altında ise seyircilerin genç yetenek olarak gördükleri isimler için yaşadıkları "gelecek" kaygısıydı.Ayrıca bu süreçte Universal kemeri de kazanan Brock Lesnar o dönem artık nasıl yorumlarsınız bilmem ama bir zulüm yaşattığı gerçek. Bu zulmün temellinde ise sürekli Reigns ve Strowman ile maça çıkıyor oluşu. Hayranların bütün sene heyecanla beklediği şovun yanı WrestleMania'nın yine Reigns vs Lesnar ile döşenmesi ve bütün sene Reigns'in bunun için hzırlanması gibi sebepler de etkili sebepler. Ki Reigns o dönemlerde seyirciden efsane boo alıyordu.

Lesnar'ın şampiyon olmadığı dönemlerde ise tekli maçlara çıktığını biliyoruz ama bu maçlar da seyircilere hayal kırıklığı olarak döndüğü bir gerçek. En bariz örneği Randy Orton ile maçı. Herkes sağlam bir kapışma beklerken Lesnar, Orton'ın kafasını kanatıp evine yollamıştı.

İşte yukarıda saydığım tüm bu sebepler artık eskimiş güreş anlayışının getirileridir. Güreş izleyicileri daha doğrusu smark denilen kitle bunca zaman WWE'yi izlemiş olduğu diğer federasyonlar gibi görmek istedi. Veya da eski zamanlardaki gibi görmek istedi. Ama WWE bu kalıplara girebilir miydi?

Gerçeklik Çağı'na Geçiş

Yine TARDIS'teyiz ve WrestleMania 30'a gidiyoruz. Daniel Bryan her ne kadar WWE Ağırsiklet şampiyonu olup destan yazıyor, her ne kadar arenada buruk bir sevinç olsa da... WWE Network bilmem ne derken WWE patlatıyor Gerçeklik Çağı'nı ve bu başlıyor. Daha sonrasında The New Era falan söylense de aslında Gerçeklik Çağı dediğimiz çağın bir üst modeli. Gerçeklik Çağı 6 ise The New Era ise 6s idi.

Sosyal medya daha çok hayatımızın içerisinde. Haber siteleri manipüle edilerek hayranlar beklenti içerisine sokuluyor. Sözde sızılan senaryolar, son dakika değişiklikleri, daha şeffaf yapıda bir WWE, WWE yıldızlarının ring dışındaki hallerine de şahit olma gibi sebepler ile artık kayfabe yavaş yavaş tarihin tozlu sayfalarında yerini alıyor. WWE'nin eski dönemlerine ilgi duyanlar Iron Sheik ve Jim Duggan'ı bilirler. Biri Sgt Slaughter ile birlikte Anti American propaganda izlerken Jim Duggan ise bir Patroit dediğimiz Amerikalı vatansever olmakta. İnsanlar kendilerini öyle kaptırmış ki Sgt Slaugher ölüm tehditleri alıyor. Böyle bir ortamda Jim Duggan ve Iron Sheik'in düşman olması beklenir ama ne oluyor? Bu adamlar arka planda birlikte madde kullanırken yakalanıyor. Bunlar duyulunca tabii ki gereken yapılıyor ama insanların aklına bir soru düşüyor. Diğerleri için de bu geçerli mi? Bu düşünce ve internetin de gelişmesiyle birlikte harbiden de öyle olduğunu görüyoruz.

İzleyiciler yavaş yavaş bilinçleniyor ve bu işin perde arkasına da bakıyorlar. ir ismin heel face olmasından ziyade onun yeteneklerine göre tepki veriyorlar. Önceden bir isim seyircinin sevdiği bir isme saldırdığında deli gibi tepki alırdı. CM Punk örneğin kendisi çok yetenekli bir isimdi ve 2009'daki heel turnü ile seyircilerin nefretini kazanmıştı. İnsanların işin sonunda onun Big Show tarafından madara oluşunu da keyifle izlemişti. Elbette tepki gösteren olmuştur ama büyük çoğunluk hoşlanmıştı. Aynı CM Punk bir sene sonra pipebomb yaptı. Mazbatası elinden alınmış Ekrem İmamoğlu gibi halkın gözünde kahraman oldu ve izleyiciyi peşinden sürükleyerek 434 gün boyunca WWE Şampiyonu oldu. Heel turne kadar çok iyi bir babyface idi ve kitlesini arttırıyordu. Heel turn ile birlikte hele ki Heyman'ı da arkasına alınca nefret edilen bir adam olması gerekirdi. Elbette ki nefret edenleri vardı ama sevenleri azımsanmayacak kadar da fazlaydı. Punk ile birlikte başladı demiyorum ama net bir şekilde görülüyor ki WWE'nin reaksiyonları güreşçilerin heel-face olmasından ziyade onların yeteneklerinden kaynaklanıyordu. İyi bir ring içi performansçı ve konuşma yeteneği yüksek yani izleyiciye kendisini iyi kötü izletebilen insanlar destek alırken tam tersi olanlar da Mesih bile olsa sevilmiyordu hatta umursanmıyordu.

İşte böyle bir ortamda doğal sebeplerle seyircinin tepkisini alan Brock Lesnar ise gerçek anlamda bir kötü olmuştu. WWE kendi Thanos'unu yaratmıştı.

Kaçınılmaz Olan: Brock Lesnar

Lesnar artık kaçınılmaz. Dün geceki hamleyi kim bekleyebilirdi ki? Fakat adam yaptı. Çünkü sevilen isimlerin başarıya ulaştığı bu dönemde kaçınılmaz bir kötü gerekiyordu.

İnsanlar sevdikleri isimlerin başarıya ulaşma yani underdog hikayelerini izlemeyi çok sever. Kofi Kingston bütün bir RTWM döneminde benim harika bulduğum bir senaryo ile seyircileri peşinden sürükledi. Kemeri aldı ama kabul edelim eski desteğini yitirdi. Yine insanlar Rollins'i sevdi ve destekledi. 78 saatlik WM35'i onun şampiyonluğunun sarhoşluğu ile açtılar. Fakat şampiyon olduktan sonra eski desteğini yitirdi. Üstelik karşısında AJ Styles gibi bir adam vardı. İşte bu iki adam için tehdit unsuru olabilecek ve seyircilerin gerçekten de nefret ettiği birisi lazımdı ki o da Brock Lesnar'dı...

Lesnar harici alternatiflerinizi duyar gibiyim. Önce Seth'in rakibi AJ ile başlayalım. AJ Styles'ın bir geçiş rakibi olduğu ortadaydı. Miz belki olabilirdi ama yeni face olmuş Miz, Rollins için ne kadar inandırıcı olurdu aha doğrusu bu feud ne kadar ilgi çekerdi? AJ vs Rollins bile benim beklentimin altında kaldı. Geriye Joe, Drew gibi heel ama seyircinin de sevdiği isimler kalıyor. Fakat temel problem bu isimler seviliyor. Bir Brock kadar heat almaları zor. Bu isimleri de eledikten sonra elimize Bobby Lashley ve Baron Corbin gibi hem heel hem de sevilmeyen isimler kalıyor. Bu adamlarla zorum yok ama ilgi çekebilen ciddi rakipler olduklarını düşünmüyorum. Bu isimler de elendi. Geriye Strowman ve Reigns gibi adamlar kalıyor ve bence bu aşamada artık orada kalmalılar diye düşünüyorum. (: Andrade, Balor, Ali, Ricochet gibi isimlere değinmiyorum. Bu adamlar muazzam yetenekli ama henüz pişmeleri lazım. Ki WWE başarı vermek istediği isme zaten başarısını veriyor. Elbette ki farklı alternatifler olabilirdi ama dün gece yaşanan olay tam bir bombaydı. Tek sorun Ali'nin dakikalarca anlamsız bir şekilde beklemesiydi ama Lesnar çok iyiydi. Tam bir kötüydü. Şimdi ise Rollins ve Kofi gibi hayranların sevdiği iki şampiyonu tehdit ediyor. Bu tehditi yine hayranların çok sevdiği isimlerin önünü keserek yapıyor. Bu yaşananlar farklı bir güreş şirketinde olsa evet bir rezalet ama WWE'de ben rezalet olarak görmüyorum. Bilakis güzel bir hamle olarak görüyorum.

Uzun lafın kısası insanlar sevdikleri ismi başarıya ulaşıncaya kadar takip eder ve o isim başarıya ulaşınca da ciddi bir tehdit yoksa terk ederler. O ciddi tehditin de gerçek anlamda güçlü ve inandırıcı birisi olması gerekir. Lesnar ise tam olarak bu.

Eğer tüm bunlar da benim açıklayıcı olmama yetmediyse yine eğer izlediyseniz Infinity War ve End Game'de yaşananları ve Thanos'un rolünü düşünün. Bir de 8. sezonda Uzun Gece sonrasında bölümlerin sarpa sarışını düşünün...
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2019, 03:28   #2
Real Queen
DarylDiXoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir / Bornova
Konular: 1142
Favori Güreşçisi: Jeff Hardy
Rep Puanı: 37843
Rep Derecesi: DarylDiXoN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DarylDiXoN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DarylDiXoN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DarylDiXoN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DarylDiXoN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DarylDiXoN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DarylDiXoN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DarylDiXoN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DarylDiXoN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DarylDiXoN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DarylDiXoN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DarylDiXoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DarylDiXoN DarylDiXoN isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 37843

Adam Thanos gibi reis. Kim engelleyebilir ki? asdıklşhasfıhsğafı9hasıh9fas
imza
20 yılda kaç tane kötü adam iyi kaldı ki?

''ThenLaughterMore!''

Yeni Dereceler
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Poster Yarışması 1.si
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Profil Dizayn Yarışması 1.si

Be A Booker Grafikerliği
*ŞUAN*Be A Booker | WWE Universe ''Ege - Rage Of Breed''
*ŞUAN*Undisputed Global Championship Entertainment - The Sinister Scotsman''
*ŞUAN*Undisputed Global Championship Entertainment - Styles Clash''

Tüm Çalışmalarım: Deviantart ''eyiyureklidaryl''

DİZİ İNCELEMELERİM
Westworld 2. Sezon

GTR BAŞARILARI

2014 Slammy Awards ''Profil'' Ödülü..
13. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania XXX Poster Tasarımı 1.'si..

New RR15 Profil Dizayn 1.'si
New RR15 Logo Yarışması 1.'si
New RR15 Poster Tasarım Yarışması 3.'sü

3 Kez GTR Onur Köşesinde Bulunma
1 Kez Haftanın Parlayan Üyesi..

Summer Slam haftasının Dizayn 2.Si
S.Series. Logo yarışması 3.'sü..
S.Series. Profil Dizayn 1.'si..

17. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Profil Dizayn 1.Si..
17. Etkinlik Haftası Wrestlemania: Logo Yarışması 1.Si..
29. Geleneksel Etkinlik Haftası: WM34 Profil Dizayn Yarışması 3.lüğü
DarylDiXoN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2019, 04:32   #3
Yasemori fan since 2008
Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Deliktaş, Kumluca, Antalya
Konular: 45
Favori Güreşçisi: Kofi Kingston
Rep Puanı: 2858
Rep Derecesi: Onur IC kemerini kazandın. Onur IC kemerini kazandın. Onur IC kemerini kazandın. Onur IC kemerini kazandın. Onur IC kemerini kazandın. Onur IC kemerini kazandın. Onur IC kemerini kazandın. Onur IC kemerini kazandın. Onur IC kemerini kazandın. Onur IC kemerini kazandın. Onur IC kemerini kazandın.
Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Onur Onur isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2858

Benim gözümde hep Tosun Lesnar olarak kalacak. Hatta "Tosun In The Bank".
imza

Ek$i | Flickr | Instagram | last.fm | Twitter | YouTube

Alıntı Ben Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Becky Lynch'e de her seferinde NXT'dekinden daha kötü tasarımlar giydirilmesinden vazgeçilmeli ve o eski attire'a geri dönmeli!
Chicagolu Mutsuz Punk: Best roll mottle in the World after Esat the Heroic Table.
Onur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2019, 05:52   #4
G2 Alycia
Money Makerz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Adana
Konular: 2252
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 654548
Rep Derecesi: Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Money Makerz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Money Makerz Money Makerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 654548

WWE güreşte kendi Thanos'unu yarattı kısmına fazlası ile katılıyorum. Yıllarca söyledim yine söylüyorum; Vince McMahon'ın şirketinde sadece yetenekli olarak hiçbir şey olamazsınız. Eğer damarlarınızda gezinen bir şampiyon kanı yoksa Brock Lesnar gibilerin yeni şampiyonluğuna geçiş aşamasında kullanılacak güreşçiden ötesi olamazsınız. Şimdi gelip birileri der Seth Rollins grand slam oldu bu oldu şu oldu. Konu şampiyonluk olsa şu an Brock Lesnar'ın 30 ana kemer şampiyonluğu olurdu. Asıl konu her daim en önemli adam olabilmek, her daim sana gelmelerini sağlayabilmek, her daim güreşte egemen, her daim tekel olabilmek. İşte favori güreşçiniz bunu başardığı zaman, 8 güreşçiyi 15 dakika güreştirip 1 dakikadan az sürede gözlerinin içine baka baka gelip önlerinde galibiyeti üstlenecek. Yazı için teşekkürler sonunda Brock Lesnar kudretini anlayanları görmek güzel.
imza

Money Makerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2019, 05:58   #5
⋆ EK-TA-OZ-OS-ER ⋆
Look! A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: San Junipero
Konular: 2923
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 325982
Rep Derecesi: Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Look! A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Look! A Wizard Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 325982

Brock Lesnar istediği kadar çanta kemer alsın hatta face bile olsun. Part timerlığından değil ama hal ve hareketlerine gıcığım. Adamın tipi irrrrte ediyor ya. Ayrıca güreş stilini de sevmiyorun. Genel olarak powerhouse sevmiyorum.
imza
Look! A Wizard & Minor Threat #WeAreTheTurkishReds!

"Nothing is true, everything is permitted."

Alıntı Headlock Master Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Muhtemelen bu postu atarken harcadığım süre kendisinin saltanatından uzun. Ona başaramazsın dediler o da başaramadı.

B A Ş A R I L A R
2x Etkinlik Haftası Parlayanı (SS’17 ve Royal Rumble 2018)
2x 2018 GTR Slammy (Yılın Kadın Fanı -Asuka ve En Popüleri)
2x Haftanın Üyesi
4x Haftanın Yöneticisi
2018 Yılının En Çok Mesaj Yazan Üyesi
3x 2017 GTR Slammy (Uykusuz, Aktif ve Return)
2x Logo Yarışması Kazananı
2x Poster Yarışması Kazananı
Former RPG Grafikeri
12x Onur Kürsüsü
3x Etkinlik Haftası Profil Dizaynı
First Miss Co-Admin
Former GTR Radyocusu

TOMORROW BRINGS DANGER!

- B A Z I Ş E Y L E R A S L A D E Ğ İ Ş M E Z -
For her, it was never about a streak or a number, it was about proving she was the best of every division she was ever a part of. Tonight, after a brutal #WWETLC match, the Empress of Tomorrow is the Champion of Today. Congratulations.
-Triple H

A S U K A L A N D I N !

9 Ekim 2015
1 Nisan 2016-27 Ağustos 2017 - 523
22 Ekim 2017 - Arrive
19 Kasım 2017 - Sole Survivor
29 Ocak 2018 - First Ever Rumble Winner
9 Ekim 2015/9 Nisan 2018-910 Day
17 Aralık 2018- 27 Mart 2019 SmackDown Women's Champ
Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2019, 07:15   #6
Reigns is Back - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 17
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
Rep Puanı: 45799
Rep Derecesi: Reigns is Back Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reigns is Back Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reigns is Back Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reigns is Back Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reigns is Back Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reigns is Back Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reigns is Back Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reigns is Back Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reigns is Back Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reigns is Back Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reigns is Back Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Reigns is Back - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Reigns is Back Reigns is Back isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 45799

Alfa güreşçi olduğu için.
imza
THIS IS MY YARD NOW
Reigns is Back isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2019, 08:43   #7
Kayıtlı Kullanıcı
ACM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 27
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
Rep Puanı: 364
Rep Derecesi: ACM NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın. ACM NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın. ACM NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın. ACM NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.
ACM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ACM ACM isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 364

Her şey iyi güzel fakat burada hak eden isimlerin hakkı yenme durumu var.İnsanların önemli bir kısmıda bence buna tepkili.Önemli bir kısmın Lesnar'ın yeteneğiyle vs. problemi olduğunu düşünmüyorum.Burda bir adaletsizlik söz konusu.
imza
ACM isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2019, 08:54   #8
Y2Jericholic
Wolfpac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
Konular: 7
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 1092
Rep Derecesi: Wolfpac Ana kadroya çağırıldın. Wolfpac Ana kadroya çağırıldın. Wolfpac Ana kadroya çağırıldın. Wolfpac Ana kadroya çağırıldın. Wolfpac Ana kadroya çağırıldın. Wolfpac Ana kadroya çağırıldın. Wolfpac Ana kadroya çağırıldın. Wolfpac Ana kadroya çağırıldın.
Wolfpac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Wolfpac Wolfpac isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1092

Şovu unutup foruma giren adamlar böyle başlıkla karşılıp spoiler yesin diye
Wolfpac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2019, 09:16   #9
the last of the time lords

Konular: 2894
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Styles Clash Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı ACM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Her şey iyi güzel fakat burada hak eden isimlerin hakkı yenme durumu var.İnsanların önemli bir kısmıda bence buna tepkili.Önemli bir kısmın Lesnar'ın yeteneğiyle vs. problemi olduğunu düşünmüyorum.Burda bir adaletsizlik söz konusu.
WWE başarıya ulaştırmak istediği ismi başarıya ulaştırıyor. İstemediğini ise ulaştırmıyor. Cesaro gibi adamların önündeki tek engel Lesnar değill. Ki yazımda da belirttiğim gibi bahsetmiş olduğun olay da aslında bu işin parçası.
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2019, 11:03   #10
$uρlεχ cι†ψ
BeastGuy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 137
Rep Puanı: 869
Rep Derecesi: BeastGuy Ana kadroya çağırıldın. BeastGuy Ana kadroya çağırıldın. BeastGuy Ana kadroya çağırıldın. BeastGuy Ana kadroya çağırıldın. BeastGuy Ana kadroya çağırıldın. BeastGuy Ana kadroya çağırıldın. BeastGuy Ana kadroya çağırıldın.
BeastGuy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BeastGuy BeastGuy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 869

Asıl olarak adamda reklam değeri var para kazandıran isimler. Arasında.
imza
BeastGuy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil