GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 07-10-2018, 21:16   #61
◢◤
The Peep's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Alanya
Konular: 3370
Favori Güreşçisi: Christian
Rep Puanı: 138243
Rep Derecesi: The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Peep's The Peep's isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Money Makerz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
https://www.news.com.au/sport/ufc/co...98c0a6c1fccdc7

Davalık oldu zaten.

Khabib'in orada tek bir hatalı yumruk ile kolunu kaptırıp pes edecek duruma düşme şansı var. Profesyonel bu adamlar diyorum, ısrar ediyorsun altına aldı yumruk attı ama sonra bıraktı diye. O tarz olaylar çok olur, Conor'a orada istediği kadar vursun, ayağıyla ittiriyor yerde güç topluyor, 3 yumruk atıyorsa 2 tanesi koluna geliyor Conor kafasını sakladığı için. Yani diyorum ki UFC ile WWE aynı değil, WWE'de ring köşesine adamı götürüp 5 kere tekme atarsan bi 5 tane daha atarsın evet, ama burada öyle değil, tek bir hatalı yumruğa tüm maçın seyri de sonucu da değişir. Adam orda yumruk atmak için deli gibi stamina kaybediyor, geri çekilmişse kendini riske atmamak için, biraz nefeslenmek için. UFC izleyen herkes Conor'un o dediğin pozisyonda nakavt olacak seviyeye gelmeyeceğini bilir. En azından üstüne oturup atması gerekir, Conor'un ayaklarının arkasından uzun bir mesafeden vurup da Conor'u bayıltamaz orda. Çok büyük bir açık vermesi lazım Conor'un onun için. Yani diyorum ki maç önü herşey story derken bu story kelimesini nasıl kullandığını açman lazım, story derken kurgu/sahte, iki tarafında rızası alınarak yapıldığını mı iddia ediyorsun? Eğer öyleyse, bu WWE değil. Öyle bir şey yok yani. Maç sonu çıkan olaya gelecek olursak, adam maç boyu Khabib'e küfür ediyor, geçmişte de neler neler demiş zaten. Önce kafesten Khabib bir şey diyor o da sanırsam gel lan felan yapıyor sonra bu da dayanamayıp atlıyor işte kafesin üstünden.

Tepki almanın sebebi yanlış kelimeyi seçiyor olman story diyerek WWE tipi kurgu senaryolar olduğunu ima ediyorsun gibi ama bu adamların arasında geçen şeyler gerçek.
McGregor faces a string of charges including three counts of misdemeanor assault, one count of felony criminal mischief, attempted assault, menacing and reckless endangerment.

Bu suçlamalar gerçekten bahsedildiği gibiyse sonucunda 3 yıl yatarı vardır heralde Conor'ın. =)

İşin magazin boyutunu geçelim. Güzel kardeşim ben "gerçekten vurmuyorlar" gibi bir şey mi dedim? Söylemediğim şeyleri söylemişim gibi niye savunuyorsun? =) Gerçekten vuruyorlar abicim bi rahat olun. Bu gibi şirketlerin satış stratejileri, pazar talebini arttırma yolundaki izdüşümleri bellidir. Hemen madde madde ele alalım.

Dün geceki maçla beraber ucu açık senaryolar oluşturuldu mu?
Kemer boşta mı yoksa Khabib'te mi diye gizem yaratıldı mı?
Dana White, Khabib hakkında Twitter'ından "...greencardını kaybedebilir.", "...tekrar vize sahip olabilecek mi bilmiyorum." diyerek underdog senaryosu temeli attı mı?
Khabib'in dönüşüne bir beklenti yaratıldı mı?
Khabib'in islami muhafazakar figürü kullanılarak bundan yeni hedef kitle ve pazar elde edildi mi? (Benzer şeyleri WWE, Arabistan ve Orta Doğu'ya hitap edebilmek için yaptı, milyon dolarlar kazanıyor.)

UFC yıllarca ne idüğü belli olmayan adamları kafesin içine koyup kavga ettirerek ABD'de yalnızca belli bir kesime hitap etti. Bundan 5 sene önce kaç tane UFC dövüşçüsünü tanıyordunuz? Şimdi kafesin içindeki adamların her birine hikaye yükledi, senaryolaştırdı, kurguyu kuvvetlendirdi. Mezhep, ırk, sosyolojik çatışmaları konu edindi. Haliyle dünya çapında sesini duyurmayı başardı. Bunu reddeden bağnazdır. Ben UFC'yi oldukça başarılı buluyor, gelecek vaad ettiğini düşünüyorum.
imza

Hitap muhattaba verdiğimiz kıymetin çok küçük bir parçasıdır. Bu değere ülkemizde önem gösteren sayılı insan kalsa da saygı ve hoşgörüden vazgeçmeyelim.

"...tüm amacımız sonraki senelerimizde kalitemiz, tecrübemiz ve farklılıklarımızla; emsallerimiz arasında, gelecekte ülke çapında profesyonel güreşi daima canlı tutan güreş platformu olmak."

Forumumuz en iyi Mozilla Firefox'ta görüntülenir.

Herhangi bir problem, sorun gördüğünüz yerde cevap vermek yerine "" butonunu kullanarak biz yönetime bildiriniz.
Kendiniz karşı tarafı uyarmaya yada sorunu çözmeye kalkışmayınız.
The Peep's isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-10-2018, 21:29   #62
Kayıtlı Kullanıcı
Money Makerz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2303
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 690992
Rep Derecesi: Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Money Makerz Money Makerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı The Peep's Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
McGregor faces a string of charges including three counts of misdemeanor assault, one count of felony criminal mischief, attempted assault, menacing and reckless endangerment.

Bu suçlamalar gerçekten bahsedildiği gibiyse sonucunda 3 yıl yatarı vardır heralde Conor'ın. =)

İşin magazin boyutunu geçelim. Güzel kardeşim ben "gerçekten vurmuyorlar" gibi bir şey mi dedim? Söylemediğim şeyleri söylemişim gibi niye savunuyorsun? =) Gerçekten vuruyorlar abicim bi rahat olun. Bu gibi şirketlerin satış stratejileri, pazar talebini arttırma yolundaki izdüşümleri bellidir. Hemen madde madde ele alalım.

Dün geceki maçla beraber ucu açık senaryolar oluşturuldu mu?
Kemer boşta mı yoksa Khabib'te mi diye gizem yaratıldı mı?
Dana White, Khabib hakkında Twitter'ından "...greencardını kaybedebilir.", "...tekrar vize sahip olabilecek mi bilmiyorum." diyerek underdog senaryosu temeli attı mı?
Khabib'in dönüşüne bir beklenti yaratıldı mı?
Khabib'in islami muhafazakar figürü kullanılarak bundan yeni hedef kitle ve pazar elde edildi mi? (Benzer şeyleri WWE, Arabistan ve Orta Doğu'ya hitap edebilmek için yaptı, milyon dolarla kazanıyor.)

UFC yıllarca ne idüğü belli olmayan adamları kafesin içine koyup kavga ettirerek ABD'de yalnızca belli bir kesime hitap etti. Bundan 5 sene önce kaç tane UFC dövüşçüsünü tanıyordunuz? Şimdi kafesin içindeki adamların her birine hikaye yükledi, senaryolaştırdı, kurguyu kuvvetlendirdi. Mezhep, ırk, sosyolojik çatışmaları konu edindi. Haliyle dünya çapında sesini duyurmayı başardı. Bunu reddeden bağnazdır. Ben UFC'yi oldukça başarılı buluyor, gelecek vaad ettiğini düşünüyorum.

"Maç önü ve maç sonu storyleri kabul ediyorken, maçlara story girmiş olma olasılığı"
maçın birinin kurgusunun ürünü olduğunu iddia ediyorsun burada.

"Spontane yaşandığını iddia ettiğin o kadar yasa dışı olay olmuş ve fakat ikili arasında bir tane Amerikan Federal Mahkemesi dosya açmamış."
ikili arasında maçtan önce yaşanan tüm olayların yine kurgu ürünü olduğunu, bu yüzden hiç davalık olmadıklarını iddia ediyorsun.

Maç önü ve sonu her şey story.
İkilinin gerçek feudunu kurgu ürünü, birisi tarafından yazıp çizilen, sen şunu söyleyeceksin Conor'cum tarzı bir şey olduğunu resmen söylüyorsun.

Maç önü, maç sonu yazılmış şeyleri oynuyorlar.
Yukarıdakileri kabul etmiyor musun, bak burada ne demişsin. Resmen bir grup senaristin oturup bunları yazıp çizdiğini söylüyorsun.

Bunların hepsinin bir story olduğunun farkındasın umarım.
Tekrardan.

Tüm bunları önceki mesajlarında söyledin, şimdi son mesajında bana maç sonunda ortaya çıkan soru işaretlerini, ihtimallerini sayıyorsun. O saydıkların ihtimallerden ötesi değil, maç sonucu şaibeli bitti evet ama bu maçı senin deyimin ile story yapmıyor. Olayların gerçekten spontane gelişip gelişmediğine dair kesin bir kanıtın yok. Sen nasıl yolda senin dinine, imanına, annene, karına küfür etse birisi saldırırsın ama bu adamın nedense onca küfüre rağmen saldırmasının sebebinin story olduğunu söylüyorsun. Belki küfüre çok alınan bir adam. Profesyonel olduğu için her küfür edeni dövemez suç aleti sayılıyor çünkü bilgili olduğu dövüş yetenekleri kendisi de biliyor zaten. İnsanın bir limit noktası olamaz mı? Ayrıca hakem ayırdıktan sonra Khabib direk o yöne doğru bakıp bir şey söylüyor, noldu gibisinden, oradaki adam da atar yapıyor zaten araları bozuk. Saldırıyor işte. Neden bir anda herşeyi storye bağlıyorsun anlamıyorum. Forumda UFC takip etmeyen kitle sana evet haklısın diyor ama farkındaysan işi gücü UFC olan adamların hepsi sana tepki gösterdi. Çünkü bahsettiklerin ile UFC'de yaşananların alakası yok.

Hem ayrıca konuya bu alıntıladığımdan önce attığın tüm mesajlarda olayların hepsinin story olduğunu iddia ederken şimdi maç sonu akıllara gelen ihtimallerden bahsediyorsun. Bunu saydığım ihtimallerin de 24 haziran sonrası "Muharrem İnce'yi kaçırdılar mı acaba ya?" ihtimallerinden farkı yok. Otobüse saldıran adam 50 bin ödeyip tazminat ile çıkıyorsa buna da aynısı olacak, bir miktar tazminat ödeyip davadan yırtar eğer dava açılırsa.
imza
rpg: camacho
Money Makerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-10-2018, 21:51   #63
◢◤

Nereden: Alanya
Konular: 3370
Favori Güreşçisi: Christian
Rep Derecesi: The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Peep's The Peep's isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Money Makerz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
maçın birinin kurgusunun ürünü olduğunu iddia ediyorsun burada.

ikili arasında maçtan önce yaşanan tüm olayların yine kurgu ürünü olduğunu, bu yüzden hiç davalık olmadıklarını iddia ediyorsun.

İkilinin gerçek feudunu kurgu ürünü, birisi tarafından yazıp çizilen, sen şunu söyleyeceksin Conor'cum tarzı bir şey olduğunu resmen söylüyorsun.

Yukarıdakileri kabul etmiyor musun, bak burada ne demişsin. Resmen bir grup senaristin oturup bunları yazıp çizdiğini söylüyorsun.

Tekrardan.

Tüm bunları önceki mesajlarında söyledin, şimdi son mesajında bana maç sonunda ortaya çıkan soru işaretlerini, ihtimallerini sayıyorsun. O saydıkların ihtimallerden ötesi değil, maç sonucu şaibeli bitti evet ama bu maçı senin deyimin ile story yapmıyor. Olayların gerçekten spontane gelişip gelişmediğine dair kesin bir kanıtın yok. Sen nasıl yolda senin dinine, imanına, annene, karına küfür etse birisi saldırırsın ama bu adamın nedense onca küfüre rağmen saldırmasının sebebinin story olduğunu söylüyorsun. Belki küfüre çok alınan bir adam. Profesyonel olduğu için her küfür edeni dövemez suç aleti sayılıyor çünkü bilgili olduğu dövüş yetenekleri kendisi de biliyor zaten. İnsanın bir limit noktası olamaz mı? Ayrıca hakem ayırdıktan sonra Khabib direk o yöne doğru bakıp bir şey söylüyor, noldu gibisinden, oradaki adam da atar yapıyor zaten araları bozuk. Saldırıyor işte. Neden bir anda herşeyi storye bağlıyorsun anlamıyorum. Forumda UFC takip etmeyen kitle sana evet haklısın diyor ama farkındaysan işi gücü UFC olan adamların hepsi sana tepki gösterdi. Çünkü bahsettiklerin ile UFC'de yaşananların alakası yok.

Hem ayrıca konuya bu alıntıladığımdan önce attığın tüm mesajlarda olayların hepsinin story olduğunu iddia ederken şimdi maç sonu akıllara gelen ihtimallerden bahsediyorsun. Bunu saydığım ihtimallerin de 24 haziran sonrası "Muharrem İnce'yi kaçırdılar mı acaba ya?" ihtimallerinden farkı yok. Otobüse saldıran adam 50 bin ödeyip tazminat ile çıkıyorsa buna da aynısı olacak, bir miktar tazminat ödeyip davadan yırtar eğer dava açılırsa.
Hayır, anlamaya çalışmıyorsun. İlk mesajda söylediğim gibi maç önü ve maç sonu olan her şeyin senaryo olduğu bu kadar barizken maça da senaryo karışmış olabilir diyorum. İddialarımı ispatlar nitelikte dayanak noktalarıyla anlattım. Katılırsın, katılmazsın. Hayallerinizi yıkmak isteyen biri değilim. Bana kızmayın. Tazminat olmuş, kavga olmuş, mahkemeye çıkmışlar vsvs. Yazılış diline bakılır bakılmaz medya-okuryazarı olan herkesin anlayacağı; bu haberlerin UFC organizasyonu tarafından medyaya ısmarlama olduğunu bariz şekilde görüyoruz.

İlerleyen yıllarda daha büyük maçlar olacaktır. Daha büyük müsabakalarda, UFC satış ve pazarlama stratejisini net şekilde ortaya çıkacaktır. Bunu tek söyleyen ben değilim, Ahmet'te atmış. Üşenmedim araştırdım ve bir sonuca ulaştım. Analiz edip, hedef kitle ve pazarda talep görme stratejilerini madde madde bugün yapılanlarla kıyase ederek anlattım. Kapitalizm budur. Sen sana katılmıyorum diyorsan, ben sana katılırım. Beyin bakmak istediğini görür. Keyfiniz kaçmasın.
imza

Hitap muhattaba verdiğimiz kıymetin çok küçük bir parçasıdır. Bu değere ülkemizde önem gösteren sayılı insan kalsa da saygı ve hoşgörüden vazgeçmeyelim.

"...tüm amacımız sonraki senelerimizde kalitemiz, tecrübemiz ve farklılıklarımızla; emsallerimiz arasında, gelecekte ülke çapında profesyonel güreşi daima canlı tutan güreş platformu olmak."

Forumumuz en iyi Mozilla Firefox'ta görüntülenir.

Herhangi bir problem, sorun gördüğünüz yerde cevap vermek yerine "" butonunu kullanarak biz yönetime bildiriniz.
Kendiniz karşı tarafı uyarmaya yada sorunu çözmeye kalkışmayınız.
The Peep's isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-10-2018, 21:59   #64
Kayıtlı Kullanıcı

Konular: 2303
Favori Güreşçisi: -
Rep Derecesi: Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Money Makerz Money Makerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı The Peep's Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayır, anlamaya çalışmıyorsun. İlk mesajda söylediğim gibi maç önü ve maç sonu olan her şeyin senaryo olduğu bu kadar barizken maça da senaryo karışmış olabilir diyorum. İddialarımı ispatlar nitelikte dayanak noktalarıyla anlattım. Katılırsın, katılmazsın. Hayallerinizi yıkmak isteyen biri değilim. Bana kızmayın. Tazminat olmuş, kavga olmuş, mahkemeye çıkmışlar vsvs. Yazılış diline bakılır bakılmaz medya-okuryazarı olan herkesin anlayacağı; bu haberlerin UFC organizasyonu tarafından medyaya ısmarlama olduğunu bariz şekilde görüyoruz.

İlerleyen yıllarda daha büyük maçlar olacaktır. Daha büyük müsabakalarda, UFC satış ve pazarlama stratejisini net şekilde ortaya çıkacaktır. Bunu tek söyleyen ben değilim, Ahmet'te atmış. Üşenmedim araştırdım ve bir sonuca ulaştım. Analiz edip, hedef kitle ve pazarda talep görme stratejilerini madde madde bugün yapılanlarla kıyase ederek anlattım. Kapitalizm budur. Sen sana katılmıyorum diyorsan, ben sana katılırım. Beyin bakmak istediğini görür. Keyfiniz kaçmasın.
Üstad zaten son iki mesajınla ilgili sıkıntım yok, onlara ben de katılıyorum sonuna kadar. Ama ondan öncekilerde sürekli olarak bunlar kurgu dayatmana tepki gösterdim. Yoksa farkındayım UFC'nin medyaya doğru stratejik hamleler yaptığını. En bariz örneği müslüman bir adamla, islamiyetle inanılmaz ters düşen bir adamı karşılaştırıp kaos çıkarmak gibi. Ortak noktaya çıktıysak, haydi hayırlı akşamlar.
imza
rpg: camacho
Money Makerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-10-2018, 18:02   #65
Banned
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2477
Favori Güreşçisi: Mick Foley
Rep Puanı: 189529
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
World Class Maniac World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 189529

Müslüman olduğu için kiminin sevgilisi, kiminin nefreti olan Khabib layığıyla şovunu yapmış. Kol avantajı gereği bir iki sallayan Conor'a halk kahramanı gibi tezahürat yapan İrlandalıların sesleri olmasa tek taraflı bir mücadele izlediğime emin olacağım. Kusursuza yakın performansına rağmen galibiyetini lekeleyen bir saldırı yaptı Khabib. Maç sonrası çıkan "UFC WWE değil" temalı gırgırlar bana hep forumdaki Mahşerin 5 Atlısı konusunu hatırlatacak, ortada ciddi bir şey dönüyor ama herkes "yavvv kimi kekliyosun kardeşim" diye geçiştiriyor. Her şeye rağmen reklamın iyisi kötüsü olmuyor, Dana White cebini parayla dolduracak yıldızları çoktan buldu bile. Bir çoğumuz henüz fark ediyoruz. Khabib McGregor II için beklemedeyiz, bakalım bizi neler bekliyor.
World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil